Шифр: ПУ6/2006/12/4
   Журнал

Практична медицина [Текст] : наук.-практ. журн. - Львів : ПМ. - Виходит раз на два місяця
2006р. т.12 N 4
Зміст:
Маркін, Л. Б. Особливості реактивності і адаптаційних можливостей плода при загрозі недоношування вагітності / Л.Б. Маркін, В.В. Флуд. - С.3-5.
Пирогова, В. І. Клініко-анамнестичні особливості при вагітності, що не розвивається та пухирному занеску / В.І. Пирогова, М.Й. Малачинська. - С.6-10.
Маркин, Л. Б. Корекція затримки пренатального формування низько-резистентного кровотоку в басейні маткової артерії / Л.Б. Маркин, О.М. Гірник. - С.11-16.
Зміни у посліді вагітних жінок з урогенітальними інфекціями (хламідіозі, міко- та уреаплазмозі). - С.17-22.
Наконечний, А. Й. Ефективність консервативної терапії при ретенції яєчок у дітей / А.Й. Наконечний. - С.23-26.
Іванюшко, В. Л. Оптимізація надання допомоги потерпілим з черепно-мозковою травмою / В.Л. Іванюшко, І.А. Павленко. - С.27-33.
Взаємозв'язок між структурними змінами в слизовій оболонці бронхів і легеневими функціональними тестами у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень. - С.34-39.
Результати генетичного дослідження поліморфізму гена ангіотензин-II-рецептора 1-го типу (AGTR1) у хворих бронхіальною астмою в поєднанні з есенціальною гіпертонічною хворобою. - С.40-43.
Філіпюк, А. Л. Гіпохолестеринемія та система гемостазу у хворих на стабільну стенокардію / А.Л. Філіпюк. - С.43-49.
Луцишин, Т. В. Поетапна лікарська тактика діагностики поєднаного туберкульозу легень і нирок / Т.В. Луцишин. - С.49-54.
Антигіпертензивна ефективність та мембранно-клітинні ефекти Спіраприлу у хворих на м'яку та помірну артеріальну гіпертензію. - С.55-60.
Пікас, О. Б. Оксид азоту (II) у крові хворих на інфільтративний туберкульоз легень та його роль у розвитку захворювання / О.Б. Пікас. - С.61-66.
Заремба, Є. Х. Динаміка артеріального тиску у жінок в менопаузі з гіпертензивними кризами на фоні комплексного застосування гіпо-гіпермагнітного поля та альфа1- і бета-адреноблокатора Лабеталолу / Є.Х. Заремба, І.С. Шатинська, О.С. Рибак. - С.67-70.
Соломенчук, Т. М. Елементний склад волосся хворих на інфаркт міокарда як показник патогенного впливу ксенобіотиків / Т.М. Соломенчук. - С.71-75.
Михайлів, Л. М. Динаміка показників згортальної системи крові в процесі розвантажувально-дієтичної терапії у хворих на хронічний пієлонефрит / Л.М. Михайлів. - С.76-78.
Загуровський, В. М. Клініко-патологічні дані нападів порушення ритму і частоти серцевих скорочень / В.М. Загуровський. - С.79-86.
Юсюк, М. Ю. Стан клітинного імунітету у хворих на рак передміхурової залози до оперативного втручання / М.Ю. Юсюк. - С.87-90.
Пітко, Я. М. Організаційно-методичні проблеми розвитку сімейної медицини на Львівщині та шляхи їх вирішення / Я.М. Пітко, Б.Б. Лемішко, І.О. Мартинюк. - С.91-95.
Пластунов, Б. А. Особливості токсичної дії свинцю за умов експериментального панкреонекрозу / Б.А. Пластунов, С.Т. Зуб, Г.М. Ткаченко. - С.96-100.
Люта, М. Л. Використання рослинної сировини для опрацювання лікарських засобів з мікроелементами / М.Л. Люта, Л.В. Калаталюк, А.С. Кость. - С.101-103.
Кебкало, А. Б. Зміни прокоагуляційного потенціалу крові в динаміці експериментального панкреонекрозу / А.Б. Кебкало. - С.104-111.
Люта, М. Л. Використання мікроелементів у гомеопатичній практиці / М.Л. Люта, О.І Лопатинська. - С.112-115.
Кирик, Х. А. Стан судинного русла очного яблука при цукровому діабеті / Х.А. Кирик. - С.116-122.
Огоновський, Р. З. Місцева фармакотерапія у початкових фазах ранового процесу м'яких тканин / Р.З. Огоновський. - С.123-127.
Москвяк, Є. Й. Ретроспективний аналіз наукових підходів до вирішення проблеми невилікованих хворих / Є.Й. Москвяк. - С.128-135.
Гриза, П. В. Мультикомпонентне донорство - шлях якісного забезпечення лікувальних закладів України компонентами донорської крові / П.В. Гриза. - С.136-141.
Вергун, А. Р. Еризипелоїд, ускладнений колікваційним некрозом м'яких тканин дистальної фаланги пальця / А.Р. Вергун. - С.142-145.
Глибока нагноєна гематома сідниці, ускладнена неклостридіальною анаеробною флегмоною. - С.146-148.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)




    Заремба, Є. Х.
    Динаміка артеріального тиску у жінок в менопаузі з гіпертензивними кризами на фоні комплексного застосування гіпо-гіпермагнітного поля та альфа1- і бета-адреноблокатора Лабеталолу [Текст] / Є.Х. Заремба, І.С. Шатинська, О.С. Рибак // Практ. медицина. - 2006. - Т. 12, N 4. - С. 67-70.


Дод.точки доступу:
Шатинська, І.С.; Рибак, О.С.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)

Шифр: ВУ9/2007/1
   Журнал

Вісник наукових досліджень [Текст] : Науково-практичний журнал. - Тернопіль : Укрмедкнига, 1993 - . - ISSN 1681276X. - Виходить кожного кварталу
2007р. N 1
Зміст:
Гіперімунокомплексний синдром в експерименті та клініці. - С.5-8.
Чоповський, І. М. Динаміка адаптивних характеристик серцево-судинної системи у юнаків в процесі оздоровлення та лікування засобами метаболічної терапії ( за даними варіабельності ритму серця) / І.М. Чоповський. - С.9-10.
Процюк, Т. Л. Прогностичні та констатуючі критерії виникнення бронхіальної астми у дітей молодшого шкільного віку, що проживають у місті / Т.Л. Процюк, І.В. Гунас. - С.10-13.
Нагірний, Я. П. Оцінка гормонального статусу у хворих з травматичними переломами нижньої щелепи методом дискримінантного аналізу / Я.П. Нагірний. - С.13-15.
Курченко, А. І. Дослідження рівня IL-16 крові у хворих на IgE-залежну та IgE-незалежну форми атопічного дерматиту при гострому та хронічному перебігу захворювання / А.І. Курченко. - С.15-17.
Оцінка ступеня тяжкості патологічного процесу у хворих з отруєнням блідою поганкою. - С.18-19.
Лобода, В. Ф. Аномалії жовчного міхура в практиці педіатра / В.Ф. Лобода, Л.І. Вербова. - С.19-22.
Боднар, Я. Я. Серцеві аритмії у хворих на цукровий діабет 1 типу / Я.Я. Боднар, І.Є. Герасимюк, М.Я. Фурдела. - С.23-24.
Костєв, Ф. І. Уродинамічні симптоми в диференціальній діагностиці діабетичної автономної полінейропатії / Ф.І. Костєв, Р.Р. Антонів. - С.25-28.
Томашівська, Т. В. Роль бактеріальних та вірусних збудників у розвитку позалікарняних пневмоній у дітей раннього віку / Т.В. Томашівська. - С.28-30.
П'ятночка, І. Т. Рак легень у протитуберкульозному стаціонарі / І.Т. П'ятночка, С.І. Корнага. - С.30-31.
Гутор, Т. Г. Пацієнти первинного рівня медичного забезпечення про громадське здоров'я та про чинники, від котрих залежить стан здоров'я людини (за даними соціологічного дослідження) / Т.Г. Гутор. - С.32-34.
Про пряме порівняння результатів дового моніторування та самостійного денного моніторування артеріального тиску. - С.35-36.
Світлик, Г. В. Додаткові шляхи проведення імпульсу і порушення серцевого ритму / Г.В. Світлик, М.О. Гарбар, О.М. Світлик. - С.36-37.
Швед, М. І. Корекція структурно-функціонального стану кісткової тканини у хворих на цукровий діабет / М.І. Швед, В.А. Отченашенко. - С.37-39.
Олексик, О. Ф. Лікування юнацького гіпоталамічного синдрому пубертатного періоду / О.Ф. Олексик. - С.39-41.
Особливості активності ферментів антиоксидантного захисту, процесів перекисного окислення ліпідів у тромбоцитах та ультраструктурних змін гемокапілярів ниркової кори щурів при стрептозотоциновому діабеті. - С.42-43.
Заремба, Є. Х. Застосування ендогенного дихання у комплексному лікуванні хворих на стабільну стенокардію у поєднанні з цукровим діабетом 2-го типу / Є.Х. Заремба, О.С. Рибак, І.С. Шатинська. - С.44-45.
Гульчук, Н. М. Зменшення частоти розвитку медикаментозного гепатиту у хворих із вперше діагностованим туберкульозом легень з супровідною хронічною патологією печінки / Н.М. Гульчук. - С.46.
Ренопротекторний ефект антагоніста ангіотензивних рецепторів кандесару в лікуванні пацієнтів з нефропатією, що розвинулась на фоні цукрового діабету 2-го типу. - С.47-48.
Роль ферментів у розвитку остеоартрозу в підлітків. - С.49-51.
Заремба, Є. Х. Особливості клітинного імунітету, ліпідного спектра крові, гемостазу та функціонального стану щитоподібної залози у жінок з ішемічною хворобою серця (ІХС) в період менопаузи / Є.Х. Заремба, І.С. Шатинська-Мицик, О.С. Рибак. - С.51-52.
Коробко, Л. Р. Дослідження електричної активності міокарда і фракції викиду у хворих з гострим панкреатитом та хворих із супровідною серцево-судинною патологією / Л.Р. Коробко, О.В. Євтушенко, В.О. Рижковський. - С.52-53.
Новожилова, І. О. Результати 20-річного моніторингу вікової структури померлих від туберкульозу органів дихання - негативна тенденція останнього десятиріччя / І.О. Новожилова. - С.54-55.
Ярема, Н. І. Динаміка денситометричних показників у хворих з есенціальною гіпертензією при комбінованій терапії лізиноприлом та індапамідом / Н.І. Ярема. - С.56-57.
Швед, М. І. Зміни ехоструктури серця та функції зовнішнього дихання у хворих із артеріальною гіпертензією в поєднанні із хронічними обструктивними захворюваннями легень / М.І. Швед, О.П. Мазур, П.Є. Мазур. - С.58-59.
Фесенко, В. І. Взаємозв'язок між масою міокарда лівого шлуночка та порушеннями варіабельності серцевого ритму у гірників з артеріальною гіпертензією у поєднанні з ішемічною хворобою серця / В.І. Фесенко. - С.60-61.
Стан і сучасні підходи до оптимізації фтизіопульмонологічної допомоги населенню різних вікових груп в умовах епідемії туберкульозу. - С.62-63.
Белегай, Р. І. Результати тесту з шестихвилинною ходою у хворих з хронічною серцевою недостатністю, що виникла на грунті артеріальної гіпертензії з ознаками метаболічного синдрому / Р.І. Белегай. - С.64-65.
Чендей, Т. В. Варіабельність ритму серця при ішемічній хворобі серця на тлі гіпертонічної хвороби у жителів гірської зони Закарпаття / Т.В. Чендей. - С.66-67.
Вірстюк, Н. Г. Вплив глутаргіну на показники клітинного імунітету у хворих із хронічною серцевою недостатністю / Н.Г. Вірстюк, О.Є. Черкашина. - С.68-69.
Шейко, С. О. Порушення ритму серця у хворих похилого віку з хронічною серцевою недостатністю ішемічного генезу III-IV ФК та проявами анемічного синдрому / С.О. Шейко, В.А. Василенко. - С.70-71.
Грищук, Л. А. Супутня патологія печінки у хворих на туберкульоз легень з кровохарканням і легеневими кровотечами / Л.А. Грищук, І.А. Мартинюк, Ю.М. Малий. - С.71-73.
Ендотеліальна дисфункція та ліпідний профіль крові у хворих з метаболічним синдромом залежно від типу гіперінсулінемії. - С.74-75.
Ефективність застосування селективних бета 1-адреноблокаторів у комплексному лікуванні хворих надифузний токсичний зоб з супутньою легеневою патологією. - С.76-77.
Лебець, І. С. Оцінка типів ставлення до хвороби та акцентуцій характеру у підлітків, хворих на остеоартроз / І.С. Лебець, Г.В. Летяго. - С.78-79.
Динаміка артралгічного синдрому при остеоартрозі на тлі застосування максигезика. - С.80-81.
Вплив пентосану полісульфату SP 54 на фібринолітичну активність крові порівняно із стандартним і низькомолекулярним гепарином. - С.81-84.
Слугоцька, І. В. Вплив АТФ-лонг на гнучкість еритроцитів та мікрореологічні властивості крові у хворих на залізодефіцитну анемію із безсимптомною дисфункцією міокарда / І.В. Слугоцька, І.П. Вакалюк. - С.84-85.
Вакалюк, І. П. Ефективність застосування триметазидину у хворих на алкогольний цироз печінки із безсимптомною дисфункцією міокарда / І.П. Вакалюк, Н.В. Іжицька. - С.86-88.
Попік, Н. І. Цукровий діабет II типу та інсулінотерапія / Н.І. Попік. - С.89-92.
Левченко, В. А. Стан адаптаційних резервів у дівчат з НЦД в умовах фізичного навантаження / В.А. Левченко, І.П. Вакалюк. - С.93-94.
Ковальчук, О. Л. Диференційна діагностика холестатичної форми вірусних гепатитів і жовчнокам'яної хвороби, ускладненої обтураційною жовтяницею / О.Л. Ковальчук. - С.95-97.
Дрижак, В. І. Метастазування злоякісних пухлин та його регуляція / В.І. Дрижак. - С.98-100.
Таран, О. А. Сучасні аспекти фармакопрофілактики післяопераційного спайкового процесу у жінок / О.А. Таран, Б.Ф. Мазорчук. - С.101-104.
Перепелиця, М. П. Особливості імунних і метаболічних зрушень у дорослих і старих щурів за розвитку адренергічного ушкодження печінки / М.П. Перепелиця, І.Р. Мисула. - С.105-108.
Михальчук, В. М. Трипсиноподібна протеаза - маркер якості очищення вірусу грипу та протигрипозних вакцин / В.М. Михальчук, В.П. Дівоча, А.І. Гоженко. - С.108-110.
Раскалєй, Д. В. Морфологічні особливості регенерації пошкодженого нерва, яка відбувається під впливом магнітолазерного опромінення / Д.В. Раскалєй, О.М. Грабовий. - С.111-113.
Шульгай, А. Г. Морфофункціональні особливості тонкої і товстої кишки при патології печінки та жовчних шляхів (огляд літератури) / А.Г. Шульгай, Я.М. Кіцак. - С.114-117.
Електронномікроскопіічні зміни в судинах експериментальної пухлини Герена під впливом циклофосфаміду, тималіну, опромінення. - С.117-119.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)




    Заремба, Є. Х.
    Застосування ендогенного дихання у комплексному лікуванні хворих на стабільну стенокардію у поєднанні з цукровим діабетом 2-го типу [Текст] / Є.Х. Заремба, О.С. Рибак, І.С. Шатинська // Вісн. наук. досліджень. - 2007. - N 1. - С. 44-45.


Дод.точки доступу:
Рибак, О.С.; Шатинська, І.С.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)



    Заремба, Є. Х.
    Особливості клітинного імунітету, ліпідного спектра крові, гемостазу та функціонального стану щитоподібної залози у жінок з ішемічною хворобою серця (ІХС) в період менопаузи [Текст] / Є.Х. Заремба, І.С. Шатинська-Мицик, О.С. Рибак // Вісн. наук. досліджень. - 2007. - N 1. - С. 51-52.


Дод.точки доступу:
Шатинська-Мицик, І.С.; Рибак, О.С.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)

Шифр: ФУ16/2007/3
   Журнал

Фітотерапія : Науково-практичний часопис. - Київ : Поліум, 2002 - . - Виходить кожного кварталу
2007р. N 3
Зміст:
Павловский, М. П. Вплив олії амаранту, насиченої синглетним киснем, на характер загальних адаптаційних реакцій у хворих із синдромом діабетичної стопи / М.П. Павловский, В.С. Заремба, Ю.А. Котик. - С.3-9.
Новіков, В. П. Фітозасоби в лікуванні цукрового діабету (огляд літератури) / В.П. Новіков, Р.Т. Конечна, Н.Є. Стадницька. - С.9-15.
Левицкий, А. П. Влияние фитопрепаратов на протеазосвязывающую способность печени при экспериментальном диабете / А.П. Левицкий, Ю.В. Цисельский. - С.15-18.
Зовнішньосекреторна функція печінки при дії фітозасобів "Гепафіт-1" та "Артишоку екстракт-здоров'я". - С.18-22.
Гордієнко, А. Д. Вплив флавоноїдних субстанцій силібору і флакуміну на ліпідний обмін в сироватці крові щурів при гострому CCL4-гепатиті / А.Д. Гордієнко, В.В. Левченко, Л.В. Яковлєва. - С.22-24.
Імуномодулюючі властивості таблеток та композицій з вичавками винограду культурного і метилурацилом. - С.25-28.
Степаненко, В. В. Ефективність капсул "FITOGRA-F" у осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС / В.В. Степаненко, Г.М. Войтенко, Д.І. Комаренко. - С.28-36.
Свищенко, Е. П. Оценка клинической эффективности и переносимости комплексного применения Хомвиотензина® и Хомвиокорина®-N у больных с мягкой артериальной гипертензией и начальными проявлениями сердечной недостаточности / Е.П. Свищенко, Л.В. Безродная. - С.36-42.
Особливості клініки деяких захворювань серцево-судинної системи в різні вікові періоди. - С.43-45.
Шкала, Л. В. Нові можливості застосування омега-3 поліненасичених жирних кислот у кардіології / Л.В. Шкала, О.В. Соніна. - С.45-49.
Застосування полізимів у практиці сімейного лікаря. - С.49-53.
Волошиновська, С. Й. Методи немедикаментозної корекції дисфункції щитоподібної залози у хворих на ішемічну хворобу серця / С.Й. Волошиновська, О.Р. Макар. - С.53-55.
Заремба, Є. Х. Субклінічний гіпотиреоз як незалежний фактор ризику ішемічної хвороби серця у жінок в період менопаузи / Є.Х. Заремба, І.С. Шатинська-Мицик, О.С. Рибак. - С.56-58.
Зімба, О. О. Недиференційована дисплазія сполучної тканини: етіопатогенез, клініка, діагностика, зв'язок з ревматизмом та лікування / О.О. Зімба, Є.Х. Заремба. - С.59-61.
Поканевич, В. В. Аналіз стану та перспективи розвитку народної і нетрадиційної медицини в Україні / В.В. Поканевич. - С.61-64.
Загоруева, Л. Л. Использование свойств эфирных масел в оздоровительных программах / Л.Л. Загоруева. - С.64-65.
Матеріали IV науково-практичної конференції-виставки "Здоров'я та довголіття-2007. Народна і нетрадиційна медицина світу". - С.49-66.
Шевцов, І. М. Цибуля ріпчаста - перспективне джерело для отримання лікарських засобів / І.М. Шевцов, І.О. Журавель, В.С. Кисличенко. - С.66-71.
Рибак, О. В. Пошук перспективних рослин для лікування серцевих аритмій / О.В. Рибак, К.І. Сметаніна, В.В. Перебийніс. - С.71-74.
Литвинова, Е. В. Гепатопротекторы растительного происхождения в лечении заболеваний печени / Е.В. Литвинова. - С.75-80.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)


Шифр: УУ11/2007/5
   Журнал

Український кардіологічний журнал [Текст] : Науково-практичний журнал. - Київ : Четверта хвиля, 1994 - . - ISSN 1608635X. - Виходит раз на два місяця
2007р. N 5
Зміст:
Коваленко, В. М. Атеросклероз і асоційованы з ним хвороби внутрішніх органів: загальна стратегія профілактики та етапність спеціалізованого лікування / В.М. Коваленко. - С.8-11.
Гайдаєв, Ю. О. Проблеми здоров'я та напрямки його покращання в сучасних умовах / Ю.О. Гайдаєв, В.М. Корнацький. - С.12-16.
Пархоменко, А. Н. Феномен невосстановленного кровотока у больных с острым коронарным синдромом и возможные пути улучшения тканевой перфузии / А.Н. Пархоменко. - С.17-25.
Соколов, Ю. Н. Интервенционные методы обследования и лечения больных с острой и хронической формами коронарного атеросклероза (К 30-летию выполнения первой перкутанной транслюминальной коронарной ангиопластики / Ю.Н. Соколов, В.Г. Терентьев, М.Ю. Соколов. - С.26-36.
Лутай, М. И. Роль дисфункции эндотелия, воспаления и дислипидемии в атерогенезе / М.И. Лутай, И.П. Голикова, В.А. Слободской. - С.37-47
Шумаков, В. А. Острый коронарный синдром: особенности спасающей терапии / В.А. Шумаков. - С.48-54.
Воронков, Л. Г. Нормализация частоты сокращений сердца как терапевтическая задача при хронической сердечной недостаточности: проблемы и перспективы / Л.Г. Воронков. - С.55-62.
Сичов, О. С. Фібриляція передсердь: стан проблеми в Україні та за кордоном / О.С. Сичов, О.М. Романова. - С.63-66.
Коваленко, В. Н. Миокардит: вопросы этиопатогенеза, диагностические критерии и обоснование лечения в зависимости от особенностей течения заболевания / В.Н. Коваленко, Д.В. Рябенко. - С.67-73.
Митченко, Е. И. Метаболический синдром, сахарный диабет и сердечно-сосудистые заболевания / Е.И. Митченко. - С.74-80.
Прогресування ураження мозку в пацієнтів з тяжкою артеріальною гіпертензією на фоні антигіпертензивної терапії (результати однорічного спостереження). - С.81-90.
Свіщенко, Є. П. Гемодинамічні предиктори несприятливого прогнозу у хворих з гіпертонічною хворобою / Є.П. Свіщенко, О.Г. Купчинська, Л.І. Зелененька. - С.91-94.
Структурно-метаболічні аспекти адаптаційної і патологічної перебудови міок5арда при хронічній серцевій недостатності некоронарогенного генезу. - С.95-100.
Талаева, Т. В. Атеросклероз: многофакторность и системность патогенеза / Т.В. Талаева, В.В. Братусь. - С.101-110.
Матеріали VIII Національного конгресу кардіологів України (Київ, 20-22 вересня 2007 р.) Тези доповідей. - С.111-240.
Антонюк, Я. О. Урахування особливостей спадковості та продукції В-натрійуретичного пептиду для вторинної профілактики гіпертонічної хвороби / Я.О. Антонюк, В.М. Жебель, А.Ф. Гуменюк. - С.111.
Антонюк-Щеглова, І. А. Ефективність монотерапії мелатоніном у хворих похилого віку з артеріальною гіпертензією 1-го ступеня / І.А. Антонюк-Щеглова, О.В. Бондаренко. - С.111.
Ащеулова, Т. В. Сигнальні молекули імунозапалення в динаміці антигіпертензивного лікування комбінацією антагоніста рецепторів ангіотензину II та антагоніста кальцію / Т.В. Ащеулова. - С.111-112.
Барнетт, О. Ю. Гібернація міокарда: нові дані про поширеність цього процесу на судинний ендотелій коронарного русла при артеріальній гіпертензії та інфаркті міокарда / О.Ю. Барнетт. - С.112.
Бичков, О. А. Цитокіновий статус у хворих на гіпертонічну хворобу із супутнім деформуючим остеоартрозом / О.А. Бичков. - С.112.
Бібік, Т. А. Актуальні аспекти діагностики гіпертонічної хвороби у військовослужбовців / Т.А. Бібік, Г.З. Мороз, І.М. Ткачук. - С.113.
Бобров, В. А. Антиишемический эффект бисопролола у больных с эссенциальной гипертензией в сочетании с ишемической болезнью сердца / В.А. Бобров, Е.В. Боброва, И.В. Давыдова. - С.113.
Оценка влияния рамиприла и амлодипина на функцию эндотелия у больных с артериальной гипертензией. - С.113-114.
Визир, В. А. Применение статинов и вариабельность артериального давления / В.А. Визир, И.Н. Волошина. - С.114.
Денисюк, В. І. Ендотеліальна та міокардіальна дисфункції у хворих з артеріальною гіпертензією та інсулінорезистентністю / В.І. Денисюк, Г.І. Хребтій, Ю.А. Капітанчук. - С.114.
Ена, Л. М. Системно-гемодинамические эффекты триметазидина у больных пожилого возраста с гипертонической болезнью II и сопутствующей ИБС / Л.М. Ена, А.М. Христофорова. - С.114-115.
Журавлева, Л. В. Состояние профиля цитокинов у больных с гипертонической болезнью и хроническими заболеваниями печени / Л.В. Журавлева. - С.115.
Іванов, В. П. Порушення метаболічного статусу в жінок з есенціальною гіпертензією / В.П. Іванов, Л.О. Пентюк, І.І. Андрушко. - С.115-116.
Ілляш, М. Г. Структурно-функціональна перебудова лівого передсердя у пацієнтів з ГХ та в поєднанні з ІХС при наявності ГЛШ / М.Г. Ілляш, Н.В. Довганич, О.Г. Несукай. - С.116.
Іщук, В. О. Додатковий гіпотензивний ефект інтервальних нормобаричних гіпоксичних тренувань у хворих похилого віку з гіпертонічною хворобою / В.О. Іщук. - С.116.
Катеренчук, І. П. Застосування небівололу у хворих з АГ і метаболічним синдромом / І.П. Катеренчук, В.М. Шкляренко, О.В. Каплуновська. - С.116-117.
Кияк, Ю. Г. Дисфункція ендотелію у хворих з артеріальною гіпертензією / Ю.Г. Кияк, О.Ю. Барнетт. - С.117.
Ковалева, О. Н. Взаимосвязь инсулинорезистентности и маркеров неспецифического воспаления у больных с гипертонической болезнью / О.Н. Ковалева, Е.В. Герасименко. - С.117.
Оценка качества обследования больных с артериальной гипертензией с сопутствующей патологией желудочно-кишечного тракта в условиях отделения семейной медицины. - С.118.
Коваль, С. М. Патогенетична роль лептину, гормону жирової тканини, у пацієнтів з ГХ / С.М. Коваль, І.О. Снігурська, Д.С. Коваль. - С.118.
Роль трансформирующего фактора роста бета1 в ремоделировании сердца у больных с гипертонической болезнью в сочетании с сахарным диабетом 2-го типа. - С.118-119.
Активність NO-синтази у хворих на артеріальну гіпертензію із супутнім ожирінням. - С.119.
Ковальова, О. М. Індуктор апоптозу - розчинний Fas ліганд при артеріальній гіпертензії: залежність від віку пацієнтів та рівня підвищення артеріального тиску / О.М. Ковальова, Т.В. Ащеулова. - С.119.
Колесник, Т. В. Спосіб оцінки варіабельності артеріального тиску та визначення тяжкості перебігу артеріальної гіпертензії за даними ДМАТ / Т.В. Колесник, Т.М. Д.Р. Хачапурідзе. - С.119-120.
Колісник, П. Ф. Особливості терапії артеріальної гіпертензії, асоційованої з патологією шийного відділу хребта / П.Ф. Колісник, В.В. Хомовський, В.І. Паламарчук. - С.120.
Кондратюк, В. Є. Пізні потенціали шлуночків у хворих старшого віку з гіпертонічною хворобою, що перенесли ішемічний інсульт / В.Є. Кондратюк. - С.120-121.
Прогностичні критерії несприятливого перебігу артеріальної гіпертензії у підлітків. - С.121.
Зв'язок добового профілю артеріального тиску з ураженням органів-мішеней та станом вегетативної нервової системи у підлітків із первинною артеріальною гіпертензією. - С.121.
Коркушко, О. В. Современный взгляд на гипертоническую болезнь в гериатрической практике / О.В. Коркушко. - С.122-123.
Корчинський, В. С. Гормональні фактори інсулінорезистентності у хворих на есенціальну гіпертензію / В.С. Корчинський. - С.123-124.
Динаміка показників діастолічної функції лівого шлуночка у хворих на гіпертонічну хворобу під впливом раміприлу. - С.124.
Купновицька, І. Г. Оцінка взаємозв'язку між товщиною інтимимедії та ендотелійзалежною вазодилатацією у пацієнтів з АГ та ХСН / І.Г. Купновицька, А.Л. Сапатий, І.В. Дмитрів. - С.124.
Купновицька, І. Г. Дубовий профіль артеріального тиску та структурні зміни серця у хворих на артеріальну гіпертензію / І.Г. Купновицька, Н.В. Губіна, І.В. Мартинів. - С.124-125.
Лизогуб, В. Г. Дофамінзалежна форма артеріальної гіпертензії у пацієнтів із супутнім ожирінням / В.Г. Лизогуб, О.В. Долинна. - С.125.
Використання добового моніторування артеріального тиску для оцінки профілю артеріального тиску та безпечності лікування у хворих на хронічне обструктивне запалення легень. - С.125-126.
Маньковський, Б. М. Стан чутливості тканин до інсуліну у хворих з порушенням вуглеводного обміну та артеріальною гіпертензією / Б.М. Маньковський, І.М. Кондрацька. - С.126.
Значення добового моніторингу артеріального тиску для визначення рівня функціонування серцево-судинної системи у дітей. - С.126.
Результаты анализа качества лечения больных с артериальной гипертензией на амбулаторно-поликлиническом этапе. - С.127.
Вивчення поширення та характеру супутньої патології у хворих на гіпертонічну хворобу. - С.127.
Меллина, И. М. Артериальная гипертензия у беременных: решенные и нерешенные вопросы / И.М. Меллина, Л.Б. Гутман. - С.127-128.
Сердечно-сосудистые факторы риска у пациентов с ГБ МС, определенным по рекомендациям NCEP ATP III 2001 и IDF 2005. - С.128.
Інтенсивність вільнорадикальних окиснювальних реакцій та атерогенний потенціал крові у хворих на гіпертонічну хворобу. - С.128.
Мясников, Г. В. Влияние инсулинорезистентности на состояние систолической функции левого желудочка сердца у больных с АГ / Г.В. Мясников. - С.128-129.
Небесна, Т. Ю. Дослідження топологічних дескрипторів фармакологічної активності антигіпертензивних препаратів / Т.Ю. Небесна. - С.129.
Дисфункція ендотелію як фактор патогенезу у виникненні артеріальної гіпертензії при системній склеродермії. - С.129.
Нюшко, Т. Ю. Незалежні клініко-інструментальні предиктори різних добових профілів артеріального тиску у хворих на гіпертонічну хворобу II стадії / Т.Ю. Нюшко. - С.129-130.
Палій, О. Ю. Діагностичне значення альдостерону у хворих на мітральний стеноз і артеріальну гіпертензію / О.Ю. Палій. - С.130.
Использование лизиноприла в лечении больных обструктивными заболеваниями легких с сопутствующей артериальной гипертензией. - С.130-131.
Пасько, В. С. Особливості змін гемостазу впацієнтів похилого віку із гіпертонічною хворобою під впливом антигіпертензивного лікування / В.С. Пасько. - С.131.
Питецкая, Н. И. Основные факторы риска сердечно-сосудистых заболеваний у лиц с артериальной гипертензией / Н.И. Питецкая. - С.131.
Особливості антигіпертензивної терапії у хворих на есенціальну гіпертензію II стадії залежно від добового ритму артеріального тиску та функціональної активності нирок. - С.131-132.
Приходько, В. Ю. Показник церебрального кровообігу залежно від рівня артеріального тиску у практично здорових осіб / В.Ю. Приходько, А.В. Токар, Т. Ю. Романюк. - С.132.
Резник, І. В. Роль инсулиноподобного фактора роста-1 в процессах ремоделирования сердца у больных с гипертонической болезнью / І.В. Резник, Т.Г. Старченко, О.М. Губанова. - С.132.
Руденко, В. Г. Национальная программа по борьбе с артериальной гипертензией: резервы и перспективы / В.Г. Руденко. - С.133.
Середюк, Н. М. Особливості лікування хворих на гіпертонічну хворобу II стадії з респіраторним синдромом, зумовленим прийомом інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту та бета-адреноблокаторів / Н.М. Середюк, В.І. Совтус. - С.133.
Сіренко, Ю. М. Метаболічні показники у чоловіків та жінок з артеріальною гіпертензією та метаболічним синдромом залежно від віку / Ю.М. Сіренко, О.Л. Рековець, Е.А. Павлюк. - С.133-134.
Показники ліпідного та вуглеводного гомеостазу у хворих на есенціальну артеріальну гіпертензію з інсулінорезистентністю в динаміці антигіпертензивної терапії. - С.134.
Соколовская, Е. А. эффективность антигипертензивной терапии в зависимости от психологического статуса больных / Е.А. Соколовская, А.В. Легконогов. - С.134.
Стойка, О. О. Результати вимірювання артеріального тиску у мешканців міста Києва під час проведення масової інформаційно-оздоровчої акції профілактики гіпертензії / О.О. Стойка, Н.М. Когут. - С.135.
Табаби, Абдельвахаб Бен Бужемаа. Гипертоническая болезнь с кризовім течением: фенотипические, психологические особенности больных, уровень мелатонина и гелиогеомагнитніе флуктуации / Абдельвахаб Бен Бужемаа Табаби, Н.А. Землянская, Е.А. Соколовская. - С.135.
Тихонова, С. А. Полиморфизм генов эндотелиальной NO-синтазы, рецепторов ангиотензина II 1-го типа, синтазы альдостерона и морфофункциональное состояние сердечно-сосудистой системы у мужчин молодого возраста сразличными уровнями АД / С.А. Тихонова. - С.135-136.
Токар, А. В. Вплив артеріальної гіпертензії на темпи старіння хворих різних вікових груп / А.В. Токар, В.Ю. Приходько. - С.136.
Токар, А. В. Темпи старіння здорових людей різного віку при різному рівні нормального АТ / А.В. Токар, В.Ю. Приходько. - С.136-137.
Фуштей, И. М. Оценка эффективности терапии индапамидом у пожилых больных с изолированной систолической артериальной гипертензией / И.М. Фуштей, С.Л. Подсеввахина, О.В. Ткаченко. - С.137.
Хомазюк, І. М. Ефективність комбінованої антигіпертензивної і метаболічно активноі терапії у хворих з помірною артеріальною гіпертензією / І.М. Хомазюк. - С.137.
Хомазюк, І. М. Гіпертонічна хвороба у водіїв автотранспорту, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, особливості і фактори, що передували розвитку / І.М. Хомазюк, Г.В. Сидоренко. - С.137-138.
Хребтій, Г. І. Міокардіальна та ендотеліальна дисфункції при гіпертонічній хворобі у осіб з різною масою тіла / Г.І. Хребтій. - С.138.
Чернобривенко, О. О. Чи потрібна більш агресивна комбінована медикаментозна терапія при першому призначенні лікування у осіб з тяжкою артеріальною гіпертензією / О.О. Чернобривенко. - С.138-139.
Човганюк, О. С. Ступінь 10-річного ризику розвитку фатальних серцево-судинних подій у хворих на артеріальну гіпертензію / О.С. Човганюк, Н.Р. Артеменко, Д.П. Александрук. - С.139.
Швець, Н. І. Оптимізація лікування хворих на гіпертонічну хворобу в поєднанні з ішемічною хворобою серця / Н.І. Швець, Т.М. Бенца. - С.139.
Щуров, М. Ф. Диференційований підхід до лікування гіпертонічної хвороби у жінок з раком молочної залози / М.Ф. Щуров. - С.139-140.
Артеріальна гіпертензія і остеопороз: патогенез, особливості лікування. - С.140.
Богмат, Л. Ф. К проблеме диагностики хронической сердечной недостаточности при патологии миокарда у детей / Л.Ф. Богмат, Л.И. Рак. - С.140-141.
Бойчак, М. П. Факторы, влияющие на формирование сердечной недостаточности у больных с начальной сердечной недостаточностью различного генеза / М.П. Бойчак. - С.141.
Синдром слабкості синусового вузла у хворих похилого віку з хронічною серцевою недостатністю та проявами анемічного синдрому. - С.141.
Визир, В. А. Особенности нейрогуморальной и провоспалительной активации у больных с сердечной недостаточностью / В.А. Визир, А.Е. Березин. - С.141-142.
Гавриш, О. С. Патоморфологічні аспекти порушення трофічного забезпечення функції міокарда при хронічній серцевій недостатності некоронарогенного походження / О.С. Гавриш, Н.В. Шульц. - С.142.
Добрянський, Д. В. Гемореологічний статус та ефективність антигомотоксичних препаратів при серцевій недостатності, зумовленій хронічним обструктивним захворюванням легень / Д.В. Добрянський. - С.142.
Гемореологічні порушення та ефективність фенспіриду при легенево-серцевій недостатності. - С.142-143.
Ефективність кверцетину в підвищенні енергетичного потенціалу міокарда при гострій серцевій недостатності. - С.143.
Порушення жирнокислотного гомеостазу при СН, яка зумовлена ХОЗЛ. - С.143-144.
Коваль, Е. А. Нейрогуморальное обеспечение сердечного ритма и толерантность к физическим нагрузкам при хронической сердечной недостаточности / Е.А. Коваль, О.А. Харченко, С.В. Романенко. - С.144.
Коваль, Е. А. Оценка состояния мышечного аппарата и периферического кровообращения у больных с ХСН ишемического генеза в зависимости от содержания N-концевого про-мозгового натрийуретического пептида / Е.А. Коваль, Ю.В. Ткаченко. - С.144-145.
Курята, А. В. Влияние метопролола и эналаприла на кардиогемодинамику, глиальный фибриллярный кислый белок и микроальбуминурию у больных пожилого возраста с ХСН / А.В. Курята, Е.В. Соя, В.С. Недзвецький. - С.145.
Особенности показателей липидного обмена у больных пожилого и старческого возраста с хронической сердечной недостаточностью с сохраненной систолической функцией. - С.145-146.
Митрохина, О. С. Влияние инсулинорезистентности на прогрессирование хронической сердечной недостаточности у больных пожилого и старческого возраста с сохраненной систолической функцией / О.С. Митрохина, Н.А. Савченко, О.А. Погорелов. - С.146.
Мирошниченко, А. А. Функциональное состояние почек и кардиогемодинамика у больных с хронической сердечной недостаточностью в зависимости от функционального класса / А.А. Мирошниченко. - С.146.
Жирнокислотний метаболізм при гострій серцевій недостатності. - С.147.
Потабашній, В. А. Оцінка систолічної функції правого шлуночка у пацієнтів з ХСН, асоційованою з ішемічною хворобою серця у поєднані з ХОЗЛ / В.А. Потабашній. - С.147.
Потабашній, В. А. Вплив хронічного обструктивного захворювання легень на глобальнцу функцію шлуночків у пацієнтів з хронічною серцевою недостатністю, асоційованою з ішемічною хворобою серця / В.А. Потабашній, А.М. Василенко. - С.147-148.
Сахарчук, І. І. Гемомікроциркуляторні порушення та ефективність кверцетину при серцево-легеневій недостатності / І.І. Сахарчук, Н.Б. Валіхновська, Н.Х. Іорданова. - С.148.
Влияние симвастатина на иммуновоспалительную активность и эндотелийзависимую вазодилатацию у больных с сердечной недостаточностью, обусловленной ишемической болезнью сердца. - С.148.
Степанюк, А. Г. Визначення причин виникнення серцевої недостатності на тлі артеріальної гіпертензії у людей старечого віку / А.Г. Степанюк, Л.Є. Кабанова, О.К. Откаленко. - С.148-149.
Танцура, О. В. Медико-соціальні аспекти серцевої недостатності зі збереженою систолічною функцією міокарда / О.В. Танцура. - С.149.
Ткач, Н. А. Предикторы выживаемости и стратификация риска летального исхода у больных с ХСН и систолической дисфункцией левого желудочка / Н.А. Ткач. - С.149-150.
Федоров, С. В. Спонтанна продукція цитокінів моноцитами / макрофагами у хворих на хронічну серцеву недостатність / С.В. Федоров. - С.150.
Фесенко, В. І. Ендотеліальна дисфункція як маркер прогресування серцевої недостатності у гірників з ІХС та гіпертонічною хворобою / В.І. Фесенко, В.А. Василенко, С.О. Шейко. - С.150.
Чеботарев, Д. Ф. Хроническая сердечная недостаточность в гериатрической практике / Д.Ф. Чеботарев, О.В. Коркушко. - С.150-151.
Морфологічні і метаболічні зміни скелетного м'яза при моделюванні хронічної серцевої недостатності та їх вплив на загальний перебіг патологічного процесу. - С.151-152.
Ефективність довготривалого застосування периндоприлу у хворих з коронарним синдромом Х. - С.152.
Оцінка результатів стрес-ехокардіорафінічного тесту з дипіридамолом у хворих з коронарним синдромом Х. - С.152.
Порівняльна оцінка функції ендотелію та ознак атеросклерозу при коронарному синдромі Х та початкому атеросклеротичному ураженні вінцевих артерій. - С.152-153.
Бабий, Л. Н. Особенности течения ИБС у больных с постинфарктным кардиосклерозом, которым была проведена операция АКШ / Л.Н. Бабий, Л.Ф. Кисилевич. - С.153.
Амино-терминальный фрагмент предшественника мозгового натрийуретического гормона (NT-proBNR) и тканевой ингибитор металлопротеиназы-1 (TIMP-1) в прогнозировании постинфаркного ремоделирования левого желудочка. - С.153.
Сравнительная оценка влияния бисопролола и метопролола на ремоделирование и систолическую функцию у больных с Q-инфарктом миокарда с ФВ ЛЖ менее 45%. - С.153-154.
Возможность применения бисопролола при инфаркте миокарда, осложненном сердечной недостаточностью. - С.154.
Березіна, В. С. Особливості структурно-геометричного ремоделювання лівого шлуночка у хворих на ІХС у поєднанні з ізольованою систолічною артеріальною гіпертензією під впливом лікування аторвастатином / В.С. Березіна. - С.154-155.
Бідзіля, П. П. Стан систолічної та діастлічної функції лівого шлуночка у хворих на Q-інфаркт міокарда з гострою серцевою недостатністю / П.П. Бідзіля. - С.155.
Гриценко, С. Й. Впливтривалої терапії епросартаном на процеси ремоделювання лівого шлуночка у пацієнтів з постінфарктним кардіосклерозом, асоційованим із гіперурикемією / С.Й. Гриценко. - С.155.
Деніна, Р. В. Оптимізація лікування інфаркту міокарда у хворих із серцевою недостатністю за допомогою інгібітора 5-ліпооксигенази кверцетину / Р.В. Деніна. - С.155-156.
Дутка, Р. Я. Вплив аторвастатину на перебіг гострого періоду інфаркту міокарда / Р.Я. Дутка, М.О. Гарбар, З.Р. Леонтьєва. - С.156.
Исаева, А. С. Прогностическое значение индекса миокардиального повреждения у мужчин и женщин, перенесших острый коронарный синдром / А.С. Исаева, Д.Н. Калашник, И.М. Смолкин. - С.156.
Коваленко, В. Н. Оценка функционального состояния сердца у больных с постинфарктным кардиосклерозом при различной степени митральной регургитации / В.Н. Коваленко, Н.С. Поленова, Е.Г. Несукай. - С.156-157.
Взаимосвязь характера деградации фибронектина, динамики уровня интерлейкина-6 и клинического течения заболевания у больных с инфарктом миокарда с зубцом Q . - С.157.
Копчак, Л. М. Клінічний перебіг інфаркту міокарда та нестабільної стенокардії у хворих з хламідофільною інфекцією / Л.М. Копчак. - С.157-158.
Лазарев, П. А. Оценка влияния симвастатина в разных дозах на переносимость физической нагрузки у больных с острым коронарным синдромом без подъема сегмента ST / П.А. Лазарев, И.С. Ковалева. - С.158.
Клинико-функциональные факторы дестабилизации в ранний постинфарктный период. - С.158.
Мойбенко, А. А. Адаптивные и деструктивные реакции организма при остром инфаркте миокарда: обоснование новых путей терапии / А.А. Мойбенко. - С.159.
Клинико-инструментальные эффекты новокаин-гидрокортизоновой инфильтрации паравертебральных и парастериальных зон при тропонин-негативном ОКС. - С.159.
Влияние раннего назначения симвастатина на течение ОИМ с зубцом Q. - С.159-160.
Влияние внутривенной формы кверцетина на динамику сегмента ST на ЭКГ у больных с ОИМ на фоне тромболитической терапии. - С.160.
Поляков, А. Е. Изменения в сывороточном гомеостазе у пациентов с осложненным инфарктом миокарда / А.Е. Поляков, О.В. Хижняк. - С.160-161.
Савицкий, С. Ю. Взаимосвязь между уровнем альдостерона в плазме и ремоделированием левого желудочка сердца у больных с острым инфарктом миокарда / С.Ю. Савицкий, Н.П. Строганова. - С.161.
Світлик, Г. В. Диференційований підхід до застосування бета-адреноблокаторів у пацієнтів з гострим інфарктом міокарда / Г.В. Світлик, М.О. Гарбар, О.В. Нечай. - С.161-162.
Селиванова, К. Ф. Особенности реакции защитных систем организма при развитии инфаркта миокарда у больных сахарным диабетом / К.Ф. Селиванова, А.В. Ушаков. - С.162.
Сыволап, В. Д. Коррекция параметров системного воспаления, липидного и углеводного обмена включением периндоприла и симвастатина в базисную терапию инфаркта миокарда без зубца Q с метаболическими факторами риска / В.Д. Сыволап, Д.А. Лашкул, С.М. Киселев. - С.162.
Прихильність до лікування хворих після перенесеного інфаркту міокарда та чинники, які її визначають. - С.162-163.
Особенности внутрисердечной гемодинамики у больных с постинфарктным кардиосклерозом при показаниях к проведению операции аортокоронарного шунтирования в зависимости от количества пораженных сосудов. - С.163.
Следзевська, І. К. Виявлення чинників, що впливають на перебіг захворювання у пацієнтів з постінфарктним кардіосклерозом / І.К. Следзевська. - С.163-164.
Солейко, Л. П. Оценка качества оказания экстренной медицинской помощи больным с ИМ на догоспитальном и раннем госпитальном этапе / Л.П. Солейко, Е.В. Солейко, В.П. Щербак. - С.164.
Філоненко, М. В. Взаємозв'язок психологічного статусу та активності металоферментів у крові жінок, хворих на інфаркт міокарда / М.В. Філоненко. - С.164.
Червонописька, О. М. Оцінка структурно-функціональної перебудови лівих камер серця у пацієнтів з постунфарктним кардіосклерозом на ранніх стадіях серцевої недостатності / О.М. Червонописька. - С.164-165.
Оцінка вторинної профілактики після перенесеного інфаркту міокарда та ішемічного інсульту. - С.165.
Применение эналаприла для лечения артериальной гипертензии у больных с бронхиальной астмой. - С.165-166.
Бугаенко, В. В. Бессимптомная ишемия миокарда / В.В. Бугаенко, Е.А. Немчина. - С.166.
Буртина, И. Я. Гомоцистеин и мелатонин у больных с ИБС и учет их уровней при лечении / И.Я. Буртина, Е.П. Мирошниченко, И.Н. Козырева. - С.166-167.
Волошина, О. В. Th- и Th2-иммунные ответы при разной выраженности коронарного атеросклероза / О.В. Волошина, А.Н. Ломаковский, Т.И. Гавриленко. - С.167.
Роль системы CD40 / CD40L в развитиииммуно-воспалительной и аутоиммунной реакций у больных со стабильной стенокардией. - С.167-168.
Транспортно-трофические и структурные предпосылки электрической нестабильности миокарда при хронической ИБС. - С.168.
Глушко, Л. В. Особливості ліпідного обміну та агрегації тромбоцитів при різних формах перебігу стенокардії / Л.В. Глушко, Н.В. Чаплинська. - С.168.
Голикова, И. П. Влияние лечения карведилолом на показатели системного воспаления и функции эндотелия при ИБС и стабильной стенокардии / И.П. Голикова, В.А. Слободской, О.И. Моисеенко. - С.169.
Денисюк, В. І. Гемодинамічні ефекти лозартану та комбінації лозартану з лізиноприлом у хворих на ішемічну хворобу серця / В.І. Денисюк, О.В. Ковальчук. - С.169.
Дзяк, Г. В. Опыт использования симвастатина в комплексном лечении больных с ИБС / Г.В. Дзяк, А.А. Ханюков, О.В. Писаревская. - С.169-170.
Сравнительная характеристика различных методов исследования для диагностики стабильной стенокардии. - С.170.
Корекція психосоматичних станів у хворих на ІХС. - С.170.
Фактор Виллебранда и гомоцистеин у больных с ишемической болезнью сердца : взаимосвязь с функциональным классом стенокардии напряжения и факторами риска. - С.170-171.
Дубовий, О. Х. Вивчення специфічних показників імунітету у хворих на ішемічну хворобу серця / О.Х. Дубовий, В.В. Колесник, В.І. Паламарчук. - С.171.
Дубовий, О. Х. Зв'язок порушень мікроциркуляції у хворих на ішемічну хворобу серця з генетичними особливостями організму / О.Х. Дубовий, В.В. Колесник, В.І. Паламарчук. - С.171.
Дутка, Р. Я. Патогенетичне обґрунтування впливу статинів при ішемічній хворобі серця / Р.Я. Дутка, А.Я. Базилевич, М.О. Гарбар. - С.171-172.
Вариабельность антитромбоцитарного ответа на аспирин при ишемической болезни сердца в динамике лечения статинами. - С.172.
Заремба, Є. Х. Субклінічний гіпотиреоз як фактор ризику розвитку ІХС у жінок у період постменопаузи / Є.Х. Заремба, І.С. Шатинська-Мицик, О.С. Рибак. - С.172-173.
Заремба, Є. Х. Блокування If-каналів - нова перспектива в лікуванні стабільної стенокардії / Є.Х. Заремба, З.О. Кушнір. - С.173.
Карапетян, К. Г. Оценка скорости коронарного кровотока у больных с ишемической болезнью сердца / К.Г. Карапетян, К.Д. Романова. - С.173.
Коваленко, В. М. Атеросклероз: національна стратегія профілактики та спеціалізоване лікування ускладнень / В.М. Коваленко. - С.174.
Вплив периндоприлу на ендотелійзалежні компоненти коагуляційного гемостазу та фібринолізу у хворих на стенокардію напруження . - С.174.
Антиангінальна активність івабрадину у хворих на стабільну стенокардію напруження. - С.175.
Курята, О. В. Вплив терапії із застосуванням карведилолу на показники запальних процесів у хворих на ішемічну хворобу серця залежно від порушення жирового обміну / О.В. Курята, Т.Ю. Кисельова. - С.175.
Курята, О. В. Вплив медикаментозного лікування та реваскуляризації міокарда на клінічний стан, показники гемодинаміки та функцію ендотелію у хворих на стенокардію напруження при спостереженні протягом одного року / О.В. Курята, Ю.В. Єгорова. - С.175-176.
Лизогуб, В. Г. Особливості раннього застосування симвастатину у хворих на прогресуючу стенокардію / В.Г. Лизогуб, О.О. Артемчук, К.Ш. Арутюнова. - С.176.
Ломаковский, А. Н. Взаимосвязь С-реактивного белка крови с характером поражения коронарного русла при стабильной стенокардии / А.Н. Ломаковский. - С.176.
Малахова, С. Н. Депрессия и тревожность: влияние на течение ишемической болезни сердца / С.Н. Малахова. - С.176-177.
Метаболічна складова комплексного лікування хворих на ішемічну хворобу серця. - С.178.
Є примірники у відділах: всього 2 : ЧЗ (2)
Вільні: ЧЗ (2)




    Заремба, Є. Х.
    Субклінічний гіпотиреоз як незалежний фактор ризику ішемічної хвороби серця у жінок в період менопаузи [Текст] / Є.Х. Заремба, І.С. Шатинська-Мицик, О.С. Рибак // Фітотерапія. - 2007. - N 3. - С. 56-58.


Дод.точки доступу:
Шатинська-Мицик, І.С.; Рибак, О.С.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)



    Заремба, Є. Х.
    Субклінічний гіпотиреоз як фактор ризику розвитку ІХС у жінок у період постменопаузи [Текст] / Є.Х. Заремба, І.С. Шатинська-Мицик, О.С. Рибак // Укр. кардіол. журн. - 2007. - N 5. - С. 172-173.


Дод.точки доступу:
Шатинська-Мицик, І.С.; Рибак, О.С.
Примірників всього: 2
ЧЗ (2)
Свободны: ЧЗ (2)



    Заремба, Є. Х.
    Андрогенна функція у хворих на стабільну стенокардію в поєднанні з цукровим діабетом 2-го типу [Текст] / Є.Х. Заремба, О.С. Рибак, І.С. Шатинська-Мицик // Укр. кардіол. журн. - 2007. - N 5. - С. 205.


Дод.точки доступу:
Рибак, О.С.; Шатинська-Мицик, І.С.
Примірників всього: 2
ЧЗ (2)
Свободны: ЧЗ (2)

Шифр: ФУ16/2008/1
   Журнал

Фітотерапія : Науково-практичний часопис. - Київ : Поліум, 2002 - . - Виходить кожного кварталу
2008р. N 1
Зміст:
Чекман, І. С. Флавоноїди: фармакотерапевтичний аспект (огляд) / І.С. Чекман, І.В. Завалько. - С.3-11.
Сучасні уявлення про атеросклероз. - С.11-14.
Антистрессовые свойства биологически активных веществ корней цикория. - С.14-17.
Тихомиров, А. А. Особенности использования эфирных масел в лечебно-профилактических целях / А.А. Тихомиров, А.М. Ярош. - С.18-21.
Гаврилов, В. А. Влияние экстракта сабельника на перекисное окисление липидов у больных с переломами нижней челюсти / В.А. Гаврилов. - С.22-26.
Ладная, И. Д. Особенности лечения корешкового синдрома L5 при поясничном остеохондрозе методами иглорефлексотерапии и фармакопунктуры / И.Д. Ладная, Л.И. Закрутько. - С.27-29.
Соцька, Я. А. Вплив комбінованого фітопрепарату Бонджигару на клініко-біохімічні показники та стан ліпопероксидації у хворих із хронічним некалькульозним холециститом, сполученим із хронічним вірусним гепатитом С з мінімальним ступенем активності / Я.А. Соцька, В.М. Фролов. - С.30-36.
Фітотерапія і фітодієтетика в корекції метаболічного синдрому у хворих з коронарогенними захворюваннями серця. - С.37-41.
Протекторний вплив краталу на жирнокислотний склад ліпідів в органах щурів при навантаженні і охолодженні. - С.41-44.
Заремба, Є. Х. Застосування кораксану в поєднанні з олією насіння льону у хворих на стенокардію / Є.Х. Заремба, З.О. Кушнір. - С.45-46.
Рибак, О. С. Застосування гіпо-гіпермагнітотерапії у хворих на стабільну стенокардію в поєднанні з цукровим діабетом 2-го типу у практиці сімейного лікаря / О.С. Рибак, Є.Х. Заремба, І.С. Шатинська-Мицик. - С.47-50.
Голик, О. М. Застосування магнітотерапії та тридуктану МВ з метою корекції вегетативної дисфункції у хворих на артеріальну гіпертензію / О.М. Голик, Є.Х. Заремба. - С.50-52.
Козярін, І. П. Добрий, колючий глід / І.П. Козярін, Г.М. Ліпкан. - С.53-55.
Вивчення складу та морфолого-анатомічних ознак плодоніжок вишні. - С.56-59.
Гарник, Т. П. Сучасні технології виробництва фітозасобів та перспективи фітотерапії / Т.П. Гарник. - С.59-63.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)




    Рибак, О. С.
    Застосування гіпо-гіпермагнітотерапії у хворих на стабільну стенокардію в поєднанні з цукровим діабетом 2-го типу у практиці сімейного лікаря [Текст] / О.С. Рибак, Є.Х. Заремба, І.С. Шатинська-Мицик // Фітотерапія. - 2008. - N 1. - С. 47-50.


Дод.точки доступу:
Заремба, Є.Х.; Шатинська-Мицик, І.С.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)

Шифр: ФУ16/2008/3
   Журнал

Фітотерапія : Науково-практичний часопис. - Київ : Поліум, 2002 - . - Виходить кожного кварталу
2008р. N 3
Зміст:
Ефективність фітозасобів у лікуванні та медичній реабілітації хворих з депресивними розладами на тлі хронічної патології гепатобіліарної системи. - С.3-11.
Гудивок, Я. С. Місцеве застосування фітопрепаратів при травматичних ураженнях / Я.С. Гудивок, М.Г. Голубєва. - С.11-19.
Лабінський, А. Й. Вплив немедикаментозної фіто- та гірудотерапії на вміст вільного холестерину у волоссі хворих на геморагічний інсульт / А.Й. Лабінський. - С.19-22.
Заремба, Є. Х. Функціональний стан гіпофізарно-тиреоїдної системи у жінок в постменопаузі та методи його корекції у практиці сімейного лікаря / Є.Х. Заремба, І.С. Шатинська-Мицик. - С.23-25.
обґрунтування перспектив застосування натрієвої солі карбоксиметилцелюлози для виведення катіонів деяких металів з організму людини. - С.25-29.
Дудченко, Л. Г. Використування харчових рослин в онкології / Л.Г. Дудченко, І.В. Вельма, Т.П. Гарник. - С.29-36.
Заремба, Є. Х. Застосування олії амаранту в комплексному лікуванні стенокардії у поєднанні з цукровим діабетом 2-го типу / Є.Х. Заремба, О.С. Рибак. - С.37-40.
Чекман, И. С. Фармакогнозия А.Р. Беруни: от средневековья до современности / И.С. Чекман, Т.Ю. Небесная, М.Ю. Зайко. - С.41-44.
Аналітичний огляд сучасних антигемороїдальних засобів для місцевого застосування. - С.45-50.
Лушпа, В. І. Використання отруйних рослин у медицині - рід аконіт (Aconitum L.) / В.І. Лушпа. - С.50-57.
Рудник, А. М. Бальзамічні тополі - перспективні лікарські рослини (огляд літератури) / А.М. Рудник, В.М. Ковальов, Н.В. Бородіна. - С.58-61.
Бензель, І. Л. Динаміка нагромадження біологічно активних речовин у бадані товстолистовому, культивовану в Західному регіоні Україні / І.Л. Бензель, Л.В. Бензель. - С.61-65.
Дослідження мінерального складу композиції лікарських рослин "Бронхофіту". - С.66-69.
Хімічне дослідження ліпофільної фракції хвої Juniperus Sabina L. - С.69-72.
Елементний склад сухого екстакту худії та таблеток з екстрактом худії. - С.73-76.
Вивчення полісахаридів лусок цибулин Allium Cera L. - С.76-78.
Дослідження амінокислотного, мінерального складу та антомічної будови кори Syringa Vulgaris L. - С.78-82.
Біологічно активні речовини видів роду Gentiana L. вміст флавоноїдів у культурі тканин. - С.82-87.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)




    Заремба, Є. Х.
    Застосування олії амаранту в комплексному лікуванні стенокардії у поєднанні з цукровим діабетом 2-го типу [Текст] / Є.Х. Заремба, О.С. Рибак // Фітотерапія. - 2008. - N 3. - С. 37-40.


Дод.точки доступу:
Рибак, О.С.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)

Шифр: ПУ6/2010/16/3
   Журнал

Практична медицина [Текст] : наук.-практ. журн. - Львів : ПМ. - Виходит раз на два місяця
2010р. т.16 N 3
Зміст:
Пирогова, B. I. Сучасні підходи до диференціальної діагностики гіперпролактинемічних станів у жінок репродуктивного віку / B. I. Пирогова, Н. С. Вереснюк, М. Й. Малачинська. - С.3-13.
Аналіз захворюваності на гострі кишкові інфекції м. Львова у 2009 році. - С.13-15.
Інші автори: Мишковська Л.О., Нижник В.Б., Баворовська О.Я., Пєхтєрєва Г.В.
Особливості показників добового моніторування артеріального тиску у пацієнтів з цирозом печінки змішаного генезу. - С.16-21.
Інші автори: Абрагамович О.О., Нечай О.В., Абрагамович М.О., Абрагамович У.О., Заремба Н.І.
Паєнок, А. В. Зміни нейрофізіологічного статусу та місцевої антиоксидантної системи у тканині головного мозку за умов моделювання ішемічного інсульту в щурів / А. В. Паєнок, Р. В. Кухленко, А. В. Кривонос. - С.22-26.
Іванов, В. П. Клінічна ефективність та фармакологічна безпечність Бісопрололу в хворих із гіпертонічною хворобою і частою екстрасистолією / В. П. Іванов, Н. В. Дідик. - С.27-35.
Євдокимова, В. В. Перспективи застосування інгібіторів ТНФ-альфа у комплексному лікуванні ендометріозу / В. В. Євдокимова. - С.36-42.
Наконечний, А. Й. Параметри яєчок у хворих на крипторхізм у ранньому періоді після орхіпексії / А. Й. Наконечний, Р. А. Наконечний. - С.43-45.
Встановлення показань для поперекової мікродискектомії на основі клініко-інструментальних даних та аналізу об'ємних співвідношень у каналі хребта. - С.46-52.
Інші автори: Шевага В.М., Нетлюх A.M., Токарський А.Ю., Федорко О.І., Струк Ю.Т., Цицик Г.Я.
Зміни інтерлейкінів 1 бета, 6 та показників гуморального імунітету при абдомінальному туберкульозі. - С.53-56.
Інші автори: Лаповець Н.Є., Павлів І.М., Лаповець Л.Є., Черевань О.О., Музиченко О.В.
Боженко, О. Ю. Багатофакторний індекс для диференціальної діагностики об'ємних утворів у порожнині малого таза в жінок / О. Ю. Боженко. - С.57-64.
Особливості сонографічної діагностики синдрому екстравазальної компресії черевного стовбура. - С.65-69.
Інші автори: Орел Ю.Г., Білик О.В., Гречух Л.Ю., Єлісєєв Г.Ю., Шимечко О.С., Шнайдрук О.П.
Дутчак, У. М. Проблема рецидивного раку яєчника та шляхи її вирішення / У. М. Дутчак, Н. А. Володько, Т. Г. Фецич. - С.70-76.
Абасова, Л. І. Застосування Пароксетину у хворих на артеріальну гіпертензію з неврозоподібними розладами / Л. І. Абасова, Р. К. Шіралієва. - С.77-82.
Гусейнова, Н. А. Особливості мікробіоценозу кишківника новонароджених, які народжені за допомогою кесаревого розтину. Клінічна, мікробіологічна і імунологічна ефективність пробіотикотерапії, застосовуваної при кишковій дисфункції / Н. А. Гусейнова. - С.83-88.
Пирогова, B. I. Ефективність застосування препарату Пепсан для терапії вагітних із гастроезофагальною рефлюксною хворобою та печією вагітних / B. I. Пирогова, Н. С. Вереснюк. - С.89-94.
Кузьмінов, Ю. Б. Особливості інтерферонового статусу в дітей першого року життя при гострому бронхіті / Ю. Б. Кузьмінов. - С.95-99.
Леонт'єва, З. Р. Застосування блокатора рецепторів до ангіотензину II Кандерсартану цилекситилу в лікуванні вторинного синдрому Рейно / З. Р. Леонт'єва. - С.100-104.
Заремба, Є. Х. Показники тестостерону у хворих чоловіків на стабільну стенокардію в поєднанні з цукровим діабетом 2 типу / Є. Х. Заремба, О. С. Рибак, Н. А. Слаба. - С.105-111.
Кунинець, Г. Я. Профілактика інфекційних ускладнень в акушерській практиці / Г. Я. Кунинець. - С.112-118.
Клінічний випадок рецидиву неопластичного процесу судинно-нервового пучка шиї: генетична схильність до полінеоплазії чи нейрофіброматоз першого типу?. - С.119-123.
Інші автори: Кобза І.І., Орел Ю.Г., Щур О.В., Ярка А.О., Рудик Т.Б., Білик О.В., Литвин А.З.
Абрагамович, О. О. Захворювання сечостатевої системи у віддалені терміни після резекції шлунка з приводу ускладненої виразкової хвороби гастродуоденальної зони / О. О. Абрагамович, С. А. Кристопчук, А. Б. Федець. - С.124-129.
Заремба, Є. Х. Динаміка показників Оксипроліну в хворих із нестабільною стенокардією при застосуванні Ліпофлавону / Є. Х. Заремба, О. О. Капустинський. - С.129-134.
Січкоріз, Х. А. Сучасні принципи місцевого лікування хронічного катарального гінгівіту в осіб молодого віку / Х. А. Січкоріз. - С.135-139.
Escherichia coli - сучасний погляд на проблему і шляхи профілактики. - С.140-142.
Інші автори: Лісний А.Є., Троцький Г.М., Пакулова-Троцька Ю.В., Романів О.І., Халанія Р.Є., Ленишин Г.М.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)




    Заремба, Є. Х.
    Показники тестостерону у хворих чоловіків на стабільну стенокардію в поєднанні з цукровим діабетом 2 типу [Текст] / Є. Х. Заремба, О. С. Рибак, Н. А. Слаба // Практ. медицина : наук.-практ. журн. - 2010. - Т. 16, N 3. - С. 105-111.


Дод.точки доступу:
Рибак, О.С.; Слаба, Н.А.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)



    Заремба, Є. Х.
    Методика застосування гіпо-гіпермагнітотерапії в комплексному лікуванні хворих на стенокардію в поєднанні з цукровим діабетом тип 2 [Текст] : інформ. лист / Є. Х. Заремба, О. С. Рибак ; Львів. нац. мед. ун-т ім. Данила Галицького МОЗ України. - Київ : [б. в.], 2007. - [3] с. - (Інформаційний лист про нововведення в системі охорони здоров'я / Укрмедпатентінформ ; № 078-2007. Вип. 9, Кардіологія та ревматологія). -
ДРНТІ

MeSH-головна:
СТЕНОКАРДИЯ
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2

Дод.точки доступу:
Рибак, О. С.; Львів. нац. мед. ун-т ім. Данила Галицького МОЗ України
Примірників всього: 1
СБО (1)
Свободны: СБО (1)