Характеристика антропометрических параметров и компонентного состава тела у девушек с синдромом Шерешевского-Тернера [Текст] / Ю. А. Фефелова [и др.] // Морфология. - 2005. - Т. 127, N 2. - С. 66-68.
ДРНТІ

Рубрики: ХРОМОСОМ ПОЛОВЫХ АНОМАЛИИ--SEX CHROMOSOME ABNORMALITIES
   АНТРОПОМЕТРИЯ--ANTHROPOMETRY



Дод.точки доступу:
Фефелова, Ю.А.; Соколова, Т.А.; Гребенникова, В.В.; Казакова, Т.В.; Скобелева, С.Ю.
Примірників всього: 2
ЧЗ (2)
Свободны: ЧЗ (2)



    Сидорова, И. С.
    Неразвивающаяся беременность [Текст] / И.С. Сидорова, Н.А. Шешукова // Гинекология. - 2006. - Т. 8, N 3. - С. 4-7.
ДРНТІ

Рубрики: ПЛОДА СМЕРТЬ--FETAL DEATH
   ХРОМОСОМ ПОЛОВЫХ АНОМАЛИИ--SEX CHROMOSOME ABNORMALITIES

   АНТИФОСФОЛИПИДНЫЙ СИНДРОМ--ANTIPHOSPHOLIPID SYNDROME



Дод.точки доступу:
Шешукова, Н.А.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)



   
    Випадок діагностики сиреномелії з агенезією сечовивідної протоки і відповідним обтураційним синдромом у I триместрі при вагітності внаслідок допоміжних репродуктивних технологій (Опис випадку та огляд літератури) [Текст] / О.И. Соловйов, Я.О. Гончарова, Ю.В. Маслій, І.О. Судома // Здоровье женщины. - 2008. - N 2. - С. 186-192.
ДРНТІ

Рубрики: ЭКТРОМЕЛИЯ--ECTROMELIA
   ЗИГОТА--ZYGOTE

   БЕРЕМЕННОСТИ ТРИМЕСТР ПЕРВЫЙ--PREGNANCY TRIMESTER, FIRST

   ХРОМОСОМ ПОЛОВЫХ АНОМАЛИИ--SEX CHROMOSOME ABNORMALITIES

Анотація: Наведено приклад ультразвукової діагностики (УЗД) та фетоскопічного підтвердження випадку синдрому русалки (sirenomelia, сиреномелія) перед перериванням на 12 тижні вагітності у пацієнтки з вилікуваною за допомогою допоміжних репродуктивних технологій через введення єдиного сперматозоїда безпосередньо до яйцеклітини первинною неплідністю. Синдром русалки є рідкісною летальною вадою розвитку, коли відбувається різного ступеню зрощення, викручування, атрофія чи гіпотрофія нижніх кінцівок, що поєднується з тяжкими урогенітальними аномаліями, які призводять до значного маловоддя у II триместрі. Наведений випадок є ще більш рідкісним і нетиповим з погляду на наявність у плода обох нирок з їх гідронефротичними змінами та значним збільшенням сечового міхура внаслідок атрезії сечовивідної протоки. Наразі другого такого випадку, описаного у доступній через Інтернет світовій медичній літературі, не знайдено. Головною метою поєднаних просівних досліджень I триместру, що виконуються від 11 тижнів 0 днів до 13 тижнів 6 днів, є оцінка особистих ризиків пацієнтки щодо хромосомних аномалій плода. Випадок доводить, що такі рідкісні смертельні вади розвитку зі значною точністю можуть бути визначені вже в I триместрі. Зазначено, що найкращим способом діагностики синдрому русалки є УЗД, здійснене саме в I триместрі вагітності під час поєднаного просівного дослідження


Дод.точки доступу:
Соловйов, О.И.; Гончарова, Я.О.; Маслій, Ю.В.; Судома, І.О.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)