На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Перетятко, Ю. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.
Шифр: УУ1/2009/81/2
   Журнал

Український біохімічний журнал [Текст] : Науково-теоретичний журнал. - Київ : Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, 1926 - . - ISSN 02018470. - Виходит раз на два місяця
2009р. т.81 N 2
Зміст:
Тромбин и антикоагулянтная терапия. - С.5-13.
Панюта, О. О. Жасмонова кислота та її участь у захисних реакціях рослинного організму / О.О. Панюта, В.А. Шаблій, В.Н. Белава. - С.14-26.
Зміна концентрації цитозольного Ca2+ за дії позаклітинного АТР та екто-АТР-азна активність у тимоцитах і трансформованих клітинах МТ-4. - С.27-33.
Lushak, V. I. Possible pathways involved in activation of catalase and superoxide dismutase with sodium nitroprusside in yeast Saccharomyces cerevisiae / V.I. Lushak, O.V. Lushchak. - С.34-39.
Перетятко, Ю. В. Особливості аргіназного та NO-синтазного шляхів метаболізму L-аргініну в лейкоцитах периферичної крові щурів за хронічного рентгенівського опромінення / Ю.В. Перетятко, Н.О. Сибірна. - С.40-48.
Головенко, М. Я. Транспортування та всмоктування ацетату у шлунково-кишковому тракті білих мишей / М.Я. Головенко, І.Ю. Борисюк, О.Б. Ліхота. - С.49-56.
Шатурський, О. Я. Дія структурного аналога вітаміну B1 3-децилоксикарбонілметил-4-метил-5-(бета-гідроксіетил)тіазолій хлориду на трансмембранний струм іонними каналами, утвореними амфотерицином в у бішаровій ліпідній мембрані / О.Я. Шатурський, А.В. Романенко, Н.Г. Гіммельрейх. - С.57-67.
Створення імунної бібліотеки імуноглобулінових генів миші та відбір одноланцюгових Fv-антитіл, специфічних до В-субодиниці дифтерійного токсину. - С.68-79.
Вплив 17beta-естрадіолу на експресію мРНК проапоптичного протеїну вах і рівень фрагментації ДНК у корі надниркових залоз людини. - С.80-84.
Петрова, Г. В. Alpha-токоферол предотвращает гибель тимоцитов крыс, индуцированную антимицином а и олигомицином / Г.В. Петрова. - С.85-92.
Сигнальні каскади в парієтальних клітинах слизової оболонки шлунка в умовах експериментальної виразки шлунка. - С.93-101.
Волкова, Ю. В. Влияние стресса на содержание продуктов свободнорадикального окисления в субклеточных фракциях мозга крыс пубертатного возраста / Ю.В. Волкова, В.В. Давыдов. - С.102-106.
Протизапальний вплив n-стеароїлетаноламіну на експериментальну опікову травму в щурів. - С.107-116.
Маменко, Т. М. Вплив саліцилової кислоти на водний потенціал, виділення етилену та активність антиоксидантних процесів у листках озимої пшениці за посухи / Т.М. Маменко, О.А. Ярошенко. - С.117-124.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Перетятко, Ю. В.
    Особливості аргіназного та NO-синтазного шляхів метаболізму L-аргініну в лейкоцитах периферичної крові щурів за хронічного рентгенівського опромінення [Текст] / Ю.В. Перетятко, Н.О. Сибірна // Укр. біохім. журн. - 2009. - Т. 81, N 2. - С. 40-48.
ДРНТІ

Рубрики: АРГИНАЗА--ARGINASE
   АЗОТА ОКИСИ СИНТАЗА--NITRIC-OXIDE SYNTHASE

   АЗОТА ОКСИДЫ--NITROGEN OXIDES

   ПЛАЗМА--PLASMA

   РЕНТГЕНОВСКИЕ ЛУЧИ--X-RAYS

Анотація: Аргінін бере участь у багатьох метаболічних процесах клітини. Він задіяний не лише в динамічному циклі взаємоперетворення з амінокислотами проліном і глутаміном, але також є попередником у синтезі протеїнів, оксиду азоту, креатину, поліамінів, агматину та сечовини. Досліджено особливості аргіназного і NO-синтазного шляхів перетворення L-аргініну за впливу хронічного рентгенівського опромінення в радіочутливих клітинах периферичної крові - лейкоцитах на тлі введення щурам per os L-аргініну та L-NAME (N-nitro-L-argininemethyl ester). Виявлено, що як аргінін (основний субстрат NO-синтази та аргінази), так і L-NAME (неселективний інгібітор NO-синтази) мають позитивну коригувальну дію, знижуючи надпродукцію оксиду азоту під час хронічного рентгенівського опромінення організму.


Дод.точки доступу:
Сибірна, Н.О.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

 
Статистика
за 03.07.2024
Кількість запитів 3298
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)