На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Бездітко, П. А.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 98
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Бездітко, Н. В.
    Місцеве призначення глюкозаміну при лікуванні пошкоджень рогівки [Текст] / Н.В. Бездітко, П.А. Бездітко // Клініч. фармація. - 2000. - Т. 4, № 4. - С. 75.
ДРНТІ

Рубрики: РОГОВИЦЫ БОЛЕЗНИ--CORNEAL DISEASES
   ГЛЮКОЗАМИН--GLUCOSAMINE



Дод.точки доступу:
Бездітко, П.А.
Примірників всього: 1
КХ (1)
Свободны: КХ (1)
Знайти схожі

2.


   
    Гемокорд у лікуванні офтальмологічних хворих [Текст] / П.А. Бездітко, А.О. Цуцаєва, А.Ю. Савельєва, О.В. Кудокоцева // Трансплантологія. - 2003. - Т. 4, № 1. - С. 125-126.
ДРНТІ

Рубрики: ДИАБЕТИЧЕСКАЯ РЕТИНОПАТИЯ--DIABETIC RETINOPATHY
   ГЕМОФТАЛЬМ--VITREOUS HEMORRHAGE



Дод.точки доступу:
Бездітко, П.А.; Цуцаєва, А.О.; Савельєва, А.Ю.; Кудокоцева, О.В.
Знайти схожі

3.


   
    Експериментально-клінічне обґрунтування ролі токсичності склистого тіла та передньокамерної рідини в патогенезі увеїтів, ускладнених підвищенням офтальмотонусу [Текст] / П.А. Бездітко, М.В. Панченко, І.Г. Дурас, А.Ю. Савельва // Експерим. і клініч. медицина. - 2003. - N 2. - С. 153-156.


Дод.точки доступу:
Бездітко, П.А.; Панченко, М.В.; Дурас, І.Г.; Савельва, А.Ю.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

4.
Шифр: КУ4/2007/11/1
   Журнал

Клінічна фармація [Текст]/ Міністерство охорони здоров'я України (К.), Державний фармакологічний центр МОЗ України (К.), Національний фармацевтичний університет (Х.). - Харків : НФаУ. - ISSN 1562725X. - Виходить кожного кварталу
2007р. т.11 N 1
Зміст:
Панченко, М. В. Результати лікування ендогенних увеїтів, ускладнених гіпотонією / М.В. Панченко, І.Г. Дурас, Т.О. Кудіна. - С.4-6.
Коновалова, Н. В. Клінічна ефективність використання препаратів "Індоколлір" та "Мареполімієл" при передніх туберкульозно-алергійних увеїтах / Н.В. Коновалова. - С.7-11.
Особливості профілактики наслідків туберкульозно-алергійних увеїтів. - С.12-14.
Принципи та результати корекції вторинних імунодефіцитних станів при ускладнених формах увеїтів. - С.15-17.
Поплавська, І. О. Корекція порушень сльозопродукції препаратом "Систейн" у рефракційній хірургії ока / І.О. Поплавська, Н.Г. Завгородня, О.А. Ісакова. - С.18-20.
Мірошник, Д. М. Профілактика інфекційних ускладнень при порожнинних офтальмохірургічних втручаннях / Д.М. Мірошник, О.М. Орєхова. - С.21-23.
Дмитрієв, С. К. Схема медикаментозного лікування хворих з віковою катарактою після факоемульсифікації / С.К. Дмитрієв, Ю.М. Лазарь. - С.24-25.
Нові можливості діагностики і корекції післяопераційної запальної реакції після іридофакопротезування. - С.26-29.
Венгер, Л. В. Досвід використання препарату "Целебрекс" для профілактики і лікування післяопераційної запальної реакції у хворих з артифакією та іридопластикою / Л.В. Венгер. - С.30-33.
Бездітко, П. А. Вплив комплексного лікування на стан центрального зору у хворих на сенільну макулярну дегенерацію / П.А. Бездітко, А.В. Пахомова. - С.34-36.
Завгородня, Н. Г. Ефективність застосування мілдронату в комплексній терапії вікової макулярної дегенерації / Н.Г. Завгородня, С.Ф. Максименко, Н.С. Луценко. - С.37-39.
Завгородня, Н. Г. Перші результати вивчення змін гемодинаміки ока при застосуванні анти-VEGF-препаратів у лікуванні профілеративної стадії діабетичної ретинопатії / Н.Г. Завгородня, О.В. Кравченко, К.О. Костровська. - С.40-42.
Дурас, І. Г. Діагностика та корекція вазоспастичного синдрому у пацієнтів з нормотензивною глаукомою / І.Г. Дурас. - С.43-45.
Дурас, І. Г. Результати вивчення ефективності та безпеки аналогів простагландинів у лікуванні відкритокутової глаукоми / І.Г. Дурас. - С.46-47.
Фармакотерапія у лікуванні ускладнень вродженого дакріостенозу. - С.48-49.
Фармакотерапія в комплексному лікуванні різних форм абіотрофій сітківки та атрофії зорового нерва у дітей. - С.50-52.
Обґрунтування стимуляції дезакомодаційних м'язів у хворих з гіперметропією і гіперметропічним астигматизмом. - С.53-55.
Завгородня, Н. Г. Стан гемодинаміки мозку у дітей з амбліопією за даними комп'ютерної реоенцефалографії та її зміни під впливом фармакотерапії / Н. Г. Завгородня, Т. Є. Цибульська. - С.56-58.
Бездітко, П. А. Особливості консервативної терапії зорового стомлення у пацієнтів із пресбіопією / П.А. Бездітко, М.О. Щадних. - С.59-60.
Дьомін, Ю. А. Експериментальне обґрунтування застосування клітинних біологічних покриттів для лікування дистрофічних захворювань та ушкоджень рогівки / Ю.А. Дьомін, А.В. Півненко. - С.62-63.
Чечин, П. П. Експериментальна оцінка використання фотосенсибілізатора хлорину Е6 для фотодинамічної дії на судинну оболочку ока / П.П. Чечин, О.В. Гузун. - С.64-66.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

5.


    Бездітко, П. А.
    Вплив комплексного лікування на стан центрального зору у хворих на сенільну макулярну дегенерацію [Текст] / П.А. Бездітко, А.В. Пахомова // Клініч. фармація. - 2007. - Т. 11, N 1. - С. 34-36.
ДРНТІ

Рубрики: ЗРЕНИЯ РАССТРОЙСТВА--VISION DISORDERS
   ХОРИОИДИТ--CHOROIDITIS

   ЖЕЛТОЕ ПЯТНО, ДИСТРОФИЯ--MACULAR DEGENERATION

Анотація: Сенільна макулярна дегенерація призводить до зниження центрального зору, тому проблема ефективного лікування цієї патології актуальна у всьому світі. Метою нашого дослідження було підвищення ефективності лікування хворих на "суху" форму сенільної макулярної дегенерації шляхом застосування комплексного методу та оцінки його впливу на стан центрального зору. Всі пацієнти були розподілені на наступні групи: першу (дослідну) групу склали 37 хворих (66 очей), яким була проведена "реваскуляризація хоріоідеї" з імплантацією біоматеріалу на фоні курсу медикаментозної терапії, та другу (контрольну) групу — 35 пацієнтів (63 ока), які отримували консервативну терапію. Встановлено, що найвищий відсоток покращення центрального поля зору був відзначений в I групі пацієнтів. Вивчення результатів дослідження показало, що комплексне лікування даної патології сприяє стабілізації процесу впродовж року


Дод.точки доступу:
Пахомова, А.В.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

6.


   
    Обґрунтування стимуляції дезакомодаційних м'язів у хворих з гіперметропією і гіперметропічним астигматизмом [Текст] / П.А. Бездітко, С.Ф. Зубарєв, А.Ю. Савельєва та ін // Клініч. фармація. - 2007. - Т. 11, N 1. - С. 53-55.
ДРНТІ

Рубрики: СЕТЧАТКИ СОСУДОВ СПАЗМ--ANGIOID STREAKS
   ГИПЕРМЕТРОПИЯ--HYPEROPIA

   АСТИГМАТИЗМ--ASTIGMATISM

   АККОМОДАЦИЯ ГЛАЗА--ACCOMMODATION, OCULAR

   ДЕТИ, СЛУЖБЫ ОХРАНЫ ЗДОРОВЬЯ--CHILD HEALTH SERVICES

Кл.слова (ненормовані):
ИРИФРИН
Анотація: Частим наслідком напруженої зорової роботи, особливо в осіб молодого віку, є патологічний стан акомодації - спазм. Найбільш часто він розвивається в пацієнтів з гіперметропією і гіперметропічним астигматизмом. При спазмі акомодації більш слабкі кільцеві і радіальні волокна циліарного м'яза не можуть дезакомодувати повною мірою. Стимулююча дезакомодаційна дія препарату "Ірифрин 2,5%" вивчена у 24 осіб з гіперметропією слабкого (3 хворих) і середнього ступеня (6 хворих), з міопією слабкого ступеня (6 хворих), з простим (4 хворих) і складним гіперметропічним (5 хворих) астигматизмом. Показано, що стимуляція дезакомодаційних м'язів у хворих з гіперметропією, гіперметропічним астигматизмом, слабким ступенем міопії сприяє підвищенню гостроти зору, стабілізації роботи акомодаційного апарату та запобігає спазму акомодації та акомодативній астенопії


Дод.точки доступу:
Бездітко, П.А.; Зубарєв, С.Ф.; Савельєва, А.Ю.; Щадних, М.О.; Муха, І.Д.; Ільїнська, О.М.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

7.


    Бездітко, П. А.
    Особливості консервативної терапії зорового стомлення у пацієнтів із пресбіопією [Текст] / П.А. Бездітко, М.О. Щадних // Клініч. фармація. - 2007. - Т. 11, N 1. - С. 59-60.
ДРНТІ

Рубрики: АСТЕНОПИЯ--ASTHENOPIA
   АККОМОДАЦИЯ ГЛАЗА--ACCOMMODATION, OCULAR

   ПРЕСБИОПИЯ--PRESBYOPIA

Кл.слова (ненормовані):
ИРИФРИН -- СТРИКС
Анотація: У сучасних умовах унаслідок тривалої роботи на близькій відстані нерідко виникає синдром зорового стомлення. Особливо піддані такому його впливові пацієнти з пресбіопією, оскільки нездатність циліарного м'яза ефективно скорочуватися призводить до його перевантаження і астенізації. У дослідженні брало участь 32 пацієнти-пресбіопи з еметропією і симптомами зорового стомлення. Пацієнти були розподілені на 3 групи, яким призначався ірифрин, стрикс і нічого не призначалося відповідно. Крім того, усі пацієнти одержували адекватну оптичну і геометричну корекцію. Порівнюючи отримані дані, ми прийшли до висновку, що в лікуванні астенопічного синдрому у пресбіопів доцільно застосовувати сукупну медикаментозну терапію у поєднанні з окуляровою корекцією


Дод.точки доступу:
Щадних, М.О.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

8.


   
    Фармакотерапія у лікуванні ускладнень вродженого дакріостенозу [Текст] / П.А. Бездітко, С.Ф. Зубарєв, М.В. Панченко та ін // Клініч. фармація. - 2007. - Т. 11, N 1. - С. 48-49.
ДРНТІ

Рубрики: ГЛАЗА АНОМАЛИИ--EYE ABNORMALITIES
   НОСОСЛЕЗНЫЙ ПРОТОК--NASOLACRIMAL DUCT

   АНТИБИОТИКИ--ANTIBIOTICS

   ДЕТИ, СЛУЖБЫ ОХРАНЫ ЗДОРОВЬЯ--CHILD HEALTH SERVICES

Анотація: Проаналізовані результати комплексного лікування 287 дітей з вродженою та набутою патологією сітківки та зорового нерва віком від 5 до 18 років, які знаходилися на лікуванні у відділенні дитячої офтальмології ІОХіТТ ім. В.П.Філатова. З них 128 дітей з атрофією зорового нерва (АЗН) і 159 - з різними формами дегенерації сітківки (ДС). Обгрунтоване застосування різних груп медикаментозних засобів. У результаті лікування поліпшення зорових функцій було досягнуте у 267 хворих (93%). У групі дітей з АЗН гострота зору в середньому підвищилася на 0,17±0,12, а ДС - на 0,14±0,08. Результати проведеного лікування доводять високу клінічну ефективність комплексного лікування вродженої і набутої патології сітківки і зорового нерва у дітей. Своєчасний початок та системність лікування дозволяє не тільки стабілізувати, але і підвищити зорові функції у таких дітей, полегшити процес їх навчання і соціальної адаптації


Дод.точки доступу:
Бездітко, П.А.; Зубарєв, С.Ф.; Панченко, М.В.; Савельєва, А.Ю.; Дурас, І.Г.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

9.
Шифр: КУ4/2007/11/2
   Журнал

Клінічна фармація [Текст]/ Міністерство охорони здоров'я України (К.), Державний фармакологічний центр МОЗ України (К.), Національний фармацевтичний університет (Х.). - Харків : НФаУ. - ISSN 1562725X. - Виходить кожного кварталу
2007р. т.11 N 2
Зміст:
Нанотехнології - прорив у діагностиці та терапії в офтальмології. - С.4-5.
Вітовська, О. П. Офтальмогіпертензія у дітей після застосування кортикостероїдів у післяопераційному періоді / О.П. Вітовська, І.В. Деряпа. - С.7-9.
Медикаментозне забезпечення сучасних технологій хірургії катаракти у дітей. - С.10-12.
Кондратенко, Ю. М. Схема досягнення максимального мідріазу під час екстракції катаракти / Ю.М. Кондратенко, С.О. Риков, Л.П. Тутченко. - С.13-15.
Жабоєдов, Г. Д. Ефективність застосування селективних регуляторів естрогенових рецепторів у лікуванні жінок з первинною нестабільною відкритокутовою глаукомою / Г.Д. Жабоєдов, С.Н. Луценко. - С.16-18.
Данешманд, Есламі Амір Реза. Застосування фторхінолонів методом комбінованого дозування для обробки операційного поля / Есламі Амір Реза Данешманд. - С.19-20.
Жабоєдов, Г. Д. Застосування препарату "Відісік" для корекції прояву синдрому сухого ока у пацієнтів після пластичних операцій / Г.Д. Жабоєдов, О.В. Петренко. - С.21-22.
Скрипник, Р. Л. Підвищення ефективності лікування хворих з діабетичною оптичною нейропатією / Р.Л. Скрипник, Н.А. Тихончук, На Лин. - С.23-25.
Петруня, А. М. Сучасна ензимотерапія у лікуванні хворих на вікову макулярну дегенерацію / А.М. Петруня, О.Н. Гаркавенко. - С.26-28.
Дьомін, Ю. А. Терепавтична ефективність застосування кріоконсервованих ембріональних нервових клітин у лікуванні хворих із центральною хоріоретинальною дистрофією / Ю.А. Дьомін, Л.В. Литвинова. - С.29-30.
Антиоксидантна терапія в комплексному лікуванні дітей, підлітків і юнаків з діабетичною ретинопатією і супутньою тиреоїдною патологією. - С.31-33.
Веселовська, З. Ф. Ретинопротекторні властивості норваску у профілактиці розвитку діабетичного макулярного набряку / З.Ф. Веселовська, Н.М. Веселовська, Л.М. Литвинчук. - С.34-35.
Комплексне лікування хворих з препроліферативною діабетичною ретинопатією. - С.36-38.
Сергієнко, А. М. Мікроелементи та кислотність середовищ заднього відрізка ока при ускладненому відшаруванні сітківки / А.М. Сергієнко. - С.39-41.
Соболева, І. А. Стан вільнорадикального окислення у хворих на ускладнену міопію в динаміці лікування / І.А. Соболева, І.І. Лапкіна, В.О. Малахов. - С.42-43.
Клінічна ефективність траватану в комбінації з кузімололом у лікуванні відкритокутової глаукоми. - С.44-46.
Безкоровайна, І. М. Медикаментозні способи корекції прогресування глаукомної оптичної нейропатії / І.М. Безкоровайна. - С.47-49.
Недзвецька, О. В. Досвід інтравітреального введення тріамцинолону ацетоніду в хірургічному лікуванні неоваскулярної глаукоми / О.В. Недзвецька, де Гутарра О.В. Кузьміна, Т.М. Зиміна. - С.50-51.
Сергієнко, А. М. Випадки псевдоендофтальмітів, пов'язані з інтравітреальним введенням бетаметазону / А.М. Сергієнко, Я.В. Сірман. - С.52-54.
Ефективність застосування гевірану в лікуванні герпетичних кератитів. - С.55-56.
Іванова, Н. В. Патогенетичне обґрунтування комбінованої фібронектинзамісної терапії і гормонів репродуктивної сфери для корекції імунного дисбалансу у чоловіків з пошкодженням ока та з тестостероновою недостатністю / Н.В. Іванова. - С.57-59.
Фотодинамічні властивості лазерного випромінювання з довжиною хвилі 633 мкм по відношенню до ряду представників бактеріальної та грибкової флори. - С.60-62.
Бездітко, Н. В. Фармакологічні аспекти лікарської терапії хворих з первинною відкритокутовою глаукомою / Н.В. Бездітко, П.А. Бездітко, Т.І. Барбаш. - С.63-66.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

10.


   
    Ефективність застосування гевірану в лікуванні герпетичних кератитів [Текст] / П.А. Бездітко, Н.В. Бездітко, А.Ю. Савельєва и др // Клініч. фармація. - 2007. - Т. 11, N 2. - С. 55-56.
ДРНТІ

Рубрики: КЕРАТИТ ГЕРПЕТИЧЕСКИЙ--KERATITIS, HERPETIC
   АЦИКЛОВИР--ACYCLOVIR

   SIMPLEXVIRUS--SIMPLEXVIRUS

Анотація: Зазначено, що на сучасному етапі 60 - 65 % патології рогівки пов'язано з вірусом простого герпесу. Лікування кератитів герпетичної природи, крім топічних препаратів, вимагає застосування спеціальних противірусних засобів. Одним з таких препаратів є "Гевіран". Під спостереженням перебувало 19 хворих віком від 25-ти до 47-ми років (8 чоловіків і 11 жінок). У 6-ти хворих діагностований епітеліальний кератит, у 9-ти - везикулярний деревоподібний кератит і у 4-х - дископодібний кератит. Застосування гевірану в комплексному лікуванні хворих з герпетичними кератитами сприяє швидшій епітелізації рогової оболонки ока, розсмоктуванню інфільтратів, зменшенню перикорнеальної ін'єкції та скороченню часу перебування хворих основної групи в стаціонарі. Застосування гевірану сприяє зменшенню кількості рецидивів


Дод.точки доступу:
Бездітко, П.А.; Бездітко, Н.В.; Савельєва, А.Ю.; Мужичук, О.П.; Муха, І.Д.; Заволока, О.В.; Власко, О.В.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
Статистика
за 08.07.2024
Кількість запитів 54956
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)