На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Футуйма, Ю. М.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 61
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-61   61-61 
1.

Назва журналу :Шпитальна хірургія -2006р.,N 1
Цікаві статті :
Порівняльне дослідження бактерійної транслокації при різних методах ведення хворих на гострий деструктивний панкреатит (стр.6-8.)
Антонюк О.С. Ранні ускладнення після операцій на кишечнику/ О.С. Антонюк (стр.9-12.)
Пролом Н.В. Хірургічна корекція структурно-функціональних порушень печінки у хворих на калькульозний холецистит/ Н.В. Пролом (стр.13-15.)
Мізюк В.М. Зміни функціонального стану генома гепатоцитів у хворих на гострий панкреатит, ускладнений печінковою недостатністю/ В.М. Мізюк, Л.Є. Ковальчук (стр.16-18.)
Вардинець І.С. Прогнозування та обґрунтування вибору хірургічного етоду лікування хворих похилого і старечого віку на гострий холецистит/ І.С. Вардинець (стр.19-22.)
Трутяк І.Р. Пошкодження селезінки : спленектомія , органозберігальна операція чи консервативне лікування?/ І.Р. Трутяк, Я.М. Лунь, Р.І. Трутяк (стр.23-27.)
Особливості патогенезу та профілактика розвитку інтестинальної форми абдомінального сепсису та інших післяопераційних ускладнень у хворих з хірургічною патологією живота (стр.28-31.)
Василюк С.М. Класифікація та хірургічне лікування синдрому діабетичної стопи/ С.М. Василюк (стр.32-35.)
Костів С.Я. Корекція реперфузійного синдрому при хірургічному лікуванні пацієнтів із атеросклеротичною оклюзією аорто-клубово0стегнового сегмента/ С.Я. Костів (стр.36-40.)
Юрчик О.М. Ретроспективний аналіз перебігу пологів оперативних та через природні родові шляхи, у жінок з інфекціями, що передаються статевим шляхом/ О.М. Юрчик, І.Є. Гуменна (стр.41-44.)
Гриза П.В. Аутогемотрансфузії в хірургії/ П.В. Гриза (стр.45-49.)
Футуйма Ю.М. Зміни мінеральної щільності і кісткової тканини залежно від методу хірургічного лікування виразкової хвороби шлунка/ Ю.М. Футуйма (стр.50-55.)
Македонський І.О. Нормалізація функції органів сечової системи у дітей з комбінованими аномаліями аноректальної зони, хребта та спинного мозку/ І.О. Македонський (стр.56-59.)
Геряк С.М. Клініко-патогенетичні підходи до лікування фетоплацентарної недостатності та гіпоксії плода у вагітних із субклінічним гіпотиреозом/ С.М. Геряк (стр.60-65.)
Шульгай А.Г. Закономірності морфофункціональних змін судинного русла тонкої і товстої кишки при механічній жовтяниці та різних способах її корекції/ А.Г. Шульгай; 6 (стр.66-72.)
Шкрадюк А.В. Резекція селезінки з використанням зшиваючих апаратів (експериментальне дослідження)/ А.В. Шкрадюк, В.А. Березовський, С.В. Березовський (стр.73-75.)
Селезінка Р.М. Функціонально-морфологічний моніторинг пересадженої легені/ Р.М. Селезінка (стр.76-79.)
Венгер І.К. Мікрофлора трофічної виразки венозного генезу. Ефективність застосування А-бактерину/ І.К. Венгер, О.А. Якимчук, Ю.Ю. Свідерський (стр.80-82.)
Можливості ультразвукової діагностики раку жовчного міхура і позапечінкових жовчних проток в Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім.В. Поліщука (стр.83-85.)
Використання препарату "Серта" в комплексному лікуванні хворих після герніоалопластики (стр.86-88.)
Рудковська Н.Г. Досвід впровадження лапароскопічних гінекологічних втручань на базі багатопрофільного центру малоінвазивної хірургії/ Н.Г. Рудковська, А.О. Сова, А.О. Волков (стр.89-91.)
Боровікова В.О. Новий спосіб оперативного лікування варикоцеле/ В.О. Боровікова, В.В. Бризицький (стр.92-94.)
Цимбалюк В.І. Перші результати застосування методу епідуральної електростимуляції у хворих з наслідками травматичних ушкоджень грудних і поперекових сегментів спинного мозку/ В.І. Цимбалюк, Ю.Я. Ямінський (стр.95-102.)
Нецюк О.Г. Порівняльний аналіз віддалених результатів оперативного лікування хворих на виразкову хворобу шлунка та дванадцятипалої кишки/ О.Г. Нецюк (стр.103-106.)
Бліхар Є.Й. . Розвиток фтизіохірургічної допомоги хворим на туберкульоз легень на Тернопільщині/ Є.Й. Бліхар, Ю.В. Довбуш, В.Д. Рудик (стр.107-109.)
Філіпович В.О. Спосіб лікування ателектазу і параканкрозної пневмонії у хворого на рак легені/ В.О. Філіпович, А.А. Ткач (стр.110.)
Перекрут селезінки у вагітної (стр.111.)
Квасніцький М.В. Вибор тактики лікування неускладнених переломів грудного та поперекового відділів хребта/ М.В. Квасніцький, Ю.О. Грубар, О.М. Квасніцький (стр.112-115.)
Лівобічний хілоторакс внаслідок пошкодження навколоаортальних гілок грудної лімфатичної протоки (стр.116-117.)
Рудковська Н.Г. Агнезія жовчного міхура: клінічне спостереження при лапароскопії/ Н.Г. Рудковська, А.О. Волков (стр.118-119.)
Застосування елоксатину в лікуванні хворих на поширені форми колоректального раку (стр.120-121.)
Операція "відчаю" (стр.122-123.)
Випадок флегмони глибокого фасціального простору гомілки (стр.124-125.)
Бабін І.О. Гостра профузна шлункова кровотеча у хворого з газовою анаеробною інфекцією/ І.О. Бабін, Ю.К. Басалик, Д.Ф. Шульга (стр.126-127.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2006р.,N 1
Цікаві статті :
Владзимирський А.В. Огляд методів дослідження ефективності телемедицини/ А.В. Владзимирський (стр.4-6.)
Господарський І.Я. Стан кісткової тканини у хворих на хронічний гепатит C при різних типах супровідної кріоглобулінемії/ І.Я. Господарський, О.М. Масик (стр.7-9.)
Сміян С.І. Оцінка ефективності комбінованого препарату кальцію і вітаміну і вітаміну Д3 - ідеосу в лікуванні глюкокортикоїдіндукованої остеопенії за умов бронхіальної астми/ С.І. Сміян, О.Р. Барладин (стр.10-11.)
Бабінець Л.С. Роль мікробіоценозу кишечника в формуванні полінутрієнтної та трофологічної недостатності у хворих на хронічний панкреатит/ Л.С. Бабінець (стр.12-14.)
П'ятночка І.Т. Про лікування хворих на вперше діагностований туберкульоз легень/ І.Т. П'ятночка, С.І. Корнага, П.Є. Мазур (стр.14-16.)
Марущак Т.П. Остеопороз і хронічна серцева недостатність/ Т.П. Марущак (стр.16-18.)
Кульчиковська О.М. Легеневі кровотечі і кровохаркання/ О.М. Кульчиковська (стр.18-20.)
Дослідження ефективності периндоприлу при лікуванні артеріальної гіпертензії у хворих з метаболічним синдромом (стр.21-23.)
Ковальчук М.Т. Атопічний дерматит/ М.Т. Ковальчук (стр.24-27.)
Захараш А.Д. Імунопатогістологічні паралелі хронічного гепатиту з ознаками холестазу/ А.Д. Захараш (стр.27-29.)
Бакалець О.В. Кріоглобулінемія при алергічних дерматозах і вплив на неї цитомегаловірусної інфекції/ О.В. Бакалець (стр.29-31.)
Бугай Б.Г. Частота і характер бронхолегеневих уражень при хронічних запальних захворюваннях гепатобіліарної системи в процесі їх лікування/ Б.Г. Бугай (стр.32-34.)
Сабадишин Р.О. Контамінація Helicobacter Pylori слизової оболонки антрального відділу шлунка у пацієнтів із дуоденогастральним рефлюксом/ Р.О. Сабадишин, В.О. Рижковський (стр.34-35.)
Захрабова О.М. Зіставлення показників збудження різних відділів серця за даними магнітокардіографії та електрокардіографії високого підсилення у практично здорових осіб/ О.М. Захрабова, Л.А. Стаднюк, В.Є. Кондратюк (стр.35-38.)
Доцільність використання Пропафенону гідрохлориду для купірування пароксизму фібриляції передсердь відповідно до рекомендації Європейського товариства кардіологів та Американської асоціації серця (стр.38-40.)
Міщанчук Н.С. Захворюваність на вестибулярну дисфункцію ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС: результати математичного моделювання ризику/ Н.С. Міщанчук, Н.І. Стрій, П.А. Федірко (стр.40-42.)
Алергічний еозинофільний гранулематозний ангіїт (синдром Чарга-Стросса). Клінічне спостереження (стр.43-45.)
Сірик В.О. Оцінка гемодинаміки у хворих з дисфункцією ендотелію та можливі методи медикаментозної корекції ендотеліальної дисфункції / В.О. Сірик (стр.45-47.)
Федчишин Н.Є. Стан медичної допомоги хворим на гострий інфаркт міокарда та оцінка її якості/ Н.Є. Федчишин (стр.47-49.)
Функція системи гіпофіз-гонади і щитоподібної залози при порушеннях лубертату в йододефіцитному регіоні (стр.49-53.)
Тофан І.П. Роль перекисного окислення ліпідів і антиоксидних систем захисту в патогенезі автоімунних ускладнень гострого інфаркту міокарда та перспективи їх корекції / І.П. Тофан (стр.54-57.)
Лихацька Г.В. Зміни імунної резистентності організму у хворих на виразкову хворобу з морфофункціональними порушеннями печінки та їх корекція/ Г.В. Лихацька (стр.57-59.)
Ковальчук Л.Я. Зміни біологічних властивостей ліофілізованого ксенодермотрансплантату після фотомодифікації/ Л.Я. Ковальчук, Н.В. Гуда (стр.60-61.)
Ковальчук Л.Я. Зміни локального кровобігу шлунка залежно від локалізації виразки та методу оперативного лікування/ Л.Я. Ковальчук, А.Д. Беденюк, Ю.М. Футуйма (стр.62-64.)
Ковальчук О.Л. Ультраструктурні зміни гепатоцитів у хворих на жовчнокам'яну хворобу на фоні гепатиту/ О.Л. Ковальчук (стр.65-67.)
Венгер І.К. Стан центральної гемодинаміки та згортальної системи крові у хворих на облітеруючий атеросклероз нижніх кінцівок в поєднанні з артеріальною гіпертензією/ І.К. Венгер, В.Б. Гощинський, В.В. Білочицька (стр.67-69.)
Нецюк О.Г. Зміни мінеральної щільності кісткової тканини у хворих після хірургічного лікування виразкової хвороби шлунка та цибулини дванадцятипалої кишки/ О.Г. Нецюк (стр.69-72.)
Рузібаєв Р.Ю. Аналіз звертання пацієнтів за проведения анкетуванням та контрольним обстеженням у віддаленому періоді після перенесеного хірургічного лікування виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки/ Р.Ю. Рузібаєв, А.Д. Беденюк, Ю.М. Футуйма (стр.72-73.)
Дрижак В.І. Колоректальний рак: стан діагностики, тактика лікування/ В.І. Дрижак (стр.74-77.)
Гриза П.В. Імунологічні та інфекційні ускладнення при проведенні гемотрансфузій в хірургії та їх профілактика/ П.В. Гриза, П.І. Лучанко (стр.77-80.)
Бех М.Д. Застосування ембріональної кісткової тканини при лікуванні хронічного остеомієліту/ М.Д. Бех, І.С. Кулянда (стр.80-82.)
Гриза П.В. Вірусна безпека в трансфузійній терапії та шляхи її досягнення/ П.В. Гриза (стр.82-85.)
Аль Зару Фауаз. Лікування гнійних ран: аналіз деяких народних методів, що застосовуються в Арабських країнах/ Зару Фауаз Аль, А.Р. Вергун (стр.86-87.)
Михальчук В.Н. Наявність протеази та інгібітору у вакцинах і комерційних препаратах крові/ В.Н. Михальчук, В.А. Дівоча, А.І. Гоженко (стр.87-89.)
Гемостаз при реконструкції атеросклеротичної оклюзії аортостегнового сегмента (стр.90-92.)
Вороненко Н.Ю. Вибір методики допоміжних репродуктивних технологій при наяності тиреоїдних антитіл та дисфункціїї щитоподібної залози/ Н.Ю. Вороненко (стр.93-95.)
Поташнюк І.В. Обізнаність з проблемою репродуктивного здоров'я і ставлення до нього підлітків 16-17 років/ І.В. Поташнюк (стр.96-97.)
Нітефор І.Б. Стан системи імунітету в жінок з мимовільними викиднями та вірусною урогенітальною інфекцією під впливом комплексної терапії з використанням Амізону/ І.Б. Нітефор (стр.98-99.)
Галникіна С.О. Клініко-патогенетична оцінка ефективності комплексної терапії ксерозу шкіри у жінок з постоваріоектомічним синдромом/ С.О. Галникіна, Б.В. Вітенко (стр.99-101.)
Вадзюк Н.С. Особливості психологічних показників у плавців при різних метеорологічних ситуаціях/ Н.С. Вадзюк, Я.В. Курко (стр.102-104.)
Бутницький Ю.І. Розвиток захворювань гастродуоденальної зони у дітей залежно від інфікованості Helicobacter Pylori/ Ю.І. Бутницький (стр.105-107.)
Роговий Ю.Є. Патофізіологічний аналіз кореляційно-оптичної діагностики кіркової речовини нирок за умов розвитку тубуло-інтерстиціального синдром/ Ю.Є. Роговий, В.Г. Савка (стр.108-110.)
Вплив повного голодування на репаративні процеси печінки при тетрахлорметановому гепатозі (стр.111-113.)
Гнатюк М.С. Особливості просторової перебудови камер серця при дії на організм токсинів блідої поганки/ М.С. Гнатюк, М.Ф. Ковальчук, А.М. Пришляк (стр.114-116.)
Цимбалюк В.І. Вивчення специфічності дії трансплантату на відновлення вмісту Дофаміну у мозку при експериментальній черепно-мозковій травмі/ В.І. Цимбалюк, І.Г. Васильєва, К.С. Парій (стр.116-119.)
Роговий Ю.Є. Регресійний аналіз взаємозв'язків транспорту іонів калію з показниками функції нирок за умов гострої гемічної гіпоксії/ Ю.Є. Роговий, Г.Б. Попович (стр.119-122.)
Express - антиестроген, антиоксидант протипухлинний препарат: використання препарату в ад'ювантній ендокринній терапії раку молочної залози (стр.122-123.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Назва журналу :Український морфологічний альманах -2006р. т.4,N 1
Цікаві статті :
Акулинин В.Н. Динамика сонографических показателей гепатобилиарной системы при лечении антралем хронической патологии печени у больных с терапевтически резистентной шизофренией/ В.Н. Акулинин, Г.С. Рачкаускас (стр.3-8.)
Бабкіна О.П. Судово-медична оцінка видів смертельної механічної травми серед загальної кількості насильницької смерті/ О.П. Бабкіна (стр.9-10.)
Безпалова Н.М. Динаміка фізичного розвитку студенток з переважанням симпатотонічного типу вегетативної нервовоі системи після року занять фізичними вправами за даними антропометричних показників/ Н.М. Безпалова, О.М. Довгань (стр.11-12.)
Вплив комплексного препарату вітаміну D3 "Кальвімід" на метаболізм і структурну організацію кісткової тканини при гіпокінезіі (стр.13-18.)
Дедух Н.В. Определение гистотоксичности биорезорбируемых композитов при имплантации под кожу животных/ Н.В. Дедух (стр.19-22.)
Ермоленко Т.А. Влияние заместительной гормональной терапии на массу тела и углеводный обмен у женщин в постменопаузе/ Т.А. Ермоленко, А.М. Татарова, А.Л. Лавриненко (стр.23-25.)
Каськова Л.Ф. Результати біохімічних досліджень ротовоі рідини дітей із зубощелепними аномаліями в процесі лікування знімними ортодонтичними апаратами/ Л.Ф. Каськова, Н.М. Тараненко, С.Ч. Новікова (стр.25-27.)
Жабоедов Г.Д. Морфологические нарушения микрососудистого русла у лиц, пострадавших в результате аварии на ЧАЭС (обзор литературы и собственные наблюдения)/ Г.Д. Жабоедов, В.М. Фролов, А.М. Петруня (стр.28-37.)
Івченко Д.В. Керамопластика великих кісткових дефектів довгих кісток кінцівок/ Д.В. Івченко (стр.38-41.)
Морфологические показатели микрососудистого русла у больных фебрильной шизофренией (стр.42-46.)
Малишкіна С.В. Біосумісність та цитотоксичність композиту на основі полілактиду/ С.В. Малишкіна (стр.47-50.)
Мудра В.М. Взаємозв'язок процесів метаболізму кісткової тканини і цитокінового профілю у хворих генералізованим пародонтитом, які підлягають детальній імплантації/ В.М. Мудра, І.С. Мащенко (стр.51-54.)
Науменко Л.Ю. Биомеханические характеристики имплантатов для артропластики пястно-фаланговых суставов пальцев кисти/ Л.Ю. Науменко, А.А. Маметьев, І.Д. Павленко (стр.55-58.)
Моїсеєнко О.С. Особливості росту, будови та формоутворення кісток скелету у віковому аспекті після термічного ураження та вживання солей важких металів/ О.С. Моїсеєнко (стр.59-61.)
Рузибаєв Р.Ю. Состояние костной ткани после оперативного лечения язвенной болезни желудка и двенадцатиперстной кишки по методике Бильрот-І/ Р.Ю. Рузибаєв; Р.Ю. Рузібаєв (стр.62-64.)
Федченко С.Н. Морфофункциональная реорганизация эпителиоцитов слизистой оболочки желудка крыс под действием золедроновой кислоты/ С.Н. Федченко, А.Ю. Четверикова (стр.65-68.)
Болгова Е.С. Возрастные и половые особенности содержания кальция, фосфора и магния в минерализованных тканях / Е.С. Болгова, В.В. Маврич, В.Б. Возный (стр.69-73.)
Григор'єва Н.В. Вивчення темпів втрати кісткової тканини в жінок у постменопаузальному періоді з переломами в анамнезі/ Н.В. Григор'єва (стр.74-77.)
Каширина Н.К. Морфологический анализ ультраструктуры тиротропоцитов аденогипофиза в обычных условиях окружающей среды и при хронической свинцовой интоксикации/ Н.К. Каширина, О.В. Рогозина (стр.78-81.)
Лузин В.И. Особенности роста большеберцовых костей при имплантации в метадиафизарную область керамического гидроксилапатита и облучении объемно-комбинационными импульсными електромагнитными полями/ В.И. Лузин, С.Л. Кучеренко (стр.82-85.)
Восстановление стабильности латерального опорного комплекса голеностопного сустава у пациентов пожилого и старческого возраста (стр.86-88.)
Стклянина Л.В. Особенности прочности костей скелета белых крыс различного возраста под влиянием повышенного уровня глюкокортикоидов и бисфосфоната "Зомета"/ Л.В. Стклянина (стр.89-92.)
Ковальчук Л.Я. Стан мінерального обміну кісткової тканини після оперативного лікування виразки шлунка / Л.Я. Ковальчук, Ю.М. Футуйма, А.Д. Беденюк (стр.93-97.)
Кулемзіна Т.В. До питання про можливість застосування гомеопатіі в лікуванні синдрому дисплазіі сполучноі тканини. Методичні аспекти/ Т.В. Кулемзіна, Є.І. Моргун, С.С. Таран (стр.98-100.)
Наш опыт применения биоимплантантов тутопласт при лечении доброкачественных опухолевидных образований у детей (стр.101-103.)
Опыт лечения посттравматических болевых синдромов верхних конечностей (стр.104-105.)
Ковешников В.Г. Особенности остеогенеза у неполовозрелых крыс после применения иммуностимулятора тимогена/ В.Г. Ковешников, С.А. Кащенко (стр.106-110.)
Фомина К.А. Влияние остеопорозиндуцирующих глюкокортикоидов на морфогенез щитовидной железы/ К.А. Фомина (стр.111-116.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ковальчук Л.Я., Беденюк А.Д., Футуйма Ю.М.
Назва : Зміни локального кровобігу шлунка залежно від локалізації виразки та методу оперативного лікування
Місце публікування : Вісн. наук. досліджень. - 2006. - N 1. - С. 62-64. (Шифр ВУ9/2006/1)
ДРНТІ : 76.29.34
Предметні рубрики: ЖЕЛУДКА ЯЗВА-- STOMACH ULCER
ЖЕЛУДОК-- STOMACH
ЖЕЛУДКА СЛИЗИСТАЯ-- GASTRIC MUCOSA
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Рузібаєв Р.Ю., Беденюк А.Д., Футуйма Ю.М.
Назва : Аналіз звертання пацієнтів за проведения анкетуванням та контрольним обстеженням у віддаленому періоді після перенесеного хірургічного лікування виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки
Місце публікування : Вісн. наук. досліджень. - 2006. - N 1. - С. 72-73. (Шифр ВУ9/2006/1)
ДРНТІ : 76.29.34
Предметні рубрики: ЖЕЛУДКА ЯЗВА-- STOMACH ULCER
ДВЕНАДЦАТИПЕРСТНОЙ КИШКИ ЯЗВА-- DUODENAL ULCER
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Футуйма Ю.М.
Назва : Зміни мінеральної щільності і кісткової тканини залежно від методу хірургічного лікування виразкової хвороби шлунка
Місце публікування : Шпитальна хірургія. - 2006. - N 1. - С. 50-55. (Шифр ШУ1/2006/1)
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ковальчук Л.Я., Футуйма Ю.М., Беденюк А.Д.
Назва : Стан мінерального обміну кісткової тканини після оперативного лікування виразки шлунка
Місце публікування : Укр. морфол. альм. - 2006. - Т. 4, N 1. - С. 93-97. (Шифр УУ35/2006/4/1)
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2006р.,N 3
Цікаві статті :
Ковальчук Л.Я. Кількісна морфологічна оцінка особливостей ремоделювання артерій шлунка при виразковій хворобі/ Л.Я. Ковальчук, М.С. Гнатюк, Ю.М. Футуйма (стр.5-6.)
Механізм формування структурних змін у тканинах органів при патологічних імпульсаціях з сегментарних вегетативних анатомічних утворень (стр.7-10.)
Мицкан Б. Вплив психоемоційного стресу на морфологічні властивості букального епітелію/ Б. Мицкан, С. Попель, Р. Файчак (стр.10-12.)
Козлов В.О. Гістотопографічне взаємовідношення компонентів міокарда у різних відділах серцевої стінки/ В.О. Козлов, М.Ю. Жаріков (стр.12-13.)
Захарова В.П. Клапанні вади серця: механізми альтерації, що визначають розвиток різних патологічних процесів (за матеріалами гістологічних досліджень)/ В.П. Захарова, Л.Я. Федонюк, О.В. Руденко (стр.14-16.)
Кущ О.Г. Кількісний та якісний склад лімфоцитів децидуальної тканини матки породіль при фізіологічно перебігаючій вагітності та при пізніх гестозах/ О.Г. Кущ, М.А. Волошин (стр.16-18.)
Морфофункціональні зміни міокарда передсердь на висоті дії загальної глибокої гіпотермії (стр.18-20.)
Зміна мітотичної активності епітеліальних злоякісних пухлин щитоподібної залози під впливом цитостатичної терапії (стр.20-21.)
Раскалєй Д.В. Ультраструктурні зміни пошкодженого нерва в умовах дії магнітного поля та лазерного випромінення з різною частотою модуляції/ Д.В. Раскалєй, Л.О. Стеченко (стр.21-24.)
Єршов В.Ю. Зміни інтрамурального нервового апарату кишки при атрезіях у новонароджених/ В.Ю. Єршов (стр.24-26.)
Баринов Е.Ф. Ремоделювання нефронів при обструкції сечоводу: роль ангіотензину ІІ / Е.Ф. Баринов, Н.Н. Бондаренко, В.В. Волошин (стр.26-27.)
Висоцька В.Г. Хронобіологія тканинного фібринолізу нирки тварин при дії стресу та ксенобіотиків/ В.Г. Висоцька (стр.28-29.)
Герасименко В.В. Корекція порушень постави і сколіозів першого та другого ступенів у дітей та підлітків/ В.В. Герасименко, В.С. Коноплицкий (стр.30-31.)
Вплив екзогенного тромбоксану В2 на загибель культивованих гепатоцитів щурів за різними шляхами та участь мітохондрій в цих процесах (стр.31-33.)
Морфометрична оцінка вікових та патологічних змін кардіоміоцитів частин серцевого м'яза (стр.33-36.)
Заячківський С.А. Особливості структурно-просторової організації кровоносного русла серця собак за умов хірургічної корекції пострезекційної легеневої артеріальної гіпертензії/ С.А. Заячківський, Я.І. Федонюк, І.Є. Герасимюк (стр.36-38.)
Морфогенез водно-електролітної міокардіопатії (стр.38-40.)
Калинюк І.Г. Зміни клітинного складу лімфоїдних вузликів слизової оболонки шлунка білих статевонезрілих щурів після антигенної стимуляції організму/ І.Г. Калинюк, А.С. Головацький, Ф.А. Попович (стр.40-42.)
Ультраструктурні основи відсроченої загибелі нейронів гіпокампу після експериментальної ішемії мозку (стр.42-44.)
Козлов В.О. Міокард - як функціонально неоднорідна структура/ В.О. Козлов, О.О. Савенкова, С.В. Козлов (стр.45-46.)
Характеристика лімфоїдних структур стравоходу, шлунка та селезінки у статевозрілих білих щурів (стр.46-48.)
Моделювання ішемічного ушкодження мозку на культивованих зрізах гіпокампу (стр.48-50.)
Мардар Г.І. Динаміка змін морфології печінки при дії рентгенівського опромінення (РВ) і суміші солей важких металів (СВМ)/ Г.І. Мардар, С.В. Трибовська, Г.Г. Савчук (стр.50-52.)
Милованова М.І. Вплив солей алюмінію та свинцю на транспорт іонів натрію в нирках білих щурів/ М.І. Милованова (стр.52-54.)
Орел Ю.М. Структурно-просторова організація кровоносного русла плаценти при фізіологічному перебігу вагітності та різних ступенях хронічної плацентарної недостатності/ Ю.М. Орел (стр.54-57.)
Орловський М.О. Загибель нейронів гіпокампу при стрептозотоциновому цукровому діабеті / М.О. Орловський, Г.Г. Скибо (стр.57-60.)
Піскун Р.П. Структурні зміни сенсомоторної кори великого мозку щурів в умовах гострого порушення мозкового кровообігу та при фармакокорекції похідним 1, 4-нафтохінону/ Р.П. Піскун, Р.О. Шеремета, Г.І. Степанюк (стр.60-62.)
Пришляк А.М. Секреторна активність кардіоміоцитів передсердь у дорослих тварин з різною стійкістю до гіпоксії за умов інтоксикації кадмієм/ А.М. Пришляк, М.С. Гнатюк (стр.62-64.)
Скорейко П.М. Анатомічні особливості венозної системи яєчка у плодів 6-7 місяців/ П.М. Скорейко (стр.65-67.)
Сулима В.П. обґрунтування методу диференціальної діагностики патологічних станів тканин прямої кишки/ В.П. Сулима, В.В. Гапонов, Д.О. Беспятий (стр.67-69.)
Штутін А.А. Структурний кількісний критерій норми інтраорганного артеріального русла серця людини/ А.А. Штутін, А.В. Дмитрієв, О.К. Зенін (стр.69-71.)
Телешева И.Б. Возрастные изменения активности супероксиддисмутазы и каталазы в различных отделах спинного мозга человека/ И.Б. Телешева (стр.71-73.)
Світлооптичні та ультраструктурні зміни кровоносних судин сечового міхура на першу добу постгіпотермічного періоду (стр.73-74.)
Головата Т.К. Морфогенез лімфогенного кардіосклерозу при хронічній алкогольній інтоксикації/ Т.К. Головата (стр.75-76.)
Нова модель холециститу та її морфологічна характеристика (стр.76-77.)
Волков К.С. Перебіг пристосувально-компенсаторних та регенераторних процесів у деяких органах травної системи при термічній травмі в умовах використання ліофілізованих ксенодермотрансплантатів/ К.С. Волков, Л.Д. Лучанко, М.В. Самборський
Киричок О.М. Вікові зміни в кістках скелета при адаптації організму до загального зневоднення/ О.М. Киричок (стр.80-81.)
Островська С.С. Порівняльна оцінка дії опромінення та поєднаної дії опромінення і кадмію на серце щурів при експериментальній нирковій гіпертонії/ С.С. Островська (стр.82-83.)
Абрамов А.В. Вплив L-аргініну на будову лімфоїдної популяції тимуса/ А.В. Абрамов, О.М. Камишний, Є.Ю. Преподобний (стр.84-85.)
Галкін Д.Ю. Морфологічні ознаки регресії пухлини раку шлунка/ Д.Ю. Галкін (стр.85-88.)
Богун О.А. Морфологічні зміни стінки тонкої кишки при обтураційній кишковій непрохідності/ О.А. Богун, Ю.О. Гвоздік (стр.89-90.)
Власов В.В. Особливості анатомії трахеї і головних бронхів плодів людини/ В.В. Власов, О.А. Малоголовка, В.І. Півторак (стр.90-91.)
Вікові особливості змін ультраструктури міокарда мишей, які перебували в зоні відчуження у місті Чорнобилі (стр.92-94.)
Абдуллін Р.Ф. Імуноекспресія панцитокератинів як маркер ступеня епітеліального диференціювання пухлини Вільмса/ Р.Ф. Абдуллін (стр.94-96.)
Бенедикт В.В. Структурні зміни тонкої кишки при експериментальній механічній непрохідності/ В.В. Бенедикт, К.С. Волков, М.С. Гнатюк (стр.97-99.)
Гончарова С.В. Морфологія протокових карцином in situ молочної залози/ С.В. Гончарова (стр.99-101.)
Фізіологічні механізми впливу мелатоніну як гепатопротектора за умов стрес-індукованих уражень (стр.101-105.)
Формоутворення структурних компонентів серця в нормі та при моделюванні вад розвитку (стр.106-108.)
Постолюк І.Г. Стан рецепторного апарату до стероїдних гормонів в міоепітеліальних пухлинах молочної залози/ І.Г. Постолюк (стр.108-110.)
Климчук Л.Ф. Вплив ендотоксемії на морфофункціональний стан нейтрофільних гранулоцитів крові опікових хворих/ Л.Ф. Климчук, О.Є. Кузів, К.В. Левандовська (стр.110-112.)
Морфологічний та функціональний стан тимуса щурів в умовах бензолової моделі імунодефіциту (стр.112-115.)
Горбоконь Н.М. Застосування імуноморфологічного типування в диференціальній діагностиці тяжкої дисплазії та інвазивного раку шийки матки/ Н.М. Горбоконь (стр.115-117.)
Гуда Н.В. Регенераторні процеси в опіковій рані у хворих з дермальними опіками при використанні фотооксигенованих ксенодермотрансплантатів/ Н.В. Гуда (стр.117-119.)
Гейленко О.А. Морфологічні особливості формування рубця після електротермоадгезії печінки в експерименті/ О.А. Гейленко, І.В. Гомоляко, І.М. Савицька (стр.119-121.)
Гістоморфометричні особливості реакції довгих кісток скелета в умовах споживання солей важких металів (стр.121-123.)
Рузибаев Р.Ю. Экспериментальное прицельное моделирование язвы желудка у крыс. І часть/ Р.Ю. Рузибаев (стр.123-125.)
Кононенко В.С. Рефлекторні впливи на вегетативний гомеостаз/ В.С. Кононенко, О.В. Яворська (стр.125-126.)
Каширіна Н.К. Ультраструктурний та морфометричний аналіз гонадотропоцитів гіпофіза під впливом хронічної свинцевої інтоксикації / Н.К. Каширіна, О.В. Рогозіна (стр.126-127.)
Кондратюк Р.Б. Особливості паренхіми, що впливають на стромоутворення при кишковому типі раку шлунка/ Р.Б. Кондратюк (стр.128-130.)
Поляков К.В. Морфологічні особливості васкулопатій при легеневій артеріальній гіпертензії / К.В. Поляков (стр.130-132.)
Морфологічні зміни периферійного нерва щура за умов його пошкодження та застосування омега-3-поліненасичених жирних кислот (стр.133-135.)
Гульков Ю.К. Морфологічні особливості раку шлунка дифузного типу/ Ю.К. Гульков (стр.135-137.)
Григорьева Е.А. Особенности морфогенеза суставного хряща новорожденных крыс после введения гидрокортизона беременным/ Е.А. Григорьева (стр.137-139.)
Кучеренко Н.П. Морфологічні зміни кишечника щурів під дією антибіотикотерапії/ Н.П. Кучеренко (стр.139-142.)
Аналіз клітин запального інфільтрату періульцелярної зони при виразковій хворобі, ускладненій перфорацією (стр.142-143.)
Сікора В.В. Ультраструктура кіркової речовини нирок щурів при споживанні солей важких металів/ В.В. Сікора (стр.143-145.)
Структурні та фізіологічні зміни в довгих кістках тварин з парасимпатотонічним типом вегетативної нервової системи при загальній дегідратації (стр.146-148.)
Цицюра Р.І. Досвід використання А-бактерину в лікуванні гнійних ран/ Р.І. Цицюра (стр.148-149.)
Холодкова О.Л. Стан репродуктивної функції самців білих мишей лінії ICR за умов адрибластинової інтоксикації/ О.Л. Холодкова (стр.150-151.)
Сафин Р.Я. Применение иммунологических методов исследования нейтрофильных лейкоцитов трупной крови для определения давности наступления смерти/ Р.Я. Сафин (стр.151-153.)
Чорнописький О.Я. Морфологічні і кількісні зміни лейкоцитів периферійної крові при експериментальних опіках і використанні ліофілізованих ксенодермотрансплантатів/ О.Я. Чорнописький, К.С. Волков (стр.153-155.)
Морфологические изменения в паренхиматозных органах, обусловленные преморбидным и токсическим стрессом при отравлениях прижигающими ядами и суррогатом алкоголя - этиленгликолем в эксперименте и клиническом исследовании (стр.155-157.)
Пермякова И.С. Влияние комбинированной оральной контрацепции на примере препарата "Регулон" на систему адгезивной активности в системе "CANDIDA ALBICANS - вагинальные эпителиоциты"/ И.С. Пермякова (стр.158-160.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ковальчук Л.Я., Гнатюк М.С., Футуйма Ю.М.
Назва : Кількісна морфологічна оцінка особливостей ремоделювання артерій шлунка при виразковій хворобі
Місце публікування : Вісн. наук. досліджень. - 2006. - N 3. - С. 5-6. (Шифр ВУ9/2006/3)
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ковальчук Л.Я., Футуйма Ю.М., Беденюк А.Д., Борак В.Т., Гнатко В.В., Балабан Л.В.
Назва : Результати функціонального стану шлунка в періоди після хірургічного лікування ускладнених власне шлункових виразок
Місце публікування : Шпитальна хірургія. - 2006. - N 2. - С. 5-10. (Шифр ШУ1/2006/2)
Знайти схожі

11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чонка І.І., Максимлюк В.І., Гусак О.М., Футуйма Ю.М., Чонка А.І.
Назва : Активна хірургічна тактика в лікуванні хворих на цукровий діабет з синдромом діабетичної стопи
Місце публікування : Клініч. хірургія. - 2006. - N 11/12. - С. 91. (Шифр КУ5/2006/11/12)
Знайти схожі

12.

Назва журналу :Клінічна хірургія -2007р.,N 1
Цікаві статті :
Резекция печени и воротной вены при хирургическом лечении гепатоцеллюлярной карциномы (стр.5-11.)
Атипичная эндоскопическая папиллотомия в лечебно-диагностическом алгоритме обструкции терминального отдела общего желчного протока (стр.12-15.)
Грубник В.В. Особенности лапароскопических вмешательств у больных с калькулезным холециститом на фоне цирроза печени/ В.В. Грубник, А.Л. Ковальчук, А.С. Дюжев (стр.16-19.)
Показники функції зовнішнього дихання у хворих на цироз печінки з асцитичним синдромом (стр.20-21.)
Юлдашев Г.Ю. Выбор хирургической тактики при осложненных формах эхинококкоза печени/ Г.Ю. Юлдашев (стр.22-24.)
Клінічні, морфологічні та мікробіологічні особливості перебігу синдрому Маллорі-Вейсса (стр.25-29.)
Годлевський А.І. Оцінка впливу способу біліарної декомпресії на перебіг післяопераційного періоду у хворих з обтураційною жовтяницею/ А.І. Годлевський, С.І. Саволюк (стр.30-32.)
Русин В.І. Хірургічні методи лікування псевдокіст підшлункової залози/ В.І. Русин, О.О. Болдіжар (стр.33-35.)
Ярешко В.Г. Применение ультразвукового исследования в диагностике и лечении рака поджелудочной железы/ В.Г. Ярешко, С.Г. Живица (стр.36-38.)
Мітюк О.І. Застосування кава-фільтра для хірургічної профілактики тромбоемболії легеневої артерії/ О.І. Мітюк, Я.В. Хребтій (стр.39-41.)
Лурін І.А. Порівняльна оцінка ефективності хірургічного лікування хворих зі складними екстрасфінктерними норицями прямої кишки з використанням основних оперативних методів/ І.А. Лурін (стр.42-45.)
Футуйма Ю.М. Зміни кислотопродукуючої функції шлунка до та після операції з приводу його виразки і типу/ Ю.М. Футуйма (стр.46-49.)
Первый опыт протезирования тазобедренного сустава с использованием системы DePuy ASR (стр.50-51.)
Бодяка В.Ю. Зміни біохімічного складу слизової оболонки дванадцятипалої кишки за раннього рецидиву кровотечі/ В.Ю. Бодяка (стр.52-53.)
Арбузов И.В. Реконструкция артерий бедренно-подколенного сегмента при неадекватности большой подкожной вены ноги/ И.В. Арбузов, Ю.С. Спирин (стр.54-56.)
Панасенко С.І. Спосіб кріплення лікувального апарата на груднинно-ребровому каркасі/ С.І. Панасенко (стр.57.)
Семенюк Ю.С. Спосіб пластики спільної печінкової протоки з приводу часткового висічення її передньої стінки під час виконання холецистектомії/ Ю.С. Семенюк, В.А. Федорук (стр.58-59.)
Василь Дмирович Братусь. До 90-річчя від дня народження (стр.60-61.)
Анатолій Васильович Макаров. До 70-річчя від дня народження (стр.62-63.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Футуйма Ю.М.
Назва : Зміни кислотопродукуючої функції шлунка до та після операції з приводу його виразки і типу
Місце публікування : Клініч. хірургія. - 2007. - N 1. - С. 46-49. (Шифр КУ5/2007/1)
Анотація: Проаналізовано зміни кислотопродукувальної функції шлунка у 48 хворих із його виразкою (Johnson-I) із використанням комп'ютерної pH-метрії. Встановлено залежність кислотопродукції (КП) залоз шлунка від локалізації виразкового дефекту. Гіперхлоргідрію виявлено у 84,6 % хворих із виразкою нижньої третини шлунка, за її субкардіальної локалізації - у 30,8 %. У віддаленому періоді після операції з приводу виразкової хвороби шлунка здатність кукси до відновлювання КП шлункових залоз значною мірою залежить від застосованого методу хірургічного лікування. Найкращі показники виявлено після органощадного методу - прицільної резекції ішемізованого сегмента шлунка за Л. Я. Ковальчуком у поєднанні з селективною проксимальною ваготомією у порівнянні з такими після застосування резекційних методів за Більрот.
Знайти схожі

14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ковальчук Л.Я., Футуйма Ю.М., Беденюк А.Д., Гусак О.М., Господарський А.Я., Дуць С.І., Чонка І.І., Доброродній В.Б.
Назва : Кислотопродуктуюча функція залоз шлунка при І типі шлункових виразок до та після хірургічного лікування за даними внутрішньошлункової комп'ютерної рН-метрії
Місце публікування : Шпитальна хірургія. - 2007. - N 2. - С. 8-11. (Шифр ШУ1/2007/2)
Знайти схожі

15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ковальчук Л.Я., Сміян С.І., Рузібаєва Р.Ю., Гнатів В.В., Беденюк А.Д., Футуйма Ю.М., Гусак О.М., Чонка І.І., Добродній В.Б., Господарський А.Я., Вайда А.Р.
Назва : Андропауза
Місце публікування : Вісн. наук. досліджень. - 2008. - N 1. - С. 45. (Шифр ВУ9/2008/1)
Знайти схожі

16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Запорожець В.В., Гусак О.М., Беденюк А.Д., Футуйма Ю.М., Білозецький І.Ю., Прокопович М.Б., Чорненький М.В.
Назва : Випадок защемлення петлі тонкої кишки у внутрішній грижі брижі сигмоподібної кишки
Місце публікування : Шпитальна хірургія. - 2008. - N 1. - С. 116-118. (Шифр ШУ1/2008/1)
Знайти схожі

17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ковальчук Л.Я., Беденюк А.Д., Рузібаєв Р.Ю., Футуйма Ю.М.
Назва : Постгастрорезекційний остеопороз
Місце публікування : Клініч. хірургія. - 2008. - N 4/5. - С. 17-18. (Шифр КУ5/2008/4/5)
Знайти схожі

18.

Назва журналу :Український журнал хірургії -2011р.,N 3
Цікаві статті :
Криохирургия в лечении метастатического колоректального рака , Б. С. Запорожченко, В. И. Шишлов (стр.9-12)
Воровський О. О. Прогнозування та профілактика пошкодження судин передньої черевної стінки при алопластиці післяопераційних великих та гігантських вентральних гриж у хворих похилого та старечого віку/ О. О. Воровський, В. О. Шапринський (стр.12-16)
Грубник В. В. Сравнительное рандомизированное исследование эффективности лапароскопических и открытых оперативных вмешательств у больных с холедохолитиазом/ В. В. Грубник, А. И. Ткаченко, В. В. Ильяшенко (стр.17-22)
Дзюбановський І. Я. Органозберігаючі та органощадні операційні втручання у хворих з виразковим пілородуоденостенозом/ І. Я. Дзюбановський, Ю. М. Футуйма, О. М. Яворський (стр.23-28)
Особливості профілактики післяопераційних тромбоемболічних ускладнень у пацієнтів з поєднаною травмою живота , Б. О. Матвійчук, В. В. Похмурський (стр.29-32)
Хірургічне лікування вертебро-базилярної недостатності, зумовленої ураженнями хребтових та підключичних артерій , В. І. Русин, В. В. Корсак (стр.33-40)
Травматические повреждения двенадцатиперстной кишки , И. А. Криворучко, С. Н. Тесленко (стр.41-45)
Шевченко Б. Ф. Нові підходи до хірургічного лікування неускладненого поодинокого холецистолітіаза/ Б. Ф. Шевченко, О. М. Бабій, Н. В. Шахрай (стр.46-49)
Энтеральное питание у хирургических больных , В. А. Сипливый, С. В. Гринченко (стр.50-54)
Застосування інгібіторів фібринолізу у хворих з гастродуоденальною виразковою кровотечею , Я. С. Березницький, Н. Д. Чухрієнко (стр.55-59)
Пиптюк О. В. Моніторинг ведення післяопераційних хворих на перитоніт/ О. В. Пиптюк, І. К. Чурпій, К. Л. Чурпій (стр.60-61)
Прогноз тяжкості перебігу і наслідків гострого розлитого перитоніту , С. С. Селіванов, Р. В. Бондарєв (стр.62-65)
Лупальцов В. И. Тактика лечения больных с постнекротическими кистами поджелудочной железы и их осложнениями/ В. И. Лупальцов, Г. Д. Доценко (стр.66-70)
Василюк М. Д. Гострий апендицит у людей похилого та старечого віку/ М. Д. Василюк, С. М. Василюк, І. Р. Лаб’як (стр.71-73)
Коррекция барьерной и моторно-эвакуаторной функций тонкой кишки у больных острой кишечной непроходимостью в послеоперационном периоде , А. Н. Довженко, Б. И. Пеев (стр.74-78)
Александров Н. А. Активное хирургическое лечение больных c хроническими перикультевыми абсцессами, возникающими как осложнение аппендэктомии/ Н. А. Александров, С. М. Балака (стр.79-81)
Експериментальне обґрунтування селективного внутрішньоартеріального введення лікарських речовин в автологічних тінях еритроцитів при гострому панкреатиті , М. І. Бурковський, В. І. Коваль (стр.82-85)
Кондратенко П. Г. Роль и место программных санаций брюшной полости в хирургическом лечении разлитого гнойного перитонита/ П. Г. Кондратенко, Е. А. Койчев (стр.86-91)
Причини післяопераціної летальності при гострому деструктивному панкреатиті , В. І. Ляховський, Д. Г. Дем’янюк (стр.92-95)
Милица Н. Н. Результаты трансанальной деартеризации ветвей верхней прямокишечной артерии и склерозирующего лечения геморроя у больных с высоким хирургическим риском/ Н. Н. Милица, В. П. Бакуменко, Н. Д. Постоленко (стр.96-100)
Радзиховский А. П. Учет анатомических вариаций расположения пузырной артерии и пузырного протока для профилактики осложнений лапароскопической холецистэктомии/ А. П. Радзиховский, Н. А. Мендель, К. В. Туманов (стр.101-104)
Шкварковський І. В. Оцінка клінічної ефективності алгоритму діагностики гастроезофагеальної рефлюксної хвороби/ І. В. Шкварковський, В. К. Гродецький (стр.105-108)
Ярешко В. Г. Диагностика и лечение осложненных псевдокист поджелудочной железы/ В. Г. Ярешко, Ю. А. Михеев, И. В. Криворучко (стр.109-112)
Іфтодій А. Г. Особливості корекції ентеральної недостатності при гострій непрохідності кишечника у осіб старше 61 року/ А. Г. Іфтодій, О. М. Коломоєць (стр.113-116)
Лапароскопическая хирургия при беременности , А. Б. Кутовой, Н. В. Енотова (стр.117-119)
Лечебно-тактические подходы в лечении псевдокист поджелудочной железы , В. В. Мищенко, П. И. Пустовойт (стр.120-122)
Симультанные лапароскопические операции на передней брюшной стенке, органах брюшной полости, забрюшинного пространства и малого таза , Ф. И. Гюльмамедов, Н. М. Енгенов (стр.123-125)
Возможности антибактериального эффекта электромагнитного излучения крайне высоких частот при экспериментальном гнойном панкреатите , В. В. Бойко, Ю. В. Иванова (стр.126-129)
Особливості перебігу гострого апендициту у вагітних в залежності від терміну гестації , Я. Й. Крижановський, Г. В. Буренко (стр.130-133)
Исследование микроциркуляторного кровотока у больных с ишемической формой осложненного синдрома диабетической стопы , С. Д. Шаповал, И. Л. Савон (стр.134-138)
Маркович А. А. Опыт лечения внутрибрюшных инфильтратов и абсцессов/ А. А. Маркович, В. Н. Герасименко, А. Е. Парай (стр.139-141)
Принципы лечебно-диагностического пособия при осложненных вариантах течения хирургической патологии диафрагмы , Я. Г. Колкин, В. В. Хацко (стр.142-145)
Шейко В. Д. Синдром системної запальної відповіді в динаміці післяопераційного періоду у хворих оперованих з приводу гострої абдомінальної патології/ В. Д. Шейко, Д. А. Ситнік, Р. А. Прихідько (стр.145-148)
Лимфангиомы брыжейки кишечника у детей , В. К. Литовка, В. Н. Грона (стр.149-153)
Артемов Ю. В. Оценка влияния комбинации моксонидина и эналаприла на суточный профиль артериального давления у больных хроническим калькулезным холециститом и метаболическим синдромом в периоперационном периоде/ Ю. В. Артемов, М. Ю. Пластун, В. Н. Зорин (стр.154-159)
Эндопротезирование при лечении осложнений сформированных пищеводных анастомозов , В. В. Бойко, Е. А. Новиков (стр.160-162)
Состояние защитного барьера у больных язвенной болезнью двенадцатиперстной кишки и хронической дуоденальной непроходимостью , В. М. Эфендиев, В. А. Фаттах-Пур (стр.163-168)
Барвінська А. С. Дослідження антибактерійних властивостей меду в експерименті/ А. С. Барвінська, О. К. Франчук, І. Д. Герич (стр.169-173)
Экспериментальное обоснование выбора препарата для санации брюшной полости при остром разлитом перитоните , В. В. Бойко, В. К. Логачев (стр.174-178)
Мініінвазивні втручання при абсцесах печінки , В. І. Десятерик, О. В. Котов (стр.179-182)
Грома В. Г. Сучасні аспекти інструментальної діагностики гострих порушень брижового кровообігу/ В. Г. Грома (стр.183-187)
Клим’юк В. М. Ультрасонографічна діагностика тромбозу глибоких вен нижніх кінцівок/ В. М. Клим’юк, О. І. Фалат (стр.188-191)
Козлова Т. В. Особенности инфузионной терапии при выполнении обширных резекций печени/ Т. В. Козлова, Д. И. Скорый (стр.192-195)
Динаміка мікробіоценозу гнійних ран при використанні комбінованої метаболітотропної терапії , О. В. Лігоненко, І. І. Дігтяр (стр.196-198)
Морар І. К. Роль інтерлейкіну-1b та оптичних параметрів лазерної поляриметрії сироватки крові у перебігу гострого деструктивного панкреатиту/ І. К. Морар (стр.199-203)
Эффективность проточно-аспирационного лаважа забрюшинной клетчатки при осложненном панкреатите , А. В. Пепенин, И. В. Иоффе (стр.204-206)
Нерешенные вопросы диагностики и лечения ложных кист поджелудочной железы , Т. И. Тамм, А. Я. Бардюк (стр.207-210)
Хірургічне лікування хронічного панкреатиту , І. М. Шевчук, М. Г. Шевчук (стр.211-214)
Первый опыт применения ксенографтов-обтураторов в лечении свищей прямой кишки , И. Е. Верхулецкий, А. Л. Вороной (стр.215-218)
Воронов А. Н. Диагностика и лечение инфицированного панкреонекроза/ А. Н. Воронов (стр.219-224)
Нові підходи до оптимізації діагностики гострого панкреатиту , В. В. Максим’юк, І. Ю. Полянський (стр.225-227)
Мунтян О. С. Профілактика та лікування післяопераційних пневмоній медикаментозною стимуляцією сурфактантної системи легень/ О. С. Мунтян (стр.228-232)
Розенко О. В. Анализ результатов дренирующих операций при очаговом панкреонекрозе в различные сроки/ О. В. Розенко (стр.233-235)
Хирургическое лечение грыж на фоне дисплазии соединительной ткани , Н. Н. Велигоцкий, В. В. Комарчук (стр.236-239)
Бондарь Г. В. Варианты ангиостомии в хирургии метастатического поражения печени/ Г. В. Бондарь, Р. В. Ищенко (стр.240-244)
Воронков Д. Е. Програмные санаци брюшной полости в комплексном лечении распространенного перитонита/ Д. Е. Воронков, А. В. Костырной, О. А. Суляева (стр.245-248)
Капшитарь А. В. Лапароскопия в оптимизации хирургической тактики у больных панкреонекрозом/ А. В. Капшитарь (стр.249-251)
Гаджиев Н. Дж. Оценка эффективности перитонеальной санации медицинским озоном при распространенных перитонитах/ Н. Дж. Гаджиев (стр.252-255)
Технические особенности и сложности выполнения анатомических и неанатомических резекций печени , А. Г. Гринцов, И. Р. Аглуллин (стр.256-259)
Кошель Ю. Н. Результаты хирургического лечения деструктивных панкреатитов/ Ю. Н. Кошель (стр.260-261)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Назва журналу :Український журнал хірургії -2011р.,N 5
Цікаві статті :
Гострий панкреатит вагітних та породіль: особливості діагностики й лікування , М. П. Павловський, В. І. Коломійцев (стр.9-17)
Хірургічні аспекти лікування трофічних виразок у хворих з хронічною венозною недостатністю , В. І. Русин, В. В. Корсак (стр.18-22)
Роль ацетилхоліну у патогенезі виразок гастродуоденальної зони - причина підвищеної кислотопродукції чи основа реалізації компенсаторно-пристосувальних механізмів? , Е. Ф. Барінов, П. Г. Кондратенко (стр.23-33)
Оцінка якості життя пацієнтів після різних типів пахових герніопластик , І. Я. Дзюбановський, В. І. П’ятночка (стр.34-38)
Сравнение шкал BISAP, APACHE-II, Ranson’s в прогнозировании тяжести заболевания и летальности при остром панкреатите , А. И. Дронов, И. А. Ковальская (стр.39-41)
Тактика хірургічного лікування пацієнтів з виразкою шлунка ІІ типу , І. М. Тодуров, Ю. А. Діброва (стр.42-47)
Особливості метаболічних змін та обгрунтування принципів передопераційної підготовки хворих з непухлинною обтураційною жовтяницею в залежності від вихідного ступеню печінкової дисфункції , М. Ю. Ничитайло, А. І. Годлевський (стр.48-54)
Морфометрична оцінка особливостей ремоделювання артерій стінки шлунка та дванадцятипалої кишки при виразковій хворобі дванадцятипалої кишки , Л. Я. Ковальчук, А. Д. Беденюк (стр.55-59)
Фомін П. Д. Аспекти хірургічного лікування гострокровоточивого раку з субтотальним та тотальним ураженням шлунка/ П. Д. Фомін, П. В. Іванчов (стр.60-63)
Радиочастотная термоабляция при резекциях печени , В. А. Вишневский, А. В. Федоров (стр.64)
Проблема рационального доступа к червеобразному отростку , Б. С. Коваленко, С. А. Колесников (стр.65-67)
Насташенко І. Л. Стратегія ендоскопічних транспапілярних втручань при стенозуючому папілліті/ І. Л. Насташенко, О. В. Довбенко (стр.68-71)
Лапароскопические оперативные вмешательства при доброкачественных заболеваниях пищеводно-желудочного перехода , А. Ю. Усенко, А. С. Лаврик (стр.72-75)
Новые хирургические технологии в лечении злокачественных опухолей поджелудочной железы и периампулярной зоны , В. М. Копчак, И. В. Хомяк (стр.76-82)
Гострий панкреатит: аналіз пріоритетних складових комплексного хірургічного лікування з позицій сучасних наукових досліджень , В. П. Андрющенко, Д. В. Андрющенко (стр.83-87)
Раневі ускладнення перитоніту , О. Б. Матвійчук, О. М. Тимчишин (стр.88-90)
Прямая антеградная эндолимфатическая терапия в лечении послеоперационного пареза кишечника при распространенном перитоните , В. К. Гринь, О. И. Миминошвили (стр.91-94)
Грубник В. В. Актуальные вопросы лапароскопической пластики грыж пищеводного отверстия диафрагмы: анализ собственного материала и данных литературы/ В. В. Грубник, А. В. Малиновский (стр.95-99)
Интраабдоминальная гипертензия у больных с острой толстокишечной непроходимостью , В. И. Лупальцов, А. И. Ягнюк (стр.100-102)
Антонюк С. М. Показания и критерии эффективности использования кожно-жирового аутолоскута в лечении раневых дефектов стоп у больных сахарным диабетом/ С. М. Антонюк, Н. В. Свиридов (стр.103-108)
Лапароскопические вмешательства при очаговых образованиях селезенки , В. А. Кубышкин, Д. А. Ионкин (стр.109)
Конькова М. В. Диагностика и диапевтика острого панкреатита/ М. В. Конькова, Е. В. Котлубей (стр.110-113)
Фелештинський Я. П. Комплексне хірургічне лікування післяопераційних гриж живота великого та гігантського розмірів поєднаних зі спайковою хворобою/ Я. П. Фелештинський, О. В. Яриновська (стр.114-117)
Коровин А. Я. Эндохирургическое лечение двусторонних паховых грыж/ А. Я. Коровин, Б. В. Выступец, Д. В. Туркин (стр.118-121)
Никольский В. И. Лапаростомия при ведении больных панкреонекрозом/ В. И. Никольский, Е. Г. Юткина, Е. В. Янгуразова (стр.122-123)
Оптимізація радикального хірургічного лікування епітеліальних куприкових ходів , А. Г. Шевчук, С. М. Василюк (стр.124-128)
Локальные осложнения и их профилактика при аллопластических методах лечения грыж брюшной стенки , Е. Р. Балацкий, В. С. Ковальчук (стр.129-135)
Способ диагностики и лечения гнойного галактофорита , Г. А. Белоненко, И. Е. Верхулецкий (стр.136-139)
Возможности использования илеоцекального сегмента кишечника в хирургии осложненного местно-распространенного рака желудка , В. В. Бойко, С. А. Савви (стр.140-143)
Кондратенко П. Г. Хирургическое лечение абсцессов поджелудочной железы и сальниковой сумки/ П. Г. Кондратенко, М. В. Конькова, И. В. Ширшов (стр.144-149)
Применение адаптированных бактериофагов в комплексном лечении больных острым гнойным холангитом , Р. В. Бондарев, В. И. Бондарев (стр.150-154)
Гюльмамедов Ф. И. Современный подход к хирургическому лечению сложных прямокишеных свищей/ Ф. И. Гюльмамедов, П. Ф. Гюльмамедов, Ю. В. Булавицкий (стр.155-157)
Органощадящие и органосохраняющие операции при язвенной болезни желудка и двенадцатиперстной кишки , Н. В. Воронов, А. В. Косенко (стр.158-161)
Гощинський В. Б. Про можливість застосування ліофілізованих ксенодермоімплантатів для попередження неспроможності кишечних швів/ В. Б. Гощинський, С. А. Назарчук (стр.162-166)
Зміни функціонального стану печінки при її експериментальному травматичному пошкодженні залежно від виду шовного матеріалу , А. Г. Іфтодій, В. К. Гродецький (стр.167-169)
Реконструктивно-відновні операції в колопроктології , В. О. Шапринський, О. А. Камінський (стр.170-172)
Сырбу И. Ф. Пункционно-дренажные вмешательства в лечении неинфицированных жидкостных образований при остром панкреатите/ И. Ф. Сырбу, П. В. Новохатний (стр.173-175)
Досвід балонування шлунку з метою зниження маси тіла , А. С. Лаврик, О. М. Бурий (стр.176-179)
Анатомо-топографическая классификация вентральных грыж - принципиальные вопросы герниологии , С. А. Колесников, Б. С. Коваленко (стр.180-183)
Азимов М. И. Оказание специализированной помощи детям с врожденной расщелиной губы и неба в республике Йемен/ М. И. Азимов, Аль Хубеши Ахмед (стр.184-188)
К вопросу о степени операционного риска при острой кишечной непроходимости, вызванной раком ободочной кишки у больных пожилого и старческого возраста , А. Г. Гринцов, В. Н. Буценко (стр.189-191)
Профілактика та лікування післяопераційних ускладнень після резекції шлунку , Ф. Г. Кулачек, В. П. Польовий (стр.192-195)
Колкин Я. Г. Видеоторакоскопическое лечение посттравматического свернувшегося гемоторакса/ Я. Г. Колкин, О. Н. Ступаченко, Д. В. Вегнер (стр.196-197)
Чудных С. М. Перспективы применения эндовидеохирургической технологии при острой абдоминальной хирургической патологии у беременных/ С. М. Чудных, Э. С. Алиев (стр.198-200)
Пути предупреждения негативных последствии хирургического лечения перфоративной язвы , И. Е. Верхулецкий, Ф. К. Папазов (стр.201-205)
Семисалов С. Я. Доказательная нейровизуализация в дифференцированном лечении травматических хронических субдуральных гематом головного мозга/ С. Я. Семисалов, Куссейбати М. Яналь, А. А. Ковалькова (стр.206-211)
Клинико-сонографические "маски" биломы (собственные клинические наблюдения) , Ю. А. Михеев, С. Г. Живица (стр.212-215)
Козачук А. М. Лечение осложненных фарингоэзофагеальных дивертикулов пищевода/ А. М. Козачук, М. М. Шевнюк, В. К. Журавский (стр.216-217)
Капшитарь А. В. Сочетание инвагинации червеобразного отростка и острого аппендицита/ А. В. Капшитарь (стр.218-219)
Современные возможности прогнозирования и диагностики некротической формы острого панкреатита , В. В. Ганжий, И. П. Колесник (стр.220-227)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дзюбановський І. Я., Футуйма Ю. М., Яворський О. М.
Назва : Органозберігаючі та органощадні операційні втручання у хворих з виразковим пілородуоденостенозом
Місце публікування : Укр. журн. хірургії: науково-практичний журнал/ Міністерство охорони здоров'я України (К.), Донецький національний медичний університет ім. М. Горького (Донецьк), Асоціація хірургів Донецької області (Донецьк). - Донецьк: ДНМУ, 2011. - N 3. - С. 23-28. - ISSN 1997-2938 (Шифр УУ47/2011/3). - ISSN 1997-2938
Анотація: Вибір методу операційного втручання у хворих з виразковими пілородуоденальними стенозами є актуальною і дискутабельною проблемою. Мета роботи - розробити показання до органозберігаючих і органощадних операційних вручань у хворих з виразковими пілородуоденальними стенозами в стадії суб-декомпенсації. Обстежено і прооперовано 86 хворих з суб-декомпенсованим пілородуоденостенозом виразкової етіології у віці 20-80 років. Мужчин було 86%, жінок - 14%. Проведено клініко-лабораторні, рентгенологічні, ендоскопічні, сонографічні, морфологічні, морфометричні дослідження. Для вивчення моторно-евакуаторної функції використані поєднані методики С.І. Піманова та В.Н. Горбунова і співавт. в модифікації В.М. Короткого. Дослідження проводились на апараті Alloka SDD-2000 (Японія) лінійним датчиком з частотою 3,5 мГц. Оцінювали реакцію шлункового пейсмекера на медикаментний подразник - препарат церукал в дозі 2 мл внутрішньовенно, що в подальшому є визначальним у виборі органощадної резекції шлунка при декомпенсованому дуоденостенозі. Дослідження моторно-евакуаторної функції виконане у 56 хворих на виразкову хворобу, ускладнену декомпенсованим пілородуоденостенозом до операції із врахуванням локалізації виразкового дефекту та локалізації стенозу відносно пілоруса, середній вік яких становив 50,64±1,75 років, та у 12 здорових осіб. Виділено дві групи хворих, в одну входило 34 особи, в яких ми спостерігали позитивну пробу з церукалом, в другу - 22 хворих, в яких проба з церукалом була негативна. У 15% пацієнтів було виявлено пілоростеноз, у 10,8% - стеноз на рівні цибулини дванадцятипалої кишки з залученням в рубцево-виразковий процес воротаря, у 34% - без залучення воротаря і 40,2% - дуоденостеноз за цибулиною дванадцятипалої кишки. На фоні проби з церукалом навіть при декомпенсованому пілородуоденостенозі ще зберігаються компенсаторні можливості нервово-м’язового апарату шлунка та дванадцятипалої кишки, що є визначальним показником для можливості застосування у цієї групи хворих органощадного методу хірургічної корекції даного ускладнення виразкової хвороби. У хворих з декомпенсованим пілородуоденостенозом, в яких проба з церукалом негативна, показана резекція шлунка за методом Більрот-ІІ.
Знайти схожі

 1-20    21-40   41-61   61-61 
 
Статистика
за 08.07.2024
Кількість запитів 49536
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)