На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Тутченко, Л. І.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 28
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-28 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дашкевич В.Є., Круть Ю.Я., Мелліна І.М., Тутченко Л.І.
Назва : Імунологічні аспекти в профілактиці прееклампсії у вагітних з первинною артеріальною гіпертензією за допомогою препарату магне-В6
Місце публікування : Вісн. наук. досліджень. - 2004. - № 2. - С. 225-227. (Шифр ВУ9/2004/2)
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Авраменко Т. В., Тутченко Л. І., Герман О. Б.
Назва : Вплив комплексу лікувально-профілактичних та реабілітаційних заходів у жінок з ревматичними вадами серця на перебіг вагітності, пологів та післяпологового періоду
Місце публікування : Перинатология и педиатрия: науч.-практ. журн./ АМН України, Ін-т педіатрії, акушерства і гінекології АМН України. - Київ: Експерт, 2011. - N 2. - С. 12-15. - ISSN 19925891 (Шифр ПУ3/2011/2). - ISSN 19925891
MeSH-головна: БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ
РЕВМАТИЧЕСКИЕ БОЛЕЗНИ
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ
РОДОРАЗРЕШЕНИЯ ПРОЦЕСС
ПОСЛЕРОДОВОЙ ПЕРИОД
Анотація: У статті наведено результати вивчення ефективності удосконаленого комплексу лікувально-профілактичних та реабілітаційних заходів у жінок з ревматичними вадами серця (обстежено 148 вагітних з ревматичними вадами серця, з них 43 жінки отримували лікування за розробленою системою і 105 вагітних одержували загальноприйняту терапію). Проведено аналіз перебігу вагітності, пологів, післяпологового періоду, стану плода і новонародженого у жінок порівнюваних груп. Встановлено зниження частоти ускладнень вагітності (загроза передчасних пологів, анемії, дистресу та затримки росту плода), пологів (дистрес плода, кровотечі в ІІІ та ранньому післяпологовому періодах), що визначило більш сприятливе акінчення вагітності у жінок, які отримували розроблену комплексну терапію. Зроблено висновок про доцільність використання удосконаленого комплексу лікувально-профілактичних та реабілітаційних заходів у відділеннях екстрагенітальної патології вагітних родопомічних закладів України.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Багатотомне видання
Шифр видання : 618(075.8)/А 44
Автор(и) :
Назва : Акушерство та гінекологія: нац. підруч. для студ. вищ. навч. закл. IV рівня акредитації: У 4 т./ В. М. Запорожан [та ін.]. Т. 1: Акушерство . -2-ге вид., випр.
Вихідні дані : Київ: Медицина, 2017
Кільк.характеристики :1032 с
Примітки : Затв. МОЗ України як нац. підруч. (лист №1/11-10181 від 17.06.2013)Затв. МОЗ України (лист №08.01-47/230 від 22.02.2012)Вид. відповідно до Наказу МОЗ України №502 від 22.06.2010 як нац. підруч.
ISBN, Ціна 978-617-505-587-8 (Т. 1): 585.00, 585.00, грн.
ДРНТІ : 76.29.48
УДК : 618(075.8)
MeSH-головна: ПРЕЭКЛАМПСИЯ
ГЕМОРРАГИИ
Анотація: У національному підручнику детально подано гінекологічну патологію. Видання написано з урахуванням багаторічного досвіду авторів та аналізу сучасної медичної літератури. Широко розглянуті питання діагностики, фармакотерапії, підходів до консервативного лікування та профілактики основних синдромів та захворювань. Значну увагу приділено сучасним додатковим методам обстеження, що дає змогу переглянути деякі положення гінекології, у тому числі в ультразвуковій діагностиці. Показано значущість ендоскопії (гісте роскопія, гістерорезектоскопія, лапароскопія) у гінекологічній практиці. У підготовці керівництва брали участь провідні спеціалісти акушери-гінекологи України. Сподіваємося, що матеріали, викладені в національному підручнику, будуть використані в практичній діяльності лікарів акушерів-гінекологів, що сприятиме подоланню демографічної кризи в країні, зниженню материнської захворюваності, підвищенню якості медичної допомоги жінкам. Для студентів старших курсів, лікарів-інтернів, курсантів, викладачів вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації та післядипломної освіти, а також практичних лікарів акушерів-гінекологів, ординаторів, аспірантів, наукових співробітників, що працюють у галузі акушерства та гінекології.
Примірники : всього : КХ(1), ЧЗ(1), УА(2), НА(5), ФБ2(1), ФБ3(1), ФБ1(1)
Вільні : КХ(1), ЧЗ(1), УА(2), ФБ2(1), ФБ3(1), ФБ1(1)
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Артериальная гипертензия -2011р.,N 1
Цікаві статті :
Несукай Е.Г. "Левовращающийся переворот" в кардиологии?/ Е. Г. Несукай (стр.16-20.)
Гипертрофия левого желудочка и атеросклероз , Н.Я. Доценко, Я.Н. Доценко (стр.21-25.)
Романюк М.Г. Влияние антигипертензивного лечения Валсартаном или Атенололом на сексуальную активность и уровни тестостерона в плазме у мужчин с гипертензией/ М. Г. Романюк (стр.26-29.)
Романюк М.Г. Влияние антагониста рецепторов ангиотензина II и Валсартана на сексуальную функцию мужчин с гипертензией/ М. Г. Романюк (стр.30-36.)
Радченко Г.Д. Профілактика серцево-судинних захворювань: що знають про своє здоров'я лікарі, які займаються лікуванням пацієнтів з артеріальною гіпертензією/ Г. Д. Радченко, І. М. Марцовенко, Ю. М. Сіренко (стр.37-42.)
Антигипертензивные препараты и риск рака: сетевой и последовательный метаанализ данных 324168 пациентов, включенных в рандомизированные исследования (стр.43-44.)
Сіренко Ю. Найбільші 10 досягнень у боротьбі з серцево-судинними захворюваннями та інсультом у 2010 році за підсумками щорічної конференції Американської асоціації серця/ Ю. Сіренко (стр.45-47.)
Комбинация Алискирена и антагониста кальция амлодипина как стартовая терапия для лечения артериальной гипертензии (стр.48.)
Использование дигидропиридиновых антагонистов кальция в лечении артериальной гипертензии в Восточной Азии: положение Азиатской тихоокеанской ассоциации сердца (стр.48.)
Диета и когнитивная функция (стр.48-49.)
Курение матери может способствовать повышению артериального давления у детей дошкольного возраста (стр.49-50.)
Выбор блокатора рецепторов ангиотензина II может влиять на выживание пациентов с сердечной недостаточностью (стр.50.)
Борисов С.Н. Применение Бисопролола в кардиологии/ С. Н. Борисов, А. В. Мелехов (стр.51-56.)
Сучасні технології відновлювального лікування хворих на есенціальну артеріальну гіпертензію , К.Д. Бабов, В.О. Поберська (стр.57-72.)
Ризик-фактори, діагностичні маркери та особливості лікування артеріальної гіпертензії у хворих із метаболічним синдромом , М. А Оринчак, Н.М. Середюк (стр.73-78.)
Особенности клинической эффективности применения пиоглитазона в комплексной терапии больных с ишемической болезнью сердца на фоне метаболического синдрома , Н.И. Винник, Н.Л. Куценко (стр.79-86.)
Соловйов А.І. Нові підходи до фармакологічної корекції артеріальної гіпертензії/ А. І. Соловйов, С. М. Зеленський (стр.87-91.)
Диференційовані методи корекції післяінфарктного ремоделювання серця у хворих на артеріальну гіпертензію в умовах хронічної бронхіальної обструкції , М.І. Швед, М.В. Гребеник (стр.92-99.)
Артеріальна гіпертензія у підлітків: фактори прогнозу перебігу , М.М. Коренєв, Л.Ф. Богмат (стр.100-105.)
Гіпертонічна хвороба у вагітних: удосконалення системи організаційних і лікувально-профілактичних заходів , І.М. Мелліна, Л.Б. Гутман (стр.106-115.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мелліна І.М., Гутман Л.Б., Тутченко Л.І., Гудименко А.А.
Назва : Визначення частоти та структури гіпертензивних розладів, оцінка якості діагностики гіпертонічної хвороби у вагітних на етапі жіночої консультації
Місце публікування : Здоровье женщины. - 2007. - N 3. - С. 67-69. (Шифр ЗУ3/2007/3)
ДРНТІ : 76.29.48
Предметні рубрики: БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ-- PREGNANCY COMPLICATIONS, CARDIOVASCULAR
ГИПЕРТЕНЗИЯ-- HYPERTENSION
Анотація: Частота артеріальної гіпертензії (АГ) у вагітних в одному з районів м. Київ, за даними аналізу індивідуальних карт вагітних жіночих консультацій, становить 6,7 %. Хронічна АГ (первинна АГ, або гіпертонічна хвороба (ГХ)) спостерігається у 3,5 % жінок; АГ, зумовлена вагітністю (прееклампсія (ПЕ) різних ступенів тяжкості) - у 3,2 %. Хронічна АГ, неускладнена ПЕ, має місце у 1,8 % вагітних, поєднана ПЕ - у 1,7 % жінок. Діагностика ГХ на етапі жіночої консультації потребує покращання
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Тутченко Л.І., Лапшин В.Ф., Марушко Т.Л., Єрмолова Г.С.
Назва : Вплив комплексної терапії з включенням сучасних біотерапевтичних препаратів на функцію лактації та стан здоров'я немовлят, народжених від жінок з серцево-судинною патологією
Місце публікування : Здоровье женщины. - 2006. - N 1. - С. 204-207. (Шифр ЗУ3/2006/1)
ДРНТІ : 76.29.48
Предметні рубрики: НОВОРОЖДЕННЫЙ, БОЛЕЗНИ-- INFANT, NEWBORN, DISEASES
ЛАКТАЦИЯ-- LACTATION
ЖИРНЫЕ КИСЛОТЫ НЕНАСЫЩЕННЫЕ-- FATTY ACIDS, UNSATURATED
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ-- PREGNANCY COMPLICATIONS, CARDIOVASCULAR
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Марушко Р.В., Тутченко Л.І., Шадрін O. Г. , Марушко Т. Л.
Назва : Вплив пренатального забезпечення довголанцюговими поліненасиченими жирними кислотами на стан здоров'я і розвиток дітей раннього віку
Місце публікування : Перинатология и педиатрия: науч.-практ. журн./ АМН України, Ін-т педіатрії, акушерства і гінекології АМН України. - Київ: Експерт, 2010. - N 1. - С. 13-18. - ISSN 19925891 (Шифр ПУ3/2010/1). - ISSN 19925891
MeSH-головна: БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ
ЖИРНЫЕ КИСЛОТЫ, ОМЕГА-3
ПЛОДА РАЗВИТИЕ
НОВОРОЖДЕННЫЙ
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мелліна І.М., Гутман Л.Б., Тутченко Л. І., Гудименко А. А.
Назва : Гіпертонічна хвороба у вагітних: удосконалення системи організаційних і лікувально-профілактичних заходів
Місце публікування : Артериальная гипертензия: спец. науч.-практ. журн. - Донецк: Заславский А. Ю., 2011. - N 1. - С. 106-115. (Шифр АУ38/2011/1)
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дашкевич В. Є., Тутченко Л. І., Кирильчук М. Є.
Назва : Ефективність лікувально-профілактичних заходів для вагітних із вродженими вадами серця
Місце публікування : Здоровье женщины: всеукр. науч.-практ. журн./ М-во здравоохранения Украины, Ассоциация акушеров-гинекологов Украины, Укр. ин-т общественного здоровья МЗ Украины. - Київ: Эксперт, 2011. - N 8. - С. 76-78. - ISSN 19925921 (Шифр ЗУ3/2011/8). - ISSN 19925921
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Здоров'я жінки -2010р.,N 5
Цікаві статті :
Давыдова Ю. В. Современные аспекты проблемы «Аутоиммунный гепатит и беременность»/ Ю. В. Давыдова, B. C. Березенко (стр.20-24)
Перепанова Т. Е. Трудности лечения рецидивирующей инфекции мочевых путей. Возможности фитопрепаратов/ Т. Е. Перепанова (стр.25-30)
Васильєва В. А. Синдром вродженої краснухи та його профілактика/ В. А. Васильєва (стр.31-32)
Ципкун А. Г. Актуальні питання лікування хронічних запальних захворювань статевих органів у жінок перименопаузального віку/ А. Г. Ципкун, О. А. Коробкова (стр.33-34)
Bayer Schering Pliarma: 50 лет инноваций в контрацепции. Более чем 80-летний опыт исследования гормонов (стр.35-38)
Мансур. Клайра: "натуральная" альтернатива/ Диана Мансур (стр.41-45)
Влияние мультивитаминных комплексов с минералами на статус питания матерей, массу тела новорожденных и гестационный возраст при рождении в мульти-этнической популяции с низким доходом , Brough, G. А. Rees (стр.47-55)
Косметические результаты однопортовых лапароскопических операций , С. Анжиони, Н. Мендель (стр.56-57)
Энзимотералия в лечении циклической мастодинии у женщин с дисгормональными заболеваниями молочных желез , Т. Ф. Татарчук, О. А. Ефименко (стр.58-61)
Синякова Л. А. Тактика ведения больных с рецидивирующим циститом/ Л. А. Синякова (стр.62-64)
Гормональная контрацепция без эстрогенов (стр.66)
Фармакокинетика дезогестрела, входящего в состав препарата Чарозетта (стр.67)
Сравнение контрацептивной эффективности, переносимости и безопасности двух препаратов, содержащих только прогестаген: дезогестрел по 75 мкг/день или левоноргестрел по 30 мкг/день (стр.68 )
Применение препарата Чарозетта во время лактации (стр.69)
Влияние препарата Чарозетта на углеводный обмен (стр.69)
Влияние препарата Чарозетта на показатели гемостаза (стр.69-70)
Камінський В. В. Якість життя жінок, які перенесли масивну акушерську кровотечу/ В. В. Камінський, О. В. Голяновський, Д. В. Кульчицький (стр.72-74)
Местная терапия вульвовагинального кандидоза у беременных (стр.75-78)
Ушкалова Е. А. Проблемы безопасности применения лекарственных средств при инфекциях у беременных женщин/ Е. А. Ушкалова (стр.80-84)
Інфекції сечових шляхів у вагітних. Сучасні підходи до лікування , Н. К. Деменіна, Вол. В. Подольський (стр.86-89)
Медведь В. И. Вазомоторный ринит у беременных: особенности лечения./ В. И. Медведь (стр.90-92)
Взаємозв'язок вмісту факторів росту та гормональних показників у крові вагітних із фіброзно-кістозною хворобою молочних залоз , З. Б. Хомінська, І. А. Жабченко (стр.94-96)
Профілактика ускладнень варикозної хвороби в породілей , В. О. Бенюк, В. І. Медведь (стр.97-100)
Гаєвська Г. В. Психосоматичні аспекти пізньої вагітності в жінок з перинатальними втратами/ Г. В. Гаєвська (стр.102-105)
Застосування донаторів оксиду азоту в комплексній профілактиці прееклампсії у вагітних із хронічними запальними захворюваннями нирок , Л. Є. Туманова, Г. І. Іщенко (стр.106-108)
Бобик Ю. Ю. Психоемоційний стан вагітних в умовах природної йодної недостатності Закарпаття/ Ю. Ю. Бобик, А. Г. Коломійцева (стр.109-112)
Перебіг вагітності та пологів у жінок з вродженими вадами серця , М. Є. Кирильчук, Л. І. Тутченко (стр.113-116)
Громова О. А. Анализ молекулярных механизмов воздействия железа (II), меди, марганца в патогенезе железодефицитной анемии/ О. А. Громова, И. Ю. Торшин, А. К. Хаджидис (стр.117-123)
Гопчук Е. Н. Препарат Азакс в терапии урогенитального микоплазмоза/ Е. Н. Гопчук, Ю. П. Вдовиченко (стр.124-126)
Прилуцкая А. Б. Современный подход к лечению больных с хроническим рецидивирующим кандидозным вульвовагинитом/ А. Б. Прилуцкая (стр.128-130)
Айзятулов Р. Ф. Современные аспекты клиники и лечения урогенитальной кандидозной инфекции у женщин/ Р. Ф. Айзятулов (стр.132-134)
Дурягін В. І. Стан системи гемостазу у хворих на хронічний рецидивний неспецифічний сальпінгоофорит в умовах комплексної терапії фетальними тканинами/ В. І. Дурягін (стр.136-138)
Фолікулярний резерв та стан гормонального гомеостазу в жінок репродуктивного віку з різними формами генітального ендометріозу , І. Б. Вовк, О. В. Трохимович (стр.139-142)
Гопчук О. М. Клімактеричниії синдром на тлі патології гепатобіліарної системи - досвід застосування комплексу селективних фітомолекул™ Лайфемін/ О. М. Гопчук, Т. В. Герасимова, Н. В. Слінчук (стр.143-146)
Ивахненко Н. Т. Нимесил в лечении первичной дисменореи/ Н. Т. Ивахненко (стр.148-150)
Татарчук Т. Ф. Применение современных агонистов дофамина в лечении гиперпролактинемии/ Т. Ф. Татарчук, Ю. В. Давыдова (стр.151-154)
Місюра А. Г. До питания профілактики менопаузальних постгістеректомічних метаболічних розладів/ А. Г. Місюра, B. I. Пирогова (стр.156-158)
Стан ендометрія в жінок з генітальним ендометріозом , І.Б. Вовк, Т. Д. Задорожна (стр.160-162)
Романенко Т. Г. Эффективность применения фитопрепарата Эвика в лечении предменструального синдрома у девочек-подростков/ Т. Г. Романенко (стр.163-164)
Антипкін Ю. Г. Новітні перинатальні технології та їх роль у зниженні захворюваності плода і новонароджених/ Ю. Г. Антипкін, В. В. Подольський (стр.166-170)
Манасова Г. С. Некоторые особенности костного метаболизма у беременных с перинатальным инфицированием/ Г. С. Манасова (стр.171-174)
Аналіз внеску поліморфних варіантів генів GSTT1, GSTM1, GSTP1 у розвиток критичних станів та органних дисфункцій у недоношених новонароджених з низькою масою тіла , Н. Г. Горовенко, Є. Є. Шунько (стр.176-179)
Горовенко Н. Г. Роль поліморфізму G308A гена TNF-α у розвитку перинатальної патології в новонароджених/ Н. Г. Горовенко, С. П. Кир'яченко, З. І. Россоха (стр.180-184)
Гомберг М. А. Ведение больных с микоплазменной инфекцией/ М. А. Гомберг (стр.185-188)
Лубяная С. С. Современные подходы к ведению беременных с генитальным герпесом/ С. С. Лубяная (стр.189-194)
Федорова Н. А. Проблема выбора эффективного иммуномодулятора при хронической рецидивирующей герпетической инфекции I, II, VI типов с частыми обострениями у женщин и девушек/ Н. А. Федорова, Н. А. Резниченко, В. Н. Ширшова (стр.196-199)
Вдовиченко Ю. П. Противовирусный препарат нового поколения Аллокин-альфа в терапии герпетической инфекции/ Ю. П. Вдовиченко, Е. Н. Гопчук, Е. С. Кошлакова (стр.200-208)
Папіломавірусна інфекція і патологія шийки матки (сучасні підходи до діагностики та лікування) , В. К. Кондратюк, Н. Д. Коблош (стр.209-213)
Вивчення показників місцевого імунітету в динаміці лікування вагітних з папіломавірусними ураженнями геніталій , В. Г. Тихоненко, В. П. Лакатош (стр.214-216)
Клініка та епідеміологія в програмах ЕКЗ та ПЕ , В. В. Подольський, Н. І. Раковська (стр.217-220)
Ревенько О. О. Епідеміологічний аналіз впливу штучного переривання вагітності на репродуктивні втрати в жінок фертильного віку Київської області/ О. О. Ревенько, О. В. Линчак, Г. О. Качко (стр.221-224)
Потапов В. А. Опыт применения микродозированного препарата, содержащего З мг дроспиренона и 20 мкг этинилэстрадиола (Джаз) в режиме 24+4/ В. А. Потапов (стр.225-228)
Іванова Г. Я. Прогнозування та рання діагностика ендометріозу в жінок з безплідністю/ Г. Я. Іванова (стр.229-230)
Воробйова Л. І. Порівняння терапевтичної ефективності застосування різних лікарських форм препарату альфа-2-інтерферону у хворих на ЦІН 1 та ЦІН II/ Л. І. Воробйова, Н. Ф. Лигирда (стр.231-236)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-10    11-20   21-28 
 
Статистика
за 13.07.2024
Кількість запитів 53045
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)