На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Сміян, І. С.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 103
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-103 
1.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2008р.,N 3
Цікаві статті :
Майданник В.Г. Всесвітній день нирки/ В.Г. Майданник (стр.5-6.)
Застосування препарату EPOVITANтм при термінальній хронічній нирковій недостатності (стр.7-10.)
Критерії прогнозування наслідків перинатальної інфекційної патології у новонароджених (стр.11-14.)
Застосування флавозиду для лікування герпетичної інфекції у дітей з хронічним гастродуоденітом (стр.15-17.)
Майданник В.Г. Стан вегетативного гомеостазу у дітей з порушеннями ритму серця за даними холтерівського моніторування ЕКГ/ В.Г. Майданник, О.В. Кулешов (стр.18-22.)
Молекулярно-генетичне обстеження 23 хворих на Х-зчеплену агаммаглобулінемію (стр.23-28.)
Щудро С.А. Оптимізація навчально-виховного процесу в старшій школі/ С.А. Щудро (стр.28-32.)
Ярошевська Т.В. Використання макролідів при інфекціях сечової системи в дітей, асоційованих з атиповими збудниками/ Т.В. Ярошевська, Т.Г. Каратаєвська, Е.В. Медведська (стр.33-35.)
Кешишян О.С. Особливості системи інтерферону в новонароджених. Обґрунтування застосування препарату Віферон у комплексній терапії інфекційно-запальних захворювань/ О.С. Кешишян, В.В. Малиновська (стр.35-39.)
Ільницька Л.І. Дифузне запалення бронхів специфічного і неспецифічного генезу при туберкульозі у осіб підліткового віку/ Л.І. Ільницька (стр.40-42.)
Сміян І.С. Прогрес наукових здобутків в педіатрії: в констатації фактів чи в їх дискусійному обговоренні?/ І.С. Сміян (стр.43-46.)
Сольський Я.П. Спогади про друга [Петро Степанович Мощич]/ Я.П. Сольський (стр.47.)
Антипкін Ю.Г. Вчитель, науковець, організатор охорони здоров'я [Петро Степанович Мощич]/ Ю.Г. Антипкін (стр.48.)
Чекман І.С. Колоритна особистість [Петро Степанович Мощич]/ І.С. Чекман, І.С. Загородна (стр.49-50.)
Тришкова Л.О. Життя, прожите не марно [Петро Степанович Мощич]/ Л.О. Тришкова (стр.51.)
Тези доповідей 9-ої науково-практичної конференції "Актуальні проблеми фармакотерапії та дієтології в педіатрії" (м. Дніпропетровськ, 19 квітня 2008 р.) (стр.52-70.)
Зубаренко О.В. Дієтотерапія, як метод первинної профілактики дисметаболічних нефропатій у дітей/ О.В. Зубаренко, Г.К. Копійка (стр.53.)
Сливка Ю.В. Ефективність базисної терапії бронхіальної астми у дітей шкільного віку/ Ю.В. Сливка, М.Н. Гарас (стр.53-54.)
Стоєва Т.В. Проблема раціонального харчування дітей з дисметаболічною нефропатією/ Т.В. Стоєва (стр.54.)
Вяльцева Ю.В. Порівняльний аналіз ефективності схем ВААРТ у ВІЛ-інфікованих дітей/ Ю.В. Вяльцева, І.В. Богадельников, Є.В. Доценко (стр.54-55.)
Тіщенко В.А. Актуальні проблеми фармакотерапії в неонатології/ В.А. Тіщенко, Т.К. Мавропуло, Н.В. Красовська (стр.55.)
Ефективність чаю для лактації (HUMANA STILL TEE) при корекції вторинної гіпогалактії (стр.55-56.)
Шостакович-Корецька Л.Р. Роль азитроміцину в терапії позагоспітальних пневмоній в дітей/ Л.Р. Шостакович-Корецька, О.Н. Герасименко, О.А. Агафонова (стр.56.)
Абатуров О.Є. Формування харчової толерантності й профілактика алергії в дітей/ О.Є. Абатуров, О.Н. Герасименко (стр.56-57.)
Абатуров О.Є. Застосування мукоактивних препаратів при лікуванні ринітів і синуситів у дітей/ О.Є. Абатуров, О.Н. Герасименко, В.І. Івашина (стр.57.)
Абатуров О.Є. Використання препарату Цефодокс при лікуванні позагоспітальних пневмоній у дітей, які часто хворіють / О.Є. Абатуров, О.Н. Герасименко, Л.Л. Петренко (стр.57-58.)
Клініко-імунологічні обґрунтування диференціального підходу до лікування та профілактики ГРВІ у дітей раннього віку (стр.58.)
Інформативність окремих функціональних показників у верифікації неконтрольованої бронхіальної астми в дітей (стр.58-59.)
Марусик У.І. Вплив Нуклеїнату на клітинну ланку імунної системи дітей шкільного віку, хворих на бронхіальну астму/ У.І. Марусик (стр.59.)
Мокія-Сербіна С.О. Досвід застосування препарату Ферум Лек у дітей першого року життя з залізодефіцитною анемією/ С.О. Мокія-Сербіна, С.В. Юркова (стр.59-60.)
Холошина Т.В. Раціональна терапія ацетонемічного синдрому в дітей/ Т.В. Холошина, Г.А. Петрова (стр.60-61.)
Особливості харчування школярів і формування хронічної патології органів травлення (стр.61.)
Лікувальне харчування при лактазній недостатності у дітей раннього віку (стр.61-62.)
Траверсе Г.М. Досвід використання Йодомарину у жінок-годувальниць/ Г.М. Траверсе, С.М. Цвіренко, Аніс Аллагі (стр.62.)
Нові можливості лікування м'язової спастики за допомогою препаратів ботулотоксину (стр.62-63.)
Доцільність метаболічної терапії в комплексному лікуванні перинатальних інфекцій у новонароджених (стр.63-64.)
Застосування сучасних адаптованих молочних сумішей - шлях до лікування та профілактики алергічних захворювань у дітей (стр.64.)
Оцінка елементного складу волосся дітей методом г-активаційного аналізу (стр.64-65.)
Колюбакіна Л.В. Порівняльна характеристика застосування сумішей у вигодовуванні недоношених дітей/ Л.В. Колюбакіна, М.М. Стринадко, Т.В. Бурдейна (стр.65.)
Фролова Т.В. Особливості корекції остеопенії у дітей з хронічною патологією травної системи/ Т.В. Фролова, Л.Я. Барська, О.В. Охапкіна (стр.65-66.)
Пархоменко Л.К. Сучасні погляди на лікування дуоденальної виразки у підлітків/ Л.К. Пархоменко (стр.66.)
Богомаз В.М. Кадровий компонент забезпечення якості медичної допомоги дітям/ В.М. Богомаз, Г.В. Бекетова (стр.66-67.)
Стан обміну цинку в дітей з пневмоніями (стр.67.)
Безрук В.В. Суплементація чи фортифікація як шлях корекції залізодефіцитних станів дітей грудного віку/ В.В. Безрук, Ю.М. Нечитайло (стр.67-68.)
Буряк В.Н. Дієтотерапія спеціалізованою молочною сумішшю HUMANA AR при синдромі зригування в дітей раннього віку/ В.Н. Буряк, Р.Ф. Махмутов (стр.68.)
Стан вегетативної нервової системи в дітей з ювенільним ревматоїдним артритом (стр.69.)
Зубаренко О.В. Метаболічна корекція в терапії пієлонефритів у дітей/ О.В. Зубаренко, М.В. Федін (стр.69-70.)
Підходи до антибактеріальної терапії інвазивних форм менінгококової інфекції у дітей на догоспітальному та госпітальному етапах: проект змін до національного протоколу діагностики та лікування (стр.70.)
Сучасні медико-соціальні фактори ризику, що мають значення для запобігання ВІЛ-інфекції у жінок фертильного віку груп ризику (стр.71-80.)
Маркін Л.Б. Вплив особливостей формування матково-плацентарно-плодових гемодинамічних відношень у ІІ триместрі вагітності на подальший перебіг гестаційного процесу/ Л.Б. Маркін, Л.Л. Ткачук (стр.81-84.)
Віраг М.В. Тиропатії - як фактор стимуляції невиношування вагітності/ М.В. Віраг (стр.85-88.)
Касянчук Н.Ю. обґрунтування системи передгравідарної підготовки жінок з гіпотирозом на тлі автоімунного тироїдиту/ Н.Ю. Касянчук, М.В. Гульчій, Т.Ю. Грубнік (стр.89-94.)
Дурягін В.І. Інфекційно-запальні процеси геніталій під час вагітності/ В.І. Дурягін (стр.94-96.)
Веропотвелян П.М. Лікування хронічних запальних захворювань внутрішніх статевих органів апаратом МІТ-1 "Вібро" в комплексі з загальноприйнятою медикаментозною терапією/ П.М. Веропотвелян, М.П. Веропотвелян, О.М. Панасенко (стр.97-100.)
Богослав Ю.П. Особливості гормонального профілю жінок пізнього репродуктивного віку з різними типами ожиріння/ Ю.П. Богослав (стр.101-103.)
Стан здоров'я та гормональне забезпечення організму дівчат 16-18 років - нащадків ліквідаторів аварії на ЧАЕС (стр.103-105.)
Корчинська О.О. Проблемні питання цитомегаловірусної інфекції у сучасній перинатології/ О.О. Корчинська (стр.106-111.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2005р.,N 6
Цікаві статті :
Майданник В.Г. Стан гормонального гомеостазу у дітей з артеріальною гіпотензією/ В.Г. Майданник, Л.Я. Іванишин (стр.5-9.)
Ященко Ю.Б. Факторний аналіз та діагностична значущість показників легеневого гомеостазу у новонароджених при синдромі гострого ураження легень/ Ю.Б. Ященко (стр.9-12.)
Буряк В.М. Вплив гіпербаричної оксигенації на динаміку показників вегетативного статусу у дітей з вегето-судинною дисфункціцєю за гіпотензивним типом/ В.М. Буряк (стр.13-16.)
Жданович О.І. Прогнозування тромбогеморагічних ускладнень у новонароджених з діабетичною фетопатією/ О.І. Жданович (стр.17-19.)
Сміян І.С. Клінічні особливості перебігу ендемічного зобу у дітей/ І.С. Сміян, Л.Б. Романюк (стр.20-22.)
Іваніна І.В. Комплексний підхід до профілактики хронічних гастродуоденальних захворювань у дітей молодшого шкільного віку/ І.В. Іваніна (стр.23-28.)
Приходько В.С. Значення впливу умов догляду на характер нервово-психічного розвитку дітей раннього віку від матерів з ускладненим перебігом вагітності/ В.С. Приходько, А.В. Яловчук (стр.28-31.)
Гнатюк М.С. Морфометрична оцінка структурних змін печінки при перинатальних інфекціях/ М.С. Гнатюк, І.С. Сміян, Г.А. Павлишин (стр.32-34.)
Салтанова С.Д. Використання 13С- сечовинного дихального тесту для діагностики та підтвердження ерадикації інфекції Helicobacter Pylori у дітей/ С.Д. Салтанова (стр.35-37.)
Акопян Г.Р. Деконденсація конститутивного гетерохроматину як вірогідна причина формування фенокопій С- поліморфних варіантів хромосом/ Г.Р. Акопян (стр.37-43.)
Майданник В.Г. Оцінка ефективності протирецидивного лікування пієлонефриту у дітей/ В.Г. Майданник (стр.43-47.)
Досвід застосування препарату Кідді Фарматон у дітей, котрі часто хворіють на респіраторні захворювання (стр.48-52.)
Сучасні підходи до раціональної вітамінотерапії у дітей (стр.52-56.)
Руднєв О.М. Двадцятирічний досвід роботи ендоскопічного кабінету в Київській міській дитячій клінічній лікарні №2/ О.М. Руднєв, Ю.В. Каруліна (стр.56-57.)
Апресова К.Г. Функціональний стан гіпофізарно- тироїдної системи у вагітних з артеріальною гіпотензією / К.Г. Апресова (стр.60-62.)
Ситнікова В.О. Маркери пренатального інфікування у вагітних з плацентарною недостатністю/ В.О. Ситнікова, Н.М. Рожковська, Л.П. Костарева (стр.62-64.)
Білик Н.М. Стан тромбоцитарної та плазмово-судинної ланок системи гемостазу при гострому, підгострому та резидуальному періодах передчасного відшарування плаценти/ Н.М. Білик (стр.65-67.)
Станкевич В.В. Сучасні аспекти порушення менструального циклу у дівчаток-підлітків/ В.В. Станкевич (стр.68-71.)
Венцківська І.Б. Диференціальна діагностика передменструального синдрому та передменструальних дисфоричних розладів/ І.Б. Венцківська (стр.71-74.)
Капустін Е.В. Аналіз результативності циклів екстракорпорального запліднення за нозологічними причинами формування оваріальної недостатності/ Е.В. Капустін (стр.75-78.)
Перебіг післяпологового періоду у жінок, у яких під час вагітності мала місце активна реплікація збудників вірусних гепатитів А, В, С (стр.79-81.)
Горбунова О.В. Прогнозування патології репродуктивної системи у жінок з оперованою маткою/ О.В. Горбунова (стр.82-85.)
Ефективність комплексної терапії урогенітального трихомоніазу у жінок репродуктивного віку (стр.85-88.)
Вдовиченко Ю.П. Неплідність у жінок з лейоміомою матки/ Ю.П. Вдовиченко, Д.С. Ледін (стр.89-93.)
Назаренко Л.Г. Сполучнотканинні дисплазії - проблема сучасного акушерства та перинатології/ Л.Г. Назаренко, О.В. Неєлова (стр.93-97.)
Стресові впливи при вагітності % особливості виявлення та фармакологічної корекції (стр.98-101.)
Використання сучасних нестероїдних протизапальних засобів в гінекологічній практиці (стр.101-103.)
Реальні шляхи зниження прееклампсій за допомогою прийому аспірину з ранніх термінів вагітності (стр.104-105.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Назва журналу :Перинатология и педиатрия -2005р.,N 3/4
Цікаві статті :
Лук'янова О.М. Роль проблемної комісії "Педіатрія" АМН та МОЗ України у розвитку педіатричної науки в Україні/ О.М. Лук'янова, Л.І. Омельченко, О.Г. Шадрін (стр.20-23.)
Шунько Є.Є. Епідеміологія нозокоміальних інфекцій у відділеннях інтенсивної терапії та патології новонароджених/ Є.Є. Шунько, Ю.Ю. Краснова (стр.24-28.)
Євтушенко О.І. Ентеровіруси в антенатальному періоді/ О.І. Євтушенко (стр.29-32.)
Апресова К.Г. Состояние плода и новорожденного у женщин с артериальной гипотензией/ К.Г. Апресова (стр.33-35.)
Волосовец А.А. Применение энтеросорбента Силикс в комплексной терапии патологических состояний новорожденных/ А.А. Волосовец, В.Г. Мигаль, В.Н. Райош (стр.37-39.)
Банадига Н.В. Проблема алергії у дітей першого року життя/ Н.В. Банадига, Т.В. Рибіна (стр.40-42.)
Ольшевська О.В. Тиреоїдна реактивність системи мати-плацента-плід на родовий стрес при хронічному пієлонефриті/ О.В. Ольшевська (стр.43-48.)
Рожковська Н.М. Вплив антифосфоліпідних антитіл на фетоплацентарну систему/ Н.М. Рожковська, В.О. Ситнікова, О.П. Борщова (стр.49-53.)
Лікування тютюнопаління та його наслідків у вагітних (стр.54-59.)
Павлишин Г.А. Проблеми неонатології за результатами аналізу причин смертності в період новонароджених/ Г.А. Павлишин (стр.60-64.)
Сенюта Л.М. Засоби детоксикаційної терапії у лікуванні ускладненої негоспітальної пневмонії у немовлят/ Л.М. Сенюта (стр.65-69.)
Жданович О.І. Ендтеліальна дисфункція як причина виникнення геморагічного синдрому у новонароджених від матерів, хворих на цукровий діабет/ О.І. Жданович (стр.70-73.)
Дерев'янко Л.А. Ранній уроджений сифіліс в неонатальному періоді/ Л.А. Дерев'янко, Н.М. Пономаренко (стр.74-77.)
Антипкін Ю.Г. Сучасний характер бактеріологічних змін трахеобронхіального дерева у дітей, хворих на муковісцидоз/ Ю.Г. Антипкін, Л.П. Арабська (стр.78-83.)
Учайкин В.Ф. Применение Дурацефа при респираторных заболеваниях у детей/ В.Ф. Учайкин, М.С. Савенкова, А.А. Афанасьева (стр.83-86.)
Токарчук Н.І. Оптимізація імунореабілітації дітей раннього віку при пневмонії з урахуванням морфофункціональних змін вилочкової залози/ Н.І. Токарчук (стр.87-90.)
Чергінець В.І. Характеристика функціонального стану бронхіальних осморецепторів у дітей, які зазнають дії тютюнового диму/ В.І. Чергінець, Н.С. Башкірова (стр.91-94.)
Марченко Е.Є. Дисфункції вегетативної нервової системи і добові ритми бронхіальної прохідності у дітей з бронхіальною астмою/ Е.Є. Марченко (стр.95-98.)
Пінчук Н.М. Зміни церебральної гемодинаміки у дітей, хворих на бронхіальну астму різного ступеня тяжкості/ Н.М. Пінчук (стр.99-104.)
Сміян І.С. Застосування адаптованої суміші "NAN кисломолочний" та спеціальної суміші" Alfare" серед дітей з проявами алергічного діатезу / І.С. Сміян, Г.А. Павлишин (стр.105-110.)
Лапшин В.Ф. Ефективність застосування бактеріального лізату IPC 19 для імунореабілітації дітей з респіраторними захворюваннями/ В.Ф. Лапшин, Т.Р. Уманець, Л.С. Степанова (стр.111-118.)
Березнюк В.В. Результаты лечения хронических гнойных риносинуситов у детей с использованием комплексных антигомотоксических препаратов/ В.В. Березнюк, Н.В. Ламза, В.Е. Муханов (стр.119-123.)
Клименко В.А. Крем "Елідел": нові можливості терапії атопічного дерматиту у дітей/ В.А. Клименко (стр.123-126.)
Виявлення аутоантитіл у хворих на дисплазію сполучної тканини та їх можлива роль у виникненні ревматичних захворювань (стр.128-132.)
Починок Т.В. Особливості клінічного перебігу гострих респіраторних вірусних інфекцій та імунного гомеостазу у дітей з недиференційованою дисплазією сполучної тканини/ Т.В. Починок, О.В. Тяжка (стр.133-137.)
Особливості мікробіоценозу товстого кишечника у дітей з ревматоїдним артритом (стр.138-141.)
Рейтмаєр М.Й. Ефективність застосування Вобензиму та Аміксину у комплексному лікуванні ювенільного ревматоїдного артриту в поєднанні з HBV-інфекцією/ М.Й. Рейтмаєр (стр.142-146.)
Музыка Н.Н. Сравнительная характеристика параметров эндотоксикоза при хронических вирусных гепатитах/ Н.Н. Музыка, М.Ф. Денисова, Б.С. Шейман (стр.147-151.)
Муквіч О.М. Вплив суміші "Nutrilon" з пребіотиками на імунологічні та цитопротекторні процеси у дітей з порушенням мікрофлори кишечника/ О.М. Муквіч, В.Д. Отт (стр.152-158.)
Игнатова Т.Б. Характер моторно-эвакуаторной и секреторной функций желудка у детей младшего школьного возраста с синдромом функциональной диспепсии/ Т.Б. Игнатова, А.Д. Мороз, С.Н. Буткова (стр.159-161.)
Прохоров Е.В. Использование препарата Бифи-форм для коррекции дисбиотических нарушений кишечника у детей и подростков, перенесших острые инфекционные диареи/ Е.В. Прохоров (стр.163-166.)
Волоха А.П. Оцінка ефективності замісної терапії препаратами імуноглобулінів у дітей з первинними дефіцитами антитілоутворення/ А.П. Волоха, Л.І. Чернишова (стр.167-172.)
Каменщик А.В. Токсоплазмоз у детей: возможности прецизионной диагностики и тактика этиотропной терапии/ А.В. Каменщик, Г.А. Леженко (стр.173-177.)
Деякі аспекти стану здоров'я дітей, народжених від прооперованих з приводу раку щитовидної залози жінок (стр.178-181.)
Борисова Т.П. Сезонные особенности течения острого гломерулонефрита с нефритическим синдромом у детей/ Т.П. Борисова (стр.182-185.)
Пілюйко Н.В. Характер еритроцитарних антигенів у дітей при хронічному пієлонефриті/ Н.В. Пілюйко (стр.186-189.)
Характеристика енергетичного компонента формування загальних неспецифічних адаптаційних реакцій у дітей (стр.190-193.)
Сучасні підходи до раціональної вітамінотерапії у дітей (стр.194-198.)
Пушкарева Т.Н. Пограничная психическая патология у детей раннего возраста, матери которых страдают депрессивными и тревожными расстройствами/ Т.Н. Пушкарева (стр.200-203.)
Фібронектин: біологічна роль у нормі та патології (огляд літератури) (стр.204-209.)
Арам Слимие. Современные представления о факторах хронизации и прогрессирования гломерулонефрита у детей/ Слимие Арам, Е.К. Каблукова (стр.210-213.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2012р. т.75,N 4
Цікаві статті :
Клименко Т. М. Прогнозування розвитку постгіпоксичної кардіоміопатії у новонароджених із перинатальними гіпоксичними ураженнями ЦНС за умов мікроелементозу/ Т. М. Клименко, I. B. Тарасова, В. Е. Маркевич (стр.9-13)
Сміян І. С. Ефективність застосування нейрофункціональних методів діагностики у неонатологічній практиці/ І. С. Сміян, І. С. Сміян, А. О. Сковронська (стр.14-17)
Сороколат Ю. В. Результати проведення аудіологічного скринінгу в новонароджених з перинатальною патологією/ Ю. В. Сороколат, Т. М. Клименко, Т. М. Клименко (стр.18-20)
Значення ультразвукового дослідження в діагностиці тонзилогенних уражень серцево-судинної системи у дітей , О. І. Сміян, О. І. Сміян (стр.21-24)
Павлишин Г. А. Окисний стрес у дітей раннього віку при негоспітальній пневмонії/ Г. А. Павлишин, Г. А. Павлишин (стр.25-28)
Васюкова М. М. Клініко-імунологічні та метаболічні особливості дітей з синдромом недиференційованої дисплазії сполучної тканини (прогнозування розвитку, перебігу та диспансерне спостереження)/ М. М. Васюкова, М. М. Васюкова (стр.29-32)
Макєєва Н. І. Особливості метаболізму сполучної тканини в дітей з єдиною ниркою/ Н. І. Макєєва, Н. А. Підвальна (стр.32-35)
Сміян О. І. Клініко-діагностичне значення IL-1 та IL-4 в оцінці активності запального процесу при гострих обструктивних бронхітах у дітей раннього віку/ О. І. Сміян, В. В. Слива, Н. А. Павлюкова (стр.36-39)
Сміян О.І. Стан мікрофлори кишечника у дітей шкільного віку, хворих на бронхіальну астму/ О. І. Сміян, В. О. Курганська (стр.40-42)
Павлишин Г. А. Дисліпідемія як маркер метаболічного синдрому у дітей з надмірною масою тіла та ожирінням/ Г. А. Павлишин, К. В. Левандовська (стр.43-45)
Тяжка О. В. Роль делеційного поліморфізму генів групи глутатіон-S-трансферази (GSTP1, GSTM1, GSTT1) в розвитку алергічної патології у дітей/ О. В. Тяжка, Ю. О. Савенко, З. І. Россоха (стр.46-48)
Запорожан В. М. Прогнозування здоров’я новонародженого/ В. М. Запорожан, В. П. Міщенко, І. В. Руденко (стр.49-53)
Оксидативний стрес та його наслідки при вагітності , П. М. Веропотвелян, І. В. Гужевська (стр.54-59)
Маркін Л. Б. Оцінка стану серцевої діяльності плоду за даними допплєрехокардіографії та ехокардіографії в умовах прогресування розладів матково-плацентарно-плодового кровообігу/ Л. Б. Маркін, К. Л. Шатилович (стр.60-77)
Боюк А. П. Перебіг гестації за умов анемії вагітних, хворих на туберкульоз легень/ А. П. Боюк, С. П. Польова, П. Д. Плахтій (стр.78-80)
Баскаков П. М. Роль ультразвукового дослідження в оцінці тазових перитонеальних спайок у пацієнток репродуктивного віку з оперативними втручаннями в анамнезі/ П. М. Баскаков, Г. М. Суліма (стр.80-83)
Волошин О. А. Прогнозування спайкового процесу у гінекологічних хворих з різним обсягом оперативного втручання в анамнезі/ О. А. Волошин (стр.83-85)
Стан мікроекології статевих шляхів у жінок з доброякісною патологією шийки матки , В. К. Кондратюк, Т. О. Лісяна (стр.86-91)
Яворський П. В. Оптимізація консервативного лікування лейоміоми матки на тлі ожиріння у поліморбідних жінок/ П. В. Яворський (стр.92-95)
Ледін Д. С. Можливості використання гормональної контрацепції у пацієнток з аутоімунним тироїдитом/ Д. С. Ледін (стр.96-98)
Сонографічні та допплєрографічні ознаки хронічного прогресуючого синдрому фетофетальної трансфузії. (Клінічний випадок) , Б. С. Федак, І. М. Сафонова (стр.99-103)
Яремчук Т. П. Сучасні аспекти імунології репродукції. (Материнсько-плодові імунологічні взаємовідношення під час вагітності. Розвиток імунної системи плода. Частина III)/ Т. П. Яремчук (стр.104-107)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Назва журналу :Перинатология и педиатрия -2008р.,N 2
Цікаві статті :
Аналіз перебігу вагітності, пологів, стану плода і новонародженого при фетоплацентарній недостатності у матерів, хворих на цукровий діабет (стр.30-32.)
Победенная Е.Е. Опыт применения Кортексина у новорожденных с перинатальным поражением центральной нервной системы/ Е.Е. Победенная, Е.И. Клещенко (стр.33-34.)
Мединський Я.Т. Гормональна функція плаценти у жінок з цукровим діабетом залежно від типу розвитку плода/ Я.Т. Мединський (стр.35-37.)
Сміян І.С. Оцінка клінічних та параклінічних характеристик у прогнозуванні наслідків перинатальної інфекційної патології у новонароджених/ І.С. Сміян, Г.А. Павлишин, В.В. Стеценко (стр.38-41.)
Стан оксидантно-прооксидантної системи у здорових новонароджених в періоді ранньої неонатальної адаптації (стр.42-44.)
Маса тіла при народженні у дітей Волинської та Рівненської областей: стандарти для немовлят північно-західного регіону і оцінка результату вагітності (стр.45-50.)
Стан системи мати-плацента-плід при затримці розвитку плода за даними ультразвукового дослідження (стр.51-53.)
Опыт применения препарата Плантекс в комплексном лечении функциональных нарушений желудочно-кишечного тракта у новорожденных детей (стр.54-56.)
Усачова О.В. Деякі клініко-патогенетичні особливості перебігу вагітності на тлі цитомегаловірусної інфекції/ О.В. Усачова, Ю.Я. Круть (стр.57-59.)
Украинцев С.Е. Грудное молоко: пребиотик, пробиотик или синбиотик?/ С.Е. Украинцев, О.К. Нетребенко (стр.60-62.)
Денисова М.Ф. Особливості клінічних ознак порушень кровообігу і стану серцево-судинної системи у дітей з хронічними гепатитами/ М.Ф. Денисова, Н.М. Музика, С.О. Бабко (стр.63-66.)
Феклин В.А. Коррекция бактериофагами нарушений микробиоценоза кишечника у детей младшего возраста, больных атопическим дерматитом/ В.А. Феклин, А.С. Романова (стр.67-70.)
Радутна О.А. Антибіотикоасоційована діарея у дітей, обумовлена Clostridium difficile/ О.А. Радутна (стр.71-74.)
Ефективний підхід до лікування кашлю при обструктивних захворюваннях органів дихання у дітей (стр.75-79.)
Резнікова А.Л. Результати застосування ІАПФ у комплексній ренопротекторній терапії дітей, хворих на нефропатію з синдромом гематурії/ А.Л. Резнікова, Т.В. Буднік (стр.80-85.)
Тарадий Н.Н. Влияние иммуномодулирующих препаратов на экспрессию мембранных маркеров иммунокомпетентных клеток in vitro при гломерулонефрите у детей/ Н.Н. Тарадий, И.В. Багдасарова, Д.Д. Иванов (стр.86-91.)
Муквіч О.М. Порівняльна оцінка впливу протирецидивних курсів мультипробіотика "Апібакт" на стан здоров'я та фізичний розвиток дітей/ О.М. Муквіч (стр.92-96.)
Рустамова С.Т. Мукозальна ланка системи антиінфекційної резистентності/ С.Т. Рустамова, С.С. Казак (стр.97-99.)
Метаболічні основи оптимізації рухових режимів для молодших школярів під час занять фізичним вихованням в школі (стр.100-102.)
Крючко Т.О. Динаміка показників поширеності та фактори ризику розвитку ювенільного ревматоїдного артриту у дітей, які проживають в регіонах з підвищеним вмістом фтору у питній воді/ Т.О. Крючко, Н.В. Ярошенко (стр.103-106.)
Вірусні захворювання кишечника у дітей (стр.107-111.)
Квашніна Л.В. Стан функції зовнішнього дихання та нормативи її показників у дітей молодшого шкільного віку/ Л.В. Квашніна, Л.Г. Кузюк (стр.112-115.)
Воронов М.В. Динаміка фізичного розвитку дітей дошкільного віку, які мешкають в екологічно несприятливому регіоні/ М.В. Воронов, С.Г. Петрова, Л.М. Осичнюк (стр.116-119.)
Мисник В.П. Современные возможности диетической коррекции функциональных нарушений желудочно-кишечного тракта у детей первых месяцев жизни/ В.П. Мисник, В.Д. Отт (стр.120-123.)
Волоха А.П. Випадок позалегеневого туберкульозу у пацієнта з Х-зчепленої агамаглобулінемією/ А.П. Волоха (стр.124-127.)
Клінічний випадок гострого гангренозно-перфоративного апендициту в защемленій пахвинній грижі у двохмісячної дитини (стр.128-129.)
До дня народження професора В.П. Неділька (стр.130.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2010р. т.72,N 3
Цікаві статті :
Дука К. Д. Особливості патогенезу формування хронічного бронхіту у підлітків в сучасних умовах з позицій аналізу порушення дренажної функції бронхів/ К. Д. Дука, С. І. Ільченко, А. О. Єфанова (стр.7-9)
Класифікація клінічних форм бронхолегеневих захворювань у дітей , Н. А. Геппе, Н. М. Розинова (стр.10-15)
Аналіз летальних випадків серед дітей від грипу A/H1N1 (California 2009) в Україні , C. O. Крамарєв, В. Г. Майданник (стр.16-20)
Лембрик І. С. Функціональний стан вегетативної нервової системи у дітей з хронічним панкреатитом/ І. С. Лембрик (стр.21-24)
Морфо-функціональні особливості формування і перебігу хронічного гастродуоденіту у дітей при різних порушеннях шлункової секреції , В. І. Боброва, Т. Д. Задорожна (стр.25-30)
Сміян І. С. Курорт - визначна ланка оздоровлення дітей з хронічною патологією / І. С. Сміян (стр.31-33)
Майданник В. Г. Молекулярні механізми ураження нирок при цукровому діабеті у дітей/ В. Г. Майданник, Є. А. Бурлака (стр.34-47)
Вплив Магне В6 на вегетативний гомеостаз та психоемоційний статус при вегетативних дисфункціях у дітей , В. Г. Майданник, H. M. Кyxтa (стр.48-52)
Ефективність та безпечність застосування лацидофілу у дітей з антибіотикоасоційованою діареєю, що пов'язана з Clostridium difficile , В. Г. Майданник, М. В. Хайтович (стр.53-57)
Моренко M. A. Можливості комбінованої терапії бронхіальної астми в дітей з використанням препаратів гліциризинової кислоти / M. A. Моренко (стр.58-61)
Маркін Л. Б. Особливості ехографічної оцінки внутрішньосерцевої гемодинаміки плода при фізіологічному перебігу другої половини вагітності/ Л. Б. Маркін, К. Л. Шатилович (стр.62-67)
Туманова Л. Є. Динаміка частоти пологів у жінок з великим інтергенетичним інтервалом/ Л. Є. Туманова, О. В. Сорокін (стр.67-70)
Гладчук І. З. Сучасна концепція надання допомоги жінкам з яєчниковими крововиливами / І. З. Гладчук, О. Я. Назаренко (стр.70-74)
Вдовиченко Ю. П. Можливості гормональної контрацепції у жінок з метаболічним синдромом/ Ю. П. Вдовиченко, Н. Ю. Касянчук (стр.75-77)
Ледін Д. С. Порівняльні аспекти гормональної контрацепції у жінок з інсулінзалежним цукровим діабетом/ Д. С. Ледін (стр.78-79)
Куземенська М. Л. Репродуктивна функція жінок після консервативної міомектомії / М. Л. Куземенська (стр.80-82)
Чермак І. І. Особливості допоміжних репродуктивних технологій у пацієнток пізнього репродуктивного віку/ І. І. Чермак (стр.82-87)
Сучасне уявлення про етіологію і патогенез випадіння статевих органів у жінок , П. М. Веропотвелян, М. П. Веропотвелян (стр.87-92)
Сучасні аспекти лікування доброякісної та передракової патології шийки матки , В. К. Кондратюк, Н. О. Ємець (стр.93-97)
Інтегральна оцінка якості життя та надання медичної допомоги жінкам репродуктивного віку на моделі Харківського регіону , Г. С. Сенаторова, О. О. Ріга (стр.98-101)
Тівортін® як потужний регулятор судинного тонусу та його місце в патогенетичній терапії прееклампсії , О. В. Грищенко, Н. В. Лісіцина (стр.101-106)
Каграманова Ж. О. Комплексна терапія урогенітальних клімактеричних розладів у жінок/ Ж. О. Каграманова, В. В. Малиновська, Е. Н. Вижлова (стр.107-109)
Сенчук А. Я. Ведення вагітності та лікування активного туберкульозу легень з бациловиділенням, ускладненого туберкульозом гортані (Випадок з практики)/ А. Я. Сенчук, О. М. Базелюк, М. І. Павлюченко (стр.109-112)
Толочинов Микола Пилипович (стр.113-115)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Назва журналу :Галицький лікарський вісник -2010р. т.17,N 4
Цікаві статті :
Баскевич О.В. Морфологічні та біохімічні особливості фільтраційного бар'єру нирок при загальній глибокій гіпотермії у щурів різного віку/ О. В. Баскевич (стр.5-9.)
Вадюк Р.Л. Морфо-функціональний стан сітківки за умов впливу цисплатину та його корекції ентеросгелем / Р. Л. Вадюк (стр.9-12.)
Вакуленко К.М. Шляхи покращення лікування хворих з гострими гнійно-запальними процесами щелепно-лицевої ділянки/ К. М. Вакуленко, О. А. Свідло, А. В. Рак (стр.13-14.)
Вірстюк Н.Г. Діагностичне значення імунореактивного інсуліну, лептину і альдостерону у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки на тлі ожиріння і хронічного некаменевого холециститу/ Н. Г. Вірстюк, Н. Р. Сенютович (стр.15-16.)
Глушко Л.В. Патоморфологічні аспекти хронічної хвороби нирок при метаболічному синдромі/ Л. В. Глушко, І. О. Михайлюк, І. В. Козлова (стр.17-21.)
Глушко Л.В. Взаємозв'язок між спадковою схильністю до артеріальної гіпертензії та поліморфізмом ангіотензиногену II у жителів сільської місцевості / Л. В. Глушко, Х. С. Симчич, Л. Є. Ковальчук (стр.22-23.)
Гриб В.А. Транскутанна оксигенація як маркер ураження вегетативних волокон периферійних нервів у хворих на цукровий діабет 2 типу/ В. А. Гриб (стр.24-26.)
Гулага О.І. Вплив еплеренону на процеси протеолізу при гострому інфаркті міокарда/ О. І. Гулага, В. К. Тащук, О. С. Полянська (стр.27-29.)
Егоров К.Ю. Гендерные особенности структурно-функционального состояния сердца у больных артериальной гипертензией в сочетании с метаболическим синдромом/ К. Ю. Егоров, Т. В. Колесник (стр.30-32.)
Жураківський В.М. Нові підходи в комплексному лікуванні хворих з фіброміомою матки і ожирінням/ В. М. Жураківський (стр.32-34.)
Костирко Н.І. Затяжні пневмонії у дітей дошкільного віку: клінічні особливості та передумови розвитку/ Н. І. Костирко, О. Б. Синоверська (стр.35-38.)
Леонт'єва З.Р. Структурно-функціональний стан судин верхніх кінцівок при вторинному синдромі Рейно в динаміці терапії блокатором рецепторів ангіотензину II кандесартаном цилекситилом/ З. Р. Леонт'єва (стр.39-41.)
Макарчук О.М. Оптимізація методів гормональної корекції на догестаційному етапі у жінок зі звиклим невиношуванням/ О. М. Макарчук, аль Канакрі Мухамед (стр.42-43.)
Міськів В.А. Особливості морфофункціональних змін підшлункової залози на ранніх етапах перебігу експериментального цукрового діабету у щурів в період виражених старечих змін/ В. А. Міськів (стр.44-47.)
Нагірний Я.П. Особливості імунного та ендокринного статусу у хворих з травматичними переломами нижньої щелепи на тлі остеопенії/ Я. П. Нагірний (стр.47-49.)
Використання кверцетину у хірургічному лікуванні хворих на генералізований пародонтит , З.Р. Ожоган, В.П. Пюрик (стр.50-52.)
Палійчук І.В. Функціональний взаємозв'язок між клініко-генетичними показниками при різних видах протезних стоматитів/ І. В. Палійчук, Л. Є. Ковальчук, Л. М. Заяць (стр.52-56.)
Побережник Г.А. Моніторинг ускладнень у хворих на одонтогенний гайморит/ Г. А. Побережник, Д. С. Дем'яник (стр.56-59.)
Присяжнюк В.П. Вікові особливості морфометричних та функціональних змін серця у хворих на цироз печінки невірусного походження/ В. П. Присяжнюк, В. М. Понич, Г. В. Гаращук (стр.59-63.)
Комбіноване лікування фронтального відкритого прикусу у підлітків і дорослих , І.Г. Романенко, М.П. Сисоєв (стр.63-66.)
Середюк Н.М. Синдром раннього судинного старіння у хворих на артеріальну гіпертензію II ступеня: значення антигіпертензивного лікування та терапії супроводу - сервісної підтримки/ Н. М. Середюк, Н. М. Галюк (стр.66-71.)
Оцінка ефективності Зинаксин-глюкозаміну у хворих з анкілозивним спондилоартритом і ураженням кульшових суглобів , І.С. Сміян, У.С. Слаба (стр.72-73.)
Ткачук О.Л. Динаміка показників клітинної та гуморальної ланок імунітету у хворих на хронічний калькульозний холецистит з супутнім цукровим діабетом та їх корекція Імунофаном/ О. Л. Ткачук, Р. П. Герич, М. В. Пюрик (стр.74-76.)
Федорчук С.М. Антропометричний статус юнаків в дефінітивному періоді/ С. М. Федорчук, Є. П. Федорчук (стр.77-79.)
Хомазюк Т.А. Артеріальна гіпертензія: стратифікація ризику та якість життя у жінок в період перименопаузи/ Т. А. Хомазюк, Н. В. Горач (стр.79-82.)
Якимів Ю.М. Особливості гемомікроциркуляторного русла яєчників у нормі/ Ю. М. Якимів (стр.82-85.)
Аналіз хірургічного лікування хворих на жовчнокам'яну хворобу з допомогою мініінвазивних технологій , B. C. Заремба, А.М. Новосад (стр.86-87.)
Комский М.П. Клинические особенности проявления хронической стадии травматического остеомиелита нижней челюсти/ М. П. Комский (стр.88-90.)
Нові шляхи корекціії дисбіозу піхви у вагітних , А.Є. Лісний, Д.Є. Москвяк-Лесняк (стр.90-93.)
Рудник В.Т. Перебіг залізодефіцитної анемії середнього і важкого ступенів в третьому триместрі вагітності/ В. Т. Рудник (стр.94-96.)
Шуклін В.А. Результати оцінювання якості ортопедичної стоматологічної допомоги за даними анкетування населення/ В. А. Шуклін (стр.96-98.)
Організаційно-методичні аспекти підготовки лікаря загальної практики - сімейної медицини в умовах реформування охорони здоров'я України , Л.В. Глушко, Т.Ю. Гавриш (стр.99-101.)
Удосконалення викладання медицини катастроф на етапі післядипломної підготовки лікарів , Л.В. Глушко, Н.З. Позур (стр.101-102.)
Методологічні основи викладання санітарної просвіти у питаннях пародонтології , С.В. Косенко, Г.М. Мельничук (стр.102-104.)
Кремінська І.Б. Основні принципи Болонського процесу/ І. Б. Кремінська, Л. М. Заяць (стр.105-106.)
Михайлюк І.О. Принципи оцінювання знань студента на кафедрі патоморфології в умовах кредитно-модульної системи/ І. О. Михайлюк, Е. О. Кіндратів, З. Я. Гурик (стр.107-108.)
До методики написання навчальної історії хвороби студентами III курсу на кафедрі пропедевтики внутрішньої медицини , Н.І. Ромаш, В.Є. Нейко (стр.109.)
Ожоган З.Р. Оптимізація регенерації кісткової тканини у пацієнтів після цистектомії/ З. Р. Ожоган, Я. В. Пюрик (стр.110-112.)
Проць Г.Б. Сучасний метод хірургічного лікування парестезій нижньолуночкового нерва, що виникли після дентальної імплантації на нижній щелепі/ Г. Б. Проць (стр.113-115.)
Слюсаренко Н.Я. Удосконалення способу фіксації бар'єрних мембран при хірургічному лікуванні хворих на генералізований пародонтит/ Н. Я. Слюсаренко, О. В. Чумаченко, В. П. Пюрик (стр.116-117.)
Поширеність інфекцій сечової системи у дітей Івано-Франківської області , О.О. Дащенко, Р.С. Величкович (стр.118-120.)
Особливості епідемії ВІЛ-інфекції в Івано-Франківській області в 2009 році , Б.М. Дикий, І.Г. Грижак (стр.120-123.)
Аналіз стану медичної допомоги дітям з нефрологічною патологією у Івано-Франківській області за останні 10 років , Л.Я. Іванишин, О.О. Дащенко (стр.124-127. )
Музычина А.А. Отношение врачей-стоматологов на общем детском приеме к вопросам реформирования системы здравоохранения в стоматологии и внедрении добровольного медицинского страхования и обязательного медицинского страхования с целью улучшения стоматологического здоровья детей/ А. А. Музычина, И. А. Сухобокова (стр.127-130.)
Шкробанець І.Д. Співвідношення між акушерськими та соціальними факторами ризику перинатальних гіпоксичних уражень у дітей/ І. Д. Шкробанець, Д. Ю. Нечитайло, О. А. Андрієць (стр.130-133.)
Бульбук О.І. Причини розвитку протетичного пародонтиту при протезуванні незнімними конструкціями зубних протезів/ О. І. Бульбук (стр.134-138.)
Глушко Л.В. Міметики інкретину: нові можливості гіпоглікемізуючої терапії цукрового діабету 2 типу / Л. В. Глушко, І. В. Козлова (стр.138-142.)
Дацун І.Г. Гастронейроендокринна залежність розвитку апудопятій та апудом шлунково-кишкового тракту / І. Г. Дацун, А. І. Гуцуляк, В. І. Гуцуляк (стр.143-145.)
Михайлик-Пішак Л. В. Патогенетичні особливості перебігу вагітності у жінок з гіпертонічною хворобою/ Л. В. Михайлик-Пішак (стр.146-149.)
Перинатальні аспекти йододефіциту , І.С. Тимків, Н.І. Геник (стр.150-152.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Назва журналу :Современная педиатрия -2011р.,N 1
Цікаві статті :
Квашніна Л.В. Організаційні підходи до моніторингу впровадження стратегії інтегрованного ведення хвороб дитячого віку/ Л. В. Квашніна, І. Н. Матвієнко (стр.17-19)
Сучасні підходи до оптимізації надання медичної допомоги новонародженим у Полтавській області , Г.О. Слабкий, О.М. Ковальова (стр.20-22)
Фармакоекономічне обгрунтування застосування комбінованої гексавалентної вакцини у національній програмі імунізації (стр.23-29)
Проблема ротавірусної діареї у дітей , Л.І. Чернишова, Ю.П. Харченко (стр.30-34)
Современный мкролид сумамед: трехлетний опыт клинического использования в терапии заболеваний нижних дыхательных путей у детей (обзор литературы) , Н.П. Гляделова, Н.К. Унич (стр.35-41)
Абелевич М.М. Этиопатогенетическая терапия инозином пранобекс у детей с осложненным течением аллергических заболеваний/ М. М. Абелевич, Е. Л. Иванова, Е. Ф. Лукушкина (стр.42-45)
Ядгарова К.Т. Регистрация случаев младенческой смертности в республике Узбекистан на основе международных критериев живо- и мертворождения/ К. Т. Ядгарова, З. С. Умарова, Ш. Б. Кучкаров (стр.46-48)
Исмайилова А. Д. Особенности физического и полового развития девочек с задержкой умственного развития/ А. Д. Исмайилова, Б. М. Асадов, Э. М. Алиева (стр.49-51)
Квашнина Л.В. Антипиретическая эффективность и переносимость отечественного препарата "Бофен" у детей/ Л. В. Квашнина, Ю. А. Маковкина, Е. В. Скобенко (стр.52-56)
Диференційовані підходи до етапного лікування поєднаної гастропатології у дітей , Д.І. Квіт, Т.З. Марченко (стр.57-61)
Досвід амбулаторної тактики лікування ускладнень гострих респіраторних захворювань у дітей, які часто і тривало хворіють , Т.З. Марченко, Г. П. Качановська (стр.62-66)
Юлиш Е.И. Длительный субфебрилитет у детей. Возможные причины и подходы к терапии/ Е. И. Юлиш, О. Е. Чернышева, Ю. А. Сорока (стр.67-72)
Авдюхина Т.И. Современный взгляд на проблему гельминтозов у детей и эффективные пути ее решения/ Т. И. Авдюхина, Т. Н. Константинова, М. Н. Прокошева (стр.73-77)
Белоусов Ю.В. Начальная (докамневая) стадия желчнокаменной болезни у детей/ Ю. В. Белоусов, Е. В. Шутова (стр.78-80)
Бережний В.В. Мікроаномалії розвитку ротової порожнини: патологія вуздечки язика/ В. В. Бережний, І. В. Романкевич (стр.81-83)
Марушко Ю.В. Залізодефіцитні стани у дітей на сучасному етапі/ Ю. В. Марушко, О. О. Лісоченко (стр.84-88)
Буряк В.Н. Особенности сосудистого тонуса у детей с артериальной гипотензией/ В. Н. Буряк, Р. Ф. Махмутов (стр.89-91)
Єршова І.Б. Особливості соматотипу та антропометричні показники у дітей в залежності від віку та інтелектуального розвитку/ І. Б. Єршова, Л. М. Осичнюк, Г. О. Мочалова (стр.92-94)
Кузюк Л.Г. Адаптаційні можливрсті організму з урахуванням морфофункціонального розвитку дітей шкільного віку/ Л. Г. Кузюк, Ю. А. Маковкіна, Т. Б. Ігнатова (стр.95-98)
Використання тенотену у комплексному лікуванні вегетативних дисфункцій у дітей , В.Г. Майданник, І.О. Мітюряєва (стр.99-103)
Цимбаліста О.Л. Фактори ризику розвитку проявів метаболічного синдрому у дітей старшого шкільного віку/ О. Л. Цимбаліста, О. С. Бобрикович (стр.104-107)
Токарчук Н.І. Діагностика та прогноз ризику розвитку надмірної маси тіла у дітей раннього віку/ Н. І. Токарчук, Є. В. Тимчук (стр.108-110)
Сравнительная оценка эффективности различных схем профилактического приема мультипробиотика "Симбитер" в двойном слепом плацебо-контролируемом исследовании у детей , С.А. Крамарев, О.В. Выговская (стр.111-117)
Боброва В.І. Вплив антисекреторної і пробіотичної терапії на перебіг хронічної гастродуоденальної патології у дітей/ В. І. Боброва (стр.118-123)
Кривопустов С.П. Оптимизация лечения заболеваний верхних дыхательных путей у детей с помощью фитониринговых технологий/ С. П. Кривопустов (стр.124-126)
Федорців О.Є. Діагностичне значення визначення маркерів ендотеліальної дисфункції в перебігу гострої позалікарняної пневмонії у дітей/ О. Є. Федорців, І. Б. Чорномидз (стр.127-129)
Гляделова Н.П. Растительный иммуномодулятор биоарон С: опыт применения для профилактики и лечения инфекционных заболеваний верхних дыхательных путей у детей/ Н. П. Гляделова, Н. К. Унич, И. Б. Орлюк (стр.130-134)
Омельченко Л.І. Імунопатологічні механізми розвитку ревматичних хвороб у дітей як підстава вибору лікувальної тактики/ Л. І. Омельченко, О. А. Ошлянська (стр.135-141)
Якимович С.А. Стан вродженого та адаптивного місцевого імунітету у дітей з повторними респіраторними захворюваннями/ С. А. Якимович, Л. І. Чернишова (стр.142-144)
Бєлих Н.А. Вплив гіпофізарно-тиреоїдної дизадаптації плода на розвиток та стан здоров'я дітей грудного віку/ Н. А. Бєлих, М. Є. Маменко, О. І. Єрохіна (стр.145-148)
Клименко Т.М. О методах прогнозирования нарушений естественного вскармливания новорожденных с перинатальной патологией/ Т. М. Клименко, О. Ю. Карапетян (стр.149-152)
Килимник Т.М. Досвід використання високочастотної вентиляції легень у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Житомирської обласної дитячої лікарні/ Т. М. Килимник (стр.153-154)
Сучасні методи ранньої діагностики глибини церебральних порушень у новонароджених , І.С. Сміян, Г.А. Павлишин (стр.155-157)
Шадрин О.Г. Проблемы диагностики и лечения гастроэзафагеальной рефлюксной болезни у детей/ О. Г. Шадрин, С. И. Герасимюк (стр.158-159)
Марушко Ю.В. Фітопрепарати у комплексній терапії функціональних гастроінтестинальних розладів у дітей раннього віку/ Ю. В. Марушко, В. В. Гончар (стр.160-164)
Оптимізація лікування хронічного гастродуоденіту, не асоційованого з хелікобакреріозом, з урахуванням гастропротекції , В.Д. Лукашук, С.П. Ходаківська (стр.165-168)
Боднар Г.Б. Лікувально-діагностичний алгоритм хелікобактер-асоційованої гастротуоденальної патології у дітей/ Г. Б. Боднар (стр.169-171)
Ходан В.В. Допплерометричне дослідження кровотоку в судинах печінки дітей з хронічною патологією біліарного тракту/ В. В. Ходан, А. Б. Волосянко, Н. С. Алексеєва (стр.172-174)
Аряев Н.Л. Новые подходы в лечении инфекций мочевыводящих путей у детей с использованием препарата "Икзим"/ Н. Л. Аряев, Н. Ю. Горностаева, Л. И. Дмитриева (стр.175-178)
Сенаторова Г.С. Функціональні можливості серцево-судинної системи в умовах фізичного навантаження у юнаків призивного віку/ Г. С. Сенаторова, Н. К. Мацієвська (стр.179-181)
Банадига Н.В. Цитокіновий статус у дітей з гострою ревматичною хворобою серця/ Н. В. Банадига, О. Р. Боярчук (стр.182-184)
Шмелькова Е.С. Оптимальній вібор современных топических средств у детей/ Е. С. Шмелькова, Е. И. Сариан (стр.185-188)
Нагорная Н.В. "Эдем" в лечении атопического дерматита у детей/ Н. В. Нагорная, Е. В. Бордюгова, А. В. Лебедева (стр.189-193)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2011р. т.73,N 4
Цікаві статті :
Актуальні проблеми педіатрії
Абатуров О. Є. Модуляція неспецифічного захисту при хелікобактерній інфекції у дітей/ О. Є. Абатуров, О. М. Герасименко (стр.8)
Абатуров О. Є. Хронічні гастрити, асоційовані з внутрішньоклітинними вірусними інфекціями у дітей/ О. Є. Абатуров, Н. Й. Леоненко (стр.8-9)
Абатуров О. Є. Чинники, що сприяють формуванню хронічних HP-асоційованих гастритів у дітей/ О. Є. Абатуров, Н. Ю. Завгородня (стр.9)
Абатуров О. Є. Молекулярно-генетичні особливості розвитку гострого обструктивного бронхіту у дітей раннього віку в різні періоди перебігу захворювання/ О. Є. Абатуров, О. О. Русакова (стр.10)
Агафонова О. О. Використання бактеріальних лізатів в лікуванні ГРВІ у дітей/ О. О. Агафонова, Н. Н. Либенко, О. О. Єрмолаєва (стр.10-11)
Анопрієнко О. В. Психологічні аспекти адаптації до онкологічних захворювань у дітей/ О. В. Анопрієнко, Я. Ю. Дзюба, К. О. Грищенко (стр.11)
Анопрієнко О. В. Стиль батьківської поведінки як детермінанта виникнення та подолання тривожності у підлітковому віці/ О. В. Анопрієнко (стр.12)
Клініко-функціональні особливості еозинофільного фенотипу бронхіальної астми у дітей , Ю. Г. Антипкін, В. Ф. Лапшин (стр.12)
Антипкін Ю. Г. Науково-практичні аспекти реформування охорони здоров’я матері та дитини/ Ю. Г. Антипкін (стр.13)
Антипкін Ю. Г. Особливості перебігу панкреатиту у дітей шкільного віку та підходи до їх лікування/ Ю. Г. Антипкін, А. Г. Ципкун, І. С. Лембрик (стр.13-14)
Бабак М. Л. Зміна гормонального статусу дітей з бронхіальною астмою під впливом санаторно-курортного лікування/ М. Л. Бабак (стр.14)
Багацька Н. В. Фактори спадковості при остеоартрозі у підлітків обох статей/ Н. В. Багацька, В. Є. Нефідова (стр.14-15)
Бадогіна Л. П. Пізня діагностика ВІЛ-інфекції у дітей/ Л. П. Бадогіна, Л. Д. Заболотна, Г. В. Мудренко (стр.15-16)
Банадига Н. В. Сучасні закономірності перебігу атопічної патології у дітей перших років життя/ Н. В. Банадига, І. О. Рогальський (стр.16)
Динаміка підліткової захворюваності нефрологічного профілю у Чернівецькій області , В. В. Безрук, Т. О. Безрук (стр.16-17)
Безруков Л. О. Вплив протизапальної терапії із включенням нуклеїнату на активність нейтрофільних гранулоцитів крові у хворих на бронхіальну астму школярів/ Л. О. Безруков, У. І. Марусик, Є. П. Ортеменка (стр.17-18)
Безруков Л. О. Результати інгаляційної проби з гістаміном у дітей, хворих на бронхіальну астму, при різних типах запалення дихальних шляхів/ Л. О. Безруков, А. В. Галущинська (стр.18)
Безруков Л. О. Діагностична цінність показників лабільності бронхів у школярів для виявлення тяжкої персистуючої бронхіальної астми/ Л. О. Безруков, О. Є. Лотоцька (стр.18-19)
Бєлалова Л. Я. Клініко-функціональна характеристика гіпертрофічних кардіоміопатій/ Л. Я. Бєлалова, М. М. Каладзе, І. Н. Імнадзе (стр.19)
Бєлашова О. В. Створення "математичної моделі" діагнозу бронхіальної астми у дітей раннього віку як допоміжний критерій її діагностики/ О. В. Бєлашова, С. В. Погребенник (стр.19-20)
Бєлашова О. В. "Математична модель" тяжкості перших нападів бронхіальної астми у дітей раннього віку як допоміжний прогностичний критерій захворювання/ О. В. Бєлашова, М. П. Лабань (стр.20-21)
Бєлих Н. А. Йодне забезпечення новонароджених луганської області заданими неонатального скринінгу/ Н. А. Бєлих (стр.21)
Бєлих Н. А. Оцінка ефективності антенатальної йодної профілактики на перебіг перинатального періоду/ Н. А. Бєлих, М. Є. Маменко (стр.21-22)
Шляхи удосконалення практичної підготовки в інтернатурі за фахом "Педіатрія" , В. В. Бережний, Н. П. Глядєлова (стр.22-23)
Дієтична корекція гастроінтестинальних порушень у дітей грудного віку , В. В. Бережний, В. Г. Козачук (стр.23)
Березенко B. C. Проблемні питання лікування хронічного вірусного гепатиту B у дітей/ B. C. Березенко (стр.23-24)
Особливості перекісної модифікації білків периферичної крові у дітей, хворих на хронічний гепатит C , В. С. Березенко, Р. В. Мостовенко (стр.24-25)
Оцінка стану гастропротекціїу дітей з хронічним гастродуоденітом для оптимізації лікування , О. А. Бовкун, В. Д. Лукашук (стр.25)
Вплив патогенетичної та кардіометаболічної терапії на морфофункціональні показники серця у дітей із субклінічною серцевою недостатністю , Л. Ф. Богмат, Л. І. Рак (стр.25-26)
Богуцька Н. К. Екологічні аспекти поширеності респіраторних захворювань у дітей дошкільного віку/ Н. К. Богуцька, В. С. Хільчевська, Т. В. Донська (стр.26-27)
Оптимізація антибіотикотерапії при бактеріальних ускладеннях ГРВІ у дітей , Ю. К. Больбот, О. В. Братусь (стр.27)
Клініко-імунологічні особливості перебігу бронхіальної астми у дітей з деструктивними ураженнями шлунково-кишкового тракту , Ю. К. Больбот, М. В. Калічевька (стр.28)
Большова О. В. Реєстр хворих на гіпофізарний нанізм: база даних для перспективних епідеміологічних досліджень соматотропної недостатності у дітей/ О. В. Большова, І. В. Лукашук (стр.28-29)
Бордюгова О. В. Досвід використання пробіотика біогаз в пізньому післяопераційному періоді у дітей з природженими пороками серця/ О. В. Бордюгова, О. В. Лебедєва, О. С. Карташова (стр.29-30)
Ранні прогностичні критерії формування бронхолегеневої дисплазії у сучасній когорті глибоко недоношених немовлят , О. П. Борисюк, Д. О. Добрянський (стр.30)
Організація удосконалення професійних знань педіатрів з використанням дистанційних технологій навчання , Л. М. Боярська, Ю. В. Котлова (стр.30-31)
Булак Г. В. Ефективність застосування антипіретиків при гострих респіраторних вірусних захворюваннях у дітей раннього віку/ Г. В. Булак, Н. В. Гута (стр.31-32)
Негативні чинники активації окисної модифікації білків у новонароджених із дихальною недостатністю при критичних станах , О. Г. Буряк, Ю. Б. Ященко (стр.32)
Буряк В. М. Клініко-параклінічні особливості та прогнозування біліарної дисфункції у дітей з цукровим діабетом 1 типу/ В. М. Буряк, Н. І. Шабан, Р. Ф. Махмутов (стр.32-33)
Бичкова Г. М. Психологічні особливості медико-генетичного консультування/ Г. М. Бичкова, Г. В. Скибан, A. M. Тимшина (стр.33-34)
Рівень дифтерійного токсину в крові дітей, хворих на дифтерію , О. Р. Буц, C. O. Крамарьов (стр.34)
Особливості оцінки стану здоров’я дітей з недиференційованою дисплазією сполучної тканини , М. М. Васюкова, Т. В. Починок (стр.34-35)
Виговська О. В. Дослідження експресії маркерів апоптозу імунокомпетентних клітин при хронічній формі Епштейна-Барр вірусної інфекції у дітей/ О. В. Виговська, C. O. Крамарьов, Н. М. Тарадій (стр.35-36)
Височина І. Л. Особливості емоційного стану у дітей шкільного віку з дитячих будинків з проявами астенічного синдрому/ І. Л. Височина (стр.36-37)
Вишневська О. А. Порівняння двох різних схем застосування генно-інженерного людського гормону росту у дітей з соматотропною недостатністю/ О. А. Вишневська, О. В. Большова (стр.37)
Вітик Р. З. Оцінка імунологічного статусу хворих із синдромом Ніймегена/ Р. З. Вітик (стр.37-38)
Владімірова А. О. Електронейроміографічне дослідження у дітей, хворих на цукровий діабет типу 1/ А. О. Владімірова, В. Г. Майданник (стр.38)
Імунологічні показники крові за інфекційно-запальних захворювань у новонароджених у ранньому неонатальному періоді , О. В. Власова, O. K. Колоскова (стр.38-39)
Аналіз тактики ведення новонароджених дітей з природженими пороками серця , O. П. Волосовець, С. П. Кривопустов (стр.39)
Волосовець О. П. Стратегія проблемно-орієнтованого підходу у безперервному професійному розвитку сімейних лікарів та педіатрів/ О. П. Волосовець, С. П. Кривопустов (стр.39-40)
Волосовець О. П. Стан метаболізму міокарда у новонароджених з синдромом аспірації меконію/ О. П. Волосовець, С. П. Кривопустов, Н. С. Пицюра (стр.40-41)
Волосовець О. П. Лев Йосипович Фінкельштейн: сторінки історії педіатрії/ О. П. Волосовець, С. П. Кривопустов, В. Г. Мигаль (стр.41)
Волосовець О. П. Дослідження вегетативного гомеостазу у дітей з вегетативною дисфункцією та порушенням моторної функції верхнього відділу травного каналу/ О. П. Волосовець, Ю. В. Каруліна (стр.41-42)
Діагностична цінність рівня гемоглобіну в новонароджених за ранньої неонатальної інфекції , Т. М. Воротняк, Т. М. Воротняк (стр.42-43)
Гаврилюк О. І. Характеристика обміну колагену у дітей, хворих на ускладнену позалікарняну пневмонію/ О. І. Гаврилюк (стр.43)
Галієнко Л. І. Інвалідність дитячого населення України як медико-соціальна проблема/ Л. І. Галієнко, Т. С. Грузєва (стр.43-44)
Галієнко Л. І. Сучасні аспекти проблеми дитячого туберкульозу в Україні/ Л. І. Галієнко (стр.44-45)
Гарас М. Н. Ефективність використання системних глюкокортикостероїдів у школярів, які хворіють на тяжку бронхіальну астму/ М. Н. Гарас, О. Я. Чепура (стр.45)
Гаріджук Л. І. Цитокіновий статус і його корекція у дітей, хворих на пневмонію у поєднанні із залізодефіцитною анемією/ Л. І. Гаріджук (стр.45-46)
Гладун К. В. Стан вегетативної регуляції при ожирінні у дітей/ К. В. Гладун (стр.46)
Імуногенетичні маркери формування хронічної патології гастродуоденальної зони у дітей , О. З. Гнатейко, О. Л. Личковська (стр.47)
Гостіщева О. В. Аналіз поєднаної патології атопічного дерматиту з функціональними порушеннями біліарної системи у дітей/ О. В. Гостіщева, О. В. Гостіщева (стр.47-48)
Грузєва О. В. Куріння підлітків: масштаби, причини, стратегії попередження та скорочення/ О. В. Грузєва (стр.48)
Грузєва Т. С. Сучасний стан епідемії ВІЛ/СНІД у світі та нова стратегія боротьби/ Т. С. Грузєва, Г. В. Іншакова (стр.48-49)
Грузєва Т. С. Демографічні тенденції в чисельності дітей та їх питомій вазі в загальній структурі населення України/ Т. С. Грузєва (стр.49-50)
Дедишин Л. П. Динаміка незапальної патології опорно-рухового апарата у дітей в віковому аспекті/ Л. П. Дедишин, С. К. Ткаченко (стр.50-51)
Демченко О. А. До питання організації медико-психологічної допомоги дітям, хворим на цукровий діабет, в умовах спеціалізованої школи-інтернату/ О. А. Демченко (стр.51)
Дємєнкова І. Г. Генетичні особливості дітей, які народилися в сім'ях батьків, опромінених в дитячому та підлітковому віці внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС/ І. Г. Дємєнкова, В. І. Ковальова (стр.51-52)
Розробка та впровадження програми надання допомоги дітям з особливими потребами в АР Крим , Г. В. Досікова, Н. А. Афанасьєва (стр.52)
Сучасні можливості діагностики ювенільного ревматоїдного артриту , В. М. Дудник, Ю. В. Вижга (стр.52-53)
Дудник В. М. Значення рівня еритропоетину для ранньої діагностики пошкодження нирок при хронічних гломерулонефритах у дітей/ В. М. Дудник, Г. Ю. Звенигородська, Г. С. Гумінська (стр.53)
Дука К. Д. Особливості клінічного перебігу хронічного бронхіту на тлі бронхолегеневої дисплазії в сучасних умовах/ К. Д. Дука, С. І. Ільченко, С. Г. Іванусь (стр.54)
Дука К. Д. Особливості харчування дітей переддошкільного віку/ К. Д. Дука, О. С. Коренюк, Н. М. Крамаренко (стр.54-55)
Особливості перебігу поствакцинального періоду у дітей , К. Д. Дука, Н. М. Крамаренко (стр.55-56)
Клінічні особливості атопічного дерматиту у дітей залежно від віку , Г. М. Дутчак, О. Б. Синоверська (стр.56)
Євтушенко В. В. Використання розчину для оральної регідратації в комплексній терапії у дітей з гострими респіраторними інфекціями/ В. В. Євтушенко, C. O. Крамарьов, Л. В. Закордонець (стр.56-57)
Єршова. І. Б. Вплив постгіпоксичних змін електролітного балансу на функціональний стан міокарда у новонароджених/ І. Б. Єршова., Л. О. Сінгх (стр.57-58)
Загорулько O. K. Вплив базисної та метаболічної терапії на стан бронхолегеневої та серцево-судинної систем у експериментальних тварин з модельованою бронхіальною астмою/ O. K. Загорулько, М. І. Дмитрієвська, М. М. Каладзе (стр.58)
Екологічна складова при нефропатіях у дітей , О. В. Зубаренко, В. А. Розанов (стр.58-59)
Іваніна О. Ю. Структура проявів дисплазії сполучної тканини у дітей, які зазнали радіаційної дії в результаті аварії на ЧАЕС/ О. Ю. Іваніна, З. В. Нестеренко (стр.59-60)
Іванова Л. А. Клінічне значення показників лабільності бронхів при астмі фізичного напруження в дітей шкільного віку/ Л. А. Іванова, Г. І. Мельник (стр.60)
Іванова Л. А. Гіперсприйнятливість бронхів за різних фенотипів бронхіальної астми в дітей/ Л. А. Іванова (стр.60-61)
Організація фізичної реабілітації підлітків з артеріальною гіпертензією в тренажерному залі навчального закладу , О. Г. Іванько, В. Я. Підкова (стр.61-62)
Івахненко О. С. Вплив олігосахаридів на захворюваність дітей раннього віку/ О. С. Івахненко (стр.62)
Диспансеризация детей с бронхолегочной дисплазией , С. И. Ильченко, В. И. Чергинец (стр.62-63)
Особливості варіабельності серцевого ритму у дітей з бронхіальною астмою , O. K. Каблукова, О. В. Герасимова (стр.63-64)
Каблукова O. K. Клініко-патогенетичне значення стану клітинних мембран при захворюваннях нирок з синдромом гематурії у дітей/ O. K. Каблукова, А. П. Конопліцька (стр.64)
Казакова Л. М. Оцінка у школярів функціональних резервів серцево-судинної систем за допомогою індексу Руф’є/ Л. М. Казакова, О. А. Строй, М. М. Васюкова (стр.64-65)
Дисфункція ендотелію та артеріальна гіпертензія у дітей: можливості санаторно-курортної реабілітації , М. М. Каладзе, О. О. Крадінова (стр.65)
Ефективність комплексної санаторно-курортної реабілітації онко-гематологічних хворих , М. М. Каладзе, Н. В. Лагунова (стр.65-66)
Каладзе М. М. Роль добового моніторування артеріального тиску у формуванні груп ризику за розвитком артеріальної гіпертензії серед дітей з серцевими аритміями/ М. М. Каладзе, Л. А. Семеренко, М. О. Сизова (стр.66-67)
Функціональні особливості щитовидної залози у дітей, хворих на бронхіальну астму , М. M. Каладзе, А. В. Харченко (стр.67)
Допплєрографічні зіставлення у дітей з двостулковим аортальним клапаном серця, що не супроводжується гемодинамічними порушеннями , А. В. Каменщик, О. М. Гиря (стр.67-68)
Качалова О. С. Фактори ризику розвитку кон’югаційної жовтяниці у новонароджених/ О. С. Качалова (стр.68-69)
Квашніна Л. В. Сучасні раціони харчування дітей як один із факторів ризику розвитку дисліпідемій у дітей шкільного віку/ Л. В. Квашніна, Т. Б. Ігнатова (стр.69)
Дослідження вмісту вітаміну D, мінерального й ліпідного обміну у дітей з синдромом вегетативної дисфункції , Л. В. Квашніна, Т. Б. Ігнатова (стр.69-70)
Ефективність суміші "Nutrilon -лікування алергії" в терапії дітей грудного віку, хворих на атопічний дерматит , В. А. Клименко, Т. В. Сіренко (стр.70-71)
Кобець Т. В. Особливості показників ЕКГ у дітей, хворих на бронхіальну астму, з різних екологічних регіонів/ Т. В. Кобець, В. О. Танага (стр.71)
Ковтюк Н. І. До питання про методологію оцінки якості життя пацієнтів різного віку/ Н. І. Ковтюк, О. Ю. Нечитайло, Ю. М. Нечитайло (стр.71-72)
Колоскова O. K. Результативність підготовчого процесу та психоемоційний стан лікарів-інтернів зі спеціальності "Педіатрія" при складанні тестового ліцензійного іспиту "Крок-3"/ O. K. Колоскова, B. C. Хільчевська, Н. К. Богуцька (стр.72-73)
Колоскова O. K. Ефективність базисної терапії дітей, хворих на бронхіальну астму, залежно від типу ацетилювання/ O. K. Колоскова, Л. В. Микалюк, Т. М. Воротняк (стр.73)
Кононенко О. В. Прогнозування формування хронічного захворювання нирок у дітей/ О. В. Кононенко, І. І. Терещенкова, І. Р. Сіняєва (стр.73-74)
Актуальні питання надання медичної допомоги дитячому населенню сільської місцевості лікарем загальної практики/сімейної медицини , М. М. Коренєв, Т. В. Пересипкіна (стр.74-75)
Коренєв М. М. Характеристика стану та толерантності до фізичного навантаження серцево-судинної системи у дітей із сімей ліквідаторів аварії на ЧАЕС/ М. М. Коренєв, Т. О. Костенко, Г. О. Бориско (стр.75)
Особливості формування здоров’я дітей із сімей батьків, які зазнали радіаційного опромінення в різному віці , М. М. Коренєв, О. І. Плєхова (стр.75-76)
Функціональна диспепсія у підлітків з позицій Римських критеріїв III (2006) , М. М. Коренєв, Л. В. Камарчук (стр.76-77)
Можливості поліпшення нутритивного статусу у дітей при целіакії та муковісцидозі , В. В. Корнєва, Н. П. Глядєлова (стр.77)
Оптимізація лікування ацетонемічного синдрому у дітей , В. В. Корнєва, В. Г. Козачук (стр.77-78)
Особливості проявів бронхіальної астми у дітей різного віку , В. П. Костроміна, В. П. Костроміна (стр.78-79)
Особливості імунологічного статусу у дітей молодшого віку з бронхіальною астмою , В. П. Костроміна, О. О. Речкіна (стр.79)
Кочерга З. Р. Випадок постнатальної діагностики хондродистрофії з полідактилією. Тип сальдіно-нунан/ З. Р. Кочерга (стр.79-80)
Кривошей Г. В. Дослідження мікроциркуляції у дітей з реактивними артропатіями/ Г. В. Кривошей, В. М. Савво (стр.80)
Еволюція методів лікування допечінкової форми портальної гіпертензії в дитячому віці , Д. Ю. Кривчєня, О. Г. Дубровін (стр.81)
Особливості маніфестації генетично-детермінованої атопічної бронхіальної астми у дітей , Т. О. Крючко, Ю. О. Вовк (стр.81-82)
Роль генетичних маркерів в ранній діагностиці бронхіальної астми у дітей , Т. О. Крючко, О. Я. Ткаченко (стр.82)
Курило Л. В. Клінічне значення препарату дигестин в реабілітації дітей з ацетонемічним синдромом/ Л. В. Курило, К. А. Боярська (стр.83)
Лебединець О. М. Вивчення вмісту метаболітів оксиду азоту у дітей з ураженням серця на тлі внутрішньоутробних інфекцій/ О. М. Лебединець, Ю. Г. Резніченко (стр.83-84)
Лебединець О. М. Вивчення стану серцево-судинної системи дітей раннього віку за даними добового холтерівського моніторування ЕКГ/ О. М. Лебединець (стр.84)
Лікування і профілактика формування остеоартрозу в підлітків , І. С. Лебець, Н. С. Шевченко (стр.84-85)
Лебец И. С. Характеристика дебюта системной красной волчанки у подростков на современном этапе/ И. С. Лебец, С. Р. Толмачева, Н. С. Шевченко (стр.85-86)
Вплив інсулінотерапії на морфо-функціональні показники міокарда у дітей, хворих на цукровий діабет 1 типу , П. О. Леженко, І. В. Руднєва (стр.86-87)
Лисунець О. В. Особливості клініки, лабораторних та температурних показників у недоношених новонароджених високого перинатального ризику/ О. В. Лисунець (стр.87)
Литвинець Л. Я. Взаємозв’язок між різними фенотипами та ступенем контрольованості бронхіальної астми у дітей/ Л. Я. Литвинець (стр.87-88)
Досвід використання послідовної ерадикаційної терапії у дітей з хронічним гастродуоденітом, асоційованим з гелікобактеріозом , В. Д. Лукашук, Г. М. Тебенчук (стр.88-89)
Оптимізація та індивідуалізація патогенетичного лікування хронічного гастодуоденіту у дітей з урахуванням стану гастропротекції , В. Д. Лукашук, С. П. Ходаківська (стр.89)
Показники церебральної гемодинаміки при використанні системної гіпотермії для захисту мозку новонароджених з гіпоксично-ішемічною енцефалопатією , Т. К. Мавропуло, О. С. Буяльський (стр.89-90)
Майданник В. Г. Первинна артеріальна гіпертензія у підлітків: проблемні питання та перспективи/ В. Г. Майданник (стр.90-91)
Комп’ютерний аналіз дихальних шумів здорових дітей різного віку , В. Г. Майданник, М. В. Хайтович (стр.91)
Майданник В. Г. Психометричний аналіз результатів складання педіатричного профілю ліцензійного інтегрованого іспиту "Крок-2. Загальнолікарська підготовка" у 2011 році/ В. Г. Майданник, М. В. Хайтович (стр.91-92)
Патологічні зміни шийного відділу хребта у дітей з пароксизмальною вегетативною недостатністю , В. Г. Майданник, І. О. Мітюряєва (стр.92-93)
Удосконалення терапії вегетативних дисфункцій за гіпертензивним типом у дітей , В. Г. Майданник, І. О. Мітюряєва (стр.93)
Аналіз кінцевого рівня знань з педіатрії студентів-випускників медичного факультету № 3 (педіатричного) НМУ їм. О.О. Богомольця, які навчались за кредитно-модульною системою організації навчального процесу , В. Г. Майданник, М. В. Хайтович (стр.93-94)
Маркевич В. Е. Вміст цинку та свинцю у сироватці крові дітей, хворих на цукровий діабет 1 типу/ В. Е. Маркевич, Н. В. Глущенко (стр.94-95)
Особливості перебігу гломерулонефриту в дітей , П. Н. Марталог, Т. В. Дорош (стр.95)
Мартинюк В. Ю. Застосування цитіколіну (сомазину) в ранньому відновному періоді гіпоксично-ішемічного ушкодження головного мозку у новонароджених/ В. Ю. Мартинюк, В. Б. Швейкіна (стр.95-96)
Проблема вибору стартової етіотропної терапії гнійних менінгітів у дітей , У. І. Марусик, В. Л. Болтенков (стр.96)
Стан обміну магнію у дітей з первинною артеріальною гіпертензією , Ю. В. Марушко, Т. В. Гищак (стр.97)
Місцева терапія гострих фарингітів у дітей , Ю. В. Марушко, Н. А. Зелена (стр.97-98)
Марушко Ю. В. Особливості перебігу гострої кропив’янки у дітей/ Ю. В. Марушко, О. Д. Московенко (стр.98)
Можливості корекції мікроелементного статусу дітей , Ю. В. Марушко, О. Л. Таринська (стр.99)
Марушко Р. В. Імунопатогенетичні механізми розвитку функціональних та запальних захворювань кишечника/ Р. В. Марушко, В. К. Тищенко, Л. В. Галазюк (стр.99-100)
Ефективність вакцинації та ревакцинації від туберкульозу , В. П. Мельник, Л. В. Гутинська (стр.100)
Мешкова О. М. Медико-соціальні аспекти поведінки підлітків та молоді, які звертаються до клініки дружньої до молоді/ О. М. Мешкова (стр.101)
Михайлец Л. П. Синдром мальабсорбции. Нагрузочные тесты в дифференциальной диагностике/ Л. П. Михайлец, Л. К. Ленчевская (стр.101-102)
Психосоматичний аспект проблеми ожиріння з інсулінорезистентністю в дітей , Е. А. Михайлова, О. А. Будрейко (стр.102)
Суїцидальна поведінка у детей , Е. Л. Михайлова, Т. Ю. Проскуріна (стр.103)
Системний аналіз соціо-демографічнихі психологічних чинників у дітей молодшого шкільного віку з депресією , Е. А. Михайлова, Т. Ю. Проскуріна (стр.103-104)
Мовлянова Н. В. Біоетика - актуальний напрям у сучасному навчанні лікарів-педіатрів/ Н. В. Мовлянова, І. Л. Бабій (стр.104)
Мокія-Сербіна C. O. Корекція когнітивних порушень у дітей дошкільного віку, які мали дефіцит заліза у ранньому віці/ C. O. Мокія-Сербіна, В. В. Чечель (стр.105)
Мокія-Сербіна C. O. Проблеми розвитку глибоконедоношених дітей на першому році життя/ C. O. Мокія-Сербіна, Н. В. Василенко (стр.105-106)
Мокія-Сербіна C. O. Практичні аспекти феротерапії у дітей першого року життя/ C. O. Мокія-Сербіна, С. В. Юркова (стр.106)
До питання імунорезистентності у підлітків із сімей батьків, опромінених в дитячому віці внаслідок Чорнобильської катастрофи , В. І. Молєва, Г. О. Бориско (стр.107)
Москаленко В. Ф. Глобальна стратегія охорони здоров’я жінок і дітей/ В. Ф. Москаленко, Т. С. Грузєва (стр.107-108)
Мочалова А. А. Адаптация младших школьников с учетом фактора одаренности/ А. А. Мочалова (стр.108)
Генетическая роль нарушений микробиоты кишечника ювенильном ревматоидном артрите , Ш. М. Муквич, Л. И. Омепьченко (стр.109)
IgE-залежна харчова алергія у дітей молодших класів шкіл у Туреччині , Р. Мустафаєв, Е. Джівєлєк (стр.109-110)
Неділько В. П. Здоров’я дітей і фактори, які негативно впливають на його показники/ В. П. Неділько, М. В. Чухраєв (стр.110)
Недельська С. М. Епідеміологія алергічних хвороб у підлітків м. Запоріжжя/ С. М. Недельська, Ю. С. Толмачова, О. А. Жавнеренко (стр.110-111)
Нестеренко З. В. Національні рекомендації щодо діагностики та лікування дисплазії сполучної тканини у дітей - важливий крок вітчизняної педіатрії/ З. В. Нестеренко (стр.111)
Нестерова Т. В. Резистентность к респираторной патологии детей с речевой патологией/ Т. В. Нестерова (стр.111-112)
Нечитайло Ю. М. Особливості вигодовування дітей першого року життя та взаємодія пари "мати-дитина"/ Ю. М. Нечитайло, І. С. Семань-Мінько (стр.112-113)
Огнєв В. А. Соціально-психологічні фактори підліткового тютюнопаління/ В. А. Огнєв, Л. І. Чумак, Н. М. Федак (стр.113)
Одинець Ю. В. Алгоритм діагностики екозалежної нефропатії у дітей/ Ю. В. Одинець, В. О. Голованова (стр.113-114)
Одинець Ю. В. Патогенетичні особливості пієлонефриту у дітей/ Ю. В. Одинець, Ю. С. Триндюк, Т. В. Харченко (стр.114)
Олійник B. C. Особливості імунологічних показників при негоспітальній пневмонії у дітей першого року життя/ B. C. Олійник (стр.114-115)
Целіакія: чи показана інвалідність? , Л. Л. Олексенко, Г. В. Досікова (стр.115-116)
Маркери підвищеного ризику ураження серцево-судинної системи при ревматоїдному артриті у дітей , Л. І. Омельченко, Н. І. Гончаренко (стр.116)
Осадча А. П. Особливості сприймання ситуації хвороби батьками дітей, які хворіють на цукровий діабет 1 типу/ А. П. Осадча, О. В. Анопрієнко (стр.116-117)
Осичнюк Л. М. Труднощі ранньої діагностики інфекційного мононуклеозу/ Л. М. Осичнюк, В. А. Рещіков, Ю. Г. Гончаренко (стр.117)
Стан вегетативної регуляції у дітей з йододефіцитом , Б. М. Павликівська, А. П. Юрцева (стр.118)
Функціональний стан ендотелію судин при артеріальній гіпертензії у дітей і підлітків , Г. А. Павлишин, Г. А. Павлишин (стр.118-119)
Психологічна складова здоров’я дітей дошкільного віку , Г. А. Павлишин, Н. Ю. Лучишин (стр.119)
Пакулова-Троцька Ю. В. Проблеми забезпечення адекватного харчування дітей раннього віку з ДЦП/ Ю. В. Пакулова-Троцька, С. Л. Няньковський (стр.119-120)
Пахомова В. Г. Цинк і його значення для росту та статевого розвитку дітей/ В. Г. Пахомова (стр.120-121)
Особливості ремодулювання міокарда лівого шлуночка у дітей, хворих на бронхіальну астму , О. Є. Пашкова, Г. О. Леженко (стр.121)
Кардіотропна корекція метаболічних розладів у дітей та підлітків , М. М. Пєший, С. М. Танянська (стр.122)
Ефективність фітопрепаратів в лікуванні захворювань суглобів у дітей , М. М. Пєший, С. М. Танянська (стр.122-123)
Аналіз перебігу гастроезофагеальної рефлюксної хвороби, поєднаної з синдромом подразненого кишечника у дітей , О. М. Платонова, І. Л. Бабій (стр.123)
Плеханова Т. М. Харчування недоношених дітей після виписки із стаціонару/ Т. М. Плеханова (стр.123-124)
Систолічна та діастолічна функції міокарда у новонароджених за даними тканинної допплєрографії , В. П. Попов, Л. В. Сафанюк (стр.124-125)
Попов С. В. Стан серцево-судинної системи у дітей, народжених недоношеними/ С. В. Попов, С. І. Бокова (стр.125)
Попов С. В. Вплив гіпоксичного фактора на імунну систему у дітей постнеонатального віку/ С. В. Попов, С. М. Касян (стр.125-126)
Метаболічні порушення та розлади імунітету у дітей з недиференційованою дисплазією сполучної тканини , Т. В. Починок, Н. Г. Кухарська (стр.126-127)
Обмін магнію у дітей з недиференційованою дисплазією сполучної тканини , Т. В. Починок, Л. О. Фік (стр.127)
Аналіз перебігу затяжних жовтяниць новонароджених за матеріалами відділення молодшого дитинства ДКЛ №4 м. Києва , Т.В. Починок, М. М. Васюкова (стр.127-128)
Прохорова М. П. Ефективність монтелукасту в базисній терапії бронхіальної астми у дітей/ М. П. Прохорова, В. Є. Хоменко, Н. М. Царьова (стр.128)
Шляхи профілактики найбільш поширених захворювань дітей раннього віку в умовах антропогенного навантаження , Ю. Г. Резніченко, М. О. Ярцева (стр.129)
Роль ендотоксинемії кишкового походження в патогенезі бактеріальних ангін, скарлатини і гнійних менінгітів у дітей , Н. В. Римаренко, С. В. Усова (стр.129-130)
Ринкова Т. А. Перспективи доклінічної діагностики в ревматології/ Т. А. Ринкова (стр.130)
Романчук Л. В. Особенности клиники и нарушения ритма сердца у детей с дисплазией соединительной ткани и пролапсом митрального клапана/ Л. В. Романчук, Н. Е. Ревенко (стр.130-131)
Савво В. М. Бульбоангіоскопія судин кон’юнктиви ока у дітей з реактивними артропатіями/ В. М. Савво, Г. В. Кривошей, О. М. Апанасенко (стр.131-132)
Оцінка добового ритму серцевої діяльності у дітей із сполучнотканинною дисплазією серця , В. М. Савво, О. М. Апанасенко (стр.132-133)
Сажин С. І. Динамічні спірометричні показники ефективності альтернативних режимів утримання контролю персистуючої бронхіальної астми в дітей шкільного віку/ С. І. Сажин, М. М. Грицюк (стр.133)
Застосування мінеральної води "Нафтуся " в комплексній реабілітації дітей з поєднаною патологією органів травлення в дитячому санаторії "Джерело" , С. М. Саранча, М. І. Борисенко (стр.133-134)
Сахалтуєва А. В. Показники холтерівського моніторування у дітей при хронічному пієлонефриті/ А. В. Сахалтуєва, О. І. Слободян (стр.134)
Семкович Я. В. Вплив пневмонічного токсикозу на процеси пероксидації та антиоксидантний захист у дітей раннього віку, способи корекції/ Я. В. Семкович, В. П. Вальчишин (стр.135)
Сергета І. В. Актуальні проблеми соціально-психологічної, психофізіологічної і психічної адаптації сучасних школярів/ І. В. Сергета, О. П. Мостова (стр.135-136)
Сергета Д. П. Комплексна оцінка морфофункціонального стану організму новонароджених дітей на підставі використання процедур факторного аналізу/ Д. П. Сергета (стр.136-137)
Діагностичний алгоритм обструктивних уражень дихальних шляхів при вадах розвитку у дітей раннього віку , O. K. Слєпов, В. П. Сорока (стр.137)
Причини смертності новонароджених з природженою діафрагмальною грижею при природному перебігу вади , O. K. Слєпов, О. П. Пономаренко (стр.137-138)
Рання постнатальна діагностика природженої діафрагмальної грижі у новонароджених дітей , O. K. Слєпов, О. П. Пономаренко (стр.138)
Діагностична цінність клініко-параклінічних ознак гіпоксичного ураження нервової системи у новонароджених , І. С. Сміян, Г. А. Павлишин (стр.139)
Сміян О. І. Аналіз концентрації IgE сироватки крові від ступеня тяжкості перебігу бронхіальної астми у дітей/ О. І. Сміян, В. О. Курганська (стр.139-140)
Сміян О. І. Особливості перебігу тонзилогенних кардіопатій у дітей/ О. І. Сміян, Ю. А. Мозгова (стр.140)
Сміян О. І. Аналіз вмісту цитокінів IL-1 та IL-4 при гострих обструктивних бронхітах у дітей раннього віку/ О. І. Сміян, В. В. Слива (стр.140-141)
Соболєва О. М. Імуногормональні взаємодії при ювенільному ревматоїдному артриті/ О. М. Соболєва, Н. М. Скоромна, А. В. Юр’єва (стр.141)
Сорокман Т. В. Взаємозв’язки між станом здоров’я батьків, окремими спадковими факторами та природженими пороками серця у дітей/ Т. В. Сорокман, Л. В. Швигар, М. О. Гінгуляк (стр.142)
Оксапін - нова можливість лікування дітей з епілепсією в Україні , Т. І. Стеценко, О. А. Майструк (стр.142-143)
Динаміка роботи педіатричного відділення для недоношених дітей за 2008-2010 роки в Тернопільській обласній дитячій лікарні , В. В. Стеценко, І. В. Кубей (стр.143-144)
Стецюк Р. А. Клініко-електронейроміографічні кореляції при гострих одонтогенних запальних захворюваннях нижньої щелепи/ Р. А. Стецюк, Н. С. Пянтковська (стр.144)
Сульженко М. Ю. Токсична кардіоміопатія на тлі онкогематологічних захворювань у дітей/ М. Ю. Сульженко, Н. М. Головченко (стр.144-145)
Тарасова І. В. Значення нирок у забезпеченні мікроелементного балансу у новонароджених із геморагічним ураженням центральної нервової системи/ І. В. Тарасова, Л. О. Турова (стр.145)
Показники фібринолітичної активності в дітей, хворих на бронхіальну астму, з різним ацетиляторним фенотипом , С. І. Тарнавська, Т. М. Воротняк (стр.145-146)
Тіщенко В. А. Актуальні питання фармакотерапії в неонатології/ В. А. Тіщенко, Н. М. Казицька (стр.146)
Токарева Н. М. Клініко-імунологічні особливості перебігу гострих простих бронхітів у дітей молодшого віку/ Н. М. Токарева (стр.147)
Фактори ризику розвитку надмірної маси тіла та ожиріння у дітей раннього віку , Н. І. Токарчук, Є. В. Тимчук (стр.147-148)
Третьякевич З. М. Нові підходи до лікування та реабілітації дітей, які часто хворіють на гострі респіраторні інфекції/ З. М. Третьякевич, A. M. Левчин (стр.148)
Третьякевич З. М. Про стан оксидантних процесів у дітей, хворих на рецидивуючий бронхіт із супутньою патологією гепатобіліарної системи, в різні періоди захворювання/ З. М. Третьякевич, О. В. Бабінова (стр.149)
Третьякевич З. М. Роль біохімічних маркерів в оцінці стану серцево-судинної системи у дітей, хворих на гострий обструктивний бронхіт/ З. М. Третьякевич, Т. С. Коваленко (стр.149-150)
Тяжка О. В. Клініко-морфологічні особливості доатрофічної стадії аутоімунного гастриту у дітей/ О. В. Тяжка, В. І. Боброва (стр.150-151)
Дослідження енергетичних процесів в еритроцитах у дітей з залізодефіцитною анемією за наявності супутньої патології , О. В. Тяжка, Т. В. Починок (стр.151)
Тяжка О. В. Активне тютюнопаліня і хронічна гастродуоденальна патологія у дітей/ О. В. Тяжка, В. І. Боброва, Ю. І. Воробієнко (стр.151-152)
Тяжка О. В. Значення структурних порушень генів групи глутатіон-S-трансферази у виникненні бронхіальної астми та атопічного дерматиту у дітей/ О. В. Тяжка, Ю. О. Савенко (стр.152)
Вплив системної ензимотерапії на показники IgA та IgE слини у дітей з гастродуоденальною патологією функціонального та органічного генезу , О. В. Тяжка, А. О. Горобець (стр.152-153)
Сучасні особливості стану здоров’я дітей молодшого та середнього шкільного віку м. Києва , О. В. Тяжка, Т. В. Починок (стр.153)
Фофанова О. В. Стан серцево-судинної системи у дітей з рецидивним бронхообструктивним синдромом/ О. В. Фофанова, Т. В. Лотовська, Н. Б. Осадець (стр.153-154)
Стан забезпечення йодом дітей Харківського регіону , Т. В. Фролова, Н. Ф. Стенкова (стр.154-155)
Фролова Т. В. Вплив факторів довкілля на формування остеопенічного синдрому у дітей/ Т. В. Фролова, О. В. Охапкіна (стр.155)
Хайтович М. В. Первинний хронічний головний біль у дітей: сучасний стан проблеми/ М. В. Хайтович, О. М. Місюра (стр.155-156)
Клінічний перебіг ротавірусної інфекції у дітей , Ю. П. Харченко, І. В. Юрченко (стр.156-157)
Підвищення ефективності антигелікобактерної терапії у дітей з хронічним гастродуоденітом з урахуванням гастропротекції , С. П. Ходаківська, В. Д. Лукашук (стр.157-158)
Цапок А. А. Мануальна медицина в перинатальній неврології/ А. А. Цапок, О. І. Гнидан (стр.158)
Характеристика імунного статусу у дітей, хворих на бронхіальну астму , О. Л. Цимбаліста, В. Б. Сем’янчук (стр.159)
Особливості динаміки сироваткових концентрацій інтерферонів і прогнозування ефективності інтерферон-індукуючої терапії ГРВІ у дітей, хворих на бронхіальну астму , О. В. Чабанюк, С. В. Аліфанова (стр.159-160)
Імуно-адаптаційні можливості дитячого організму в умовах екологічного забруднення , Г. С. Чайковська, О. З. Гнатейко (стр.160)
Чикайло М. І. Зменшення частоти гострих респіраторних захворювань у дітей в період адаптації до шкільного навчання/ М. І. Чикайло (стр.160-161)
Зміни з боку печінки при інфекційному мононуклеозі Епштейна-Барр вірусної етіології , В. О. Шадрин, О. В. Виговська (стр.161-162)
Особливості перебігу уражень печінки при CMV інфекції у дітей раннього віку , О. Г. Шадрін, А. А. Ковальчук (стр.162)
До проблеми діагностики дисфункцій біліарного тракту у немовлят із пролонгованою кон’югаційною жовтяницею , О. Г. Шадрін, Т. Л. Марушко (стр.163)
Стан сполучної тканини при ушкодженнях печінки у дітей раннього віку , О. Г. Шадрін, Н. Ф. Чернега (стр.163-164)
Шахова О. О. Імунологічна характеристика підлітків, хворих на бронхіальну астму/ О. О. Шахова, Н. С. Дудакова (стр.164)
Ширикіна М. В. Оптимізація терапії бронхообструктивного синдрому у дітей на тлі гастроезофагального рефлюксу/ М. В. Ширикіна, О. Г. Забудська, Л. Г. Мошик (стр.164-165)
Шкіряк-Нижник З. А. Роль психоемоційних взаємин в сім’ї у формуванні особистості підлітка (за даними проекту "Сім’я та діти України")/ З. А. Шкіряк-Нижник, Л. М. Слободченко, Н. В. Числовська (стр.165)
Шкробанець І. Д. Організація ефективної медико-соціальної реабілітації дітей з хронічною неврологічною патологією/ І. Д. Шкробанець, Ю. М. Нечитайло (стр.166)
Шкрупій Д. А. Прогностичні критерії формування полі органної недостатності у новонароджених/ Д. А. Шкрупій (стр.166-167)
Особливості ліпідного спектру у дітей із різними варіантами артеріальної гіпертензії , І. В. Шлімкевич, О. Б. Синоверська (стр.167)
Вплив надлишку маси тіла та ожиріння на ризик формування гіпертрофії лівого шлуночка у підлітків з артеріальною гіпертензією , Л. Р. Шостакович-Корецька, Т. А. Гайдук (стр.167-168)
Ефективність гемоферону у дітей з хронічним гастродуоденітом на фоні залізодефіциту , А. П. Юрцева, І. С. Недоступ (стр.168-169)
Яровой С. П. Оцінка стану і динаміка показників ліпідного обміну у дітей, хворих на бронхіальну астму із екстра систолічною аритмією, на санаторно-курортному етапі реабілітації/ С. П. Яровой, М. М. Каладзе (стр.169)
Клінічне значення дослідження мікроальбумінарії при гематурії у дітей , Т. В. Ярошевська, Т. Г. Каратаєвська (стр.169-170)
Яцула М. С. Фактори ризику порушення адаптації першокласників до систематичного шкільного навчання/ М. С. Яцула, С. Л. Нянковський (стр.170-171)
Маліновська Т. М. Метаболічний синдром у дітей та підлітків: особливості клінічного перебігу, показників вуглеводного та ліпідного обміну/ Т. М. Маліновська, О. В. Большова (стр.172-177)
Костюченко Л. В. Сучасні можливості діагностики та лікування синдрому Ді Джорджа в Україні/ Л. В. Костюченко, Я. Ю. Романишин, А. В. Бондаренко (стр.178-184)
Вертегел А. О. Сучасні підходи до антибактеріальної терапії дітей з частими бактеріальними інфекціями органів дихання/ А. О. Вертегел, Л. С. Овчаренко (стр.184-187)
До 80-річчя від дня народження та 55-річчя наукової, лікувальної та педагогічної діяльності професора Миколи Михайловича Коренєва (стр.188-189)
Вітаємо з ювілеєм Савелія Савелійовича Остропольца: з пошаною до лікаря, вчителя, вченого (стр.190-191)
Герзанич C. O. Тироїдна патологія вагітних в умовах зобної ендемії/ C. O. Герзанич (стр.192-195)
Маркін Л. Б. Динаміка змін показників церебрального та коронарного кровообігу у плода в умовах ускладненого перебігу гестаційного процесу/ Л. Б. Маркін, К. Л. Шатилович (стр.196-201)
Сучасний погляд на перебіг вагітності та пологів, ускладнений пієлонефритом (Огляд літератури та власні дослідження) , П. М. Веропотвелян, І. Є. Вишневський (стр.202-210)
Голяновський О. В. Консервативне лікування гіпотонічних кровотеч/ О. В. Голяновський, Д. В. Кульчицький (стр.211-213)
Волошин О. Л. Особливості гемостазу після лапароскопічних операцій на придатках матки/ О. Л. Волошин, Ю. П. Вдовиченко (стр.214-216)
Вдовиченко Ю. П. Роль різних гормонів у патогенезі передменструального синдрому/ Ю. П. Вдовиченко, Л. В. Пахаренко (стр.216-218)
Корніенко C. M. Гістероскопія в діагностиці та лікуванні внутрішньоматкової патології у жінок пізнього репродуктивного та пременопаузального віку/ C. M. Корніенко (стр.219-222)
Вдовиченко Ю. П. Порівняльні аспекти пероральної та вагінальної гормональної контрацепції/ Ю. П. Вдовиченко, Д. С. Ледін (стр.223-225)
Щербина М.О. Клінічний перебіг пубертатних маткових кровотеч залежно від маси тіла/ М. О. Щербина, М. О. Щербина, С. В. Мамешина (стр.226-230)
Левенець C. O. Роль лептину та інсуліну в патогенезі порушень менструальної функції у дівчат-підлітків із різною масою тіла/ C. O. Левенець, Д. Л. Кашкалда, Т. А. Начьотова (стр.231-233)
Литвиненко К. О. Порушення репродуктивної функції жінки при захворюваннях щитовидної залози/ К. О. Литвиненко (стр.234-237)
Паращук Ю. С. Хажинський Петро Харитонович (До 140-річчя від дня народження)/ Ю. С. Паращук (стр.238-239)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Назва журналу :Перинатология и педиатрия -2010р.,N 3
Цікаві статті :
Слабкий Г.О. Організація перинатальної допомоги: досвід розвинутих країн (аналітичний огляд наукової літератури)/ Г. О. Слабкий, Є. Є. Шунько, І. М. Матвієнко (стр.8-10)
Сміян І.С. Нейрофункціональні методи дослідження та оцінка метаболічного обміну в діагностиці гіпоксичних уражень нервовоЇ системи у новонароджених/ І. С. Сміян, Г. А. Павлишин, А. О. Сковронська (стр.11-13)
Шадрін O. Г. . Клініко-параклінічне обгрунтування застосування продуктів функціонального харчування з включенням омега-3 поліненасичених жирних кислот та олігосахаридів при функціональних закрепах у дітей раннього віку/ O. Г. Шадрін, Р. В. Марушко, Т. Л. Марушко (стр.14-19)
Квашніна Л.В. Стан процесів мінералізації кісткової тканини та корекція її порушень у дітей раннього віку з вродженою та набутою патологією опорно-рухового апарату/ Л. В. Квашніна, Т. А. Поліщук (стр.20-24)
Яковенко Н.А. Современные аспекты диагностики и патогенетического лечения острых диарей у детей раннего возраста/ Н. А. Яковенко (стр.25-27)
Квашнина Л.В. Лихорадка у детей: механизмы возникновения и лечение/ Л. В. Квашнина, Ю. А. Маковкина (стр.28-34)
Діагностика ступеня активності запального процесу в нирках дітей, хворих на пієлонефрит (за ензимологічними критеріями) , Л.Я. Мигаль, І.В. Багдасарова (стр.35-38)
Новые технологии в педиатрической науке, практике и образовании, посвященной памяти академика Б.Я. Резника: Материалы конференции - 8-9 апреля 2010 г., Одесса (стр.44-102)
Сухарева Г.Э. Пренатальная диагностика и постнатальные исходы врожденной патологии сердечно-сосудистой системы у детей/ Г. Э. Сухарева (стр.44-48)
Перспективы применения энтеросгеля у новорожденных с гемолитической болезнью , Н.Л. Аряев, Л.В. Васильченко (стр.49-52)
Горошко О.І. Клінічна характеристика і фактори ризику респіраторного дистрес-синдрому у недоношених новонароджених/ О. І. Горошко (стр.53-57)
Медико-соціальні чинники ризику і патогенетичні закономірності при внутрішньошлуночкових крововиливах у недоношених новонароджених з малою та дуже малою масою тіла при народженні , М.Л. Аряєв, Н.К. Бределева (стр.58-60)
Токарчук Н.І. Раціональне харчування дітей раннього віку - крок до профілактики надмірної маси тіла та ожиріння/ Н. І. Токарчук, Є. В. Тимчук (стр.61-63)
Катилов А.В. Оптимизация ингаляционной техники при бронхиальной астме у детей/ А. В. Катилов, Д. В. Дмитриев, О. В. Мазулов (стр.64-66)
Гарас М.Н. Лабільність бронхів за різного характеру запалення дихальних шляхів у школярів з тяжким персистуванням бронхіальної астми / М. Н. Гарас (стр.67-68)
Ручко А.Ф. Клініко-патогенетичне значення вільнорадикальних процесів у дітей з гострою бронхолегеневою патологією/ А. Ф. Ручко, Т. Ю. Череднікова (стр.69-70)
Сульженко М.Ю. Вплив дефіциту заліза на формування статевої системи у дівчаток-підлітків/ М. Ю. Сульженко, Н. М. Головченко (стр.71-73)
Епідеміологічні маркери існування йодного дефіциту на сході України , М.Є. Маменко, О.І. Єрохіна (стр.74-77)
Шумна Т.Є. Мікроелементози у міських дітей з алергічними захворюваннями/ Т. Є. Шумна (стр.78-80)
Фролова Т.В. Роль мікроелементного профілю у системі регіонального моніторингу здоров'я дитячого населення/ Т. В. Фролова, О. В. Охапкіна (стр.81-83)
Багдасарова І.В. Диференційна діагностика захворювань нирок із еритроцитурією у дітей шляхом використання алгоритму клініко-лабораторних критеріїв/ І. В. Багдасарова, Т. В. Буднік (стр.84-88)
Банадига Н.В. Порушення процесів мінералізації кісткової тканини у дітей на тлі бронхіальної астми/ Н. В. Банадига, І. О. Рогальський (стр.89-91)
Бабій І.Л. Порівняльна характеристика функціонального стану хребетного стовпа у здорових дітей та дітей із вегето-судинними дисфункціями / І. Л. Бабій, Н. О. Малиновська (стр.92-94)
Абатуров О.Є. Клінічне значення імунної відповіді у розвитку хелікобактерної інфекції у дітей/ О. Є. Абатуров, О. М. Герасименко (стр.95-97)
Кожевин Р.В. Клинико-эпидемиологический анализ и факторы риска антибиотик-ассоциированной диареи у детей/ Р. В. Кожевин (стр.98-100)
Пасічник І.П. Сучасні підходи до викладання питань медико-соціальної допомоги підліткам у системі додипломної підготовки лікарів/ І. П. Пасічник (стр.101-102)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Назва журналу :Проблеми ендокринної патології -2006р.,N 2
Цікаві статті :
Сміян І.С. Оцінка ступеня тяжкості діабетичної міокардіопатії у дітей/ І.С. Сміян, В.Б. Фурдела (стр.4-11.)
Кравчун Н.А. Роль статинов в комплексном лечении больных сахарным диабетом 2 типа/ Н.А. Кравчун, І.П. Романова, А.В. Казаков (стр.12-16.)
Андрологічний статус та функція системи гіпофіз-статеві залозі у чоловіків з гіпофертильністю невизначеного генезу (стр.16-22.)
Особенности течения климатического синдрома у женщин с сахарным диабетом 2 типа (стр.23-30.)
Урбанович А.М. Діаформин у лікуванні синдрому полікистозних яєчників/ А.М. Урбанович (стр.31-34.)
Попова С.С. Фенотипические корреляции с неклассическими формами врожденной дисфункции коры надпочечников/ С.С. Попова (стр.35-40.)
Бойко В.В. Ультраструктурні зміни адренокортикоцитів надниркових залоз у осіб похилого і старечого віку, постраждалих після абдомінальної травми з внутрішньочеревною кровотечею/ В.В. Бойко, В.П. Польовый (стр.41-45.)
Вплив сумісного введення окситоцину з інсуліном на стан альфа- і бета-клітин панкреатичних острівців у діабетичних тварин , С.Д. Тржецинський, Ю.М. Колесник (стр.46-53.)
Сергієнко Л.Ю. Поліендокринопатіі та порушення остеогенезу гестаційного походження.Повідомлення 5:вікові особливості гістоструктури трубчатих кісток у нащадків стресованих матерів/ Л.Ю. Сергієнко (стр.54-62.)
Горбенко В.Н. Линфома щитовидной железы (обзор литературы)/ В.Н. Горбенко (стр.63-68.)
Гладкова А.И. Роль факторов роста в мужской репродукции.Сообщение 3.Трансформирующий фактор роста-бета антимюллеров гормон/ А.И. Гладкова (стр.69-76.)
Древаль А.В. Метаболические подтипы сахарного диабета,выявляемые при внутревенном тесте толерантности к глюкозе/ А.В. Древаль (стр.77-87.)
Кравчун Н.А. Диффузный токсический зоб,классические и атипичные формы (клиника,диагностика,лечение)/ Н.А. Кравчун (стр.88-94.)
Караченцева И.Н. Поражения кожи при нарушениях функции щитовидной железы/ И.Н. Караченцева (стр.95-99.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


12.

Назва журналу :Український медичний альманах -2005р. т.8,N 2 (Додаток)
Цікаві статті :
Остеосинтез переломов проксимального отдела плечевой кости по линии анатомической шейки (стр.7-9.)
Возможности термографии и реовазографии в диагностике опухолевого поражения проксимального отдела большеберцовой кости (стр.10-13.)
Банадига Н.В. Ефективність корегуючої терапії виявлених змін в кістковій тканині дітей із бронхіальною астмою/ Н.В. Банадига, І.О. Рогальський (стр.13-14.)
Стан кальцій-фосфорного гомеостазу у хворих з опіковою травмою (стр.15-16.)
Применение лазеротерапи при посттравматических микроциркуляторных расстройствах в сосудах нижних конечностей (стр.17-18.)
Перекисное окисление липидов при глюкокортикоид-индуцированном остеопорозе и лечении алендронатом (стр.19-22.)
Хирургическое лечение гнойно-некротических деструкций длинных костей (стр.23-24.)
Комплексное лечение дисциркуляторных расстойств при остеохондрозе шейного отдела позвоночника с использованием препарата "Флебодиа" (стр.25-26.)
Алгоритм обследования больных с опухолевыми поражениями скелета (стр.27-30.)
Гаврилов И.И. Оперативное лечение переломов лодыжек на фоне инволюционного остеопороза/ И.И. Гаврилов, М.В. Гайдук (стр.31-33.)
Вплив бактерій - етіологічних агентівхронічного травматичного остеомієліту на фагоцитоз моноцитів і нейтрофілів (стр.34-36.)
Розвиток остеопенічного синдрому при виразковій хворобі (стр.37-39.)
Грищенко О.В. Сучасні підходи до оцінки пологових травм тазу та їх наслідків / О.В. Грищенко, І.Г. Амро (стр.40-43.)
Дедух Н.В. Препараты кальция и витамина D3 в профилактике, лечении остеопороза и остеопоротических переломов/ Н.В. Дедух (стр.44-48.)
Жигун А.И. ЯМР-томография в диагностике посттравматических деструктивно-дистрофических изменений тазобедренного сустава/ А.И. Жигун (стр.49-51.)
Зеленецкий И.Б. Синдром наследственно-предрасположенного асептического некроза головки бедренной кости/ И.Б. Зеленецкий, Г.В. Гачкевич (стр.52-56.)
Композитный материал на основе гидрогелевого сополимера акриламида с акрилонитрилом и остеоапатита (стр.57-58.)
Лечение и профилактика рецидивов привычного вывиха плеча (стр.59-61.)
Казимірко Н.К. Антикомплементарна активність сурово анаеробних бактерій - етіологічних агентів хронічного пародонтиту/ Н.К. Казимірко, М.Ю. Інкелевич (стр.61-64.)
Каладзе Н.Н. . Способ лечения остеопенических состояний и остеопороза у больных с травматической болезнью спинного мозга / Н.Н. Каладзе, Н.А. Ревенко (стр.65-67.)
Канзюба А.И. Патоморфология тканей тазобедренного сустава при травматических повреждениях/ А.И. Канзюба (стр.68-72.)
Климов В.А. Роль гипомагнийемии а развитии фетоплацентарной недостаточности/ В.А. Климов (стр.73-74.)
Механизм влияния снижения секреции андрогенов на развитие остеопороза и инволютивных дегенеративно-дистрофических изменений соединительнотканных структур организма у мужчин (стр.74-76.)
Климовицкий В.Г. Анализ изменения напряженно деформированного состояния шейки бедренной кости при ее остеосинтезе винтами / В.Г. Климовицкий, М.А. Канзюба, А.И. Канзюба (стр.77-80.)
Костишин З.Т. Некаріозні ушкодження зубів у працівників електронної промисловості/ З.Т. Костишин, А.Б. Костишин, Л.Л. Кіріндас (стр.81-82.)
Кулемзіна Т.В. Досвід використання рефлексотерапії в комплексному лікуванні синдрому "плече-кисть"/ Т.В. Кулемзіна, С.С. Таран, Є.Ю. Самора (стр.83-84.)
Литовченко В.О. Оптимізація процесів остеорепарації у постраждалих з множинними та поєднаними пошкодженнями довгих кісток/ В.О. Литовченко, О.І. Гончарук, В.В. Григорюк (стр.85-86ю)
Ранняя диагностика злокачественных опухолей костей таза (стр.87-88.)
Малишкіна С.В. Регенерація кісткової тканини в інфікованому кістковому дефекті при імплантації гідроксилапатиту, легованого іонами срібла/ С.В. Малишкіна; С.В Малишкіна (стр.89-93.)
Мельничук Г.М. Нормалізація вмісту остетропних мікроелементів у слині хворих на генералізований пародонтит під впливом лікування/ Г.М. Мельничук, В.Ю. Катеринюк (стр.94-96.)
Неспрядько В.П. Нейроміографія, як метод діагностики при травмуванні нижньоальвеолярного нерву внутрішньокістковими імплантантами/ В.П. Неспрядько, П.В. Куц, Т.М. Костюк (стр.97-101)
Использование "тутопласт-кость" при доброкачественных опухолях и опухолеподобных поражениях костей у детей (стр.102-104.)
Новак В.П. Аутофасципластика при дефектах коленных менисков/ В.П. Новак, А.П. Мельниченко (стр.105-107.)
Позоровский Д.В. Клинические и диагностические особенности невправленных застарелых переломов пяточной кости/ Д.В. Позоровский, Л.Д. Гридова, К.К. Романенко (стр.108-110.)
Ролік О.В. Лікування переломів та незрощень довгих кісток / О.В. Ролік, І.А. Засаднюк, А.І. Засаднюк (стр.111-114.)
Романенко К.К. Клинико-диагностический алгоритм при посттравматических деформациях длинных костей - основа тактики лечения (сообщение №1)/ К.К. Романенко, Л.Д. Горидова, Д.В. Прозоровский (стр.115-117.)
Рушай А.К. Медикаментозное обеспечение пластики остеомиелитических дефектов длинных костей/ А.К. Рушай (стр.118-121.)
Савочкіна Н.Л. Гетерогенність змін мінеральної щільності кісткової тканини у жінок с остеоартрозом в постменопаузальному періоді з різним індексом маси тіла/ Н.Л. Савочкіна (стр.122-124.)
Сміян С.І. Застосування кальцеміну і кальцеміну адванс для корекцї остеодефіцитного синдрому у хворих на хронічний панкреатит/ С.І. Сміян, Л.С. Бабінець (стр.125-128.)
Сміян І.С. Діагностика і лікування остеопатії у дітей/ І.С. Сміян, І.Є. Сахарова, Є.Ф. Бузько (стр.129-130.)
Соколова И.И. Дерматоглифические признаки в прогнозировании генерализованного пародонтита/ И.И. Соколова (стр.131-133.)
Спузяк М.І. Роль комп'ютерної денситометрії в діагностиці остеопоротичних змін при хірургічному подовженні довгих кісток у дітей / М.І. Спузяк, О.П. Шармазанова, Н.С. Лисенко (стр.134-135.)
Сухин Ю.В. Показание к операции эндопротезирования проксимального отдела плечевой кости при его переломо-вывихах/ Ю.В. Сухин (стр.136-138.)
Актуальные вопросы первичного эндопротезировония тазобедренного сустава при диспластическом коксартрозе (стр.139-141.)
Морфологічні особливості регенерації кістки при імплантації вуглецевого матеріалу в експерименті (стр.142-144.)
Фаерман А.А. Течение подагры у больных хроническим бронхитом/ А.А. Фаерман (стр.145-148.)
Филиппенко В.А. Особенности установки чашки эндопротеза при тяжелых поражениях тазобедренного сустава/ В.А. Филиппенко, С.Е. Бондаренко (стр.149-151.)
Особливості клінічного перебігу артритів Torch-етіології серед новонароджених (стр.152-153.)
Щуровський О.М. Органозберігаючі операції у дітей з пухлинами опорно-рухової системи/ О.М. Щуровський (стр.154-157.)
Лозіна Л.Б. Вплив комплексного препарату карбонату кальцію та вітаміну D3 "Кальцій-Д3 Нікомед" на стан кісткової тканини у хворих на системний червоний вовчак/ Л.Б. Лозіна (стр.158-159.)
Лузин В.И. Особенности ультраструктуры минерального компонента костей скелета самок белых крыс с экспериментальной почечной недостаточностью при применении препарата "Кальцемин"/ В.И. Лузин, Л.П. Мартынюк (стр.160-161.)
Методика моделирования костного дефекта у лабораторных животных (стр.162.)
Масловский А.С. Связь анатомии коронок передних постоянных зубов человека с формой твердого неба/ А.С. Масловский, С.Ю. Масловский (стр.163.)
Мудрая В.Н. Аугментация гребня в дистальном отделе нижней челюсти с помощью аутотрансплантации костных блоков. Клинический случай/ В.Н. Мудрая (стр.164-165.)
Профилактика анатомо-морфо-функциональных нарушений при лечении внутрисуставных переломов костей, образующих коленный и голеностопный суставы, методом наружного чрескостного остеосинтеза (стр.166-167.)
Опыт применения нестероидных противовоспалительных препаратов в лечении дегенеративно-дистрофических поражений крупных суставов (стр.168-170.)
Особливості конструкції, структурно-функціонального стану та біологічного віку кісткової тканини в жінок в постменопаузальному періоді з вертебральними переломами (стр.170-173.)
Поворознюк В.В. Кальцемін в реабілітації хворих з переломами проксимального відділу стегнової кістки / В.В. Поворознюк, В.С. Форосенко (стр.174-177.)
Heals - related factors associated with osteoporosisin community-dwelling elderly in Israel: a cross-sectional study (стр.178.)
Анищенко С.С. Пластика при дефектах костей свода черепа у детей/ С.С. Анищенко, Е.Н. Гриценко, С.И. Вернигора (стр.178-179.)
Арабська Л.П. Стан зубо-щелепної системи у дітей, народжених від прооперованих з приводу раку щитоподібної залози жінок/ Л.П. Арабська, К.А. Вороніна (стр.179-180.)
Состояние костного метаболизма у детей 6-8-летнего возраста большого промышленного города (стр.180.)
Банадига Н.В. Поширеність остеопатій у дітей на тлі апатичного дерматиту/ Н.В. Банадига, Т.В. Рибіна (стр.181.)
Будко Г.Ю. Особливості репаративного остеогенезу кісткової тканини в умовах дії на організм несприятливих чинників внутрішнього та зовнішнього середовищ/ Г.Ю. Будко, Р.В. Животвський (стр.181-182.)
Щодо стану мінералізації кісткової тканини у дітей с хронічним гастродуоденітом (стр.182.)
Варес Я.Є. Дослідження фізико-механічних властивостей поліетилену в системі полімер-кісткова тканини/ Я.Є. Варес (стр.183.)
Вишник В.А. Применение съемных и несъемных аппаратов в профилактике и лечении частичного отсутствия зубов у детей/ В.А. Вишник (стр.183-184.)
Волошин В.М. Питання вивчення склепіння стопи людини/ В.М. Волошин (стр.184-185.)
Корж Н.А. Кальций-фосфатные керамики в ортопедии/ Н.А. Корж, Н.В. Дедух, С.В. Малышкина (стр.185.)
Коротич Н.М. Вплив сколіотичної хвороби на мінералізацію зубів/ Н.М. Коротич (стр.186.)
Масна З.З. Діагностичні можливості дентальної радіовізіографії/ З.З. Масна, О.П. Адамович (стр.186-187.)
Фізичний розвиток та структурно-функціональний стан кісткової тканини в дівчат м.Харкова та області (стр.187-188.)
Рушай А.К. Диклоберл и нимесил в комплексном лечении травматического остемиелита длинных костей / А.К. Рушай (стр.188.)
Рушай А.К. Ципринол и пластика остеомиелитических дефектов тутопластом/ А.К. Рушай (стр.189.)
Кальций-Д3- Никомед форте при пластике инфицированых дефектов длинных костей тутопластом (стр.189-190.)
Пластика по Илизарову остеомиелитических дефектов длинных трубчатых костей с использованием кальций Д3 Никомед форте (стр.190.)
Стан кісткової тканини у дітей з дисметаболічною нефропатією (стр.191.)
Особенности изотопного соотношения 44Ca/48Ca у детей, проживающих в промышленном регионе Харьковской области (стр.192.)
Замещение остеоапатитом керамическим дефектов нижней челюсти после удаления опухолей у детей (стр.192-193.)
Шевченко С.Д. Використання керамічних імплантатів для заміщення дефектів кісток у дітей/ С.Д. Шевченко (стр.193-194.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2008р.,N 4
Цікаві статті :
Матеріали V конгресу педіатрів України "Сучасні проблеми клінічної педіатрії" (15-17 жовтня 2008 р., Київ) (стр.6-172.)
Проблеми організації надання медичної допомоги дітям в сучасних умовах (стр.6-22.)
Моніторинг здоров'я дітей як визначальна складова в забезпеченні здоров'я людини (стр.6.)
Москаленко В.Ф. Право дітей на охорону здоров'я у міжнародному, європейському та вітчизняному законодавстві/ В.Ф. Москаленко, Т.С. Грузєва, Г.В. Іншакова (стр.6-7.)
Лук'янова О.М. Майбутнє перинатальної неврології в Україні/ О.М. Лук'янова, Ю.Г. Антипкін, Л.Г. Кирилова (стр.7-8.)
Грузєва Т.С. Сучасні тенденції стану здоров'я дитячого населення у світовому європейському та національному вимірі/ Т.С. Грузєва (стр.8-9.)
Завдання сімейної медицини у забезпеченні потреб шкільної педіатрії у сільській місцевості (стр.9.)
Коренєв М.М. Діти із сімей ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС на порозі передачі до терапевтичної лікувальної мережі/ М.М. Коренєв (стр.9-10.)
Рання діагностика та прогнозування екологічно детермінованих захворювань дітей (стр.10-11.)
Історичні аспекти розвитку ДУ" Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків АМН України" (стр.11.)
Теоретичні і практичні питання класифікації, профілактики та лікування рахіту у дітей на сучасному етапі (стр.11-12.)
Галієнко Л.І. Регіональні особливості здоров'я дитячого населення України/ Л.І. Галієнко (стр.12-13.)
Кривопустов С.П. Антибіотикорезистентність як проблема клінічної педіатрії та пошук шляхів її вирішення/ С.П. Кривопустов (стр.13.)
Москвяк Н.В. Допоміжні критерії донозологічної діагностики стану здоров'я школярів/ Н.В. Москвяк, В.І. Федоренко, Г.С. Чайковська (стр.13-14.)
Сергета І.В. Статева поведінка підлітків як здоров'яформуючий фактор/ І.В. Сергета, Р.В. Теклюк, О.Ю. Браткова (стр.14-15.)
Дитяча інвалідність та інвалідність з дитинства - багаторівнева проблема сучасного суспільства (стр.15.)
Оцінка стану адаптаційних можливостей організму дітей 1-3 років, позбавлених батьківської опіки, з урахуванням гетерозиготності (стр.15-16.)
Башкірцева Ю.С. Проблемні питання організації медичного спостереження за процесом ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів в системі соціального захисту населення/ Ю.С. Башкірцева, А.В. Лузін (стр.16.)
Лобода В.Ф. Актуальні проблеми здоров'я школярів в сільській місцевості/ В.Ф. Лобода, А.З. Миколенко, Н.І. Балацька (стр.17.)
Воронов М.В. Вивчення впливу викидів автомобільного транспорту на здоров'я дітей/ М.В. Воронов, С.Г. Петрова, Л.М. Осичнюк (стр.17-18.)
Мокія-Сербіна С.О. Аналіз фізіологічної адаптації першокласників в системі сучасного навчання у школі/ С.О. Мокія-Сербіна, Н.В. Василенко, В.В. Чечель (стр.18-19.)
Куракса О.Ю. Профільна система навчання як фактор збереження здоров'я учнів старших класів/ О.Ю. Куракса (стр.19.)
Куракса О.Ю. Особливості формування стану здоров'я школярів середнього шкільного віку під час соціально-гігієнічного моніторингу/ О.Ю. Куракса (стр.20.)
Надання медичних послуг за викликами додому дитячому населенню лікарем загальної практики (стр.20-21.)
Коломієць А.М. Медико-соціальні аспекти дитячої інвалідності в сільській місцевості/ А.М. Коломієць, С.Р. Толмачова, О.А. Немірова (стр.21.)
Бєлих Н.А. Прогнозування розвитку дизадаптації у дітей з соціально дизадаптованих сімей/ Н.А. Бєлих (стр.22.)
Майданник В.Г. Досвід викладання пропедевтичної педіатрії студентам 3 курсу медичного факультету за кредитно-модульною системою/ В.Г. Майданник, О.С. Качалова, М.В. Хайтович (стр.23.)
Няньковський С.Л. Підготовка педіатрів в умовах викладання клінічної педіатрії за принципами Болонської декларації/ С.Л. Няньковський, Л.П. Дедишин (стр.24.)
Боярська Л.М. Інноваційні технології навчання лікарів-педіатрів/ Л.М. Боярська, Ю.В. Котлова (стр.24-25.)
Майданник В.Г. Проблемні питання вигодовування дітей першого року життя / В.Г. Майданник (стр.26-27.)
Результати впровадження програми підтримки грудного вигодовування (стр.27.)
Адаптовані суміші вітчизняного виробництва на основі гідролізованих білків тваринного і рослинного походження в лікувально-профілактичному харчуванні дітей (стр.27-28.)
Рустамова С.Т. Особливості характеру харчування в дітей з алергопатологією в Азербайджані/ С.Т. Рустамова (стр.28.)
Шкробанець І.Д. Раціональне вигодовування як важливий фактор догляду за дітьми із екстремально низькою масою тіла/ І.Д. Шкробанець, С.Є. Фокіна, О.Ю. Нечитайло (стр.29.)
Плеханова Т.М. Сучасні аспекти вигодовування дітей з дуже малою масою тіла/ Т.М. Плеханова (стр.29-30.)
Використання суміші клінутрен діабетес для корекції окисного гомеостазу у дітей, хворих на цукровий діабет 1 типу (стр.30.)
Актуальні проблеми неонатології в аспекті зниження хронічних захворювань у дітей (стр.31.)
Сучасні підходи до діагностики та прогнозування перинатальної інфекційної патології у новонароджених (стр.31-32.)
Безруков Л.О. Порівняльний аналіз окремих показників запальної відповіді у діагностиці раннього неонатального сепсису/ Л.О. Безруков, О.К. Колоскова (стр.32-33.)
Особливості перебігу раннього неонатального періоду у дітей з наднизькою масою тіла при народженні (стр.33.)
Застосування гелю Пантестин-Дарниця в лікуванні пелюшкового дерматиту у дітей (стр.33-34.)
Загородній М.П. Чутливість мікрофлори новонароджених до антибіотиків/ М.П. Загородній, Р.М. Островська (стр.34.)
Значення жирних кислот та циклічних нуклеотидів в антиоксидантному захисті у недоношених новонароджених (стр.34-35.)
Фьоклін В.О. Особливості фізичного та нервово-психічного розвитку дітей, які народилися від батьків, які палять/ В.О. Фьоклін, Г.О. Хоценко (стр.35.)
Сучасні підходи до лікування пневмонії у новонароджених з перинатальним ураженням ЦНС (стр.36.)
Проблема болю у новонароджених (стр.36-37.)
Шкробанець І.Д. Застосування епідеміологічних методів в аналізі перинатальної патології/ І.Д. Шкробанець, Ю.М. Нечитайло (стр.37.)
Мавропуло Т.К. Некротичний ентероколіт новонароджених - діагностичні можливості ультразвукового обстеження/ Т.К. Мавропуло (стр.38.)
Рівень лактату крові у доношених новонароджених дітей, які мали асфіксію при народженні (стр.38-39.)
Самохвалова А.В. Аналіз ефективності застосування препарату Траумель С у новонароджених з гіпоксично-ішемічним ураженням ЦНС/ А.В. Самохвалова, Н.А. Грузинцева, О.Я. Сенів (стр.39.)
Патогенетичні механізми формування патології, асоційованої з дуже малою масою тіла при народженні (стр.40.)
Девіантна поведінка у підлітків: проблеми, діагностика, профілактика (стр.40-41.)
Мавропуло Т.К. Стан гемодинаміки печінки у доношених новонароджених в постасфіктичному періоді/ Т.К. Мавропуло, Н.В. Дупленко, Н.С. Капшученко (стр.41.)
Грузєва О.В. Захворюваність дітей на бронхіальну астму та алергічні розлади як медико-соціальна проблема/ О.В. Грузєва (стр.42.)
Безруков Л.О. Антигістамінні препарати як компонент комплексної контролюючої терапії бронхіальної астми у дітей/ Л.О. Безруков, О.К. Колоскова (стр.43.)
Кривопустов С.П. До питання лікування алергічної патології у дітей/ С.П. Кривопустов (стр.43-44.)
Сенсибілізація до хімічних речовин у дітей з алергічними захворюваннями (стр.44-45.)
Тяжка О.В. Застосування магнію і вітаміну В6 в профілактично-реабілітаційному комплексі у дітей з спадковою алергічною схильністю/ О.В. Тяжка, Л.О. Левадна (стр.45.)
Жирнокислотний спектр сироватки крові у дітей раннього віку із харчовою алергією (стр.45-46.)
Гончаренко Н.І. Діагностика порушень мікроциркуляторного кровоплину у дітей з бронхіальною астмою/ Н.І. Гончаренко, І.С. Лук'янова, Т.Р. Уманець (стр.46.)
Ортеменка Є.П. Ефективність базисної терапії інгаляційними глюкокортикоїдами за нейтрофільної форми бронхіальної астми у дітей шкільного віку/ Є.П. Ортеменка (стр.47.)
Клінічне значення оцінки морфофункціонального стану загрудинної залози у дітей першого року життя (стр.47-48.)
Чи доцільне використання показників лабільності бронхів для верифікації тяжкості бронхіальної астми у школярів? (стр.48-49.)
По5казники лабільності бронхів як діагностичний тест тяжкості перебігу бронхіальної астми у дітей шкільного віку (стр.49.)
Котлова Ю.В. обґрунтування антисмокінгової програми в первинній профілактиці бронхіальної астми/ Ю.В. Котлова, Л.М. Боярська (стр.49-50.)
Каладзе М.М. Стан нейроендокринного компонента стрес-системи у дітей з бронхіальною астмою/ М.М. Каладзе, О.М. Собольова, М.Л. Бабак (стр.50.)
Сміян О.І. Інфікованість дітей, хворих на бронхіальну астму, збудниками мікоплазмозу та хламідіозу/ О.І. Сміян, П.І. Січненко, В.О. Макарова (стр.51.)
Цимбаліста О.Л. Корекція біохімічних показників у дітей з бронхіальною атсмою в періоді загострення на фоні недиференційованої дисплазії сполучної тканини препаратами Кардонат і Тіотриазолін/ О.Л. Цимбаліста, В.Б. Дехтяр (стр.51-52.)
Воротняк Т.М. Показники протеолізу білків та оксиду азоту в конденсаті видихуваного повітря в дітей, хворих на бронхіальну астму/ Т.М. Воротняк, Т.В. Донська, Н.М. Ремовська (стр.52.)
Значення вивчення вмісту алергоспецифічних IgE у сироватці крові дітей із шкірними проявами харчової алергії (стр.52-53.)
Ефективність реабілітації дітей з імунологічними порушеннями при рецидивуючих бронхолегеневих захворюваннях (стр.54.)
Дука К.Д. Сучасні особливості формування та перебігу рецидивуючих обструктивних бронхітів у дітей/ К.Д. Дука, Ю.В. Бицька (стр.54-55.)
Корекція остеопенічного синдрому у дітей з хронічним бронхітом (стр.55.)
Кривопустов С.П. Оптимізація лікування захворювань верхніх дихальних шляхів у дітей при використанні фітонирингових технологій/ С.П. Кривопустов (стр.55-56.)
Крючко Т.О. Шляхи оптимізації діагностики та комплексного лікування дітей молодшого віку з рецидивуючим бронхітом у дітей/ Т.О. Крючко, Ю.М. Кінаш (стр.56.)
Кривопустов С.П. Оптимізація лікування пневмоній у дітей в умовах стаціонару/ С.П. Кривопустов (стр.57.)
Деескалаційна терапія при позалікарняній пневмонії у дітей раннього віку (стр.57-58.)
Прохорова М.П. Ефективність препарату Нуклеїнат при лікуванні бронхообструктивного синдрому у дітей/ М.П. Прохорова, Н.Г. Бичкова, С.П. Кривопустов (стр.58-59.)
Пересада Л.А. Клінічний перебіг та особливості діагностики нозокоміальної пневмонії у дітей на тлі цитостатичної аплазії кровотворення/ Л.А. Пересада (стр.59.)
Клініко-імунологічні особливості перебігу рецидивуючих захворювань дихальних шляхів у дітей (стр.60.)
Продукція інтерлейкінів у хворих дітей з негоспітальною пневмонією (стр.60.)
Крючко Т.О. Проблема подолання антибіотикорезистентності збудників респіраторних інфекцій в педіатрії/ Т.О. Крючко, О.Я. Ткаченко (стр.61.)
Хім'юк А.Д. Особливості впливу повторної гострої необструктивної патології нижніх дихальних шляхів на нервово-психічний розвиток дітей дошкільного віку/ А.Д. Хім'юк (стр.61-62.)
Гіпервентиляційний синдром у практиці педіатра (стр.62.)
Боярська Л.М. Ефективність бактеріального лізату Рибомуніл для реабілітації дітей з рецидивуючими захворюваннями дихальних шляхів за наявності супутньої алергопатології/ Л.М. Боярська, Т.С. Герасимчук, К.О. Іванова (стр.62-63.)
Ященко Ю.Б. Окисний та нітроксидергічний статус у новонароджених з гострою дихальною недостатністю/ Ю.Б. Ященко, О.Г. Буряк (стр.63.)
Бабій І.Л. Застосування муколітичної терапії при бронхообструктивному синдромі у дітей та підлітків/ І.Л. Бабій, О.М. Платонова (стр.63-64.)
Досвід застосування препарату Тонзилотрен у дітей з хронічним тонзилітом (стр.64-65.)
Сміян О.І. Гострий бронхіоліт в структурі захворюваності дітей раннього віку/ О.І. Сміян, В.В. Гринишин (стр.65.)
Волошин О.М. Особливості клінічного перебігу гострого ларинготрахеїту у дітей на тлі недиференційованої дисплазії сполучної тканини/ О.М. Волошин, Б.О. Безкаравайний (стр.65-66.)
Досвід застосування Цефіксиму (фікс) при пневмонії у дітей раннього віку (стр.66-67.)
Нестеренко З.В. Аналіз виявленої супутньої патології у дітей з дисплазією сполучної тканини й пневмоніями атипового перебігу/ З.В. Нестеренко, Г.І. Натальченко, В.Є. Солдатенкова (стр.67.)
Марушко Ю.В. Дисплазія сполучної тканини та її зв'язок з патологією органів дихання у дітей/ Ю.В. Марушко, О.Д. Московенко, Г.І. Кіс (стр.67-68.)
Марушко Ю.В. Цефалоспорини в терапії стрептококового тонзиліту у дітей/ Ю.В. Марушко, Г.Г. Шеф, Т.В. Марушко (стр.68.)
Марушко Ю.В. Сучасний стан проблеми діагностики та терапевтичної тактики при хламідійних респіраторних інфекціях у дітей/ Ю.В. Марушко, Д.Г. Десятник, А.С. Макаров (стр.69.)
Волосовець О.П. Аналіз роботи дитячої кардіоревматологічної служби та шляхи її поліпшення в Україні/ О.П. Волосовець (стр.70-71.)
Омельченко Л.І. Актуальні питання профілактики ревматичних хвороб у дітей/ Л.І. Омельченко, О.А. Ошлянська, В.П. Чернишов (стр.71-72.)
Майданник В.Г. Сучасний погляд на діагностику та корекцію порушень артеріального тиску у дітей/ В.Г. Майданник, М.В. Хайтович, Е.С. Суходольська (стр.72.)
Прогнозування перебігу первинної артеріальної гіпертензії у підлітків залежно від добового профілю артеріального тиску (стр.72-73.)
Шевелєва Г.Є. Особливості креативності у дітей з артеріальною гіпертензією/ Г.Є. Шевелєва, М.В. Хайтович, Л.І. Місюра (стр.73-74.)
Стан системи ЕТ-1 - ефекторної ланки редокс-залежних процесів при артеріальній гіпертензії у дітей та його корекція препаратом Кудесан (стр.74.)
Волосовець О.П. Проблема болю в дитячій ревматології та фармакологічні шляхи її вирішення/ О.П. Волосовець (стр.74-75.)
Омельченко Л.І. Профілактика та лікування порушень метаболізму кальцію при ревматичних захворюваннях і генетичних аномаліях сполучної тканини у дітей/ Л.І. Омельченко (стр.75.)
Фенотипові прояви дисплазії сполучної тканини у дітей з пролапсом мітрального клапана (стр.76.)
Комплексна реабілітація дітей з ознаками недиференційованої дисплазії сполучної тканини (стр.76-77.)
Сміян О.І. Особливості клініки вегетативно-судинної дисфункції у дітей шкільного віку/ О.І. Сміян, Н.О. Савельєва-Кулик (стр.77.)
Литвин Б.С. Односпрямовані зміни жирнокислотного спектру поту та плазми крові у дітей з вегето-судинною дисфункцією/ Б.С. Литвин, Т.С. Брюзгіна, М.В. Хайтович (стр.77-78.)
Лапшин В.Ф. обґрунтування оздоровчо-реабілітаційних заходів для дітей молодшого шкільного віку/ В.Ф. Лапшин, А.В. Кухарська, Л.Є. Вербицька (стр.78.)
Гармаш О.І. Клініко-функціональне санаторно-курортне лікування дітей із запальними захворюваннями суглобів/ О.І. Гармаш (стр.79.)
Каладзе М.М. Стан біохімічних маркерів метаболізму кісткової тканини у хворих на ювенільний ревматоїдний артрит/ М.М. Каладзе, Н.В. Савелко (стр.79-80.)
Введенська Т.С. Клініко-гемодинамічні особливості серцево-судинної системи у дівчат з розладами менструальної функції/ Т.С. Введенська (стр.80-81.)
Шостакович-Корецька Л.Р. Артеріальна гіпертензія та метаболічні предиктори кардіоваскулярних захворювань у дітей/ Л.Р. Шостакович-Корецька, Т.А. Гайдук (стр.81.)
Досвід системного застосування глюкокортикоїдів у лікуванні ревматичних захворювань у дітей (стр.81-82.)
Буряк В.М. Особливості формування та класифікаційні критерії артеріальної гіпотензії у дітей/ В.М. Буряк, Р.Ф. Махмутов (стр.82.)
Порушення серцевого ритму та провідності за даними холтерівського моніторування при аналізі патології серцево-судинної системи у дітей та підлітків м. Сімферополя (стр.82-83.)
Прогнозування розвитку виражених дизадаптивних змін у дітей із мікроаномаліями розвитку серця (стр.83-84.)
Фактори прогресування хронічної серцевої недостатності при патології міокарда у дітей (стр.84.)
Значущість діагностичних елементів у дітей з гострим міокардитом відповідно до формули лікування (стр.84-85.)
Введенська Т.С. Клініко-гемодинамічні особливості серцево-судинної системи у дівчат з розладами менструальної функції/ Т.С. Введенська (стр.85-86.)
Савво В.М. Клінічне значення додаткових хорд лівого шлуночка у дітей з недиференційованою дисплазією сполучної тканини/ В.М. Савво, О.М. Апанасенко, Т.О. Філонова (стр.86.)
Коренєв М.М. Морфофункціональний стан серця у підлітків 16-18-ти років, народжених від батьків-ліквідаторів аварії на ЧАЕС/ М.М. Коренєв, Г.О. Бориско, Т.О. Костенко (стр.87.)
Шевченко Н.С. Вплив різних факторів ризику розвитку остеоартрозу в підлітків на прояви суглобових змін за даними ультразвукового дослідження/ Н.С. Шевченко (стр.87-88.)
Багацька Н.В. Цитогенетичні особливості у підлітків із захворюваннями суглобів/ Н.В. Багацька, І.С. Лебець, В.Є. Нефідова (стр.88.)
Толмачова С.Р. Профілактика інвалідностті дітей із захворюваннями органів кровообігу/ С.Р. Толмачова (стр.88-89.)
Летяго Г.В. Порушення у мікроциркуляторному руслі при остеоартрозі в підлітків і принципи їх корекції/ Г.В. Летяго, І.С. Лебець (стр.89-90.)
Шляхи запобігання прогресуванню остеоартрозу в підлітків (стр.90.)
Савво В.М. Реактивні постстрептококові артропатії у дітей/ В.М. Савво, Т.О. Філонова, Ю.В. Сороколат (стр.91.)
Савво В.М. До питання розвитку вторинних кардіоміопатій у дітей/ В.М. Савво, К.В. Панфілов, Т.О. Філонова (стр.91-92.)
Лук'янова О.М. Стратегія лікування хронічних вірусних гепатитів В та С у дітей на сучасному етапі/ О.М. Лук'янова, В.С. Березенко (стр.93.)
Бєлоусов Ю.В. Особливості біліарної патології дітей в сучасних умовах/ Ю.В. Бєлоусов (стр.94.)
Особливості цитокінового статусу та цитопротекторного потенціалу кишечника при функціональних закрепах у дітей раннього віку (стр.94-95.)
Майданник В.Г. Показники добової Рн-метрії стравоходу при екстраезофагеальних проявах гастроезофагеальної рефлюксної хвороби у дітей/ В.Г. Майданник, М.О. Шаламай (стр.95.)
Квашніна Л.В. Диференційовані методи лікування та профілактики рецидивів функціональної диспепсії у дітей/ Л.В. Квашніна, Т.Б. Ігнатова (стр.95-96.)
Борисенко М.І. Напрямки імунотерапії хронічного запального процесу в слизовій оболонці гастродуоденальної зони у дітей/ М.І. Борисенко, Ю.Б. Чайковський (стр.96-97.)
Тяжка О.В. Патогенетичні аспекти формування хронічної гастродуоденальної патології у дітей/ О.В. Тяжка, В.І. Боброва (стр.97.)
Шадрін О.Г. Характеристика темпераменту дітей грудного віку з функціональними закрепами/ О.Г. Шадрін, Н.Ф. Чернега (стр.97-98.)
Бережний В.В. Дисбаланс анаеробної та аеробної індигенної мікрофлори товстої кишки при гострих захворюваннях бронхолегеневої системи дітей грудного віку/ В.В. Бережний, І.І. Андрікевич (стр.98-99.)
Ефективність лікування хронічного гастродуоденіту, асоційованого з Helicobacter Pylori, у дітей з сидеропенічним синдромом (стр.99.)
Сидеропенії та порушення обміну мікроелементів у дітей з гастроентерологічною патологією (стр.100.)
Лагунова Н.В. Застосування поляризованої мікроскопії для раннньої діагностики холестатичних змін у дітей/ Н.В. Лагунова, О.Д. Лебедєва, А.В. Лузін (стр.100.)
Вплив порушень мікроелементного гомеостазу на структурно-функціональний стан кісткової тканини у дітей з гастродуоденальною патологією (стр.101.)
Москаленко С.В. Особливості клінічної картини сальмонельозу та вітамінного статусу хворих дітей з вихідним дисбіозом кишечника/ С.В. Москаленко (стр.101-102.)
Волосянко А.Б. Стан психоемоційної сфери у дітей та підлітків із хронічною патологією гастродуоденальної зони/ А.Б. Волосянко, Ю.І. Алексеєва, І.С. Лембрик (стр.102.)
Коренєв М.М. Особливості гастродуоденальної патології у підлітків за різної тривалості захворювання/ М.М. Коренєв, Л.В. Крамарчук, Є.Г. Кущ (стр.102-103.)
Агафонова О.О. Застосування молочного цукру для лікування закрепів у дітей першого року життя/ О.О. Агафонова, О.М. Герасименко, Н.М. Токарева (стр.103-104.)
Моісеєнко Г.П. Деякі аспекти лікування функціональних розладів травного каналу у підлітків/ Г.П. Моісеєнко (стр.104.)
Одинець Ю.В. Асиметричний диметиларгінін як фактор прогресування хронічного захворювання нирок у дітей/ Ю.В. Одинець, О.В. Кононенко (стр.105.)
Одинець Ю.В. Вплив факторів зовнішнього середовища на особливості фосфоліпідного складу крові при патології нирок у дітей/ Ю.В. Одинець, В.О. ГОловачова (стр.105-106.)
Зубаренко О.В. Застосування фітотерапії при кристалургічних ураженнях нирок у дітей/ О.В. Зубаренко, Т.В. Стоєва, Т.Ю. Кравченко (стр.106-107.)
Рання діагностика порушень внутрішньониркової гемодинаміки у дітей з хронічним захворюванням нирок (стр.107.)
Ренопротекторна терапія при хронічному пієлонефриті у дітей: значення стабілізації вегетативного балансу (стр.108.)
Сучасні підходи до діагностики дисметаболічних уратних нефропатій у дітей (стр.108-109.)
Сучасні аспекти діагностики мікробно-запальних захворювань сечовидільної системи у дітей (стр.109.)
Лабораторні критерії несприятливого перебігу захворювань нирок із гематурією у дітей (стр.110.)
Динаміка показників ізоферментів лактатдегідрогенази залежно від активності хронічного пієлонефриту у дітей (стр.110-111.)
Варіабельність серцевого ритму у дітей, хворих на цукровий діабет 1 типу, за даними добового моніторування ЕКГ (стр.112.)
Сміян І.С. Вегетативні розлади у дітей з цукровим діабетом/ І.С. Сміян, В.Б. Фурдела (стр.112-113.)
Маменко М.Є. Місце ендокринних дизрапторів у формуванні тироїдної патології в дітей/ М.Є. Маменко (стр.113-114.)
Орієнтована частота природженого гіпотирозу у Західних областях України згідно з результатами масового скринінгу новонароджених (стр.114.)
Іванова Ф.Е. Санаторно-курортне лікування дітей з патологією щитовидної залози та остеопенічним синдромом/ Ф.Е. Іванова (стр.114-115.)
Речкіна О.О. Помилки діагностичної тактики у дітей, хворих на туберкульоз/ О.О. Речкіна (стр.116.)
Каблукова Е.К. До проблеми затяжного ентероколіту у дітей раннього віку/ Е.К. Каблукова, Н.І. Сінчук, Абу Намус М.С. Ваель (стр.117.)
Значення вмісту цинку в крові дітей у формуванні клінічної картини шигельозу (стр.117-118.)
Ольховська О.М. Застосування ехокардіомоніторингу дітей при кишкових інфекціях/ О.М. Ольховська (стр.118.)
Вовк Т.Г. Імуноморфологічний стан імунокомпетентних органів дітей, хворих на ешерихіоз/ Т.Г. Вовк, С.О. Ткаченко (стр.119.)
Помилки діагностики вірусних гепатитів у дітей різних вікових груп (стр.119-120.)
Прогностичне значення визначення цитокінового профілю та вмісту CD-клітин у дітей раннього віку , хворих на бактеріальні гострі кишкові інфекції (стр.120.)
Волосовець О.П. Диференційоване застосування пероральних цефалоспоринів у практиці сучасної педіатрії/ О.П. Волосовець (стр.121.)
Казак С.С. Нові підходи до призначення засобів метаболітної терапії у дітей і підлітків/ С.С. Казак (стр.122.)
Третьякова О.С. Чи є майбутнє у мембранопротекторної терапії?/ О.С. Третьякова, І.В. Задніпряний (стр.122.)
Дука К.Д. Мікроелементози - формування та корекція при синдромі екологічної дизадаптації/ К.Д. Дука (стр.122-123.)
Замісна терапія довенними імуноглобулінами набутого гуморального імунодефіциту у дітей, хворих на гостру лімфобластну лейкемію (стр.123-124.)
Дудник В.М. Емідеміологічні та клінічні особливості гострого лімфобластного лейкозу у дітей Вінницької області/ В.М. Дудник, Т.І. Антонець, Є.В. Димніч (стр.124.)
Еритропоетинова недостатність та особливості метаболізму заліза у дітей дошкільного віку (стр.124-125.)
Каладзе М.М. Заходи щодо реабілітації дітей з гемобластозами у стадії клініко-лабораторної ремісії в умовах Евпаторійського курорту/ М.М. Каладзе, О.М. Мєльцева (стр.125-126.)
Сульженко М.Ю. Полідефіцитні анемії в дитячому віці та можливості їх корекції/ М.Ю. Сульженко, Н.М. Головченко (стр.126.)
Абатуров О.Є. Особливості вмісту цитокінів IL-4, IL-10 та IL-12 P70 в сироватці крові дітей шкільного віку з дитячих будинків/ О.Є. Абатуров, І.Л. Височина, О.Л. Кривуша (стр.126-127.)
Колька тримісячного немовляти - діагностика та лікування (стр.127-128.)
Імітовані розлади у дітей (стр.128.)
Тяжка О.В. Дослідження ролі психологічних факторів у виникненні та перебігу соматичної патології у дітей/ О.В. Тяжка, Т.В. Мелліна (стр.128-129.)
Корекція проявів синдрому дефіциту уваги з гіперактивністю у дітей (стр.129-130.)
Третьякевич З.М. Особливості обміну кальцію та фосфору у здорових дітей Луганської області/ З.М. Третьякевич, А.М. Левчин (стр.130.)
Кобець Т.В. Реабілітація дітей із рецидивуючим бронхітом на курорті/ Т.В. Кобець (стр.130-131.)
Характеристика елементного забезпечення дітей великого міста та сільської місцевості (стр.131-132.)
Кутькин М.Е. Клінічне значення бальнеотерапії в комплексі медичної реабілітації дітей, які проживають в регіонах екологічного неблагополуччя/ М.Е. Кутькин (стр.132.)
Ковтюк Н.І. Методологічні основи оцінки якості життя у дітей із неврологічною патологією/ Н.І. Ковтюк, Ю.М. Нечитайло, О.Ю. Нечитайло (стр.132-133.)
Шкробанець І.Д. Доцільність використання інтрументальних методів дослідження нервової системи в дітей/ І.Д. Шкробанець, С.Є. Фокіна, І.Б. Регульська (стр.133-134.)
Богадельников І.В. Вплив бактеріальних і вірусних патогенів на апоптоз клітин у ВІЛ-інфікованих дітей/ І.В. Богадельников, Ю.В. Вяльцева, О.В. Крутікова (стр.134.)
Вяльцева Ю.В. Апоптоз як маркер розвитку резистентності до антиретровірусних препаратів у ВІЛ-інфікованих дітей/ Ю.В. Вяльцева, Л.В. Березіна, С.А. Плештис (стр.134-135.)
Клініко-лабораторні прогностичні фактори розвитку та перебігу перинатально набутої ВІЛ-інфекції у дітей на першому році життя (стр.135.)
Маляр В.А. Особливості перебігу пологів та перинатальні наслідки в жінок з невиношуванням і патологією щитовидної залози/ В.А. Маляр, М.В. Віраг (стр.136-140.)
Корчинська О.О. Клініко-морфологічні аспекти маловоддя і багатоводдя при цитомегаловірусно-хламідійному інфікуванні вагітних жінок/ О.О. Корчинська, В.В. Маляр (стр.140-142.)
Гіперпластичні процеси ендометрія в жінок репрдуктивного віку та корекція з урахуванням рецепторного фону ендометрія (стр.143-144.)
Кондратюк В.К. Оцінка стану системного та локального імунітету в біологічних середовищах у жінок репродуктивного віку з пухлиноподібними ураженнями яєчників в динаміці лікування/ В.К. Кондратюк (стр.145-150.)
Удовіка Н.О. Клініко-патогенетична характеристика жінок репродуктивного віку з синдромом хронічної втоми/ Н.О. Удовіка, В.М. Фролов (стр.150-153.)
Грищенко В.І. Роль імунокорекції в комплексному лікуванні урогенітальних розладів у жінок в перименопаузі/ В.І. Грищенко, І.М. Щербина, О.В. Мерцалова (стр.154-156.)
Трушкевич О.О. Сучасні підходи до лікування мікроаденом гіпофізу з урахуванням визначення фракцій пролактину/ О.О. Трушкевич (стр.157-159.)
Подольський В.В. Репродуктивне здоров'я жінок, які перенесли пологи та інфіковані папіломавірусом людини/ В.В. Подольський, А.В. Дербак (стр.160-169.)
Імунокорекція як компонент фармакотерапії фетоплацентарної недостатності (стр.170-172.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Назва журналу :Международный журнал педиатрии, акушерства и гинекологии -2013р. т.4,N 1
Цікаві статті :
Абатуров О. Є. Особливості терапії хронічних гастритів, асоційованих з внутрішньоклітинними вірусними інфекціями у дітей/ О. Є. Абатуров, Н. Й. Леоненко (стр.5)
Абатуров О. Є. Цитологічні особливості назального секрету у дітей з гострим бронхітом/ О. Є. Абатуров, Н. М. Токарева (стр.5-6)
Абатуров О. Є. Лактазна недостатність у дітей з ротавірусною інфекцією/ О. Є. Абатуров, Ю. Ю. Степанова (стр.6)
Агафонова О. О. Застосування рибосомально-протеогліканового комплексу в лікуванні дітей з ГРВІ/ О. О. Агафонова (стр.7)
Апіфанова С. В. Особливості стану здоров’я дітей, що народилися недоношеними з екстремально низькою масою тіла/ С. В. Апіфанова (стр.7-8)
Клінічні особливості перебігу Епштейна-Барр вірусної інфекції у дітей , І. І. Андрікевич, І. В. Сторожук (стр.8)
Вплив мультипробіотика симбітера на клітинний імунітет у дітей з неспецифічними захворюваннями органів дихання , Л. П. Арабська, Н. О. Радченко (стр.9)
Багацька Н. В. Генетична характеристика сімей хворих дітей та підлітків із депресивними розладами/ Н. В. Багацька, Гхассан Свідан Інас (стр.9-10)
Багацька Н. В. Оцінка хромосомних порушень у хворих на остеоартроз на тлі регулярного амбулаторного та стаціонарного лікування/ Н. В. Багацька, В. Є. Нефідова (стр.10)
Багдасарова І. В. Перебіг та наслідки нефротичної форми хронічного гломерулонефриту, що супроводжується герпесвірусною інфекцією/ І. В. Багдасарова, І. В. Круглікова, Г. Д. Суслова (стр.11)
Современный подход к коррекции микробного пейзажа при ОКИ у детей , Б. А. Безкаравайный, Н. А. Яковенко (стр.11-12)
Бєлашова О. В. До питання верифікації бронхіальної астми у дітей раннього віку з першими проявами бронхообструктивного синдрому/ О. В. Бєлашова, О. В. Власова, У. І. Марусик (стр.12)
Оцінка вмісту мікроелементів (йоду та заліза) у грудному молоці , Н. А. Бєлих, М. Є. Маменко (стр.13)
Бессонова І. М. Мікроальбумінурія як маркер ендотеліальної дисфункції у підлітків з артеріальною гіпертензією та гіперурикемією/ І. М. Бессонова (стр.13-14)
Лікування підлітків із систолічною дисфункцією міокарда , Л. Ф. Богмат, Л. І. Рак (стр.14)
Богуцька Н.К. Особливості медико-психологічного консультування дітей із респіраторною патологією/ Н. К. Богуцька, B. C. Хільчевська (стр.14-15)
Больбот Ю. К. Особливості стану місцевої резистентності слизових оболонок верхніх дихальних шляхів у дітей з рецидивуючими бактеріальними ускладненнями ГРВІ/ Ю. К. Больбот, О. В. Чабанюк, А. В. Карпенко (стр.15-16)
Большова О. В. Стан вуглеводного та ліпідного обмінів у хворих постпубертатного віку з соматотропною недостатністю в умовах довготривалого дефіциту гормону росту/ О. В. Большова, Т. О. Ткачова (стр.16)
Боярчук О.Р. Ефективність імунокоригуючої терапії у дітей з хронічною ревматичною хворобою серця/ О. Р. Боярчук (стр.17)
Особливості імунокорекції у дітей із хронічним пієлонефритом , В. М. Буряк, Р. Ф. Махмутов (стр.17-18)
Роль тимічного стромального лімфопоетину в ініціації та підтриманні алергічного запалення , О. П. Волосовець, С. П. Кривопустов (стр.18)
Значення філаггріну в патогенезі атопічної патології у дітей , О. П. Волосовець, С. П. Кривопустов (стр.19)
Волосовець О. П. Синтропні гени атопічних захворювань у дітей/ О. П. Волосовець, С. В. Врублевська (стр.19-20)
Герасименко О. М. Імунологічні особливості перебігу хелікобактерної інфекції у дітей з поліморфізмом ASP299GLY гена TLR 4/ О. М. Герасименко (стр.20)
Григола О. Г. Оптимізація верифікації бронхіальної астми фізичної напруги у дітей шкільного віку/ О. Г. Григола, O. K. Колоскова (стр.20-21)
Горленко О. М. Дисбіотичні порушення у дітей з ротавірусною інфекцією/ О. М. Горленко, Н. М. Гема, У. Г. Дубініна (стр.21)
Дементьєва Н. А. Застосування пропранололу для лікування гемангіом у дітей/ Н. А. Дементьєва (стр.22)
Непрямі серологічні маркери фіброзу в ранній діагностиці трансформації хронічного гепатиту в цироз печінки , М. Ф. Денисова, Н. В. Чернега (стр.22-23)
Дудник В. М. Оцінка зв’язку порушень ліпідного обміну у дітей при хронічному вірусному гепатиті C з генотипом вірусу та величиною вірусного навантаження/ В. М. Дудник, Л. А. Шангутова, С. В. Шангутов (стр.23)
Дудник В. М. Використання експрес-діагностикумів Rheumachec для диференціальної діагностики суглобового синдрому у дітей/ В. М. Дудник, Ю. В. Вижга (стр.23-24)
Досвід комплексної терапії системного варіанту ювенільного ревматоїдного артриту з застосуванням біологічного препарату актемра. Випадок з практики , В. М. Дудник, Ю. В. Вижга (стр.24-25)
Корекція фосфорно-кальцієвого обміну - запорука виникнення рахіту у дітей раннього віку , В. М. Дудник, О. І. Ізюмець (стр.25)
Дука К. Д. До питання бронхолегеневої дисплазії в педіатрії/ К. Д. Дука, С. І. Ільченко (стр.25-26)
Єгоров О. О. Стан здоров’я новонароджених і дітей, які народилися у матерів після органозберігаючого лікування передраку і початкового раку ендометрія/ О. О. Єгоров (стр.26)
Ефанова А. А. Эффективность инфлюцида в комплексной терапии стенозирующего ларинготрахеита у детей/ А. А. Ефанова, Н. В. Мишина (стр.27)
Звенігородська Г. Ю. Секреція прозапального інтерлейкіну 1β у дітей, хворих на хронічний гломерулонефрит, в залежності від алельного поліморфізму гена/ Г. Ю. Звенігородська, В. М. Дудник (стр.27-28)
Діагностична цінність показників лабільності та гіперсприйнятливості бронхів у підтвердженні атопічної бронхіальної астми у школярів , Л. А. Іванова, М. Н. Гарас (стр.28)
Гендерные особенности артериальной гипертензии у подростков в ходе выполнения программы упражнений на велотренажере , О. Г. Иванько, В. Я. Пидкова (стр.29)
Касян С. М. Особливості вмісту кобальту у сироватці та сечі доношених новонароджених, які перенесли перенатальне гіпоксичне ураження ЦНС/ С. М. Касян, І. В. Тарасова (стр.29-30)
Особливості здоров’я та способу життя школярів з артеріальною гіпертензією , Н. І. Ковтюк, Ю. М. Нечитайло (стр.30)
Колоскова O. K. Шляхи удосконалення підготовки лікарів-інтернів на сучасному етапі/ O. K. Колоскова, Л. В. Колюбакіна, О. В. Власова (стр.31)
Колоскова O. K. Гендерні особливості перебігу бронхіальної астми в дітей залежно від особливостей ацетиляторних процесів організму/ O. K. Колоскова, Н. О. Шевченко (стр.31-32)
Стан проблеми оцінки результативності дослідницьких розробок і перспективи її вирішення , М. М. Коренєв, М. Л. Водолажський (стр.32)
Розміри і форми шлунка у підлітків з гастродуоденальною патологією , М. М. Коренев, Л. В. Камарчук (стр.32-33)
Підлітки призовного віку: стан здоров’я та медико-соціальні аспекти способу життя та ставлення до військової служби , М. М. Коренєв, Т. В. Пересипкіна (стр.33)
Кривопустов О. С. Деякі міждисциплінарні аспекти проблеми передчасно народжених новонароджених/ О. С. Кривопустов (стр.34)
Кривопустов С. П. Антибіотикорезистентність як глобальна проблема/ С. П. Кривопустов (стр.34-35)
Вивчення ролі еозинофільного катіонного білка в розвитку алергічного запалення у дітей , Т. О. Крючко, О. Я. Ткаченко (стр.35)
Діагностичні можливості використання ІПП-тесту у дітей з гастроезофагеальною рефлюксною хворобою , Т. О. Крючко, І. М. Несіна (стр.36)
Роль інсулінорезистентності в розвитку неалкогольної жирової хвороби печінки у дітей з екзогенно-конституційним ожирінням , Т. О. Крючко, О. А. Пилипенко (стр.36-37)
Крючко Т. О. Вплив генетичного поліморфізму TLR 2 на перебіг хронічного пієлонефриту у дітей/ Т. О. Крючко, В. П. Остапенко, Т. В. Кушнерева (стр.37)
Особливості стану здоров’я та розвитку дітей раннього віку з синдромом Дауна , Г. В. Кукуруза, В. Л. Кашіна-Ярмак (стр.38)
Кулешов О. В. Функціональний стан серцево-судинної системи у дітей з пролапсом морального клапана/ О. В. Кулешов (стр.38)
Лавренчук О. В. Прозапальні цитокіни МСР-1 та ІЛ-23 як маркери прогресування пієлонефриту у дітей/ О. В. Лавренчук (стр.39)
Лебець І. С. Особливості дебюту та еволюції раннього артриту у дітей/ І. С. Лебець, Н. О. Панько (стр.39)
Динаміка показників дитячої інвалідності в Івано-Франківській області , Т. В. Лотовська, Н. С. Костишин (стр.40)
Алгоритм прогнозування перебігу різних клінічних форм вегетативних дисфункцій у дітей на основі щохвилинного моніторингу артеріального тиску , В. Г. Майданник, О. І. Мітюряева (стр.40-41)
Симетрія зубця Т на електрокардіограмі у школярів як показник симпатикотонії та напруження адаптаційно-пристосовчих механізмів , В. Г. Майданник, М. В. Хайтович (стр.41-42)
Рівень ферментів сечі у дітей в процесі формування та прогресування діабетичної нефропатії , Н. І. Макєєва, В. М. Цимбал (стр.42)
Маменко М. Є. Зміни продукції серотоніну в дітей із дифузним нетоксичним зобом на етапі формування функціональних гастроінтестинальних розладів/ М. Є. Маменко, О. О. Бугаєнко (стр.42-43)
Місце ферментотерапії у лікуванні дітей з ідіопатичною антибіотикоасоційованою діареєю , М. Є. Маменко, О. І. Єрохіна (стр.43-44)
Марушко Р. В. Особливості імунних реакцій та цитопротекції слизової при захворюваннях кишечника у дітей раннього віку/ Р. В. Марушко (стр.44)
Марушко Ю. В. Нові підходи у діагностиці транзиторноїлактазної недостатності у дітей грудного віку/ Ю. В. Марушко, Т. В. Іовіца, Н. С. Бойко (стр.44-45)
Марушко Ю. В. Особливості перебігу хронічного гастродуоденіту та стан гастропротекції у дітей із зниженим вмістом цинку/ Ю. В. Марушко, А. О. Асонов (стр.45)
Вміст антимікробних пептидів в ротоглотковому секреті у дітей, які часто хворіють на гострі респіраторні захворювання , Ю. В. Марушко, О. С. Мовчан (стр.46)
Вибір початкової стартової антибіотикотерапії ускладнень ГРЗ у дітей , І. О. Мітюряєва, О. В. Вовченко (стр.46-47)
Фактори ризику розвитку патології шийного відділу хребта у дітей з пароксизмальною вегетативною недостатністю , І. О. Мітюряєва, Н. М. Кухта (стр.47)
Діагностичне значення електроміографії у хворих на пароксизмальну вегетативну недостатність на фоні патології шийного відділу хребта , І. О. Мітюряєва, Н. М. Кухта (стр.48)
Критерії вибору седативних препаратів при різних клінічних формах вегетативних дисфункцій у дітей , І. О. Мітюряєва, Н. М. Кухта (стр.48-49)
Микалюк Л. В. Глюкокортикостероїдна терапія бронхіальної астми у дітей залежно від поліморфізму генів глутатіон-S-трансферази T1 і M1/ Л. В. Микалюк, O. K. Колоскова, Т. М. Білоус (стр.49)
Інноваційні технології лікування вегетосудинних порушень у дітей в період статевого дозрівання , Е. А. Михайлова, Т. Ю. Проскуріна (стр.50)
Міждисциплінарний альянс в ім’я дитинства , Е. А. Михайлова, Т. Ю. Проскуріна (стр.50-51)
Натальченко Г. І. Особливості клінічного перебігу геморагічного васкуліта у дітей/ Г. І. Натальченко (стр.51)
Неділько В. П. Вплив психолого-педагогічних факторів на здоров’я учнів та їх успішність/ В. П. Неділько, С. А. Руденко (стр.52)
Проблемні питання здоров’я дітей підліткового віку , В. П. Неділько, С. А. Руденко (стр.52)
Нечитайло Ю. М. Реабілітація дітей з неврологічною патологією: напрямки дії/ Ю. М. Нечитайло, І. Д. Шкробанець (стр.53)
Порушення ліпідного метаболізму та шляхи його корекції при ревматичних хворобах у дітей , Л. І. Омельченко, О. М. Муквіч (стр.53-54)
Ортеменка Є. П. Ефективність теофілінів пролонгованої дії в комплексній базисній терапії еозинофільного фенотипу бронхіальної астми у дітей шкільного віку/ Є. П. Ортеменка, Л. П. Філіпець, Т. І. Руснак (стр.54)
Особливості метаболічних порушень у дітей з субклінічним гіпотиреозом та їх корекція , Б. М. Павликівська, Б. Н. Ткач (стр.55)
Статеві відмінності розвитку синдрому артеріальної гіпертензії у дітей шкільного віку , Г. А. Павлишин, І. С. Сміян (стр.55-56)
Пахомова В. Г. Вміст цинку в організмі дітей з соматотропною недостатністю/ В. Г. Пахомова (стр.56-57)
Шляхи удосконалення лікування вегетативних дисфункцій у дітей та підлітків , М. М. Пеший, С. М. Танянська (стр.57)
Пілюйко Н. В. Ефективність імунокорекції у дітей з хронічним пієлонефритом/ Н. В. Пілюйко, А. В. Чурбанова (стр.57-58)
Феномен ексайтотоксичності при нейроінфекціях у дітей , Л. В. Пипа, Т. В. Свістільник (стр.58-59)
Платонова О. М. Досвід скринінга поширеності синдрому подразненого кишечника серед учнів/ О. М. Платонова, О. Г. Шадрін (стр.59)
Поворознюк В. В. Частота дефіциту вітаміну Д серед школярів східного регіону України/ В. В. Поворознюк, Т. В. Буднік, Н. І. Балацька (стр.59-60)
Пархоменко Л. К. Інтерактивні технології навчання лікарів в оволодінні принципами "дружнього підходу до молоді"/ Л. К. Пархоменко, Л. А. Страшок (стр.60)
Прохорова М. П. Антилейкотриєнова терапія в дитячій алергології/ М. П. Прохорова, В. Є. Хоменко (стр.60-61)
Резніченко Ю. Г. Вплив внутрішньоутробних інфекцій і патології антенатального періоду на стан серцево-судинної системи/ Ю. Г. Резніченко, М. А. Волошин, О. М. Лебединець (стр.61)
Ричкова Т. Д. Церулоплазмін як маркер стану антиоксидантної системи у дітей із реактивними артритами у віковому аспекті/ Т. Д. Ричкова (стр.62)
Рубцова Л. Р. Профілактична робота дільничних лікарів-педіатрів поліклінічного відділення №5 Івано-Франківської клінічної міської лікарні за період 2010-2012 роки/ Л. Р. Рубцова, У. В. Вакун (стр.62-63)
Руденко Г. М. Оцінка ефективності фармакотерапії у дітей з хронічною гастродуоденальною патологією, асоційованою з CagA - позитивними штамами Helicobacter pylori/ Г. М. Руденко (стр.63)
Руденко С. М. Рівні інтерлейкіну-12 та інтерлейкіну-13 у дітей раннього віку з повторними епізодами бронхообструкції/ С. М. Руденко (стр.64)
Русакова О. О. Алергічне запалення та експресія фактора транскрипції nf-kb при гострому обструктивному бронхіті у дітей раннього віку/ О. О. Русакова (стр.64-65)
Клінічні особливості метаболічного синдрому у підлітків , Є. Є. Сабадаш, Б. О. Безкаравайний (стр.65)
Клініко-біохімічні порушення у підлітків, хворих на метаболічний синдром , Є. Є. Сабадаш, Б. О. Безкаравайний (стр.65-66)
Савво В. М. Особенности эндотелиальной функции у детей, больных реактивными артритами/ В. М. Савво, Т. А. Филонова, А. В. Кривошей (стр.66-67)
Савво І. Д. Характеристика факторів ризику при різних формах артеріальної гіпертензії у підлітків/ І. Д. Савво (стр.67-68)
Сажин С. І. Гіперчутливість дихальних шляхів у дітей, хворих на атопічну бронхіальну астму/ С. І. Сажин (стр.68-69)
Саидов Ф. Х. Компьютерная томография в диагностике врожденной патологии толстой кишки у детей/ Ф. Х. Саидов, Х. А. Акилов (стр.68)
Саидов Ф. Х. Современное представление проблемы хронического запора у детей/ Ф. Х. Саидов, Х. А. Акилов (стр.69)
Роль паротидной слюны в поддержании местного иммунитета полости рта у детей , Н. Г. Сенченко, Е. Е. Сабадаш (стр.69-70)
Сергета Д. П. Прогностичні аспекти оцінки показників фізичного розвитку новонароджених дітей у матерів, які мешкають в сільській та міській місцевості/ Д. П. Сергета (стр.70-71)
Актуальні проблеми оцінки перебігу психофізіологічної, психічної і соціально-психологічної адаптації учнів шкільного віку та підлітків до умов навчання , І. В. Сергета, О. П. Мостова (стр.71)
Скалецька Н. М. Вивчення впливу техногенно забрудненого довкілля на мікроелементний склад волосся та динаміку дитячої онкопатології у Львівській області/ Н. М. Скалецька, І. Г. Мудра, Я. М. Ямка (стр.71-72)
Клініко-інструментальні та лабораторні критерії готовності до радикальної корекції природженої діафрагмальної грижі у новонароджених дітей , O. K. Слєпов, О. П. Пономаренко (стр.72-73)
Патофізіологія природженої діафрагмальної грижі у новонароджених дітей , O. K. Слєпов, О. П. Пономаренко (стр.73-74)
Частота природжених діафрагмальних грижу дітей різного віку за даними ДУ "ІПАГ НАМН України" , O. K. Слєпов, В. Л. Весельський (стр.73-74)
Особливості забезпечення нікелем дітей, хворих на вегетативно-судинні дисфункції , О. І. Сміян, Н. О. Савельєва-Кулик (стр.74-75)
Сміян О. І. Стан гуморальної ланки імунітету у дітей переддошкільного віку з негоспітальними пневмоніями, асоційованими із залізодефіцитною анемією/ О. І. Сміян, Х. І. Василишин (стр.75)
Сміян О. І. Корекція деяких мікро- та макроелементів у дітей з вторинною кардіопатією на фоні хронічного тонзиліту/ О. І. Сміян, Ю. А. Мозгова (стр.75-76)
Сміян О. І. Сезонність гострих кишкових інфекцій у дітей м. Суми/ О. І. Сміян, К. О. Сміян (стр.76)
Сміян О. І. Особливості стану клітинного імунітету в дітей раннього віку з тимомегалією хворих на обструктивний бронхіт/ О. І. Сміян, В. А. Плахута (стр.77)
Оксигензалежний метаболізм - складова неспецифічного захисту при негоспітальній пневмонії у дітей раннього віку , І. С. Сміян, Г. А. Павлишин (стр.77-78)
Сульженко М. Ю. Клінічіні особливості сидеропенічного синдрому у дівчаток-підлітків/ М. Ю. Сульженко, Н. М. Головченко, О. І. Єрохіна (стр.78)
Таловерова Л. І. Стан біліарної системи в підлітків із вегетативними дисфункціями/ Л. І. Таловерова (стр.78-79)
Оцінка інсуліноподібного фактора росту-1 у дітей з перинатальним ураженням центральної нервової системи на тлі білково-енергетичної недостатності , Н. І. Токарчук, І. В. Чигір (стр.79-80)
Токарчук Н. І. Значення прокальцитонінового тесту для оцінки ефективності антибактеріальної терапії позагоспітальної пневмонії у дітей раннього віку/ Н. І. Токарчук, Ю. В. Гарлінська (стр.80)
Фомина С. П. Система прогнозирования неблагоприятного течения нефротического синдрома у детей/ С. П. Фомина (стр.80-81)
Результати моніторингу особливостей стану здоров’я та характеру харчування сучасних школярів , Т. В. Фролова, О. В. Охапкіна (стр.81-82)
Особливості мінерального профілю умовно здорових школярів у великому промисловому місті , Т. В. Фролова, О. В. Охапкіна (стр.82)
Симетрія зубця т на електрокардіограмі як маркер надлишкової маси тіла та/або підвищення артеріального тиску у підлітків , М. В. Хайтович, А. О. Владімірова (стр.82-83)
Хайтович М. В. Ефективність застосування препарату кратал при вегето-судинній дисфункції за гіпертензивним типом у дітей/ М. В. Хайтович, Е. С. Суходольська (стр.83-84)
Гострі алкогольні інтоксикації серед дітей і підлітків, які поступали на стаціонарне лікування в Івано-Франківську обласну дитячу клінічну лікарню , В. В. Ходан, Х. Л. Данилюк (стр.84)
Особливості функціонального стану біліарного тракту та цитокінового статусу у дітей з пролонгованою жовтяницею , О. Г. Шадрін, А. В. Ленченко (стр.84-85)
Шахова О. О. Оцінка ефективністі дезобструктивної терапії у підлітків із частковим контролем захворювання залежно від тривалості лікування/ О. О. Шахова, С. І. Тарнавська (стр.85-86)
Шлєєнкова Г. О. Неврологічний статус та нервово-психічний розвиток дітей раннього віку, позбавлених батьківського піклування/ Г. О. Шлєєнкова, М. Є. Маменко, К. М. Донцова (стр.86)
Шутова Е. В. Особенности клинической симптоматики при желчнокаменной болезни у детей/ Е. В. Шутова (стр.86-87)
Застосування есберітоксу у дітей з рецидивуючим бронхообструктивним синдромом, які часто хворіють на гострі респіраторні захворювання , А. П. Юрцева, О. В. Фофанова (стр.87-88)
Зрячкин Н.И. Влияние медико-социальных факторов на физическое развитие детей грудного и раннего возраста/ Н. И. Зрячкин, Т. В. Елизарова (стр.89-94)
Коренев Н. М. Значение хромосомной нестабильности в развитии остеоартроза в подростковом возрасте/ Н. М. Коренев, Н. С. Шевченко, В. Е. Нефидова (стр.95-100)
Логвинова О. Л. Антибактериальная терапия инфекций мочевой системы у детей/ О. Л. Логвинова, А. С. Сенаторова (стр.101-108)
Майданник В. Г. Современные подходы к терапии ревматических болезней у детей/ В. Г. Майданник, В. Д. Срибная (стр.109-114)
Лембрик И. С. Функциональное состояние кишечника у детей, больных патологией поджелудочной железы/ И. С. Лембрик, А. В. Жиляк (стр.115-118)
Майданник В. Г. Система комплемента и комплемент-опосредованные повреждения при заболеваниях почек у детей/ В. Г. Майданник (стр.119-134)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2009р. т.71,N 1
Цікаві статті :
Майданник В.Г. Морфофункціональна характеристика серця та центральна гемодинаміка у дітей з порушеннями ритму серця/ В.Г. Майданник, О.В. Кулешов (стр.5-8.)
Подгорна Н.В. Оптимізація лікування дітей з гастродуоденальною патологією/ Н.В. Подгорна, О.В. Тяжка, О.В. Родичева (стр.8-11.)
Шаламай М.О. Діагностична значущість ендоскопічного дослідження в діагностиці гастроезофагеальної рефлюксної хвороби у дітей старшого віку/ М.О. Шаламай (стр.11-13.)
Горішний І.М. обґрунтування комплексного лікування хронічного пієлонефриту у дітей з поєднаною патологією травної системи/ І.М. Горішний, І.Л. Горішна (стр.14-16.)
Параметри зросту у дітей з бронхіальною астмою (стр.16-18.)
Сміян І.С. Принципи діагностики та лікування остеопорозу у дітей з цукровим діабетом/ І.С. Сміян, І.Є. Сахарова (стр.18-19.)
Ковтюк Н.І. Фізіологічна складова якості життя, пов'язаної із здоров'ям у дітей/ Н.І. Ковтюк (стр.20-23.)
Ільницька Л.І. Результативнсть інтенсивної фази хіміотерапії туберкульозу у підлітків за даними клініко-імунологічних та біохімічних досліджень/ Л.І. Ільницька (стр.24-26.)
Чуриліна А.В. Доліхосигма, доліхоколон яквісцеральні маркери дисплазії сполучної тканини/ А.В. Чуриліна, А.В. Нальотов (стр.27-30.)
Майданник В.Г. Клініко-лабораторна та функціональна ефективність лікування дітей, хворих на гострий бронхіт/ В.Г. Майданник, С.Ю. Свойкіна (стр.31-37.)
Молочек Н.В. Корекція станів, що виникають через прорізування зубів у немовлят та дітей раннього віку/ Н.В. Молочек (стр.38-41.)
Сміян І.С. Застосовування препаратів Відеїн-3 та кальциміну для лікування та профілактики остеопенічного синдрому у дітей з затримкою росту різного генезу/ І.С. Сміян, Н.Ю. Щербатюк (стр.42-44.)
Кошелевський Р.Й. Застосування черезшкірної електронейростимуляції при затримках статокінетичного розвитку у дітей раннього віку/ Р.Й. Кошелевський, М.М. Костик, О.Л. Яворська (стр.44-45.)
Сучасні аспекти перинатальних герпесвірусних інфекцій: клініка, діагностика, нові підходи до терапії (стр.45-51.)
Іван Семенович Сміян - вчений-педіатр (стр.52-53.)
До 100-річчя від дня народження професора Свешнікової Ольги Степанівни (стр.54-55.)
Ломага Ю.Ю. Екстрагенітальна патологія та ускладнення вагітності у жінок, які багато народжують/ Ю.Ю. Ломага (стр.61-63.)
Бабич Т.Ю. Перебіг та завершення пологів у жінок, які народжували за підтримки чоловіка й традиційно, залежно від рівня суб'єктивного контролю/ Т.Ю. Бабич (стр.64-68.)
Білявська С.Г. Особливості ліпідного спектру крові вагітних на фоні різних варіантів тютюнопаління в родині/ С.Г. Білявська, Т.В. Горбач (стр.69-71.)
Половинка В.О. Особливості гемодинаміки в основних артеріях функціональної системи мати-плацента-плід при загрозі переривання вагітності/ В.О. Половинка (стр.72-74.)
Курган М.Г. Синдром розсіяного внутрішньосудинного зсідання крові в практиці акушерства та гінекології. Патогенез і лікування/ М.Г. Курган (стр.74-77.)
Трушкевич О.О. Сучасні погляди на причини рецидивування гіперпролактинемічних станів у жінок раннього репродуктивного віку, які не народжували/ О.О. Трушкевич (стр.78-80.)
Диннік В.О. Гормональний статус хворих на пубертатні маткові кровотечі при різних клінічних варіантах перебігу/ В.О. Диннік (стр.81-83.)
Дурягін В.І. Використання імпульсної електротерапії для лікування пацієнток з хронічними запальними процесами геніталій/ В.І. Дурягін (стр.84-85.)
Клініко-генетичні аспекти серцево-судинних захворювань у людини (Огляд літератури та власні дослідження) (стр.86-91.)
Запорожан В.М. Природжені вади розвитку з позицій епігенетики/ В.М. Запорожан, І.В. Руденко (стр.92-96.)
Результати клінічного неінвазивного порівняльного дослідження ефективності та безпечності препарату Фоліо у вагітних з дефіцитом йоду (стр.97-103.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


16.

Назва журналу :Експериментальна і клінічна медицина -2008р.,N 4
Цікаві статті :
Віктор Михайлович Сідельников: життєвий шлях лікаря, вченого, педагога, громадянина (стр.7-15.)
Волосовець О.П. Стан і перспективи дитячої кардіоревматологічної служби України/ О.П. Волосовець (стр.16-20.)
Волосовец А.П. Пероральные цефалоспорины в практике стационарной и амбулаторной педиатрии/ А.П. Волосовец, С.П. Кривопустов (стр.21-25.)
Абатуров А.Е. Значение модификации активности и рецепции цитокинов в медикаментозном контроле течения бронхиальной астмы/ А.Е. Абатуров (стр.26-30.)
Аряєв М.Л. Фактори ризику перинатальної трансмісії ВІЛ і прогресування ВІЛ-інфекції у дітей/ М.Л. Аряєв, Н.В. Котова, О.О. Старець (стр.31-33.)
Сучасний погляд на застосування індукторів інтерферону при респіраторній патології у дітей (стр.34-38.)
Борисова Т.П. Рациональные подходы к терапии и профилактике инфекции мочевой системы у детей/ Т.П. Борисова (стр.39-42.)
Волосовець Т.М. Попередження рецидивів клінічних проявів запальних захворювань тканин пародонта, асоційованих з персистуючою вірусною інфекцією в порожнині рота у хворих-вірусоносіїв/ Т.М. Волосовець (стр.43-46.)
Каладзе Н.Н. Состояние гормональной регуляции обмена кальция у больных ювенильным ревматоидным артритом/ Н.Н. Каладзе, Н.В. Савелко (стр.47-51.)
Каладзе Н.Н. Факторы риска формирования остеопении у детей с хроническим пиелонефритом/ Н.Н. Каладзе, Е.В. Титова (стр.52-59.)
Заболевания миокарда у детей раннего возраста 20 лет спустя... (стр.60-66.)
Прохоров Е.В. Вопросы терминологии и диагностических критериев ювенильного ревматоидного артрита/ Е.В. Прохоров (стр.67-70)
Сухарева Г.Э. Взаимосвязь коарктации аорты у детей с сочетанной сосудистой патологией шеи и головы/ Г.Э. Сухарева (стр.71-74.)
Новый подход к лечению детей с рецидивирующим обструктивным бронхитом, ассоциированным с персистирующими внутриклеточными инфекциями (стр.75-78.)
Персистирующая внутриклеточная инфекция - фактор, влияющий на смертность и состояние здоровья детей (стр.79-85.)
Андрійчук Д.Р. Патогенетичне значення оксиду азоту в розвитку виразкового процесу гастродуоденальної зони у дітей/ Д.Р. Андрійчук, Т.В. Сорокман (стр.86.)
Банадига Н.В. Диференційна діагностика уражень підшлункової залози/ Н.В. Банадига (стр.86.)
Безрук В.В. Проблема інфекцій сечовидільної системи у дітей/ В.В. Безрук, Ю.М. Нечитайло, О.В. Макарова (стр.87.)
Белоусов Ю.В. Бактериальная транслокация и гепатобилиарная система: клинические проявления и принципы коррекции/ Ю.В. Белоусов (стр.87.)
Бэлоусова О.Ю. Хронічний неспецифічний невиразковий коліт у дітей: критерії діагностики та принципи лікування/ О.Ю. Бэлоусова (стр.87-88.)
Бережний В.В. Особливості клінічного перебігу та терапії ювенільного ревматоїдного артриту у хворих із дисплазією сполучної тканини/ В.В. Бережний, Т.В. Марушко (стр.88.)
Бережний В.В. Визначення маркерів кісткового обміну у дітей з ювенільним ревматоїдним артритом/ В.В. Бережний, Ю.І. Тодика (стр.88-89.)
Бережний В.В. Особливості гормонального стану дітей першого року життя/ В.В. Бережний, Н.І. Токарчук, Г.Ю. Звенігородська (стр.89.)
Беш Л.В. Аналіз помилок в лікуванні бронхіальної астми у дітей: погляд крізь призму часу/ Л.В. Беш, О.І. Мацюра, О.М. Беш (стр.89-90.)
Богатова Н.В. Нейроендокринні показники реактивності організму дітей з ювенільним ревматоїдним артритом/ Н.В. Богатова, М.М. Каладзе (стр.90.)
Опыт внедрения "клинического протокола медицинского наблюдения за здоровым ребенком в возрасте до трех лет" в практику детской поликлиники (стр.90.)
Буряк В.М. Динаміка функціональної активності стовбурових структур мозку під впливом оксигенобаротерапії у дітей з артеріальною гіпотензією/ В.М. Буряк, Р.Ф. Махмутов (стр.91.)
Буряк О.Г. Вплив надмірної нейтрофільної активації на стан лейкоцитів у новонароджених при окисному стресі/ О.Г. Буряк, Н.О. Попелюк (стр.91.)
Вакуленко Л.І. Клінічні варіанти перебігу пієлонефриту у дітей/ Л.І. Вакуленко (стр.91-92.)
Віничук С.М. Особливості клінічної діагностики нейрогенної ротоглоткової дисфагії в гострому періоді мозкового інсульту/ С.М. Віничук, А.О. Волосовець (стр.92.)
Возняк А.В. Рівень магнію в сироватці крові у дітей з функціональними розладами вегетативної нервової системи/ А.В. Возняк, С.Л. Няньковський (стр.92-93.)
Удосконалення післядипломної підготовки лікарів-педіатрів (стр.93.)
Впровадження клінічного протоколу медичного догляду за здоровою дитиною віком до трьох років у навчальний процес (стр.93-94.)
Досвід клінічного спостереження та ведення новонароджених від матерів з ВІЛ на етапі пологового будинку (стр.94.)
Пери- та інтравентрикулярні крововиливи у недоношених дітей: деякі чинники розвитку (стр.94-95.)
Волосовец А.П. Микролиды в клинической практике современной педиатрии/ А.П. Волосовец, С.П. Кривопустов (стр.95.)
Волосовец А.П. Проблема астении у детей и поиск путей ее решения/ А.П. Волосовец (стр.95-96.)
Волосовец А.П. Современные подходы к лечению бронхита у детей/ А.П. Волосовец, С.П. Кривопустов (стр.96.)
Волосовец А.П. Воспаление и боль: современные подходы к лечению в педиатрии и детской кардиоревматологии/ А.П. Волосовец (стр.97.)
Волосовець О.П. Засвоєння навичок надання невідкладної допомоги - складова формування особистості лікаря/ О.П. Волосовець, Ю.В. Марушко (стр.97.)
Взаємозв'язок недиференційованої дисплазії сполучної тканини і дефіциту магнію у дітей (стр.98.)
Герасименко О.Н. Клинико-патогенетические особенности гастродуоденальной патологии у детей, ассоциированной с Helicobacter pylori/ О.Н. Герасименко, А.Е. Абатуров (стр.98.)
Гречаніна Ю.Б. Мітохондріальна недостатність у дітей з хронічними захворюваннями органів травлення/ Ю.Б. Гречаніна, О.В. Васильєва (стр.98-99.)
Григорчук Н.В. Герпетична інфекція - деякі особливості ії реабілітації у дітей грудного віку/ Н.В. Григорчук, В.С. Олійник, Л.М. Булат (стр.99.)
Дружина О.В. Порушення метаболічних процесів у міокарді у новонароджених з гемолітичною хворобою/ О.В. Дружина (стр.99-100.)
Дудник В.М. Сучасні погляди на анемію у дітей/ В.М. Дудник (стр.100.)
Ацетонемические состояния в педиатрической практике (стр.100.)
Зубаренко О.В. Особливості урофлоуметрії при кристалуричних нефропатіях у дітей/ О.В. Зубаренко, Т.В. Стоєва (стр.101.)
Іванусь С.Г. Методи корекції мітохондріальних дисфункцій у дітей із вторинними кардіоміопатіями на тлі хронічної бронхолегеневої патології/ С.Г. Іванусь, К.Д. Дука (стр.101.)
Иванько О.Г. Симетикон при остром аппендиците и функциональной абдоминальной боли у детей/ О.Г. Иванько (стр.101-102.)
Ільченко С.І. Формування рецидивуючих і хронічних захворювань органів дихання у дітей підліткового віку/ С.І. Ільченко, К.Д. Дука (стр.102.)
Каблукова Е.К. Клеточные мехнизмы формирования хронического гломерулонефрита у детей/ Е.К. Каблукова, Акрам Слимие (стр.102.)
Каладзе Н.Н. Эффективность использования метода биорезонансной вибростимуляции в реабилитации детей с бронхиальной астмой/ Н.Н. Каладзе, Е.М. Соболева, А.В. Юрьева (стр.103.)
Коррекция нарушений структурно-функционального состояния костной ткани у детей с гемобластозами на санаторно-курортном этапе (стр.103-104.)
Динамика состояния нейроэндокринной регуляции у детей с экстрасистолической аритмии и синусовой дисфункцией в процессе санаторно-курортной реабилитации (стр.104.)
Каладзе Н.Н. Изменение показателей адренокортикотропного гормона и кортизола у больных ювенильным ревматоидным артритом/ Н.Н. Каладзе, Н.Н. Скоромная (стр.104.)
Каменщик А.В. Динамічна структура вроджених вад серця у дітей у Запорізькій області/ А.В. Каменщик (стр.105.)
Катілов О.В. Постназальний синдром затікання слизу в практиці педіатра/ О.В. Катілов, Д.В. Дмитрієв, О.В. Мазулов (стр.105.)
Катілов О.В. Досвід використання сучасних технологій в процесі викладання педіатрії/ О.В. Катілов, О.В. Мазулов, Д.В. Дмитрієв (стр.105-106.)
Квашніна Л.В. Показники локального імунітету носоглотки у здорових дітей молодшого віку та засоби його корекції/ Л.В. Квашніна, В.П. Родіонов, В.В. Матвійчук (стр.106.)
Кондратьєв В.О. Діагностичні можливості добового моніторування функції зовнішнього дихання у дітей/ В.О. Кондратьєв, О.В. Єгоренко, М.В. Ширінкіна (стр.106.)
Кондратьєв В.О. Особливості серцевої діяльності у здорових дітей першого року життя/ В.О. Кондратьєв, Л.П. Бадогіна (стр.107)
Фактори, які впливають на формування здоров'я підлітків із сімей ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи (стр.107.)
Коржинський Ю.С. Чи існує зв'язок між рівнем цинку в організмі та вертикальною передачею ВІЛ?/ Ю.С. Коржинський, А.Є. Лісний (стр.107-108.)
Кривопустов С.П. Клиническое значение цефтриаксона/сульбактама в педиатрии/ С.П. Кривопустов (стр.108.)
Оптимизация лечения острого ринита у детей (стр.108-109.)
Кривопустов С.П. Клиническое значение комбинированного применения Lactobacillus и витаминов B9, B12 в современной педиатрии/ С.П. Кривопустов (стр.109.)
Кривопустов С.П. Доказательная база клинического применения Saccharomyces boulardii в практике современной педиатрии/ С.П. Кривопустов (стр.109-110.)
Кривопустов С.П. Комбинированное применение сиропа "Трайфед экспекторант" и препарата "Цефодокс" у детей с патологией дыхательной системы/ С.П. Кривопустов (стр.110.)
Кривопустов С.П. Клиническое значение блокаторов Н1-рецепторов в практике детской аллергологии и педиатрии/ С.П. Кривопустов (стр.110-111.)
Кривопустов С.П. Педиатрические аспекты формирования кардиоваскулярной патологии взрослых/ С.П. Кривопустов (стр.111.)
Кривопустов С.П. Использование информационных технологий для образовательного и научного поиска в современной медицине/ С.П. Кривопустов (стр.111-112.)
Крючко Т.О. Антибіотикотерапія та антибіотикорезистентність - один погляд на дві проблеми/ Т.О. Крючко, О.Я. Ткаченко (стр.112.)
Крючко Т.О. Профілактика рецидивів і комплексне лікування дітей молодшого віку з рецидивуючим бронхітом/ Т.О. Крючко, Ю.М. Кінаш (стр.113.)
Кузьменко А.Я. Програма викладання педіатрії студентам 6-го курсу медичного факультету зі спеціальності "лікувальна справа"/ А.Я. Кузьменко, О.М. Руднєв, В.Г. Мигаль (стр.113.)
Кутькин М.Е. Отдаленные результаты санаторно-курортной реабилитации детей с экозависимой патологией/ М.Е. Кутькин (стр.113-114.)
Ефективність нових спеціальних харчових продуктів у лікувально-профілактичному комплексі дітей з хронічним гастродуоденітом і рецидивуючим бронхітом в процесі реабілітації (стр.114.)
Лебединець О.М. Профілактика респіраторних захворювань у дітей - мешканців великого промислового міста/ О.М. Лебединець, Ю.Г. Резніченко (стр.114.)
Леженко Г.О. Особливості електрокардіографічної картини у дітей, хворих на муковісцидоз/ Г.О. Леженко, О.Є. Пашкова (стр.115.)
Леженко Г.О. Стан окислювальної модифікації білків у дітей, хворих на цукровий діабет/ Г.О. Леженко, О.М. Чакмазова, О.Є. Пашкова (стр.115.)
Леженко Г.О. Підходи до діагностики кардіальної патології у дітей раннього віку з вродженою цитомегалією/ Г.О. Леженко, О.М. Гиря, Т.В. Борисенко (стр.115.)
Литвин Б.С. Вплив церебролізину на металозалежні процеси ліпопероксидації у дітей з вегетативними дисфункціями/ Б.С. Литвин, А.П. Бурлака, М.В. Хайтович (стр.116.)
Лобода А.М. Зміни активності лактатдегідрогенази при гострому пієлонефриті у дітей/ А.М. Лобода (стр.116.)
Лук'янова О.М. Спосіб медикаментозного стримування фіброгенезу у дітей з хронічними вірусними гепатитами/ О.М. Лук'янова, В.С. Березенко, А.Г. Ципкун (стр.116-117.)
Лук'янова О.М. Актуальні питання превентивної педіатрії в аспекті збереження здоров'я людей/ О.М. Лук'янова, Ю.Г. Антипкін, Л.І. Омельченко (стр.117.)
Стан серцево-судинної системи у дітей з хронічним захворюванням нирок (стр.117.)
Маменко М.Є. Програмний підхід до ліквідації дефіциту мікронутрієнтів/ М.Є. Маменко, Н.А. Бєлих (стр.118.)
Проблеми терапії стрептококового тонзиліту у дітей (стр.118.)
Мокія-Сербіна С.О. Особливості біологічної та інтелектуальної зрілості дітей старшого дошкільного віку при наявності дефіциту заліза/ С.О. Мокія-Сербіна, Н.В. Василенко, В.В. Чечель (стр.118-119.)
Мороз Т.С. Сучасні способи вивчення дисфункції ендотелію у дітей/ Т.С. Мороз (стр.119-120.)
Нагорна Н.В. Ефективність різних терапевтичних курсів ріабалу у дітей з функціональними гастроінтестинальними розладами/ Н.В. Нагорна, М.П. Лимаренко (стр.120.)
Коррелятивная зависимость видов аритмии и структурных изменений соединительной ткани сердца у детей (стр.121.)
Цефікс у лікуванні пієлонефритів у дітей (стр.121.)
Роль макро- та мікроелементів у формуванні клініко-імунологічного статусу дітей з алергічними захворюваннями (стр.121-122.)
Недельська С.М. Розповсюдженість гіперчутливісті до цвільових грибів у дітей з бронхіальною астмою та алергічним ринітом/ С.М. Недельська, О.Д. Кузнєцова (стр.122.)
Нестеренко З.В. Особенности клинического течения атипично протекающих пневоний у детей/ З.В. Нестеренко, Г.И. Натальченко, В.Е. Солдатенкова (стр.122.)
Нечитайло Ю.М. Якість життя дітей із хронічною неврологічною патологією/ Ю.М. Нечитайло, Н.І. Ковтюк, О.Ю. Нечитайло (стр.123.)
Нечитайло Д.Ю. Механізми впливу перинатальної патології гіпоксично-ішемічного генезу на подальший розвиток дітей/ Д.Ю. Нечитайло, Ю.М. Нечитайло (стр.123.)
Стан ендокринної функції підшлункової залози у дітей з хронічною патологією травної системи (стр.123-124.)
Няньковський С.Л. Соматичні аспекти адаптації першокласників до навчання/ С.Л. Няньковський, М.С. Яцула (стр.124.)
Зміни фосфоліпідного складу крові при нефропатіях у дітей, які мешкають в екологічно несприятливих умовах (стр.125.)
Одинець Ю.В. Атопічний дерматит у дітей: сучасні напрямки ефективної терапії/ Ю.В. Одинець, А.Ф. Ручко (стр.125.)
Одинець Ю.В. Асиметричний диметиларгінін та діагностика хронічної хвороби нирок у дітей/ Ю.В. Одинець, О.В. Кононенко (стр.125-126.)
Одинець Ю.В. Діагностика реактивного артриту у дітей/ Ю.В. Одинець, А.Ф. Ручко, А.В. Морозов (стр.126.)
Олійник В.С. Особливості неонатального періоду у дітей, які народилися з ризиком внутрішньоутробного інфікування герпесвірусними інфекціями/ В.С. Олійник, Л.М. Булат, Н.В. Григорчук (стр.126-127.)
Острополец С.С. Проблема саногенеза в педиатрии/ С.С. Острополец (стр.127.)
обґрунтування підходів до лікування вегетативної дисфункції у дітей та підлітків (стр.127-128.)
Пілюйко Н.В. Особливості генеалогічного анамнезу у дітей, що хворіють на хронічний пієлонефрит/ Н.В. Пілюйко (стр.128.)
Пицюра Н.С. Синдром аспірації меконія та серцево-судинні розлади у новонароджених/ Н.С. Пицюра (стр.128-129.)
Ефективність препарату Флавозід у дітей з ГРВІ, ускладненою бронхообструктивним синдромом (стр.129.)
Прогностичні критерії розвитку бронхіальної астми у дітей шкільного віку (стр.129-130.)
П'ятницький Ю.С. Перспективи вивчення біоактивного засобу на основі порошкового субстату кріоконсервованої шкіри свині для лікувально-профілактичного використання при соматичних захворюваннях у дітей/ Ю.С. П'ятницький (стр.130.)
Резніченко Ю.Г. Корекція метаболічних порушень міокарда у дітей першого року життя/ Ю.Г. Резніченко, О.М. Лебединець (стр.130-131.)
Руднєв О.М. Застосування препаратів лактулози для лікування та корекції функціональних запорів у дітей/ О.М. Руднєв, О.О. Руднєв (стр.131.)
Савво В.М. Діагностика вторинних кардіоміопатій, асоційованих з хронічним тонзилітом/ В.М. Савво, К.В. Панфілов, Т.О. Філонова (стр.131.)
Савво В.М. Морфофункціональна характеристика серця при вторинних кардіоміопатіях, асоційованих з хронічним тонзилітом/ В.М. Савво, Т.О. Філонова, К.В. Панфілов (стр.132.)
Савво В.М. Особливості перебігу пролапсу мітрального клапана у дітей дошкільного віку/ В.М. Савво, Ю.В. Сороколат, О.М. Апанасенко (стр.132.)
Стан вуглеводного обміну у дітей з метаболічним синдромом (стр.133.)
Клініко-функціональний стан серцево-судинної системи у дітей, хворих на бронхіальну астму (стр.133.)
Перебіг дихальних розладів у дітей в неонатальному періоді та їх виходи (стр.133-134.)
Этиологические механизмы формирования осложненной пневмонии у детей раннего возраста (стр.134.)
Сенаторова Г.С. Можливості поверхневої електрокардіограми в ідентифікації електрофізіологічного механізму пароксизмальних суправентрикулярних тахікардій у дітей/ Г.С. Сенаторова, М.К. Уриваєва, С.М. Білогуров (стр.134-135.)
Роль герпесвірусної інфекції у розвитку цукрового діабету І типу у дітей (стр.135.)
Диагностика миокардиальной дисфункции у детей с врожденными пороками сердца (стр.135.)
Сінчук Н.І. Алергічні прояви генетичних захворювань/ Н.І. Сінчук (стр.136.)
Сміян О.І. Стан клітинного імунітету у дітей з вегетативними дисфункціями із групи радіаційного ризику/ О.І. Сміян, Н.О. Савельєва-Кулик (стр.136.)
Сміян О.І. Вплив деяких антибактеріальних препаратів на стан кишкової мікрофлори у дітей з негоспітальними пневмоніями/ О.І. Сміян, О.Г. Васильєва (стр.136-137.)
Сміян І.С. Ефективність застосування метаболічної терапії у новонароджених з проявами перинатальних інфекцій/ І.С. Сміян, Г.А. Павлишин (стр.137.)
Сологуб Г.Є. Психологічні аспекти ожиріння у дітей/ Г.Є. Сологуб, О.М. Місюра, М.В. Хайтович (стр.137-138.)
Сорокман Т.В. Визначення варіабельності серцевого ритму методом холтерівського моніторування в дітей, хворих на виразку ДПК/ Т.В. Сорокман, Л.Г. Паламар, У.Б. Пісік (стр.138.)
Стельмахівська В.П. Питання шкільної дієтетики та профілактичної медицини дитинства в діяльності вітчизняних педіатрів/ В.П. Стельмахівська (стр.138.)
Стоєва Т.В. Прогнозування розвитку нефропатій у дітей з позиції доказової медицини/ Т.В. Стоєва, Г.К. Копійка, М.В. Федін (стр.139.)
Товмаш Р.М. Роль персистуючої інфекції при рецидивіючому бронхіті у дітей/ Р.М. Товмаш (стр.139.)
Толмачева С.Р. Детская инвалидность как проблема здравоохранения/ С.Р. Толмачева (стр.139-140.)
Трояновська О.О. Попередження інфекційно-токсичного шоку у дітей з гострою лімфобластною лейкемією під час програмной терапії/ О.О. Трояновська, С.Л. Няньковський (стр.140.)
Турова Л.О. Забезпеченість есенціальними мікроелементами новонароджених з гіпоксичним ураженням центральної нервової системи важкого ступеня/ Л.О. Турова, І.В. Тарасова (стр.140-141.)
Тяжка О.В. Роль ранніх профілактично-реабілітаційних заходів для попередження трансформації спадкової алергічної схильності в алергічне захворювання/ О.В. Тяжка, Л.О. Левадна (стр.141.)
Тяжка О.В. Формування і перебіг хронічної гастродуоденальної патології у дітей/ О.В. Тяжка, В.І. Боброва (стр.141.)
Оцінка гліколітичних процесів і енергетичного обміну еритроцитів у дітей з залізодефіцитною анемією за наявності супутніх захворювань (стр.142.)
Метаболічні порушення кісткової та сполучної тканини у дітей в сучасних екологічних умовах (стр.142)
Регіональний моніторинг донозологічних розладів формування піка кісткової маси у дітей (стр.142-143.)
Недостатність еритропоєтину при залізодефіцитній анемії у дітей шкільного віку (стр.143.)
Комплексне лікування захворювань бронхолегеневої системи у дітей з використанням активної санації трахеобронхіального дерева (стр.143-144.)
Корекція гіпофізарного нанізму у дітей з використання рекомбінантних форм препаратів гормону росту (стр.144.)
Шаламай М.О. Клініко-функціональна характеристика позастравохідних проявів гастроезофагеальної рефлюксної хвороби у дітей старшого віку з допомогою показників добового внутрішньостравохідного рН-моніторингу/ М.О. Шаламай, І.В. Сторожук, Т.Л. Маланіна (стр.144-145.)
Шевченко Л.І. Структурні зміни в кисневотранспортній системі новонароджених, що перенесли хронічну утробну гіпоксію/ Л.І. Шевченко, К.В. Розова, Н.Я. Митник (стр.145-146.)
Шостакович-Корецька Л.Р. Актуальні проблеми артеріальної гіпертензії у дітей/ Л.Р. Шостакович-Корецька, Т.А. Гайдук (стр.146.)
Шкробанець І.Д. Роль інформаційних технологій у підвищенні ефективності заходів педіатрічної служби/ І.Д. Шкробанець, Ю.М. Нечитайло (стр.146.)
Щербинская Е.Н. Практическое использование стратегии интегрированного ведения болезней детского возраста в современной педиатрии/ Е.Н. Щербинская (стр.147.)
Щотка Т.П. Вплив STEP-терапії на якість життя дітей, хворих на бронхіальну астму/ Т.П. Щотка (стр.147.)
Щотка Т.П. Визначення еозинофільного катіонного протеїну у дітей у віці до трьох років для ранньої діагностики бронхіальної астми/ Т.П. Щотка (стр.148.)
Ярцева Д.А. Клинико-функциональная характеристика детей с пыльцевой бронхиальной астмой/ Д.А. Ярцева (стр.148.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2009р. т.71,N 2
Цікаві статті :
Лобода В.Ф. Перебіг хронічної поєднаної гастродуоденальної та гепатобіліарної патології у дітей на фоні лімфатико-гіпопластичної аномалії конституції, оптимізація лікування/ В.Ф. Лобода, А.З. Миколенко (стр.5-8.)
Баб'як В.І. Ефективність послідовної ерадикаційної терапії у дітей з хронічним гастродуоденітом, асоційованим з гелікобактеріозом/ В.І. Баб'як (стр.8-11.)
Волосянко А.Б. Удосконалення діагностики поєднаної патології гепатобіліарної системи у школярів/ А.Б. Волосянко, І.С. Лембрик, В.В. Ходан (стр.12-15.)
Особливості емоційної сфери у дітей з хронічною патологією органів травлення (стр.16-19.)
Проблема тривожності як складова етіопатогенезу хронічної патології (стр.20-23.)
Сміян І.С. Комплексне лікування порушень мінеральної щільності кісткової тканини у дітей, хворих на ендемічний дифузний зоб/ І.С. Сміян, Л.Б. Романюк (стр.24-25.)
Руденко І.В. Природжені вади розвитку опорно-рухової системи у новонароджених/ І.В. Руденко (стр.26-28.)
Ільницька Л.І. Пріоритетні напрямки протидії туберкульозу серед дитячого та підліткового населення в умовах впровадження ДОТС стратегії/ Л.І. Ільницька (стр.29-31.)
Майданник В.Г. Роль дисфункції Убіквітин-протеасомного протеолізу в генезі артеріальної гіпертензії/ В.Г. Майданник, М.В. Хайтович (стр.32-40.)
Сухоносова О.Ю. Досвід корекції симптомів підвищеної збудливості та порушень сну у дітей раннього віку/ О.Ю. Сухоносова, Н.В. Молочек (стр.41-44.)
Крючко Т.О. До питання оптимізації лікування дітей з синдромом подразненого кишечника/ Т.О. Крючко, І.М. Несіна, С.М. Зіньковська (стр.45-49.)
Козлов Р.С. Порівняння in vitro ефективності Цефтріаксону й Цефтріаксону/Сульбактаму щодо БЛРС-продукуючих штамів сімейства Enterobacteriaceae/ Р.С. Козлов, А.А. Мартинович, А.В. Дехнич (стр.50-52.)
Іванов Д.Д. Протирецидивна терапія інфекцій сечовивідних шляхів у дітей/ Д.Д. Іванов, С.В. Кушніренко (стр.53-55.)
Багатоплодова вагітність в акушерській практиці (стр.56-63.)
Ломага Ю.Ю. Особливості аномалій пологової діяльності у жінок, які багато народжують/ Ю.Ю. Ломага (стр.64-66.)
Пехньо Н.В. Синдром втрати плода внаслідок генітальної герпетичної інфекції/ Н.В. Пехньо (стр.66-69.)
Дурягін В.І. Зміни цитокінового статусу при запальних процесах репродуктивної системи/ В.І. Дурягін (стр.69-71.)
Левенець С.О. Рівень лептину в крові дівчат-підлітків із розладами менструальної функції/ С.О. Левенець, Т.А. Начьотова, Д.А. Кашкалда (стр.72-73.)
Шевченко В.Н. Гормонально-метаболічний статус дівчаток з інвертованим пубертатом/ В.Н. Шевченко (стр.74-75.)
Грищенко В.І. Метаболічний синдром і гіперпластичні процеси в ендометрії : різні грані перименопаузальних розладів/ В.І. Грищенко, І.А. Качайло, І.Ю. Муризіна (стр.76-84.)
Особливості стану сексуального здоров'я жінок фертильного віку, інфікованих ВІЛ (стр.84-87.)
Рудь В.О. Вплив гістеректомії на сексуальну функцію жінок/ В.О. Рудь (стр.88-90.)
Клініко-морфологічні паралелі у хворих, які перенесли діагностичні вишкрібання стінок порожнини матки і цервікального каналу (стр.90-94.)
Ромащенко О.В. Пізнання жіночої сексуальності через історію італійського мистецтва/ О.В. Ромащенко (стр.95-97.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


18.

Назва журналу :Международный журнал педиатрии, акушерства и гинекологии -2012р. т.2,N 1
Цікаві статті :
Абатуров О. Є. Підвищення ефективності ерадикації helIcobacter pylori у дітей за рахунок застосування пробіотичного препарату, що містить штами Lactobacillus/ О. Є. Абатуров, О. М. Герасименко, О. О. Агафонова (стр.5)
Клінічні особливості та рівень експресії фактора транскрипції NF-κB в динаміці перебігу гострого обструктивного бронхіту у дітей раннього віку , О. Є. Абатуров, О. О. Русакова (стр.5)
Абатуров О. Є. Експресія маркерів клітинної ланки локального імунітету слизової оболонки шлунка при хронічних НР-асоційованих гастритах у дітей/ О. Є. Абатуров, Н. Ю. Завгородня (стр.6)
Антипкін Ю. Г. Бронхіти у дітей: питання класифікації, дагностики та лікування/ Ю. Г. Антипкін, В. Ф. Лапшин, Т. Р. Уманець (стр.6)
Сучасні підходи до діагностики та лікування фенотипів бронхіальної астми у дітей , Ю. Г. Антипкін, Т. Р. Уманець (стр.7)
Антипкін Ю. Г. Нагальні питання перинатальної медицини в Україні/ Ю. Г. Антипкін, Ю. В. Давидова (стр.7)
Генетичні особливості захворювань суглобів у дітей та підлітків , Н. В. Багацька, І. С. Лебець (стр.8)
Стратегія лікувального харчування у дітей з атопічним дерматитом , Н. В. Банадига, І. О. Рогальський (стр.8)
Башкірова Н. С. Функціональний стан щитовідної залози та чутливість бронхіальних рецепторів у дітей, що зазнають дії тютюнового диму/ Н. С. Башкірова, С. Г. Іванусь, М. М. Донец (стр.9)
Безруков Л. О. Залежність фенотипів бронхіальної астми у дітей від поліморфізму генів глутатіонтрансфераз Т1, М1/ Л. О. Безруков, Л. А. Іванова (стр.9)
Безрук В. В. Динаміка підліткової захворюваності нефрологічного профілю/ В. В. Безрук (стр.10)
Структура серцевого ритму недоношених новонароджених з гіпоксично-геморагічним ураженням головного мозку , Б. О. Безкаравайний, Г. О. Соловйова (стр.10)
Бєлашова О. В. Діагностична значущість показників метаболічної активності еозинофілів крові для верифікації бронхіальної астми раннього початку/ О. В. Бєлашова, О. В. Власова, О. А. Липованчук (стр.11)
Йодна забезпеченість вагітних, матерів-годувальниць та дітей грудного віку на сході України , Н. А. Бєлих, М. Є. Маменко (стр.11)
Березенко В. С. Синдром перевантаження залізом у дітей з ХГС (молекулярно-генетичні та клінічні особливості)/ В. С. Березенко, Р. В. Мостовенко, М. Б. Диба (стр.12)
Березенко В. С. Ехографічні прояви фіброзу печінки у дітей з хронічним вірусним гепатитом С/ В. С. Березенко, Р. В. Мостовенко, Б. А. Тарасюк (стр.12)
Клiнiчнi та параклiнiчнi особливості перебiгу хронічної гастродуоденальної патології у дітей різного віку , В. І. Боброва, А. О. Кошова (стр.13)
Клінічні особливості перебігу хронічної гастродуоденальної патології у дітей, які палять , В. І. Боброва, Ю. І. Воробієнко (стр.13)
Большова О. В. Прогнозування ефективності терапії гормоном росту у дітей препубертатного віку з соматотропною недостатністю на основі базальних ауксологічних та ростових показників з урахуванням ростової відповіді/ О. В. Большова, І. В. Лукашук (стр.14)
Ефективність комплексів терапії при систолічній дисфункції міокарда у дітей і підлітків , Л. Ф. Богмат, Л. І. Рак (стр.14)
Спектр сенсибілізації у дітей шкільного віку з персистувальною респіраторною алергійною патологією , Н. К. Богуцька, М. Н. Гарас (стр.15)
Больбот Ю. К. "Катамнестичні проблеми" недоношених немовлят - проблеми годування/ Ю. К. Больбот, Т. К. Мавропуло, Т. І. Степаненко (стр.15)
Больбот Ю. К. Особливості лікування патології верхніх відділів травного тракту у дітей з бронхіальною астмою/ Ю. К. Больбот, М. В. Калічевська (стр.16)
Досвід реабілітації дітей, що народилися з дуже низькою та екстремально низькою масою тіла , Л. М. Боярська, Ю. В. Котлова (стр.16)
Патогенетичне обгрунтування використання препарату "Гастритол" для лікування та профілактики гастроезофагеальної рефлюксної хвороби у дітей , Л. М. Боярська, К. О. Іванова (стр.17)
Боярська Л. М. Кардіальні прояви гастроезофагеальної рефлюксної хвороби у дітей/ Л. М. Боярська, К. О. Іванова, Л. В. Кравець (стр.17)
Боярчук О. Р. Значення вірусів родини герпес у дітей з гострою ревматичною лихоманкою/ О. Р. Боярчук, Т. В. Томашівська, Т. О. Буднік (стр.18)
Будрейко О. А. Компенсація вуглеводного обміну в залежності від стану фізичної активності у дітей, хворих на цукровий діабет 1 типу/ О. А. Будрейко, О. В. Морозов, С. О Чумак (стр.18)
Ураження органів і систем при ожирінні у дітей та підлітків , О. А. Будрейко, Л. Д. Нікітіна (стр.19)
Застосування шкали NTISS з метою оцінки тяжкості стану та агресивності лікування у новонароджених з тяжкою дихальною недостатністю при критичних станах , О. Г. Буряк, Ю. Б. Ященко (стр.19)
Буряк В. М. Динаміка показників місцевого імунітету в дітей у процесі лікування гострого пієлонефриту/ В. М. Буряк, Р. Ф. Махмутов, В. Л. Бабич (стр.20)
Стан антитоксичного імунітету при дифтерії у дітей з різним вакцинальним статусом , О. Р. Буц, В. О. Дорошенко (стр.20)
Височина І. Л. Можливості колірної методики для оцінки рівня адаптованості у дітей шкільного віку з дитячих будинків/ І. Л. Височина (стр.21)
Деякі питання щодо досягнення контролю бронхіальної астми в дітей , О. П. Волосовець, С. П. Кривопустов (стр.21)
Показники лабільності бронхів у дітей з фенотипами бронхіальної астми раннього та пізнього початку , М. Н. Гарас, О. Г. Григола (стр.22)
Гладун К. В. Особливості показників артеріального тиску та їхній взаємозв’язок з рівнем адипонектину у підлітків з ожирінням, ускладненим артеріальною гіпертензією/ К. В. Гладун (стр.22)
Соматизація при хронічній гастродуоденальній патології у дітей , О. З. Гнатейко, О. Л. Личковська (стр.23)
Терапевтичні аспекти дисліпідемії у підлітків з артеріальною гіпертензією , Н. М. Головченко, М. Ю. Сульженко (стр.23)
Гуменюк Л. М. Клінічна феноменологія депресивних розладів у дітей шкільного віку, страждаючих ожирінням, обумовленим надмірним надходженням енергетичних ресурсів/ Л. М. Гуменюк, І. М. Кабатова (стр.24)
Гуменюк Л. М. Інтегративний підхід в лікуванні та реабілітації хворих на ювенільний ревматоїдний артрит на етапі санаторно-курортного лікування/ Л. М. Гуменюк, О. В. Сарчук (стр.24)
Дитятковський В. О. Вплив штучного вигодовування на формування хронічної патології травного тракту у дітей/ В. О. Дитятковський, О. Л. Кривуша, М. В. Дюбіна (стр.25)
Психологічні особливості дітей, часто хворіючих на гострі респіраторні захворювання , Б. Я. Дмитришин, В. Д. Лукашук (стр.25)
Дубова Г. В. Диселементоз у дітей, які живуть в екологічно несприятливих умовах/ Г. В. Дубова, О. В. Бордюгова, О. П. Коваль (стр.26)
Дудник В. М. Продукція прозапального цитокіну інтерлейкіну 1β у дітей, хворих на хронічний гломерулонефрит/ В. М. Дудник, Г. Ю. Звенігородська (стр.26)
Дудник В. М. Клініко-лабораторні особливості перебігу ювенільного ревматоїдного артриту/ В. М. Дудник, Ю. В. Вижга (стр.27)
Дука Е. Д. Резервы сохранения здоровья детей и возможности неонатальной профилактики в педиатрии/ Е. Д. Дука, И. Г. Дука (стр.27)
Дука К. Д. Стан енергометаболічної активності міокарда у дітей з хронічним бронхітом/ К. Д. Дука, В. І. Чергінець, С. Г., Ільченко С. І. Іванусь С. Г. (стр.28)
Комплексне лікування дітей з перинатальним ураженням цнс, синдромом вегето-вісцеральних дисфункцій , К. Д. Дука, Н. В. Мишина (стр.28)
Дука К. Д. Ефективність ліпіну при порушеннях метаболічної активності легень у дітей з хронічною бронхолегеневою дисплазією/ К. Д. Дука, С. І. Ільченко, С. Г. Іванусь (стр.29)
Єгоров О. О. Стан новонароджених і дітей, які народилися у матерів після органозберігаючого лікування передраку і початкових стадій раку шийки матки/ О. О. Єгоров (стр.29)
Бронхолегенева дисплазія у дітей на сучасному етапі , О. І. Єрохіна, Т. В. Буднік (стр.30)
Загородній М. П. Особливості занять з медичної генетики у лікарів-інтернів/ М. П. Загородній, В. Е. Маркевич (стр.30)
Зюкова І. Б. Вплив електросон-терапії на нейрогуморальні фактори у дітей з артеріальною гіпертензією/ І. Б. Зюкова, М. М. Каладзе (стр.31)
Чому в університеті для студентів потрібні велотренажери? , О. Г. Іванько, В. Я. Підкова (стр.31)
Казицька Н. М. Мясні продукти у харчуванні дітей раннього віку/ Н. М. Казицька, Т. І. Степаненко (стр.32)
Каладзе М. М. Клініко-етологічні особливості бронхіальної астми у дітей/ М. М. Каладзе, Л. І. Мурадосілова, А. В. Юр’єва (стр.32)
Каладзе М. М. Використання бальнеотерапії в реабілітації дітей з первинною артеріальною гіпертензією/ М. М. Каладзе, Т. Ю. Яніна, Н. А. Ревенко (стр.33)
Кашіна-Ярмак В. Л. Особливості розвитку дітей раннього віку із синдромом Дауна/ В. Л. Кашіна-Ярмак (стр.33)
Квашніна Л. В. Стан вегетативного гомеостазу у дітей з вегетативною дисфункцією та порушеннями терморегуляції/ Л. В. Квашніна, О. В. Скобенко, Т. Б. Ігнатова (стр.34)
Особенности вегетативного гомеостаза у детей школьного возраста с проявлениями нейроциркуляторной и вегето-сосудистой дисфункций , Л. В. Квашнина, Т. Б. Игнатова (стр.34)
Квашніна Л. В. Стан азотистого та кальцій-фосфорного обміну у дітей раннього віку при корекції раціону за допомогою харчових продуктів/ Л. В. Квашніна, І. М. Матвієнко, В. П. Родіонов (стр.35)
Клименко Т. М. Діагностика мікроелементних порушень у новонароджених із внутрішньоутробною пневмонією/ Т. М. Клименко, І. В. Тарасова (стр.35)
Ковтюк Н. І. Здоров’я та якість життя школярів за даними скринінгових досліджень/ Н. І. Ковтюк, Ю. М. Нечитайло (стр.36)
Кокоркін О. Д. Характеристика пренатальних факторів ризику розвитку природжених вад сечовивідних шляхів/ О. Д. Кокоркін (стр.36)
Колоскова О. К. Використання кластерного аналізу в прогнозуванні тяжких нападів бронхіальної астми у підлітків/ О. К. Колоскова, М. Г. Гнатюк, О. Я. Кухта (стр.37)
Коренєв М. М. До питання медичного супроводу нащадків осіб, які постраждали від радіаційної аварії/ М. М. Коренєв, Г. О. Бориско, В. Л. Кашіна-Ярмак (стр.37)
Актуальні питання організації медичної допомоги учням загальноосвітніх навчальних закладів , М. М. Коренєв, Т. В. Пересипкіна (стр.38)
Костенко Т. О. Біоелектрична активність міокарда у дітей, батьки яких були опромінені в дитячому та підлітковому віці/ Т. О. Костенко (стр.38)
Крамарьов С. О. Імунологічний статус у дітей, хворих на інфекційний мононуклеоз епштейна-барр вірусної етіології/ С. О. Крамарьов, О. В. Виговська, Н. М. Тарадій (стр.39)
Кривопустов С. П. Антибіотикотерапія сепсису в дитячому віці з позицій доказової медицини/ С. П. Кривопустов (стр.39)
Діагностичні критерії варіантів перебігу гастроезофагеальної рефлюксної хвороби у дітей , Т. О. Крючко, І. М. Несіна (стр.40)
Крючко Т. О. Вивчення генетичних маркерів неконтрольованої бронхіальної астми у дітей/ Т. О. Крючко, О. Я. Ткаченко, Ю. О. Вовк (стр.40)
Кукуруза Г. В. Аналіз потреб сімей, що виховують дітей з синдромом Дауна/ Г. В. Кукуруза, О. О. Кирилова (стр.41)
Еволюція остеоартрозу в підлітків у віддалені строки спостереження з урахуванням санаторно-курортної реабілітації , І. С. Лебець, Н. С. Шевченко (стр.41)
Лебець І. С. Особливості клінічних проявів системного червоного вовчака в дітей на ранніх етапах захворювання та сучасні принципи його лікування/ І. С. Лебець, С. Р. Толмачова, Н. С. Шевченко (стр.42)
Лебець І. С. Характеристика емоційного статусу хворих на остеоартроз підлітків/ І. С. Лебець, Г. В. Летяго, О. В. Матвієнко (стр.42)
Леоненко Н. Й. Клініко-ендоскопічні особливості хронічних гастритів, асоційованих з герпесвірусними інфекціями у дітей/ Н. Й. Леоненко (стр.43)
Лобода А. М. Сироватковий вміст кортизолу у новонароджених з ішемічною нефропатією/ А. М. Лобода, В. Е. Маркевич (стр.43)
Актуальність якості води в розвитку лямбліозу кишечника у дітей з гастродуоденальною патологією , В. Ф. Лобода, Л. І. Добровольська (стр.44)
Інформована згода в практиці лікаря-педіатра , Т. К. Мавропуло, В. А. Тіщенко (стр.44)
Критичні вроджені вади серця у новонароджених - діагностичні проблеми , Т. К. Мавропуло, О. С. Буяльський (стр.45)
Кулешов О. В. Функціональний стан серцево-судинної системи у дітей з пролапсом мітрального клапана/ О. В. Кулешов, О. В. Кулешов (стр.45)
Порівняльна оцінка використання щохвилинного моніторингу артеріального тиску для діагностики різних клінічних форм вегетативних дисфункцій у дітей , В. Г. Майданник, І. О. Мітюряєва (стр.46)
Поширеність надмірної маси тіла та ожиріння у дітей та підлітків (в рамках скрінінгу метаболічного синдрому) , В. Г. Майданник, М. В. Хайтович (стр.46)
Ефективність та безпечність препарату трифамокс при лікуванні негоспітальної пневмонії у дітей , В. Г. Майданник, М. В. Хайтович (стр.47)
Застосування тівортіну з метою корекції оксидативного стресу у дітей, хворих на цукровий діабет I типу , В. Г. Майданник, М. В. Хайтович (стр.47)
Тиреоїдний статус дітей із атопічним дерматитом , М. Є. Маменко, М. В. Щербакова (стр.48)
Маменко М. Є. Функціональні гастроінтестинальні розлади у дітей із дифузним нетоксичним зобом/ М. Є. Маменко, О. О. Бугаєнко (стр.48)
Марусик У.І. Сучасні можливості підвищення ефективності базисної протизапальної терапії бронхіальної астми в школярів/ У. І. Марусик, В. І. Герчик, Т. Д. Руда (стр.49)
Проблема діагностики та лікування лактазної недостатності у дітей грудного віку , Ю. В. Марушко, Т. В. Іовіца (стр.49)
Можливість корекції ацетонемічного синдрому у дітей , Ю. В. Марушко, Т. В. Мошкіна (стр.50)
Марушко Ю. В. Стан обміну мелатоніну у дітей з первинною артеріальною гіпертензією/ Ю. В. Марушко, Т. В. Гищак, А. С. Злобинець (стр.50)
Характкристика соматичного здоров’я учнів старших класів , Ю. В. Марушко, О. Л. Таринська (стр.51)
Характеристика вмісту інтерферонів та секреторного iga у ротоглотковому секреті у дітей, що часто хворіють на гострі респіраторні інфекції , Ю. В. Марушко, О. Ф. Мельников (стр.51)
Марушко Ю. В. Особливості перебігу хронічного гастродуоденіту у дітей із зниженим вмістом цинку/ Ю. В. Марушко, А. О. Асонов (стр.52)
Марушко Т. В. Місце імунобіологічної терапії в алгоритмі лікування системної форми ювенільного ревматоїдного артриту/ Т. В. Марушко (стр.52)
Матвієнко І. М. Стандарт надання медичної допомоги дітям на первинному рівні/ І. М. Матвієнко (стр.53)
Микалюк Л. В. Відмінності спірографічних показників у дітей шкільного віку за різного дебюту бронхіальної астми/ Л. В. Микалюк, Т. М. Воротняк, Я. А. Балицька (стр.53)
Соматоформна вегетативна дисфункція у дітей: співпраця педіатра і дитячого психіатра , Е. А. Михайлова, Т. Ю. Проскуріна (стр.54)
Медико-соціальний аспект депресії у дітей молодшого шкільного віку у контексті шкільної неуспішності , Е. А. Михайлова, Т. Ю. Проскуріна (стр.54)
Діти як група ризику: фокус на дитячих суїцидах , Е. А. Михайлова, Т. Ю. Проскуріна (стр.55)
Мітельова Т. Ю. Дитина та комп’ютер: сучасні погляди на проблему/ Т. Ю. Мітельова (стр.55)
Мітельов Д. А. Особливості церебральної гемодинаміки у дітей з цукровим діабетом 1типу/ Д. А. Мітельов (стр.56)
Клініко-анамнестичн фактори ризику розвитку гострого бронхіту у дітей , І. О. Мітюряєва, В. В. Абабков (стр.56)
Особливості порушень кровообігу та функціонування головного мозку у дітей з пароксизмальною вегетативною недостатністю на фоні патології шийного відділу хребта , І. О. Мітюряєва, Н. М. Кухта (стр.57)
Сучасні підходи до лікування вегетативних дисфункцій за гіпотензивним типом у дітей , І. О. Мітюряєва, Н. М. Кухта (стр.57)
Метаболические изменения и гомоцистеинемия в развитии артериальной гипертензии у детей с избыточной массой тела и ожирением , Н. Г. Мэтрэгунэ, Л. И. Бикир-Тхоряк (стр.58)
Спосіб корекції порушень моторики жовчних шляхів у дітей , Н. В. Нагорна, О. В. Бордюгова (стр.59)
Досвід застосування препарату місцевої дії "Трахісан" при гострих запальних захворюваннях ЛОР-органів у дітей з хронічним тонзилітом , Н. В. Нагорна, О. В. Бордюгова (стр.59)
Неділько В. П. Динамічні показники стану здоров’я школярів та фактори його ризику/ В. П. Неділько, С. А. Руденко, Т. М. Камінська (стр.60)
Неділько В. П. Здоров’я школярів в залежності від їх особистого розвитку та умов виховання/ В. П. Неділько, С. А. Руденко (стр.60)
Позалікарняні пневмонії у дітей: новий підхід до оцінки фенотипічних варіантів , З. В. Нестеренко, Г. І. Натальченко (стр.61)
Нечитайло Ю. М. Перинатальні аспекти неврологічної патології у дітей/ Ю. М. Нечитайло, І. Д. Шкробанець (стр.61)
Роль киснево-синглетної терапії у реабілітації хворих з хронічними обструктивними захворюваннями легень , С. О. Никитюк, С. В. Євтушенко (стр.62)
Ніконова В. В. Клініко-гемодинамічна характеристика підлітків із первинною артеріальною гіпертензією та артеріальною гіпертензією із надлишковою масою тіла/ В. В. Ніконова, Е. М. Носова, Т. С. Введенська (стр.62)
Носова О. М. Формування початкових ознак атеросклерозу у підлітків із артеріальною гіпертензією/ О. М. Носова, І. М. Яковлєва (стр.63)
Вплив глюкокортикоїдної терапії на метаболізм кісткової ткании у дітей з ревматичними хворобами , Л. І. Омельченко, І. В. Дудка (стр.63)
Особливості функціонально-структурного стану органів травлення при ювенільному ревматоїдному артриті , Л. І. Омельченко, О. М. Муквіч (стр.64)
Ортеменка Є. П. Ефективність дезлоратадину у комплексній базисній терапії нейтрофільного фенотипу бронхіальної астми у дітей шкільного віку/ Є. П. Ортеменка (стр.64)
Стан серцево-судинної системи у дітей з хронічними захворюваннями травного тракту , Б. М. Павликівська, А. П. Юрцева (стр.65)
Стан ендотелій залежної та ендотелій незалежної вазодилятації у дітей і підлітків з підвищеним артеріальним тиском , Г. А. Павлишин, О. І. Слободян (стр.65)
Статеві відмінності розвитку ожиріння та артеріальної гіпертензії у шкільному віці , Г. А. Павлишин, В. Б. Фурдела (стр.66)
Поширеність надмірної маси тіла, ожиріння та артеріальної гіпертензії серед школярів м. Тернополя , Г. А. Павлишин, К. В. Левандовська (стр.66)
Панченко О. А. Поширеність вродженних вад серця та малих аномалій розвитку серця в популяції/ О. А. Панченко, Н. П. Цапро, А. А. Вятлєва (стр.67)
Панько Н. О. Диференційно-діагностичні ознаки раннього артриту у дітей/ Н. О. Панько (стр.67)
Пархоменко Л. К. Застосування статичної гепатосцинтіграфії в оцінці функції печінки у дітей та підлітків з ожирінням/ Л. К. Пархоменко, Л. А. Страшок, О. В. Бузницька (стр.68)
Пашкова О. Є. Функціональний стан міокарда правого шлуночка у дітей з хронічною бронхолегеневою патологією/ О. Є. Пашкова (стр.68)
Особливості серцево-судинної системи у дітей та підлітків з порушенням постави , М. М. Пєший, С. М. Танянська (стр.69)
Зміни рівня індексу ендогенної інтоксикації і ваги тіла у дітей з коморбідною патологією гастродуоденальної зони та первинною артеріальною гіпертензією , С. А. Пісоцька, Ю. В. Марушко (стр.69)
Попов С. В. Про- та протизапальні цитокіни та імунна відповідь у дітей дошкільного віку, що перенесли гіпоксично-ішемічне ураження центральної нервової системи в анамнезі/ С. В. Попов, С. М. Касян (стр.70)
Попов С. В. Поширеність малих аномалій розвитку серця серед школярів, народжених у "late-preterm" строках/ С. В. Попов, С. І. Бокова (стр.70)
Прохорова М. П. Оптимізація терапії атопічного дерматиту у дітей/ М. П. Прохорова, Н. Г. Бичкова (стр.71)
Пушкарьова Т. Н. Використання структурованих і напівструктурованих діагностичних інструментів для скринінгу та ранньої діагностики розладів спектра аутизму/ Т. Н. Пушкарьова, О. С. Омельченко (стр.71)
Резніченко Ю. Г. Новий підхід до прогнозування ризику розвитку дисбактеріозу кишечника у дітей, які мешкають в умовах постійного техногенного впливу/ Ю. Г. Резніченко, М. О. Ярцева (стр.72)
Ричкова Т.А. Частота визначення антитіл до модифікованого цитрулінованого віментину у дітей із суглобовою патологією/ Т. А. Ричкова (стр.72)
Рогальська Я. В. Мікроелементний статус у здорових дітей раннього віку/ Я. В. Рогальська, Н. В. Банадига (стр.73)
Савво В. М. Прогнозування стану гепатобіліарної системи у дітей з реактивними артритами/ В. М. Савво, К. А. Яновська (стр.73)
Перспективи досягнення контролю у дітей шкільного віку з пізнім дебютом бронхіальної астми , С. І. Сажин, І. У. Безрукова (стр.74)
Сарчук О. В. Функціональний стан м'язового апарату у дітей хворих на ювенільний ревматоїдний артрит/ О. В. Сарчук, М. М. Каладзе (стр.74)
Концепція якості життя як засіб розроблення сучасних ефективних технологій підвищення адаптаційних ресурсів організму дітей різного віку, підлітків та молоді , І. В. Сергета, Н. В. Стоян (стр.75)
Скалецька Н. М. Вивчення впливу техногенно забрудненого довкілля на мікроелементний склад волосся та динаміку дитячої онкопатології у Львівській області/ Н. М. Скалецька, І. Г. Мудра, Я. М. Ямка (стр.75)
Сміян О. І. Особливості порушення імунологічної реактивності у дітей з тонзилогенними ураженнями серцево-судинної системи/ О. І. Сміян, Ю. А. Мозгова (стр.76)
Сміян О. І. Лейкоцитарні індекси в діагностиці негоспітальних пневмоній у дітей раннього віку/ О. І. Сміян, Х. І. Василишин (стр.76)
Патогенетичні механізми розвитку негоспітальних пневмоній у дітей раннього віку , І. С. Сміян, Г. А. Павлишин (стр.77)
Стан гуморального імунітету в сироватці крові у дітей шкільного віку, хворих на негоспітальну пневмонію , О. І. Сміян, В. А. Горбась (стр.77)
Сміян О. І. Стан кишкової мікрофлори дітей шкільного віку, хворих на бронхіальну астму/ О. І. Сміян, В. О. Курганська (стр.78)
Соболєва О. М. Порівняльна оцінка впливу пелоїдотерапії та електросон-терапії на вміст гормонів епіфізарно-гіпофізарно-надниркової осі у хворих на ЮРА/ О. М. Соболєва, Н. М. Скоромна (стр.78)
Сокольник С. В. Вміст та прогностичне значення інтерлейкінів у дітей, хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки/ С. В. Сокольник (стр.79)
Сорокман Т. В. Оптимізація діагностики виразкової хвороби дванадцятипалої кишки в дітей/ Т. В. Сорокман, В. Г. Остапчук, Л. Ю. Хлуновська (стр.79)
Можливості капнографії для визначення порушень функції зовнішнього дихання у хворих на бронхолегеневу дисплазію , Т. І. Степаненко, В. А. Тіщенко (стр.80)
Особливості перебігу хронічних гепатитів у дітей з онкогематологічними захворюваннями , І. В. Сторожук, М. О. Шаламай (стр.80)
Гепатопанкреатопатія при онкогематологічних захворюваннях у дитячому віці , М. Ю. Сульженко, Н. М. Головченко (стр.81)
Тимчук Є. В. Лептин - один із предикторів розвитку ожиріння у дітей/ Є. В. Тимчук, А. А. Тимчук (стр.81)
Підготовка сімейного лікаря з питань педіатрії , В. А. Тіщенко, Т. К. Мавропуло (стр.82)
Тіщенко В. А. Актуальні організаційні питання фармакотерапії в педіатрії/ В. А. Тіщенко, Н. М. Казицька (стр.82)
Токарєва Н. М. Особливості стану бактеріоносійства на слизових верхніх дихальних шляхів у дітей раннього віку з гострими бронхітами/ Н. М. Токарєва (стр.83)
Раціональне вигодовування дітей першого року життя - крок до профілактики ожиріння у майбутньому , Н. І. Токарчук, Л. С. Старинець (стр.83)
Клінічна ефективність впровадження методу кенгуру у недоношених новонароджених , Л. О. Турова, Г. В. Богданова (стр.84)
Дифузний нетоксичний зоб: прогноз формування у дітей, що мешкають в умовах слабкого йододефіциту , С. І. Турчина, О. І. Плехова (стр.84)
Досвід застосування препарату бебінорм для нормалізації мікрофлори кишечника у дітей раннього віку , О. В. Тяжка, Т. І. Лутай (стр.85)
Вітамін-D статус у дітей 10-18 років, які є мешканцями м. Києва , О. В. Тяжка, Т. В. Починок (стр.85)
Тяжка О. В. Особливості аміноацидограми у дітей з недіабетичною кетонемією на тлі порушення метаболізму сечової кислоти/ О. В. Тяжка, Г. Е. Козинкевич, І. О. Михайлик (стр.86)
Фоміна С. П. Вибір протоколу терапії з використанням алкілуючих агентів при гормонорезистентному нефротичному синдромі у дітей/ С. П. Фоміна (стр.86)
Презентація та наслідки гормонорезистентного нефротичного синдрому у дітей з іга-нефропатією , С. П. Фоміна, І. В. Багдасарова (стр.87)
Особливості харчової алергії у дітей раннього віку , Т. В. Фролова, І. Р. Сіняєва (стр.87)
Фролова Т. В. Сучасні аспекти донозологічної діагностики екопатології у дітей/ Т. В. Фролова, О. В. Охапкіна, Ю. В. Сороколат (стр.88)
Грудне вигодовування на вимогу і фізичний розвиток дітей першого року життя , Т. В. Фролова, Н. Ф. Стенкова (стр.88)
Фофанова О. В. Ефективність рекомбінантного α2b-інтерферону у дітей з вірус-індукованим бронхообструктивним синдромом/ О. В. Фофанова, Н. Б. Осадець, Т. В. Лотовська (стр.89)
Поширеність і прояви хронічного головного болю у підлітків , М. В. Хайтович, О. М. Місюра (стр.89)
Результати ефективності антигелікобактерної терапії у дітей з хронічним гастродуоденітом , С. П. Ходаківська, В. Д. Лукашук (стр.90)
Самостійна робота студентів на кафедрі педіатрії , В. Є. Хоменко, Л. М. Гелескул (стр.90)
Чергінець В. І. Взаємовідносини між періодом статевого розвитку та рівнем неспецифічної бронхіальної гіперчутливості у дітей з бронхіальною астмою/ В. І. Чергінець, Н. С. Башкірова (стр.91)
Оцінка гістологічного дослідження слизової оболонки стравоходу у дітей з гастроезофагеальною рефлюксною хворобою , М. О. Шаламай, І. І. Андрікевич (стр.91-92)
Шахова О. О. Показники неспецифічної гіперсприйнятливості бронхів у дітей підліткового віку/ О. О. Шахова, Т. В. Дмитрук, І. Б. Січкар (стр.93)
Шевченко Н. С. Остеопенічний синдром у підлітків із остеоартрозом на перших стадіях захворювання/ Н. С. Шевченко (стр.93)
Стан вегетативної регуляції у дітей з субклінічним гіпотиреозом , А. П. Юрцева, Б. М. Павликівська (стр.94)
Оптимізація надання медичної допомоги здоровим новонародженим дітям в сучасних умовах , А. П. Юрцева, В. Б. Мотрюк (стр.94)
Майданник В. Г. Внебольничные пневмонии у детей: применение азитромицина с позиции доказательной медицины/ В. Г. Майданник (стр.95-111)
Майданник В. Г. Применение джозамицина в педиатрической практике/ В. Г. Майданник (стр.112-123)
Юхименко Г. Г. Токсокароз у детей/ Г. Г. Юхименко, В. Г. Майданник (стр.124-134)
Бенюк В. О. Профілактика акушерських ускладнень у жінок з метаболічним синдромом/ В. О. Бенюк, О. А. Диндар, В. В. Курочка (стр.135-141)
Коротких И. Н. Опыт применения препарата Виферон® у больных с гнойно-воспалительными заболевания придатков матки/ И. Н. Коротких (стр.142-147)
Бенюк В. О. Современное состояние проблемы гестозов беременных/ В. О. Бенюк, И. В. Майданник (стр.148-155)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Форма документа : Видання, що продовжується
Шифр видання :
Автор(и) : Сміян І. С., Косовська Т. М.
Назва : Використання магнітолазерного випромінювання в лікуванні дітей із поєднаною патологією бронхолегеневої та гепатобіліарної систем : інформ. лист
Вихідні дані : Київ: [б. в.], 2000
Кільк.характеристики :[3] с.
Колективи : Терноп. держ. мед. акад. ім. І. Я. Горбачевського МОЗ України
Серія: Інформаційний лист про нововведення в системі охорони здоров'я/ Укрмедпатентінформ; № 118-2000. Вип. 11, Педіатрія
Ціна : 1.00 грн.
ДРНТІ : 76.29.47
MeSH-головна: МАГНИТНЫМИ ПОЛЯМИ ТЕРАПИЯ
БРОНХОВ БОЛЕЗНИ
Примірники :СБО(1)
Вільні : СБО(1)
Знайти схожі

20.

Форма документа : Видання, що продовжується
Шифр видання :
Автор(и) : Сміян І. С., Стеценко В. В.
Назва : Обгрунтування призначення ентеросорбенту СКН у реабілітаційній терапії недоношених немовлят : інформ. лист
Вихідні дані : Київ: [б. в.], 2000
Кільк.характеристики :[3] с.
Колективи : Терноп. держ. мед. акад. ім. І. Я. Горбачевського МОЗ України
Серія: Інформаційний лист про нововведення в системі охорони здоров'я/ Укрмедпатентінформ; № 122-2000. Вип. 15, Педіатрія
Ціна : 1.00 грн.
ДРНТІ : 76.29.47
MeSH-головна: МЛАДЕНЕЦ НЕДОНОШЕННЫЙ, БОЛЕЗНИ
Примірники :СБО(1)
Вільні : СБО(1)
Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-103 
 
Статистика
за 01.07.2024
Кількість запитів 26220
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)