На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Романюк, Л. Б.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 91
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-91 
1.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2005р.,N 6
Цікаві статті :
Майданник В.Г. Стан гормонального гомеостазу у дітей з артеріальною гіпотензією/ В.Г. Майданник, Л.Я. Іванишин (стр.5-9.)
Ященко Ю.Б. Факторний аналіз та діагностична значущість показників легеневого гомеостазу у новонароджених при синдромі гострого ураження легень/ Ю.Б. Ященко (стр.9-12.)
Буряк В.М. Вплив гіпербаричної оксигенації на динаміку показників вегетативного статусу у дітей з вегето-судинною дисфункціцєю за гіпотензивним типом/ В.М. Буряк (стр.13-16.)
Жданович О.І. Прогнозування тромбогеморагічних ускладнень у новонароджених з діабетичною фетопатією/ О.І. Жданович (стр.17-19.)
Сміян І.С. Клінічні особливості перебігу ендемічного зобу у дітей/ І.С. Сміян, Л.Б. Романюк (стр.20-22.)
Іваніна І.В. Комплексний підхід до профілактики хронічних гастродуоденальних захворювань у дітей молодшого шкільного віку/ І.В. Іваніна (стр.23-28.)
Приходько В.С. Значення впливу умов догляду на характер нервово-психічного розвитку дітей раннього віку від матерів з ускладненим перебігом вагітності/ В.С. Приходько, А.В. Яловчук (стр.28-31.)
Гнатюк М.С. Морфометрична оцінка структурних змін печінки при перинатальних інфекціях/ М.С. Гнатюк, І.С. Сміян, Г.А. Павлишин (стр.32-34.)
Салтанова С.Д. Використання 13С- сечовинного дихального тесту для діагностики та підтвердження ерадикації інфекції Helicobacter Pylori у дітей/ С.Д. Салтанова (стр.35-37.)
Акопян Г.Р. Деконденсація конститутивного гетерохроматину як вірогідна причина формування фенокопій С- поліморфних варіантів хромосом/ Г.Р. Акопян (стр.37-43.)
Майданник В.Г. Оцінка ефективності протирецидивного лікування пієлонефриту у дітей/ В.Г. Майданник (стр.43-47.)
Досвід застосування препарату Кідді Фарматон у дітей, котрі часто хворіють на респіраторні захворювання (стр.48-52.)
Сучасні підходи до раціональної вітамінотерапії у дітей (стр.52-56.)
Руднєв О.М. Двадцятирічний досвід роботи ендоскопічного кабінету в Київській міській дитячій клінічній лікарні №2/ О.М. Руднєв, Ю.В. Каруліна (стр.56-57.)
Апресова К.Г. Функціональний стан гіпофізарно- тироїдної системи у вагітних з артеріальною гіпотензією / К.Г. Апресова (стр.60-62.)
Ситнікова В.О. Маркери пренатального інфікування у вагітних з плацентарною недостатністю/ В.О. Ситнікова, Н.М. Рожковська, Л.П. Костарева (стр.62-64.)
Білик Н.М. Стан тромбоцитарної та плазмово-судинної ланок системи гемостазу при гострому, підгострому та резидуальному періодах передчасного відшарування плаценти/ Н.М. Білик (стр.65-67.)
Станкевич В.В. Сучасні аспекти порушення менструального циклу у дівчаток-підлітків/ В.В. Станкевич (стр.68-71.)
Венцківська І.Б. Диференціальна діагностика передменструального синдрому та передменструальних дисфоричних розладів/ І.Б. Венцківська (стр.71-74.)
Капустін Е.В. Аналіз результативності циклів екстракорпорального запліднення за нозологічними причинами формування оваріальної недостатності/ Е.В. Капустін (стр.75-78.)
Перебіг післяпологового періоду у жінок, у яких під час вагітності мала місце активна реплікація збудників вірусних гепатитів А, В, С (стр.79-81.)
Горбунова О.В. Прогнозування патології репродуктивної системи у жінок з оперованою маткою/ О.В. Горбунова (стр.82-85.)
Ефективність комплексної терапії урогенітального трихомоніазу у жінок репродуктивного віку (стр.85-88.)
Вдовиченко Ю.П. Неплідність у жінок з лейоміомою матки/ Ю.П. Вдовиченко, Д.С. Ледін (стр.89-93.)
Назаренко Л.Г. Сполучнотканинні дисплазії - проблема сучасного акушерства та перинатології/ Л.Г. Назаренко, О.В. Неєлова (стр.93-97.)
Стресові впливи при вагітності % особливості виявлення та фармакологічної корекції (стр.98-101.)
Використання сучасних нестероїдних протизапальних засобів в гінекологічній практиці (стр.101-103.)
Реальні шляхи зниження прееклампсій за допомогою прийому аспірину з ранніх термінів вагітності (стр.104-105.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сміян І.С., Романюк Л.Б.
Назва : Клінічні особливості перебігу ендемічного зобу у дітей
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2005. - N 6. - С. 20-22. (Шифр ПУ2/2005/6)
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2006р.,N 1
Цікаві статті :
Куріліна Т.В. Патогенетичні механізми формування перинатальної патології у доношених новонароджених за умов звичного невиношування вагітності у матерів/ Т.В. Куріліна (стр.5-8.)
Жданович О.І. Патогенетично обґрунтована система лікувально-профілактичних заходів при геморагічному синдромі у новонароджених від матерів з цукровим діабетом/ О.І. Жданович, Т.В. Коломійченко, І.В. Коханов (стр.9-12.)
Павлишин Г.А. Функціонально-морфологічний стан печінки у новонароджених з проявами перинатальної інфекції/ Г.А. Павлишин (стр.12-16.)
Буряк В.М. Стан стовбурної регуляції серцевої діяльності при метаболічній кардіоміопатії у дітей з дифузним нетоксичним зобом/ В.М. Буряк, Л.В. Нальковська (стр.16-19.)
Бережний В.В. Характеристика клінічного імунітету та цитокінового статусу у дітей з ювенільним ревматоїдним артритом/ В.В. Бережний, Т.В. Марушко, Ю.О. Кожара (стр.19-23.)
Глєбова Л.П. Морфофункціональна характеристика серцево-судинної системи у хворих з комбінованими порушеннями ритму серця/ Л.П. Глєбова, І.В. Андрущенко (стр.23-26.)
Корекція метаболічних розладів у дітей з вегетативними дисфункціями (стр.27-28.)
Чуріліна А.В. Роль дисплазії сполучної тканини в патології шлунково-кишкового тракту/ А.В. Чуріліна, А.В. Нальотов (стр.29-32.)
Антонець В.А. Особливості клінічного перебігу та діагностики гастроезофагеального рефлюксу у дітей / В.А. Антонець (стр.32-35.)
Матвієнко О.В. Характеристика показників імунної системи у підлітків, хворих на остеоартроз, на тлі гіпермобільного синдрому/ О.В. Матвієнко (стр.36-38.)
Крючко Т.О. Динаміка клініко-імунологічних показників у дітей з хронічним гепатитом в під впливом терапії з застосуванням індуктора ендогенного інтерферону/ Т.О. Крючко, І.М. Несіна (стр.39-42.)
Клець Т.Д. Вплив внутрішньосімейної ситуації на особливості перебігу енурезу у дітей/ Т.Д. Клець, І.О. Мітюряєва, Г.В. Гнилоскуренко (стр.43-45.)
B-вітамінна забезпеченість дітей з дисбіозом кишечника та методи корекції (стр.45-49.)
Пугач М.Н. Антипіретична терапія з огляду доказової медицини/ М.Н. Пугач (стр.50-54.)
Романюк Л.Б. Вплив модифікованого комплексу лікування на стан мінеральної щільності кісткової тканини у дітей, хворих на ендемічний зоб/ Л.Б. Романюк (стр.54-56.)
Вплив нутритивної підтримки при захворюваннях шлунково-кишкового тракту у дітей (стр.57-61.)
Клінічні та діагностичні аспекти синдрому мікрофтальмії з асоційованими аномаліями (стр.61-64.)
Інформація про проведення науково-практичної конференції "Актуальні питання охорони здоров'я дівчат-підлітків" (стр.64-66.)
Маркін Л.Б. Диференційований підхід до корекції гемодинамічних порушень у системі мати-плацента-плід при синдромі фетоплацентарної недостатності/ Л.Б. Маркін, К.Л. Шатилович (стр.67-72.)
Двуліт М.П. Показники перекисного окислення ліпідів, білків та антиоксидантної активності у вагітних з артеріальної гіпертензією/ М.П. Двуліт, В.К. Тищенко (стр.72-74.)
Сергієнко С.М. Особливості психоемоціонального статусу у вагітних жінок з нейроендокринною патологією/ С.М. Сергієнко (стр.75-77.)
Паєнок О.С. Гормональна функція фетоплацентарного комплексу у жінок з дифузним токсичним зобом/ О.С. Паєнок (стр.78-79.)
Деякі особливості показників ліпідів, гонадотропних і статевих гормонів у вагітних з ожирінням (стр.80-83.)
Кольцова І.Г. Фетоплацентарна недостатність та інфекції групи TORCH/ І.Г. Кольцова, А.П. Боровик, П.З. Протченко (стр.84-88.)
Білик Н.М. Порівняльна оцінка показників гемостазу при лікуванні ретрохоріальних та ретроплацентарних гематом в І-ІІ триместрах вагітності/ Н.М. Білик (стр.89-91.)
Бабенко С.В. Особливості перебігу вагітності та пологів у хворих на рак щитовидної залози (Клініко-статистичний аналіз)/ С.В. Бабенко (стр.91-94.)
Ольшевська О.В. Особливості тироїдного статусу у породілей при прееклампсії на тлі хронічного пієлонефриту та його корекція/ О.В. Ольшевська (стр.94-98.)
Тітенко Т.М. Дисфункція щитовидної залози та особливості репродуктивного здоров'я дівчаток-підлітків/ Т.М. Тітенко (стр.98-100.)
Бойко В.І. Клініко-ендокринологічні аспекти реабілітації жінок, які перенесли перитоніт після кесарева розтину/ В.І. Бойко (стр.101-103.)
Беседін В.М. Акупунктура та фармакотерапія при патологічному клімаксі у жінок з артеріальною гіпертонією/ В.М. Беседін, О.В. Грабоус (стр.104-109.)
Дрінь Т.М. Показники онкомаркерів у жінок з пухлинними утвореннями органів малого таза/ Т.М. Дрінь, М.А. Лизин, І.О. Басюга (стр.109-111.)
Голота В.Я. Спонтанний розрив стравоходу (синдром Берхаве) у породіллі після кесарева розтину/ В.Я. Голота, В.О. Бенюк (стр.112-113.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Романюк Л.Б.
Назва : Вплив модифікованого комплексу лікування на стан мінеральної щільності кісткової тканини у дітей, хворих на ендемічний зоб
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2006. - N 1. - С. 54-56. (Шифр ПУ2/2006/1)
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Климнюк С.І., Творко М.С., Ткачук Н.І., Котляренко Л.Т., Малярчук А.Р., Романюк Л.Б., Покришко О.В., Бігуняк Т.В., Недошитко Х.Ю.
Назва : Досвід застосування практично-орієнтованого навчання студентів медичного факультету на кафедрі медичної біології, мікробіології, вірусології та імунології в умовах кредитно-модульної системи
Місце публікування : Мед. освіта. - 2007. - N 3. - С. 52-54. (Шифр МУ7/2007/3)
ДРНТІ : 76.75.33
Предметні рубрики: ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ-- EDUCATION, MEDICAL
БИОЛОГИЯ-- BIOLOGY
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Климнюк С.І., Романюк Л.Б., Ткачук Н.І., Творко М.С., Малярчук Г.Р., Покришко О.В.
Назва : Особливості викладання мікробіології у сучасних умовах
Місце публікування : Мед. освіта. - 2008. - N 2. - С. 24-28. (Шифр МУ7/2008/2)
ДРНТІ : 76.75.33
Предметні рубрики: МИКРОБИОЛОГИЯ-- MICROBIOLOGY
ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ-- EDUCATION, MEDICAL
ОБРАЗОВАНИЯ ТЕХНОЛОГИЯ-- EDUCATIONAL TECHNOLOGY
КОМПЬЮТЕРНЫЕ ОБУЧАЮЩИЕ СИСТЕМЫ-- COMPUTER-ASSISTED INSTRUCTION
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Климнюк С.І., Романюк Л.Б., Калатай Н.Р., Дронова О.Й.
Назва : Екологічні аспекти розвитку респіраторних захворювань у дітей, що часто і тривало хворіють
Місце публікування : Вісн. наук. досліджень. - 2008. - N 3. - С. 14-16. (Шифр ВУ9/2008/3)
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Климнюк С.І., Ткачук Н.І., Романюк Л.Б., Творко М.С.
Назва : Впровадження основ доказової медицини в навчальний процес на кафедрі медичної біології, мікробіології, вірусології та імунології
Місце публікування : Мед. освіта. - 2008. - N 3. - С. 47-48. (Шифр МУ7/2008/3)
ДРНТІ : 76.75.33
Предметні рубрики: ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ-- EDUCATION, MEDICAL
ОБРАЗОВАНИЯ ТЕХНОЛОГИЯ-- EDUCATIONAL TECHNOLOGY
МИКРОБИОЛОГИЯ-- MICROBIOLOGY
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): доказательная медицина
Знайти схожі

9.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2009р. т.71,N 2
Цікаві статті :
Лобода В.Ф. Перебіг хронічної поєднаної гастродуоденальної та гепатобіліарної патології у дітей на фоні лімфатико-гіпопластичної аномалії конституції, оптимізація лікування/ В.Ф. Лобода, А.З. Миколенко (стр.5-8.)
Баб'як В.І. Ефективність послідовної ерадикаційної терапії у дітей з хронічним гастродуоденітом, асоційованим з гелікобактеріозом/ В.І. Баб'як (стр.8-11.)
Волосянко А.Б. Удосконалення діагностики поєднаної патології гепатобіліарної системи у школярів/ А.Б. Волосянко, І.С. Лембрик, В.В. Ходан (стр.12-15.)
Особливості емоційної сфери у дітей з хронічною патологією органів травлення (стр.16-19.)
Проблема тривожності як складова етіопатогенезу хронічної патології (стр.20-23.)
Сміян І.С. Комплексне лікування порушень мінеральної щільності кісткової тканини у дітей, хворих на ендемічний дифузний зоб/ І.С. Сміян, Л.Б. Романюк (стр.24-25.)
Руденко І.В. Природжені вади розвитку опорно-рухової системи у новонароджених/ І.В. Руденко (стр.26-28.)
Ільницька Л.І. Пріоритетні напрямки протидії туберкульозу серед дитячого та підліткового населення в умовах впровадження ДОТС стратегії/ Л.І. Ільницька (стр.29-31.)
Майданник В.Г. Роль дисфункції Убіквітин-протеасомного протеолізу в генезі артеріальної гіпертензії/ В.Г. Майданник, М.В. Хайтович (стр.32-40.)
Сухоносова О.Ю. Досвід корекції симптомів підвищеної збудливості та порушень сну у дітей раннього віку/ О.Ю. Сухоносова, Н.В. Молочек (стр.41-44.)
Крючко Т.О. До питання оптимізації лікування дітей з синдромом подразненого кишечника/ Т.О. Крючко, І.М. Несіна, С.М. Зіньковська (стр.45-49.)
Козлов Р.С. Порівняння in vitro ефективності Цефтріаксону й Цефтріаксону/Сульбактаму щодо БЛРС-продукуючих штамів сімейства Enterobacteriaceae/ Р.С. Козлов, А.А. Мартинович, А.В. Дехнич (стр.50-52.)
Іванов Д.Д. Протирецидивна терапія інфекцій сечовивідних шляхів у дітей/ Д.Д. Іванов, С.В. Кушніренко (стр.53-55.)
Багатоплодова вагітність в акушерській практиці (стр.56-63.)
Ломага Ю.Ю. Особливості аномалій пологової діяльності у жінок, які багато народжують/ Ю.Ю. Ломага (стр.64-66.)
Пехньо Н.В. Синдром втрати плода внаслідок генітальної герпетичної інфекції/ Н.В. Пехньо (стр.66-69.)
Дурягін В.І. Зміни цитокінового статусу при запальних процесах репродуктивної системи/ В.І. Дурягін (стр.69-71.)
Левенець С.О. Рівень лептину в крові дівчат-підлітків із розладами менструальної функції/ С.О. Левенець, Т.А. Начьотова, Д.А. Кашкалда (стр.72-73.)
Шевченко В.Н. Гормонально-метаболічний статус дівчаток з інвертованим пубертатом/ В.Н. Шевченко (стр.74-75.)
Грищенко В.І. Метаболічний синдром і гіперпластичні процеси в ендометрії : різні грані перименопаузальних розладів/ В.І. Грищенко, І.А. Качайло, І.Ю. Муризіна (стр.76-84.)
Особливості стану сексуального здоров'я жінок фертильного віку, інфікованих ВІЛ (стр.84-87.)
Рудь В.О. Вплив гістеректомії на сексуальну функцію жінок/ В.О. Рудь (стр.88-90.)
Клініко-морфологічні паралелі у хворих, які перенесли діагностичні вишкрібання стінок порожнини матки і цервікального каналу (стр.90-94.)
Ромащенко О.В. Пізнання жіночої сексуальності через історію італійського мистецтва/ О.В. Ромащенко (стр.95-97.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сміян І.С., Федорців О.Є., Бурбела Е.І., Волянська Л.А., Фурдела В.В., Романюк Л.Б., Шостак І.Й., Курило І.М., Скубенко В.М.
Назва : Особливості емоційної сфери у дітей з хронічною патологією органів травлення
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2009. - Т. 71, N 2. - С. 16-19. (Шифр ПУ2/2009/71/2)
Знайти схожі

11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сміян І.С., Романюк Л.Б.
Назва : Комплексне лікування порушень мінеральної щільності кісткової тканини у дітей, хворих на ендемічний дифузний зоб
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2009. - Т. 71, N 2. - С. 24-25. (Шифр ПУ2/2009/71/2)
Предметні рубрики: ЗОБ ЭНДЕМИЧЕСКИЙ-- GOITER, ENDEMIC
КОСТИ ПЛОТНОСТЬ-- BONE DENSITY
КАЛЬЦИЙ-- CALCIUM
ФОСФОР-- PHOSPHORUS
ЛЕКАРСТВЕННАЯ ТЕРАПИЯ КОМБИНИРОВАННАЯ-- DRUG THERAPY, COMBINATION
Знайти схожі

12.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2009р.,N 1
Цікаві статті :
Хурані І.Ф. Паліативна допомога онкологічним хворим/ І.Ф. Хурані, А.П. Ковальчук (стр.4-6.)
Андрейчин С.М. Сучасні поглядина лікування первинного остеоартрозу/ С.М. Андрейчин, І.І. Ганьбергер (стр.6-9.)
Хміль С.В. Особливості перебігу дисплазії шийки матки на тлі папіломавірусної інфекції/ С.В. Хміль, Л.Р. Федорейко (стр.9-12.)
Загальна характеристика програм допоміжних репродуктивних технологій (стр.13-15.)
Фосфорно-кальцієвий баланс і кальциноз клапанів серця у хворих на хронічному гемодіалізі (стр.16-18.)
П'ятночка І.Т. Сатурація крові киснем у хворих на туберкульоз легень/ І.Т. П'ятночка, С.І. Корнага, Н.В. Корнага (стр.18-20.)
Стародуб Є.М. Ефективність комплексної терапії цирозу печінки з включенням лозартану та альфа-ліпоєвої кислоти/ Є.М. Стародуб, Н.М. Олійник (стр.20-22.)
Кечин І.Л. Вплив гель-німодипіну на порушення енергетичного метаболізму та оксидативного стресу при неускладнених гіпертензивних кризах/ І.Л. Кечин, І.О. Рогачов (стр.22-26.)
Вадзюк С.Н. Антропометричні та психофізіологічні особливості у молодих практично здорових осіб із різним рівнем ризику розвитку артеріальної гіпертензії/ С.Н. Вадзюк, Л.С. Цибульська (стр.26-28.)
Визначення вмісту гідроген сульфіду в сироватці крові (стр.29-32.)
Денефіль О.В. Взаємозв'язок показників електрокардіограм і психологічного стану молоді при різних типах медико-метеорологічної ситуації/ О.В. Денефіль (стр.32-35.)
Гунько І.П. Вторинний ревматоїдний синдром на фоні гемофілії (випадок з практики)/ І.П. Гунько (стр.36-37.)
Лобода В.Ф. Застосування пробіотика "Симбітер" для корекції порушень шлунково-кишкового тракту у дітей раннього віку/ В.Ф. Лобода, О.М. Шульгай, М.І. Кінаш (стр.37-39.)
Мазур О.П. Особливості динаміки показників клітинної та гуморальної ланок імунітету у хворих на артеріальну гіпертензію у поєднанні із хронічними обструктивними захворюваннями легень на фоні застосування імунофану/ О.П. Мазур (стр.39-43.)
Романюк Л.Б. Патогенетичні аспекти імунологічних порушень при залізодефіциті/ Л.Б. Романюк, С.І. Климнюк, Н.Р. Калатай (стр.43-45.)
Ковалик А.П. Хронічний набряково-поліпозний ларингіт/ А.П. Ковалик (стр.45-46.)
Вергун А.Р. Оніхоґрифоз: хірургічні аспекти комплексного лікування/ А.Р. Вергун (стр.47-48.)
Олійник О.В. Стан кисневого гомеостазу у хворих з вертебро-базилярною недостатністю та з суб'єктивним вушним шумом/ О.В. Олійник, О.І. Яшан (стр.49-50.)
Галай О.О. Сегментарна резекція нижньої щелепи у хворих на рак слизової порожнини рота/ О.О. Галай (стр.50-53.)
Суханова А.А. Моніторинг індексу апоптозу в процесі лікування передракових станів епітелію шийки матки у вагітних/ А.А. Суханова (стр.53-56.)
Олійник І.Ю. Морфогенез варіантів форми навколощитоподібних залоз/ І.Ю. Олійник, Ю.Т. Ахтемійчук, Т.А. Александрович (стр.56-58.)
Лепявко А.А. Вміст ацетилхоліну та активність холінестерази в міокарді щурів різного віку і статі при адреналіновому пошкодженні серцевого м'яза/ А.А. Лепявко (стр.58-61.)
Мерзлікін Д.С. Експериментальне обґрунтування вибору основи-носія вагінальних суппозиторіїв гемостатичної'дії/ Д.С. Мерзлікін (стр.61-62.)
Шульгай А.Г. Морфологічні аспекти ентеральної недостатності при механічній жовтяниці та її корекція/ А.Г. Шульгай, Я.М. Кіцак, О.М. Шульгай (стр.62-66.)
Антитілогенез за умов імунізації щурів на тлі гіпотиреоїдного стану організму (стр.67-69.)
Фоміна К.А. Мікроанатомія щитоподібної залози білих щурів у віковому аспекті/ К.А. Фоміна, М.В. Ющак (стр.69-72.)
Застосування препарату ентеросгель для профілактики оксидативного стресу при гострій крововтраті (стр.72-74.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Романюк Л.Б., Климнюк С.І., Калатай Н.Р.
Назва : Патогенетичні аспекти імунологічних порушень при залізодефіциті
Місце публікування : Вісн. наук. досліджень. - 2009. - N 1. - С. 43-45. (Шифр ВУ9/2009/1)
Предметні рубрики: ИММУНОЛОГИЧЕСКИЕ РАССТРОЙСТВА-- IMMUNOLOGIC DISEASES
ЖЕЛЕЗО-- IRON
ИНФЕКЦИОННЫЕ БОЛЕЗНИ-- COMMUNICABLE DISEASES
ЛАКТОФЕРРИН-- LACTOFERRIN
Знайти схожі

14.

Назва журналу :Медичні перспективи -2009р. т.14,N 1
Цікаві статті :
Опришко В.І. Фармакологічний аналіз механізму дії спазмолітичних засобів/ В.І. Опришко, О.О. Нефьодов, В.Й. Мамчур (стр.5-11.)
Степанський Д.О. Біологічна роль грампозитивних каталазонегативних коків і методи їх виділення та ідентифікації/ Д.О. Степанський (стр.12-15.)
Хоменко А.В. Сучасні аспекти діагностики та лікування білатерального раку молочної залози/ А.В. Хоменко (стр.16-20.)
Камінська М.О. Порушення репаративної регенерації при переломах кісток у дітей/ М.О. Камінська (стр.21-26.)
Кіреєва Т.В. Особливості патології нижніх дихальних шляхів у ВІЛ-інфікованих пацієнтів/ Т.В. Кіреєва (стр.27-36.)
Школьник В.М. Когнітивні та депресивні порушення в клініці розсіяного склерозу/ В.М. Школьник, О.М. Бараненко, О.І. Кальбус (стр.36-39.)
Порушення стану здоров'я вихованців інтернатного закладу раннього віку та можливості їх реабілітації (стр.39-45.)
Крисс А.Ю. Імунологічний статус ефективності місцевого і системного застосування циклоферону в комплексному лікуванні хронічного генералізованого пародонтиту/ А.Ю. Крисс (стр.45-50.)
Ідашкіна Н.Г. Ефективність відновлення прикусу зубів під час лікування переломів нижньої щелепи назубними дротяними шинами власної конструкції/ Н.Г. Ідашкіна (стр.51-55.)
Урясьєва О.О. Аналіз механізмів зміни агрегації еритроцитів і адгезії лейкоцитів у хворих на кріоглобулінемічний васкуліт/ О.О. Урясьєва (стр.56-60.)
Дорофєєва О.Є. Вплив значних фізичних навантажень на стан імунної системи спортсменів високого класу, які мають осередки хронічної інфекції/ О.Є. Дорофєєва, В.В. Абрамов, О.Л. Смирнова (стр.61-64.)
Вплив рідкого пробіотику "А-бактерин" на мікробіоту кишечнику осіб, хворих на туберкульоз легень (стр.65-68.)
Маргітіч С.В. Дослідження сили та витривалості експіраторних дихальних м'язів і гемодинамічного забезпечення експіраторного зусилля у хворих на бронхіальну астму/ С.В. Маргітіч (стр.69-72.)
Модернизированная классификация и трактовка болезней алиментарного генеза (стр.73-79.)
Вітовська О.П. Скринінг первинної глаукоми в Україні та його обґрунтування/ О.П. Вітовська (стр.79-87.)
Цукровий діабет у вагітних жінок в Україні (стр.88-92.)
Лікар. Вчений. Педагог. Організатор. До ювілею професора Валерія Ігоровича Чергінця (стр.93-94.)
Професор Кондратьев В'ячеслав Олександрович (до 50-річчя від дня народження) (стр.95-96.)
Відомому вченому, педагогу, хірургу Агафії Дмитрівні Христич - 100 років (стр.97-98.)
Пам'яті Георгія Степановича Беспалова (1914-2008) (стр.99-100.)
Наукові праці науково-практичної конференції "Лабораторні та клінічні аспекти раціональної антибютикотерапії" (стр.101-193.)
Козлов Р.С. Резистентность к антимикробным препаратам основных бактериальных возбудителей нозокомиальных инфекций: взгляд в будущее/ Р.С. Козлов, О.У. Стецюк, И.В. Андреева (стр.101-112.)
Перцева Т.А. Ошибки диагностики и лечения внегоепитальных пневмоний (анализ качества оказания пульмонологической помощи жителям Днепропетровской области)/ Т.А. Перцева, Т.В. Киреева (стр.112-117.)
Шостакович-Корецкая Л.Р. Защищенные пенициллины при внебольничной пневмонии у детей/ Л.Р. Шостакович-Корецкая (стр.117-126.)
Перцева Т.О. Роль колонізації нижніх дихальних шляхів бактеріальною флорою у формуванні хронічного системного запалення при хронічному обструктивному захворюванні легень/ Т.О. Перцева, Л.І. Конопкіна, О.В. Братусь (стр.126-131.)
Перцева Т.А. Уровень плазменного фибриногена у больных хроническим обструктивным заболеванием легких в зависимости от фазы заболевания/ Т.А. Перцева, О.В. Плеханова (стр.132-135.)
Оцінка ефективності антибактеріальної терапії захворювань нижніх дихальних шляхів у дітей (стр.136-139.)
Этиологическая структура гнойних менингитов по результатам микробиологических исследований в епидемическом сезоне 2008 (стр.139-141.)
Выявление бета-лактамаз расширенного спектра у граммотрицательных бактерий методом двойных дисков (стр.142-144.)
Степанов Ю.М. Антибіотико-асоційовані порушення нормобіозу та кандидоз кишечнику/ Ю.М. Степанов, О.М. Власова (стр.144-149.)
Раціональна антибактеріальна хіміотерапія генералізованих форм менінгококової інфекції у дітей (стр.149-150.)
Опыт применения ингаляционного антибиотика у больных с инфекционным обострением ХОЗЛ (стр.150-152.)
Дегтярь В.А. Рациональная антибактериальная терапия метаэпифизарного остеомиелита у детей/ В.А. Дегтярь, Д.Н. Лукьяненко, А.Е. Носарь (стр.153-157.)
Кухарь О.П. Рациональная антибактериальная терапия тонзиллофарингита/ О.П. Кухарь, Е.В. Братусь, И.С. Волкова (стр.157-159.)
Мікробіологічний пейзаж бактеріальної суперінфекції при інфекційному мононуклеозі (стр.159-161.)
Богацкая Е.Е. C-реактивный протеин как маркер тяжести течения внегоспитальной пневмонии/ Е.Е. Богацкая, В.В. Дмитриченко (стр.161-164.)
Авраменко І.В. Особливості діагностики і помилки встановлення діагнозу негоспітальної пневмонії у вагітних/ І.В. Авраменко (стр.164-167.)
Авраменко І.В. Стандарти лікування негоспітальної пневмонії у вагітних/ І.В. Авраменко (стр.167-169.)
Ефективність лікування гострого тонзиліту кларитроміцином (стр.169-171.)
Теоретичне обґрунтування антибіотикотерапії дітей, хворих на ротавірусно-бактеріальну кишкову інфекцію (стр.171-174.)
Андросова М.Є. Склад, властивості й застосування ефірної олії коріандру посівного/ М.Є. Андросова, О.А. Холіна, Є.Д. Андросов (стр.175-178.)
Владзимирський А.В. Анатомо-функціональні результати лікування пацієнтів ортопедо-травматологічного профілю при використанні телемедицини: когортне ретроспективне дослідження/ А.В. Владзимирський (стр.178-181.)
Волянська Л.А. Стан біотопу ротоглотки у дітей з частими респіраторними хворобами та антибіотикочутливість виявлених мікроорганізмів/ Л.А. Волянська, Л.Б. Романюк, Н.Р. Калатай (стр.182-185.)
Шкільна М.І. Антибіотикочутливість та стан мікрофлори товстої кишки хворих на алергічний дерматит і лямбліоз/ М.І. Шкільна, О.В. Покришко (стр.185-187.)
К клинической фармакологии антибиотиков: принципы рациональной фармакотерапии (стр.187-189.)
Осложнения антибактериальной терапии в гериатрии (стр.190-191.)
Взаимодействие антибиотиков: аспекты комбинированной терапии (стр.191-192.)
Изучение зависимости заболеваемости острыми кишечными инфекциями от обсеменйнности объектов внешней среды патогенной и условно патогенной флорой (стр.193.)
Абатуров О.Є. Рецензія на підручник "Клінічна імунологія та алергологія" / Г.М. Драннік, О.С. Прилуцький, ЮЛ. Бажората ін.; за ред. проф. Г.М. Дранніка, Київ: Здоров'я. - 2006. - 888с./ О.Є. Абатуров (стр.194-195.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Волянська Л.А., Романюк Л.Б., Калатай Н.Р.
Назва : Стан біотопу ротоглотки у дітей з частими респіраторними хворобами та антибіотикочутливість виявлених мікроорганізмів
Місце публікування : Мед. перспективи. - 2009. - Т. 14, N 1. - С. 182-185. (Шифр МУ10/2009/14/1)
Знайти схожі

16.

Назва журналу :Аллергология и иммунология -2009р. т.10,N 1
Цікаві статті :
Сепиашвили Р.И. Дифференцированная иммунотерапия при хирургических гнойно-воспалительных заболеваниях/ Р.И. Сепиашвили, А.А. Корженевский (стр.5-16.)
Определение IgG-антител к тканевым антигенам у больных аллергическими заболеваниями (стр.17-22.)
Калий В.В. Возрастные особенности глюкокортикоидного статуса у мужчин, больных раком гортани/ В.В. Калий (стр.23-24.)
Калий В.В. Состояние глюкокортикоидного статуса у больных раком гортани при лучевой терапии под влиянием магнитного поля/ В.В. Калий (стр.25-26.)
Неопухолевый узлообразующий процесс в щитовидной железе и его взаимоотношение с иммунным дефектом (стр.26-31.)
Международный конгресс по реабилитации в медицине и иммунореабилитации. Всемирный Форум педиатров (Дубай, ОАЭ 6-9 февраля 2009 г.) (стр.32-161.)
Нейромедиаторное обеспечение лимфоидных и нелимфоидных органов в условиях экспериментальной нейромодуляции (стр.32.)
Особенности интерлейкин-8-продуцирующей способности нейтрофильных гранулоцитов в норме и при патологии (стр.32.)
Алиева В.Ш. Анализ ассоциации полиморфизма 308П›A гена TNFalpha c аллергическим ринитом в Узбекистане/ В.Ш. Алиева (стр.33.)
Новые препараты аллергенов для диагностики и лечения аллергии, вызванной синантропными насекомыми (стр.33.)
Ирсалиева Ф.Х. Лиганд-рецепторное взаимодействие при респираторных аллергозах/ Ф.Х. Ирсалиева (стр.33.)
Оптимизация терапии аллергического и нейровегетативного симптомокомплекса у лиц с гельминтной инвазией (стр.34.)
Кольцов И.П. Лизоцим как показатель активности фагоцитирующих клеток у сенсибилизированных и больных пищевой аллергией/ И.П. Кольцов, К.Р. Гурбанов, А.С. Шаронов (стр.34.)
Гурбанов К.Р. Изменение прилипаемости и стабильности лизосомных мембран фагоцитирующих клеток как результат их активации у больных пищевой аллергией/ К.Р. Гурбанов, А.С. Шаронов, Н.С. Дубняк (стр.34.)
Цимакуридзе М.П. Принципы профилактики профессиональных аллергозов среди рабочих промышленности строительных материалов/ М.П. Цимакуридзе, Р.Г. Кверенчхиладзе (стр.34-35.)
Особенности ремоделирования сердца у больных бронхиальной астмой и ХОБЛ (стр.35.)
Рахимова Д.А. Изменения оксидативного стресса и функциональной активности эндотелия у больных хроническим легочным сердцем при лечении амлодипином/ Д.А. Рахимова (стр.35.)
Коронарный риск и клинические формы ишемической болезни сердца у больных бронхиальной астмой (стр.35-36.)
Оценка влияния фотогемотерапии на показатели иммунологической реактивности в комплексном лечении больных бронхиальной астмой (стр.36.)
Аширалиев М.Е. Влияние кальциевого гомеостаза на течение бронхиальной астмы в процессе высокогорной спелеотерапии/ М.Е. Аширалиев, Б.Т. Тулебеков, Г.М. Саатова (стр.36.)
Карзакова Л.М. Циркулирующие про- и противовоспалительные цитокины у больных хронической обструктивной болезнью легких/ Л.М. Карзакова, Н.Д. Ухтерова, А.В. Орешников (стр.37.)
Ухтерова Н.Д. Особенности клеточного звена адаптивного иммунного ответа у больных хронической обструктивной болезнью легких в условиях естественного дефицита цинка/ Н.Д. Ухтерова (стр.37.)
Павлов П.И. Изучение эффективности циклоферона в лечении обострений ХОБЛ/ П.И. Павлов (стр.37.)
Роль тиотропия бромида и реабилитационной терапии при длительном применении у больных хронической обструктивной болезнью легких (стр.38.)
Рахимова Д.А. Влияние озонотерапии на состояние вегетативной нервной системы при хронической обструктивной болезнью легких, осложненной хроническим легочным/ Д.А. Рахимова (стр.38.)
Уянаева М.А. Комплексное применение методов физической терапии у пациентов с хроническими обструктивными болезнями легких/ М.А. Уянаева, Н.С. Айрапетова, Д.Б. Утешев (стр.38-39.)
Медикаментозная реабилитация легочной гипертензии и эндотелиальной дисфункции у больных ХОБЛ в сочетании с ишемической болезнью сердца и артериальной гипертонией (стр.39.)
Иммуногематологические критерии определения риска развития патологии легких у женщин-ковровщиц (стр.39.)
Чуганова А.К. Особенности течения внебольничной пневмонии у пациентов с ХОБЛ и ИБС на амбулаторном этапе лечения/ А.К. Чуганова, Д.Б. Утешев (стр.39-40.)
Оспанова Ж.М. Коррекция иммунологических нарушений у больных внебольничной пневмонией с помощью Трансфер фактора и Литовита/ Ж.М. Оспанова, Н.Ш. Салиева, Н.Г. Цой (стр.40.)
Опыт лимфотропного применения Ронколейкина у больных с прогрессрующим туберкулезом легких (стр.40.)
Рустамова С.Т. О состоянии иммунокомпетентных органов у детей с атопией/ С.Т. Рустамова, А.И. Гасанов, Ш.М. Рустамова (стр.41.)
Динамика уровней цитокинов у детей с аллергической патологией (стр.41.)
Голикова О.А. Распространенность аллергических заболеваний у детей Республики Саха/ О.А. Голикова (стр.41-42.)
Лазарева Л.Г. Анализ работы аллергологического центра на базе детской городской клинической больницы/ Л.Г. Лазарева, Е.В. Ермолаева (стр.42.)
Влияние комплексного лечения бронхиальной астмы у детей на уровень контроля заболевания (стр.42.)
Панахова Т.Т. Сравнительные аспекты лечения детей с бронхиальной астмой/ Т.Т. Панахова (стр.42-43.)
Алиева В.Э. Применение препарата Эреспал у детей с бронхиальной астмой/ В.Э. Алиева (стр.43.)
Федотова Е.А. Фармакоэкономическое исследование применения Рузама у детей с бронхиальной астмой/ Е.А. Федотова (стр.43.)
Васильев А.В. Применение Левоцитеризина у детей при аллергическом рините в сочетании с бронхиальной астмой/ А.В. Васильев, И.В. Попова (стр.43-44.)
Эюбова А.А. Иммуномодулирующий эффект ингаляционного введения Ронколейкина у детей с бронхиальной астмой/ А.А. Эюбова, И.Г. Султанова (стр.44.)
Иммуногенетические параметры при тяжелом атопическом дерматите и тяжелой атопической бронхиальной астме у детей (стр.44.)
Цимбалиста О.Л. Энергетический обмен и его коррекция у детей с бронхиальной астмой на фоне недифференцированной дисплазии соединительной ткани/ О.Л. Цимбалиста, В.Б. Дехтяр (стр.44-45.)
Влияние астма-школы на уровень грамотности пациентов с бронхиальной астмой и членов их семей в отношении заболевания (стр.45.)
Анорина Е.Е. Профилактика локального первичного туберкулеза у детей/ Е.Е. Анорина, Н.В. Ставицкая, А.И. Шевченко (стр.45-46.)
Ильенкова Н.А. Сравнительный анализ течения муковисцидоза в Красноярском крае, Новосибирской и Московской областях/ Н.А. Ильенкова, В.В. Чикунов (стр.46.)
Ильенкова Н.А. Модификация микробной флоры в мокроте при муковисцидозе на фоне программного диспансерного наблюдения/ Н.А. Ильенкова, В.В. Чикунов (стр.46.)
Климнюк С.И. Некоторые аспекты оценки реакций детского организма на профилактические вакцинации/ С.И. Климнюк, Л.Б. Романюк, Л.А. Волянская (стр.46-47.)
Казбекова Г.К. Экономическая эффективность вакцинопрофилактики вирусного гепатита В у детей в Республике Казахстан/ Г.К. Казбекова (стр.47.)
Козлова С.Н. Изучение факторов врожденного иммунитета и оценка состояния мукозального иммунитета по уровню цитокинов и slgA в соскобах и смывах с глоточной миндалины у детей с аденоидами/ С.Н. Козлова, А.Г. Коробкина (стр.47-48.)
Сагатова М. Анализ эффективности Протефлазида при бронхолегочной патологии у детей с герпесвирусной инфекцией/ М. Сагатова, Ф.М. Шамсиев (стр.48.)
Клинические особенности пневмонии у детей раннего возраста/ Я.Ю. Иллек, А.В. Галанина, Г.А. Зайцева; А.Х. Ериджанян, Н.А. Шахвердян; И.В. Бахмани (стр.48.)
Иллек Я.Ю. Гомеостаз пищеварительных ферментов у детей с атопическим дерматитом, получавших иммуномодулирующую терапию/ Я. Ю. Иллек, А. В. Галанина, Г. А. Зайцева (стр.48-49.)
Ериджанян А.Х. О часто болеющих детях, посещающих детский сад/ А. Х. Ериджанян, Н. А. Шахвердян (стр.49.)
Бахмани И.В. Клинический полиморфизм у больных с мукополисахаридозом/ И. В. Бахмани (стр.49.)
Состояние иммунной системы у детей, перенесших перинатальную патологию ЦНС, при острой внебольничной пневмонии (стр.49.)
Исследование маркеров клеток нейрональной и глиальной природы при перинатальном поражении ЦНС/ И.Н. Гориков, Л.Г. Нахамчен, Т.С. Сорокина; М.В. Дударева; Р.Г. Биченов, В.Д. Слепушкин; Ф.М. Шамсиев, К.И. Алимова; Т.Г. Мордовина ; И.Н. Гориков, Л.Г. Нахамчен, Т.С. Сорокина; М.В. Дударева; Р.Г. Биченов, В.Д. Слепушкин; Ф.М. Шамсиев, К.И. Алимова; Т.Г. Мордовина (стр.50.)
Кайпназарова Ш.К. Причины развития острого нарушения мозгового кровообращения у детей первого года жизни/ Ш. К. Кайпназарова, М. И. Апасова, О. В. Позмогова (стр.50.)
Гориков И.Н. Клинико-антропометрические и иммунобиохимические показатели у новорожденных от матерей, перенесших обострение хронического необструктивного и обструктивного бронхита в период беременности / И. Н. Гориков, Л. Г. Нахамчен, Т. С. Сорокина (стр.50-51.)
Дударева М.В. Сравнительная оценка цитокинового баланса крови у новорожденных с дыхательными расстройствами/ М. В. Дударева (стр.51.)
Биченов Р.Г. Влияние транспортировки на гемодинамику у новорожденных детей с респираторным дистресс-синдромом/ Р. Г. Биченов, В. Д. Слепушкин (стр.51.)
Шамсиев Ф.М. Состояние иммунной системы у новорожденных детей с пневмонией/ Ф. М. Шамсиев, К. И. Алимова (стр.51-52.)
Мордовина Т.Г. Влияние базисной терапии на динамику показателей клеточного и гуморального иммунитета у детей с неврологической патологией, вызванной перинатальным повреждением центральной нервной системы/ Т. Г. Мордовина (стр.52.)
Содержание эмбриоспецифических белков у новорожденных с хронической внутриутробной гипоксией/ С.Ш. Гасанов, Н.А. Тагиев, Н.Н. Гаджиева; И.П. Крохмаль, Н.А. Ткачева; И.В. Косова, И.Л. Соловьева ; С.Ш. Гасанов, Н.А. Тагиев, Н.Н. Гаджиева; И.П. Крохмаль, Н.А. Ткачева; И.В. Косова, И.Л. Соловьева (стр.52.)
Кабиева С.М. Диагностика характера перенесенной гипоксии у новорожденных/ С. М. Кабиева (стр.53.)
Состояние церебрального кровотока у новорожденных, матери которых перенесли обострение хронической цитомегаловирусной инфекции в период беременности/ И.П. Крохмаль, Н.А. Ткачева; И.В. Косова, И.Л. Соловьева (стр.53.)
Нестерова И.В. Интерфероно- и иммунотерапия в лечении цитомегаловирусной инфекции у иммунокомпрометированных детей/ И. В. Нестерова (стр.53-54.)
Гасанов С.Ш. Современные методы диагностики, профилактики и лечения болевого синдрома у новорожденных/ С. Ш. Гасанов, Н. А. Тагиев, Н. Н. Гаджиева (стр.54.)
Крохмаль И.П. Состояние процессов контаминации новорожденных из групп высокого перинатального риска/ И. П. Крохмаль, Н. А. Ткачева (стр.55.)
Крохмаль И.П. Значение хорионического гонадотропина материнской сыворотки крови для диагностики задержки развития плода/ И. П. Крохмаль, Н. А. Ткачева (стр.55.)
Косова И.В. Проблемы реабилитации зрения у детей с ретинопатией недоношенных/ И. В. Косова, И. Л. Соловьева (стр.55.)
Синдром диссеминированного внутрисосудистого свертывания крови у новорожденных в условиях экологически неблагоприятного региона (стр.56.)
Бабаджанов Н.Д. Клинико-генетические варианты синдрома Дауна: консервативное лечение и поэтапная реабилитация/ Н. Д. Бабаджанов, Н. М. Турдалиев (стр.56.)
Особенности нейропсихологического и социального развития здоровых детей грузинской национальности раннего возраста по шкале теста Бейли (стр.56.)
Несостоятельность иммунитета и пути прогнозирования исхода болезни у детей с анемией (стр.57.)
Федотова Т.А. Коэффициент нефротоксичности в скрининге детей 3-6 лет/ Т. А. Федотова, О. В. Калинина, С. Ф. Сергеева (стр.57.)
Коррелятивные взаимосвязи между показателями, отражающими активность иммуновоспалительного процесса у детей с обострением хронического пиелонефрита/ Д.В. Южакова, С.А. Царькова, Д.В. Беседина ; Д.В. Южакова, С.А. Царькова, Д.В. Беседина (стр.57-58.)
Иммуномодулирующий и противорецидивный эффекты магнитоинфракрасной лазеротерапии при хроническом пиелонефрите у детей (стр.58.)
Особенности мочекаменной болезни у детей и подростков (стр.58.)
Бейшебаева Н.А. Первичный нефротический синдром у детей/ Н. А. Бейшебаева (стр.59.)
Состояние микробиоценоза кишечника детей, страдающих желчнокаменной болезнью (стр.59.)
Сарсенбаева С.С. Диагностическая значимость изменений кожи и ее придатков при хроническом сочетанном поражении пищеварительной системы у детей/ С. С. Сарсенбаева, Н. С. Жубаныш, М. Чагай (стр.59-60.)
Терапевтический эффект имунофана при язвенной болезни 12-перстной кишки у детей/ А.А. Кучербаев ; А.А. Кучербаев (стр.60.)
Гуреев А.Н. Расстройство иммунорегуляции у детей с гастродуоденальной патологией, ассоциированной с Helicobacter Pilory инфекцией / А. Н. Гуреев, С. С. Хромова, Л. Н. Цветкова (стр.60.)
Роль плазменного и желудочного лертина в регулировании веса у детей, инфицированных H.Pilori (стр.60-61.)
Бычкова Н.Г. Состояние системного иммунитета у детей с заболеваниями органов пищеварения и сопутствующим нематодозом/ Н. Г. Бычкова, Е. С. Мурланова (стр.61.)
Южакова Д.В. К вопросу о распространенности серологических маркеров вирусной инфекции Эпштейна-Барр у детей/ Д. В. Южакова, С. А. Царькова, Д. В. Беседина (стр.61.)
Состояние клеточного звена иммунитета при иерсиниозе у детей (стр.62.)
Влияние препаратов сосудисто-ноотропного действия на качество жизни у подростков с эссенциальной артериальной гипертензией (стр.62.)
Циклаури М.В. Определение роли противохрящевых антител в этиопатогенезе диспластической патологии тазобедренного сустава и диспластического коксартроза/ М. В. Циклаури, И. И. Таборидзе, Л. Т. Аладашвили (стр.62-63.)
Некоторые иммунопатологические и иммунопатогенетические особенности ревматической лихорадки и других стрептококковых ревматических заболеваний среди детского населения в Кыргызстане (стр.63.)
Перекисное окисление липидов и активность миелопероксидазы у детей с ревматоидным артритом/ Д.И. Ахмедова, Ш. Курьязова; Н.Н. Савельева, И.Е. Повереннова ; Д.И. Ахмедова, Ш. Курьязова; Н.Н. Савельева, И.Е. Повереннова (стр.63.)
Маркеры активации иммунной системы при различных формах ювенильного ревматоидного артрита/ Н.Н. Савельева, И.Е. Повереннова ; Н.Н. Савельева, И.Е. Повереннова (стр.63-64.)
Шитьковская Е.П. Опыт применения инсулиновой помпы в лечении ребенка с сахарным диабетом I типа/ Е. П. Шитьковская, Г. Ю. Стрельников, С. И. Дмитриев (стр.64.)
Кучербаев А.А. Патогенетические механизмы и лечение нарушений газотранспортной функции крови при железодефицитной анемии у детей горцев/ А. А. Кучербаев (стр.64.)
Показатели минерального обмена у детей сельских районов (стр.64-65.)
Шишниашвили Т.Э. Качественные показатели атмосферного воздуха - фактор риска в возникновении кариозного поражения зубов у детей младшего возраста/ Т. Э. Шишниашвили, Нана В. Кипиани, Н. Ю. Бежуашвили (стр.65.)
Биологическая защита от комбинированной нефротоксичностисвинца и кадмия у детей, находящихся под воздействием этих металлов в окружающей среде (стр.65.)
Терехова Т.И. Состояние белой крови здоровых детей Семипалатинского региона/ Т. И. Терехова, Г. А. Телеутаева, В. Т. Долинная (стр.66.)
Степанова Т.В. Состояние здоровья и качество жизни детей, перенесших гемобластозы/ Т. В. Степанова, Л. И. Ширяева, А. М. Поздняков (стр.66.)
Особенности телец Малассе у детей (стр.66-67.)
Голубева А.С. Новые технологии цветокоррекции синдрома дефицита внимания/гиперактивности у детей дошкольного возраста/ А. С. Голубева (стр.67.)
Адаптационные возможности детей 5-7 лет и коррекция выявленных нарушений (стр.67-68.)
Физическое развитие школьников (стр.68.)
Годовая динамика показателей иммунитета, цитокинового статуса учащихся школы-интерната (стр.68.)
Особенности иммунного статуса у детей с инфекционно-аллергическими конъюнктивитами в условиях нефтегазовых разработок на Абшероне/ Э.С. Утегенова, И.Х. Шуратов; С.Н. Козлова, Е.В. Савельева ; Э.С. Утегенова, И.Х. Шуратов; С.Н. Козлова, Е.В. Савельева (стр.69.)
Садыков К.Т. Симпатико-адреналовая система у детей, проживающих в условиях экологического неблагополучия/ К. Т. Садыков (стр.69.)
Ахмедова Д.И. Особенности формирования здоровья и развития детей регионов Приуралья/ Д. И. Ахмедова, Ш. Курьязова (стр.69.)
Савельева Н.Н. Особенности формирования и течения эпилептического синдрома при детском церебральном параличе/ Н. Н. Савельева, И. Е. Повереннова (стр.70.)
Виферон в иммунореабилитации детей раннего возраста с детским церебральным параличом/ С.Т. Кизатова (стр.70.)
Оценка эффективности комплексной реабилитации детей-инвалидов (стр.70-71.)
Дубовская Л.Н. Особенности реабилитации детей из многодетных семей/ Л. Н. Дубовская, Я. Б. Сычева, Н. К. Бычкова (стр.71.)
Необходимость центра детской реабилитации в социальной адаптации ребенка-инвалида в современном обществе на примере центра реабилитации детей и подростков-инвалидов "Надежда" города Волжского/ Ш.А. Кулжанова, Л.А. Муковозова; В.С. Курзин, Е.И. Курзина; Р.В. Павлов, Д.Б. Куртвили ; Ш.А. Кулжанова, Л.А. Муковозова; В.С. Курзин, Е.И. Курзина; Р.В. Павлов, Д.Б. Куртвили (стр.71-72.)
Изучение клинической эффективности препарата Энгистолн в лечении герпетических кератитов у детей/ Ш.А. Кулжанова, Л.А. Муковозова; В.С. Курзин, Е.И. Курзина; Р.В. Павлов, Д.Б. Куртвили (стр.72.)
Мягкие контактные линзы в лечении травматических и воспалительных заболеваний роговицы у детей/ В.С. Курзин, Е.И. Курзина; Р.В. Павлов, Д.Б. Куртвили ; В.С. Курзин, Е.И. Курзина; Р.В. Павлов, Д.Б. Куртвили (стр.72.)
NO-ергические механизмы регуляции апоптоза и пролиферативной активности эпителиальных дифференов/ Р.В. Павлов, Д.Б. Куртвили ; Р.В. Павлов, Д.Б. Куртвили (стр.72-73.)
Дащук А.М. Ингибиторы клеточного цикла в патогенезе псориаза/ А. М. Дащук, Н. А. Пустовая (стр.73.)
Абу Гоуш Мохаммад А.М. Иммунологические показатели больных псориазом при включении в программу лечения электроактивированных водных растворов/ Гоуш Мохаммад А. М. Абу (стр.73.)
Применение калиевой соли альгиновой кислоты и Виферона при лечении больных псориазом/ И.Е. Рогожина, И.А. Салов, Н.Ф. Хворостухина; М.Н. Вьюркова, Н.А. Липатова, М.В. Лабзина ; И.Е. Рогожина, И.А. Салов, Н.Ф. Хворостухина; М.Н. Вьюркова, Н.А. Липатова, М.В. Лабзина (стр.73-74.)
Сироткина Е.И. Эффективность комплексной терапии больных пиодермией с использованием иммуномакса/ Е. И. Сироткина (стр.74.)
Инновационные технологии для профилактики внутрибольничной инфекции (стр.74.)
Первично-хронический септический эндокардит : проблема этиопатогенеза и терапевтической стратегии/ Е.Г. Нейман, Н.Л. Прокопцева, Р.А. Авдеева; О.Б. Приходько; Г.М. Леонтьева; Л.В. Ловцова, Е.А. Петрова; Б.Ж. Каримова ; Е.Г. Нейман, Н.Л. Прокопцева, Р.А. Авдеева; О.Б. Приходько; Г.М. Леонтьева; Л.В. Ловцова, Е.А. Петрова; Б.Ж. Каримова (стр.75.)
Пшеничная Н.Ю. Клинико-экономический анализ дефектов лечения острых кишечных инфекций в стационарных условиях/ Н. Ю. Пшеничная, А. Г. Суладзе (стр.75.)
Мониторинг интерферонового профиля и L-карнозина при вирусном гепатите В и С с использованием препарата БиоР/ Г.М. Леонтьева; Л.В. Ловцова, Е.А. Петрова; Б.Ж. Каримова ; Г.М. Леонтьева; Л.В. Ловцова, Е.А. Петрова; Б.Ж. Каримова (стр.75-76.)
Обследование больных с заболеваниями желудочно-кишечного тракта на маркеры вирусов гепатита В и С/ Л.В. Ловцова, Е.А. Петрова; Б.Ж. Каримова ; Л.В. Ловцова, Е.А. Петрова; Б.Ж. Каримова (стр.76.)
Алдашева Ж.А. Эффективность эссенциальных фосфолипидов (Эссенциале Н) в лечении стеатозов и стеатогепатитов/ Ж. А. Алдашева, Г,п. Жансеитова, Н. М. Огурцова (стр.76.)
Утегенова Э.С. Пути заражения ребенка от инфицированной HCV матери/ Э. С. Утегенова, И. Х. Шуратов (стр.77.)
Козлова С.Н. Изучение субклассов иммуноглобулинов IgGl, IgG2, IgG3, IgG4 и цитокинов в крови детей с маркерами герпесвирусных инфекций/ С. Н. Козлова, Е. В. Савельева (стр.77.)
Использование нейроиммунокорригирующей терапии у больных с инсульт-индуцированной герпетической инфекцией (стр.77.)
Калинникова Н.В. ВИЧ-инфекции у детей/ Н. В. Калинникова, И. Л. Соловьева (стр.78.)
Кизатова С.Т. Лечение хронических гепатитов при перинатальной ВИЧ-инфекции у детей/ С. Т. Кизатова (стр.78.)
Кизатова С.Т. Атопический дерматит при перинатальной ВИЧ-инфекции у детей/ С. Т. Кизатова (стр.78-79.)
Комплексная терапия антибиотиками, иммунотропными и пробиотическими препаратами в реабилитации больных с инфекциями урогенитального тракта/ М.В. Лайпанова, В.А. Аксененко, Е.Б. Лавриненко ; М.В. Лайпанова, В.А. Аксененко, Е.Б. Лавриненко (стр.79.)
Дрождина М.Б. Характер распределения типов гаптоглобина у больных серорезистентностью после перенесшего сифилиса/ М. Б. Дрождина, С. В. Кошкин (стр.79.)
Дрождина М.Б. Характер распределения групп крови системы АВО у больных серорезистентностью после перенесенного сифилиса/ М. Б. Дрождина, С. В. Кошкин (стр.79.)
Кулжанова Ш.А. Влияние полиоксидония на показатели системы перекисного окисления липидов при активных формах бруцеллеза/ Ш. А. Кулжанова, Л. А. Муковозова (стр.79-80)
Кулжанова Ш.А. Клинико-иммунологическая эффективность полиоксидония в комплексном лечении больных бруцеллезом/ Ш. А. Кулжанова, Л. А. Муковозова (стр.80.)
Курзин В.С. Местный иммунитет влагалища и шейки матки в норме и при патологии/ В. С. Курзин, Е. И. Курзина (стр.80.)
Павлов Р.В. Продукция цитокинов эндометриоидными гетеротопиями с различной пролиферативной активностью клеток эктопического эндометрия/ Р. В. Павлов, Д. Б. Куртвили (стр.80-81.)
Особенности иммунного реагирования у беременных с хроническими инфекционно-воспалительными заболеваниями органов малого таза в стадии клинической ремиссии/ А.С. Пан, С.Н. Игнатьева; П.А. Андриец, О.И. Боднарюк, А.В. Андриец ; А.С. Пан, С.Н. Игнатьева; П.А. Андриец, О.И. Боднарюк, А.В. Андриец (стр.81.)
Бабкина Н.А. Экспрессия протеина p161NK4a при эпителиальной дисплазии шейки матки/ Н. А. Бабкина (стр.81-82.)
Нарушения синтеза ИФНипсилон при диспластических изменениях шейки матки (стр.82.)
Тусупкалиев А. Б. Осложнения течения беременности у женщин с миомой матки/ А. Б. Тусупкалиев, Е. А. Бактыбаев (стр.82.)
Рогожина И.Е. Эндоваскулярная эмболизация маточных артерий в лечении миомы матки/ И. Е. Рогожина, И. А. Салов, Н. Ф. Хворостухина (стр.82-83.)
Вьюркова М.Н. Возможности применения амбена, эмоксипина и димефосфона у больных миомой матки, осложненной кровотечением/ М. Н. Вьюркова, Н. А. Липатова, М. В. Лабзина (стр.83.)
Патогенез эндогенной интоксикации у больных миомой матки/ Н.А. Щербань; Е.В. Хорошко, Э.М. Седова, М.Н. Ивашев ; Н.А. Щербань; Е.В. Хорошко, Э.М. Седова, М.Н. Ивашев (стр.83-84.)
Исанбаева Л.М. Особенности содержания субпопуляций лимфоцитов при различном темпе роста миомы матки/ Л. М. Исанбаева, Т. У. Арипова, М. Ю. Асатова (стр.84.)
Нейман Е.Г. Анализ течения диабетической фетопатии/ Е. Г. Нейман, Н. Л. Прокопцева, Р. А. Авдеева (стр.84.)
Приходько О.Б. Нейровегетативная регуляция и состояние гемодинамики у беременных с бронхиальной астмой/ О. Б. Приходько (стр.84-85.)
Леонтьева Г.М. Клинико-иммунологические особенности острого риносинусита у беременных/ Г. М. Леонтьева (стр.85.)
Ловцова Л.В. Влияние препаратов железа на иммунологические показатели в ротовой жидкости у беременных с железодефицитной анемией/ Л. В. Ловцова, Е. А. Петрова (стр.85.)
Каримова Б.Ж. Прогнозирование и профилактика послеродовых эндометритов/ Б. Ж. Каримова (стр.86.)
Особенности цитокинового профиля у беременных с острым аппендицитом (стр.86.)
Аксененко В.А. Динамика показателей продукции цитокинов после комплексной терапии больных миомой матки в сочетании с аденомиозом/ В. А. Аксененко, К. К. Куюмчева, М. В. Лайпанова (стр.86-87.)
Пирогова В.И. Сравнительное исследование эффективности вагинального применения прогестерона в поддержке беременности у женщин с привычным невынашиванием / В. И. Пирогова, С. А. Шурпяк (стр.87.)
Цитокиновый профиль у беременных с фетоплацентарной недостаточностью, проживающих в регионе Приуралья (стр.87.)
Мусаходжаева Д.А. Субпопуляционный состав лимфоцитов у женщин с самопроизвольными выкидышами в анамнезе/ Д. А. Мусаходжаева, Ю. К. Джаббарова (стр.87-88.)
Изменения иммунитета у женщин с бесплодием и дисплазией соединительной ткани/ О.Б. Савяк, С.В. Клеменков, Э.В. Каспаров; И.А. Якубовская, Г.Н. Курылив; В.Ф. Каменев, О.В. Ромащенко, И.Л. Стрельникова (стр.88.)
Оценка состояния Т и В-клеточного иммунитета у беременных с недифференцированной дисплазией соединительной ткани/ И.А. Якубовская, Г.Н. Курылив; В.Ф. Каменев, О.В. Ромащенко, И.Л. Стрельникова ; И.А. Якубовская, Г.Н. Курылив; В.Ф. Каменев, О.В. Ромащенко, И.Л. Стрельникова (стр.88.)
Бакун О.В. Влияние плазмафереза на концентрацию некоторых цитокинов у женщин/ О. В. Бакун (стр.89.)
Привалова Е.Е. Содержание регуляторных цитокинов в перитонеальной жидкости у пациенток с наружным генитальным эндометриозом, ассоциированным с бесплодием/ Е. Е. Привалова (стр.89.)
Аксененко В.А. Роль цитокинов в иммунопатогенезе гнойного воспаления придатков матки/ В. А. Аксененко, Е. Б. Лавриненко, М. В. Лайпанова (стр.89.)
Лайпанова М.В. Применение Ронколейкина в комплексном лечении гнойных воспалительных заболеваний придатков матки/ М. В. Лайпанова, В. А. Аксененко, Е. Б. Лавриненко (стр.90.)
Влияние эмболизации маточных сосудов на состояние иммунной системы у больных раком шейки матки ПБ-IV стадии/ О.В. Калабин (стр.90.)
Взаимосвязь гемостаза и перекисного окисления липидов при оперативном лечении у больных раком матки (стр.90-91.)
Борзенко Е.В. Спонтанная и стимулированная продукция цитокинов цервикального секрета у женщин с патологией шейки матки/ Е. В. Борзенко, Э. А. Кашуба, Н. А. Курлович (стр.91.)
Ивандеева О.И. Иммуномикробиологические аспекты репродуктивного здоровья женщин с ожирением/ О. И. Ивандеева, И. С. Немова, Л. Н. Ванина (стр.91.)
Хайдарова Ф.А. Влияние метформина на динамику цитокинов при СПКЯ у женщин с ожирением/ Ф. А. Хайдарова (стр.91-92.)
Процессы клеточной трансформации экзоцервикса при папилломавирусном поражении (стр.92.)
Ельчанинов Д.В. Моделирование комплексной оценки климактерических расстройств/ Д. В. Ельчанинов, Л. В. Аккер (стр.92.)
Пан А.С. Оценка иммунореактивности женщин с эктопией шейки матки, проживающих на Европейском Севере/ А. С. Пан, С. Н. Игнатьева (стр.93.)
Андриец П.А. Иммуномодулятор Протефлазид в лечении вульвовагинитов у девочек/ П. А. Андриец, О. И. Боднарюк, А. В. Андриец (стр.93.)
Изучение состояния ПОЛ/АОЗ и некоторых иммунологических показателей у больных хронической почечной недостаточностью (стр.93-94.)
Иммунореабилитация больных острым гнойным пиелонефритом (стр.94.)
Анализ защитного влияния препарата GA-40 на течение нефрита Масуги с помощью вегетативного резонансного теста "Имедис Тест+" (стр.94.)
Бычковских В.А. Иммунотропный эффект Бестима у пациентов с хроническим вторичным пиелонефритом в раннем послеоперационном периоде/ В. А. Бычковских, И. И. Долгушин (стр.94-95.)
Ландышев Ю.С. Влияние комбинированной антигипертензивной терапии лизиноприлом и амлодипином (комбинированный препарат Экватор) на состояние внутрипочечной гемодинамики у больных хроническим гломерулонефритом/ Ю. С. Ландышев, Н. А. Щербань, М. Н. Георгиевская (стр.95.)
Щербань Н.А. Влияние прогаммного гемодиализа на цитокиновую архитектонику у больных хронической болезнью почек/ Н. А. Щербань (стр.95.)
Хорошко Е.В. Опыт применения Артезина у больных аденомой предстательной железы в сочетании с хроническим простатитом в условиях реабилитации/ Е. В. Хорошко, Э. М. Седова, М. Н. Ивашев (стр.96.)
Комбинированная методика магнитолазеротерапии в лечении больных артериальной гипертензией , Т.А. Кантур (стр.96.)
Захидова К.Х. Влияние Эпросартана на функциональное состояние эндотелия у больных артериальной гипертонией/ К. Х. Захидова, Р. Г. Керимова, Н. Э. Агасиева (стр.96.)
Уровень трансформирующего фактора роста - beta1 у больных артериальной гипертензией, ассоциированной с истинной полицитемией (стр.97.)
Камалов З.С. Уровень субпопуляций лимфоцитов у больных с артериальной гипертензией/ З. С. Камалов, А. Н. Ауезова, Т. А. Абдуллаев (стр.97.)
Спицина Т.А. Особенности вариабельности сердечного ритма у больных гипертонической болезнью с различным исходным вегетативным тонусом/ Т. А. Спицина, А. П. Спицин (стр.97.)
Изучение экспрессии ТФРbeta1 при ремоделировании сердца (стр.98.)
Маркеры процесса апоптоза клеток у больных ишемической болезнью сердца (стр.98.)
Динамика содержания Неоптерина в сыворотке крови у больных ИБС: стабильной стенокардией напряжения II-III ФК в зависимости от проводимой терапии (стр.98-99.)
Прасолов А.В. Применение содержания ИЛ-1beta, ИЛ-6, ФНОalpha, в сыворотке крови больных стабильной стенокардией напряжения II-III ФК на фоне лечения/ А. В. Прасолов (стр.99.)
Болевая чувствительность к ишемии при лечении Ивабрадином и Триметазидином у больных ишемической болезнью сердца (стр.99.)
Йодобромные ванны и синусоидальные модулированные токи в восстановительном лечении больных с сочетанной патологией - стабильной стенокардией и гипертонической болезнью с аритмиями - в условиях санатория (стр.99-100.)
Применение укороченных курсов санаторного лечения азотными ваннами и физическими тренировками у больных с сочетанной патологией - стабильной стенокардией и гипертонической болезнью с аритмиями (стр.100.)
Углекислые ванны и электромагнитные поля сверхвысокой частоты в восстановительном лечении больных сочетанной патологией - стабильной стенокардией и гипертонической болезнью с аритмиями - в условиях санатория (стр.100.)
Савяк О.Б. Реабилитация больных коронарной болезнью сердца с помощью хлоридных натриевых ванн в домашних условиях/ О.Б. Савяк, С.В. Клеменков, Э.В. Каспаров; И.А. Якубовская, Г.Н. Курылив; В.Ф. Каменев, О.В. Ромащенко, И.Л. Стрельникова (стр.100-101.)
Савяк О.Б. Реабилитация больных коронарной болезнью сердца с помощью хлоридных натриевых ванн в домашних условиях (1 курс длительностью 1 месяц в течение года)/ О. Б. Савяк, С. В. Клеменков, Э. В. Каспаров (стр.101.)
Якубовская И.А. Состояние фагоцитоза у больных хронической сердечной недостаточностью/ И. А. Якубовская, Г. Н. Курылив (стр.101.)
Каменев В.Ф. Роль макрофагальной системы в обеспечении липидного гомеостаза у больных ишемической болезнью сердца/ В. Ф. Каменев, О. В. Ромащенко, И. .Л. Стрельникова (стр.101-102.)
Влияние Ивабрадина на предикторы внезапной кардиальной смерти по данным суточного мониторирования ЭКГ у больных ишемической болезнью сердца (стр.102.)
Глобальная систолическая функция левого желудочка у мужчин до 40 лет, перенесших Q-инфаркт миокарда, при 5-летнем сроке наблюдения (стр.102-103.)
Магомедов М.А. Влияние физических тренировок в домашних условиях на липидный спектр сыворотки крови у больных ишемической болезнью сердца/ М. А. Магомедов (стр.103.)
Калабин О.В. Особенности вариабельности и сердечного ритма у спортсменов на дозируемуюэмоциональную нагрузку/ О.В. Калабин (стр.103.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Климнюк С.И., Романюк Л.Б., Волянская Л.А.
Назва : Некоторые аспекты оценки реакций детского организма на профилактические вакцинации
Місце публікування : Аллергология и иммунология. - 2009. - Т. 10, N 1. - С. 46-47. (Шифр АР25/2009/10/1)
Знайти схожі

18.

Назва журналу :Перинатология и педиатрия -2009р.,N 3
Цікаві статті :
Вплив деяких соціально-економічних чинників на формування здоров'я та смертність дітей (стр.17-20.)
Осташко С.І. Аналіз розвитку "Дружніх до молоді" иедико-соціальних послуг на Україні. "Клініка, дружня до молоді" за 2008 рік/ С.І. Осташко, О.М. Мешкова (стр.21-24.)
Осташко С.І. Стан виконання галузевої програми "Підтримка грудного вигодовування дітей в Україні на 2006-2010 роки" за 2008 рік/ С.І. Осташко, О.М. Мешкова (стр.25-27.)
Котова Н.В. Первинна профілактика пневмоцистної пневмонії у дітей з перинатальними контактом із ВІЛ/ Н.В. Котова, О.О. Старець (стр.28-31.)
Стан системи гемостазу новонароджених від матерів з TORCH-інфекціями (стр.32-34.)
Жабченко І.А. Дисбіотичні зміни біотипів статевих шляхів та кишечнику у вагітних з фіброзно-кістозною хворобою молочних залоз/ І.А. Жабченко, Т.С. Черненко, Т.Г. Шевель (стр.35-38.)
Йодна профілактика та рівень інформованості вагітних жінок південно-східного регіону України щодо попередження йодозалежних захворювань (стр.39-43.)
Раціональне харчування та інтелектуальний розвиток дитини (стр.44-47.)
Ігнатко Л.В. Ефективність курсового застосування слабосульфідної мінеральної води у дітей з хронічним гастритом та гастродуоденітом/ Л.В. Ігнатко, О.В. Русановська, Є.І. Рубцова (стр.48-51.)
Нетребенко О.К. Обзор новых статей и материалов по механизмам действия и роли пробиотиков у детей (2007-2008 гг.)/ О.К. Нетребенко (стр.52-56.)
Патогенетичні механізми розвитку дисмікроелементозів як основа для обгрунтування раціонального харчування (стр.57-60.)
Сенаторова А.С. Катастрофы метаболизма в педиатрической практике/ А.С. Сенаторова, И.Ю. Кондратова (стр.61-66.)
Динаміка змін активності реноспецифічних ферментів у сечі дітей, хворих на пієлонефрит, до та після лікування (стр.67-70.)
Изучение клинико-лабораторных особенностей при дисметаболических нефропатиях у детей (стр.71-73.)
Матвійчук В.В. Імунокорекція негативних впливів мікрофлори носоглотки на імунорезистентність здорових дітей молодшого віку/ В.В. Матвійчук, Л.В. Квашніна, В.П. Родіонов (стр.74-77.)
Вертегел А.А. Антропометричесие показатели как одни из маркеров костного здоровья у детей с рекуррентными формами заболеваний респираторного тракта/ А.А. Вертегел, Л.С. Овчаренко (стр.78-80.)
Перекисна модифікація білків при захворюваннях сполучної тканини у дітей (стр.81-86.)
Калиниченко І.О. Порівняльний аналіз методів оцінки конституційних особливостей дітей шкільного віку/ І.О. Калиниченко (стр.87-89.)
Слєпов О.К. Особливості компресії трахеї у дітей, обумовленої гіперплазією вилочкової залози/ О.К. Слєпов, О.В. Риженко (стр.90-93.)
Белоусова О.Ю. Эндоскопические критерии заболеваний толстой кишки у детей/ О.Ю. Белоусова (стр.94-96.)
Басараба Н.М. Клінічні особливості вродженого гепатиту у дітей/ Н.М. Басараба (стр.97-99.)
Чернега Н.В. Вміст тромбоксану А2 у дітей з хронічним вірусним гепатитом В/ Н.В. Чернега, М.Ф. Денисова, А.Г. Ципкун (стр.100-102.)
Крючко Т.О. Оцінка ефективності Флавозіду в реабілітаційній терапії дітей молодшого віку з рецидивуючим бронхітом/ Т.О. Крючко, Ю.М. Кінаш (стр.103-107.)
IX Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю "Питання імунології в педіатрії". - Київ, 29-30 жовтня 2009 року (стр.111-154.)
Моісеєнко Р.О. Основні напрямки діяльності служби дитячої імунології: досягнення та проблеми/ Р.О. Моісеєнко, Л.І. Чернишова (стр.117-118.)
Чернишова Л.І. Світові тенденції імунопрофілактики інфекційних хвороб. Місце комбінованих вакцин (лекція)/ Л.І. Чернишова (стр.118-121.)
Абатуров О.Є. Вірогідність участі Т-регулюючих клітин у розвитку низькорівневого запалення у дітей з носійством St. Aureus nf Str. Haemolyticus/ О.Є. Абатуров, І.Л. Височина (стр.122.)
Абатуров О.Є. Роль токсигенних штамів Helicobacter Pylori в розвитку хронічної гастродуоденальної патології у дітей/ О.Є. Абатуров, О.М. Герасименко, Ю.Ю. Степанова (стр.122.)
Антипкін Ю.Г. Вакцинопрофілактика - важливий стратегічний напрямок в педіатрії, альтернативи немає/ Ю.Г. Антипкін, Л.І. Омельченко (стр.122.)
Банадига Н.В. Місце та значення імунологічних методів дослідження в діагностиці уражень підшлункової залози/ Н.В. Банадига, О.М. Дутчак, А.І. Банадига (стр.123.)
Безруков Л.О. Імунологічна складова у багатофакторному аналізі частих епізодів гострих респіраторних захворювань у дітей/ Л.О. Безруков, Н.К. Богуцька (стр.123.)
Безруков Л.О. Цитокіновий статус у дітей, хворих на бронхіальну астму із різною інтенсивністю запалення дихальних шляхів/ Л.О. Безруков, О.К. Колоскова (стр.123-124.)
Безрукова Т.Л. Діагностична цінність імунологічних показників у прогнозуванні перебігу бронхообструктивного синдрому в дітей раннього віку/ Т.Л. Безрукова, Л.В. Колюбакіна, В.С. Хільчевська (стр.124.)
Проблемні питання щеплення БЦЖ (стр.124-125.)
Богадельников И. Болезнь должна быть нормальной/ И. Богадельников, С. Белоус, О. Крутикова (стр.125.)
Бойко Я.Є. Аналіз ефективностібазової терапії у хворих на ювенільний ідіопатичний артрит: досвід Львівської обласної дитячої спеціалізованої клінічної лікарні/ Я.Є. Бойко (стр.125-126.)
Больбот Ю.К. Особливості продукції цитокінів у дітей з алергічними захворюваннями під час ГРВІ/ Ю.К. Больбот, О.В. Беляєва, Т.А. Бордій (стр.126.)
Бондаренко А.В. Прихильність до лікування батьків пацієнтів з первинним імунодефіцитом/ А.В. Бондаренко, Л.І. Чернишова (стр.126-127.)
Борисенко М.І. Патогенетичне обгрунтування застосування корекції місцевого імунітету в комплексному лікуванні хронічного запального процесу в слизовій оболонці гастродуоденальної зони/ М.І. Борисенко (стр.127.)
Буряк В.М. Імуноцитогенетичні маркери розвитку артеріальної гіпотензії у дітей/ В.М. Буряк, Р.Ф. Махмутов (стр.128.)
Буряк О.Г. Стан системи неспецифічного захисту за показниками активності нейтрофільних гранулоцитів крові у новонароджених з дихальними розладами/ О.Г. Буряк (стр.128.)
Вміст фактору некрозу пухлини у дітей із ррекурентними формами обструктивних бронхітів та зниженням мінеральної щільності кісткової тканини (стр.128-129.)
Волосовець О.П. Безперервний професійний розвиток дитячого лікаря/ О.П. Волосовець (стр.129.)
Волосянко А.Б. Стан клітинної та гуморальної ланки імунної системи дитячого організму при хронічному холецистохолангіті/ А.Б. Волосянко, В.В. Ходан (стр.129-130.)
Вяльцева Ю.В. Поражение нервной системы, как проявление ЦМВИ у ВИЧ-инфицированных детей/ Ю.В. Вяльцева, А.А. Номеровская, И.В. Богадельников (стр.130.)
Гайдучик Г.А. Особливості імунопрофілактики рекурентних респіраторних інфекцій у дітей перших 5 років життя/ Г.А. Гайдучик, О.М. Охотнікова, О.І. Усова (стр.130-131.)
Гайдучик Г.А. Характер і спектр інфекційної сенсибілізації у дітей перших 5 років життя з гострою і хронічною бронхообструкцією/ Г.А. Гайдучик, О.М. Охотнікова, О.І. Усова (стр.131.)
Гарас М.Н. Діагностичне значення імунорегуляторного індексу у школярів з тяжким персистувальним перебігом бронхіальної астми/ М.Н. Гарас (стр.131-132.)
Гончарук Р.І. Результати кореляційного аналізу показників імунологічного обстеження дітей з фебрільними епізодами бронхообструкції/ Р.І. Гончарук, О.К. Колоскова (стр.132.)
Доценко Е.В. Динамика клинико-лабораторных показателей на фоне перерывов в проведении антиретровирусной терапии у детей с ВИЧ-инфекцией/ Е.В. Доценко, О.А. Залата, А.В. Бобрышева (стр.132-133.)
Особливості гуморального імунітету при гострій лімфобластній лейкемії у дітей (стр.133.)
Дука Е.Д. Возможности индукции неспецифической реативности у детей с респираторной патологией/ Е.Д. Дука (стр.133.)
Іванова Л.А. Діагностична цінність окремих імунологічних показників у виявленні сепсису у немовлят/ Л.А. Іванова, Т.М. Воротняк, С.І. Прунчак (стр.133-134.)
Казмірчук В.Є. Особливості імунного статусу й інфікованість герпетичними вірусами дітей, хворих на рефрактерну епілепсію/ В.Є. Казмірчук, Д.В. Мальцев (стр.134.)
Кімлик І.Ф. Вакцинація: міфи та реальність/ І.Ф. Кімлик (стр.134-135.)
Костюченко Л.В. Особливості перебігу опортуністичних інфекцій у хворих з важким комбінованим імунодефіцитом/ Л.В. Костюченко, Л.І. Чернишова, Я.Ю. Романишин (стр.135.)
Частота та вплив на систему зсідання крові вовчакового антикоагулянту у дітей хворих на системний червоний вовчак (стр.135-136.)
Кривопустов С.П. Актуальні питання діагностики, лікування та профілактики харчової алергії у дітей/ С.П. Кривопустов (стр.136.)
Крючко Т.О. Шляхи активації ядерного фактору (NF-kB) при поліморфізмі TOLL-подібного рецептора 4 у дітей з бронхіальною астмою/ Т.О. Крючко, О.Я. Ткаченко, Ю.О. Вовк (стр.136-137.)
Кушнир Е.Ф. Опыт работы с комбинированными вакцинами в АР Крым/ Е.Ф. Кушнир (стр.137-138.)
Клінічна значущість визначення функціонування лізосом (стр.138.)
Марусик У.І. Вплив нуклеїнату в комплексному лікуванні бронхіальної астми у дітей на рівень контролю даного захворювання/ У.І. Марусик (стр.138-139.)
Марушко Ю.В. Використання трансфер фактора в комплексі лікувально-реабілітаційних заходів дітям, що часто хворіють/ Ю.В. Марушко, Н.Г. Бичкова, Т.В. Гищак (стр.139.)
Марушко Ю.В. Сучасні макроліди в терапії хламідофільної інфекції у дітей/ Ю.В. Марушко, О.В. Лисовець (стр.139.)
Мойсєєва Г.В. Епідеміологічна ефективність вакцин КПК (проти кору-паротиту-краснухи) в Україні за 2008 р./ Г.В. Мойсєєва, В.А. Васильєва, Т.І. Башкатова (стр.140.)
Роль CD95 при пилковій бронхіальній астмі у дітей (стр.140.)
Омельченко Л.І. До питання диференційної діагностики ювенільного ревматоїдного і реактивних артритів у дітей/ Л.І. Омельченко, В.П. Чернишов, О.А. Ошлянська (стр.140-141.)
Павленко Е.Ю. Кандидозы у ВИЧ-инфицированных детей/ Е.Ю. Павленко, А.Э. Читакова (стр.141.)
Попелюк Н.О. Діагностика ступеня ушкодження слизової гастродуоденальної зони у дітей/ Н.О. Попелюк, О.-М.В. Попелюк (стр.141-142.)
Особливості імунного статусу дітей з недиференційованою дисплазією сполучної тканини (стр.142.)
Прохорова М.П. Ефективність Гропринозину при комплексному лікуванні дітей з бронхообструктивним синдромом/ М.П. Прохорова, Н.Г. Бичкова (стр.142-143.)
Римаренко Н.В. Ефективність препарату Триглобулін для лікування дітей, хворих важкими формами бактеріальних ангін та підтвердженою ендотоксинемією/ Н.В. Римаренко (стр.143.)
Ричкова Т.А. Загальний рівень IgE в дітей із артритами/ Т.А. Ричкова (стр.143.)
Романишин Я. Сімейний випадок спадкового ангіоневротичного набряку: перший досвід в Україні/ Я. Романишин, Л. Костюченко (стр.144.)
Савчак І. Користування інтернет-реєстром пацієнтів Європейського товариства імунодефіцитів у повсякденній практиці лікаря-імунолога (власний досвід)/ І. Савчак, Я. Романишин (стр.144.)
Сажин С.І. Зміни показників неспецифічного імунітету у дітей, хворих на бронхіалльну астму, на тлі базисної протизапальної терапії/ С.І. Сажин (стр.144-145.)
Самарін Д.В. Вплив Ко-інфікування ВІЛ-позитивних дітей CMV та HSV на функціональні показники імунної системи/ Д.В. Самарін, Л.І. Чернишова, В.П. Чернишов (стр.145.)
Вакцинація проти гепатиту В, індивідуальні підходи (стр.145-146.)
Старець О.О. Особливості перебігу ВІЛ-інфекції у дітей з доведеним антенатальним інфікуванням ВІЛ/ О.О. Старець, Н.В. Котова (стр.146.)
Таловерова Л.І. Імунні порушення в підлітків із вегетативними дисфункціями/ Л.І. Таловерова (стр.147.)
Третьякевич З.М. Застосування Лівенціале форте в комплексі лікування дітей з рецидивуючим бронхітом і супутньою патологією жовчовивідних шляхів/ З.М. Третьякевич, О.В. Бабінова (стр.147-148.)
Фофанов О.Д. Ефективність імунозамісної терапії у новонароджених, оперованих з приводу вроджених вад травного тракту/ О.Д. Фофанов, Я.Д. Іщук, А.П. Юрцева (стр.148.)
Фролова Т.В. Вплив імунних механізмів на процеси резорбції кісткової тканини у дітей з хронічним гастродуоденітом/ Т.В. Фролова, Л.Я. Барська, М.О. Саркісян (стр.148-149.)
Імунологічна реактивність у дітей, хворих на бронхіальну астму (стр.149.)
Черепахіна Л.П. Вплив харчування на особливості імунного статусу дітей молодшого шкільного віку, які страждають на рецидивуючий бронхіт та мають дисфункцію жовчних шляхів/ Л.П. Черепахіна (стр.149-150.)
Чернишова Л.І. Як готуватися до епідемії та пандемії грипу/ Л.І. Чернишова (стр.150.)
Чернишова Л.І. На шляху до запровадження системи контролю за якістю діагностично-лікувального процесу (на прикладі оцінки ефективності визначення ступеню ексикозу при кишкових інфекціях у дітей раннього віку при первинному контакті з хворим)/ Л.І. Чернишова, О.О. Юхименко (стр.150-151.)
Фактори вродженого та адаптивного місцевого імунітету у дітей з повторними респіраторними інфекціями (стр.151-152.)
Черняєва Е.С. Анализ течения поствакцинального периода у детей Симферопольского района/ Е.С. Черняєва, Л.А. Морозенко, Н.А. Марущак (стр.152.)
Морфологія лейкоцитів за даними світлової мікроскопії у хворих на інфекційний мононуклеоз (стр.152-153.)
Ефективність хіміопрофілактики вертикальної і трансмісії ВІЛ (стр.153--154.)
Юлиш Е.И. Вакцинация и время/ Е.И. Юлиш (стр.154.)
VIII Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю "Питання імунології в педіатрії". - Донецьк, 9-10 вересня 2008 р. (стр.155-172.)
Анемия хронических заболеваний (стр.155.)
Застосування суміші Humana O-HA для вигодовування немовлят з малою вагою , О.О. Агафонова, Н.М. Токарева (стр.155.)
Епідеміологія ротавірусної інфекції у дітей у Луганській області (стр.155-156.)
Стан протикоровогу імунітету у дітей у Луганській області (стр.156.)
Безкаравайный Б.А. Влияние мультипробиотика Симбитер на гуморальный иммунитет у детей раннего возраста с острыми кишечными инфекциями/ Б.А. Безкаравайный, Н.А. Рещикова (стр.156.)
Безкаравайный Б.А. Опыт применения быстрых лабораторных тестов фирмы Фармаско для диагностики вирусных гепатитов у детей/ Б.А. Безкаравайный, Е.Е. Сабадаш (стр.156-157.)
Безруков Л.О. Обгрунтування антибактеріальної терапії при підозрі на ранній неонатальний сепсис/ Л.О. Безруков, О.К. Колоскова, Н.І. Калуцька (стр.157.)
Бережний В.В. Удосконалення діагностики ЮРА у дітей раннього віку/ В.В. Бережний, Т.В. Марушко (стр.157.)
Бережной В.В. Ультразвуковая характеристика состояния сосудов при ювенильной склеродермии/ В.В. Бережной, Т.В. Тараненко (стр.158.)
Бобровицкая А.И. Галотерапия у часто и длительно болеющих детей группы риска по туберкулезу/ А.И. Бобровицкая, Т.Ф. Голубова, Н.В. Юринок (стр.158.)
Бобровицкая А.И. Амиксин в терапии острой формы Эпштейна-Барр вирусной инфекции у детей/ А.И. Бобровицкая, Т.Ф. Голубова, И.В. Яценко (стр.159.)
Богадельников И.В. Поле битвы - апоптоз/ И.В. Богадельников, Ю.В. Вяльцева (стр.159.)
Прогнозування профілактичної ефективності Анаферону дитячого у дітей раннього віку, які часто хворіють на ГРВІ (стр.159.)
Волянська Л.А. Стан біотопу ротоглотки у дітей з частими респіраторними захворюваннями/ Л.А. Волянська, Л.Б. Романюк, Н.Р. Калатай (стр.160.)
Дехтяр В.Б. Показники фагоцитозу в процесі лікування у дітей з бронхіальною астмою на фоні недиференційованої дисплазії сполучної тканини/ В.Б. Дехтяр, О.Л. Цимбаліста (стр.160.)
Каладзе М.М. Стан імунної системи у дітей з бронхіальною астмою/ М.М. Каладзе, М.Л. Бабак (стр.161.)
Каладзе Н.Н. . Динамика показателей уровней цитокинов у детей с гемобластозами в процессе санаторно-курортного лечения/ Н.Н. Каладзе, Е.М. Мельцева (стр.161.)
Колюбакіна Л.В. Показники запальної відповіді у верифікації постасфіктичного синдрому в новонароджених дітей/ Л.В. Колюбакіна (стр.161.)
Клініко-імунологічна характеристика дітей з рецидивуючим бронхітом (стр.162.)
Застосування Флавозіду для лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій у дітей (стр.162.)
Лобода В.Ф. Клітинний та гуморальний імунітет, кріоглобулінемія у дітей з хронічною поєднаною гастродуоденальною та гепатобіліарною патологією на тлі аномалій конституцій/ В.Ф. Лобода, А.З. Миколенко (стр.162.)
Марушко Ю.В. Мікроелементний статус, стан імунітету та застосування метаболічних препаратів для терапії сідеропенічних станів у дітей/ Ю.В. Марушко, О.О. Лісоченко (стр.163.)
Марушко Ю.В. Особливості терапевтичної тактики при стрептококовому тонзиліті у дітей/ Ю.В. Марушко, Г.Г. Шеф, Т.В. Марушко (стр.163.)
Никонец Л.Д. Лимфаденопатия и аутоиммунный лимфопролиферативный синдром/ Л.Д. Никонец (стр.163-164.)
Діагностична цінність показників фагоцитозу нейтрофілів крові для визначення нейтрофільного типу запалення бронхів , С.П. Ортеменка (стр.165.)
Прохорова М.П. Ефективність препарату Трансфер фактор у дітей з алергічними захворюваннями/ М.П. Прохорова, Н.Г. Бичкова (стр.165.)
Прохорова М.П. Ефективність препарату Нуклеінат при лікуванні бронхообструктивного синдрому/ М.П. Прохорова, Н.Г. Бичкова, С.П. Кривопустов (стр.166.)
Самарін Д.В. Уміст Т-хелперів 1 та 2 типу у ВІЛ-інфікованих дітей в залежності від швидкості прогресування ВІЛ-інфекції та проведення АРТ/ Д.В. Самарін, Л.І. Чернишова, В.П. Чернишов (стр.166-167.)
Сливка Ю.В. Антибактеріальна терапія інфекційно-залежного нейтрофіл-опосередкованого запалення бронхів/ Ю.В. Сливка, М.Н. Гарас (стр.167.)
Третьякевич З.М. Динамка змін імунних показників на тлі лікування у дітей з бронхіальною астмою/ З.М. Третьякевич, Г.О. Зубова (стр.167-168.)
Третьякевич З.М. Медикаментозна і немедикаментозна стимуляція імунного захисту у часто хворіючих дітей (ЧХД)/ З.М. Третьякевич, Г.А. Зубова, І.В. Грабар (стр.168.)
Чернишова О.Є. Вплив герпесвірусної інфекції на перебіг бронхіальної астми у дітей/ О.Є. Чернишова, Є.І. Юліш (стр.168.)
Чернишова Л.І. Можливості використання препарату Лацидофіл у лікуванні ГКІ ротавірусної етіології у дітей раннього віку/ Л.І. Чернишова, О.О. Юхименко (стр.168-169.)
Можливості оптимізації антибактеріальної терапії ГКІ у дітей раннього віку шляхом використання швидких тестів для виявлення антигенів ротавірусів у випорожненнях (стр.169.)
Підходи до антибактеріальної терапії інвазивних форм менінгококової інфекції у дітей на догоспітальному та госпітальному етапах: проект змін до національного протоколу діагностики та лікування (стр.169 -170.)
Імунологічні фактори прогнозу розвитку та несприятливого перебігу ВІЛ інфекції у дітей перших 18 місяців життя з перинатальним шляхом інфікування (стр.170-171.)
Юліш Є.І. Імуномодулююча терапія у дітей з бронхіальною астмою і респіраторним хламідіозом/ Є.І. Юліш, С.Г. Гадецька, І.В. Баличевцева (стр.171.)
Якимович С.А. Вивчення стану та можливостей корекції місцевого імунітету у імунокомпетентних та імунокомпроментованих дітей з повторними респіраторними інфекціями/ С.А. Якимович (стр.171-172.)
Ященко Л.В. Показники напруженості клітинного імунітету у новонароджених з неонатальним сепсисом/ Л.В. Ященко, О.Г. Буряк (стр.172.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Волянська Л.А., Романюк Л.Б., Калатай Н.Р.
Назва : Стан біотопу ротоглотки у дітей з частими респіраторними захворюваннями
Місце публікування : Перинатология и педиатрия. - 2009. - N 3. - С. 160. (Шифр ПУ3/2009/3)
Знайти схожі

20.

Назва журналу :Новини стоматології -2010р.,N 4
Цікаві статті :
Мацех О. Клініка Еслі - великі зміни на краще/ О. Мацех (стр.6-9)
Романюк Л.Б. Ефективність ополіскувачів порожнини рота до мікроорганізмів, які колонізують порожнину рота/ Л. Б. Романюк, О. М. Березюк, А. В. Огінський (стр.10-11)
Завадка А. Застосування операційного мікроскопа у лікуванні складних ендодонтичних клінічних випадків/ А. Завадка, О. Яремко (стр.12-14)
Борисенко А.В. Історія кафедри терапевтичної стоматології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. До 90-річчя стоматологічного факультету/ А. В. Борисенко, К. Є. Печковський (стр.16-19)
Клінічна оцінка застосування герметика Grandio Seal , О.В. Дєньга, С.В. Шпак (стр.21-23.])
Іридодіагностика в щелепно-лицевій хірургії , О.С. Воловар, В.О. Маланчук (стр.25-30)
Дорошенко С.І. Експериментальні дослідження впливу силікону на стан імунокомпетентних клітин та гуморальні чинники імунітету ротоглоткового секрету у дітей з множинною та повною адентією/ С. І. Дорошенко, О. Ф. Мельнікова, Ю. В. Ієвлєва (стр.32-37)
Неспрядько В.П. Історія стоматологічного факультету Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (1920-2010). Частина 2/ В. П. Неспрядько, П. В. Куц (стр.38-42)
Парубок Ю.М. Спосіб корекції положення верхніх молярів у процесі їх дистилізації/ Ю. М. Парубок, М. М. Покровський (стр.44-46)
Металокераміка переживає ренесанс VMK-техніка раніше, сьогодні та у майбутньому (стр.47)
Заблоцький Я.В. Ставлення літніх осіб з повною відсутністю зубів до ортопедичного лікування незнімними протезами з опорою на імплантати та аналіз причин їх відмови від такого лікування/ Я. В. Заблоцький, Н. М. Дидик, О. Я. Заблоцька (стр.48-51)
Ступницький Р.М. Визначення впливу знімних пластинкових протезів на пародонт опорних зубів математичним моделюванням/ Р. М. Ступницький, О. Я. Стиранівська (стр.52-54)
Манєєв В.Ф. Вплив прорізування та положення нижніх третіх молярів на формування зубощелепних деформацій/ В. Ф. Манєєв, Т. Ю. Бєлас (стр.56-60)
Немирович Ю. П. Мінеральний стан альвеолярного відростка у дитячого населення екологічно несприятливих регіонів України/ Ю. П. Немирович (стр.62-65)
Безвушко Е.В. Моніторинг розповсюдженості флюорозу зубів у дітей, які проживають в місцевості підвищеного вмісту фтору та важких металів/ Е. В. Безвушко (стр.66-68)
Борн Є. Е. Нова білково-фібринна мембрана КВК для закриття дефектів/ Є. Е. Борн, Ю. М. Бунь, К. Я. Передков (стр.71-74)
Ткачик С.В. Досвід хірургічного лікування хронічних періодонтитів/ С. В. Ткачик, Н. Б. Кузняк, В. В. Бедик (стр.75-77)
Ожоган З.Р. Мукогінгівальна хірургія у комплексному лікуванні хворих на генералізований пародонтит/ З. Р. Ожоган, В. П. Пюрик, Н. П. Махлинець (стр.78-79)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-20    21-40   41-60   61-80   81-91 
 
Статистика
за 03.07.2024
Кількість запитів 23491
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)