На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Паршиков, О. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 30
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-30 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Пупишева О.В., Добреля Н.В., Паршиков О.В., Соловйов А.І., Мохорт М.А.
Назва : Фармакологічна корекція метаболічних порушень та ендотеліальної дисфункції у щурів, опромінених від джерела 60СО
Місце публікування : Мед. хімія. - 2007. - Т. 9, N 4. - С. 77. (Шифр МУ8/2007/9/4)
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Подпрятов С.Є., Гупало Ю.М., Бернацький В.В., Швед О.Є., Слободянюк І.М., Діденко С.М., Салата В.В., Паршиков О.В., Рогачова В.П.
Назва : Особливості артеріального кровопостачання стопи та його зміни під впливом комплексного хірургічного лікування хворих на цукровий діабет
Місце публікування : Клініч. хірургія. - 2007. - N 4. - С. 28-30. (Шифр КУ5/2007/4)
Анотація: У 128 хворих на цукровий діабет, ускладнений гнійно-некротичним ураженням стопи, вивчено особливості артеріального кровопостачання стопи та його зміни під впливом комплексного хірургічного лікування. Здійснення реваскуляризації шляхом реконструкції артерій клубово-підколінного, стегново-підколінного та гомілково-стопного сегментів сприяло поліпшенню мікроциркуляції тканин кінцівки. За неможливості виконання реваскуляризації нижньої кінцівки хворим призначали алпростан у вигляді компресу, що сприяло усуненню ознак критичної ішемії та уповільненню прогресування гнійно-некротичних змін.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Паршиков О.В., Стефанов О.В.
Назва : Фармакокінетика глюкозамініл-мурамілдипептиду в ліпосомах при внутрішньовенному введенні мишам
Місце публікування : Одес. мед. журн. - 2008. - N 6. - С. 26-29. (Шифр ОУ2/2008/6)
Предметні рубрики: АЦЕТИЛМУРАМИЛАЛАНИЛИЗОГЛУТАМИН-- ACETYLMURAMYL-ALANYL-ISOGLUTAMINE
ЛИПОСОМЫ-- LIPOSOMES
ИНЪЕКЦИИ ВНУТРИВЕННЫЕ-- INJECTIONS, INTRAVENOUS
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Одеський медичний журнал -2008р.,N 6
Цікаві статті :
Перспективи створення нових антиметаболітів пуринового обміну - молекулярного комплексу бактерійного лектину і біс-похідного бензімідазолу (стр.3-7.)
Денефіль О.В. Сприйняття часу студентами за різних типів погоди/ О.В. Денефіль (стр.7-9.)
Головенко М.Я. Всмоктування і транзит метилового спирту в шлунково-кишковому тракті білих мишей/ М.Я. Головенко, І.Ю. Борисюк, О.Б. Ліхота (стр.10-12.)
Колішецька М.А. Характеристика окремих компонентів гуморального імунітету крові морських свинок у динаміці формування експериментального алергічного альвеоліту і корекція їх порушень корвітином/ М.А. Колішецька (стр.13-14.)
Карпинчик Н.Л. Процеси розподілу Тіобарбітурату в організм мишей/ Н.Л. Карпинчик, В.В. Годован (стр.14-19.)
Біокінетика з-лауроїлоксифеназепаму при внутрішньовенному введенні (стр.19-21.)
Кресюн В.Й. Зміни окремих показників білкового обміну при експериментальному алергічному альвеоліті та їх корекція/ В.Й. Кресюн, Н.Г. Семенців, М.С. Регеда (стр.21-23.)
Левицький А.П. Вплив кальцієвмісних препаратів на ферментні показники кісткової тканини щурів за умов хронічної фторидної інтоксикації/ А.П. Левицький, Баюш М. Х.Аль (стр.23-25.)
Паршиков О.В. Фармакокінетика глюкозамініл-мурамілдипептиду в ліпосомах при внутрішньовенному введенні мишам/ О.В. Паршиков, О.В. Стефанов (стр.26-29.)
Слободян О.М. Кореляційний аналіз морфометричних параметрів підшлункової залози у чотиримісячних плодів/ О.М. Слободян, Ю.Т. Ахтемійчук, Ю.Є. Роговий (стр.29-31.)
Аряев Н.Л. Современная концепция ведения детей с атопическим дерматитом/ Н.Л. Аряев, В. Н. Кукушкин (стр.32-35.)
Гончаренко О.В. Порівняльна характеристика мікробного балансу ротової порожнини в нормі та при стоматологічній патології/ О.В. Гончаренко (стр.36-37.)
Донич С.Г. Связь факторов возникновения и развития бронхиальной астмы с периодами ее течения/ С.Г. Донич (стр.38-41.)
Евчев Ф.Д. К совершенствованию методики консервативного лечения хронического тонзиллита/ Ф.Д. Евчев (стр.41-44.)
Кудря І.П. Цитокіновий статус, хронотропно-інотропна активність, ремоделювання передсердь і шлуночків у хворих на ішемічну хворобу серця в поєднанні з гіпертонічною хворобою/ І.П. Кудря (стр.44-47.)
Пренатальний і неонатальний скринінг синдрому ніймеген у популяції Львівської області України (стр.48-52.)
Прунчак С.І. Клінічні характеристики перебігу бронхіальної астми у дітей залежно від типу ацетилювання/ С.І. Прунчак, Т.В. Донська (стр.53-55.)
Рязанов Д.Ю. Вплив способу операції на літогенні властивості жовчі у хворих на жовчнокам'яну хворобу, ускладнену непрохідністю термінального відділу холедоха/ Д.Ю. Рязанов, Л.М. Бамбизов (стр.55-57.)
Сон А.С. Оцінка результатів поперекової мікродискектомії залежно від стану вегетативної нервової системи і психоемоційного статусу/ А.С. Сон, О.О. Гончарук, В.І. Солодовніков (стр.58-60.)
Ухаль М.І. Лікування гіперактивного сечового міхура й астенічного синдрому у хворих із гіперплазією передміхурової залози в післяопераційному періоді/ М.І. Ухаль, І.П. Пустовойт, Г.М. Ухаль (стр.61-63.)
Грубнік В.В. П'ятнадцятирічний досвід лікування обструктивних жовтяниць/ В.В. Грубнік, Д.В. Герасимов, В.В. Готка (стр.63-66.)
Проблема забруднення джерел питного водопостачання в Одеській області нітратами (стр.67-69.)
Вплив тютюнопаління на патогенез хронічних обструктивних захворювань легень (стр.70-72.)
Назаренко О.Я. Випадок пізньої діагностики апоплексії яєчника/ О.Я. Назаренко (стр.72-74.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Назва журналу :Медична хімія -2009р. т.11,N 4
Цікаві статті :
Салига. Утворення гідроген сульфіду в органах щурів/ Салига (стр.7-13.)
Пошук нових місцевоанестезувальних засобів у ряді гідрохлоридів N-R-амідів 1-гідрокси-3-оксо-5,6-дигидро-3H-пілоро[3,2,1-IJ]хінолін-2-карбонової кислоти (стр.14-18.)
Анальгетична активність тіопохідних 5-R1-4-R2-1,2,4-тріазол-3-тіонів (стр.19-23.)
Євтіфєєва О.А. Валідація титриметричної методики кількісного визначення розчинів Пілокарпіну гідрохлориду аптечного виготовлення/ О.А. Євтіфєєва, К.І. Проскуріна, В.А. Георгіянц (стр.24-28.)
Моргунцова С.А. Вплив S-заміщених хіназоліну на показники окиснювальної модифікації білка in vitro за умов токсичної дії активних форм NO/ С.А. Моргунцова (стр.29-34.)
Розробка способу та валідація методик кількісного визначення магнію аспарагінату в таблетках (стр.35-38.)
Пасевич С.П. Вивчення прооксидантно-антиоксидантних властивостей плазми крові щурів при експериментальній гострій нирковій недостатності за умов впливу хронічної гіпобаричної гіпоксії/ С.П. Пасевич (стр.39-42.)
Кузьмак І.П. Стан білкового обміну в статевонезрілих щурів за умов токсичного ураження блідою поганкою в експерименті/ І.П. Кузьмак, І.М. Кліщ (стр.43-47.)
Юрженко А.В. Вплив кораргіну на ліпопероксидаціюротової рідини у пацієнтів з генералізованим пародонтитом/ А.В. Юрженко (стр.48-51.)
Чернухіна О.О. Показники ураження печінки і нирок при цукровому діабеті та призначенні модуляторів синтезу оксиду азоту/ О.О. Чернухіна (стр.52-55.)
Андрейчин С.М. Обгрунтування застосування індуктора ендогенного інтерферонуутворення у хворих на остеоартроз у поєднанні з хронічними обструктивними захворюваннями легень/ С.М. Андрейчин, І.І. Ганьбергер (стр.56-59.)
Чень І.Б. Взаємозв'язок між групами крові АВО та білковим складом їх крові в онкологічних хворих/ І.Б. Чень (стр.60-62.)
Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції "Досягнення і перспективи експериментальної і клінічної біохімії", 8-9 жовтня 2009 року, м. Тернопіль (стр.62-160.)
Показники біоенергетичних процесів і стан про- й антиоксидантної систем в мітохондріях серця старих щурів за умов введення комплексу попередників та модулятора біосинтезу Убіхінону (стр.64-68.)
Салига Ю.Т. Потенційна нейротоксичність хлорпірифосу і способу її вивчення/ Ю.Т. Салига (стр.69-72.)
Бондаренко В.А. Вплив оксіетильованих алкіл- та ізононілфенолів на обмін купруму й активність церулоплазміну в експерименті на гомойотермних тваринах/ В.А. Бондаренко, В.Н. Зовський, С.А. Наконечна (стр.73-75.)
Лектиноцитохімічний аналіз сіаловмісних глікопротеїнів мембран мононуклеарних лейкоцитів периферичної крові за умов цукрового діабету 1-го типу (стр.76-79.)
Князєва М.В. Про можливість використання рівня цитокінів у моніторингу за впливом неоад'ювантної поліхемотерапії у хворих на рак яєчників/ М.В. Князєва, А.В. Прокопюк, Т.Д. Павлова (стр.80-82.)
Торяник І.І. Гіперхолестеринемія як один із наслідків вірусно-бактеріальної інфекції у дітей/ І.І. Торяник, Н.Г. Попова (стр.83-85.)
Вплив лактату літію на гемоліз еритроцитів (стр.86-88.)
Концентрація фактора некрозу пухлин альфа в сироватці крові щурів з тривалою гіпоацидністю за умов введення мультипробіотиків (стр.89-91.)
Білець М.В. Обгрунтування використання кальцитоніну для корекції структурних змін в кістковій тканині нижньої щелепи за умов емоційного стресу та цого поєднання з оваріоектомією/ М.В. Білець (стр.92-94.)
Жуков В.І. Вміст нейроактивних амінокислот у головному мозку щурів за умов дії простих поліефірів/ В.І. Жуков, О.А. Наконечна, С.О. Стеценко (стр.95-97.)
Вплив хлориду кобальту та екстракту виноградних кісточок на показники стрес-реакції та азотного обміну в щурів (стр.98-100.)
Ростока Л.М. Вплив йодної забезпеченості організму на формування амінокислотних резервів сироватки крові у білих щурів при гіпертермії/ Л.М. Ростока, І.М. Туряниця (стр.101-103.)
Романчук Л.Д. Ймовірна участь металотіонеїнів жаби Rana Ridibunda в антиоксидантному захисті за впливу іонів міді та цинку/ Л.Д. Романчук, Г.І. Фальфушинська, О.Б. Столяр (стр.104-106.)
Падалко В.І. Вплив хлориду кадмію на стан монооксигеназної системи та інтенсивність оксидативних процесів у тканинах щурів різного віку/ В.І. Падалко, І.С. Леонова, О.В. Козлова (стр.107-109.)
Отримання рекомбінантного ферменту Аргінази і людини у дріжджів як протипухлинного препарату (стр.110-113.)
Филимоненко В.П. Тканиноспецифічні зміни вмісту нітритів та нітратів у щурів за умов рабдоміолізу на фоні попереднього введення L-аргініну та Zn-протопорфірину/ В.П. Филимоненко (стр.114-116.)
Фоменко І.С. Вплив ЦОГ/ЛОГ блокаторів на процеси ліпопероксидації у слизовій оболонці шлунка та тканині серця щурів/ І.С. Фоменко, Т.І. Бондарчук (стр.117-120.)
Фальфушинська Г.І. Тканинна специфіка антиоксидантного захисту толерантного до гіпоксії організму/ Г.І. Фальфушинська (стр.121-123.)
Хопта Н.С. Стан мінерального матриксу кісткової тканини експериментальних тварин за умов поєднаної дії ксенобіотиків/ Н.С. Хопта, Г.М. Ерстенюк (стр.124-128.)
Корда М.М. Ефект донаторів оксиду азоту L-аргініну та (+-)-(Е)-етил-2-[(Е)гідроксиіміно]-5-нітро-3-гексенаміду на гепатотоксичність алілового спирту/ М.М. Корда, Т.Я. Ярошенко, Я.В. Панасюк (стр.129-131.)
Активність глутатіонтрансферази в різних органах щурів за умов хронічної алкогольної інтоксикації при впливі оцтовокислого цинку (стр.132-135.)
Хижняк О.М. Глікозильованість поверхневих глікокон'югатів імунокомпетентних клітин при новоутвореннях голови та шиї/ О.М. Хижняк (стр.136-139.)
Аналіз експресії гена PSA з метою ранньої діагностики раку передміхурової залози (стр.140-142.)
Жирнокислотний склад мітохондрій слизової оболонки шлунка щурів за умов експериментальної виразки (стр.143-145.)
Федорова Г.О. Зміни активності мідьзалежних антиоксидантних ферментів та розвиток нітрозативного стресу в обпечених/ Г.О. Федорова, Б.Г. Борзенко (стр.146-148.)
Стан ферментативної антиоксидантної системи в тканинах щурів за умов надмірного харчування (стр.149-151.)
Гнатишина Л.Л. Специфічні біохімічні маркери молюсків у оцінці біологічної безпеки/ Л.Л. Гнатишина, Г.І. Фальфушинська, О.Б. Столяр (стр.152-154.)
Вивчення ранозагоювальної дії олії кісточок винограду на моделі трафаретних ран (стр.155-157.)
Петрова Г.В. Вплив кверцетину та альфа-токоферолу на життєздатність тимоцитів щура за умов інгібування дихального ланцюга мітохондрій/ Г.В. Петрова, Г.В. Донченко, О.В. Паршиков (стр.158-160.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Петрова Г.В., Донченко Г.В., Паршиков О.В.
Назва : Вплив кверцетину та альфа-токоферолу на життєздатність тимоцитів щура за умов інгібування дихального ланцюга мітохондрій
Місце публікування : Мед. хімія. - 2009. - Т. 11, N 4. - С. 158-160. (Шифр МУ8/2009/11/4)
ДРНТІ : 31.27
Предметні рубрики: КЛЕТКИ СМЕРТЬ-- CELL DEATH
АНТИОКСИДАНТЫ-- ANTIOXIDANTS
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Горбань Є.М., Топольнікова Н.В., Паршиков О.В., Пупишева О.В.
Назва : Вплив інсуліну на дилататорну реакцію сегментів легеневої артерії дорослих та старих щурів у ранні та пізні терміни після опромінення (60СО)
Місце публікування : Буковин. мед. вісн. - 2009. - Т. 13, N 4. - С. 76-80. (Шифр БУ5/2009/13/4)
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Паршиков О.В., Стефанов О.В.
Назва : Вплив ліпосомного глюкозамініл-мурамілдипептиду на продукцію супероксиду та оксиду азоту макрофагами мишей
Місце публікування : Укр. біохім. журн. - 2009. - Т. 81, N 5. - С. 74-82. (Шифр УУ1/2009/81/5)
ДРНТІ : 76.29.49
Предметні рубрики: МАКРОФАГИ-- MACROPHAGES
ЛИПОСОМЫ-- LIPOSOMES
СУПЕРОКСИДЫ-- SUPEROXIDES
АЗОТА ОКСИДЫ-- NITROGEN OXIDES
Анотація: Reactive oxygen and nitrogen intermediates are key factors in inf lammatory response and antitumoral activity of macrophages. Free and liposomal N-acetylglucosaminyl-N-acetylmuramyl-L-alanyl-D-isoglutamine inf luence on murine macrophages ability to generate superoxide and nitric oxide were studied. The cells pretreated by GMDP increased superoxide generation in response to secondary stimuli (phorbol ether, lipopolysaccharide, zymosan). Encapsulation in the egg phosphatidylcholine liposomes enhanced cell sensitivity to priming effect of GMDP. The presence of liposomes (up to 0.5 mg/ml) in the medium inhibited superoxide release by macrophages probably due to participation of NO as redox-active metabolite. GMDP (up to 50 Ојg/ml) alone as well as GMDP with LPS treatment stimulated nitric oxide synthesis by macrophages. Liposomal GMDP at lower concentrations (up to 0.02 Ојg/ml) enhanced macrophage response to LPS. In contrast, NO-synthetic activity of LPS-stimulated cells decreased along with the increase of liposomal GMDP concentration (up to 0.5 Ојg/ml). The conditions for effective use of liposomal GMDP in immunotherapy are discussed.Активные формы кислорода и азота являются ключевыми факторами в развитии воспалительной реакции и противоопухолевой активности макрофагов. Изучали влияние свободного и липосомного N-ацетилглюкозаминил-N-ацетилмурамил-L-аланил-D-изоглутамина (ГМДП) на способность перитонеальных макрофагов мышей синтезировать супероксид и оксид азота при стимуляции. Показано, что клетки обработанные свободным и липосомным ГМДП, производят в 2-3 раза больше супероксида в ответ на вторичные стимулы - форболовый эфир, ЛПС и зимозан. Включение ГМДП в липосомы из яичного фосфатидилхолина увеличивает чувствительность клеток к действию мурамилпептида. Присутствие липосом (до 0,5 мг/мл) ингибирует выделение супероксида клетками, возможно при участии оксида азота как липофильного редокс-активного метаболита. Престимуляция клеток свободным и липосомным ГМДП вызывает повышение синтеза оксидов азота (нитритов и нитратов). Под влиянием ГМДП (до 50 мкг/мл) изменяется реакция клеток на ЛПС, что выражается в преимущественном накоплении нитратов. Липосомный ГМДП в низкой концентрации (до 0,02 мкг/мл) усиливает, а в высокой концентрации (до 0,5 мкг/мл) снижает способность ЛПС-стимулированных клеток продуцировать оксид азота. Предполагается, что модуляция активности макрофагов является важным условием эффективного использования липосомной формы ГМДП в иммунотерапии.Активні форми кисню і азоту є ключовими факторами в розвитку реакції запалення та протипухлинної активності макрофагів. Вивчали вплив N-ацетилглюкозамініл-N-ацетилмураміл-L-ланіл-D-ізоглутаміну (ГМДП) на здатність стимульованих перитонеальних макрофагів мишей синтезувати супероксид і оксид азоту. Показано, що клітини, оброблені вільним і ліпосомним ГМДП, продукують у 2-3 рази більше супероксиду у відповідь на низку вторинних стимулів - форболового ефіру, ліпополісахариду (ЛПС) та зимозану. Включення ГМДП до ліпосом з яєчного фосфатидилхоліну підвищує чутливість клітин до дії мурамілпептиду. Присутність ліпосом (0,5 мг/мл) інгібує вивільнення супероксиду клітинами, можливо за участю оксиду азоту як ліпофільного редокс-активного метаболіту. Престимуляція клітин вільним і ліпосомним ГМДП зумовлює помірне збільшення синтезу оксиду азоту (нітритів і нітратів). За дії ГМДП (50 мкг/мл) змінюється реакція клітин на ЛПС, що сприяє переважному накопиченню нітратів. Ліпосомний ГМДП у низькій концентрації (0,02 мкг/мл) посилює, а у високій (0,5 мкг/мл) пригнічує здатність стимульованих ЛПС клітин продукувати оксид азоту. Передбачається, що врахування дозозалежної модуляції активності макрофагів є важливою передумовою ефективного використання ліпосомної форми ГМДП в імунотерапії.
Знайти схожі

9.

Назва журналу :Одеський медичний журнал -2009р.,N 1
Цікаві статті :
Синтез та дослідження властивостей нових моно- та біс-похідних урацилів із потенційною протипухлинною активністю (стр.4-8.)
Венгер Л.В. Гистологические особенности строения глазного яблока и придаточного аппарата глаза у крыс линии Вистар/ Л.В. Венгер, В.А. Ульянов (стр.8-11.)
Антиексудативні властивості композиційної суміші похідних гама-кротонолактону і Zn-карнозину (стр.11-14.)
Паршиков О.В. Нагромадження в органах і тканинних макрофагах ліпосомального глюкозамінілмурамілдипептиду при внутрішньовенному введенні мишам/ О.В. Паршиков, О.В. Стефанов (стр.15-18.)
Роговий Ю.Є. Вплив препарату GA-40 на перебіг гепаторенального синдрому за умов гострої гемічної гіпоксії/ Ю.Є. Роговий, Г.Б. Попович, М.Д. Перепелюк (стр.19-21.)
Сторчило О.В. Фармакологічні ефекти деяких фітопрепаратов у присутності жовчі на гідроліз і транспорт гліцил-гліцину в тонкій кишці нащадків опромінених тварин/ О.В. Сторчило (стр.22-26.)
Скрипниченко А. В. Состояние почечного транспорта эндогенных нитритов и нитратов на фоне комбинированного назначения крысам тироксина и каптоприла/ А. В. Скрипниченко (стр.26-32.)
Чеснокова М.М. Патогенетичні особливості взаємодії у системі "паразит - хазяїн" при інфікуванні М.Tuberculosis родини Beijing/ М.М. Чеснокова, Ю.І. Бажора, Н.А. Левицька (стр.33-36.)
Ануфріева Л.В. Довготривалі результати терапії артеріальної гіпертензії у пацієнтів похилого віку на амбулаторному етапі амлодипіном і його комбінаціями з гідрохлортиазидом, периндоприлом/ Л.В. Ануфріева, М.І. Яблучанський (стр.37-41.)
Аряев Н.Л. Антипиретики в терапии респираторных заболеваний у детей/ Н.Л. Аряев, А.А. Старикова (стр.42-45.)
Можливості відеоторакоскопічних операцій у лікуванні захворювань органів грудної клітки і плеври (стр.45-47.)
Безруков Л.О. Стан окисної модифікації білків в умовах нейтрофільної активації у новонароджених із гострим ушкодженням легенів/ Л.О. Безруков, Ю.Б. Ященко, О.Г. Буряк (стр.48-50.)
Гладчук І.З. Стан регуляторних систем організму пацієнток, які перенесли помірну, велику і масивну внутрішньочеревну крововтрату / І.З. Гладчук, О.Я. Назаренко, Р.С. Вастьянов (стр.50-54.)
Донич С.Г. Исходы лечения бронхиальной астмы в зависимости от разных условий его организации/ С.Г. Донич (стр.54-58.)
Євчев Ф.Д. Оцінка ефективності лікування хворих на отомікоз при застосуванні розчину октенісепту/ Ф.Д. Євчев, В.В. Гаєвський (стр.59-60.)
Єгорова С.Ю. Імунологічна реактивність у хворих на неспецифічний виразковий коліт залежно від стану мікробіоценозу товстої кишки/ С.Ю. Єгорова, В.Є. Кудрявцева, Л.В. Тропко (стр.61-63.)
Частота вродженого гіпотиреозу в Західних областях України за результатами масового скринінгу новонароджених (стр.63-66.)
Рузанова Є.В. Порушення кальцій-фосфорногометаболізму і його корекція у дітей із рецидивуючим бронхітом/ Є.В. Рузанова (стр.66-68.)
Хухліна О.С. Морфологічні зміни слизової оболонки шлунка при діабетичній гастропатії залежно від типу супровідного цукрового діабету/ О.С. Хухліна, Ж.А. Нечіпай, О.С. Воєвідка (стр.69-71.)
Шаламай М.О. Значення добового езофаго-рН-моніторингу для оцінки ефективності лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби у дітей старшого віку/ М.О. Шаламай (стр.71-74.)
Шорікова Д.В. Особливості впливу Раміприлу і Лозартану на показники системного протеолізу в хворих на гіпертонічну хворобу II стадії/ Д.В. Шорікова, Є.І. Шоріков (стр.75-77.)
Особливості перебігу ревматизму за даними ревматологічного відділення МКЛ № 9 ім. проф. О.І. Мінакова (стр.77-78.)
Кошарный И.В. Методика торакоабсцессостомии в комплексном лечении больных острым абсцессом легкого/ И.В. Кошарный (стр.79-80.)
Кириченко І.М. Визначення швидкості реалізації лікарських препаратів аптечними закладами/ І.М. Кириченко, Г.І. Сівко (стр.81-83.)
Засипка Л.Г. Оцінка стану адаптаційних резервів організму в сучасних соціально-гігієнічних умовах півдня України/ Л.Г. Засипка, О.В. Козишкурт (стр.84-86.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Паршиков О.В., Стефанов О.В.
Назва : Нагромадження в органах і тканинних макрофагах ліпосомального глюкозамінілмурамілдипептиду при внутрішньовенному введенні мишам
Місце публікування : Одес. мед. журн. - 2009. - N 1. - С. 15-18. (Шифр ОУ2/2009/1)
Предметні рубрики: АЦЕТИЛМУРАМИЛАЛАНИЛИЗОГЛУТАМИН-- ACETYLMURAMYL-ALANYL-ISOGLUTAMINE
ИНЪЕКЦИИ ВНУТРИВЕННЫЕ-- INJECTIONS, INTRAVENOUS
МАКРОФАГИ-- MACROPHAGES
МЫШИ-- MICE
Знайти схожі

11.

Назва журналу :Український біохімічний журнал -2009р. т.81,N 5
Цікаві статті :
Блюм Я.Б. Нітрування тирозину як регуляторна посттрансляційна модифікація протеїнів/ Я.Б. Блюм, Ю.А. Красиленко, А.І. Ємець (стр.5-15.)
Nonalcoholic fatty liver disease (стр.16-25.)
Горішний М.Б. Метаболізм вуглеводів у клітинах зелених сіркових бактерій Chlorobium limicola YA-2002/ М.Б. Горішний, С.П. Гудзь, С.О. Гнатуш (стр.26-32.)
Фільченков О.О. Порівняльний аналіз дії різних флавоноїдів на проходження клітинного циклу та індукції апоптозу у клітинах лінії МЕ-4 гострої лімфобластної лейкемії людини/ О.О. Фільченков, М.П. Завелевич (стр.33-39.)
Вплив гомоцистеїну на структуру та функції трофобласта плаценти людини (стр.40-49.)
Роль вітаміну Е в регуляції гідроксилювання холекальциферолу за D-гіповітамінозу (стр.50-57.)
Вплив продуктів розщеплення протромбіну на активацію та агрегацію тромбоцитів (стр.58-65.)
Вплив N-ацилетаноламінів на виживання культури ембріональних клітин за дії радіаційного опромінення (стр.66-73.)
Паршиков О.В. Вплив ліпосомного глюкозамініл-мурамілдипептиду на продукцію супероксиду та оксиду азоту макрофагами мишей/ О.В. Паршиков, О.В. Стефанов (стр.74-82.)
Оцінка гепатотоксичності нового похідного малеіміду з цитостатичною активністю і його вплив на пероксидне окислення та антиоксидантну систему печінки (стр.83-92.)
Гулевский А.К. Изменения спектра протеинов в тканях карася серебряного в зависимости от сезона и температуры содержания/ А.К. Гулевский, Л.И. Релина, Е.Г. Погожих (стр.93-99.)
Endoglucanase-producing micromycetes capable of plant wastes degrading (стр.100-105.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Паршиков О. В., Стефанов О. В., Шарикіна Н. І.
Назва : Антиметастатична дія глюкозамініл-мурамілдипептиду в ліпосомальній формі
Місце публікування : Фармакологія та лікарська токсикологія: Двомісячне науково-практичне медичне видання/ Академія медичних наук України (К.), Ін-т фармакології та токсикології АМН України (К.), Держ. фармаколог. центр МОЗ України (К.), Всеукр. асоц. фармакологів України (К.). - Київ: Вид. дім Авіцена, 2011. - N 2. - С. 52-56. (Шифр ФУ18/2011/2)
MeSH-головна: НОВООБРАЗОВАНИЙ МЕТАСТАЗЫ
MeSH-неглавная: КАРЦИНОМА ЛЬЮИС ЛЕГКОГО
Знайти схожі

13.

Назва журналу :Фармакологія та лікарська токсикологія -2011р.,N 2
Цікаві статті :
Жернова Г. О. Вплив нейротрофічних церебропротекторів на розвиток постгеморагічного енергодефіциту в щурів/ Г. О. Жернова (стр.3-9.)
Ларіонов В. Б. Порівняльна характеристика кінетики надходження масляної та γ-аміномасляної кислот до головного мозку мишей/ В. Б. Ларіонов, Н. В. Овчаренко, М. Я. Головенко (стр.10-15.)
Мамчур В. Й. Антиамнестичні та антиагрегантні властивості пірацетаму й ацетилсаліцилової кислоти при сумісному застосуванні в експерименті/ В. Й. Мамчур, В. І. Жилюк, А. Е. Лєвих (стр.16-18.)
Семенова М. О. Оцінка залежності ступеня відновлення мнестичних процесів та поведінкових реакцій від антигіпоксичних та антиоксидантних властивостей сучасних ноотропів/ М. О. Семенова, В. Й. Мамчур (стр.19-23.)
Хомяк О. В. Вплив неопіоїдних аналгетиків на показники депресивності та тривожності/ О. В. Хомяк, В. Й. Мамчур (стр.24-30.)
Гудзенко А. В. Дослідження антирадикальних властивостей спиртових настойок трави деревію звичайного (Achillea millefolium l.)/ А. В. Гудзенко (стр.31-36.)
Деримедвідь Л. В. Можливості застосування комбінацій природних антиоксидантів за умов первинної інсулінорезистентності/ Л. В. Деримедвідь, І. П. Бухтіярова (стр.37-42.)
Експериментальне дослідження спазмолітичних властивостей неопіоїдних анальгетиків , В. Й. Мамчур, А. І. Соловйов (стр.43-51.)
Паршиков О. В. Антиметастатична дія глюкозамініл-мурамілдипептиду в ліпосомальній формі/ О. В. Паршиков, О. В. Стефанов, Н. І. Шарикіна (стр.52-56.)
Сквирський О. В. Зміни мінеральної щільності кісткової тканини в щурів із різними формами остеопорозу під впливом препарату СаД3 і аторвастатину/ О. В. Сквирський, В. Й. Мамчур (стр.57-61.)
Вплив калієвої солі 2-гліцино-3-хлор-1,4-нафтохінону та бемітилу на метаболічні процеси в організмі щурів за умов щоденного тренування бігом у третбані , Г. І. Степанюк, Н. В. Руда (стр.62-66.)
Економічна оцінка протипухлинної терапії метастатичного раку легенів та її ускладнень на прикладі клінічної ситуації , О. В. Зайцева, В. Ф. Завізіон (стр.67-70.)
Алексєєва М. О. Вивчення анаболічної та андрогенної дії уроксаліну/ М. О. Алексєєва (стр.71-73.)
Ярош О. О. Біодоступність нової антиепілептичної сполуки AGB-31 при одноразовому пероральному введенні/ О. О. Ярош (стр.74-80.)
Професор Георгій Іванович Степанюк. До 70-річчя від дня народження (стр.81-83.)
Вікторов Олексій Павлович (1945-2011) (стр.84.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Стрєлков Є. В., Паршиков О. В., Кізуб І. В., Гула Н. С., Дуняк Ю. О., Добреля Н. В., Хромов О. С.
Назва : Відеомікроскопічний аналіз скоротливої активності внутрішньолегеневих артерій у реальному часі
Місце публікування : Фармакологія та лікарська токсикологія: Двомісячне науково-практичне медичне видання/ Академія медичних наук України (К.), Ін-т фармакології та токсикології АМН України (К.), Держ. фармаколог. центр МОЗ України (К.), Всеукр. асоц. фармакологів України (К.). - Київ: Вид. дім Авіцена, 2013. - N 4/5. - С. 76-80 (Шифр ФУ18/2013/4/5)
MeSH-головна: ЛЕГОЧНАЯ АРТЕРИЯ
Анотація: В статье предложена новая модификация метода прижизненной микроскопии тонких срезов легких мелких лабораторных животных, позволяющая оценивать изменения тонуса внутрилегочных артерий в реальном времени. В результате сравнения влияния H2O2 (100 мкмоль) на главные и внутрилегочные артерии были выявлены существенные отличия в их реактивности. Представленный метод может быть полезным для изучения физиологических и патофизиологических механизмов регуляции легочного кровообращения, а также при оценке общей фармакологической безопасности лекарственных препаратов.
Знайти схожі

15.

Назва журналу :Фармакологія та лікарська токсикологія -2013р.,N 4/5
Цікаві статті :
Кривов’яз О. В. Фармакотерапія глаукоми: сучасний стан проблеми/ О. В. Кривов’яз (стр.3-13)
Енерготропний механізм церебропротективної дії нового оригінального препарату "Лізиній" за умов моделювання гострого порушення мозкового кровообігу , І. Ф. Бєленічев, С. В. Павлов (стр.14-18)
Ларіонов В. Б. Аналіз проникності гематоенцефалічного бар’єра для нижчих аліфатичних спиртів на основі фармакодинамічних і нейротоксичних ефектів/ В. Б. Ларіонов, О. А. Федорова, М. Я. Головенко (стр.19-30)
Бобирьов В. М. Вивчення лікувальної дії нового комбінованого гелю "Ротрин-Дента" на моделі травматичного стоматиту в щурів/ В. М. Бобирьов, Н. М. Дев’яткіна, О. Є. Дев’яткін (стр.31-36)
Експериментальне дослідження протипухлинної активності оксирезвератролу , І. В. Бойчук, О. М. Пясковська (стр.37-42)
Бухтіярова І. П. Експериментальне дослідження антиоксидантних властивостей ралейкіну за умов дитизонового діабету в кролів/ І. П. Бухтіярова (стр.43-47)
Чутливість мікоплазм до похідних арилаліфатичних аміноспиртів , М. Л. Дронова, К. С. Коробкова (стр.48-52)
Вплив сайленсингу генів α та β ізоформ протеїнкінази С на іонну каналопатію та ендотеліальну дисфункцію аорти діабетичних щурів , К. І. Клименко, Т. В. Новохацька (стр.53-59)
Клінічні, біохімічні та імунологічні маркери гіперчутливості в мурчаків під впливом циклорину , О. М. Колос, Г. В. Зайченко (стр.60-65)
Дослідження фармакометричних показників режиму дозування антигіпоксанта ВІТАГЕРМ-3 , В. Д. Лук’янчук, К. О. Шебалдова (стр.66-69)
Роль 2-гідроксифенілсукцинаміду та β-фенілетилсукцинаміду в реалізації антиоксидантних властивостей антидіабетичного засобу - похідного бурштинової кислоти , Н. В. Мельниківська, М. Я. Кудря (стр.70-75)
Відеомікроскопічний аналіз скоротливої активності внутрішньолегеневих артерій у реальному часі , Є. В. Стрєлков, О. В. Паршиков (стр.76-80)
Григор’єва К. В. Морфофункціональний стан органів імунної системи під впливом сполуки Флудинат/ К. В. Григор’єва (стр.81-84)
Ісаак Михайлович Трахтенберг (стр.91-93)
Академіку М. М. Амосову - 100 років (стр.94-96)
До 50-річчя науково-педагогічної діяльності завідувача кафедри фармакології та клінічної фармакології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Івана Сергійовича Чекмана (стр.97-100)
Светлой памяти ученого и педагога Виктора Владимировича Дунаева (стр.101-102)
Цікаві статті :
Знайти схожі


16.

Назва журналу :Клінічна та експериментальна патологія -2015р. т.14,N 4
Цікаві статті :
Авраменко А. А. Влияние концентрации мочевины на уреазную активность хеликобактерной инфекции/ А. А. Авраменко (стр.3-4)
Анохіна С. І. Зміни фібрино- та протеолітичної активності плазми крові та тканин внутрішніх органів білих щурів під впливом мелатоніну/ С. І. Анохіна (стр.5-8)
Метод вимірювання проникності епітелію товстої кишки щурів у різні терміни експериментального коліту , А. І. Афіцька, Т. В. Довбинчук (стр.9-13)
Bilous I. I. The dynamics of parameters of stimulation electroneuromyography in 3 and 6 months after treatment of diabetic polyneuropathy/ I. I. Bilous, L. B. Pavlovych, I. A. Мintianska (стр.14-16)
Нові типи моно- та бісчетвердинних амонієвих солей iз потенційною бактерицидною активністю , І. П. Бурденюк, В. Ф. Мислицький (стр.17-20)
Роль ультрасонографії в діагностиці легенево-плевральних ускладнень закритої травми грудної клітки , Т. С. Головко, А. Р. Кучер (стр.21-26)
Горбань Є. М. Вплив цигапану на реактивність ізольованих судин щурів, опромінених у сублетальній дозі/ Є. М. Горбань, О. В. Паршиков (стр.27-31)
Джуряк В. С. Клітинна реактивність та рівень адаптаційного напруження організму хворих на негоспітальну пневмонію/ В. С. Джуряк (стр.32-35)
Morphologic and immunohistochemical description of the spleen of the patients with portal hypertension syndrome , T. M. Dosayev, S. N. Romaniuk (стр.36-38)
Журавльова Л. В. Побудова моделі для прогнозування особливостей розвитку поєднаного перебігу артеріальної гіпертензії та цукрового діабету 2-го типу із врахуванням інсуліноподібного фактору росту - 1/ Л. В. Журавльова, О. В. Пивоваров (стр.39-45)
Кметь Т. І. Морфометрична характеристика Р53+ нервових та гліальних клітин різних часток великих півкуль при експериментальному цукровому діабеті, ускладненому ішемічно-реперфузійним пошкодженням головного мозку/ Т. І. Кметь (стр.46-49)
Колесник Т. В. Сучасні інформаційні технології для визначення ступеня артеріальної гіпертензії за даними добового моніторування артеріального тиску/ Т. В. Колесник (стр.50-57)
Колоскова О. К. Результати кластерного аналізу в прогнозуванні ремоделінгу дихальних шляхів у хворих на бронхіальну астму школярів/ О. К. Колоскова, Г. А. Білик (стр.58-62)
Косілова С. Є. Особливості гормональної та репродуктивної функції у жінок з хронічним запальним процесом статевих органів/ С. Є. Косілова (стр.63-65)
Косілова С. Є. До питання патогенезу порушення менструального циклу/ С. Є. Косілова (стр.66-68)
Порівняльна патогенетична характеристика ліпідтранспортної системи у хворих на атеросклероз , С. Г. Котюжинська, О. О. Свірський (стр.69-73)
Кричун І. І. Зміни концентрації в плазмі крові маркерів апоптозу ендотеліоцитів у хворих на гіпертонічну дисциркуляторну енцефалопатію та методи їх корекції/ І. І. Кричун (стр.74-77)
Кузнєцова О. В. Роль цитокінової імунорегуляції: ІL- 1β при спленоектомії в білих щурів/ О. В. Кузнєцова (стр.78-81)
Кузняк Н. Б. Стан тканин пародонта в провідників пасажирських вагонів Чернівецького вузла Львівської залізниці/ Н. Б. Кузняк, Т. С. Кіцак (стр.82-85)
Лісуха Л. М. Зміна стану вегетативної нервової системи після курсу сеансів переривчастої нормобаричної гіпоксії в дітей радіоактивно забруднених територій/ Л. М. Лісуха, С. Я. Березовський (стр.86-89)
Масікевич Ю. Г. Популяційне здоров’я горян Чернівецької області/ Ю. Г. Масікевич, В. Ф. Мислицький, А. Ю. Масікевич (стр.90-93)
Мергель Т. В. Вплив проведеного стентування в гострий перед інфаркту міокарда на перебіг серцевої недостатності у процесі відновного лікування/ Т. В. Мергель (стр.94-97)
Роль дизрегуляторних порушень імунної системи у виникненні і розвитку перинатальних інфекцій та порушенні процесів ембріонального морфогенезу , В. Ф. Мислицький, С. С. Ткачук (стр.98-101)
Міщенко І. А. Порівняльний аналіз функціональних змін в організмі операторів сейсмопрогнозу при роботі в денну та нічну зміни/ І. А. Міщенко (стр.102-106)
Останіна Т. Г. Дисфункція ендотелію та ризик кардіоваскулярних ускладнень у жінок, які перенесли прееклампсію/ Т. Г. Останіна (стр.107-111)
Пасєчніков С. П. Значення чинників ризику в організації надання спеціалізованої допомоги жінкам репродуктивного віку, хворим на гострий необструктивний пієлонефрит/ С. П. Пасєчніков, Н. О. Сайдакова, В. І. Гродзінський (стр.112-116)
Пекарь А. Ю. Перебіг вагітності в жінок на тлі Епштейна-Барр вірусної інфекції/ А. Ю. Пекарь (стр.117-120)
Пенішкевич Я. І. Вплив простагландинів та інгібіторів їх синтезу на протеолітичну деградацію низькомолекулярних білків у волозі передньої камери ока кроликів при подвійному проникному пораненні склери/ Я. І. Пенішкевич (стр.121-124)
Проняєв Д. В. Топографоанатомічні особливості маткових труб ранніх плодів/ Д. В. Проняєв (стр.125-127)
Родинський О. Г. Моносинаптичні відповіді вентральних корінців спинного мозку в умовах експериментальної менопаузи/ О. Г. Родинський, С. С. Ткаченко, Л. В. Гузь (стр.128-132)
Лікування посттромбофлебітичних виразок нижніх кінцівок , В. І. Русин, В. В. Корсак (стр.133-137)
Радіонуклідні методи дослідження периферійної гемодинаміки у хворих на облітеруючий атеросклероз артерій нижніх кінцівок у поєднанні з цукровим діабетом , В. І. Русин, В. В. Корсак (стр.137-142)
Локальний моніторинг антибіотикочутливості основних збудників гнійно-запальних інфекцій. Частина 2. Антибіотикорезистентність провідних збудників , В. К. Свіжак, А. Г. Данчук (стр.143-150)
Семененко А. І. Аналіз терапевтичного впливу 0,9 % розчину NаCL на зміни загального аналізу крові в щурів з гострою церебральною ішемією/ А. І. Семененко (стр.151-154)
Семчишин М. Г. Застосування гліатиліну в лікуванні хворих у гострому періоді легкої черепно-мозкової травми/ М. Г. Семчишин, В. М. Шевага, Б. В. Задорожна (стр.155-158)
Скляров Є. Я. Ендоскопічні зміни та показники коагулограми у хворих із НПЗП-гастропатіями на фоні призначення інгібіторів протонної помпи/ Є. Я. Скляров, Махер Мбаркі (стр.159-162)
Прогнозування рецидиву вузлових форм зоба , Н. П. Ткачук, В. В. Білоокий (стр.163-165)
Ткачук О. В. Динаміка прооксидантно-антиоксидантних взаємовідносин у селезінці щурів із цукровим діабетом, ускладненим неповною глобальною ішемією-реперфузією головного мозку/ О. В. Ткачук, М. А. Повар (стр.166-169)
Ткачук С. С. Вікові особливості реагування вмісту клітинної РНК тимоцитів щурів на неповну глобальну ішемію-реперфузію головного мозку/ С. С. Ткачук, О. В. Ткачук (стр.170-174)
Рівень цитокінів у сироватці крові хворих на автоімунний тиреоїдит у залежності від ступеня збільшення щитоподібної залози , М. І. Шеремет, Я. В. Гирла (стр.175-177)
Шоріков Є. І. Ремоделювання та пружно-еластичні властивості аорти у хворих на гіпертонічну хворобу з супутнім цукровим діабетом ІІ типу/ Є. І. Шоріков (стр.178-181)
Щербак О. В. Характер гуморально-метаболічних порушень при різних клінічних формах ішемічної хвороби серця і гендерно-вікових відмінностей у хворих із не Q-iнфарктом міокарда/ О. В. Щербак (стр.182-189)
Юрценюк О. С. Рівень тривожності у студентів-медиків/ О. С. Юрценюк (стр.190-193)
Yasinska O. V. Specific characteristics of tissue reaction of the adrenal glands hypobaric hypoxia action according to altered photoperiod duration in immature female rats/ O. V. Yasinska (стр.194-197)
Гавалешко В. П. Механізми порушень функціонального та морфологічного стану нирок при цукровому діабеті/ В. П. Гавалешко (стр.198-202)
Гаврилюк А. О. Наслідки хронічних вірусних гепатитів В, С та В+С/ А. О. Гаврилюк (стр.203-208)
Годованець О. І. Стоматологічна патологія в дітей із ендокринними захворюваннями/ О. І. Годованець, А. В. Мороз (стр.209-213)
Dolzhenko A. T. Inhibition of nuclear faktor - kB (NF-kB) signaling as a potential therapeutic strategy for rheumatoid arthritis/ A. T. Dolzhenko, S. Sagalovsky (стр.214-224)
Імунотерапія раку шлунка. Нові дані , Р. В. Сенютович, О. І. Іващук (стр.225-228)
Авраменко А. А. Случай ложноотрицательного результата определения антител к хеликобактерной инфекции по методике иммуноферментного анализа у больной хроническим неатрофическим гастритом, находящейся в состоянии длительной депрессии/ А. А. Авраменко, Р. Н. Короленко (стр.229-230)
Дорошкевич І. О. Використання інтерактивних методів навчання серед студентів фармацевтичного факультету/ І. О. Дорошкевич (стр.231-233)
Дейнеки С. Є. Internet-новини клінічної та експериментальної патології. Частина XXXXIX/ С. Є. Дейнеки, К. І. Яковець, В. М. Біволаріу (стр.234-236)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Горбань Є. М., Паршиков О. В.
Назва : Вплив цигапану на реактивність ізольованих судин щурів, опромінених у сублетальній дозі
Місце публікування : Клініч. та експерим. патологія: укр. наук.-практ. журн./ МОЗ України, Укр. акад. наук, Наук. тов. патофізіологів України. - Чернівці: Буковин. держ. мед. акад., 2015. - Т. 14, N 4. - С. 27-31. - ISSN 17274338 (Шифр КУ27/2015/14/4). - ISSN 17274338
Знайти схожі

18.

Назва журналу :Одеський медичний журнал -2015р.,N 6
Цікаві статті :
Горбачова С. В. Показники системи глутатіону і апоптоз нейронів в умовах нітрозативного стресу in vitro/ С. В. Горбачова, І. Ф. Бєленічев (стр.5-9)
Пухлік О. С. Оптимізація методики енуклеації очного яблука шляхом використання високочастотного електрозварювання біологічних тканин (клініко-експериментальне дослідження)/ О. С. Пухлік, Є. П. Чеботарьов (стр.9-13)
Активність інтернейронних пулів спинного мозку на ранніх етапах експериментальної компресійної нейропатії , О. Г. Родинський, І. О. Гутнік (стр.13-18)
Фурдичко А. І. Пародонтопротекторна дія кверцетину у щурів з гепатитом на тлі кишкового дисбіозу/ А. І. Фурдичко, М. І. Скидан, О. А. Макаренко (стр.18-22)
Чугін С. В. Реактивність структур мозкової речовини нирки новонароджених щурів після внутрішньоплодової дії антигенів/ С. В. Чугін (стр.22-27)
Вплив α1-адреноблокаторів з протипухлинною дією - похідних хіназоліну - на судинний тонус і артеріальний тиск у щурів , Н. О. Мєшкова, О. В. Паршиков (стр.28-32)
Панькевич О. Б. Судово-фармацевтична характеристика складу злочину фальсифікації лікарських засобів і обігу фальсифікованих лікарських засобів/ О. Б. Панькевич, Б. П. Громовик (стр.33-36)
Дослідження підгострої токсичності препарату "Альцинара": вплив на функціональний стан і лабораторні показники у щурів , А. Таттіс, І. А. Зупанець (стр.37-42)
Ткаченко Н. О. Аналіз розуміння майбутніми спеціалістами фармації поняття "соціальна відповідальність"/ Н. О. Ткаченко (стр.42-46)
Данильченко Л. І. Забезпеченість вітаміном D, маркери кісткового ремоделювання і механічна міцність кісткової тканини у жінок у постменопаузі/ Л. І. Данильченко (стр.47-50)
Визначення функцій корисності як критеріїв оцінки основних стратегій скринінгу ВПЛ-асоційованих патологій шийки матки , І. В. Дзюблик, Г. П. Артемчук (стр.50-55)
Метаболічний синдром як фактор передчасних пологів , В. М. Запорожан, В. Г. Марічереда (стр.55-58)
Коморбідна патологія у хворих на ревматоїдний артрит , О. О. Якименко, Л. В. Закатова (стр.59-61)
Порівняльний аналіз стану рекреаційних водойм Харківської області за результатами санітарних та екологічних досліджень , М. Г. Щербань, М. І. Литвиненко (стр.62-66)
Симуляційне навчання в медицині: міжнародний та вітчизняний досвід , В. В. Артьоменко, С. С. Семченко (стр.67-74)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мєшкова Н. О., Паршиков О. В., Міщенко О. В., Кудрявцева І. Г., Шарикіна Н. І.
Назва : Вплив α1-адреноблокаторів з протипухлинною дією - похідних хіназоліну - на судинний тонус і артеріальний тиск у щурів
Місце публікування : Одес. мед. журн: Науково-практичний журнал. - Одеса: Одес. мед. ун-т, 2015. - N 6. - С. 28-32 (Шифр ОУ2/2015/6)
MeSH-головна: АДРЕНЕРГИЧЕСКИЕ АЛЬФА-АНТАГОНИСТЫ
КРОВЕНОСНЫЕ СОСУДЫ
КРОВЯНОЕ ДАВЛЕНИЕ
КРЫСЫ
Знайти схожі

20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Яцина О. І., Мельник М. І., Паршиков О. В., Костєв Ф. І, Фурманов Ю. О., Соловйов А. І.
Назва : Ліпосомальний кверцетин нормалізує калієву провідність в ізольованих клітинах гладеньких м’язів гіперактивного сечового міхура щурів
Місце публікування : Фармакологія та лікарська токсикологія: Двомісячне науково-практичне медичне видання/ Академія медичних наук України (К.), Ін-т фармакології та токсикології АМН України (К.), Держ. фармаколог. центр МОЗ України (К.), Всеукр. асоц. фармакологів України (К.). - Київ: Вид. дім Авіцена, 2016. - N 6. - С. 83-88 (Шифр ФУ18/2016/6)
MeSH-головна: МОЧЕВОЙ ПУЗЫРЬ СВЕРХАКТИВНЫЙ
ИОННЫЕ КАНАЛЫ
МЫШЦА ГЛАДКАЯ
КВЕРЦЕТИН
Знайти схожі

 1-20    21-30 
 
Статистика
за 06.07.2024
Кількість запитів 22519
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)