На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Нагорна, В. Ф.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 39
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-39 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагорна В.Ф., Зелінська Н.А.
Назва : Рання профілактика НПГ-гестозу у вагітних груп ризику з передбачуваною патологією спіральних артерій
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2000. - № 4. - С. 74-76. (Шифр ПУ2/2000/4)
ДРНТІ : 76.29.48
Предметні рубрики: БЕРЕМЕННОСТИ ТОКСИКОЗ, ОПГ-- GESTOSIS, EPH
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагорна В.Ф., Коломейчук В.М.
Назва : Використання препарату "Ломадей" в профілактиці післяабортних запальних ускладнень
Місце публікування : Вісн. наук. досліджень. - 2004. - № 2. - С. 64-66. (Шифр ВУ9/2004/2)
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2005р.,N 1
Цікаві статті :
Безруков О.Ф. Вузловий зоб у Кримському регіоні як екологічна проблема/ О.Ф. Безруков (стр.6-7.)
Безруков О.Ф. Питання йодного діфіциту в Криму і можливості його подолання/ О.Ф. Безруков, В.І. Молчанов (стр.8-9.)
Проблемні та рецидивні вузли щитоподібної залози: діагностична та лікувальна тактика (стр.9-10.)
Бойчук А.В. Особливості функціонуавння репродуктивної системи у жінок зі зниженою активністю щитоподібної залози/ А.В. Бойчук, Н.В. Петренко (стр.10-12.)
Бондарев В.І. Хірургічне лікування хворих із вузловими формами зоба/ В.І. Бондарев, М.П. Абліцов, Р.В. Бондарев (стр.12-13.)
Досвід лікування хворих на токсичний зоб (стр.13-16.)
Вузлотворення в щитоподібній залозі: аналіз спостереження та лікування (стр.16-17.)
Геряк С.М. Ефективність застосування диференційованих схем лікування фетоплацентарної недостатності у вагітних із субклінічним гіпотиреозом/ С.М. Геряк, С.В. Хміль, М.І. Швед (стр.18-19.)
Громова О.В. Динаміка окисних процесів у сироватці крови хворих на тиреопатії при хірургічному лікуванні/ О.В. Громова (стр.20-22.)
Можливості сучасної діагностики та лікування вузлового зоба (стр.22-24.)
Регіональні особливості і структура етіологічних факторів при вогнищевих ураженнях щитоподібної залози в умовах інтенсивної промислової зони (стр.24-27.)
Порушення функції щитоподібної залози як фактор ризику вагітності. Сучасний погляд на вирішення проблеми (стр.27-29.)
Хірургічне лікування пацієнтів із післяопераційним рецидивним токсичним зобом (стр.29-31.)
Подольський В.В. Клініко-епідеміологічна характеристика стану репродуктивного здоров'я жінок фертильного віку, мешканок сільськогосподарського регіону України, ендемічного за нестачею йоду/ В.В. Подольський, В.Я. Козарь (стр.31-35.)
Подольський В.В. Зміни функції щитоподібної залози у вагітних з нейроциркуляторною астенією/ В.В. Подольський, Р.С. Теслюк (стр.35-37.)
Полянський І.Ю. Профілактика післяопераційних ускладнень у комплексному лікуванні хворих на вузлові форми зоба/ І.Ю. Полянський, М.І. Шеремет (стр.37-39.)
Патоморфоз захворювань щитоподібної залози в умовах екологічного імунодефіциту (стр.39-41.)
Сорокман Т.В. Рівень сфрмованості інтелектуальних функцій та стан розумової працездатності дітей, які проживають за умов дефіциту йоду/ Т.В. Сорокман (стр.41-44.)
Йодурія у пацієнтів із патологією щитоподібної залози у регіоні йодного дефіциту (стр.44-46.)
Хміль С.В. Стан системного імунітету при папіломавірусній інфекції та корекція його за допомогою комплексної терапії/ С.В. Хміль, Л.Р. Федорейко (стр.47-48.)
Москаленко Т.Я. Перебіг вагітності та пологів у жінок з фетоплацентарною недостатністю та анемією, які курили до вагітності/ Т.Я. Москаленко (стр.49-50.)
Вміст глікогену в нейтрофілах периферичної крові, біофізичний профіль плода та стан новонароджених від матерів з пізнім гестозом в зоні зобної ендемії (стр.51-52.)
Олійник Н.М. Стан маркерів резорбції кісткової тканини у вагітних та породіль з пізніми гестозами на фоні захворювань гептобіліарної системи/ Н.М. Олійник, І.М. Маланчин, Н.О. Кузьма (стр.52-54.)
Індівідуальні підходи до корекції вегетосудинних порушень у жінок на фоні гіперпролактинемії (стр.54-56.)
Яковлева Е.Б. Особливості перебігу вагітності при ектопії шийки матки/ Е.Б. Яковлева, І.В. Жердєва, Н.В. Гребельна (стр.56-57.)
Молчанова О.В. Класифікація груп ризику вагітних щодо виникнення гестозів (огляд літератури)/ О.В. Молчанова (стр.58-60.)
Оксюта В.М. Вплив естрадіолу валерату на структурну перебудову камер серця при артеріальній гіпертензії та оваріоектомії/ В.М. Оксюта (стр.60-63.)
Жук С.І. Прогностичне значення особливостей скорочення міометрія при дисгормональних розладах у жінок репродуктивного віку/ С.І. Жук, М.М. Драчевська (стр.63-64.)
Луб'яна С.С. Ферокінетичний профіль у вагітних з анемією та нормальними гематологічними показниками/ С.С. Луб'яна, Г.В. Овчаренко (стр.65-66.)
Григоренко П.П. Ефективність плазмозамінників при відновленні крововтрати у жінок з прееклампсією, розроджених кесаревим розтином/ П.П. Григоренко, Е.І. Богачов (стр.67-68.)
Григоренко А.П. Морфологічні особливості ендометрія і шийки матки та гормональний профіль у жінок з пролапсом до та після менопаузи/ А.П. Григоренко (стр.68-69.)
Паєнок О.С. Вплив йододефіцитного зоба на клінічний перебіг вагітності/ О.С. Паєнок (стр.69-71.)
Резніченко Н.О. Характеристика окремих видів Candida/ Н.О. Резніченко (стр.71-74.)
Піотрович Л.М. Стаціонарна акушерсько-гінекологічна допомога в Україні та перспективи її розвитку/ Л.М. Піотрович (стр.74-78.)
Остеопороз: сучасний стан проблеми при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і печінки (стр.79-82.)
Гребельна Н.В. Інфекція сечових шляхів і вагітність/ Н.В. Гребельна (стр.82-85.)
Бакалюк О.Й. Синдром ендогенної інтоксикації у пацієнтів із пієлонефритом без порушення азотовидільної функції нирок і його корекція канефроном/ О.Й. Бакалюк, Т.О. Мильнікова, М.П. Гаріян (стр.86-87.)
Приступа Л.Н. Клініко-імунологічна ефективність застосування статинів у хворих на бронхіальну астму в поєднанні з ожирінням/ Л.Н. Приступа (стр.87-89.)
Борак І.В. Стан кісткової тканини у дітей, хворих на гострий і хронічний гломерулонефрит/ І.В. Борак, Н.А. Васильєва (стр.89-91.)
Шалько І.В. Співвідношення факторів агресії та захисту у хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки, асоційовану з Helicobacter pylori / І.В. Шалько (стр.91-92.)
Гевко О.В. Особливості перебігу латентного хламідійного процесу у хворих на хронічний пієлонефрит/ О.В. Гевко, Л.П. Мартинюк (стр.93-94.)
Кашуба М.О. Визначення належного значення хвилинного об'єму дихання в осіб із захворюваннями органів дихання за антропометричними і віковими показниками/ М.О. Кашуба (стр.95-98.)
Радіаційно індуковані ризики розвитку вестибулярної дисфунції у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС (стр.98-100.)
Отченашенко В.А. Порівняльна характеристика імунних порушень до та після медикаментозної корекції змін мінералізації кісткової тканини у хворих на цукровий діабет/ В.А. Отченашенко (стр.100-104.)
Олійник О.В. Вплив лікування за допомогою методики "керованого дихання" на кисневий гомеостаз у хворих на хронічні обструктивні захворювання легень з гіпервентиляційним синдромом/ О.В. Олійник (стр.105-106.)
Чугрієв А.М. Контроль за якістю крові та її компонентів/ А.М. Чугрієв, П.І. Лучанко, І.М. Дейкало (стр.106-108.)
Вадзюк С.Н. Особливості результативної працездатності плавців вільного стилю при різних метеорологічних ситуаціях/ С.Н. Вадзюк, Я.В. Курко (стр.108-110.)
Господарський І.Я. Роль віку, статі і гормонального балансу в патогенезі кріоглобулінемії у пацієнтів з хронічним гепатитом С/ І.Я. Господарський (стр.111-112.)
Федонюк Л.Я. Морфологічні аспекти факторів, що сприяють абсцедуванню при інфекійному ендокардиті/ Л.Я. Федонюк (стр.113-115.)
Святенко Т.В. Клінічне дослідження терапевтичної ефективності комплексної терапії червоного плоского лишаю та інших дерматозів із включенням біофлавоноїдів/ Т.В. Святенко (стр.115-117.)
Єфремова О.О. Вплив фібринолітичної терапії на систему тромбомодуліну і гемостаз хворих на неускладнений інфаркт міокарда/ О.О. Єфремова (стр.118-120.)
Федчишин Н.Є. Сезонні коливання захворюваності та летальності від гострого інфаркту міокарду/ Н.Є. Федчишин, С.М. Андрейчин (стр.121-122.)
П'ятночка І.Т. Туберкульоз серцево-судинної системи/ І.Т. П'ятночка, С.І. Корнага (стр.123-124.)
Марченкова Н.О. Віддалені результати лікування переломів кісточок гомілки за малоінвазивними методиками/ Н.О. Марченкова (стр.125-126.)
Вардинець І.С. Хірургічна тактика у хворих на гострий холецистит/ І.С. Вардинець (стр.127-128.)
Ліпко І.М. Особливості черепно-мозкової травми на фоні епілептичних нападів/ І.М. Ліпко, І.С. Зозуля (стр.128-130.)
Нагірний Я.П. Досвід застосування полібіолін-куріозинової суміши при лікуванні посттравматичних дефектів щелеп/ Я.П. Нагірний, В.В. Шкробот (стр.130-131.)
Гнатюк М.С. Ефективність застосування перфторану при корекції експериментальної дистрофії сітківки/ М.С. Гнатюк, К.В. Гнатко (стр.132-134.)
Покидько М.І. Плевральні ускладнення при гострому абсцесі і гангрені легень/ М.І. Покидько, О.М. Кульчиковська (стр.134-135.)
Бадюк О.Я. Зміни мінеральної щільності кісткової тканини у хворих з опіковою хворобою при різних методах місцевого лікування ран/ О.Я. Бадюк, В.І. Нагайчук, Т.В. Бігуняк (стр.136-137.)
Нагорна В.Ф. Патофізіологічне обґрунтування застосування озону при пізніх гестозах/ В.Ф. Нагорна, А.С. Владика, М.З. Мухтожова (стр.138-139.)
Лизин А.М. Ультраструктурні зміни плаценти при затримці росту плода/ А.М. Лизин (стр.140-141.)
Міцода Р.М. Перебіг вагітності у жінок, які перехоріли на вірусний гепатит та сифіліс/ Р.М. Міцода (стр.141-143.)
Дзюбановський І.Я. Ендогенна інтоксикація та стан антиоксидної системи щурів за умов обтураційної жовтяниці/ І.Я. Дзюбановський, Д.Б. Фіра, В.В. Шкробот (стр.144-146.)
Роль шишкоподібної залози в регуляції місячних хроноритмів ниркового транспорту іонів натрію (стр.146-148.)
Хара М.Р. Вплив атропіну на холінергічну регуляцію серця некастрованих і кастрованих щурів різної статі/ М.Р. Хара (стр.149-150.)
Шульгай А.Г. Стан внутрішньокишкового судинного русла і нервового апарату при механічній жовтяниці та після її корекції/ А.Г. Шульгай (стр.151-153.)
Потіха Н.Я. Вагусна регуляція серцевого ритму у статевонезрілих і дорослих щурів/ Н.Я. Потіха, Л.М. Сас (стр.153-156.)
Хілько Т.В. Біологічні властивості пробіотичних штамів бактерій, перспективних для створення нового комплексного біопрапарату/ Т.В. Хілько, А.І. Осадча (стр.157-158.)
Ковальчук Л.Я. Новий спосіб пластики операційної рани після радикального видалення злоякісної пухлини шкіри нижньої кінцівки/ Л.Я. Ковальчук, І.Й. Галайчук, В.В. Дем'яненко (стр.159-161.)
Гульчій М.В. Сучасні тенденції формування раку щитоподібної залози у населення України та ефективність його лікування/ М.В. Гульчій (стр.161-165.)
Жулкевич І.В. Ефективність хелатної форми карбонілу заліза у лікуванні залізодефіциту у хворих на злоякісні лимфоми/ І.В. Жулкевич (стр.166-167.)
Сівкович С.О. Нові протипухлинні препарати на основі моноклональних антитіл/ С.О. Сівкович, Ю.В. Павленко, О.В. Танський (стр.167-169.)
Лікування хворих на нерезектабельні місцеві рецидиви раку прямої кишки (стр.170-173.)
Сміян О.І. Взаємовідносини параметрів органного кровообігу у доношених новонароджених протягом неонатального періоду/ О.І. Сміян, С.В. Попов (стр.174-176.)
Данилевич Ю.О. Морфометричний аналіз структурної перебудови серця новонароджених при пневмоптіях/ Ю.О. Данилевич (стр.176-177.)
Випадок ювенільного ревматоїдного артриту в дитини першого року життя (стр.178-179.)
Процек О.Г. Досвід просвітньо-виховної діяльності серед молоді, яка вступає в шлюб (результати проспективної науково-методичної роботи на базі РАЦСу обласного центру)/ О.Г. Процек, І.Д. Кухар, В.С. Василик (стр.180-182.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2005р.,N 2
Цікаві статті :
Фактори ризику розвитку гнійних ран у породілей (стр.6-8.)
Паращук Ю.С. Застосування препарату "Детралекс" при варикозній хворобі вен нижніх кінцівок у вагітних жінок/ Ю.С. Паращук, Х.Н.Дауд Надер (стр.8-9.)
Вдовиченко Ю.П. Клініко-статистичні риси багатопліддя на сучасному етапі/ Ю.П. Вдовиченко, А.В. Ткаченко (стр.10-13.)
Вдовиченко Ю.П. Особливості материнської смертності при анеміях вагітних на тлі запальних захворювань нирок/ Ю.П. Вдовиченко, Л.В. Калугіна (стр.14-16.)
Маркін Л.Б. Основні показники стану функціональної системи материнський організм - плацента - плід при загрозі невиношування вагітності/ Л.Б. Маркін, І.С. Крочак (стр.16-18.)
Маркин Л.Б. Основні параметри біофізичного профілю плода при гіпертензії вагітних/ Л.Б. Маркин, Р.О. Черепанин (стр.18-19.)
Маркін Л.Б. Первинні порушення кровотоку у функціональній підсистемі плацентарне ложе матки - плацента/ Л.Б. Маркін, О.М. Гірник (стр.20-21.)
Вдовиченко Ю.П. Особливості прогнозування перинатальних втрат/ Ю.П. Вдовиченко, С.М. Сергієнко (стр.21-22.)
Воробйова І.І. Ендогенний опіоїдний мет-енкефалін при неускладнений вагітності і загрозі її переривання/ І.І. Воробйова, С.П. Писарєва (стр.23-24.)
Ендокринні порушення та їх корекція при синдромі полікістозних яєчників у жінок репродуктивного віку (стр.24-26.)
Вплив специфічної серотерапії на стан біоценозу піхви у вагітних жінок, інфікованих вірусами цитомегалії та герпесу типу 2 (стр.26-28.)
Мікробіологічна характеристика репродуктивного тракту в жінок з неплідністю при ендохірургічному лікуванні (стр.28-30.)
Нагорна В.Ф. Функція гіпофіза та яєчників у хворих на доброякісні пухлини яєчників/ В.Ф. Нагорна (стр.30-31.)
Нагорна В.Ф. Показники фетоплацентарного комплексу у вагітних із плацентарною недостатністю при гестозі на фоні озонотерапії/ В.Ф. Нагорна, М.З. Мухтожова (стр.31-33.)
Жук С.І. Дисгормональні розлади репродуктивної системи жінок як фактор виникнення позаматкової вагітності/ С.І. Жук, М.М. Драчевська (стр.33-34.)
Пирогова В.І. Пухирний занесок - аналіз клінічних підходів до діагностики та ведення хворих/ В.І. Пирогова, М.Й. Малачинська (стр.35-36.)
Ткаченко В.Б. Особливості перебігу вагітності, пологів і кровотоку в судинах матки, плаценти та плода у жінок із прееклампсією та герпесвірусним інфікуванням/ В.Б. Ткаченко, С.П. Писарєва (стр.37-39.)
технологічні аспекти та власний досвід вивчення варіабельності серцевого ритму плода методом електрокардіографії (стр.39-40.)
Пирогова В.І. Диференційні підходи до лікування функціональної гіперпролактинемії із застосуванням препаратів фітонірингу/ В.І. Пирогова, Н.С. Вереснюк (стр.40-41.)
Бесєдін В.М. Дослідження рівня гормонів фетоплацентарного комплексу в жінок із ризиком внутрішньоутробного інфікування/ В.М. Бесєдін, Т.В. Фартушок (стр.42-43.)
Вовк І.Б. Комплексне лікування жінок з герпесвірусно-бактеріальними інфекціями, що передаються статевим шляхом/ І.Б. Вовк, А.Г. Корнацька, О.Ю. Борисюк (стр.44-45.)
Ультразвукова оцінка стану органів малого тазу у жінок з порушеною репродуктивною функцією (стр.46-47.)
Рибалка А.М. Клініко-імунологічна характеристика перитоніту після кесаревого розтину/ А.М. Рибалка, В.О. Заболотнов, В.В. Заболотнова (стр.48-49.)
Маляр В.В. Матково-фетоплацентарний кровотік, біофізичний стан плода при загрозі передчасних пологів/ В.В. Маляр (стр.49-51.)
Маляр В.А. Профілактика перинатальних втрат у вагітних в умовах природної нестачі йоду/ В.А. Маляр, В.В. Маляр, Ю.Ю. Ломага (стр.51-52.)
Сімрок В.В. Профілактика "стресового" дисбіозу у вагітних з пізнім гестозом/ В.В. Сімрок, О.В. Бєлкіна (стр.53-55.)
Юзько О.М. Функціональний стан тиреоїдної системи у жінок з безплідністю при стимуляції суперовуляції в програмі екстракорпорального заплідніння/ О.М. Юзько, Т.В. Вітюк (стр.55-56.)
Юзько Т.А. Перспективи лапароскопічної хірургії в репродуктивній медицині/ Т.А. Юзько (стр.56-57.)
Зелінський О.О. Особливості перебігу вагітності й пологів у жінок з дефіцитом маси тіла і надмірними фізичними навантаженнями/ О.О. Зелінський, С.П. Громанчук, Г.С. Манасова (стр.57-59.)
Дьоміна Т.М. Порівняльна характеристика вагітних з тромбофілічними ускладненнями із групи ризику їх розвитку/ Т.М. Дьоміна, К.В. Чайка, Г.О. Железна (стр.60-61.)
Лизин М.А. Клініко-гістерографічна характеристика скоротливої діяльності матки у вагітних жінок із загрозою передчасних пологів/ М.А. Лизин, О.Л. Кіндій (стр.62-63.)
Семенина Г.Б. Особливості синтезу деяких стероїдних гормонів у дргій половині вагітності у жінок з гіперандрогенією/ Г.Б. Семенина, В.М. Беседін, З.В. Стах (стр.63-65.)
Струк В.Ф. Ефективність комплексного лікування активної цитомегаловірусної інфекції у вагітних/ В.Ф. Струк, І.І. Гудивок (стр.66-67.)
Олійник О.В. Особливості бронхолітичної терапії жінок, хворих на хронічне обструтивне захворювання легень із супровідним остеопорозом/ О.В. Олійник (стр.67-70.)
Комплексне лікування вагітних із групи високого ризику розвитку плацентрної недостатності (стр.70-72.)
Бойчук А.В. Фітоестрогени як альтернативний метод корекції клімактеричних порушень у жінок після видалення яєчників/ А.В. Бойчук, А.Ю. Франчук, Т.Є. Шубала (стр.72-74.)
Діагностика і корекція порушень у фетоплацентарному комплексі вагітних після лікування неплідності (стр.74-75.)
Гнатюк М.С. Деякі показники морфометричного аналізу плаценти при внутрішньоутробному інфікуванні/ М.С. Гнатюк, Г.А. Павлишин (стр.75-77.)
Особливості психоемоційного стану жінок з лейоміомою матки впродовж першого року після пологів (стр.77-79.)
Хміль С.В. Роль порушень системи перекисного окислення ліпідів у патогенезі внутрішньоутробного інфікування плода при хламідійній інфекції/ С.В. Хміль, О.В. Юрчик (стр.80-82.)
Хміль С.В. Особливості стану системи перекисного окислення ліпідів при папіломавірусній інфекції залежно від типу вірусу/ С.В. Хміль, Л.Р. Федорейко (стр.82-84.)
Роль гормонів епіфіза в системі антистресорного захисту організму при психоемоційному стресі у жінок фертильного віку (стр.84-86.)
Стан системного та локального імунітету в здорових жінок фертильного віку, відділення "проблем здоров'я жінок фертильного віку" (стр.86-87.)
Меленчук Л.М. Дослідження частоти та спектра репродуктивних втрат у жінок з патологією сечовидільної системи/ Л.М. Меленчук, О.С. Школьник (стр.88-89.)
Аль-Тавель Хала Ахмед Сабри Кассим. Акушерські і перинатальні ускладнення у жінок з ожирінням/ Хала Ахмед Сабри Кассим Аль-Тавель, Н.М. Рожковська (стр.90.)
Бойко В.І. Сучасні медико-соціальні аспекти проблеми кесаревого розтину/ В.І. Бойко (стр.91-92.)
Трушкевич О.О. Порушення менструального циклу в пубертатний період як фактор ризику соматичної захворюваності/ О.О. Трушкевич (стр.92-93.)
Шлемкевич А.М. Вплив допоміжних репродуктивних технологій на перинатальні результати розродження/ А.М. Шлемкевич (стр.93-94.)
Горбунова О.В. Відновне лікування жінок після консервативної міомектомії/ О.В. Горбунова (стр.94-95.)
Хаща І.І. Захисні фактори грудного молока у жінок з високим ризиком виникнення гіпогалактії/ І.І. Хаща (стр.96-97.)
Посохова С.П. Частота і чинники ризику виникнення акушерських кровотеч у ВІЛ-інфікованих вагітних/ С.П. Посохова (стр.98-100.)
Стресовий вплив сексуальних факторів на стан репродуктивного здоров'я жінок фертильного віку (стр.101-102.)
Шамік Е.В. Проблема профілактики післяпологових гнійно-септичних ускладнень у сучасному акушерстві/ Е.В. Шамік (стр.102-103.)
Рожковська Н.М. Герпесвірусна інфекція при хронічній плацентарної недостатності у вагітних/ Н.М. Рожковська, Л.П. Костарева (стр.104-105.)
Медичний озон у поєднанні з ультрафіолетовим опроміненням аутокрові в лікуванні запальних захворювань нирок при вагітності (стр.105-107.)
Марчук Н.Ю. Стан щитоподібної і молочних залоз у хворих з порушеннями менструального циклу за типом ювенільних маткових кровотеч/ Н.Ю. Марчук (стр.107-108.)
Лещева Т.В. Вплив різних методів контрацепції на репродуктивне здоров'я жінок, які не народжували/ Т.В. Лещева (стр.109-110.)
Фортуна І.О. Профілактика та лікування порушень менструального циклу при гіпоталамічному синдромі/ І.О. Фортуна (стр.110-111.)
Даниленко О.Г. Стан адаптаційно-захисних механізмів у хворих з неплідністю при ендохірургічному лікуванні/ О.Г. Даниленко (стр.112-113.)
Польова С.П. Особливості перебігу пологів і пуерперію в жінок, які хворіють на туберкульоз легень/ С.П. Польова (стр.114.)
Глазкова І.Б. Корекція урогенітальних розладів при клімактеричному синдромі з використанням гомеопатії/ І.Б. Глазкова (стр.115-116.)
Данькіна І.А. Ефективність застосування препарату "Но-шпа Форте" у пацієнток в перший період пологів/ І.А. Данькіна, С.О. Джеломанова (стр.116-117.)
Кириляк Т.А. Роль лапароскопії в реабілітації репродуктивної функції при безплідді трубного походження/ Т.А. Кириляк, О.М. Юзько (стр.118-119.)
Шевчук І.І. Роль хламідіозу в урогенітальній інфекції в жінок із безплідністю при використанні допоміжних репродуктивних технологій/ І.І. Шевчук, Т.А. Юзько, О.М. Юзько (стр.119-120.)
Яремчук Т.П. Перинатальна смертність при сифілісі/ Т.П. Яремчук (стр.121-122.)
Бойчук А.В. Лікування ендокринної неплідності мастодиномом та йодомарином у жінок з ендемічним зобом на фоні гіперпролактинемії/ А.В. Бойчук, Н.В. Петренко (стр.122-124.)
Луценко Г.Е. Особливості імунної системи при хламідійній інфекції у жінок з лейкоплакією шийки матки/ Г.Е. Луценко, О.В. Кабаченко (стр.124-125.)
Тучкіна І.О. Клініко-ехографічна характеристика перебігу вагітності у підлітків із екстрагенітальними захворюваннями/ І.О. Тучкіна (стр.126-127.)
Лиманська А.Ю. Енергетичний та метаболічний дисбаланс як причина порушень серцевого ритму у вагітних/ А.Ю. Лиманська, С.К. Кульчицький, В.К. Тищенко (стр.128-129.)
Диннік В.О. Клінічний перебіг пубертатних маткових кровотеч залежно від характеру статевого дозрівання/ В.О. Диннік (стр.129-131.)
Малиновська К.С. Оцінка фізичної працездатності вагітних із вадами серця/ К.С. Малиновська (стр.131-132.)
Савченко С.Є. Психологічна адаптація вагітних груп ризику по виникненню патологічного прелімінарного періоду/ С.Є. Савченко (стр.133-134.)
Котик А.О. Фіброміома матки та порушення мінеральної щільності кісткової тканини/ А.О. Котик, А.Ю. Франчук, А.В. Бойчук (стр.134-136.)
Андрієць О.А. Деякі показники місцевого імунітету в дівчат із вульвовагінітами/ О.А. Андрієць (стр.136-137.)
Марчук Н.Ю. Нові підходи до корекції розладів менструального циклу за типом ювенільних маткових кровотеч у дівчат-підлітків/ Н.Ю. Марчук, О.О. Сергієнко (стр.138-139.)
Нітефор І.Б. Стан клітинного імунітету в жінок з вірусною урогенітальною інфекцією та мимовільними викиднами/ І.Б. Нітефор (стр.140-141.)
Янюта С.М. Антенатальна діагностика стану плода при затримці його розвитку/ С.М. Янюта, Г.С. Янюта, В.П. Присяжнюк (стр.141-143.)
Ситнікова В.О. Фактори ризику виникнення фетоплацентарної недостатності при гіпоксії плода в сполученні із затримкою його розвитку/ В.О. Ситнікова, О.П. Борщова (стр.143-145.)
Лукащук-Федик С.В. Йододефіцитні розлади та вагітність як актуальна медико-соціальна проблема/ С.В. Лукащук-Федик, Н.В. Волотовська (стр.145-147.)
Шупик В.І. Профілактичне застосування антибіотиків під час кесаревого розтину/ В.І. Шупик (стр.148-149.)
Спосіб лікування вагітних з прееклампсією (стр.149-151.)
Борода А.М. Теоретичні та практичні аспекти застосування мембранопротекторної терапії при гіперпластичних процесах ендометрія/ А.М. Борода, О.В. Задоріна, В.П. Лакатош (стр.151-153.)
Мозгова О.М. Досвід комплексного прогнозування і корекції ризику невиношування вагітності після ЕКЗ в клініках України/ О.М. Мозгова (стр.153-154.)
Головчак І.С. Судинне русло плаценти у вагітних жінок із прееклампсією легкого та середнього ступенів/ І.С. Головчак (стр.154-155.)
Кобецький О.О. Дослідження частоти та спектра репродуктивних втрат у жінок, які проживають на територіях, забруднених генотоксичними чинниками/ О.О. Кобецький (стр.155-156.)
Трохимович О.В. Ехографічні, функціональні та гормональні паралелі при гіперандрогенії у молодих жінок/ О.В. Трохимович (стр.157-158.)
Горшкова З.А. Шляхи підвищення ефективності й безпеки фармакологічної корекції дискоординованої пологової діяльності/ З.А. Горшкова (стр.159-162.)
Пирогова В.І. Застосування мірамістину комплексному лікуванні запальних захворювань жіночих статевих органів/ В.І. Пирогова, І.В. Козловський, С.О. Шурп'як (стр.162-164.)
Поліщук І.П. Кореляція показників ендогенної інтоксикації та гемостазу у вагітних з прееклапсією і шляхи їх корекції/ І.П. Поліщук (стр.164-166.)
Колесник В.Л. Психоемоційний стан жінок репродуктивного віку, які страждають від хронічного сальпінгоофориту/ В.Л. Колесник (стр.166-167.)
Асмолов О.К. Клініко-морфологічні особливості перебігу туберкульозу у вагітних, які мешкають у південному регіоні України/ О.К. Асмолов, О.В. Павлова, П.Д. Котлярова (стр.168-169.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагорна В.Ф., Владика А.С., Мухтожова М.З.
Назва : Патофізіологічне обґрунтування застосування озону при пізніх гестозах
Місце публікування : Вісн. наук. досліджень. - 2005. - N 1. - С. 138-139. (Шифр ВУ9/2005/1)
ДРНТІ : 76.29.48
Предметні рубрики: БЕРЕМЕННОСТИ ТОКСИКОЗЫ-- PREGNANCY TOXEMIAS
ПЛАЦЕНТАРНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ-- PLACENTAL INSUFFICIENCY
ОЗОН-- OZONE
ПЕРЕКИСНОЕ ОКИСЛЕНИЕ ЛИПИДОВ-- LIPID PEROXIDATION
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагорна В.Ф.
Назва : Функція гіпофіза та яєчників у хворих на доброякісні пухлини яєчників
Місце публікування : Вісн. наук. досліджень. - 2005. - N 2. - С. 30-31. (Шифр ВУ9/2005/2)
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагорна В.Ф., Мухтожова М.З.
Назва : Показники фетоплацентарного комплексу у вагітних із плацентарною недостатністю при гестозі на фоні озонотерапії
Місце публікування : Вісн. наук. досліджень. - 2005. - N 2. - С. 31-33. (Шифр ВУ9/2005/2)
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Одеський медичний журнал -2005р.,N 6
Цікаві статті :
Журавель В.В. Можливі шляхи рестуктуризації системи стоматологічної допомоги населенню України/ В.В. Журавель (стр.4-9.)
Генетические аспекты формирования врожденных расщелин верхней губы и неба: экспериментальные исследования. Сообщение 2 (стр.9-13.)
Вансович В.Є. Профілактика дегенеративних змін нервового апарату стінки кишечнику при експериментальному спайкоутворенні/ В.Є. Вансович, В.К. Напханюк, В.О. Ульянов (стр.14-16.)
Овчаренко Н.В. Метаболізм циназепаму в організмі мишей/ Н.В. Овчаренко (стр.16-19.)
Чадова Л.В. Скринінг і порівняльна оцінка ефективності протиішемічних засобів серед координаційних сполук германію з біолігандами при гострій цереброваскулярній недостатності/ Л.В. Чадова, І.Й. Сейфулліна, В.М. Ткаченко (стр.19-22.)
Годован В.В. Вивчення протиаритмічних властивостей біологічно-активних речовин - похідних дифосфонатів германію/ В.В. Годован, Н.В. Кресюн (стр.22-25.)
Кравченко К.О. Вплив блокаторів глутаматергічної передачі на тривожно-емоційну поведінку білих щурів з експериментальною підгострою ішемією головного мозку/ К.О. Кравченко (стр.26-28.)
Волошина О.Б. Добовий профіль артеріального тиску у хворих на гіпертонічну хворобу залежно від стадії дисциркуляторної енцефалопатії/ О.Б. Волошина, І.П. Шмакова, І.В. Михальченко (стр.29-32.)
Гладчук І.З. Рецидив міоми матки після лапароскопічної міомектомії/ І.З. Гладчук, О.Я. Назаренко (стр.32-35.)
Євчев Ф.Д. Вплив протефлазиду на рівень концентрації ендогенного церулоплазміну й тривалість безрецидивного періоду у хворих із рецидивом раку гортані/ Ф.Д. Євчев (стр.35-37.)
Вплив ренін-ангіотензинової системи на стан судинного тонусу при операціях зі штучним кровообігом (стр.38-41.)
Колесник Ю.М. Патогенетичні механізми ремоделювання судин еластичного типу у хворих на цукровий діабет 2-го типу/ Ю.М. Колесник (стр.41-44.)
Кудінова В.В. Нові підходи до прогнозування наслідків загрози раннього викидня/ В.В. Кудінова (стр.44-47.)
Лебедюк М.М. Вплив пробіотичної терапії на протеолітичну активність і рівень інгібітора трипсину в сироватці крові хворих на прихований ранній сифіліс/ М.М Лебедюк, І.В. Ашаніна, А.П. Левицький (стр.47-49.)
Лисий І.С. Ефективність використання комплексу дозованих статико-динамічних навантажень у лікуванні пацієнтів молодого віку з артеріальною гіпертензією/ І.С. Лисий (стр.50-52.)
Нагорна В.Ф. Морфологічні властивості плаценти при гестозі на фоні комплексної терапії з включенням медичного озону/ В.Ф. Нагорна, М.З. Мухтожова (стр.53-55.)
Норейко С.Б. Патогенетична терапія бронхообструктивного синдрому у хворих на туберкульоз легень/ С.Б. Норейко (стр.56-58.)
Польова С.П. Особливості патоморфозу туберкульозу легеневої та генітальної локалізації/ С.П. Польова (стр.59-60.)
Савула М.М. Стан здоров'я дітей, народжених хворими на туберкульоз матерями/ М.М. Савула, Д.П. Вітик (стр.60-62.)
Тарасовська Е.В. Променева діагностика і лікування раку молочної залози на доклінічній стадії/ Е.В. Тарасовська (стр.63-65.)
Хухліна О.С. Стан системи тромбоцитарного гемостазу у хворих на неалкогольний стеатогепатит на фоні синдрому інсулінорезистентності/ О.С. Хухліна (стр.65-68.)
Юшковська О.Г. Якість життя - індикатор психосоматичного статусу і критерій ефективності санаторно-курортної реабілітації хворих на ішемічну хворобу серця/ О.Г. Юшковська (стр.68-71.)
Хижняк О.В. Прогностична ефективність полісистемного аналізу при інфаркті міокарда/ О.В. Хижняк (стр.72-74.)
Шаповал М.В. Мікробіоценоз піхви у вагітних жінок з наркоманіями/ М.В. Шаповал (стр.74-77.)
Піонтковська М.Б. Хірургічне лікування рецидивних цистаденокарцином порожнини носа і навколоносових пазух/ М.Б. Піонтковська (стр.77-79.)
Чеботарьова М.О. Активність N-ацетилтрансферази в сечі хворих на трубно-перитонеальну безплідність/ М.О. Чеботарьова (стр.79-82.)
Макієнко Н.В. прогнозування ефективності терапії постійної фібриляції передсердь аміодароном і його комбінаціями з метопрололом або карведилолом/ Н.В. Макієнко, М.І. Яблучанський (стр.83-87.)
Усиченко К.М. Вплив інтерфероногену "Аміксин" на рецепторну чутливість Т-лімфоцитів у хворих на хронічний гепатит С/ К.М. Усиченко (стр.87-89.)
Спроба системного підходу до оцінки хірургічного стресу і порушення серцевої функції (стр.89-92.)
Лабунець В.А. Про необхідність індивідуального розрахунку умовних одиниць трудомісткості на знімні зубні протези залежно від їх кількості/ В.А. Лабунець, Т.В. Дієва (стр.93-94.)
Випадок міоми матки великих розмірів, яка розвинулася на фоні першої вагітності у пацієнтки 32 років (стр.94-96.)
Багрій М.М. Облітеруючий тромбангіт (хвороба Бюргера): сучасний погляд на етіологію та патогенез/ М.М. Багрій (стр.97-100.)
Гоженко А.І. О.О. Богомолець і українська патофізіологія/ А.І. Гоженко, Л.В. Герасимова (стр.101-104.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагорна В.Ф., Мухтожова М.З.
Назва : Морфологічні властивості плаценти при гестозі на фоні комплексної терапії з включенням медичного озону
Місце публікування : Одес. мед. журн. - 2005. - N 6. - С. 53-55. (Шифр ОУ2/2005/6)
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Одеський медичний журнал -2006р.,N 2
Цікаві статті :
Москаленко В.Ф. Право на здоровье (охрану здоровья): объем, смежные сферы/ В.Ф. Москаленко (стр.4-8.)
Гоженко А.І. Вплив глутаргіну на діяльність нирок білих щурів за умов тривалого введення іфосфаміду/ А.І. Гоженко, М.В. Трусова (стр.9-12.)
Кузнєцова О.В. Фармакологічна корекція за допомогою месни і L-карнітину експериментальної нейротоксичності, індукованої протипухлинними препаратами/ О.В. Кузнєцова (стр.12-17.)
Макаренко О.В. Вплив нових вітчизняних аналгетиків на вміст серомукоїдів і сіалових кислот в умовах 2ад'ювантного" артриту/ О.В. Макаренко, В.Й. Мамчур (стр.17-19.)
Панова Т.І. Вплив коменової кислоти на активність Na-, К-АТФ-ази з плазматичних нейрональних мембран щура/ Т.І. Панова (стр.19-21.)
Пателкакі О.В. Зміни чутливості вентрального гіпокампа щурів, які перенесли черепно-мозкову травму, по відношенню до впливу епілептогенів/ О.В. Пателкакі, О.А. Шандра (стр.22-24.)
Романовська І.І. Іммобілізація алергенів для створення потенційних діагностичних і лікарських засобів інтраназального способу введення/ І.І. Романовська, С.М. Пухлік, Б.М. Пухлик (стр.25-29.)
Сторчило О.В. Фармакологічна корекція транспорту глюкози в тонкій кишці нащадків опромінених тварин/ О.В. Сторчило, В.К. Напханюк, О.А. Багірова (стр.29-32.)
Шиш Н.В. Влияние препаратов антиоксидантов на биохимические и морфофункциональные показатели репродуктивной системы крыс-самцов при длительном поступлении клопиралида/ Н.В. Шиш, В.Н. Бобырев (стр.33-36.)
Ашаніна І.В. Корекція мікробіоценозу товстої кишки у хворих на прихований ранній сифіліс препаратами про- і пребіотиків/ І.В. Ашаніна (стр.37-39.)
Медикаментозна корекція діастолічної функції правого шлуночка у хворих після пульмонектомії (стр.39-41.)
Борисов С.О. Патогенетична дія препарату "Антраль" на перебіг обструктивної нефропатії/ С.О. Борисов (стр.41-46.)
Гурієнко К.О. Патогенетичне обґрунтування антиоксидантної терапії при залізодефіцитних анеміях у дітей/ К.О. Гурієнко (стр.47-49.)
Дослідження мікросателітної нестабільності генотипів хворих із міомою матки (стр.50-53.)
Каліновська І.В. Дослідження рівня плацентарного альфа1-мікроглобуліну в материнській сиворотці крові при плацентарній формі фетоплацентарної недостатності у різні терміни вагітності/ І.В. Каліновська (стр.53-55.)
Костєв Ф.І. Особливості сечовипускання у хворих на цукровий діабет ІІ типу/ Ф.І. Костєв, Р.Р. Антонів (стр.55-58.)
Лінніков В.І. Профілактика тромботичних ускладнень у породілей із набутою формою тромбофілії після операції кесаревого розтину/ В.І. Лінніков, В.В. Євдокимова (стр.59-62.)
Макаренко О.Б. Роль ентерогепатичної циркуляції в патогенезі гінекологічних захворювань/ О.Б. Макаренко (стр.62-64.)
Нагорна В.Ф. Діагностика плацентарної недостатності методом лазерної кореляційної спектроскопії/ В.Ф. Нагорна, В.Г. Марічереда (стр.65-70.)
Пасько О.М. Порівняльна характеристика змін клініко-анамнестичних і функціональних показників у пацієнтів із бронхіальною астмою на етапах лікування один і три місяці/ О.М. Пасько, М.І. Яблучанський, О.В. Мартиненко (стр.70-74.)
Тарасовська Е.В. Значення рецепторів естрогену і прогестерону в прогнозуванні раку молочної залози - результати шестирічного спостереження/ Е.В. Тарасовська, В.М. Соколов, В.В. Степула (стр.74-77.)
Халед Абу Захра. Лечение переломов костей голени с использованием биологической добавки "Остеовит"/ Абу Захра Халед (стр.77-80.)
Шамік Е.В. Профілактика післяпологових гніно-септичних ускладнень/ Е.В. Шамік (стр.80-83.)
Шпак С.В. Ехографічна картина уражень черевної аорти при різних рівнях холестеринемії і перспективи диференційної судинної терапії/ С.В. Шпак (стр.84-87.)
Юшковська О.Г. Терапевтичне навчання хворих - ефективний метод комплексної реабілітації і вторинної профілактики ішемічної хвороби серця/ О.Г. Юшковська (стр.87-92.)
Головатюк-Юзефпольская І.Л. Клініко-морфологічна характеристика фетоплацентарного компалексу пацієнток із гіпергомоцистеїнемією/ І.Л. Головатюк-Юзефпольская (стр.92-94.)
Бородина Г.Л. Динамика эпидемиологических показателей по саркоидозу в Республике Беларусь/ Г.Л. Бородина (стр.95-98.)
Епідеміологічна ситуація з туберкульозу серед студентів вищих навчальних закладів Одеси (стр.98-100.)
Климова О.М. Діагностична значущість цитогенетичних порушень, змін імунореактивності й вмісту стероїдних гормонів у ліквідаторів аварії на ЧАЕС/ О.М. Климова, Л.А. Дроздова (стр.101-104.)
Патогенетичне і прогностичне значення про- та протизапальних цитокінів при ішемічній хворобі серця (стр.105-108.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагорна В.Ф., Марічереда В.Г., Пермінова Т.І.
Назва : Діагностика плацентарної недостатності методом лазерної кореляційної спектроскопії
Місце публікування : Одес. мед. журн. - 2006. - N 2. - С. 65-70. (Шифр ОУ2/2006/2)
Знайти схожі

12.

Назва журналу :Репродуктивное здоровье женщины -2008р.,N 3
Цікаві статті :
Маницын А.Н. Уровень потребления иода беременными Донбаса/ А.Н. Маницын (стр.10-11.)
Татарчук Т.Ф. Проблема эндометриоза в аспекте прегравидарной подготовки/ Т.Ф. Татарчук, Н.Ф. Захаренко, В.П. Ковбасий (стр.13-16.)
Новые вохможности в лечении острого генитального кандидоза (стр.17-20.)
Вознесенская Т.Г. Тревожные расстройства/ Т.Г. Вознесенская (стр.21-26.)
Мухомор О.І. Сонографія рубців на матці. Ультразвукова діагностика вагітності і рубці після кесарева розтину, ускладненої неповним розривом матки в ранній термін вагітності/ О.І. Мухомор, Р.В. Бубнов (стр.27-32.)
Мухомор О.І. Стани, пов'язані з виникненням артеріовенозних мальформацій у гінекології/ О.І. Мухомор, Р.В. Бубнов (стр.33-35.)
Досвід застосування препарату "Тифлокс" у профілактиці гнійно-септичних ускладнень після малих гінекологічних операцій (стр.37-40.)
Бенюк В.А. Антибактериальная терапия воспалительных заболеваний органов малого таза/ В.А. Бенюк, Т.Р. Никонюк (стр.41-44.)
Носенко Е.Н. Патогенез, диагностика и лечение функциональных кист яичников у женщин репродуктивного возраста/ Е.Н. Носенко (стр.46-56.)
Savaris R.F. Сравнительная оценка применения цефтриаксона плюс азитромицин или доксициклин при воспалительных заболеваниях органов малого таза: рандомизированное контролируемое исследование/ R.F. Savaris, L.M. Teixera, T.G. Torres (стр.57.)
Rowland K. Азитромицин при ВЗОМТ имеет преимущества перед доксициклином по всем показателям/ K. Rowland, B. Ewigman (стр.57-59.)
Taira Al.V. Оценка программ вакцинации против вируса папилломы человека/ Al.V. Taira, C.P. Neukermans, G.D. Sanders (стр.60-62.)
Faure E.D. Эффективность стандартизированного экстракта сои в лечении приливов: мультицентровое, двойное слепое, рандомизированное, плацебо-контролируемое исследование/ E.D. Faure, P. Chantre, P. Mares (стр.64-68.)
Лечение белей препаратом "Колпосептин": многоцентровое исследование на 447 пациентках (стр.70-74.)
Вагинальные инфекции и лечение препаратом "Колпосептин": 682 клинических случая (стр.75-79.)
Состояние сексуального здоровья женщин, мужчины которых страдают эректильной дисфункцией (стр.80-84.)
Шахова О.В. Сучасний підхід до профілактики внутрішньоутробного інфікування плода/ О.В. Шахова (стр.85-87.)
Шунько Є.Є. Асфіксія під час пологів/ Є.Є. Шунько, Д.О. Добрянський, Т.В. Кончаковська (стр.88-93.)
Закирова Н.И. Современные аспекты лечения гестационного пиелонефрита/ Н.И. Закирова (стр.94-95.)
Лікувально-профілактичні та організаційні заходи для жінок з невиношуванням вагітності, що перенесли фізіологічні та патологічні пологи (стр.96-99.)
Грищенко О.В. Состояние фетоплацентарного комплекса у беременных с хронической венозной недостаточностью: предварительные результаты/ О.В. Грищенко, И.В. Лахно, А.Э. Ткачев (стр.100-104.)
Досвід застосування гепатопротекторів у вагітних за наявності пізньго гестозу на тлі хронічної патології гепатобіліарної системи (стр.105-108.)
Бенюк В.О. Клінічні аспекти застосування препарату Но-шпа-форте в акушерстві/ В.О. Бенюк, Т.Р. Никонюк (стр.110-112.)
Ткаченко Р.О. Перинатальні аспекти епідурального знеболювання пологів/ Р.О. Ткаченко (стр.114-117.)
Коломийцева А.Г. Обоснование выбора местной терапии бактериального вагиноза у беременных с миомой матки/ А.Г. Коломийцева, Н.Я. Скрипченко, Л.В. Диденко (стр.118-120.)
Подольский В.В. Современные возможности лечения плацентарной недостаточности у беременных с инфекциями половых органов/ В.В. Подольский, Вл.В. Подольский, Я.А. Сопко (стр.122-126.)
Морфологічні особливості структури плацент після екстракорпорального запліднення з донацією ооцитів (стр.128-132.)
Чайка В.К. Профілактика дисгормональних захворювань молочних залоз у жінок після спонтанного аборту в першому триместрі вагітності/ В.К. Чайка, С.А. Ласачко, В.П. Квашенко (стр.134-138.)
Застосування Флутафарму для лікування гіперандрогенії за наявністі синдрому склерополікістозних яєчників (стр.139-142.)
Байрамова Г.Р. Эффективность и приемлемость препарата "Микогал" в лечении вульвовагинального кандидоза/ Г.Р. Байрамова, В.Н. Прилепская (стр.143-144.)
Чайка В.К. Ливарол в лечении хронического рецидивирующего кандидозного вульвовагинита/ В.К. Чайка, Е.Н. Носенко, А.В. Рутинская (стр.146-150.)
Резниченко Н.А. Лекарственная устойчивость грибов рода Candida и репродуктивная система женщины/ Н.А. Резниченко, А.В. Чурилов, В.Н. Ширшова (стр.152-154.)
Болдырева Н.В. Возможности негормональной коррекции уровня пролактина на фоне гормональной контрацепции у сексуально активных молодых женщин/ Н.В. Болдырева, Е.В. Уварова (стр.156-161.)
Эффективность комбинации "Амоксилав®" 1000 мг и "Рокситромицин Сандоз" при лечении воспалительных заболеваний органов малого таза (стр.162-164.)
Татарчук Т.Ф. Нові підходи в лікуванні жінок зі стрес-індукованою недостатністю лютенової фази/ Т.Ф. Татарчук, О.В. Булавенко, О.В. Бурлака (стр.166-168.)
Горпинченко И.И. Профилактика инфекционных осложнений при хирургических вмешательствах в гинекологической практике/ И.И. Горпинченко, С.Н. Мельников (стр.170-172.)
Шаповал Е.Н. Влияние трубной беременности на репродуктивное здоровье женщин/ Е.Н. Шаповал (стр.174-175.)
Трушкевич А.А. Дифференцированный подход в лечении гиперпролактинемических состояний у нерожавших женщин репродуктивного возраста/ А.А. Трушкевич (стр.176-179.)
Сучасні методи оптимізації нормальної вагінальної мікрофлори в процесі лікування та профілактики рецидивів бактеріального вагінозу в жінок репродуктивного віку (стр.181-184.)
Лечение патологии пубертатного периода у девочек с диффузной гиперплазией щитовидной железы (стр.185-187.)
Диннік В.О. Роль біогенних амінів і кортизолу в маніфестації пубертатних маткових кровотеч/ В.О. Диннік, Т.М. Суліма (стр.188-191.)
Дубоссарская З.М. Качество жизни и сексуальной функции женщин, принимающих комбинированный оральный контрацептив, содержащий 30 мкг этинилэстрадиола и 3 мг дроспиренона/ З.М. Дубоссарская, В.П. Квашенко (стр.192-198.)
Остапенко А.И. Клинические аспекты контрацепции у женщин позднего репродуктивного возраста/ А.И. Остапенко (стр.199-200.)
Рожковская Н.Н. Комплексное лечение воспалительных заболеваний придатков матки у пациенток с трубно-перитонеальным бесплодием/ Н.Н. Рожковская, И.З. Гладчук, Я.В. Рожковский (стр.201-206.)
Исследование эффективности применения Нуклеината в лечении урогенитальных инфекций у супружеских пар (стр.207-212.)
Клініко-лабораторні особливості перебігу вагітності в жінок з герпесвірусними інфекціями за наявності вроджених вад розвитку в плода (стр.214-215.)
Генитальный герпес. Новые подходы в решении старых проблем (стр.216-220.)
Нагорна В.Ф. Профілактика перинатальних утрат від геморагічних ускладнень нетравматичного генезу в недоношених новонароджених/ В.Ф. Нагорна, С.П. Посохова, Р.І. Гонта (стр.222-224.)
Муквіч О.М. Прогнозування розвитку патологічних мікробних симбіозів у дітей першого року життя/ О.М. Муквіч (стр.225-227.)
Василишин Р.Й. Експериментальне обґрунтування можливості визначення якості надання медичної допомоги в разі невідкладних хірургічних захворювань/ Р.Й. Василишин (стр.228-232.)
Знаменская Л.К. Влияние СИТ на местный антиэндотоксиновый иммунитет у больных с бронхиальной астмой/ Л.К. Знаменская (стр.233-234.)
Возианова С.В. Взаимосвязь показателей гемодинамики в экстракраниальных сосудах каротидного бассейна и содержания гормонов у больных розацеа/ С.В. Возианова (стр.235-238.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагорна В.Ф., Посохова С.П., Гонта Р.І.
Назва : Профілактика перинатальних утрат від геморагічних ускладнень нетравматичного генезу в недоношених новонароджених
Місце публікування : Репродуктивное здоровье женщины. - 2008. - N 3. - С. 222-224. (Шифр РУ2/2008/3)
Знайти схожі

14.

Назва журналу :Здоров'я жінки -2008р.,N 4
Цікаві статті :
Евдокимова В. Диагностика заболеваний матки, вызывающих патологическое маточное кровотечение, путем использования трансвагинальной эндосонографии и гитероскопии/ В. Евдокимова (стр.13-17.)
Возможности применения Гинестрила при неоадъювантной терапии больных репродуктивного возраста с миомой матки (стр.18-21.)
Беженарь В.Ф. Современная стратегия и хирургическая техника при лапароскопической миомэктомии/ В.Ф. Беженарь, Н.С. Медведева, Э.К. Айламазян (стр.22-26.)
Медведев М.В. Вагинальная миомэктомия/ М.В. Медведев, В.А. Потапов (стр.27-31.)
Профилактика спаечной болезни в репродуктивной хирургии (стр.32.)
Байлюк Е.Н. Клинико-морфологические особенности пролиферативных процессов в молочной железе у женщин с миомой матки/ Е.Н. Байлюк, Э.К. Айламазян, В.Ф. Семиглазов (стр.33-37.)
Возможности применения биопсийных технологий в диагностике аденомиоза (стр.38-40.)
Коньков Д.Г. Современные аспекты и перспективы консервативной терапии фибромиомы матки/ Д.Г. Коньков, О.О. Процепко (стр.41-48.)
Дистанционная неинвазивная аблация тканей фокусированным ультразвуком под контролем магнито-резонансной томографии в лечении миомы матки (руководство для врачей) (стр.49-63.)
Моісеєнко Р.О. Актуальні питання охорони материнства і дитинства в Україні/ Р.О. Моісеєнко (стр.64-70.)
Антипкін Ю.Г. Актуальні питання вакцинації дітей/ Ю.Г. Антипкін (стр.71-72.)
Украина - рост числа заболеваний раком молочной железы (стр.73-74.)
Кузьмин В.Н. Современные подходы к лечению вульвовагинатов кандидозной и смешанной этиологии у беременных женщин/ В.Н. Кузьмин (стр.75-79.)
Камінський В.В. Масивні акушерські кровотечі: ефективність органозберігаючих методів хірургічного гемостазу / В.В. Камінський, О.В. Голяновський (стр.80-82.)
Яковлєва Е.Б. Деякі патогенетичні ланки виникнення акушерських ускладнень у жінок з гемороєм/ Е.Б. Яковлєва, О.Є. Манзюк (стр.83-86.)
Бабич Т.Ю. Адаптаційні зміни в активній фазі пологів у жінок, які народжували при підтримці чоловіка і традиційно, залежно від їхнього рівня суб'єктивного контролю/ Т.Ю. Бабич (стр.87-90.)
Федорків Н.Б. Результати аналізу захворюваності вагітних жінок-мешканок села за даними самооцінки здоров'я та медичних оглядів як основа моделювання потреби в медичній допомозі/ Н.Б. Федорків (стр.91-94.)
Степанюк А.Г. До питання щодо затримки внутрішньоутробного розвитку плода/ А.Г. Степанюк, В.Д. Гриб (стр.95-96.)
Білик Н.М. Ультразвукова допплерометрія як результат оцінки лікування локального передчасного відшарування плаценти/ Н.М. Білик (стр.97-99.)
Традиційни методи лікування гнійних тубооваріальних утворень органів малого тазу з використанням озону та імуномодуляторів у жінок репродуктивного віку (стр.100-102.)
Пирогова В.І. Профілактика і лікування періоперативних кандидозних уражень у гінекологічній практиці/ В.І. Пирогова, С.І. Литвинюк (стр.103-107.)
Єфіменко О.О. Особливості перебігу бактеріальних вагінозів у жінок в період менопаузи/ О.О. Єфіменко (стр.108-110.)
Суханова А.А. Лечение патологии шейки матки у женщин с генитальним эндометриозом/ А.А. Суханова (стр.111-114.)
Метаболический синдром у женщин с нарушенной менструальной функцией и гиперпролактинемией и их коррекция с использованием комплексной терапии (стр.115-121.)
Юзько О.М. Гомеопатія в терапії клімактеричних розладів/ О.М. Юзько, А.Д. Вітюк (стр.122-124.)
Подольский В.В. Перебіг вагітності, пологів та післяпологового періоду у жінок, інфікованих папіловірусом людини / В.В. Подольский, А.В. Дербак (стр.125-130.)
Современный подход к диагностике и лечению патологии шейки матки, инфицированной вирусом папилломы человека (стр.131-135.)
Сравнительное исследование эффекта использования различных дозировок Гозерелина с целью уменьшения размеров миомы матки (стр.136-139.)
Процепко А.А. Применение комбинированных оральных контрацептивов при гиперпластических процессах эндометрия и миомах матки/ А.А. Процепко, Ю.Н. Мельник, Д.Г. Коньков (стр.140-143.)
Попова Т.А. Профилактика инфекционных осложнений после проведения трансабдоминальной гистерэктомии/ Т.А. Попова (стр.144-148.)
Жук С.И. Эхографическая характеристика LNG-IUS/ С.И. Жук (стр.149-152.)
Пирогова В.І. Життя у гармонії з природою: міфи і реальності сучасної гормональної контрацепції/ В.І. Пирогова (стр.153-157.)
Шикалова Т.В. Роль консультування при наданні послуг із медикаментозного аборту/ Т.В. Шикалова (стр.158-160.)
Товстановська В.О. Особливості лікування залізодефіцитної анемії на тлі маткових кровотеч пубертатного періоду у дівчат-підлітків/ В.О. Товстановська, В.М. Воробей-Вихівська (стр.161-164.)
Носарь Є.А. Профілактика розладів функції статевої системи у дівчаток і дівчат-підлітків, які перенесли апендектомію/ Є.А. Носарь (стр.165-167.)
Юзько О.М. Оцінка оваріального резерву у жінок із безпліддям/ О.М. Юзько, П.О. Галайко (стр.168-169.)
Венцківська І.Б. Комплексний підхід до оцінки гормонального гомеостазу у безплідних жінок при синдромі рефрактерних яєчників та їх виснаження/ І.Б. Венцківська, А.Л. Шахазізян (стр.170-172.)
Хламидийная инфекция, как причина плацентарной недостаточности у беременных (стр.173-177.)
Корнацька А.Г. Клінічне застосування препарату Лавомакс в комплексній терапії жінок з хронічними запальними захворюваннями органів малого тазу герпесвірусно-бактеріальної етіології/ А.Г. Корнацька, О.Ю. Борисюк, Н.Є. Горбань (стр.178-184.)
Нагорна В.Ф. Особливості клінічного перебігу герпесвірусної інфекції репродуктивної системи у жінок/ В.Ф. Нагорна, Т.Є. Старущенко (стр.185-187.)
Мартинюк Л.П. Ефективність комплексного застосування рослинних препаратів у лікуванні хронічного пієлонефриту у фазі загострення/ Л.П. Мартинюк, Т.О. Мильнікова (стр.188-197.)
Індивідуальні підходи до лікування і прогнозування інфекцій, що виникають у ранах (стр.198-201.)
Богослав Ю.П. Особенности иммунологической реактивности женщин с нейроэндокринным ожирением/ Ю.П. Богослав (стр.202-204.)
Мосієнко Г.П. Роль порушення обміну серотоніну при функціональних розладках системи травлення у підлітків/ Г.П. Мосієнко (стр.205-207.)
Опыт применения агониста гонадтропин-рилизинг гормона препарата Бусерин-депо при лечении женщин репродуктивного возраста с гормоназависимым раком молочной железы (стр.208-210.)
Рощина Г.Ф. Молочная железа: возрастные особенности, заболевания и тактика лечения (Клиническая лекция)/ Г.Ф. Рощина (стр.211-219.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагорна В.Ф., Старущенко Т.Є.
Назва : Особливості клінічного перебігу герпесвірусної інфекції репродуктивної системи у жінок
Місце публікування : Здоровье женщины. - 2008. - N 4. - С. 185-187. (Шифр ЗУ3/2008/4)
ДРНТІ : 76.29.48
Предметні рубрики: SIMPLEXVIRUS-- SIMPLEXVIRUS
ЖЕНСКИЕ БОЛЕЗНИ-- GENITAL DISEASES, FEMALE
ПРОЛАКТИН-- PROLACTIN
Анотація: Метою дослідження було вивчення поширеності гінекологічної патології у жінок з субклінічними проявами герпетичної інфекції. Результати дослідження показали, що клінічна картина є поліморфною з переважанням неспецифічних екстрагенітальних проявів, насамперед больового синдрому, що утруднює диференційну діагностику при ураженні органів репродуктивної системи. Серологічне дослідження показало наявність у всіх обстежених жінок підвищених титрів антитіл до HSV-1, HSV-2, HHV-6, HHV-8, EBV та CMV, при цьому перевищення титрів у 1,5-2 рази (18-24 NTU) визначалося у 61 (40,7%) жінки, а у 89 (59,3%) пацієнток титри були вищими, ніж 24 NTU. Найбільш часто на тлі герпетичної інфекції виявлялися запальні захворювання органів малого тазу (87,3% випадків), полікістоз яєчників (48,7%), аденоміоз (72,7%), лейоміоми матки (38%) та гіперпластичні процеси ендометрія (42%). При верифікації герпетичної інфекції у жінок фертильного віку доцільним є проведення комплексного обстеження з метою виявлення поєднаної патології з боку різних органів і систем, в тому числі, репродуктивноїЦелью исследования было изучение распространенности гинекологической патологии у женщин с субклиническими проявлениями герпетической инфекции. Результаты исследования показали, что клиническая картина является полиморфной с преобладанием неспецифичных екстрагенитальних проявлений, прежде всего, болевого синдрома, что затрудняет дифференциацию диагноза со стороны органов репродуктивной системы. Серологическое исследование показало наличие у всех женщин повышенных титров антител к HSV-1, HSV-2, HHV-6, HHV-8, EBV и CMV, при этом превышение титров в 1,5-2 раза (18-24 NTU) определялось у 61 (40,7%) женщины, а у 89 (59,3%) пациенток титры были более высокими, чем 24 NTU. Наиболее часто на фоне герпетической инфекции обнаруживались воспалительные заболевания органов малого таза (87,3% случаев), поликистоз яичников (48,7%), аденомиоз (72,7%), лейомиомы матки (38%) и гиперпластические поражения эндометрия (42%). При верификации герпетической инфекции у женщин фертильного возраста целесообразно проведение комплексного обследования для выявления сочетанной патологии со стороны различных органов исистем, в том числе, репродуктивной
Знайти схожі

16.

Назва журналу :Здоров'я жінки -2009р.,N 1
Цікаві статті :
Роботизированные миомэктомии (стр.12-14.)
Метод эмболизации маточных артерий в органосохраняющем лечении леймиомы матки (стр.15-20.)
Ефименко А. Ингибиторы ароматазы при ведении пациенток с миомой матки/ А. Ефименко (стр.21-23.)
Анджиони С. Лапароскопические миомэктомии и их репродуктивные исходы/ С. Анджиони (стр.24-27.)
Аналітична характеристика організації та структури служби анестезіології та інтенсивної терапії міських лікарень України (стр.28-32.)
Могилевкина И.А. Знания, поведение, отношения к абортам и контрацепции в Украине: находки стратегической оценки "Аборты и контрацепция в Украине"/ И.А. Могилевкина, Р.А. Моисеенко (стр.33-42.)
Корнацкая А.Г. Оптимизация современной комплексной терапии у женщин с трубно-перитонеальным бесплодием и доброкачественными дисплазиями молочных желез/ А.Г. Корнацкая, О.Д. Дубенко (стр.43-46.)
Прилепская В.Н. Патология шейки матки и уреплазмоз/ В.Н. Прилепская, О.В. Быковская (стр.48-51.)
Берестовой О.А. Диферелин: оптимальная тактика в эндоскопической хирургии - залог успешного хирургического лечения/ О.А. Берестовой (стр.52-56.)
Воробьева Л.И. Рак шейки матки. Европейский опыт вакцинации/ Л.И. Воробьева (стр.58-60.)
Призыв к действию: Уровень рН влагалища и его роль для женского здоровья и безопасности (обзор мировой литературы) (стр.63-65.)
Smail F. Антибиотикопрофилактика после кесарева сечения/ F. Smail, G.J. Hofmeyr (стр.66.)
Рандомизированное клиническое исследование антибиотикопрофилактики препаратами с расширенным спектром действия (с охватом Ureaplasma urealyticum) с целью снижения частоты развития эндометрита после кесарева сечения (стр.66-67.)
Уменьшение частоты послекесаревого эндометрита путем проведения профилактики антибиотиками широкого спектра действия (стр.67.)
Влияние профилактики антибиотиками широкого спектра действия на частоту развития послекесаревых хирургических раневых инфекций (стр.67.)
Применение Сумамеда в лечении бактериальных влагалищных инфекций во время беременности (стр.68.)
Гайструк Н.А. Оптимізація шляхів корекції метаболічних порушень у разі плацентарної недостатності у вагітних з гіпертензивними розладами/ Н.А. Гайструк, А.Н. Гайструк, М.В. Шевчук (стр.69-72.)
Синицын В.А. Лечение больных с фиброзно-кистозной мастопатией, сопровождающейся болевым синдромом/ В.А. Синицын, Т.В. Руднева (стр.73-74.)
Голяновський О.В. Ефективність різних методів хірургічного гемостазу в разі розвитку масивних акушерських кровотеч/ О.В. Голяновський (стр.76-79.)
Тихомиров А.Л. Рациональная терапия кандидозного и смешанных форм вульвовагинита/ А.Л. Тихомиров, Ч.Г. Олейник (стр.80-83.)
Применение препарата Флуомизин (Мединова, Швецария) в акушерстве и гинекологии (обзор исследований украинских авторов) (стр.85-92.)
Дубчак А.Е. Микроэкосистема влагалища в норме и при патологии. Общие принципы лечения (лекция)/ А.Е. Дубчак (стр.93-100.)
Турова Е.А. Изофлавоны в коррекции возрастных изменений кожи/ Е.А. Турова, Л.И. Королевская (стр.102-104.)
Зміни стану утробного плода у вагітних із нейроциркуляторною астенією (стр.105-110.)
Герзанич С.О. Післяпорогова дисфункція щитоподібної залози в умовах природної нестачі йоду/ С.О. Герзанич (стр.111-114.)
Магне-В6 в лечении преэклампсии у жительниц крупного промышленного города (стр.115-118.)
Сафонова І.М. Ультразвукова характеристика фетоплацентарного коплексу та особливості біофзичного профілю плода в жінок із запальними захворюваннями нирок наприкінці ІІІ триместру вагітності/ І.М. Сафонова, І.С. Лук'янова (стр.119-122.)
Изучение клеточного и гуморального иммунитета при невынашивании беременности на фоне энтеровирусной инфекции (стр.123-126.)
Жук С.І. Прегравідарна підготовка та патогенетична корекція невиношування вагітності в жінок із гіпергомоцистеїнемією та гестагенною недостатністю/ С.І. Жук, С.Б. Чечуга (стр.127-131.)
Беляев С.Г. Эффективность протекторной терапии препаратом Детоксифит у женщин-курильщиц/ С.Г. Беляев (стр.132-135.)
Оптимізація лікування запальних захворювань органів малого таза в жінок (стр.136-138.)
Яроцкий Н.Е. Возможности повышения эффективности терапии генитального эндометриоза и аденомиоза у женщин репродуктивного возраста/ Н.Е. Яроцкий, И.В. Яроцкая, С.В. Лупич (стр.140-142.)
Глазкова И.Б. Климактерические нарушения у женщин с доброкачественной тиреоидной патологией/ И.Б. Глазкова (стр.143-145.)
Отчет о клиническом исследовании "Определение эффективности препарата Лавомакс в комплексной терапии хронического вульвовагинального кандидоза (стр.146-150.)
Козир Н.Є. Корекція клімактеричних порушень у жінок із доброякісною патологією молочних залоз/ Н.Є. Козир (стр.152-153.)
Нагорна В.Ф. Мікроекологія статевих шляхів у разі хронічних запальних процесів органів репродуктивної системи/ В.Ф. Нагорна, Т.Є. Старущенко (стр.154-156.)
Ревенько О.О. Стан репродуктивного здоров'я в жінок після штучного переривання вагітності/ О.О. Ревенько (стр.157-159.)
Особенности органосохраняющего лечения лейомиомы матки больших размеров (стр.160-164.)
Жук С.І. Відновлення репродуктивної функції в жінок після консервативного лікування позаматкової вагітності/ С.І. Жук, О.І. Яцина (стр.165-169.)
Венцківська І.Б. Оцінка оваріального резерву в жінок із синдромом резистентних яєчників/ І.Б. Венцківська, А.Л. Шахазізян (стр.170-172.)
Чекальская Н.А. Комплексная диагностика менопаузального метаболического синдрома: взаимосвязь кластера обменных нарушений с уровнем половых гормонов/ Н.А. Чекальская, Л.В. Корпачева-Зиныч (стр.173-178.)
КудлайО.М. Реабілітація репродуктивної функції в жінок із безплідністю різного генезу/ КудлайО.М. (стр.179-182.)
Татарчук Т.Ф. Новые контрацептивные режимы в лечении предменструального дисфорического расстройства (24+4)/ Т.Ф. Татарчук (стр.183-185.)
Бакшеев С.Н. Влияние интравагинальной гормональной контрацепции на состояние микробиоценоза половых путей/ С.Н. Бакшеев (стр.186-189.)
Лещева Т.В. Репродуктивне здоров'я жінок за різних методів контрацепції/ Т.В. Лещева (стр.190-192.)
Бенюк В.А. Опыт применения препарата Вальтровир у пациенток с рецидивирующим генитальным герпесом/ В.А. Бенюк, Т.Р. Никонюк (стр.193-195.)
Писарева С.П. Использование специфических иммуноглобулинов для лечения генитальных инфекций у беременных / С.П. Писарева (стр.196-198.)
Товстановская В.А. Иммунный статус больных, инфицированных вирусом папилломы человека, и его коррекция препаратом Изопринозин/ В.А. Товстановская, А.Б. Прилуцкая, Н.Г. Бычкова (стр.201-204.)
Аряев Н.Л. Факторы риска синдрома жесткого обращения с детьми/ Н.Л. Аряев, А.П. Носкова (стр.205-207.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагорна В.Ф., Старущенко Т.Є.
Назва : Мікроекологія статевих шляхів у разі хронічних запальних процесів органів репродуктивної системи
Місце публікування : Здоровье женщины. - 2009. - N 1. - С. 154-156. (Шифр ЗУ3/2009/1)
ДРНТІ : 76.29.48
Предметні рубрики: ЖЕНСКИЕ БОЛЕЗНИ-- GENITAL DISEASES, FEMALE
SIMPLEXVIRUS-- SIMPLEXVIRUS
Анотація: Метою дослідження була оцінка мікроекології статевих шляхів у разі хронічних запальних процесів репродуктивних органів. Визначено, що найбільш характерною рисою мікробіоценозів була присутність Сandida albicans, знижене число паличок Додерляйна та коко-бацилярні асоціації, які визначали у 100% обстежених жінок. Звичайною булла комбінація вірусної та бактеріальної інфекції в разі надзвичайно високого рівня інфікування жінок вірусом простого герпесу.
Знайти схожі

18.

Назва журналу :Здоров'я жінки -2010р.,N 3
Цікаві статті :
Подтверждены преимущества повторного последовательного введения системы "Мирена" в отношении контроля цикла и профиля безопасности (стр.14-17)
Результаты исследования: Мирена может заменить до 50% гистерэктомии, проводимых с целью лечения обильных менструальных кровотечений (стр.17-18)
Уровень антител к ВПЧ и клиническая эффективность профилактического применения квадривалентной вакцины против ВПЧ , E.A. Joura, S.К. Kjaer (стр.19-27)
Нові можливості профілактики раку шийки матки шляхом вакцинації проти вірусу папіломи людини , В.В. Камінський, О.М. Борис (стр.28-31)
Schaub A.F. Акушерский гель Дианатал®: уменьшение продолжительности и сохранение энергии в родах/ A. F. Schaub, R. Riener, V. Geissbuhler (стр.32-33)
Неконтрацептивные преимущества двух комбинированных пероральных противозачаточных препаратов с антиандрогенными свойствами у подростков , Sabatini, Orsini (стр.34-38)
Опиоидсберегающий эффект декскетопрофена трометамола в лечении послеоперационного болевого синдрома после больших операций на брюшной полости , F. Miralles, A. Zapata (стр.40-42)
Товстановская В.А. Гиперпролактинемия и медикаментозные методы ее коррекции/ В. А. Товстановская, В. Н. Воробей-Виховская (стр.44-46)
Бурчинский С.Г. Возможности магнийсодержащих препаратов в современной медицине/ С. Г. Бурчинский (стр.48)
Нагорна В.Ф. Нові підходи до лікування хронічного вагінального кандидозу/ В. Ф. Нагорна, С. В. Ніколаєва (стр.49-50)
Синякова Л.А. Инфекции мочевых путей у беременных. Современные подходы к лечению/ Л. А. Синякова, И. В. Косова (стр.52-56)
Маппо М. Улучшение показателей имплантации и частоты беременностей при использовании вагинального прогестерона при интрацитоплазматической инъекции сперматозоида: ретроспективное исследование/ М. Маппо (стр.58)
Но С.Н. Лютеиновая поддержка для циклов ЭКО/К SI интравагинальным прогестероном приводит к более высокой частоте наступления беременностей, чем внутримышечная форма прогестерона/ С. Н. Но (стр.58)
Применение вагинального прогестерона и перорального дидрогестерона имеют разное влияние на маточно-плацентарное кровообращение на ранних сроках беременности, осложненной угрозой прерывания , К. Czajkowski, J. Sienko (стр.59)
Профилактическое интравагинальное применение прогестерона у женщин с высоким риском преждевременных родов: рандомизированное плацебо-контролируемое двойное слепое исследование , E. Fonceca, R.E. Bittar (стр.60)
Fonseca E.B. Риск преждевременных родов при укороченной шейке матки и профилактическое применение и прогестерона/ E. B. Fonseca (стр.60-62)
Szymanska В. Лечение доброкачественных гиперплазий эндометрия прогестероном, принимаемым в виде вагинальных таблеток, связано с высоким процентом регресса патологических изменений/ В. Szymanska (стр.62)
Подольський В.В. Результати клініко-епідеміологічних та соціологічних досліджень щодо сучасних новітніх технологій (хірургічна лапароскопія) з доведеною ефективністю для покращення репродуктивного здоров'я жінок фертильного віку/ В. В. Подольський, Т. О. Касаткіна (стр.63-65)
Крылова О.В. Определение потенциальных потребителей контрацептивных средств/ О. В. Крылова, О. А. Васнецова (стр.66-68)
Современные аспекты женского остеопороза , В.А. Бенюк, Г.И. Макаренко (стр.69-75)
Вдовиченко Ю.П. Лікування доброякісної та передракової патології шийки матки - огляд сучасних можливостей/ Ю. П. Вдовиченко, О. М. Гопчук (стр.76-78)
Негормональная терапия дисменореи и профилактика пролиферативных процессов в молочной железе , Н.С. Луценко, Л.Р. Гераскина (стр.80-82)
Левицька А.В. Стан гормонального гомеостазу та імунної системи в жінок після використання допоміжних репродуктивних технологій/ А. В. Левицька (стр.84-87)
Дубоссарская З.М. . Экосистема влагалища и современные подходы к лечению бактериального вагиноза (клиническая лекция) / З.М. Дубоссарская, Ю. А. Дубоссарская, О. В. Андришина (стр.88-92)
Чорний В.О. Використання інгібіторів фактора некрозу пухлин для корекції імунологічних показників у разі багаторазових невдалих спроб запліднення in vitro. Випадок з практики та огляд літератури/ В. О. Чорний, В. П. Чернишов, І. О. Судома (стр.93-96)
Гостра респіраторна вірусна інфекція у вагітних: епідеміологія, етіопатогенез, особливості клінічного перебігу, сучасні методи діагностики і лікування , В.В. Лазоришинець, І.В. Шпак (стр.97-101)
Голяновський О.В. Прогнозування розвитку масивних акушерських кровотеч/ О. В. Голяновський (стр.102-104)
Застосування Ессенціалє® форте Н і Ессенціале® Н у лікуванні вагітних жінок з плацентарною недостатністю і прееклампсією , Г.Л. Резніченко, Ю.Г. Резніченко (стр.105-108)
Серов В.Н. Современные представления о лечении плацентарной недостаточности/ В. Н. Серов, В. Л. Тютюнник, О. И. Михайлова (стр.109-112)
Кравец О.М. Плацента и аномалии ее структуры в практике акушера/ О. М. Кравец (стр.113-115)
Грищенко О.В. Возможности коррекции гипогалактии у родильниц с преэклампсией, родоразрешенных путем кесарева сечения/ О. В. Грищенко, И. В. Лахно, И. И. Ступак (стр.116-118 )
Коломійцева А.Г. Функціональний стан щитоподібної залози під час вагітності в умовах природного йодного дефіциту/ А. Г. Коломійцева, Ю. Ю. Бобик (стр.119-121)
Мезенхімома та вагітність , І.Г. Петренко, В.І. Богомазова (стр.122-124)
Данькина І.А. Особливості перебігу вагітності в пацієнток із ревматичними вадами серця на тлі залізодефіцитної анемії/ І. А. Данькина (стр.125-126)
Дашкевич В.Є. Вплив автоімунного тиреоїдиту на перебіг вагітності за умов природної йодної недостатності/ В. Є. Дашкевич, О. С. Паєнок (стр.127-130)
Вплив деяких знеболювальних засобів на тонус і скоротливу функцію матки (експериментальне дослідження) , В.В. Подольський, А.Г. Ципкун (стр.131-134)
Товстановская В.А. Этиология, патогенез, клиника и лечение вульвовагинального кандидоза/ В. А. Товстановская, В. Н. Воробей-Виховская (стр.135-138)
Современные подходы к лечению воспалительных заболеваний урогенитального тракта, вызванных внутриклеточными возбудителями , Е.Н. Борис, И.А. Гак (стр.140-144)
Гопчук Е.Н. Предменструальный синдром - основные этиопатогенетические аспекты и современная терапия фитопрепаратом Тазалок™/ Е. Н. Гопчук (стр.145-150)
Борисюк О.Ю. Клінічна та мікробіологічна ефективність комплексного застосування препаратів Хемоміцин® та Ліварол® у лікуванні жінок з хронічними запальними захворюваннями геніталій хламідійно-мікоплазмової етіології та рецидивним вагінальним кандидозом/ О. Ю. Борисюк, А. Г. Корнацька (стр.151-156)
Досвід застосування вагінальних супозиторіїв Еротекс під час прийому комбінованих оральних контрацептивів , В.О. Товстановська, С.О. Авраменко (стр.158-160)
Вдовиченко Ю.П. Эффективность и безопасность применение Ливиала с точки зрения доказательной медицины/ Ю. П. Вдовиченко, Е. Н. Гопчук (стр.162-164)
Подольський В.В. Мікробіоцсіюз урогенітальних органів та корекція його порушень у жінок фертильного віку з наркотичною залежністю/ В. В. Подольський, Т. О. Касаткіна, Т. О. Лісяна (стр.166-174)
Патология пубертата и реализация репродуктивного потенциала женского организма: клинико-терапевтические параллели , И.А. Тучкина, Л.Ю. Зобина (стр.175-178)
Подольський В.В. Деякі клініко-морфологічні аспекти папіломавірусної інфекції/ В. В. Подольський, Т. М. Шульженко (стр.180-184)
Стан гуморального і клітинного імунітету на фоні терапії хронічного рецидивного кандидозно-герпетичного вульвовагініту , В.О. Бенюк, Т.Р. Никонюк (стр.185-190)
Писарєва С.П. Імунний гомеостаз у вагітних жінок з невиношуванням за наявності цитомегаловірусної та герпетичної інфекції/ С. П. Писарєва, Н. В. Рудакова, Т. С. Толкач (стр.191-193)
Тапильская Н.И. Применение Вильпрафена у пациенток с бесплодием и привычным невынашиванием беременности на этапе прегравидарной подготовки/ Н. И. Тапильская (стр.194-197)
Эффективность прегравидарной подготовки у женщин с диффузным нетоксическим зобом , Ю.В. Давыдова, Л.М. Булик (стр.198-201)
Бенюк В.О. Функціональний моніторинг у прогнозуванні перинатальних ускладнень у разі багатоплідної вагітності/ В. О. Бенюк, С. Б. Шевченко, П. О. Лихолай (стр.202-204)
Усевич І.А. Морфокардіогемодинаміка плода у вагітних з недоношуванням/ І. А. Усевич, В. О. Бенюк, Анаам Хади Садек (стр.205-206)
Тератоми (досвід пренатальної діагностики) , В.І. Богомазова, Ю.В. Черняєва (стр.207-212)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагорна В.Ф., Ніколаєва С.В.
Назва : Нові підходи до лікування хронічного вагінального кандидозу
Місце публікування : Здоровье женщины: всеукр. науч.-практ. журн./ М-во здравоохранения Украины, Ассоциация акушеров-гинекологов Украины, Укр. ин-т общественного здоровья МЗ Украины. - Київ: Эксперт, 2010. - N 3. - С. 49-50. - ISSN 19925921 (Шифр ЗУ3/2010/3). - ISSN 19925921
MeSH-головна: КАНДИДОЗ ВУЛЬВОВАГИНАЛЬНЫЙ
ПРОТИВОГРИБКОВЫЕ СРЕДСТВА
Знайти схожі

20.

Назва журналу :Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології -2012р.,N 2
Цікаві статті :
Історія кафедри педіатрії факультету післядипломної освіти (стр.7-11.)
Історія кафедри акушерства та гінекології № 2 (стр.12-13.)
Банадига Н. В. Функціональні порушення підшлункової залози у дітей на тлі патології травної системи/ Н. В. Банадига, О. М. Дутчак, А. І. Банадига (стр.14-17.)
Банадига Н. В. Зміни в нітроксидергічній системі у дітей з гострою ревматичною лихоманкою та хронічною ревматичною хворобою серця/ Н. В. Банадига, О. Р. Боярчук (стр.18-21.)
Крупей В. Я. Каріозне ураження зубів у дітей - медико-соціальна проблема (огляд літератури)/ В. Я. Крупей (стр.22-26.)
Алгоритм обстеження жінок з хронічними запальними захворюванням и статевих органів, направлений на профілактику перинатальних порушень , В. В. Подольський, В. Л. Дронова (стр.27-29.)
Запорожан В. М. Функціональні поліморфізми генів біотрансформації ксенобіотиків у пацієнток з СПКЯ/ В. М. Запорожан, Є. А. Полякова (стр.30-32.)
Маркін Л.Б. Діагностично-прогностична цінність в изначення індекса звивистості пуповини/ Л. Б. Маркін, О. С. Медведева (стр.33-35.)
Берегуляк О. О. Профілактика остеопорозу у жінок після гістероваріоектомії/ О. О. Берегуляк, О. А. Франчук, Ю. Б. Бойчук (стр.36-39.)
Сопель В. В. Сучасні аспекти профілактики, діагностики та лікування патології шийки матки/ В. В. Сопель, В. О. Худоб’як, Ю. Б. Бойчук (стр.40-43.)
Маляр В. В. Акушерські та перинатальні наслідки оперативного розродження/ В. В. Маляр, Г. В. Оленик, Вол. В. Маляр (стр.44-45.)
Нагорна В. Ф. Можливості інтерферонів в лікуванні патології шийки матки/ В. Ф. Нагорна, Т. Є. Старущенко, М. Г. Ануфріев (стр.46-48.)
Гнатко О. П. Шляхи і послідовність розвитку дефіциту заліза та взаємозв’язки за цих умов деяких обмінних фондів у вагітних з анемією/ О. П. Гнатко (стр.49-52.)
Балацька Н. І. Дефіцит вітаміну D, вторинний гіперпаратиреоз та показники мінеральної щільності кісткової тканини у жінок різного віку/ Н. І. Балацька (стр.53-56.)
Маланчин І. М. Рання діагностика та профілактика тяжких форм прееклампсії/ І. М. Маланчин (стр.57-59.)
Васильєва Н. А. Вплив TORCH-інфекцій на перебіг вагітності, передчасних, своєчасних пологів та перинатальну смертність плодів та дітей/ Н. А. Васильєва, С. М. Геряк, М. М. Жиляєв (стр.60-62.)
Макарчук О. М. Стан згортальної системи крові у жінок з передчасним відшаруванням плаценти/ О. М. Макарчук, М. І. Римарчук (стр.63-65.)
Ревенько О. О. Функціональний стан гіпофізарно-яєчникової системи у пацієнток після медикаментозного переривання вагітності/ О. О. Ревенько (стр.66-69.)
Кротенко К. П. Обгрунтування алгоритму диференційованого застосування гормональної терапії у жінок із зовнішнім генітальним ендометріозом/ К. П. Кротенко (стр.70-73.)
Дубініна В. Г. Порівняння вагінальної гістеректомії та лапароскопічній асистенції вагінальної гістеректомії в жінок з доброякісними захворюваннями матки, наш досвід/ В. Г. Дубініна, О. В. Лук’янчук, А. О. Пацков (стр.74-77.)
Яроцький М. Є. Еволюція поглядів на генітальний ендометріоз/ М. Є. Яроцький, С. В. Лупіч (стр.78-80.)
Струк В. Ф. Профілактика акушерсько-перинатальних ускладнень у вагітних, інфікованих папіломавірусами 6 і 11 типів/ В. Ф. Струк, І. І. Гудивок, С. С. Стоцький (стр.81-83.)
Яроцький М. Є. Генетичний фактор як провідний у виникненні вагітності, що не розвивається/ М. Є. Яроцький, І. В. Яроцька, Н. М. Воронкова (стр.84-87.)
Зелінський О. О. Особливості цитокінового профілю у жінок із загрозою переривання вагітності, які в анамнезі мали хронічний ендометрит та нерозвинену вагітність/ О. О. Зелінський, К. О. Карауш (стр.88-91.)
Пирогова В. І. Взаємозв’язок порушення менструального циклу з інфекціями, що передаються статевим шляхом та початком статевого життя підлітків/ В. І. Пирогова, О. Р. Цьолко, Е. Ф. Чайківська (стр.92-95.)
Кіцера Н. І. Проблеми репродуктивної функції у жінок із негоджкінською лімфомою в анамнезі/ Н. І. Кіцера, Н. В. Гельнер, З. В. Осадчук (стр.96-98.)
Маркуш І. М. Показники біофізичного профілю плода у вагітних із сальпінгоофоритом в анамнезі/ І. М. Маркуш (стр.99-101.)
Доскоч І. О. Стан мікробіоценозу статевих шляхів у жінок після пологів/ І. О. Доскоч, А. Я. Сенчук (стр.102-104.)
Дубчак А. Є. Мікробіоценоз піхви та вірусне інфікування у жінок з безплідністю на тлі ранніх репродуктивних втрат/ А. Є. Дубчак, О. В. Мілєвський, О. І. Довгань (стр.105-107.)
Лукащук-Федик С. В. Лікування грибкової інфекції у жінок з хронічними запальними захворюванням и статевих органів/ С. В. Лукащук-Федик (стр.108-111.)
Дасюк Т. Є. Ретроспективний аналіз інфекцій, які передаються статевим шляхом, у Львівській області/ Т. Є. Дасюк, Т. В. Фартушок, І. Й. Шаркань (стр.112-117.)
Федорощак І. М. Патоморфологічні особливості структур плацент у жінок зі звичним невиношуванням вагітності в анамнезі/ І. М. Федорощак, А. П. Ципук, О. Р. Кібальська (стр.118-120.)
Степановічус О. М. Оптимізація лікування зовнішнього генітального ендометріозу/ О. М. Степановічус (стр.121-123.)
Григоренко А. М. Ефективність лапароскопічної резекції яєчникових вен при оваріоварікоцеле/ А. М. Григоренко (стр.124-126.)
Куса О. М. Оцінка ультразвукових та морфологічних маркерів внутрішньоутробного інфікування у вагітних високого інфекційного ризику/ О. М. Куса, О. М. Макарчук (стр.127-129.)
Лимар Л. Є. Особливості патогенезу гіпоменструального синдрому при хронічних рецидивуючих гепатитах (ХРГ)/ Л. Є. Лимар (стр.130-132.)
Сорокін О. В. Частота та показання оперативного розродження жінок з різним інтергенетичним інтервалом/ О. В. Сорокін, Л. Є. Туманова (стр.133-136.)
Саврун С. С. Морфологічні та імуногістохімічні маркери плоскоклітинних дисплазій шийки матки/ С. С. Саврун, Т. Д. Задорожна (стр.137-139.)
Евдокимова В. В. Выбор оптимального лечения и показания к применению однопортового лапароэндоскопического доступа у женщин репродуктивного возраста с эндометриомами яичников/ В. В. Евдокимова, С. Анжиони, А. А. Ефименко (стр.140-142.)
Іванюта Л. І. Гістероскопічна оцінка стану матки у жінок з лейоміомою та дисфункціональними захворюваннями молочної залози/ Л. І. Іванюта, І. С. Іванюта (стр.143-145.)
Марущенко Ю. Л. Особливості метаболічної адаптації в материнсько-плодовому комплексі, перебіг вагітності і пологів, методи розродження та перинатальні наслідки привагітності на тлі прееклампсії/ Ю. Л. Марущенко (стр.146-149.)
Чубатий А. І. Апоплексієя яєчника як прояв дизгормональних порушень у підлітковому віці/ А. І. Чубатий (стр.150-152.)
Зубченко С. О. Поширеність Епштейна-Барр вірусної інфекції серед студентської молоді/ С. О. Зубченко (стр.153-156.)
Ходаківський С. Б. Показники імунологічного та цитокінового статусу у породілль з високим ризиком розвитку септичних ускладнень кесаревого розтину/ С. Б. Ходаківський, Х . В. Зарічанська, Н. О. Захаренко (стр.157-159.)
Зарічанська Х. В. Комплексне лікування генітального герпесу у жінок репродуктивного віку/ Х. В. Зарічанська, С. Б. Ходаківський, О. Є. Стельмах (стр.160-162.)
Каліновська І. В. Ультразвукові критерії стану фетоплацентарного комплексу у жінок з проявами первинної плацентарної недостатності на тлі невиношування/ І. В. Каліновська, Д. О. Кондря (стр.163-165.)
Коростіль М. О. Цитокіни крові у вагітних з синдромом затримки розвитку плода/ М. О. Коростіль (стр.166-168.)
Маріам Б.М. Оцінка перебігу вагітності, пологів, стану плода у жінок з прееклампсією та біохімічні критерії її прогнозу/ Б. М. Маріам, К. В. Стецюк (стр.167-171.)
Островська С. О. Корекція гормонального статусу у жінок після позаматкової вагітності/ С. О. Островська (стр.172-175.)
Нагорна В. Ф. Показники імунітету у вагітніх із персистуючим кандидозним вульвовагінітом/ В. Ф. Нагорна, Н. В. Байло (стр.176-179.)
Марічереда В. Г. Маркери ендотеліальної дисфункції у вагітних із прееклампсією/ В. Г. Марічереда, О. В. Бондар (стр.180-183.)
Разумейко Д. П. Оптимізація лікування хворих із сальпінгоофоритом та порушеннями менструальної функції у жінок репродуктивного віку/ Д. П. Разумейко, І. М. Маркуш (стр.184-187.)
Покровенко О. Б. Клініко-морфологічні паралелі поєднаної патології ендо- і міометрію/ О. Б. Покровенко, С. Г. Гичка (стр.188-190.)
Марічереда В. Г. Аналіз конститутивної експресії проонкогену STAT-3 в клітинах ендоцервіксу/ В. Г. Марічереда, Н. М. Рожковська, В. І. Гладчук (стр.191-194.)
Боднарюк О. І. Деякі імунологічні аспекти в розвитку сальпінгооофоритів у дівчат/ О. І. Боднарюк, О. А. Андрієць, Н. М. Олексина (стр.195-197.)
Димчева Л. І. Прогностичне значення функціонального стану дендритних клітин у жінок з патологією шийки матки/ Л. І. Димчева (стр.198-200.)
Фетеску С. А. Функціональний стан місцевого імунітету пригіперпластичних процесах ендометрію/ С. А. Фетеску (стр.201-202.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-20    21-39 
 
Статистика
за 05.07.2024
Кількість запитів 12880
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)