На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Міщук, В. Г.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 67
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-67 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Міщук В.Г., Волосянко А.Б.
Назва : Ефективність застосування в комплексній терапії хронічних вірусних гепатитів у дітей хлоридно-сульфатної калієво-магнієво-натрієвої мінеральної води і препарату Вобензим
Місце публікування : Мед. реабілітація, курортологія, фізіотерапія. - 2000. - № 1. - С. 19-20. (Шифр МУ5/2000/1)
ДРНТІ : 76.29.34 + 76.29.47 + 65.51.33
Предметні рубрики: ГЕПАТИТ ВИРУСНЫЙ ЧЕЛОВЕКА-- HEPATITIS, VIRAL, HUMAN
МИНЕРАЛЬНЫЕ ВОДЫ-- MINERAL WATERS
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Міщук В.Г.
Назва : Ефективність поєднаної терапії холівером та урсофальком при ранній реабілітації хворих після холецистектомії
Місце публікування : Вісн. наук. досліджень. - 2004. - № 4. - С. 48-49 (Шифр ВУ9/2004/4)
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Медична реабілітація, курортологія, фізіотерапія -2006р.,N 4
Цікаві статті :
Лобода М.В. Медична реабілітація - перспективи та шляхи її удосконалення/ М.В. Лобода (стр.3-5.)
Оптимизация подходов к комплексному назначению грязелечения на основе оценки нейрогуморальной регуляции сердечной деятельности у детей с сердечно-сосудистыми заболеваниями (стр.6-9.)
Лемко О.І. Комплексна оцінка стану клітинної ланки імунітету як критерій ефективності відновлювального лікування хворих на хронічне обструктивне захворювання легень/ О.І. Лемко, В.П. Казанкевич, Н.В. Вантюх (стр.10-13.)
Коротаева В.А. Применение озонотерапии и электросна в комплексном восстановительном лечении больных гипертонической болезнью/ В.А. Коротаева (стр.13-17.)
Міщук В.Г. Реабілітація хворих з функціональними розладами після лапароскопічної холецистектомії з використанням природних і медикаментозних чинників/ В.Г. Міщук (стр.17-19)
Гумениченко И.Д. Применение физических факторов в комплексном лечении больных с язвенной болезнью двенадцатиперстной кишки и кардиологической патологией/ И.Д. Гумениченко, О.Н. Роздильская, И.В. Катаржнова (стр.20-22.)
Богатырева Т.В. Контрастная криотерапия в коррекции гемодинамических нарушений у больных артрозом и межпозвонковым остеохондрозом/ Т.В. Богатырева, А.Н. Арват (стр.23-25.)
Романчук О.П. Санотипування у визначенні морфофункціональних детермінант вегетативних розладів/ О.П. Романчук, А.В. Паненко (стр.26-30.)
Волянський О.М. Комплексне застосування методів народної та нетрадиційної медицини у відновлювальному лікуванні хворих на хронічні неінфекційні захворювання/ О.М. Волянський, Д.О. Варламов (стр.30-34.)
Галаченко О.О. Дослідження впливу поєднання мінеральної радонової води та комбінованої фармакотерапії на прооксидантно-антиоксидантну рівновагу у тварин з бронхолегеневою патологією/ О.О. Галаченко (стр.35-36.)
Алексеенко Н.А. Изучение кожно-резорбтивного действия водных растворов пелоидов на функциональное состояние почек в эксперименте/ Н.А. Алексеенко, Л.В. Тихоход, С.Г. Гуща (стр.37-38.)
Современные подходы к оценке эффективности санаторно-курортного лечения (стр.39-41.)
Бабов К.Д. Підходи до санаторно-курортної реабілітації психофізичних дизадаптозів/ К.Д. Бабов, В.В. Стеблюк (стр.41-44.)
Котелевський В.І. Інноваційні технології сумісного застосування психологічної підготовки, лікувального масажу та мануальної терапії при вертебральному остеохондрозі/ В.І. Котелевський (стр.45-48.)
"Лазерная корона" - новая методика реабилитации больных, перенесших мозговой инсульт (стр.48-51.)
Дроздова І.В. Психологічні особливості хворих на артеріальну гіпертензію/ І.В. Дроздова (стр.51-54.)
До оцінки природної території щодо визначення її курортною (стр.55-56.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Міщук В.Г.
Назва : Реабілітація хворих з функціональними розладами після лапароскопічної холецистектомії з використанням природних і медикаментозних чинників
Місце публікування : Мед. реабілітація, курортологія, фізіотерапія. - 2006. - N 4. - С. 17-19 (Шифр МУ5/2006/4)
Знайти схожі

5.

Назва журналу :Буковинський медичний вісник -2007р. т.11,N 2
Цікаві статті :
Профілактична оментопексія кукси бронха (повідомлення 2) (стр.5-7.)
Андрієць О.А. Етіологічний спектр збудників вульвовагінітів у дівчаток нейтрального віку розвитку/ О.А. Андрієць, К.Ю. Данькова, О.І. Боднарюк (стр.8-11.)
Білоокий В.В. Роль імуноглобуліну М крові за І ступеня тяжкості перебігу гострого холециститу, ускладненого місцевим перитонітом/ В.В. Білоокий, Ю.Є. Роговий (стр.11-14.)
Більцан О.В. Оптимізація комплексного хірургічного лікування гнійно-запальних процесів м'яких тканин у наркоманів/ О.В. Більцан, А.Г. Іфтодій, В.І. Гребенюк (стр.15-19.)
Вадзюк С.Н. Особистісна тривожність, нейротизм та екстра-інтроверсія у 15-17-річних школярів з підвищеним артеріальним тиском/ С.Н. Вадзюк, Н.О. Суслова, І.П. Мосейчук (стр.19-22.)
Волосянко А.Б. Ефективність корекції ендотеліальної дисфункції в дітей із мікроаномаліями розвитку серця інгібіторами ангіотензинконвертувального фактору / А.Б. Волосянко, О.Б. Синоверська, Л.Я. Литвинець (стр.23-27.)
Гдиря О.В. Клініко-гематологічна характеристика анемічного синдрому при целіакії у дітей/ О.В. Гдиря, О.З. Гнатенко, Л.Й. Бобер (стр.27-30.)
Годованець О.І. Стан прооксидантної системи та системи антиоксидантного захисту ротової рідини у дітей із клінічними проявами гінгівіту за умов надмірного надходження в організм нітратів/ О.І. Годованець, М.М. Рожко, А.М. Ерстенюк (стр.31-33.)
Громнацька Н.М. Вплив показників маси тіла на частоту і характер перебігу артеріальної гіпертензії у дітей і підлітків/ Н.М. Громнацька (стр.34-36.)
Зайцев В.И. Возможности объективизации жалоб у пациентов с преждевременной эякуляцией/ В.И. Зайцев, Махер Б.М. Гафси (стр.37-40.)
Клініко-біохімічні маркери метаболічного синдрому в дітей та підлітків (стр.40-44.)
Зуб Л.О. Патогенетичне обґрунтування протизапального та імунокорегувального ефекту статинів у хворих на хронічний гломерулонефрит з нефротичним синдромом/ Л.О. Зуб, В.Є. Дріянська (стр.45-47.)
Ілащук Т.О. Корвітин у лікуванні пацієнтів із гострим інфарктом міокарда, ускладненим гострою лівошлуночковою недостатністю/ Т.О. Ілащук (стр.48-50.)
Каліновська І.В. Кардіотокографічне дослідження у вагітних за умови розвитку плацентарної недостатності/ І.В. Каліновська (стр.51-53.)
Красюк Е.К. Жирнокислотний склад крові у хворих на хронічну ниркову недостатність/ Е.К. Красюк, Н.Г. Алексеєва, Т.С. Брюзгіна (стр.53-55.)
Топографо-анатомічне обґрунтування вибору алотрансплантанта в оперативному лікуванні пахвинних гриж (стр.55-58.)
Левицька С.А. Можливості та перспективи антимікробної терапії при лікуванні гнійного синуситу в дітей/ С.А. Левицька (стр.58-61.)
Міщук В.Г. Ефективність комплексної терапії з включенням фітосуміші "Гепатофіт", урсодезоксихолевої та альфа-ліпоєвої кислоти у хворих на хронічний неалкогольний стеатогенний гепатит/ В.Г. Міщук, Н.А. Масюк, М.С. Гохкаленко (стр.61-63.)
Результати оперативного лікування хворих на синдром стопи діабетика при застосуванні в комплексному лікуванні системної та місцевої озонотерапії (стр.64-67.)
Польова С.П. Клініко-морфологічні особливості перебігу пологів у жінок, інфікованих мікобактеріями туберкульозу/ С.П. Польова, І.С. Давиденко (стр.67-70.)
Русіна С.М. Особливості психогенних розладів у підлітків/ С.М. Русіна, Н.П. Коваленко (стр.70-73.)
Семеняк А.В. Лікування вторинного імунодефіцитного стану в жінок із безплідністю при використанні допоміжних репродуктивних технлогій/ А.В. Семеняк (стр.73-78.)
Слободян О.М. Морфометрична характеристика жовчного міхура та підшлункової залози новонароджених дітей за даними ультразвукового дослідження/ О.М. Слободян, Ю.Т. Ахтемійчук, Ю.Є. Роговий (стр.78-81.)
Сорокман Т.В. Асоціації генів HLA-системи з розвитком гастродуоденальної патології в дітей Буковини/ Т.В. Сорокман, Г.Б. Бондар (стр.81-83.)
Федько И.Д. Общий индекс качества жизни у горнорабочих угольных шахт с артериальной гипертензией на этапах терапии эналаприла малеатом и небивололом/ И.Д. Федько, Н.В. Макиенко, Н.И. Яблучанський (стр.83-86.)
Хмельницький С.Й. Діагностичні і лікувальні принципи диференційованого вибору характеру і технологій хірургічного лікування осередкових утворень печінки в умовах загальнохірургічної клініки/ С.Й. Хмельницький (стр.87-89.)
Чоповський І.М. Комплексна оцінка клініко-інструментальних ознак виникнення, розробка системи профілактики та лікування вегето-судинних розладів у юнаків у процесі навчання та фізичної підготовки/ І.М. Чоповський (стр.89-92.)
Чендей Т.В. Особливості перебігу та стан медикаментозного лікування ішемічної хвороби серця та гіпертонічної хвороби в мешканців гірської зони Закарпаття/ Т.В. Чендей (стр.92-94.)
Шорікова Д.В. Ремоделювання сонних артерій за даними кольоровго дуплексного сканування та проліферативна функція ендотелію у хворих на гіпертонічну хворобу при поєднаному перебігу з ішемічною хворобою серця/ Д.В. Шорікова (стр.94-98.)
Шіран А. Особливості клінічної картини та імунологічних показників у пацієнтів з повільно прогресуючим діабетом дорослих/ А. Шіран (стр.98-103.)
Вплив порушень ритму та провідності серця на якість життя хворих на ішемічну хворобу серця (стр.103-107.)
Вакалюк Л.М. Розродження жінок із повноцінним рубцем на матці/ Л.М. Вакалюк (стр.107-111.)
Кривецький В.В. Анатомія артерій зв'язок хребетного стовпа у плодів та новонароджених людини/ В.В. Кривецький (стр.112-115.)
Вплив препарату GA-40 на орієнтаційну будову та фазовий зсув кристалічної речовини нирок за умов розвитку тубуло-інтерстиційного синдрому (стр.116-119.)
Швець В.М. Вікові особливості змін активності супероксиддисмутази у міокарді щурів при іммобілізаційному стресі/ В.М. Швець (стр.120-123.)
Полянська О.С. Ефективність фізичної реабілітації при ішемічній хворобі серця/ О.С. Полянська, Т.В. Куртян (стр.124-129.)
Зенин О.К. Математическое моделирование процедуры баллонной дилатации мочеточника/ О.К. Зенин, Р.П. Федоришин, А.В. Лашин (стр.130-133.)
Автоматизований облік лікарів-інтернів за допомогою електронної програми "Медичні кадри України" (стр.133-139.)
Пішак В.П. Скрінінг раку в Україні. Шляхи вирішення проблеми/ В.П. Пішак, Р.В. Сенютович, О.П. Пересунько (стр.139-143.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Міщук В.Г., Масюк Н.А., Гохкаленко М.С.
Назва : Ефективність комплексної терапії з включенням фітосуміші "Гепатофіт", урсодезоксихолевої та альфа-ліпоєвої кислоти у хворих на хронічний неалкогольний стеатогенний гепатит
Місце публікування : Буковин. мед. вісн. - 2007. - Т. 11, N 2. - С. 61-63. (Шифр БУ5/2007/11/2)
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Борщ С.К., Міщук В.Г., Куцик Р.В., Благодатний В.М., Винник Е.Ю., Борщ А.В., Духович Н.С.
Назва : Біологічна сумісність пробіотичних препаратів для комплексного застосування в схемах терапії синдрому дисбактеріозу кишечника
Місце публікування : Галицький лікар. вісн. - 2008. - Т. 15, N 1. - С. 5-8. (Шифр ГУ1/2008/15/1)
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Міщук В.Г., Маковецька Т.І., Лапковський Е.Й., Гоцуляк А.І., Масюк Н.А.
Назва : Ефективність різних схем терапії при неспецифічному виразковому коліті
Місце публікування : Сучасна гастроентерологія. - 2008. - N 2. - С. 11-13. (Шифр СУ10/2008/2)
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Міщук В.Г., Аксентійчук Б.І., Міщук А.В., Лабковський Є.І.
Назва : Вплив курсового лікування сульфатно-хлоридною натрієво-магнієво-калієвою мінеральною водою і препаратом Енерлів на біохімічний склад міхурової жовчі при патології жовчовивідних шляхів
Місце публікування : Практ. медицина. - 2008. - Т. 14, N 3. - С. 87-92. (Шифр ПУ6/2008/14/3)
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Сучасна гастроентерологія -2008р.,N 6
Цікаві статті :
Пасієшвілі Л.М. Ожиріння як соціальна проблема. Етапи формування в осіб із захворюваннями біліарного каналу/ Л.М. Пасієшвілі, Н.М. Железнякова, Т.М. Пасієшвілі (стр.6-9.)
Губська О.Ю. Нові перспективи серологічної діагностики целіакії в Україні/ О.Ю. Губська (стр.10-13.)
Глушко Л.В. Використання ультразвукового методу дослідження для діагностики та оцінення ефективності лікування гастроезофагеальної рефолюксної хвороби/ Л.В. Глушко, В.Г. Міщук, Т.Ю. Гавриш (стр.14-16.)
Хворостінка В.М. Ефективність коригувальної терапії при неалкогольному стеатогепатиті у хворих на цукровий діабет 2 типу/ В.М. Хворостінка, А.В. Власенко (стр.17-22.)
Велигоцкий Н.Н. Цитотоксические штаммы H. pylori у больных с рецидивирующими язвами после органосохраняющих операций, осложненных кровотечением/ Н.Н. Велигоцкий, Г.Ю. Бука, Д.А. Кононенко (стр.23-26.)
Стародуб Є.М. Клініко-імунологічні аспекти алкогольного та вірусно-алкогольного цирозу печінки/ Є.М. Стародуб, О.Є. Самогальська, Т.Б. Лазарчук (стр.27-31.)
Тверетинов А.Б. Синдром взаимного отягощения: гастроэзофагеальная рефлюксная болезнь в сочетании с ишемической болезнью сердца/ А.Б. Тверетинов, Э.Ю. Фролова-Романюк, И.Э. Кушнир (стр.32-36.)
Іванова Л.М. Клініко-біохімічна характеристика неалкогольного стеатогепатиту в пацієнтів із хронічним обструктивним захворюванням легень у поєднанні з туберкульозом органів дихання/ Л.М. Іванова, Ю.В. Сидоренко (стр.37-41.)
Дудник В.М. Порушення ліпідного обміну в дітей при хронічному вірусному гепатиті C: зв'язок з генотипом вірусу та величиною вірусного навантаження/ В.М. Дудник, Л.В. Мороз, Я.А. Медражевська (стр.42-46.)
Олійник Н.М. Оптимізація лікування цирозу печінки/ Н.М. Олійник (стр.47-50.)
Горобець А.О. Стан зовнішньосекреторної функції підшлункової залози та деякі показники гуморального імунітету в дітей із хронічною гастродуоденальною патологією алергійного генезу/ А.О. Горобець (стр.51-55.)
Лапина Т.Л. Эзомепразол - первый блокатор протонной помпы - моноизомер: новые перспективы в лечении кислотозависимых заболеваний/ Т.Л. Лапина (стр.56-60.)
Степанов Ю.М. Сравнительная оценка клинической эффективности препаратов "Риабал" и "Дротаверин" в комплексном лечении болевого абдоминального синдрома при хроническом рецидивирующем панкреатите/ Ю.М. Степанов, Л.М. Шендрик, И.А. Васильева (стр.61-65.)
Рябоконь О.В. Досвід застосування препарату "Урсолізин" для патогенетичної терапії вірусних гепатитів/ О.В. Рябоконь (стр.66-71.)
Ситкин С.И. Топические кортикостероиды в терапии воспалительных заболеваний кишечника/ С.И. Ситкин (стр.72-77.)
Бабак М.О. Факторы адипоцитарного происхождения в развитии ГЭРБ и осложнений при ожирении, персонифицированная тактика лечения в зависимости от фармакогенома/ М.О. Бабак (стр.78-84.)
XVI Объединенная европейская гастроэнтерологическая неделя (18-22 октября 2008 г.) (стр.85-88.)
Трудные вопросы гастроэнтерологии: современные подходы к диагностике и лечению: научно-практическая конференция, посвященная 75-летию кафедры внутренней медицины № 1 Донецкого национального медицинского университета имени Маскима Горького (стр.89-91.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Глушко Л.В., Міщук В.Г., Гавриш Т.Ю., Микуляк Ю. І.
Назва : Використання ультразвукового методу дослідження для діагностики та оцінення ефективності лікування гастроезофагеальної рефолюксної хвороби
Місце публікування : Сучасна гастроентерологія. - 2008. - N 6. - С. 14-16. (Шифр СУ10/2008/6)
Предметні рубрики: ЖЕЛУДОЧНО-ПИЩЕВОДНЫЙ РЕФЛЮКС
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ ОЦЕНКА
Знайти схожі

12.

Назва журналу :Сучасна гастроентерологія -2010р.,N 2
Цікаві статті :
Степанова О.В. Діагностування інсулінорезистентності за допомогою поєднання критеріїв для метаболічного синдрому (АТР III) та неалкогольної жирової хвороби печінки/ О. В. Степанова, Н. О. Кравченко (стр.5-9)
Каменир В.М. Динамика изменений уровня метаболитов оксида азота у пациентов с гастроэзофагеальной рефлюксной болезнью в сочетании с хроническим обструктивным заболеванием легких/ В. М. Каменир (стр.10-14)
Майкова Т.В. Роль ремоделювання пілороантральної зони у розвитку моторно-евакуаторних розладів при преканцерозних станах шлунка/ Т. В. Майкова, І. В. Кушніренко (стр.15-20)
Ангіогенез як інструмент дослідження процесу гоєння виразок слизової оболонки стравоходу , О.С. Заячківська, А.В. Філіпський (стр.21-26)
Курик О.Г. Морфологія гастроезофагеальної рефлюксної хвороби/ О. Г. Курик, Г А. Соловйова, В. О. Яковенко (стр.27-32)
Епідеміологічні аспекти перебігу хронічної гастродуоденальної патології у дітей , В.І. Боброва, О.В. П'янкова (стр.33-36)
Пентюк Н.О. Гіперпродукція вазоактивних медіаторів як патогенетичний чинник розвитку ускладнень цирозу печінки у щурів/ Н. О. Пентюк, Н. В. Харченко (стр.37-43)
Степанов Ю.М. Содержание фекального кальпротектина у больных хроническими воспалительными заболеваниями кишечника/ Ю. М. Степанов, Н. С. Федорова (стр.44-48)
Причини консервативного лікування гострих та хронічних абдомінальних захворювань , М.В. Бондаренко, Н.М. Бондаренко (стр.49-54)
Кононов В.М. Оптимізація медичної реабілітації хворих на хронічний некалькульозний холецистит, поєднаний з ожирінням, з використанням фітопрепарату «Бонджигар»/ В. М. Кононов (стр.55-60)
Боброва І.А. Динаміка змін щитоподібної залози при лікуванні хронічного гепатиту С/ І. А. Боброва (стр.61-64)
Долженко М.Н. Особенности гиполипидемической терапии у больных с ишемической болезнью сердца в сочетании с неалкогольным стеатогепатитом/ М. Н. Долженко, А. Я. Базилевич (стр.65-69)
Передерий В.Г. Опыт применения препарата "Пульцет" для лечения больных с гастроэзофагеальной рефлюксной болезнью/ В. Г. Передерий, В. В. Чернявский, Л. В. Дударь (стр.70-74)
Степанов Ю.М. "Гепадиф®" - новый эффективный гепатопротектор для лечения диффузных хронических заболеваний печени/ Ю. М. Степанов, И. Н. Кононов (стр.75-80)
Успенский Ю.П. Хронический запор, ассоциированный с метаболическими нарушениями: особенности лечения/ Ю. П. Успенский, Е. В. Балукова, Н. В. Барышникова (стр.81-88)
Ефективність"Авеолу" при неалкогольному стеатогепатиті у поєднанні з синдромом підвищеної стомлюваності та його вплив на клітинний імунітет , В.М. Фролов, В.Д. Лук'янчук (стр.89-94)
Ефективність L-орнітин- L-аспартату в комбінації з урсодезоксихолевою кислотою при цирозі печінки , В.Г. Міщук, Т.І. Маковецька (стр.95-97)
Хроническая дуоденальная гипертензия: этиология, патогенез, клиника, диагностика и лечение , Н.Б. Губергриц, Г.М. Лукашевич (стр.98-106)
Вдовиченко В.І. Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба у пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу/ В. І. Вдовиченко, Мкадмі Джігед (стр.107-110)
Євстігнєєв І.B. Серологічні і молекулярно-біологічні методи діагностики вірусних гепатитів В і С/ І. B. Євстігнєєв (стр.111-117)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Міщук В.Г., Маковецька Т.І., Лапковський Е. Й. , Гоцуляк А. І.
Назва : Ефективність L-орнітин- L-аспартату в комбінації з урсодезоксихолевою кислотою при цирозі печінки
Місце публікування : Сучасна гастроентерологія: наук.-практ. журн./ АМН України. - Київ: ВІТ-А-ПОЛ, 2010. - N 2. - С. 95-97. - ISSN 17275725 (Шифр СУ10/2010/2). - ISSN 17275725
MeSH-головна: ЦИРРОЗЫ ПЕЧЕНИ
ОРНИТИН
УРСОДЕЗОКСИХОЛЕВАЯ КИСЛОТА
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ
Знайти схожі

14.

Назва журналу :Галицький лікарський вісник -2011р. т.18,N 1
Цікаві статті :
Адипокіни, інсулін та маса міокарда у хворих на артеріальну гіпертензію , Т.М. Амбросова, О.М. Ковальова (стр.5-8.)
Белявський В. В. Стан клубочково-канальцевого та канальцево-канальцевого балансу за умов введення 2,4-динітрофенолу/ В. В. Белявський (стр.8-11.)
Вірстюк Н.Г. Клінічна ефективність α-ліпоєвої кислоти в комплексному лікуванні хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки/ Н. Г. Вірстюк, М. М. Соляник (стр.12-14.)
Волошин О.І. Динаміка змін показників цитокінового профілю під впливом комплексного лікування хворих на цироз печінки невірусного походження/ О. І. Волошин, В. П. Присяжнюк (стр.14-17.)
Герасимчук М.Р. Ультраструктура альвеолярних макрофагів при експериментальному гострому розлитому перитоніті та за умов корекції ліпіном/ М. Р. Герасимчук, Л. М. Заяць (стр.17-20.)
Морфологія токсичних пошкоджень органів нервової і травної систем під впливом цисплатину в експерименті , С.Б. Геращенко, О.І. Дєльцова (стр.21-24.)
Гончарук Л.М. Маркери апоптозу при гастродуоденопатіях, індукованих нестероїдними протизапальними препаратами, у хворих на остеоартроз/ Л. М. Гончарук (стр.24-28.)
Дослідження клінічної ефективності супозиторіїв Дістептаза у лікуванні хворих на хронічний абактеріальний простатит (синдром запального хронічного тазового болю, категорія III A) , І.І. Горпинченко, Ю.М. Гурженко (стр.28-30.)
Дмитренко І.А. Обгрунтування методики лікування хворих із дефектами зубних рядів та порушеннями функціональної оклюзії/ І. А. Дмитренко (стр.31-33.)
Жураківська О.Я. Ультраструктурні зміни гіпоталамо-нейрогіпофізарної системи на ранніх стадіях розвитку експериментального цукрового діабету 1-го типу/ О. Я. Жураківська (стр.34-36.)
Морфо-функціональні зміни м'язової тканини під впливом холодового фактора , О.Я. Жураківська, Л.М. Заяць (стр.37-39.)
Жураківський В.М. Особливості ліпідного і гормонального обмінів у жінок із фіброміомою матки/ В. М. Жураківський (стр.39-41.)
Зінченко Ю.В. Гендерні особливості трепотіння передсердь I типу та ефективність черезстравохідної електрокардіостимуляції при відновленні синусового ритму/ Ю. В. Зінченко, А. П. Степаненко, О. В. Срібна (стр.42-45.)
Перитонеальний діаліз та використання стовбурових клітин кордової крові в комплексному лікуванні хворих із некротичним панкреатитом , А.Б. Кебкало, С.Д. Білик (стр.46-50.)
Ковальова О.М. Ремоделювання міокарда лівого шлуночка у хворих на гіпертонічну хворобу з гіперлептинемією і гіперінсулінемією/ О. М. Ковальова, С. В. Потабенко, Н. І. Пітецька (стр.51-53.)
Визначення проспективної тактики лікування перших нападів бронхіальної астми у дітей раннього віку , О.К. Колоскова, О.В. Бєлашова (стр.54-56.)
Колоскова О.К. Аналіз ефективності нуклеїнату у комплексі протизапальної терапії бронхіальної астми у школярів з позиції клінічної епідеміології/ О. К. Колоскова, У. І. Марусик, О. В. Бєлашова (стр.56-58.)
Левченко В.А. Патогенетична доцільність застосування верапамілу і курантилу хворим нейроциркуляторної дистонії з гіпертонічною формою/ В. А. Левченко, І. П. Вакалюк (стр.59-62.)
Лембрик І.С. Стан процесів ліпопероксидації та окисних модифікацій білків при захворюваннях підшлункової залози у дітей/ І. С. Лембрик, А. М. Ерстенюк (стр.63-66.)
Особливості ангіогенезу інфільтруючих карцином під впливом променевої терапії у хворих на рак грудної залози , С.А. Лисенко, М.С. Пушкар (стр.66-69.)
Мельничук Г.М. Регуляція показників функціонального стану геному у віддалені терміни після комплексного лікування генералізованого пародонтиту/ Г. М. Мельничук (стр.69-73.)
Палійчук І.В. Стан слизової оболонки ротової порожнини, тканин пародонта у хворих на алергічний і токсичний протезний стоматит/ І. В. Палійчук, М. М. Рожко, Р. В. Куцик (стр.73-75.)
Визначення антигіпертензивного впливу амлодипіну, бісопрололу, елгацину та їх комбінація у щурів зі спонтанною артеріальною гіпертензією , А.М. Пузиренко, Н.О. Горчакова (стр.76-78.)
Савеліхіна І.О. Стан сурфактантної системи легень у хворих на негоспітальні пневмонії, спричинені вірусною та вірусно-бактеріальною інфекціями в період пандемії грипу А(H1N1) в Івано-Франківській області/ І. О. Савеліхіна, М. М. Островський (стр.78-81.)
Клінічні та лабораторні критерії дефіциту вітаміну В 12 при нормальному рівні гемоглобіну , О.Р. Сарапук, С.М. Гайдукова (стр.82-83.)
Оптимізація лікування гіпертензивної хвороби шляхом застосування антагоніста кальцієвих каналів семлопіну , Н.М. Середюк, Н.Л. Глушко (стр.84-86.)
Вплив сулеми на функціональний стан нирок за умов навантаження 3% розчином хлориду натрію , К.В. Слободян, Ю.Є. Роговий (стр.87-89.)
Критерії формування груп ризику розвитку гастродуоденальної патології в дітей , Т.В. Сорокман, Н.Є. Куцобіна (стр.90-92.)
Стовбан М.П. Можливості корекції вмісту поверхнево-активної фракції системи сурфактанту легень при комплексному лікуванні хворих із негоспітальною пневмонією на фоні анемічного синдрому / М. П. Стовбан, М. М. Островський (стр.92-95.)
Федорчук С.М. Диморфізм психологічного і соматометричного статусу слухачів юридично-правничих коледжів / С. М. Федорчук, Є. П. Федорчук (стр.96-97.)
Хопта Р.М. Стан тканин пародонта у хворих після знімання мостоподібних протезів різними методами/ Р. М. Хопта, З. Р. Ожоган (стр.98-100.)
Чернюк Н.В. Клініко-генетичні аспекти застосування бронхолітичних препаратів у комплексному лікуванні хворих на хронічне обструктивне захворювання легень, поєднане з артеріальною гіпертензією/ Н. В. Чернюк (стр.100-103.)
Швець Л.С. Цитогенетичні маркери мутагенного забруднення довкілля різних районів Прикарпаття/ Л. С. Швець, Л. Є. Ковальчук (стр.104-106.)
Морфологічні особливості слизової оболонки товстого кишечника при неспецифічному виразковому коліті , Р.І. Яцишин, В.О. Петрина (стр.107-110.)
Александрук Н.В. Зміни функції слуху при нирковій недостатності/ Н. В. Александрук (стр.111-115.)
До проблеми раціонального використання глюкокортикостероїдних препаратів у перспективі тривалого лікування хворих на ревматоїдний артрит , Ю.В. Дельва, Р.І. Яцишин (стр.116-118.)
Солдатюк В.М. Комплексний підхід до лікування травматичних періодонтитів із повним вивихом коренів зубів/ В. М. Солдатюк, М. М. Рожко (стр.119-121.)
Ткачук О.Л. Лікування операційних ран у хворих на жовчно-кам'яну хворобу із супутнім цукровим діабетом/ О. Л. Ткачук, М. В. Пюрик (стр.121-123.)
Гаврилюк О.І. Клініічна картина ускладненої позалікарняної пневмонії у дітей на тлі недиференційованої дисплазії сполучної тканини/ О. І. Гаврилюк (стр.124-126.)
Структура організації науково-дослідної роботи студентів та молодих вчених у вищому медичному навчальному закладі , І.Т. Гавриш, О.І. Олійник (стр.126-128.)
Оптимальні підходи до проведення семінарських занять при підготовці лікарів-інтернів за фахом "Внутрішні хвороби" , Л.В. Глушко, Н.З. Позур (стр.129-130.)
Значення практичних навичок у формуванні лікаря-інфекціоніста , Б.М. Дикий, О.Я. Пришляк (стр.130-132.)
Методологія навчання в інтернатурі зі спеціальності "Стоматологія" , Г.В. Кіндрат, М.М. Рожко (стр.132-133.)
Мельничук О.М. Модульний варіант вивчення української мови на стоматологічному факультеті/ О. М. Мельничук, Л. І. Сілевич (стр.134-135.)
Лікар. Особливості професії, моральний кодекс , В.Є. Нейко, М.В. Близнюк (стр.135-137.)
Скробач Н.В. Особистість у контексті її соціального розвитку/ Н. В. Скробач, В. Ю. Вишиванюк (стр.137-139.)
Ткачук О.Л. Місце різних педагогічних підходів у системі підготовки інтернів-хірургів/ О. Л. Ткачук, Р. П. Герич, О. Ю. Атаманюк (стр.139-141.)
Цимбаліста О.Л. Професійно-деонтологічні аспекти в становленні лікаря під час навчання в інтернатурі/ О. Л. Цимбаліста, З. В. Вовк (стр.141-142.)
Слюсаренко Н.Я. Клініко-рентгенологічна оцінка оригінального способу хірургічного лікування хворих на пародонтит/ Н. Я. Слюсаренко (стр.143-144.)
Кіндрат Г.В. Соціологічний аналіз соціально-культурних чинників розвитку каріозного ураження зубів у дітей/ Г. В. Кіндрат (стр.145-147.)
Геник С.М. Роль статинів і β-адреноблокаторів у лікуванні хворих із судинною патологією/ С. М. Геник (стр.148-150.)
Литвинець Л.Я. Бронхіальна астма у дітей: епідеміологія, сучасні погляди на етіологію та патогенез/ Л. Я. Литвинець, О. Б. Синоверська (стр.150-155.)
Особливості розвитку і перебігу хронічного обструктивного захворювання легень у жінок та чоловіків , М.М. Островський, O. І. Варунків (стр.156-159.)
Сенютович Р.В. Біофізичні маркери раку легенів/ Р. В. Сенютович, І. Я. Гушул, В. П. Унгурян (стр.159-161.)
Сенютович Р.В. Біофізичні маркери раку/ Р. В. Сенютович, Т. Г. Мойсюк (стр.161-163.)
Шлімкевич І.В. Епідеміологія, номенклатура та механізми розвитку артеріальної гіпертензії у дітей та підлітків/ І. В. Шлімкевич (стр.163-166.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Глушко Л.В., Позур Н.З., Сарапук О. Р., Гавриш Т. Ю., Маковецька Т. І., Міщук В. Г., Сарапук І. В., Боцюрко Ю. В., Чаплинська Н. В., Молодовець О. Б.
Назва : Оптимальні підходи до проведення семінарських занять при підготовці лікарів-інтернів за фахом "Внутрішні хвороби"
Місце публікування : Галицький лікар. вісн. - 2011. - Т. 18, N 1. - С. 129-130. (Шифр ГУ1/2011/18/1)
Знайти схожі

16.

Назва журналу :Архів клінічної медицини -2011р.,N 1
Цікаві статті :
Литвинець Л. Я. Сучасні підходи до діагностики, лікування та профілактики бронхіальної астми у дітей/ Л. Я. Литвинець, О. Б. Синоверська (стр.4-8.)
Нові напрямки скринінгу раку шийки матки. Тести на папіломавірусні інфекції , Р. В. Сенютович, В. П. Унгурян (стр.8-11.)
Первинна профілактика раку шийки матки. Вакцинація , Р. В. Сенютович, В. П. Унгурян (стр.12-13.)
Бежук Ю. М. Лікування хворих на соматизований розлад/ Ю. М. Бежук, М. І Винник (стр.14-16.)
Геник С. М. Характер зрушень факторів неспецифічної резистентності імунітету в екстремальних ситуаціях/ С. М. Геник, О. В. Малишок, Т. І. Татарин (стр.16-20.)
Електронейроміографічні показники у хворих на цукровий діабет 2 типу, ускладнений поліневропатією, та їх морфологічні паралелі , В. А. Гриб, В. А. Левицький (стр.20-25.)
Завербна Л. В. Структурні та метаболічні порушення кісткової тканини у людей, хворих на пародонтоз/ Л. В. Завербна, Г. М. Мельничук, Л. О. Дарчук (стр.26-29.)
Заремба В. С. Автодермопластика гранулюючих ран із застосуванням перфорованої фольги та масляного екстракту насіння амаранту у хворих з мішаною та ішемічною формами синдрому діабетичної стопи/ В. С. Заремба, А. В. Миськів (стр.29-31.)
Коржинський Ю. С. Вміст цинку в крові дітей, народжених ВІЛ-інфікованими жінками з урахуванням супутньої патології/ Ю. С. Коржинський, А. Є. Лісний, Г. М. Троцький (стр.32-34.)
Костирко Н. І. Діагностичне значення нейтрофільної еластази в прогнозуванні перебігу бронхолегеневої патології у дітей/ Н. І. Костирко (стр.34-36.)
Ефективність та безпечність застосування Простамолу Уно та Флосіну у лікуванні хворих із синдромом незапального хронічного тазового болю (категорія IIIБ) , Є. А. Литвинець, Д. Б. Соломчак (стр.37-39.)
Мікулець Л. В. Якість життя хворих на ревматоїдний артрит до і після комплексного лікування/ Л. В. Мікулець (стр.39-42.)
Дослідження реологічних властивостей ротової рідини дітей м. Чернівці , Р. М. Назарук, Г. М. Ерстенюк (стр.42-44.)
Оріщак Л. М. Вплив краталу на процеси ліпопероксидації та антиоксидантного захисту у хворих на дисциркуляторну енцефалопатію/ Л. М. Оріщак, С. М. Калугіна, М. І. Пітик (стр.45-47.)
Віддалені результати комплексного лікування хворих на генералізований пародонтитза показниками активності фосфатаз у крові та ротовій рідині , І. З. Остап'як, М. М. Рожко (стр.48-50.)
Савеліхіна І. О. Динаміка рівнів лізоциму бронхоальвеолярного вмісту при негоспітальних пневмоніях, спричинених вірусною та вірусно-бактеріальною інфекціями в час пандемії грипу А H1N1 в Івано-Франківській області/ І. О. Савеліхіна, М. М. Островський (стр.48-50.)
Роль визначення площі субендокардіального пошкодження міокарда у діагностиці перебігу гострого коронарного синдрому без елевації сегмента ST , Н. М. Середюк, Н. Л. Глушко (стр.54-56)
Стовбан М. П. Вплив комплексного лікування хворих із негоспітальною пневмонією, поєднану з анемічним синдромом, на рівень колагену-lV/ М. П. Стовбан, М. М. Островський (стр.56-58.)
Ткачук О. Л. Патоморфологічні особливості стінки жовчного міхура у хворих на хронічний калькульозний холецистит із супутнім цукровим діабетом/ О. Л. Ткачук, М. В. Пюрик, М. М. Багрій (стр.59-62.)
Чернюк Н. В. Вплив бронхолітичної терапії на ендоскопічні та цитогенетичні показники у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень, поєднане з артеріальною гіпертензією/ Н. В. Чернюк (стр.62-65.)
Шєйко С. О. Особливості ремоделювання лівого шлуночкау хворих похилого віку з ХСН та проявами анемічного синдрому/ С. О. Шєйко (стр.66-71.)
Шуклин В. Л. Оценка функционального состояния зубочелюстной системы после ортопедического лечения/ В. Л. Шуклин (стр.71-75.)
Ожоган З. Р. Посилення остеогенних здатностей штучних замінників кістки в поєднанні з автотрансплантатом/ З. Р. Ожоган, Я. В. Пюрик (стр.76-78.)
Палійчук І. В. Клінічні зміни стану слизової оболонки ротової порожнини, тканин пародонта у хворих на кандидозний і комбінований протезний стоматит/ І. В. Палійчук, М. М. Рожко, Р. В. Куцик (стр.79-81.)
Вершиніна М. Д. Особливості самостійної роботи студентів при вивченні курсу офтальмології в контексті Болонської декларації/ М. Д. Вершиніна, О. М. Панько, А. М. Николюк (стр.82-83.)
Проблеми контролю знань і вмінь лікарів-інтернів за спеціальностями "Внутрішні хвороби", "Загальна практика - сімейна медицина", "Медицина невідкладних станів" , Л. В. Глушко, Н. З. Позур (стр.84-85.)
Дзвонковська Т. Т. Викладання пропедевтики внутрішньої медицини англомовним студентам за кредитно-модульною системою/ Т. Т. Дзвонковська, В. Є. Нейко, В. В. Дзвонковська (стр.86-87.)
Кремінська І. Б. Болонський процес і проблеми національної освіти/ І. Б. Кремінська, Л. М. Заяць, В. А. Левицький (стр.87-89.)
Лікар і пацієнт: психологічні типи пацієнтів , І. С. Тимків, М. В. Близнюк (стр.89-91.)
Цідило І. Г. Особливості підготовки молодших спеціалістів на кафедрі дерматології та венерології/ І. Г. Цідило (стр.91-92.)
Формування та розвиток психолого-педагогічної культури у майбутніх педіатрів , О. О. Цицюра, З. Р. Кочерга (стр.93-95.)
Ленчук Т. Л. Алгоритм обстеження кісток черепа у хворих на мієломну хворобу (MX) з використанням сучасних інформативних методів променевої діагностики/ Т. Л. Ленчук (стр.96-99.)
Прасол В. О. Застосування методу катетер-керованого тромболізису при лікуванні пацієнтів з гострим тромбозом глибоких . вен нижніх кінцівок/ В. О. Прасол, І. C. Пуляєва (стр.99-102.)
Гєник С. М. Меценатка і фундаторка Києво-Могілянської академії (до 435-річчя від дня народження)/ С. М. Гєник (стр.103-104.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Глушко Л. В., Позур Н. З., Сарапук О. Р., Міщук В. Г., Гавриш Т. Ю., Маковецька Т. І., Сарапук І. В., Боцюрко Ю. В., Чaплинська H. В., Молодовець О. Б., Гaвpиш І. T.
Назва : Проблеми контролю знань і вмінь лікарів-інтернів за спеціальностями "Внутрішні хвороби", "Загальна практика - сімейна медицина", "Медицина невідкладних станів"
Місце публікування : Арх. клініч. медицини: Науково-практичний журнал. - Івано-Франківськ: Івано-Франків. держ. мед. академя МОЗ України, 2011. - N 1. - С. 84-85. (Шифр АУ26/2011/1)
Знайти схожі

18.

Назва журналу :Клінічна та експериментальна патологія -2011р. т.10,N 2 Ч. 2
Цікаві статті :
Легенда української фізіологічної науки. (До 130-річчя від дня народження акад. О. О. Богомольця) (стр.1-2)
Асмолов О. К. Застосування ультразвуку в комплексному лікуванні деструктивних форм туберкульозу легень/ О. К. Асмолов, С. О. Полякова, Н. А. Герасимова (стр.3-5)
Бичков М. А. Специфічність анкетування та ендоскопії в діагностиці гастроезофагеальної рефлюксної хвороби серед пацієнтів ревматологічного профілю/ М. А. Бичков (стр.6-8)
Варунків О. І. Стан імунної відповіді в процесі лікування негоспітальної пневмонії на тлі ішемічної хвороби серця в осіб, інфікованих chlamydophila pneumoniae/ О. І. Варунків, М. М. Островський (стр.9-13)
Ватутин Н. Т. Влияние триметазидина на вариабельность сердечного ритма и безболевую ишемию миокарда у больных хронической сердечной недостаточностью ишемической этиологии/ Н. Т. Ватутин, В. В. Адаричев, Т. Д. Бахтеева (стр.14-16)
Власенко М. В. Значення комплексного контролю глікемії при цукровому діабеті 2-го типу/ М. В. Власенко, Н. І. Гуріна, В. С. Вернигородский (стр.17-23)
Эффективность применения антацидов при лечении гастроэзофагеальной рефлюксной болезни , В. Н. Ждан, М. Ю. Бабанина (стр.24-27)
Аспекти раціональної патогенетичної терапії хронічної серцевої недостатності в загальнолікарській практиці , В. М. Ждан, О. Є. Кітура (стр.28-32)
Вплив цукрового діабету 2-го типу на якість життя та клініко-функціональний стан хворих на остеоартроз та шляхи корекції , В. М. Ждан, М. В. Ткаченко (стр.33-35)
Зенін В. В. Характеристика перебігу хронічної серцевої недостатності на тлі анемії у пацієнтів з різним рівнем еритропоетину крові/ В. В. Зенін, О. М. Радченко (стр.36-38)
Запобігання розвитку НПЗЗ-гастропатій у хворих на остеоатроз: вибір оптимального медикаментозного засобу , І. П. Катеренчук, Л. А. Ткаченко (стр.39-42)
Клименко В. Н. Хронический панкреатит: нерешенные проблемы преемственности терапевтического и хирургического методов лечения/ В. Н. Клименко, А. В. Клименко, А. А. Стешенко (стр.43-46)
Морфо-функціональні властивості еритроцитів у хворих на ішемічну хворобу серця із супутніми анемією та цукровим діабетом 2-го типу: можливості лазерної поляриметрії , М. Ю. Коломоєць, Н. Д. Павлюкович (стр.47-51)
Особливості впливу вальсартану на варіабельність ритму серця і добовий профіль артеріального тиску у хворих на гіпертонічну хворобу з діастолічною дисфункцією лівого шлуночка , О. І. Коцюба, Б. І. Рудик (стр.52-55)
Красний М. Р. Вплив вітаміну С та Е на ультраструктурні зміни гемокапілярів нирок у білих щурів при стрептозотоциновому діабеті/ М. Р. Красний (стр.56-58)
Особливості інтерферонового статусу у хворих на ентеровірусний менінгіт , О. М. Майстренко, О. С. Совірда (стр.59-61)
Масик Н. П. Влияние акустического вибромассажа легких на неспецифическую резистентность организма больных бронхиальной астмой/ Н. П. Масик (стр.62-64)
Медянка Ю. С. Влияние мексикора на липидный спектр крови у больных стабильной стенокардией напряжения/ Ю. С. Медянка (стр.65-68)
Вплив препарату "Гепадиф" на перебіг та прогноз алкогольного цирозу печінки , В. Г. Міщук, Т. І. Маковецька (стр.69-71)
Найда В. Т. Порівняльна характеристика показників трансформуючого фактору росту β1 у хворих на ревматоїдний артрит залежно від виду патології нирок/ В. Т. Найда, Л. О. Зуб, Л. О. Гавриш (стр.72-74)
Корекція перекисного окиснення ліпідів у хворих на виразкову хворобу, асоційовану з н.pylori, поєднаною з хронічним пієлонефритом , Т. Д. Никула, В. О. Мойсеєнко (стр.75-77)
Осипенко І. П. Вісцеральні маркери дисплазії сполучної тканини у чоловіків з ідіопатичним пролапсом мітрального клапана/ І. П. Осипенко, О. В. Солєйко (стр.78-81)
Питецька Н. І. Гендерні особливості активності лептину у хворих на артеріальну гіпертензію/ Н. І. Питецька, О. М. Ковальова (стр.82-85)
Радченко Л. М. Діагностика холестерозу жовчного міхура у хворих на гіпертонічну хворобу з ожирінням/ Л. М. Радченко (стр.86-87)
Радченко О. М. Адаптаційні реакції, білковий і ліпідний метаболізм при хронічній хворобі нирок/ О. М. Радченко, З. В. Деркач (стр.88-89)
Распутіна Л. В. Особливості перебігу гострого інфаркту міокарда у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень/ Л. В. Распутіна (стр.90-94)
Решетілов Ю. І. Ефективність солідаго композитум С та сульпіріду в лікуванні хворих на хронічний панкреатит на тлі хронічного пієлонефриту/ Ю. І. Решетілов, І. В. Шалаєва (стр.95-101)
Особливості перебігу пандемічного грипу та його ускладнень , І. С. Садовий, В. І. Вдовиченко (стр.102-109)
Сервецький К. Л. Зміни показників перекисного окислення ліпідів при токсичному гепатиті в щурів/ К. Л. Сервецький, Т. В. Чабан, С. М. Солтик (стр.110-112)
Сєркова В. К. Туморнекротичний фактор крові як показник неспецифічного запалення у хворих на гіпертонічну хворобу/ В. К. Сєркова, Махмуд Альзубі Амер, В. О. Романова (стр.113-115)
Сєркова В. К. Взаємозв’язок вмісту лептину в плазмі крові та лептинорезистентності з чинниками кардіоваскулярного ризику у хворих на ішемічну хворобу серця в поєднанні з цукровим діабетом/ В. К. Сєркова, Ю. Л. Кобринчук, В. О. Романова (стр.116-119)
Синько У. В. Динаміка показників функції зовнішнього дихання та функціональних резервів міокарда в пацієнтів з ХОЗЛ, що поєднується з ІХС/ У. В. Синько (стр.120-122)
Соломиенко А. О. Причины возникновения и лечебная тактика при ретромбозах магистральных артерий/ А. О. Соломиенко, Ю. А. Трегубенко, А. В. Кузь (стр.123-124)
Соломко Е. В. Влияние фенофибрата на окислительно-восстановительный гомеостаз больных стабильной стенокардией напряжения/ Е. В. Соломко (стр.125-128)
Стовбан М. П. Динаміка рівня лізоциму при комплексному лікуванні хворих на негоспітальну пневмонію, поєднану з анемічним синдромом/ М. П. Стовбан, М. М. Островський (стр.129-132)
Ткаченко Е. В. Особенности ряда показателей когнитивной функции у пациентов с хронической ишемией мозга при артериальной гипертензии/ Е. В. Ткаченко, Т. Д. Губеладзе (стр.133-135)
Ткаченко О. В. Клініко-нейропсихологічні аспекти больових попереково-крижових синдромів у хворих на цукровий діабет/ О. В. Ткаченко, О. М. Кононець (стр.136-138)
Клінічний випадок: диференційна діагностика дисемінованого туберкульозу легень та метастазуючої аденоми щитоподібної залози , Л. Д. Тодоріко, В. О. Степаненко (стр.139-143)
Трач-Росоловська С. В. Особливості ремоделювання ендокринних кардіоміоцитів при стрептозотоциніндукованому цукровому діабеті/ С. В. Трач-Росоловська, Я. Я. Боднар (стр.144-146)
Усиченко К. М. Особливості субпопуляційного складу лімфоцитів периферичної крові та інтерфероногенезу в хворих на хронічний гепатит С при лікуванні аміксином ІС/ К. М. Усиченко (стр.147-150)
Хухліна О. С. Особливості клініки та спільні ланки патогенезу ішемічної хвороби серця та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (огляд літератури)/ О. С. Хухліна, С. В. Вірста (стр.151-154)
Застосування ентеросорбції в гіполіпідемічній терапії хворих на ішемічну хворобу серця із супутнім цукровим діабетом 2-го типу , О. С. Хухліна, О. В. Руснак-Каушанська (стр.155-157)
Оцінка рівня інтоксикації та характеру адаптаційних реакцій у хворих на хіміорезистентний туберкульоз легень до та після торакопластики , О. С. Шальмін, О. М. Разнатовська (стр.158-160)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2011р.,N 2
Цікаві статті :
Лучанко П. I. Донорська плазма: особливості застосування/ П. I. Лучанко, О. I. Малигон, П. В. Гриза (стр.4-9)
Ковальчук М. Т. Оцінка показників системного імунітету у хворих на різні клінічні форми розацеа в поєднанні з супутніми паразитозами/ М. Т. Ковальчук (стр.10-14)
Поширеність та сучасні особливості рецидивів туберкульозу легень , М. М. Кужко, Л. М. Процик (стр.15-18)
Вадзюк С. Н. Фізичний розвиток дітей у йододефіцитному регіоні/ С. Н. Вадзюк, О. М. Юрчишин (стр.19-21)
Михайлик О. А. Роль нітрозуючого стресу в формуванні ендотеліальної дисфункції у хворих на гіпертонічну хворобу в поєднанні зі стенокардією напруги і шляхи її корекції/ О. А. Михайлик (стр.22-25)
Присяжнюк В. П. Особливості ураження серцево-судинної системи у хворих на цироз печінки невірусного походження у віковому аспекті/ В. П. Присяжнюк, О. І. Волошин (стр.26-28)
Досвід застосування інсулінів фірми ЗАТ "Індар" у Тернопільській області , М. І. Швед, Н. В. Пасєчко (стр.29-30)
Вадзюк С. Н. Зміни гостроти зору під впливом роботи за комп’ютером/ С. Н. Вадзюк, Н. Б. Бегош (стр.31-33)
Семеняк А. В. Вплив трихомонадної інфекції на стан імунної системи/ А. В. Семеняк, І. P. Ніцович, С Г. Приймак (стр.34-35)
Романюк Л. Б. Застосування антибіотикотерапії у комплексному лікуванні гострих респіраторних вірусних інфекцій в дітей/ Л. Б. Романюк (стр.36-37)
Орос М. М. Тривожні розлади у хворих на епілепсію/ М. М. Орос (стр.38-40)
Пудяк В. Є. Імунологічні аспекти хвороб пародонта та його зв’язок із соматичною патологією/ В. Є. Пудяк, Ю. Л. Бандрівський, Н. Н. Бандрівська (стр.41-44)
П’ятночка І. Т. Частота ЛОР-патолопї у хворих на туберкульоз легень/ І. Т. П’ятночка, С. І. Корнага, Н. В. Корнага (стр.45-45)
Купновицька І. Г. Клінічна ефективність амлодипіну у хворих на есенціальну артеріальну гіпертензію/ І. Г. Купновицька, В. Г. Міщук, Н. В. Губіна (стр.47-49)
Козак Д. В. Вплив вільнорадикальних процесів, ендотоксинів та імунних реакцій на апоптоз нейтрофілів і макрофагів тканини печінки та легень у здорових білих щурів/ Д. В. Козак, Н. В. Волотовська, О. М. Креховська (стр.50-52)
Жуков В. І. Застосування альфа-ліпоєвої кислоти у комплексній терапії вертеброгенної нейрокомпресійної радикулоішемії/ В. І. Жуков, В. В. Погорєлов, О. Є. Марченко (стр.53-55)
Побічні ефекти антибактеріальної терапії у хворих на пептичну виразку шлунка та дванадцятипалої кишки в поєднанні з гепатобіліарною патологією , В. В. Василюк, О. Л. Сидоренко (стр.56-59)
Глушко Л. В. Медикаментозне лікування анемії вагітних: застосування еритропоетину/ Л. В. Глушко, В. Т. Рудник (стр.60-62)
Шкробот С. І. Кардіоемболічний інсульт: особливості клініки, діагностики та прогноз захворювання/ С. І. Шкробот, Л. С. Мілевська-Вовчук (стр.63-65)
Бухтіярова І. О. Особливості структурного ремоделювання сонних артерій і порушень судинорухової функції плечової артерії в чоловіків із гіпертонічною хворобою II стадії залежно від величини індексу маси міокарда лівого шлуночка/ І. О. Бухтіярова (стр.66-71)
Щербінін І. М. Зміни мікроциркуляції в шкірі при хірургічному лікуванні лімфедеми кінцівок/ І. М. Щербінін (стр.72-76)
Волосовець Т. М. Вміст субпопуляцій Т-лімфоцитів у тканинах пародонта в осіб із запальними та деструктивно-запальними ураженнями тканин пародонта, асоційованими з персистуючою вірусною інфекцією/ Т. М. Волосовець (стр.77-82)
Оптимізація методів лікування доброякісних захворювань шийки матки у жінок репродуктивного віку з рецидивними генітальними запальними захворюваннями , Т. Л. Вєсіч, В. В. Лазуренко (стр.83-85)
Прогнозування невиношування вагітності в ранні терміни у жінок з нейроендокринними порушеннями , С. М. Геряк, Н. І. Багній (стр.86-88)
Геряк С. М. Стан системи гемостазу у вагітних із прееклампсією/ С. М. Геряк, І. В. Корда, Н. І. Багній (стр.89-90)
Геряк С. М. Ефективність L-аргініну аспартату в комплексній корекції акушерських ускладнень на тлі метаболічного синдрому/ С. М. Геряк, А. В. Куценко (стр.91-93)
Гресько М. Д. Особливості метаболічних порушень у жінок з надмірними матковими кровотечами в пременопаузі/ М. Д. Гресько, Л. В. Ринжук (стр.94-96)
Маланчин І. М. Особливості кардіотокограми плода у вагітних з прееклампсією/ І. М. Маланчин (стр.97-98)
Лимар Л. Є. Особливості прегравідарної підготовки жінок з порушеннями менструальної функції (ПМФ) на тлі хронічних захворювань гепатобіліарної системи/ Л. Є. Лимар (стр.99-101)
Зарічанська Х. В. Лікування генітального герпесу в жінок репродуктивного віку/ Х. В. Зарічанська, Н. О. Ємець, О. Є. Стельмах (стр.102-104)
Петренко Н. В. Особливості функціонування репродуктивної системи у жінок з субклінічним гіпотиреозом/ Н. В. Петренко (стр.105-106)
Жиляєв М. М. Міцність на разрив плодових оболонок при своєчасних та передчасних пологах/ М. М. Жиляєв (стр.107-108)
Розробка лікарського засобу місцевого застосування з хмелю звичайного для лікування синуситів , В. В. Казмірчук, І. В. Поволокіна (стр.109-110)
Перспективи застосування похідних конденсованих нітрогеновмісних гетероциклів, що містять піримідиновий фрагмент, при отомікозах , О. М. Щербак, І. Д. Андреєва (стр.111-112)
Богданов В. Вл. Переваги риносептопластики в гострому періоді травми зовнішнього носа і носової перегородки/ В. Вл. Богданов, А. Г. Балабанцев, В. Вас. Богданов (стр.113-114)
Герасимчук М. Р. Електронно-мікроскопічні зміни структурних компонентів альвеол у легенях при експериментальному гострому розлитому перитоніті за умов застосування ліпшу й церулоплазміну/ М. Р. Герасимчук (стр.115-118)
Особливості порушень кисневого гомеостазу при експериментальному гострому респіраторному дистрес-синдромі у щурів , О. В. Олійник, А. В. Доброродній (стр.119-121)
Вплив мелатоніну на функцію нирок та цитокіни крові за умов уведення 2,4-динітрофенолу , Т. М. Бойчук, Ю. Є. Роговий (стр.122-125)
Шкільнюк Н. М. Ультраструктурні особливості регулювання кровотоку в судинах ока кроля при експериментальній офтальмогіпертензії/ Н. М. Шкільнюк (стр.126-129)
Івануса І. Б. Морфологічне дослідження гепатопротекторної ефективності тіотриазоліну при застосуванні ацетамінофену в комбінації з прогестинами та естрогенами в експерименті/ І. Б. Івануса, Т. К. Головата, І. 3. Кернична (стр.130-132)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Міщук В. Г., Маковецька Т. І., Луцак М. Б., Ленько М. М.
Назва : Вплив препарату "Гепадиф" на перебіг та прогноз алкогольного цирозу печінки
Місце публікування : Клініч. та експерим. патологія: укр. наук.-практ. журн./ МОЗ України, Укр. акад. наук, Наук. тов. патофізіологів України. - Чернівці: Буковин. держ. мед. акад., 2011. - Т. 10, N 2 Ч. 2. - С. 69-71. - ISSN 17274338 (Шифр КУ27/2011/10/2 Ч. 2). - ISSN 17274338
Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-67 
 
Статистика
за 01.07.2024
Кількість запитів 20132
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)