На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Мавлянов, І. Р.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.

Назва журналу :Інфекційні хвороби -2008р.,N 4
Цікаві статті :
Алексеєнко В.В. Проблема холери в Україні/ В.В. Алексеєнко (стр.5-12.)
Епідеміологічні особливості та резистентність Acinetobacter baumannii до антимікробних препаратів у багатопрофільному госпіталі (стр.13-16.)
Кожокару А.А. Імунологічний моніторинг стану протиправцевого імунітету населення України/ А.А. Кожокару, М.І. Хижняк, Л.Н. Ващека (стр.17-21.)
Епідеміологічне значення кровососних комарів у розповсюдженні збудників арбовірусних інфекцій на урбанізованих територіях півдня України (стр.22-26.)
Диференційована імунокорекція при інфекційному мононуклеозі (стр.26-30.)
Покровська Т.В. Динаміка цитокінового профілю у підлітків, хворих на гостру і хронічну Епштейна-Барр вірусну інфекцію/ Т.В. Покровська (стр.30-35.)
Мавлянов І.Р. Індукція апоптозу лімфоцитів при гострому гепатиті В у дітей - чи є маркером цитолізу гепатоцитів?/ І.Р. Мавлянов, Б.В. Шукуров (стр.36-38.)
Поширення ротавірусів у водних об'єктах довкілля України (стр.38-43.)
Шкільна М.І. Лабораторна діагностика лямбліозу/ М.І. Шкільна (стр.43-46.)
Мощич О.П. Клінічна ефективність фітопрепаратів у комплексному лікуванні дітей з гострими кишковими інфекціями/ О.П. Мощич (стр.47-50.)
Савула М.М. Диференційна діагностика інфільтративного туберкульозу та інфільтратів іншої етіології з використанням комп'ютерної томографії/ М.М. Савула, І.З. Єрмак, Н.М. Лопушанська (стр.50-54.)
Токсоплазмоз: ризик ураження плоду та методи діагностики у вагітних (стр.55-62.)
Ребенок Ж.О. Особливості етіотропної терапії інфекційних хвороб/ Ж.О. Ребенок (стр.63-65.)
Панченко Л.О. Проблемні питання персистуючих змішаних мікоплазмо-герпесвірусних інфекцій у людини/ Л.О. Панченко, І.І. Кириченко, С.І. Кандзюба (стр.66-69.)
Способи корекції регіонарної гіпоксії при патології шлунка і печінки (стр.69-73.)
Подорожна А.C. Характеристика епідемічного процесу дифтерії у Харківській області та Харкові за 1999-2008 роки/ А.C. Подорожна (стр.73-76.)
Колодій М.А. Особливості перебігу тифо-паратифозної інфекції з триденною малярією/ М.А. Колодій (стр.77-79.)
Ященко Ю.Б. Перебіг та лікування гострого правця у дитини/ Ю.Б. Ященко, Л.В. Ященко, Р.Ю. Білейчук (стр.80-81.)
Порушення імунного статусу організму людини за дії хімічних чинників та методи їх визначення (стр.82-89.)
Лариса Анатоліївна Ходак - талановитий лікар, науковець і педагог (стр.90.)
Визначний лікар-інфекціоніст і вчений. До 80-річчя Михайла Борисовича Тітова (стр.91.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мавлянов І.Р., Шукуров Б.В.
Назва : Індукція апоптозу лімфоцитів при гострому гепатиті В у дітей - чи є маркером цитолізу гепатоцитів?
Місце публікування : Інфекційні хвороби. - 2008. - N 4. - С. 36-38. (Шифр ІУ5/2008/4)
Предметні рубрики: ГЕПАТИТ B-- HEPATITIS B
ЛИМФОЦИТЫ-- LYMPHOCYTES
АПОПТОЗ-- APOPTOSIS
ДЕТИ-- CHILD
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Расуль-Заде Ю.Г., Мавлянов І.Р., Рахматуллаєв Х.Ф., Юнусова М.М., МАМАдазімова Д.Ф.
Назва : Рівень деяких цитокінів в амніотичній рідині в умовах фізіологічної і ускладненої вагітності
Місце публікування : Вісн. наук. досліджень. - 2009. - N 2. - С. 17-19. (Шифр ВУ9/2009/2)
Предметні рубрики: БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ ИНФЕКЦИОННЫЕ-- PREGNANCY COMPLICATIONS, INFECTIOUS
АМНИОТИЧЕСКАЯ ЖИДКОСТЬ-- AMNIOTIC FLUID
ЦИТОКИНИНЫ-- CYTOKININS
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2009р.,N 3
Цікаві статті :
Серебровська З.О. Пошук оптимальних режимів гіпоксичного тренування за методом зворотного дихання/ З.О. Серебровська, Т.В. Серебровська (стр.4-8.)
Вплив гіпоксичного тренування в інтервальному режимі на показники функціонального стану систем дихання, кровообігу та крові здорових людей (стр.9-11.)
П'ятночка І.Т. Вплив куріння на сатурацію крові киснем у хворих на туберкульоз легень/ І.Т. П'ятночка, С.І. Корнага, Н.В. Корнага (стр.11-13.)
Вірстюк Н.Г. Діагностичне значення фактора росту фібробластів і васкулоендотеліального фактора росту у хворих на неалкогольний стеатогепатит на тлі метаболічного синдрому і хронічного некаменевого холециститу/ Н.Г. Вірстюк, Н.Р. Сенютович (стр.13-15.)
Мілевська-Вовчук Л.С. Оптимізація комплексного лікування хворих з неврологічними порушеннями при хронічній алкогольній інтоксикації/ Л.С. Мілевська-Вовчук, С.І. Шкробот (стр.15-18.)
Коломієць Г.О. Імунопатологія хронічних уражень легень робітників машинобудівної промисловості після лікування/ Г.О. Коломієць, Л.Г. Селіхова (стр.18-21.)
Вплив тютюнокуріння на формування супутньої патології дихальних шляхів у дітей та підлітків на санаторному етапі лікування туберкульозу (стр.21-23.)
Андрейчин С.М. Ендогенна інтоксикація у пацієнтів на остеоартроз у поєднанні з хронічними гепатитами В і С та хронічними обструктивними захворюваннями легень/ С.М. Андрейчин, І.І. Ганьбергер (стр.24-25.)
Лепшина С.М. Впровадження телемедицини на кафедрі фтизіатрії і пульмонолгії Донецького національного медичного університету імені М. Горького/ С.М. Лепшина, Д.Л. Шестопалов, О.В. Тищенко (стр.26-27.)
Меленко С.Р. Особливості кріоглобулінемії при ВІЛ-інфекції/ С.Р. Меленко (стр.28-30.)
Скрипник Н.В. Значення нейрогуморальних механізмів у регуляції розвитку метаболічного синдрому з цукровим діабетом/ Н.В. Скрипник (стр.31-34.)
Дусчанов Ш.Б. Допплерографічна характеристика екстра- й інтракраніальної гемодинаміки гострих ішемічних інсультів/ Ш.Б. Дусчанов (стр.34-36.)
Дурдієв К.Ш. Особливості поширення інвалідності внаслідок психічних захворювань у Хорезмській області Республіки Узбекистан/ К.Ш. Дурдієв (стр.37-39.)
Файзуллаев Р.Б. Виявлення і ефективність лікування артеріальної гіпертензії у жителів сільської місцевості південного Приаралля/ Р.Б. Файзуллаев, М.Ю. Сабуров (стр.39-41.)
Курбанов Х.А. Частота, особливості гістогенезу пухлин очей/ Х.А. Курбанов, Р.І. Ісроїлов (стр.41-43.)
Рахманова С.С. Порівняльне вивчення циркулюючих в крові антитіл до умовно-патогенних ентеробактерій у здорових дітей і дорослих/ С.С. Рахманова, Н.А. Нуралієв, В.У. Машаріпов (стр.43-45.)
Бугера О.П. Функціональна характеристика діяльності серця у дітей з дифузним ендемічним зобом I ступеня/ О.П. Бугера (стр.45-47.)
Раззакова Р.Х. Особливості виявлення очної патології у дітей та їх диспансеризації/ Р.Х. Раззакова (стр.47-49.)
Осадчук Д.В. Патоморфологічні зміни тиреоїдної тканини у хворих на вузловий колоїдний зоб в ендемічному регіоні/ Д.В. Осадчук (стр.50-53.)
Бандрівський Ю.Л. Роль ятрогенних факторів у розвитку пародонтиту/ Ю.Л. Бандрівський, О.О. Бандрівська, О.В. Авдєєв (стр.54-55.)
Ковалик А.П. Неспецифічні гранульоми гортані: клінічна класифікація/ А.П. Ковалик (стр.55-56.)
Якубова І.І. Вивчення та аналіз пре-, пери-, постнатальних факторів, що впливають на стоматологічне здоров'я дітей/ І.І. Якубова, О.В. Крижалко, Н.С. Ісаєва (стр.57-59.)
Осарчук Н.А. Роль терапевтичних, хірургічних і ортопедичних методів лікування у наданні ортодонтичної допомоги пацієнтам із уродженими незрощеннями верхньої губи та піднебіння/ Н.А. Осарчук, О.В. Авдєєв, Є.В. Осарчук (стр.60-61.)
Пудяк В.Є. Прогностичні ознаки розвитку постекстракційного альвеоліту/ В.Є Пудяк, С.І. Черкашин (стр.62-64.)
Мавлянов І.Р. Особливості зміни показників нерозчинного гелю шлунка при експериментальній виразці у щурів на тлі застосування Бензкетозону/ І.Р. Мавлянов, С.Р. Ісмоїлов, М.Ю. Аллаберганов (стр.65-66.)
Гребеник І.М. Морфологічна характеристика і біохімічні показники ксенорогівки при кріоконсервації і ліофілізації/ І.М. Гребеник, К.С. Волков, І.М. Кліщ (стр.67-68.)
Вплив метіоніну на хронотропну функцію серця контрольних і гіпотиреоїдних щурів (стр.69-71.)
Розова К.В. Деякі механізми морфофункціональних змін у тканині легень при гіпоксичних впливах різного генезу/ К.В. Розова, Т.В. Болгова, І.М. Маньковська (стр.72-73.)
Хара М.Р. Вплив гонадектомії та гормонозамісної терапії на показники математичного аналізу ритму пошкодженого адреналіном серця самок щурів/ М.Р. Хара, В.Є. Пелих (стр.74-76.)
Міщенко В.В. Стан загальних ліпідів у мембранах еритроцитів і плазмі крові щурів при експериментальному моделюванні гіпоестрогенемії на тлі комплексної замісної терапії/ В.В. Міщенко (стр.76-78.)
Хара М.Р. Вплив гонадектомії на стан системи оксиду азоту в щурів різної статі/ М.Р. Хара, А.М. Дорохіна (стр.78-80.)
Говда Р.В. Зміни водно-електролітного та хімічного складу довгих кісток скелета, адаптованих до позаклітинного зневоднення тварин після 12 тижнів реадаптації через важкий ступінь зневоднення та залежно від стану автономної нервової системи/ Р.В. Говда (стр.80-82.)
Ефективність препарату Ізофон при лікуванні експериментального туберкульозу нелінійних мишей (стр.83-84.)
Проблеми та перспективи комп'ютерної спірометрії у виявленні патофізіологічних порушень вентиляційної функції дихання (стр.85-86.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мавлянов І.Р., Ісмоїлов С.Р., Аллаберганов М.Ю.
Назва : Особливості зміни показників нерозчинного гелю шлунка при експериментальній виразці у щурів на тлі застосування Бензкетозону
Місце публікування : Вісн. наук. досліджень. - 2009. - N 3. - С. 65-66. (Шифр ВУ9/2009/3)
Знайти схожі

 
Статистика
за 29.06.2024
Кількість запитів 25113
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)