На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Картотека авторефератів дисертацій (1)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Криницька, І. Я.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 87
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Дмухальська Є.Б., Ястремська С.О., Криницька І.Я., Бекус І.Р.
Назва : Вікові особливості зміни вмісту молекул середньої маси у фракціях плазми крові щурів з кадмій-гідразиновим токсикозом та за корекції дипептидом
Місце публікування : Мед. хімія. - 2004. - Т. 6, № 3. - С. 38-40. (Шифр МУ8/2004/6/3)
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Медична хімія -2006р. т.8,N 3
Цікаві статті :
Антиоксидантна активність та її взаємозв'язок із квантово-хімічними та іншими параметрами сірковмісних хіназолінів (стр.7-15.)
Синтез і біологічна активність 3-гетерилкумаринів з циклами оксадіазолу, триазолу, тіадіазолу та продуктів їх хімічних перетворень (стр.16-24.)
Дослідження антирадикальних властивостей кріопротекторів та їх впливу на інтенсивність ПОЛ у системі "тромбоцити-плазма" (стр.25-28.)
Загайко А.Л. Зміни активності систем регуляції апетиту при хронічному соціальному стресі та експериментальному метаболічному синдромі+/ А.Л. Загайко, Л.М. Вороніна, К.В. Стрельченко (стр.29-34.)
Грицик А.Р. Вивчення елементного складу рослин роду тирлич/ А.Р. Грицик (стр.35-37.)
Кучменко О.Б. Регуляція вмісту Убіхінону й активності убіхінонзалежних оксидоредуктазних систем ланцюга транспорту електронів за умов вітамін Е- гіповітамінозу/ О.Б. Кучменко, Д.М. Петухов, Г.В. Донченко (стр.38-40.)
Тарасенко Л.М. Паралелізм активації вільнорадикальних процесів і протеолізу в тканинах при гострому емоційному стресі/ Л.М. Тарасенко, К.С. Непорада, В.В. Корольова (стр.41-44.)
Заічко Н.В. Вплив тіольних сполук та їх дисульфідних форм на агрегацію тромбоцитів людини/ Н.В. Заічко, О.О. Пентюк (стр.45-47.)
Стан прооксидантної та антиоксидантної систем при різних онкопатологіях (стр.48-50.)
Ігрунова К.М. Енергообмін та апоптоз клітин крові при іммобілізаційному стресі/ К.М. Ігрунова, Ю.І. Губський (стр.51-53.)
Стан перекисного окиснення ліпідів і білків та рівень мелатоніну в жінок з клімактеричним синдромом (стр.54-56.)
Пономаренко О.А. Вплив глутаргіну на стан слизової оболонки шлунка при експериментальному ульцерогенезі у щурів/ О.А. Пономаренко (стр.57-59.)
Стан антиоксидантного захисту тварин з патологією гастродуоденальної зони при поєднаній дії глутаргіну та магнітного поля (стр.60-62.)
Скляров О.Я. Зміни процесів ліпопероксидації та активності ензимів системи антиоксидантного захисту при введенні олії амаранту за умов експериментального виразкового коліту/ О.Я. Скляров, Н.Б. Ковалик (стр.63-66.)
Барська М.Л. Дослідження окремих ланок окисного та неокисного шляхів обміну L-аргініну в лейкоцитах при цукровому діабеті 1-го типу / М.Л. Барська, І.В. Бродяк, Н.О. Сибірна (стр.67-69.)
Антиоксидантна активність різних частин ехінацеї пурпурової як показник її профілактичної та лікувальної цінності (стр.70-72.)
Ясінська О.В. Статеві особливості реагування про- та оксидантної систем плазми крові на гіпобаричну гіпоксію за умов різної тривалості фотоперіоду/ О.В. Ясінська (стр.73-75.)
Оцінка стану глутатіонової системи в імунокомпетентних клітинах крові за дії низькоінтенсивного рентгенівського опромінення (стр.76-78.)
Інтенсивність процесів окиснювальної модифікації білків у крові щурів за умов токсичного гепатиту та комбінованої дії настоянки ехінацеї пурпурової та етонію (стр.79-81.)
Ільчишин Н.В. Вплив L-аргініну на функціональний стан тромбоцитів за умов алкогольної інтоксикації/ Н.В. Ільчишин, Е.Г. Телеш, Н.О. Сибірна (стр.82-84.)
Гонський Я.І. Вплив поєднаної дії металокомплексу гістидинату міді та ентеросорбенту Фібрабет на показники білкового обміну на тлі рентгенівського опромінення/ Я.І. Гонський, О.І. Острівка (стр.85-88.)
Роль вільнорадикальних процесів у механізмах пластичності мозку, зумовленої пренатальним стресом (стр.89-91.)
Василинчук Н.М. Компоненти Глікокаліксу та щільність адренорецепторів плазматичних мембран кардіоміоцитів при поєднаному впливі гіперхолестеринемії і больового стресу в експерименті : ефекти дилтіазему/ Н.М. Василинчук, Л.С. Мхітарян (стр.92-94.)
Вплив Аторвастатину на процеси вільнорадикального окиснення білків та ліпідів крові хворих на ішемічну хворобу серця (стр.95-97.)
Дослідження фрагментованості фібронектину людини за умов запального процесу (стр.98-100.)
Міщук О.В. Стан системи антиоксидантного захисту в тканинах молюсків з малої річки Гнізна/ О.В. Міщук, О.Б. Столяр (стр.101-103.)
Каліновська І.В. Стан антиоксидантної системи крові вагітних з плацентарною недостатністю/ І.В. Каліновська (стр.104-106.)
Вплив композиції магнелонг, гліцину, емоксипіну та пірацетаму на розвиток оксидативного стресу в мозку щурів з гострими порушеннями мозкового кровообігу (ішемічний інсульт) (стр.107-110.)
Кімакович В.Й. Процеси ліпопероксидації та активність ензимів антиоксидантного захисту в слизових оболонках шлунка і товстої кишки за умов поєднаної дії Лансопразолу з проглумідом та німесулідом у щурів/ В.Й. Кімакович, П.О. Скляров (стр.111-114.)
Скляров О.Я. Роль вітамінів Е та С в антиоксидантних процесах органів травної системи/ О.Я. Скляров, В.С. Журомський (стр.115-118.)
Вміст та глікозильованість альфа-кислого глікопротеїну при гострих , хронічних вірусних гепатитах та онкозахворюваннях (стр.119-121.)
Криницька І.Я. Вплив карнітину хлориду на показники білкового обміну у щурів за умов гострого алкогольного отруєння на тлі інтоксикації солями кадмію та свинцю/ І.Я. Криницька, І.М. Кліщ, І.Р. Бекус (стр.122-125.)
Андрейчин С.М. Особливості проявів ендогенної інтоксикації до і після проведенного лікування хронічної серцевої недостатності/ С.М. Андрейчин, М.І. Марущак (стр.126-129.)
Ярошенко Т.Я. Ефект поєднаного застосування інгібітора індуцибельної NO-синтази N-(3-амінометил)бензил) ацетамідину і субстрату синтази оксиду азоту L- аргініну на гепатотоксичність алілового спірту/ Т.Я. Ярошенко (стр.130-133.)
Федевич Ю.М. Кінетичні параметри пероксидазної активності гемоглобіну (Hb) та його комплексу з гаптоглобіном (Hp)/ Ю.М. Федевич, О.Я. Скляров (стр.134.)
Порушення енергетичної регуляції дихання мітохондрій печінки при експериментальному бронхообструктивному синдромі різного ступеня тяжкості (стр.135.)
Активність глутатіонзалежних ферментів при експериментальному бронхообструктивному синдромі (стр.136.)
Вплив процесу ліпопереокиснення на лікування і реабілітацію хворих на рак щитоподібної залози (стр.139.)
Порохнавець Х.І. Зміна концентрації оксиду азоту в гепатоцитах щурів на фоні стресу/ Х.І. Порохнавець, Л.Є. Порохнавець, А.С. Кость (стр.137.)
Дослідження антиоксидантної активності конденсованих похідних [1,2,4]-триазинонів в умовах моделювання нітрозуючого та оксидативного стресу in vitro (стр.138)
Вплив процесу ліпопереокиснення на лікування і реабілітацію хворих на рак щитоподібної залози (стр.139.)
Зміни у структурі та функціях мітохондрій лімфомних клітин під час індукції апоптозу (стр.140.)
Горбачова С.В. Експериментальні дослідження церебропротекторних сластивостей композиційного препарату Магнелонг/ С.В. Горбачова, І.Ф. Бєленічев, Н.В. Бухтіярова (стр.141.)
Завербна Л.В. Залежність процесів вільнорадикального окиснення у ротовій рідині учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС від наявності протезних конструкцій/ Л.В. Завербна (стр.142.)
Активація вільнорадикального окиснення у печінці сирійських хом'ячків з експериментальним метаболічним синдромом (стр.143.)
Бєленічев І.Ф. Вплив продукції NO на поведінкові реакції щурів під впливом хронічного іммобілізаційного стресу/ І.Ф. Бєленічев, С.В. Павлов (стр.144.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Криницька І.Я., Кліщ І.М., Бекус І.Р.
Назва : Вплив карнітину хлориду на показники білкового обміну у щурів за умов гострого алкогольного отруєння на тлі інтоксикації солями кадмію та свинцю
Місце публікування : Мед. хімія. - 2006. - Т. 8, N 3. - С. 122-125. (Шифр МУ8/2006/8/3)
ДРНТІ : 76.03.31
Предметні рубрики: КСЕНОБИОТИКИ-- XENOBIOTICS
АЛКОГОЛЬНАЯ ИНТОКСИКАЦИЯ-- ALCOHOLIC INTOXICATION
БЕЛКИ-- PROTEINS
СПИРТ ЭТИЛОВЫЙ-- ALCOHOL, ETHYL
СВИНЕЦ-- LEAD
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Науковий вісник Ужгородського університету -2007р.,N 30
Цікаві статті :
Антонюк С.В. Структурно-функціональні зміни респіраторного відділу легенів при стронцієвій пневмопатії в експерименті/ С.В. Антонюк, О.О. Коцарєва, В.В. Цоцко (стр.3-9.)
Ахтемійчук Ю.Т. Мікроанатомія та кровопостачання пієлоуретерального сегмента в ранньому періоді онтогенезу людини/ Ю.Т. Ахтемійчук, С.О. Лісничок (стр.9-14.)
Георгіца В.М. Структурна організація пахвинної ділянки в новонароджених/ В.М. Георгіца (стр.15-16.)
Криницька І.Я. Динаміка показників ендогенної інтоксикації у щурів за умов гострого алкогольного отруєння на тлі хронічного ураження солями кадмію та свинцю/ І.Я. Криницька, І.М. Кліщ (стр.16-19.)
Маляр Н.М. Ймовірнісні методи медичного прогнозування (огляд літератури)/ Н.М. Маляр, Я.О. Руснак (стр.19-21.)
Слободян О.М. Кореляційний аналіз параметрів панкреатодуоденального органокомплексу в другій половині плодового періоду онтогенезу людини/ О.М. Слободян, Ю.Т. Ахтемійчук, Ю.Є. Роговий (стр.21-25.)
Федонюк Я.І. Поєднання тазової ектопії яєчок із гіпоспадією у десятимісячного плода людини/ Я.І. Федонюк, А.С. Головацький, Є.Ф. Пірус (стр.25-26.)
Рівень оксиду азоту як критерій ефективності реабілітації дітей, хворих на бронхіальну астму в умовах поєднаної спелео-валкіон терапії (стр.27-29.)
Бичко М.В. Клініко-гемодинамічні ефекти Лерканідипіну у хворих на артеріальну гіпертензію в поєднанні зі стенокардією/ М.В. Бичко (стр.29-33.)
Перекисне окислення ліпідів та стан антиоксидантного захисту у хворих на хронічні обструктивні захворювання легень зі вторинною імунною недостатністю (стр.33-36.)
Сучасні методи неінвазивної скринінг-діагностики активного гелікобактеріозу в Карпатському регіоні (стр.36-38.)
Дикий Б.В. Вплив холодних водних процедур на показникиартеріального тиску та пульсу у здорових та у людей з підвищеним артеріальним тиском залежно від фаз місяця/ Б.В. Дикий, В.Ю. Плоскіна, А.М. Братасюк (стр.39-43.)
Дікал М.В. Функціональні та гістоензимохімічні особливості нирок за умов розвитку тубуло-інтерстиційного синдрому при хронічному нефриті Мазугі/ М.В. Дікал (стр.43-46.)
Донченко В.Л. Рідкісний випадок пухлиноподібного ураження дихальної системи туберкульозом/ В.Л. Донченко, О.М. Русановський, В.В. Скрип (стр.46-49.)
Питне використання слабосульфідної маломінералізованої води джерела "Синяк" при хронічних захворюваннях верхнього відділу травного каналу у дітей (стр.49-52.)
Вплив лазеротерапії на клінічні прояви та показники перекисного окислення ліпідів і антиоксидантну систему у хворих на остеоартроз (стр.52-54.)
Корсак Ю.В. Комплексна метаболічна терапія у лікуванні серцевої недостатності у діабетиків, хворих на ішемічну хворобу серця/ Ю.В. Корсак (стр.55-58.)
Лемко І.І. Особливості імунного статусу у хворих з ерозивно-виразковими ураженнями гастродуоденальної зони/ І.І. Лемко, В.П. Казанкевич (стр.59-63.)
Лемко І.С. Сучасні підходи до застосування спелеотерапії при бронхіальній астмі в умовах солекопалень/ І.С. Лемко (стр.63-66.)
Вплив генотипних властивостей вірусу гепатиту B на перебіг гострої та хронічної HBV- інфекції (стр.66-69.)
Миронюк І.С. Етіопатогенез і мінливість форм псоріазу (огляд літератури)/ І.С. Миронюк (стр.69-77.)
Поляк В. М. Комп'ютерна томографія в оцінці розповсюдження центрального раку легень/ В. М. Поляк, О.С. Бабенко, М.Я. Лошак (стр.77-82.)
Характеристика бальнеологічних реакцій у хворих на деформуючий остеоартроз при сірководневій бальнеотерапії (стр.82-85.)
Санаторно-курортна реабілітація хворих на цукровий діабет та ожиріння в умовах санаторію "Квітка полонини" (стр.85-88.)
Порівняльна оцінка ефективності лікування хворих на цироз печінки Глутаргіном та Тіотриазоліном (стр.88-91.)
Товт-Коршинська М.І. Зміни в показниках імунітету та захворюваність гострими респіраторними інфекціями у курців тютюну / М.І. Товт-Коршинська (стр.91-93.)
Етіологічна структура сепсису в лікувальних закладах Ужгорода та особливості емпірічної терапії в початковому періоді (стр.93-97.)
Клініко-епідеміологічні особливості перебігу корі в Закарпатській області під час спалаху 2006 року (стр.97-101.)
Тіотриазолін у комплексному лікуванні хворих на артеріальну гіпертензію з ознаками хронічної серцевої недостатності (рандомізоване дослідження) (стр.101-104.)
Філоненко М.В. Активність металоферментів у крові хворих на гострий інфаркт міокарда/ М.В. Філоненко (стр.105-107.)
Фурдела М.Я. Морфометрична характеристика ремоделювання серця при експериментальному цукровому діабеті за наявності серцевих аритмій/ М.Я. Фурдела (стр.108-110.)
Чмиленко Т.С. Особливості зміни мікроелементного статусу дітей, що проживають в умовах промислового міста/ Т.С. Чмиленко, О.В. Саєвич, Ф.О. Чмиленко (стр.110-116.)
Британчук Р.В. Сучасні погляди на комплексне лікування розповсюджених форм перитоніту в токсичній фазі (огляд літератури)/ Р.В. Британчук (стр.117-122.)
Вацеба Р.Є. Застосування N-ацетилцистеїну і дексаметазону для профілактики легеневих ускладнень у хворих на гострий деструктивний панкреатит/ Р.Є. Вацеба, С.М. Чуклін (стр.123-126.)
Гербут С.Ф. Хірургічне лікування пахвинних гриж у дітей першого року життя/ С.Ф. Гербут, М.І. Чаварга, В.М. Хурсін (стр.126-128.)
Особливості лікування післяопераційних менінгоенцефалітів у хворих нейроонколологічного профілю (стр.128-134.)
Дубок В.А. Біокераміка в сучасній медицині/ В.А. Дубок, О.П. Дудік, О. В. Шинкарук (стр.134-141.)
Зінчук О.М. Офтамологічні ураження при Лайм-Бореліозі (випадки із практики)/ О.М. Зінчук, Б.А. Герасун, А.С. Гудзь (стр.142-145.)
Клінічні основи використання CA15.3 в оцінці прогнозу та ефективності лікування у хворих на рак грудної залози (стр.145-150.)
Рузібаєв Р.Ю. Динаміка мінеральної щільності кісткової тканини в оперованих пацієнтів із виразковою хворобою/ Р.Ю. Рузібаєв (стр.150-152.)
Русин В.І. Особливості протокової системи підшлункової залози у патогенезі утворення псевдокіст/ В.І. Русин, О.О. Болдіжар, П.О. Болдіжар (стр.153-157.)
Віддалені результати гастректомії з приводу раку шлунка, ускладненого кровотечею (стр.157-159.)
Русин В.І. Можливості непрямої реваскуляризації при дистальній оклюзії стегново-підколінно-гомілкового сегмента/ В.І. Русин, В.В. Корсак, Я.М. Попович (стр.160-165.)
Фомін П.Д. Профузні кровотечі - ризик летальності при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки/ П.Д. Фомін, С.Й. Запорожан, П.О. Герасимчук (стр.165-167.)
Тендерні особливості імунореактивності та їх клінічне значення при захворюваностях ЦНС (сучасний стан проблеми) (стр.168-170.)
Шимон В.М. Реконструктивні операції при пошкодженні грудного та поперекового відділів хребта (огляд літератури)/ В.М. Шимон, М.М. Василинець, І.Й. Пічкар (стр.170-174.)
Лизин Т.М. Гістологічна діагностика сенсорних інкапсульованих тілець Фатерапачіні у ворсинах плаценти вагітної жінки з передчасними пологами / Т.М. Лизин (стр.175-176.)
Шарган Г.З. З історії медицини рідного краю/ Г.З. Шарган, О.Д. Закривидорога (стр.177-178.)
Аналіз роботи служби швидкої медичної допомоги Закарпатської області (стр.179-182.)
Процюк Т.Л. Особливості зміни охватних розмірів тіла та товщини підшкірно-жирових складок, показників соматотипу та компонентного складу маси тіла у міських підлітків, хворих на бронхіальну астму, які проживають на території Подільського регіону/ Т.Л. Процюк (стр.183-186.)
Розвиток та досягнення неврологічної служби Закарпаття за 60 років (стр.186-189.)
Характеристика смертності населення Закарпатської області за даними 2001-2005 років (стр.189-192.)
Фера О.В. Особливості соціально-гігієнічних умов життя і праці сільського населення ендемічного регіону ( на прикладі Закарпатської області)/ О.В. Фера, А.О. Керецман (стр.192-195.)
Фера О.В. Причини та нозологічна структура первинної інвалідності населення Закарпаття за 2001-2005 роки/ О.В. Фера, А.І. Палко (стр.195-197.)
Фера О.В. Характеристика захворюваності населення м.Ужгород у динаміці за 2001-2005 роки/ О.В. Фера, Р.Ю. Погоріляк, Л.О. Качала (стр.198-200.)
Фера О.В. обґрунтування системних заходів із первинної профілактики захворювань і охорони довкілля Закарпаття (аналітичне дослідження і рекомендації)/ О.В. Фера, М.І. Турянчик (стр.200-203.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Криницька І.Я., Кліщ І.М.
Назва : Динаміка показників ендогенної інтоксикації у щурів за умов гострого алкогольного отруєння на тлі хронічного ураження солями кадмію та свинцю
Місце публікування : Наук. вісн. Ужгород. ун-ту. - 2007. - N 30. - С. 16-19. (Шифр НУ7/2007/30)
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Гонський Я.І., Бакалюк О.Й., Підручна С.Р., Криницька І.Я., Дмухальська Є.Б., Ястремська С.О., Острівка О.І., Шершун Г.Г., Саюк Н.П., Рубіна Л.М.
Назва : корегуючий вплив харчової добавки "Фібрабет" на показники ліпідного та білкового обміну у хворих з цукровим діабетом та хронічним гломерулонефритом
Місце публікування : Фармац. часопис. - 2007. - N 1. - С. 70-72. (Шифр ФУ13/2007/1)
ДРНТІ : 76.31
Предметні рубрики: ДИАБЕТ САХАРНЫЙ-- DIABETES MELLITUS
ГЛОМЕРУЛОНЕФРИТ-- GLOMERULONEPHRITIS
ПИЩЕВЫЕ ДОБАВКИ-- FOOD ADDITIVES
Знайти схожі

7.

Назва журналу :Медична хімія -2007р. т.9,N 1
Цікаві статті :
Захисні властивості S-вмісних похідних хіназолонів - сполук NKC-153, NC-109 - за умов отруєння тетрахлорметаном. Дослідження in vivo (стр.5-10.)
Нанорозмірні системи глинистих мінералів та кремнезему в комплексному лікуванні хворих на гемофілію А (стр.11-15.)
Губський Ю.І. Вивчення субмолекулярних та квантово-хімічних механізмів антиоксидантної дії природних та синтетичних фенолів. II. Енергетичні та кінетичні характеристики утворення вільних радикалів молекулами фенольних сполук/ Ю.І. Губський, О.В. Афанасенко (стр.16-19.)
Дослідження можливого впливу екстракту кореневищ і коренів пирію повзучого на геном соматичних та генеративних клітин ссавців (стр.20-23.)
Загайко А.Л. Вплив поліфенольних комплексів, отриманих з винограду культурного, на розвиток експериментального метаболічного синдрому в сирійських хом'ячків/ А.Л. Загайко (стр.24-30.)
Міщенко О.Я. Порівняльне вивчення церебропротекторної дії засобу Поллентар та його складових субстанцій при експериментальній церебральній ішемії/ О.Я. Міщенко, Л.В. Яковлєва, С.Ю. Штриголь (стр.31-35.)
Активність окисно-відновних ферментів у нейтрофілах крові при ішемічній хворобі серця (стр.36-38.)
Романовська І.І. Іммобілізація папаїну та сечовини в полівініловий спирт/ І.І. Романовська, С.С. Декіна (стр.39-42.)
Гринчук Ф.В. Динаміка біохімічних показників окисно-відновної системи крові щурів за умов перитоніту та його розвитку на тлі поєднаної патології/ Ф.В. Гринчук (стр.43-48.)
Сидора Н.В. Дослідження елементного складу плодів та екстрактів видів глоду/ Н.В. Сидора, А.М. Ковальова (стр.49-52.)
Бекус І.Р. Особливості ліпідного статусу печінки за умов гострого алкогольного отруєння на фоні хронічної інтоксикації солями кадмію та свинцю/ І.Р. Бекус, І.М. Кліщ, І.Я. Криницька (стр.53-56.)
Перекисне окиснення ліпідів у патогенезі атеросклерозу та можливості його корекції ліпофлавоном (стр.57-61.)
Експериментальне вивчення впливу нового неопіоїдного анальгетика Піродазолу на адренергічну та холінергічну системи (стр.62-66.)
Шебеко С.К. Вплив Глюкозаміну Гідрохлоріду та його комбінації з Диклофенаком Натрію на пере хронічної ниркової недостатності в експериментібіг / С.К. Шебеко, І.А. Зупанець (стр.67-70.)
Шебеко С.К. Влияние Глюкозамина Гидрохлорида и его комбинации с Диклофенаком Натрия на течение хронической почечной недостаточности в эксперименте/ С.К. Шебеко, И.А. Зупанец (стр.71.)
Гиріна О.М. Оцінка ліпідних показників еритроцитів у хворих з метаболічним синдромом/ О.М. Гиріна, О.О. Карлова, Т.С. Брюзгіна (стр.72-75.)
Шеремета Л.М. Дослідження профілактичної противиразкової активності ліпосомального Кверцетину при гострій виразці шлунка в експерименті/ Л.М. Шеремета (стр.76-80.)
Вивчення умов конденсації Кневенагеля Малонодинітрилу та ціанооцтового ефіру як попередньої стадії синтезу біологічно активних речовин (стр.81-85.)
Попова Л.Д. Вплив Триптофану на вміст нейромедіаторів у головному мозку щурів із різним рівнем судомної готовності/ Л.Д. Попова (стр.86-90.)
Синтез 2-[(3-заміщених-4-оксо-3,4-дигідро[1]бензофуро[3,2-D]піримідин-2-ІЛ)сульфаніл]-N-алкіл(арил)ацетамідів та їх протимікробна дія (стр.91-94.)
Гуніна Л.М. Зміни показників крові та прооксидантно-антиоксидантного балансу в мембранах еритроцитів під впливом препарату Ритмокор при інтенсивному фізичному навантаженні/ Л.М. Гуніна (стр.95-99.)
Втрата гена білка Секурину (PTTG) приводить до пригнічення активації Т-лімфоцитів (стр.100-103.)
Пихтеєва О.Г. Оксидативний стрес як один з універсальних механізмів токсичної дії різних сполук ртуті/ О.Г. Пихтеєва, Д.В. Большой, О.В. Третьякова (стр.104-107.)
Рузібаєв Р.Ю. Кальцій-фосфорний обмін і стан кісткової тканини у пацієнтів після хірургічного лікування виразкової хвороби у віддалений період/ Р.Ю. Рузібаєв (стр.108-111.)
Спектрофотометричний метод визначення метилмалонової кислоти в сечі (стр.112-114.)
Пікас О.Б. Стан жирнокислотного спектра ліпідів сироватки крові ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, хворих на фіброзно-кавернозний туберкульоз легень / О.Б. Пікас, В.І. Петренко, Т.С. Брюзгіна (стр.115-117.)
Наконечна О.А. Стан внутрішньоклітинної медіації за умов впливу токсичного стресу та гіперхолестеринемії/ О.А. Наконечна (стр.118-121.)
Вплив Т-2 токсину на функціональні параметри нервових клітин та застосування Гіпохлориту Натрію як детоксиканту (стр.122-125.)
Пентюк О.О. Вітаміни В9, В12 та В6, поліморфізм ферментів їх обміну, зв'язок з метаболізмом гомоцистеїну, роль у патології. Ренесанс клінічної вітамінології/ О.О. Пентюк, М.Б. Луцюк, І.І. Андрушко (стр.126-131.)
Покотило О.С. Синтез ліпідів у слизовій тонкої кишки морських свинок з гіперхолестеринемією при додаванні до їх раціону соняшникової олії/ О.С. Покотило (стр.132-134.)
Михайлів Л.М. Динаміка біохімічних показників у хворих на хронічний пієлонефрит під час розвантажувально-дієтичної терапії/ Л.М. Михайлів (стр.135-137.)
Оцінка впливу препарату Гліпек на функціональний стан центральної нервової системи щурів (стр.138-140.)
Пошук біологічно активних речовин у ряді похідних 2-(піридин-2-ІЛ)-5-ілідентіазоло-(3,2-В)-1,2,4-триазол-6(5Н)-онів (стр.141-143.)
Лихацька Т.В. Порушення маркерів кісткового метаболізму та деструкції сполучної тканини у хворих з поєднаною патологією гастродуаденопанкреатичної зони і печінки та їх корекція/ Т.В. Лихацька, С.М. Андрейчин (стр.144-146.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бекус І.Р., Кліщ І.М., Криницька І.Я.
Назва : Особливості ліпідного статусу печінки за умов гострого алкогольного отруєння на фоні хронічної інтоксикації солями кадмію та свинцю
Місце публікування : Мед. хімія. - 2007. - Т. 9, N 1. - С. 53-56. (Шифр МУ8/2007/9/1)
Знайти схожі

9.

Назва журналу :Медична хімія -2007р. т.9,N 4
Цікаві статті :
Матеріали конференції " Роль месенджерних систем у патогенезі патологічних процесів різної етіології" 12-13 листопада 2007 року (стр.6-91.)
Сван О.Б. Вплив холодового стресу і локальної кріодеструкції шкіри на функціональний стан печінки в експерименті та його корекція/ О.Б. Сван (стр.6-10.)
Коваль М.І. Вікові особливості обміну ліпідів у щурів при отруєнні парацетамолом і їх корекція/ М.І. Коваль, О.С. Покотило (стр.11-13.)
Бродяк І.В. Механізми адаптації лейкоцитів крові до зміни продукції оксиду азоту за умов експериментального цукрового діабету/ І.В. Бродяк, Н.О. Сибірна (стр.14-16.)
Скляров О.Я. Зміни процесів ліпопероксидації, активності ензимів антиоксидантного захисту та вмісту NO у слизовій оболонці шлунка і тканіні серця щурів при тривалому блокуванні циклооксигенази-2 та Н+, Л+-АТФази/ О.Я. Скляров, І.С. Фоменко, Т.І. Бондарчук (стр.17-20.)
Дослідження біологічного ефекту екстракту галеги лікарської (Galega officinalis) (стр.21-23.)
Ярошенко Т.Я. Корекція викликаного аліловим спиртом ураження печінки за допомогою поєднаного застосування інгібітора індуцибельної синтази оксиду азоту 1400 W і субстрату синтази оксиду азоту L-аргініну/ Т.Я. Ярошенко, М.М. Корда (стр.24-27.)
Вплив аміногуанідину на стан киснетранспортної системи еритроцитів за умов цукрового діабету 1-го типу (стр.28-31.)
Дія Т-2 токсину на інтенсивність процесів перекисного окиснення ліпідів у різних ділянках головного мозку курей (стр.31-33.)
Ємельяненко В.Ю. Взаємозв'язок між процесами ліпопероксидації і NO-синтазною системою при стресовому ушкодженні слизової оболонки шлунка та їх корекція даларгіном/ В.Ю. Ємельяненко, О.Я. Скляров (стр.34-37.)
Острівка О.І. Порушення антиоксидантної, NO-систем, ендогенної інтоксикації за дії нітриту натрію і хлориду кадмію та їх корекція L-аргініном/ О.І. Острівка, Я.І. Гонський (стр.38-41.)
Ільчишин Н.В. Структурно-функціональний стан еритроцитарних мембран за умов алкогольної інтоксикації/ Н.В. Ільчишин, Н.І. Климишин, Н.О. Сибірна (стр.42-43.)
Роль метаболітів оксиду азоту в патогенезі аманіта-фаллідинової інтоксикації (стр.44-46.)
Чернухіна О.О. Фармакологічна корекція системи L-аргінін-оксид азоту і стан печінки при цукровому діабеті/ О.О. Чернухіна (стр.47-50.)
Олещук О.М. Застосування модуляторів синтезу оксиду азоту при токсичному і холестатичному ураженнях печінки в експерименті/ О.М. Олещук (стр.51-54.)
Заморський І.І. Роль мелатонінергічної системи організму в механізмах негайної адаптації до гострої гіпоксії/ І.І. Заморський (стр.55-57.)
Гонський Я.І. Динаміка показників пероксидного окиснення ліпідів та антиоксидантної системи у щурів, уражених натрію нітритом і кадмію хлоридом/ Я.І. Гонський, М.І. Борис (стр.58-61.)
Черняшова В.В. Вплив L-аргініну на стан печінки при гострому перитоніті в експерименті/ В.В. Черняшова, К.А. Посохова (стр.62-64.)
Камишний О.М. Вплив експериментального цукрового діабету на рівень експресії індуцибельної NO-синтази в тимусі щурів із спонтанною гіпертензією/ О.М. Камишний (стр.65.)
Гоженко А.І. Особливості обміну циклу оксиду азоту у водіїв автотранспорту із тривалим професійним стажем/ А.І. Гоженко, О.В. Горша, Б.А. Насибуллін (стр.66.)
Панченко Н.В. Роль оксиду азоту в патогенезі увеїту, ускладненого гіпотонією очного яблука/ Н.В. Панченко, Т.О. Кудіна (стр.67.)
Горша О.В. Стан показників циклу оксиду азоту в дітей з дитячим церебральним паралічем/ О.В. Горша (стр.68.)
Особливості синтазного та аргіназного шляхів метаболізму NO в ендот6еліоцитах білих щурів за умов хронічного гіперімунокомплексного синдрому (стр.69-70.)
Глушко Л.В. Рівні фактори некрозу пухлин-альфа в крові хворих на остеоартроз на тлі ішемічної хвороби серця/ Л.В. Глушко, С.В. Федоров, Адед Ізгак (стр.71.)
Нейко Н.В. Рівні фактори некрозу пухлин-альфа в ротовій рідині хворих на хронічний пародонтит на тлі ішемічної хвороби серця/ Н.В. Нейко, Н.О. Стасюк (стр.72.)
Демків І.Я. Вплив ентеросорбенту Альгігель на показники антиоксидантної системи організму білих щурів з гострим отруєнням етанолом на фоні хронічної інтоксикації солями важких металів/ І.Я. Демків, І.Р. Бекус, І.М. Кліщ (стр.73.)
Бекус І.Р. Показники обміну ліпідів за умов гострого отруєння етиловим спиртом на фоні тривалого введення солей кадмію та свинцю/ І.Р. Бекус, І.М. Кліщ, М.В. Чорна (стр.74.)
Вплив поєднаної дії хлоридів кадмію та кобальту на вміст активних форм кисню у щурів (стр.75.)
Шинкарюк В.Г. Вміст церулоплазміну при гострій нирковій недостатності за різних умов освітлення/ В.Г. Шинкарюк, І.І. Заморський (стр.76.)
Фармакологічна корекція метаболічних порушень та ендотеліальної дисфункції у щурів, опромінених від джерела 60СО (стр.77.)
Шепетько М.В. Вплив фосфатидилхолінових ліпосом на скоротливу активність ворітної вени, стимульованої альфа-адреноагоністами/ М.В. Шепетько, А.В. Стефанов (стр.78.)
Степанюк Г.І. Ефективність 4-хіназолону за умов гострого порушення мозкового кровобігу/ Г.І. Степанюк, О.А. Ходаківський (стр.79.)
Нечай А.В. Антиоксидант церулоплазмін та підбір його дози при гострій нирковій недостатності в експерименті/ А.В. Нечай (стр.80-81.)
Пасевич С.П. Динаміка змін прооксидантно-антиоксидантної рівноваги у нирках щурів за умов впливу хронічної гіпобаричної гіпоксії/ С.П. Пасевич, І.І. Заморський (стр.82.)
Децик О.І. Вплив блокування ЦОГ-2 на процеси ліпопероксидації та вміст оксиду азоту в товстій кишці щурів при цукровому діабеті 1 типу/ О.І. Децик, О.Я. Скляров (стр.83.)
Зарицька М.В. Дослідження механізмів участі оксиду азоту у функціонуванні месенджерних систем за умов експериментальної патології міокарда/ М.В. Зарицька, Ю.І. Губський (стр.84.)
Посохова К.А. Захисна активність рексоду та аміногуанідину при гострому панкреатиті в експерименті/ К.А. Посохова, О.З. Яремчук (стр.85.)
Посохова К.А. Роль системи оксиду азоту в патогенезі судинних ускладнень при цукровому діабеті/ К.А. Посохова, О.О. Чернухіна (стр.86.)
Хара М.Р. Вплив активатора опіатних рецепторів даларгіну на інтенсивність процесу ліпопероксидації в пошкодженому адреналіном серці залежно від статі/ М.Р. Хара, Г.С. Сатурська (стр.87.)
Вплив модуляторів активності холінорецепторів на ступінь пошкодження серця адреналіном у самців і самок зі збереженими та видаленими гонадами (стр.88.)
Хара М.Р. Порівняльний аналіз вираження метаболічних змін та активності системи оксиду азоту в пошкодженому адреналіном серці старих щурів різної статі/ М.Р. Хара, А.А. Лепявко (стр.89.)
Кузьмак І.П. Вміст білка і показники амінотрансфераз у щурів, отруєних блідою поганкою/ І.П. Кузьмак, І.Я. Криницька (стр.90.)
Радіоіндукована окисна модифікація білків та активність ензимів антиоксидантного захисту лімфоцитів щурів (стр.91.)
Вороніна Л.М. Вивчення гепатопротекторної активності екстракту, отриманого з гички буряка звичайного -бевугепатину/ Л.М. Вороніна, І.В. Сенюк, К.В. Стрельченко (стр.92-95.)
Анатомічна будова трави арніки листяної (Arnica foliosa Nutt.) (стр.96-98.)
Оленович О.А. Стан про- та антиоксидантної систем крові й щитоподібної залози при експериментальному гіпотиреозі/ О.А. Оленович, М.Д. Перепелюк (стр.99-102.)
Романовська І.І. Електрофорез алергенів білка курячого яйця і хатнього пилу/ І.І. Романовська, В.А. Топтіков (стр.103-107.)
Інформативність методу варіабельності серцевого ритму для оцінки адаптаційно-компесаторних процесів при дії низьких доз радіації (стр.108-111.)
Шаталова О.М. Вплив гідрофільного екстракту сої на перекисне окиснення ліпідів на моделі експериментального гепатиту, викликаного тетрахлорметаном/ О.М. Шаталова, Л.М. Малоштан, О.Ю. Яценко (стр.112-115.)
Вплив структурних аналогів мелатоніну на процеси перекисного окиснення ліпідів за умов токсичного гепатиту в мишей (стр.116-120.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Кузьмак І.П., Криницька І.Я.
Назва : Вміст білка і показники амінотрансфераз у щурів, отруєних блідою поганкою
Місце публікування : Мед. хімія. - 2007. - Т. 9, N 4. - С. 90. (Шифр МУ8/2007/9/4)
Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
Статистика
за 11.07.2024
Кількість запитів 50301
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)