На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Вовк, З. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 44
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-44 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Вовк З.В.
Назва : Клінічні та епідеміологічні особливості дефіцитних анемій у дітей Прикарпатського регіону впородовж останнього десятиліття: ретроспективне дослідження
Місце публікування : Арх. клініч. медицини. - 2003. - N 1. - С. 86-87. (Шифр АУ26/2003/1)
ДРНТІ : 76.29.30
Предметні рубрики: АНЕМИЯ-- ANEMIA
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Перинатология и педиатрия -2005р.,N 1/2
Цікаві статті :
Омельченко Л.І. Етичні аспекти проведення наукових досліджень та клінічних випробувань лікарських засобів серед дітей/ Л.І. Омельченко, Н.В. Харченко, А.Г. Ципкун (стр.8-10.)
Нормалізація мікроекологічного статусу вагітних та дітей першого року життя-мешканців великого промислового міста: шлях до профілактики порушень стану здоров'я дітей раннього віку (стр.11-14.)
Вплив санаторно-курортного лікування на матково-плацентарний та плодний кровообіг вагітних жінок з анемією (стр.15-17.)
Частота народження дітей з атрезією прямої кишки у Львівській області за 1985-2003 роки (стр.18-21.)
Давиденко І.С. Експресія проліферативно-клітинного нуклеарного антигену в ядрах трофобласта хоріальних ворсин плаценти при залізодефіцитній анемії вагітних/ І.С. Давиденко, Т.Д. Задорожна (стр.22-25.)
Використання комплексного імуноглобулінового препарату триглобулін для лікування новонароджених з перинатальною патологією (стр.26-30.)
Бринь В.В. Стан системи протеїнази/інгібітори протеїназ у новонароджених з синдромом аспірації меконію/ В.В. Бринь, Н.М. Пясецька, Л.Т. Ванюрихіна (стр.32-36.)
Леженко Г.О. Вплив штучного вигодовування на фагоцитарну активність нейтрофілів у новонароджених з затримкою внутрішньоутробного розвитку/ Г.О. Леженко (стр.37-40.)
Майданник В.Г. Особливості імунологічної реактивності у дітей з синдромом хронічної втоми/ В.Г. Майданник, О.В. Чернишова (стр.41-44.)
Арабська Л.П. Кідді фарматон-ефективний вибір для оптимального росту і розвитку дітей/ Л.П. Арабська, О.А. Смірнова, С.І. Толкач (стр.45-54.)
Головченко Т.П. Ингаляционная терапия воспалительных заболеваний органов дыхания у детей/ Т.П. Головченко (стр.55-58.)
Аряев Н.Л. Клиническое значение атопического дерматита в педиатрической практике/ Н.Л. Аряев (стр.59-64.)
Особливості вегетативних дисфунцій при хронічних захворюваннях органів травлення у дітей та підлітків (стр.65-68.)
Крамарєв С.О. Вивчення ефективності і безпечності застосування ентеросорбенту атоксіл при гострих кишкових інфекціях у дітей/ С.О. Крамарєв, О.А. Дмитрієва (стр.69-74.)
Ласкаржевська І.А. Вміст фактору некрозу пухлин-альфа в крові та конденсаті видихуваного повітря у дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями легень/ І.А. Ласкаржевська (стр.75-78.)
Клініко-епідеміологічна характеристика інфекцій Varicella Zoster Virus та віруса Епштейна-Барр у ВІЛ-позитивних дітей (стр.79-82.)
Ефективність глюкокортикоїдної та цитостатичної терапії первинного гломерулонефриту з нефротичним синдромом у дітей раннього віку (стр.83-85.)
Крючко Т.О. Зміни концентрації інтерферонів альфа та гама у дітей з хронічним гепатитом залежно від фази патологічного процесу/ Т.О. Крючко, І.М. Несіна (стр.86-88.)
Бєлоусова О.Ю. Клінічне значення іригографічного дослідження при захворюваннях товстої кишки у дітей/ О.Ю. Бєлоусова (стр.89-91.)
Вплив мікросередовища на стан здоров'я дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, які проживають в екологічно несприятливих районах (стр.92-95.)
Неділько В.П. Особливості фізичного розвитку міських та сільських школярів, мешканців зони радіаційного забруднення/ В.П. Неділько, Т.М. Камінська, С.А. Руденко (стр.96-99.)
Основні принципи медикаментозного лікування ювенільного ревматоїдного артриту (стр.100-104.)
Синдром Ніймегена: клінічна характеристика, діагностика та можливості терапії (стр.105-112.)
Петрашевич В.П. Применение достижений молекулярной биологии в практической медицине/ В.П. Петрашевич (стр.113-118.)
Кундин В.Ю. Радиофармацевтическое обеспечение детской нефрологии и урологии/ В.Ю. Кундин, И.В. Багдасарова, О.О. Власенко (стр.119-123.)
Борисова Т.П. Сезонные особенности течения острого гломеруло-нефрита с нефритическим синдромом у детей/ Т.П. Борисова (стр.125-127.)
Вовк З.В. Діагностика синдрому неадекватної продукції еритропоетину і контроль ефективності лікування дітей, хворих на еритропоетин-дефіцитні анемії/ З.В. Вовк (стр.128-130.)
Павловський В.О. До питання первинної профілактики алергічних захворювань/ В.О. Павловський (стр.131-132.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Вовк З.В.
Назва : Діагностика синдрому неадекватної продукції еритропоетину і контроль ефективності лікування дітей, хворих на еритропоетин-дефіцитні анемії
Місце публікування : Перинатология и педиатрия. - 2005. - N 1/2. - С. 128-130. (Шифр ПУ3/2005/1/2)
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Галицький лікарський вісник -2006р. т.13,N 2
Цікаві статті :
Орнат С.Я. Гострий респіраторний дістрес-синдром: сучасне визначення, етіопатогенез, клініка та лікування / С.Я. Орнат (стр.5-9.)
Вакалюк І.П. Дисфункція ендотелію у хворих на артеріальну гіпертензію та оптимізація ефекту інгібіторів ангіотензиперетворюючого ферменту застосуванням глутаргіну/ І.П. Вакалюк, У.В. Юсипчук (стр.10-12.)
Вдовиченко В.І. Забезпеченість водорозчинники вітамінами хворих з різними клінічними варіантами синдрому подразненої кишки/ В.І. Вдовиченко, Хатем Бен Ахмед Хальді (стр.12-14.)
Гараздюк О.І. Показники ферментурії у хворих на хронічний пієлонефрит під впливом комплексного лікування з включенням внутрішньотканинного електрофорезу з хлорофіліптом/ О.І. Гараздюк, В.О. Калугін (стр.14-16.)
Стан кислотоутворюючої функції шлунку у хворих на хронічний панкреатит (стр.17-19.)
Гриб В.А. Оцінка показників стану вегетативної нервової системи при маніфестації цукрового діабету першого типу/ В.А. Гриб (стр.19-22.)
Іванова Н.С. Вивчення впливу плівки поліакрилат металу на пластичну міцність замісу з біосумісного матеріалу "Фосфадент-Біо"/ Н.С. Іванова (стр.22-25.)
Іваночко Н.Я. Значення показників перекисного окислення ліпідів та антиоксидантного захисту у встановленні перебігу запального процесу у хворих з гострим калькульозним холециститом в старших вікових групах/ Н.Я. Іваночко, А.О. Клименко, М.Г. Гончар (стр.25-27.)
Каліновська І.В. Зміни імунологічного стану вагітних при плацентарнії формі феноплацентарної недостатності/ І.В. Каліновська (стр.28-29.)
Кобрин О.П. Застосування препарату "Протефлазід" в комплексному лікуванні хворих на генералізований пародонтит із хронічною хламідійною інфекцією/ О.П. Кобрин, В.І. Герелюк (стр.29-31.)
Ковальчук Л.Є. Значення спадкового фактора у розвитку ерозивних гастродуоденітів у дітей/ Л.Є. Ковальчук, О.О. Цицюра (стр.32-35.)
Купновицька І.Г. Дозування, ефективність і безпечність блокаторів ангіотензинових рецепторів першого типу в лікуванні артеріальної гіпертензії різного гнезу/ І.Г. Купновицька (стр.36-38.)
Аналіз варіабельності серцевого ритму в умовах активної ортостатичної проби у молодих людей з проявами синкопе (стр.39-41.)
Литвинець Є.А. Застосування препарату Гілоба з фітосомами та мікроклізм з ехінацеєю пурпуровою у лікуванні хворих на хронічний простатит/ Є.А. Литвинець (стр.42-44.)
Мельник О.П. Полиморфізм клінічної симптоматики та стан Т-клітинного імунитету у хворих жінок із хронічно-рецидивуючим сечостатевим хламідіозом/ О.П. Мельник, І.І. Натина (стр.44-47.)
Метленко О.В. Діагностика та лікування кровотеч при патології стравоходу непортального генезу у дітей/ О.В. Метленко (стр.47-50.)
Зміни мікрофлори порожнини товстої кишки у хворих на хронічний пієлонефрит в умовах диференційованої терапії (стр.50-52.)
Поліщук І.П. Гемореологічний стан крові вагітних з прееклампсією/ І.П. Поліщук (стр.52-54.)
Притула В.П. Діагностика та лікування вад розвитку жовчовивідних шляхів у дітей/ В.П. Притула (стр.55-57.)
Сухоребський Ю.І. Порівняльній аналіз корозійної стійкості стоматологічних сплавів металів/ Ю.І. Сухоребський, З.Р. Ожоган, С.П. Ошкадеров (стр.58-60.)
Тучак О.І. Зміні процесів перекисного окислення ліпідів і активності антиоксидантної системи при йододифіцитному гіпотиріозі/ О.І. Тучак (стр.60-62.)
Цимбаліста О.Л. Недостатність еритропоетину як диференційна характеристика дефіциту заліза у дітей. Принципи корегуючої терапії анемічного синдрому/ О.Л. Цимбаліста, З.В. Вовк (стр.62-64.)
Швед М.І. Ефективність корекції кверцетином порушень ліпідного обміну і перекисного окислення ліпідів у хворих на цукровий діабет в поєднані з гепатозом/ М.І. Швед, Л.П. Мазур (стр.65-68.)
Порівняльна характеристика ерозивного та хронічного гастриту без видимого пошкодження слизової оболонки шлунка на Прикарпатті за 10 років (1992-2001р.р.) за даними фіброгастроскопії та цитології (стр.69-71.)
Основні напрямки надання гатсроентерологічної допомоги на рівні Івано-Франківської обласної клінічної лікарні (стр.72-73.)
Остап'як З.М. Оцінка ефективності лікування при запальних процесах легенів/ З.М. Остап'як (стр.73-75.)
Пермінов О.Б. Перспектива збереження нижніх третіх молярів при їх утрудненому прорізуванні/ О.Б. Пермінов, О.В. Чумаченко, Т.В. Добрий-Вечір (стр.76-77.)
Нейко Є.М. Гострий гломерулонефрит/ Є.М. Нейко, М.В. Дебенко (стр.78-84.)
Клінічний розбір - основна ланка навчання студентів (стр.85-86.)
Методична доцільність викладання серцево-судиної патології суміжно спеціалізованими кафедрами (стр.87-89.)
Пропедевтичні дисципліни: перше знайомство майбутнього лікаря з паціентом (стр.89-91.)
Попович Ю.Л. Питання проведення виховних заходів серед студентів зуботехнічного відділення медичного університету/ Ю.Л. Попович, О.І. Бульбук, О.В. Бугерчук (стр.91-93.)
Остап'як З.М. Діагностичні можливості модифікованого методу сигма-ШОЕ/ З.М. Остап'як (стр.94-96.)
Децик О.З. Захворюваність за даними звертань в амбулаторно-поліклінічні заклади жінок пери- і постменопаузного віку/ О.З. Децик (стр.97-99.)
Кочерга З.Р. Медичні та генетичні аспекти демографічної ситуації в Івано-Франківській області / З.Р. Кочерга (стр.100-102.)
Роль наукового монітрингу показників і причин смертності дітей віком до 1 року для обґрунтування заходів щодо їх зниження (стр.103-105.)
Геник С.М. Поєднання цукрового діабету і туберкульозу легень/ С.М. Геник, Л.Я. Манів (стр.106-109.)
Грабан А.О. Первинна профілактика порушень мозкового кровообігу за ішемічним типом / А.О. Грабан, Д. Риглевич (стр.109-112.)
Лизин М.А. Сучасні погляди на етіологію, клініку, діагностику генітального ендометріозу/ М.А. Лизин, Л.Б. Николин, Т.М. Дрінь (стр.113-119.)
Михайлюк І.О. Фіброз печинки при хронічних гепатитах: стан проблеми/ І.О. Михайлюк, З.Я. Гурик, О.Г. Курик (стр.119-125.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цимбаліста О.Л., Вовк З.В.
Назва : Недостатність еритропоетину як диференційна характеристика дефіциту заліза у дітей. Принципи корегуючої терапії анемічного синдрому
Місце публікування : Галицький лікар. вісн. - 2006. - Т. 13, N 2. - С. 62-64. (Шифр ГУ1/2006/13/2)
Знайти схожі

6.

Назва журналу :Архів клінічної медицини -2006р.,N 2
Цікаві статті :
Нейко Є.М. Гастродуоденальні кровотечі: сучасні підходи до ендоскопічної діагностики, класифікації, лікування/ Є.М. Нейко, О.І. Бабенко (стр.4-7.)
Хелікобактеріоз. Частина II. Інфекція Helicobacter Pylory при екстрагастродуоденальній патології (стр.8-10.)
Аль Рамлаві Хішам Джаміль. Оцінка ефективності використання "Кардонату" та "Дарсілу" у комплексному лікуванні розповсюдженого псоріазу/ Рамлаві Хішам Джаміль Аль (стр.11-13.)
Асанов Э.О. Влияние гипоксических тренировок на кислородтранспортную функцию крови у пожилых людей/ Э.О. Асанов (стр.14-15.)
Боднар Л.В. Ультраструктура провідної системи серця при гострій ішемії міокарда в експерименті/ Л.В. Боднар (стр.16-19.)
Мікробіологічні обгрунтування показів до використання препарату "Ентерол-250" для елімінації збудників кишкових інфекцій і дисбактеріозу кишечника (стр.20-23.)
Василик В.М. Ультраструктура міжальвеолярної стінки легень білих щурів з каловим перитонітом/ В.М. Василик (стр.24-27.)
Вишиванюк В.Ю. Вивчення основних та плейотропних ефектів Ланцеролу в лікуванні виразкової хвороби/ В.Ю. Вишиванюк (стр.27-31.)
Дрогомерецька О.І. Клінічна симптоматика та функціональна характеристика міокарду лівого шлуночка у хворих на системний червоний вовчак і системну склеродермію з ураженням серця/ О.І. Дрогомерецька (стр.31-33.)
Загуровский В.М. Отдаленные клинико-патологические данные психотерапии приступов нарушения ритма и частоты сердечных сокращений/ В.М. Загуровский (стр.34-38.)
Кукурудз Н.І. Показники ендогенної інтоксикації за умов корекції генералізованого пародонтиту Амізоном та Ліпофлавоном/ Н.І. Кукурудз (стр.38-41.)
Курбатова С.С. Пошук оптимальної концентрації Зинаксину в комплексному лікуванні хворих на генералізований пародонтит/ С.С. Курбатова, В.І. Герелюк (стр.42-44.)
Матейко Г.Б. Антенатальне прогнозування внутрішньоутробного інфікування плода у вагітних жінок із герпетичною і цитомегаловірусною інфекціями/ Г.Б. Матейко, М.М. Осипчук (стр.45-47.)
Мойсеєнко І.М. Вивчення щільності прилягання фіксуючих цементів в постполімеризаційний період методом растрової електронної мікроскопії та мікроаналіз контактуючих тканин зуба/ І.М. Мойсеєнко, М.М. Рожко (стр.48-51.)
Мойсеєнко Н.М. Пупілломоторна характеристика легкої черепно-мозкової травми/ Н.М. Мойсеєнко (стр.52-54.)
Морфологічна характеристика основних змін в бронхолегеневій системі при хронічному обструктивному захворюванні легенів (стр.54-58.)
Олійник О.І. Досвід застосування Глутаргіну у корекції функції печінки хворих на псоріатичний артрит/ О.І. Олійник (стр.59--61.)
Пиптюк О.В. Роль метаболічної терапії в комплексному лікуванні хворих на хронічну критичну ішемію нижніх кініцівок/ О.В. Пиптюк (стр.62-64.)
Притула В.П. Вибір раціональних методів діагностики та лікування кист холєдоха у дітей/ В.П. Притула (стр.64-68.)
Рижик В.М. Використання денситометрії в діагностиці уражень кісток скелету у хворих на мієломну хворобу (МХ)/ В.М. Рижик, Т.Л. Ленчук (стр.68-70.)
Самооцінка результатів хірургічного лікування та якість життя хворих із реоклюзією стегново-підколінно-гомілкового сегмента (стр.70-73.)
Синоверська О.Б. Корекція дисциркуляції мозкового кровоплину у дітей із мікроаномаліями розвитку серця/ О.Б. Синоверська (стр.74-77.)
Стефанко С.Л. Перебіг вагітності та пологів у вагітних жінок із гестаційним ожирінням в процесі лікування препаратами "Есенціале -Форте Н" і " Епадол"/ С.Л. Стефанко (стр.78-79.)
Фесенко В.С. Анатомічне обґрунтування коракоїдної підключичної блокади плечового сплетіння/ В.С. Фесенко (стр.80-83.)
Цимбаліста О.Л. Клініко-лабораторні критерії залізодефіцитної анемії у дітей/ О.Л. Цимбаліста, З.В. Вовк (стр.83-86.)
Шеремета Л.М. Дослідження гепатопротективної дії ліпосомального Кверцетину при експериментальному медикаментозному гепатиті, викликаному Ізоніазидом/ Л.М. Шеремета (стр.87-90.)
Каленська О.В. Актиномікоз з ураженням легенів і печінки в клініко-патологоанатомічній практиці/ О.В. Каленська, І.П. Семенів (стр.91-92.)
Козлова І.В. Метаболічний (недіабетичний) кетоацидоз/ І.В. Козлова (стр.92-94.)
Михайлюк І.О. Ідіопатичний фіброзуючий альвеоліт/ І.О. Михайлюк, О.Г. Курик, Ю.П. Артиш (стр.95-96.)
Мельник Н.С. Спосіб лікування захворювань пародонту при дисфункціях щитовидної залози за допомогою препарату " Фітор"/ Н.С. Мельник, І.П. Мазур (стр.97-98.)
Комбінований лівобічний торакоабдомінальний доступ при лікуванні раку кардіального відділу шлунка та нижньої третини стравоходу (стр.98-99.)
Гурток кафедри пропедевтики внутрішніх захворювань - фундаментальна підготовка фахівців-медиків (стр.100-101.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цимбаліста О.Л., Вовк З.В.
Назва : Клініко-лабораторні критерії залізодефіцитної анемії у дітей
Місце публікування : Арх. клініч. медицини. - 2006. - N 2. - С. 83-86. (Шифр АУ26/2006/2)
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Архів клінічної медицини -2007р.,N 2
Цікаві статті :
Кліменко В.І. Аналіз стану здоров'я населення України за 1985-2005 роки. Місце хвороб системи кровообігу/ В.І. Кліменко (стр.4-6.)
Нейко Є.М. Анемії/ Є.М. Нейко, Ю.В. Дельва (стр.7-10.)
Волошинович В.М. Судово-медична діагностика загальних фенотипічних ознак людини за кістками скелета/ В.М. Волошинович (стр.11-14.)
Іваночко Н.Я. Сучасні погляди на патогенез, клінічний перебіг та лікування гострого калькульозного холециститу у осіб похилого та старечого віку/ Н.Я. Іваночко (стр.15-18.)
Алексєєва Ю.І. Особливості гормонального та психоемоційного статусу у дітей із хронічною патологією гастродуоденальної зони/ Ю.І. Алексєєва, А.Б. Волосянко, В.Є. Арциховська (стр.19-21.)
Эффективность пробиовита в комплексном лечении детей, больных острыми кишечными инфекциями (стр.21-24.)
Обґрунтування використання імунокорегуючої терапії у хворих на цукровий діабет з діабетичними ангіопатіями нижніх кінцівок III-IV ст (стр.24-26.)
Гончар М.Г. Особливості порушень коагуляційного гемостазу у хворих на гострий тромбофлебіт нижніх кінцівок/ М.Г. Гончар, М.Д. Ризюк, Р.В. Сабадош (стр.27-29.)
Вплив поєднання ентеросорбції, інтрапортальних інфузій перфторану та базового комплексу післяопераційної інтенсивної терапії на перебіг гострої печінкової недостатності у хворих з обтураційними жовтяницями (стр.29-32.)
Клименко Ю.А. Діагностичне і прогностичне значення функціонального стану печінки при перитоніті/ Ю.А. Клименко (стр.32-34.)
Ковальчук Л.Є. Результати вивчення функціонального стану нейтрофільних гранулоцитів периферийної крові у дітей, хворих на залізодефіцитну анемію/ Л.Є. Ковальчук, О.Л. Цимбаліста, З.В. Вовк (стр.35-37.)
Левченко В.А. Стан термінової адаптації в умовах велоергометричної проби у молодих людей із проявами нейроциркуляторної дистонії/ В.А. Левченко, І.П. Вакалюк, П.П. Карабанович (стр.38-40.)
Литвинець Є.А. Корекція порушень систем перекисного окислення ліпідів і антиоксидантного захисту при лікуванні хворих на хронічний простатит/ Є.А. Литвинець (стр.41-42.)
Оринчак М.А. Порівняльна оцінка ефективності Кандесартану та Моксонідину у хворих на артеріальну гіпертензію з інсулінорезистентністю/ М.А. Оринчак, О.С. Човганюк, Н.Р. Артеменко (стр.43-45.)
Синоверська О.Б. Особливості вегетативного статусу у дітей із мікроаномаліями розвитку серця (частина II)/ О.Б. Синоверська, Л.Я. Литвинець (стр.45-48.)
Кореляція показників інсулінорезистентності з антропометричними параметрами та рівнями ліпідів крові при метаболічному синдромі (стр.49-51.)
Ізольований туберкульоз селезінки (стр.52-53.)
Тромбоцитопенія (стр.54-57.)
Козань Н.М. Міждисциплінарна інтеграція в процесі вивчення судової медицини/ Н.М. Козань (стр.58-59.)
Питання біоетики у викладанні педіатрії на циклах додипломної та післядипломної освіти (стр.59-61.)
Клінічна ефективність застосування ліпосомальної форми Кверцетину - ліпофлавон кардіо у лікуванні хворих із ускладненим перебігом відновлюваного періоду після інфаркту міокарда (стр.62-64.)
Воронич-Семченко Н.М. Динаміку вмісту тиреоїдних гормонів, ліпідів сироватки крові у дітей з латентним гіпотиреозом на тлі корекції йодидом-100/ Н.М. Воронич-Семченко (стр.64-67.)
Петрина Л.Г. Вплив величини дози та потужності випромінювання на зміни вмісту РНК і ДНК на 1 Гр в тимусі тварин/ Л.Г. Петрина (стр.67-70.)
Середюк І.Н. До питання про етіопатогенез генералізованого пародонтиту та нові підходи до його лікування за наявності гіпертензивної хвороби/ І.Н. Середюк (стр.70-72.)
Дзвонковська Т.Т. Диференційований підхід до лікування хворих на кислотозалежні захворювання, асоційовані з різними штамами Helicobacter Pylori/ Т.Т. Дзвонковська, В.Є. Нейко (стр.73-74.)
Русіна С.М. Причини і форми проявів дезадаптації у неповнолітніх/ С.М. Русіна (стр.75-76.)
Діагностичні критерії перебігу у гострого панкреатиту (стр.76-78.)
Реформа вищої медичної освіти в Україні (стр.79-80.)
Організація підготовки лікарів-інтернів за спеціальністю "Педіатрія" на заочних базах стажування (стр.80-82.)
Багрій М.М. Інфекційні захворювання на Поділлі у 1904-1908 роках/ М.М. Багрій, О.А. Паламарчук (стр.83-85.)
Марцінковський І.Б. Ретроспективна диференційна діагностика пороку серця у хворого на ревматизм Т.Г. Шевченка/ І.Б. Марцінковський (стр.86-88.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ковальчук Л.Є., Цимбаліста О.Л., Вовк З.В.
Назва : Результати вивчення функціонального стану нейтрофільних гранулоцитів периферийної крові у дітей, хворих на залізодефіцитну анемію
Місце публікування : Арх. клініч. медицини. - 2007. - N 2. - С. 35-37. (Шифр АУ26/2007/2)
Анотація: У 47 дітей, хворих на залізодефіцитну анемію (ЗДА) віком від 11 місяців до 6 років, шляхом аналізу інтерфазних ядер нейтрофільних гранулоцитів периферійної крові вивчено функціональний стан геному: індекс хроматизації, ядерцевий індекс, морфологічно змінені ядра, частка клітин із гетеро- та еухроматином. Доведено, що функціональний стан геному нейтрофільних гранулоцитів не змінюється у разі наростання дефіциту заліза. У дітей, хворих на ЗДА, існують сильні від'ємні, наближені до функціональних, зв'язки між індексом хроматизації та гетерохроматином, сильні позитивні - між індексом хроматизації та еухроматином
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цимбаліста О.Л., Вовк З.В., Біда Т.І., Іваненко А.Л.
Назва : Еритропоетинова недостатність та особливості метаболізму заліза у дітей дошкільного віку
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2008. - N 4. - С. 124-125. (Шифр ПУ2/2008/4)
Знайти схожі

11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цимбаліста О.Л., Вовк З.В., Біда Т.І., Іваненко А.Л., Голотюк Л.І.
Назва : Недостатність еритропоєтину при залізодефіцитній анемії у дітей шкільного віку
Місце публікування : Експерим. і клініч. медицина. - 2008. - N 4. - С. 143. (Шифр ЕУ3/2008/4)
Знайти схожі

12.

Назва журналу :Современная педиатрия -2009р.,N 2
Цікаві статті :
Моісеєнко P.O. Частота та структура захворюваності дітей в Україні та шляхи її зниження/ P.O. Моісеєнко (стр.10-14.)
Клим М.Т. Клінічний досвід роботи відділення новонароджених регіонального центру/ М.Т. Клим, Л.В. Омельченко (стр.15-18.)
Життя і справа в ім'я її величності педіатрії (до 70-річчя від дня народження Юрія Васильовича Одинця) (стр.19.)
Лантус СолоСтар и Эпайдра СолоСтар - новые одноразовые шприц-ручки для инъекций инсулина теперь в продаже в Украине (стр.20.)
Роль пробиотиков в питании детей грудного возраста. Заключение экспертов по итогам Круглого Стола (9 декабря 2008 г., Киев) (стр.21-22.)
Охотникова Е.Н. Бронхиальная астма, ассоциированная с инфекцией, у детей: тактика антибактериальной терапии/ Е.Н. Охотникова, Г.А. Гайдучик (стр.23-28.)
Марушко Ю.В. Досвід застосування препарату цефутил в комплексній терапії бронхітів у дітей/ Ю.В. Марушко, Г.Г. Шеф (стр.29-31.)
Охотникова Е.Н. Особенности течения и лечения бронхиальной астмы у детей раннего возраста/ Е.Н. Охотникова (стр.32-39.)
Прунчак С.І. Маркери важкого неконтрольованого перебігу бронхіальної астми у дітей шкільного віку/ С.І. Прунчак, Л.О. Безруков (стр.40-42.)
Безруков Л.О. Спірографічні показники у дітей шкільного віку за різного ступеня важкості бронхіальної астми/ Л.О. Безруков, М.Н. Гарас (стр.43-45.)
Марушко Ю.В. Терапія гострого риніту у дітей/ Ю.В. Марушко (стр.46-49.)
Bousquet J. Профилактика рецидивирующих респираторных инфекций у детей с использованием рибосомального иммунотерапевтического препарата (клинический обзор)/ J. Bousquet, A. Fiocchi (стр.50-57.)
Бергер Т. Эффективность и переносимость растительного комбинированного препарата Имупрет®. (Наблюдение применения у детей и подростков с рецидивирующими инфекциями верхних дыхательных путей)/ Т. Бергер (стр.58-63.)
Ващенко Л.В. Оптимизация патогенетического лечения острой респираторной инфекции у детей/ Л.В. Ващенко, Л.И. Вакуленко (стр.64-71.)
Микробиологическая безопасность цефподоксима проксетила (Цефодокса) при лечении детей с острыми респираторными заболеваниями (стр.72-75.)
Совершенствование антибактериальной терапии ОРВИ с бактериальными осложнениями у детей (стр.76-80.)
Элиминационная терапия в лечении риносинуситов у детей (стр.81-84.)
Использование комплексного гомеопатического препарата ДЕЛУФЕН® (delufen) в лечении ринитов у детей (стр.85-88.)
Белоусов Ю.Я. Коррекция нарушенного аппетита у детей растительным препаратом "БОН-АППЕТИТ"/ Ю.Я. Белоусов (стр.89-92.)
Бережной В.В. Первичная кишечная колика у детей раннего возраста: профилактика и лечение/ В.В. Бережной, Н.К. Унич, Н.П. Гляделова (стр.93-96.)
Каладзе Н.Н. Оценка физического развития больных ювенильным ревматоидным артритом/ Н.Н. Каладзе, Н.В. Савелко (стр.97-100.)
Кириллова Л.Г. Лизосомные болезни накопления и липогранулематоз Фарбера: современный взгляд на проблему/ Л.Г. Кириллова, А.А. Шевченко, Л.М. Ткачук (стр.101-103.)
Досвід лікування великих та гігантських пігментних невусів (стр.104-106.)
Притуло Л.Ф. Содержание провоспалительных медиаторов и цитокинов Т-хелперов 1, 2 типов как иммунорегуляторный критерий у детей с различными формами острого гематогенного остеомиелита с учетом тинкториальных свойств возбудителя на этапе госпитализации/ Л.Ф. Притуло (стр.107-111.)
Витаминно-минеральные комплексы Пиковит - выбор педиатров Украины (стр.112-113.)
Козярин И.П. Витамины и здоровье ребенка/ И.П. Козярин, А.П. Ивахно (стр.116-118.)
Цимбаліста О.Н. Еритропоетинова недостатність при залізодефіцитній анемії у дітей дошкільного віку/ О.Н. Цимбаліста, З.В. Вовк (стр.119-122.)
Чернишова Л.І. Клінічні особливості розвитку СНІДу у перинатально інфікованих ВІЛ дітей/ Л.І. Чернишова, Д.В. Самарій (стр.123-128.)
Килимник Т.М. Досвід виходжування новонароджених з екстремально низькою масою тіла при народженні в умовах відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Житомирської обласної дитячої лікарні/ Т.М. Килимник (стр.129-131.)
Перший досвід застосування перитонеального діалізу в неонатальній практиці в Україні (стр.132.)
Тромбоз ниркових вен у новонароджених (стр.133-135.)
Марушко Ю.В. Корекція функціональних гастроінтестинальних розладів у дітей раннього віку/ Ю.В. Марушко (стр.136-141.)
Гончар В.В. Діагностика хронічних закрепів у дітей із SPINA BIFIDA/ В.В. Гончар, О.А. Данилов, О.М. Горбатюк (стр.142-146.)
Кінаш М.І. Ефективність застосування "Пангролу" у дітей з екзокринною недостатністю підшлункової залози/ М.І. Кінаш, А.Б. Кабакова (стр.147-151.)
Кулиева З.М. Роль пробиотика Saccharomyces boulardh в комплексной медикаментозной терапии острых кишечных инфекций у детей раннего возраста/ З.М. Кулиева, А.И. Гасанов (стр.152-154.)
Иванько О.Г. Безопасность и эффективность применения симетикона ("Эспумизана® L") при остром аппендиците и функциональной абдоминальной боли у детей/ О.Г. Иванько, О.В. Лятуринская, М.А. Ярцева (стр.155-158.)
Няньковський С.П. Ознаки недиференційованої дисплазії сполучної тканини та рівень сироваткого магнію у дітей з цефалгічним синдромом/ С.П. Няньковський, А.Ф. Возняк (стр.159-163.)
Сеймівський Д.А. Запалення нирок і сечовидільних шляхів у дітей: патогенез, діагностика, лікування/ Д.А. Сеймівський, В.Ф. Петербургський, О.А. Каліщук (стр.164-167.)
Кучер Е.В. О некоторых результатах изучения взаимосвязи между дерматоглифическими показателями и хромосомными нарушениями у детей с острыми лейкемиями/ Е.В. Кучер (стр.168-170.)
Тодика Ю.І. Остеопороз у дітей: діагностика. Літературний огляд (частина 1)/ Ю.І. Тодика (стр.171-176.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цимбаліста О.Н., Вовк З.В.
Назва : Еритропоетинова недостатність при залізодефіцитній анемії у дітей дошкільного віку
Місце публікування : Совр. педиатрия. - 2009. - N 2. - С. 119-122. (Шифр СУ26/2009/2)
Предметні рубрики: АНЕМИЯ ЖЕЛЕЗОДЕФИЦИТНАЯ-- ANEMIA, IRON-DEFICIENCY
ЭРИТРОПОЭТИН-- ERYTHROPOIETIN
ДИАГНОСТИКА-- DIAGNOSIS
ДЕТИ-- CHILD
Анотація: Серед обстежених дітей (121) з верифікованою задізодефіцитною анемією (ЗДА) переважно важкого ступеня, у 19% випадків виявлено знижений рівень сироваткового еритропоетину (сЕПО). Фактором ризику зниженого рівня сЕПО при ЗДА є відсутність ефекту від феротерапії, низькі показники ретикудоцитів периферійної крові та феритину сироватки крові. Використання рекомбінантного ЕПО зумовило підвищення вмісту показників метаболізму заліза, регенераторної здатності кісткового мозку, киснево-транспортної функції крові та зменшення клінічних проявів сидеропенії та анемічного синдрому.Среди обследованных детей (121) с верифицированной железодефицитной анемией (ЖДА) преимущественно тяжелой степени, в 19% случаев обнаружено сниженный уровень сывороточного эритропоэтина (сЭПО). Фактором риска сниженного уровня сЭПО при ЖДА является отсутствие эффекта от феротерапии, низкие показатели ретикулоцитов периферической крови и ферритина сыворотки крови. Применение рекомбинатного ЭПО обусловило повышение содержания показателей метаболизма железа, регенераторной функции костного мозга, кислородно-транспортной функции крови и уменьшение клинических симптомов сидеропении и анемического синдрома.
Знайти схожі

14.

Назва журналу :Архів клінічної медицини -2009р.,N 1
Цікаві статті :
Сучасні уявлення про етіопатогенез, клініку, діагностику та лікування ювенільного ревматоїдного артриту (стр.4-8.)
Костирко Н.І. Клініко-патогенетичні особливості розвитку та перебігу пневмонії у дітей дошкільного віку з недиференційованою дисплазією сполучної тканини/ Н.І. Костирко, О.Б. Синоверська (стр.9-12.)
Особливості перебігу і лікування остеопорозу при ревматоїдному артриті (стр.12-17.)
Сенишин Н.Ю. Сучасний погляд на проблему рожевих вугрів/ Н.Ю. Сенишин, О.В. Буянова, Л.О. Хімейчук (стр.18-21.)
Автоматизовані системи скринінгу раку шийки матки (стр.22-25.)
Андрейчин B.А. Лікування повторних переломів довгих кісток/ B.А. Андрейчин, І.В. Шібель (стр.26-27.)
Дисбіоз товстого кишечника при хронічному панкреатиті та ефективність застосування біфіформу комплекс для корекції його клінічних проявів (стр.28-31.)
Варунків О.І. Оцінка інтерлейкінового профілю при негоспітальних пневмоніях на тлі ішемічної хвороби серця в осіб, інфікованих Chlamydophila pneumonia/ О.І. Варунків, М.М. Островський (стр.31-35.)
Гайдукова С.М. Роль імунологічних порушень в розвитку інфекційних ускладнень у хворих на множинну мієлому/ С.М. Гайдукова, Л.А. Сивак, Т.С Шірінян (стр.36-39.)
Гриб В.А. Окиснювальна модифікація білків при діабетичній дистальній симетричній поліневропатії/ В.А. Гриб, А.М. Ерстенюк (стр.40-42.)
Деркач Л.З. Ультраструктурний стан тромбоциті у нормі, в умовах розвитку, перебігу і комплексного лікування хворих на генералізований пародонтит/ Л.З. Деркач, В.П. Пюрик (стр.43-46.)
Дехтяр В.Б. Метаболічна терапія порушень енергетичного обміну у дітей, хворих на бронхіальну астму на фоні недиференційованої дисплазії сполучної тканини/ В.Б Дехтяр (стр.46-50.)
Дівнич Т.Я. Корекція мікробіоценозу ротової порожнини у пацієнтів зі знімними конструкціями зубних протезів/ Т.Я. Дівнич, М.М. Рожко, Р.В Куцик (стр.50-53.)
Капечук В.В. Вплив L-лізину есцинату на порушення ліпофільної антиоксидантної системи у хворих на гостру судинну оптичну нейропатію/ В.В. Капечук, В.В. Савко (стр.54-56.)
Кочерга З.Р. Внесок генетичних факторів у перинатальну патологію та смертність/ З.Р. Кочерга, Л.Є. Ковальчук (стр.57-60.)
Кравчук І.В. Комплексне лікування патології шийки матки папіломавірусного генезу із застосуванням озонотерапії/ І.В. Кравчук (стр.60-62.)
Крамарьова В.Н. Оцінка дії аторвастатину на агрегаційну активність тромбоцитів та фактори згортання крові у хворих на есенціальну артеріальну гіпертензію без цукрового діабету/ В.Н. Крамарьова (стр.62-65.)
Лембрик І.С. Зміни системи перекисного окислення ліпідів у дітей з хронічним гастродуоденітом, асоційованим з Helісоbасtег pylori/ І.С. Лембрик, О.В. Тимощук, О.О. Ціцюра (стр.66-69.)
Литвинець Є.А. Застосування препаратів кламед та лефлок у комплексному лікуванні урогенітального хламідіозу/ Є.А. Литвинець, Л.Я. Литвинець (стр.69-71.)
Малофій Л.С. Вплив пролонгації перебігу негоспітальних пневмоній різних ступенів тяжкості на морфологічну перебудову легеневої тканини/ Л.С. Малофій, М.М. Островський, СговбанМ.Л. (стр.72-74.)
Пахаренко Л.В. Порівняльна оцінка ефективності препаратів метформін та Діане-35 у лікуванні жінок із синдромам полікистозних яйників/ Л.В. Пахаренко (стр.74-77.)
Середюк В.Н. Оцінка ендотеліальної функції і вазорегуляції у хворих на компенсоване хронічне легеневе серце/ В.Н. Середюк (стр.77-80.)
Скрипник Н.В. Імунологічні основи метаболічного синдрому/ Н.В. Скрипник (стр.80-84.)
Чернюк Й.В. Стан вільнорадикальних процесів та антиоксидантного захисту у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень, поєднане з артеріальною гіпертензією/ Й.В. Чернюк, А.М. Ерстенюк (стр.85-87.)
Організація самостійної роботи студентів на кафедрі дитячих хворіб у контексті Болонського процесу (стр.88-89.)
Заяць Л.М. Окремі аспекти навчально-педагогічного плану патологічної фізіології за кредитно-модульною системою/ Л.М. Заяць, І.Б. Кремінська, В.А. Левицький (стр.90-94.)
Психосоціальні механізми адаптації студентів-іноземців до навчання в медичному вузі (стр.95-96.)
Роль виробничої практики з ортопедичної стоматології у навчанні і практичній діяльності студентів-стоматологів (стр.97-98.)
Остафійчук С.О. Впровадження кредитно-модульної системи навчання на кафедрі акушерства та гінекології/ С.О. Остафійчук, Т.М. Дрінь, О.М. Ласитчук (стр.98-100.)
Цимбаліста О.Л. Проблеми викладання дитячих інфекційних хвороб в інтернатурі/ О.Л. Цимбаліста, Л.М. Сенюта, З.В. Вовк (стр.100-101.)
Козань Н.М. Методика визначення загальних ознак загиблої людини за структурною організацією під'язикової кістки/ Н.М. Козань (стр.102-104.)
Семкович Я.В. Клінічний досвід використання Ентерожерміни в профілактиці антибіотикоасоційованої діареї у дітей/ Я.В. Семкович, М.Я. Семкович (стр.104-105.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цимбаліста О.Л., Сенюта Л.М., Вовк З.В.
Назва : Проблеми викладання дитячих інфекційних хвороб в інтернатурі
Місце публікування : Арх. клініч. медицини. - 2009. - N 1. - С. 100-101. (Шифр АУ26/2009/1)
Знайти схожі

16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цимбаліста О.Л., Дехтяр В.Б., Вовк З.В., Бенько Г.С., Пастух О.В., Парандій І.Б., Лупуляк Л.В.
Назва : Імунологічна реактивність у дітей, хворих на бронхіальну астму
Місце публікування : Перинатология и педиатрия. - 2009. - N 3. - С. 149. (Шифр ПУ3/2009/3)
Знайти схожі

17.

Назва журналу :Галицький лікарський вісник -2011р. т.18,N 1
Цікаві статті :
Адипокіни, інсулін та маса міокарда у хворих на артеріальну гіпертензію , Т.М. Амбросова, О.М. Ковальова (стр.5-8.)
Белявський В. В. Стан клубочково-канальцевого та канальцево-канальцевого балансу за умов введення 2,4-динітрофенолу/ В. В. Белявський (стр.8-11.)
Вірстюк Н.Г. Клінічна ефективність α-ліпоєвої кислоти в комплексному лікуванні хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки/ Н. Г. Вірстюк, М. М. Соляник (стр.12-14.)
Волошин О.І. Динаміка змін показників цитокінового профілю під впливом комплексного лікування хворих на цироз печінки невірусного походження/ О. І. Волошин, В. П. Присяжнюк (стр.14-17.)
Герасимчук М.Р. Ультраструктура альвеолярних макрофагів при експериментальному гострому розлитому перитоніті та за умов корекції ліпіном/ М. Р. Герасимчук, Л. М. Заяць (стр.17-20.)
Морфологія токсичних пошкоджень органів нервової і травної систем під впливом цисплатину в експерименті , С.Б. Геращенко, О.І. Дєльцова (стр.21-24.)
Гончарук Л.М. Маркери апоптозу при гастродуоденопатіях, індукованих нестероїдними протизапальними препаратами, у хворих на остеоартроз/ Л. М. Гончарук (стр.24-28.)
Дослідження клінічної ефективності супозиторіїв Дістептаза у лікуванні хворих на хронічний абактеріальний простатит (синдром запального хронічного тазового болю, категорія III A) , І.І. Горпинченко, Ю.М. Гурженко (стр.28-30.)
Дмитренко І.А. Обгрунтування методики лікування хворих із дефектами зубних рядів та порушеннями функціональної оклюзії/ І. А. Дмитренко (стр.31-33.)
Жураківська О.Я. Ультраструктурні зміни гіпоталамо-нейрогіпофізарної системи на ранніх стадіях розвитку експериментального цукрового діабету 1-го типу/ О. Я. Жураківська (стр.34-36.)
Морфо-функціональні зміни м'язової тканини під впливом холодового фактора , О.Я. Жураківська, Л.М. Заяць (стр.37-39.)
Жураківський В.М. Особливості ліпідного і гормонального обмінів у жінок із фіброміомою матки/ В. М. Жураківський (стр.39-41.)
Зінченко Ю.В. Гендерні особливості трепотіння передсердь I типу та ефективність черезстравохідної електрокардіостимуляції при відновленні синусового ритму/ Ю. В. Зінченко, А. П. Степаненко, О. В. Срібна (стр.42-45.)
Перитонеальний діаліз та використання стовбурових клітин кордової крові в комплексному лікуванні хворих із некротичним панкреатитом , А.Б. Кебкало, С.Д. Білик (стр.46-50.)
Ковальова О.М. Ремоделювання міокарда лівого шлуночка у хворих на гіпертонічну хворобу з гіперлептинемією і гіперінсулінемією/ О. М. Ковальова, С. В. Потабенко, Н. І. Пітецька (стр.51-53.)
Визначення проспективної тактики лікування перших нападів бронхіальної астми у дітей раннього віку , О.К. Колоскова, О.В. Бєлашова (стр.54-56.)
Колоскова О.К. Аналіз ефективності нуклеїнату у комплексі протизапальної терапії бронхіальної астми у школярів з позиції клінічної епідеміології/ О. К. Колоскова, У. І. Марусик, О. В. Бєлашова (стр.56-58.)
Левченко В.А. Патогенетична доцільність застосування верапамілу і курантилу хворим нейроциркуляторної дистонії з гіпертонічною формою/ В. А. Левченко, І. П. Вакалюк (стр.59-62.)
Лембрик І.С. Стан процесів ліпопероксидації та окисних модифікацій білків при захворюваннях підшлункової залози у дітей/ І. С. Лембрик, А. М. Ерстенюк (стр.63-66.)
Особливості ангіогенезу інфільтруючих карцином під впливом променевої терапії у хворих на рак грудної залози , С.А. Лисенко, М.С. Пушкар (стр.66-69.)
Мельничук Г.М. Регуляція показників функціонального стану геному у віддалені терміни після комплексного лікування генералізованого пародонтиту/ Г. М. Мельничук (стр.69-73.)
Палійчук І.В. Стан слизової оболонки ротової порожнини, тканин пародонта у хворих на алергічний і токсичний протезний стоматит/ І. В. Палійчук, М. М. Рожко, Р. В. Куцик (стр.73-75.)
Визначення антигіпертензивного впливу амлодипіну, бісопрололу, елгацину та їх комбінація у щурів зі спонтанною артеріальною гіпертензією , А.М. Пузиренко, Н.О. Горчакова (стр.76-78.)
Савеліхіна І.О. Стан сурфактантної системи легень у хворих на негоспітальні пневмонії, спричинені вірусною та вірусно-бактеріальною інфекціями в період пандемії грипу А(H1N1) в Івано-Франківській області/ І. О. Савеліхіна, М. М. Островський (стр.78-81.)
Клінічні та лабораторні критерії дефіциту вітаміну В 12 при нормальному рівні гемоглобіну , О.Р. Сарапук, С.М. Гайдукова (стр.82-83.)
Оптимізація лікування гіпертензивної хвороби шляхом застосування антагоніста кальцієвих каналів семлопіну , Н.М. Середюк, Н.Л. Глушко (стр.84-86.)
Вплив сулеми на функціональний стан нирок за умов навантаження 3% розчином хлориду натрію , К.В. Слободян, Ю.Є. Роговий (стр.87-89.)
Критерії формування груп ризику розвитку гастродуоденальної патології в дітей , Т.В. Сорокман, Н.Є. Куцобіна (стр.90-92.)
Стовбан М.П. Можливості корекції вмісту поверхнево-активної фракції системи сурфактанту легень при комплексному лікуванні хворих із негоспітальною пневмонією на фоні анемічного синдрому / М. П. Стовбан, М. М. Островський (стр.92-95.)
Федорчук С.М. Диморфізм психологічного і соматометричного статусу слухачів юридично-правничих коледжів / С. М. Федорчук, Є. П. Федорчук (стр.96-97.)
Хопта Р.М. Стан тканин пародонта у хворих після знімання мостоподібних протезів різними методами/ Р. М. Хопта, З. Р. Ожоган (стр.98-100.)
Чернюк Н.В. Клініко-генетичні аспекти застосування бронхолітичних препаратів у комплексному лікуванні хворих на хронічне обструктивне захворювання легень, поєднане з артеріальною гіпертензією/ Н. В. Чернюк (стр.100-103.)
Швець Л.С. Цитогенетичні маркери мутагенного забруднення довкілля різних районів Прикарпаття/ Л. С. Швець, Л. Є. Ковальчук (стр.104-106.)
Морфологічні особливості слизової оболонки товстого кишечника при неспецифічному виразковому коліті , Р.І. Яцишин, В.О. Петрина (стр.107-110.)
Александрук Н.В. Зміни функції слуху при нирковій недостатності/ Н. В. Александрук (стр.111-115.)
До проблеми раціонального використання глюкокортикостероїдних препаратів у перспективі тривалого лікування хворих на ревматоїдний артрит , Ю.В. Дельва, Р.І. Яцишин (стр.116-118.)
Солдатюк В.М. Комплексний підхід до лікування травматичних періодонтитів із повним вивихом коренів зубів/ В. М. Солдатюк, М. М. Рожко (стр.119-121.)
Ткачук О.Л. Лікування операційних ран у хворих на жовчно-кам'яну хворобу із супутнім цукровим діабетом/ О. Л. Ткачук, М. В. Пюрик (стр.121-123.)
Гаврилюк О.І. Клініічна картина ускладненої позалікарняної пневмонії у дітей на тлі недиференційованої дисплазії сполучної тканини/ О. І. Гаврилюк (стр.124-126.)
Структура організації науково-дослідної роботи студентів та молодих вчених у вищому медичному навчальному закладі , І.Т. Гавриш, О.І. Олійник (стр.126-128.)
Оптимальні підходи до проведення семінарських занять при підготовці лікарів-інтернів за фахом "Внутрішні хвороби" , Л.В. Глушко, Н.З. Позур (стр.129-130.)
Значення практичних навичок у формуванні лікаря-інфекціоніста , Б.М. Дикий, О.Я. Пришляк (стр.130-132.)
Методологія навчання в інтернатурі зі спеціальності "Стоматологія" , Г.В. Кіндрат, М.М. Рожко (стр.132-133.)
Мельничук О.М. Модульний варіант вивчення української мови на стоматологічному факультеті/ О. М. Мельничук, Л. І. Сілевич (стр.134-135.)
Лікар. Особливості професії, моральний кодекс , В.Є. Нейко, М.В. Близнюк (стр.135-137.)
Скробач Н.В. Особистість у контексті її соціального розвитку/ Н. В. Скробач, В. Ю. Вишиванюк (стр.137-139.)
Ткачук О.Л. Місце різних педагогічних підходів у системі підготовки інтернів-хірургів/ О. Л. Ткачук, Р. П. Герич, О. Ю. Атаманюк (стр.139-141.)
Цимбаліста О.Л. Професійно-деонтологічні аспекти в становленні лікаря під час навчання в інтернатурі/ О. Л. Цимбаліста, З. В. Вовк (стр.141-142.)
Слюсаренко Н.Я. Клініко-рентгенологічна оцінка оригінального способу хірургічного лікування хворих на пародонтит/ Н. Я. Слюсаренко (стр.143-144.)
Кіндрат Г.В. Соціологічний аналіз соціально-культурних чинників розвитку каріозного ураження зубів у дітей/ Г. В. Кіндрат (стр.145-147.)
Геник С.М. Роль статинів і β-адреноблокаторів у лікуванні хворих із судинною патологією/ С. М. Геник (стр.148-150.)
Литвинець Л.Я. Бронхіальна астма у дітей: епідеміологія, сучасні погляди на етіологію та патогенез/ Л. Я. Литвинець, О. Б. Синоверська (стр.150-155.)
Особливості розвитку і перебігу хронічного обструктивного захворювання легень у жінок та чоловіків , М.М. Островський, O. І. Варунків (стр.156-159.)
Сенютович Р.В. Біофізичні маркери раку легенів/ Р. В. Сенютович, І. Я. Гушул, В. П. Унгурян (стр.159-161.)
Сенютович Р.В. Біофізичні маркери раку/ Р. В. Сенютович, Т. Г. Мойсюк (стр.161-163.)
Шлімкевич І.В. Епідеміологія, номенклатура та механізми розвитку артеріальної гіпертензії у дітей та підлітків/ І. В. Шлімкевич (стр.163-166.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


18.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цимбаліста О.Л., Вовк З.В.
Назва : Професійно-деонтологічні аспекти в становленні лікаря під час навчання в інтернатурі
Місце публікування : Галицький лікар. вісн. - 2011. - Т. 18, N 1. - С. 141-142. (Шифр ГУ1/2011/18/1)
Знайти схожі

19.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2011р. т.73,N 4
Цікаві статті :
Актуальні проблеми педіатрії
Абатуров О. Є. Модуляція неспецифічного захисту при хелікобактерній інфекції у дітей/ О. Є. Абатуров, О. М. Герасименко (стр.8)
Абатуров О. Є. Хронічні гастрити, асоційовані з внутрішньоклітинними вірусними інфекціями у дітей/ О. Є. Абатуров, Н. Й. Леоненко (стр.8-9)
Абатуров О. Є. Чинники, що сприяють формуванню хронічних HP-асоційованих гастритів у дітей/ О. Є. Абатуров, Н. Ю. Завгородня (стр.9)
Абатуров О. Є. Молекулярно-генетичні особливості розвитку гострого обструктивного бронхіту у дітей раннього віку в різні періоди перебігу захворювання/ О. Є. Абатуров, О. О. Русакова (стр.10)
Агафонова О. О. Використання бактеріальних лізатів в лікуванні ГРВІ у дітей/ О. О. Агафонова, Н. Н. Либенко, О. О. Єрмолаєва (стр.10-11)
Анопрієнко О. В. Психологічні аспекти адаптації до онкологічних захворювань у дітей/ О. В. Анопрієнко, Я. Ю. Дзюба, К. О. Грищенко (стр.11)
Анопрієнко О. В. Стиль батьківської поведінки як детермінанта виникнення та подолання тривожності у підлітковому віці/ О. В. Анопрієнко (стр.12)
Клініко-функціональні особливості еозинофільного фенотипу бронхіальної астми у дітей , Ю. Г. Антипкін, В. Ф. Лапшин (стр.12)
Антипкін Ю. Г. Науково-практичні аспекти реформування охорони здоров’я матері та дитини/ Ю. Г. Антипкін (стр.13)
Антипкін Ю. Г. Особливості перебігу панкреатиту у дітей шкільного віку та підходи до їх лікування/ Ю. Г. Антипкін, А. Г. Ципкун, І. С. Лембрик (стр.13-14)
Бабак М. Л. Зміна гормонального статусу дітей з бронхіальною астмою під впливом санаторно-курортного лікування/ М. Л. Бабак (стр.14)
Багацька Н. В. Фактори спадковості при остеоартрозі у підлітків обох статей/ Н. В. Багацька, В. Є. Нефідова (стр.14-15)
Бадогіна Л. П. Пізня діагностика ВІЛ-інфекції у дітей/ Л. П. Бадогіна, Л. Д. Заболотна, Г. В. Мудренко (стр.15-16)
Банадига Н. В. Сучасні закономірності перебігу атопічної патології у дітей перших років життя/ Н. В. Банадига, І. О. Рогальський (стр.16)
Динаміка підліткової захворюваності нефрологічного профілю у Чернівецькій області , В. В. Безрук, Т. О. Безрук (стр.16-17)
Безруков Л. О. Вплив протизапальної терапії із включенням нуклеїнату на активність нейтрофільних гранулоцитів крові у хворих на бронхіальну астму школярів/ Л. О. Безруков, У. І. Марусик, Є. П. Ортеменка (стр.17-18)
Безруков Л. О. Результати інгаляційної проби з гістаміном у дітей, хворих на бронхіальну астму, при різних типах запалення дихальних шляхів/ Л. О. Безруков, А. В. Галущинська (стр.18)
Безруков Л. О. Діагностична цінність показників лабільності бронхів у школярів для виявлення тяжкої персистуючої бронхіальної астми/ Л. О. Безруков, О. Є. Лотоцька (стр.18-19)
Бєлалова Л. Я. Клініко-функціональна характеристика гіпертрофічних кардіоміопатій/ Л. Я. Бєлалова, М. М. Каладзе, І. Н. Імнадзе (стр.19)
Бєлашова О. В. Створення "математичної моделі" діагнозу бронхіальної астми у дітей раннього віку як допоміжний критерій її діагностики/ О. В. Бєлашова, С. В. Погребенник (стр.19-20)
Бєлашова О. В. "Математична модель" тяжкості перших нападів бронхіальної астми у дітей раннього віку як допоміжний прогностичний критерій захворювання/ О. В. Бєлашова, М. П. Лабань (стр.20-21)
Бєлих Н. А. Йодне забезпечення новонароджених луганської області заданими неонатального скринінгу/ Н. А. Бєлих (стр.21)
Бєлих Н. А. Оцінка ефективності антенатальної йодної профілактики на перебіг перинатального періоду/ Н. А. Бєлих, М. Є. Маменко (стр.21-22)
Шляхи удосконалення практичної підготовки в інтернатурі за фахом "Педіатрія" , В. В. Бережний, Н. П. Глядєлова (стр.22-23)
Дієтична корекція гастроінтестинальних порушень у дітей грудного віку , В. В. Бережний, В. Г. Козачук (стр.23)
Березенко B. C. Проблемні питання лікування хронічного вірусного гепатиту B у дітей/ B. C. Березенко (стр.23-24)
Особливості перекісної модифікації білків периферичної крові у дітей, хворих на хронічний гепатит C , В. С. Березенко, Р. В. Мостовенко (стр.24-25)
Оцінка стану гастропротекціїу дітей з хронічним гастродуоденітом для оптимізації лікування , О. А. Бовкун, В. Д. Лукашук (стр.25)
Вплив патогенетичної та кардіометаболічної терапії на морфофункціональні показники серця у дітей із субклінічною серцевою недостатністю , Л. Ф. Богмат, Л. І. Рак (стр.25-26)
Богуцька Н. К. Екологічні аспекти поширеності респіраторних захворювань у дітей дошкільного віку/ Н. К. Богуцька, В. С. Хільчевська, Т. В. Донська (стр.26-27)
Оптимізація антибіотикотерапії при бактеріальних ускладеннях ГРВІ у дітей , Ю. К. Больбот, О. В. Братусь (стр.27)
Клініко-імунологічні особливості перебігу бронхіальної астми у дітей з деструктивними ураженнями шлунково-кишкового тракту , Ю. К. Больбот, М. В. Калічевька (стр.28)
Большова О. В. Реєстр хворих на гіпофізарний нанізм: база даних для перспективних епідеміологічних досліджень соматотропної недостатності у дітей/ О. В. Большова, І. В. Лукашук (стр.28-29)
Бордюгова О. В. Досвід використання пробіотика біогаз в пізньому післяопераційному періоді у дітей з природженими пороками серця/ О. В. Бордюгова, О. В. Лебедєва, О. С. Карташова (стр.29-30)
Ранні прогностичні критерії формування бронхолегеневої дисплазії у сучасній когорті глибоко недоношених немовлят , О. П. Борисюк, Д. О. Добрянський (стр.30)
Організація удосконалення професійних знань педіатрів з використанням дистанційних технологій навчання , Л. М. Боярська, Ю. В. Котлова (стр.30-31)
Булак Г. В. Ефективність застосування антипіретиків при гострих респіраторних вірусних захворюваннях у дітей раннього віку/ Г. В. Булак, Н. В. Гута (стр.31-32)
Негативні чинники активації окисної модифікації білків у новонароджених із дихальною недостатністю при критичних станах , О. Г. Буряк, Ю. Б. Ященко (стр.32)
Буряк В. М. Клініко-параклінічні особливості та прогнозування біліарної дисфункції у дітей з цукровим діабетом 1 типу/ В. М. Буряк, Н. І. Шабан, Р. Ф. Махмутов (стр.32-33)
Бичкова Г. М. Психологічні особливості медико-генетичного консультування/ Г. М. Бичкова, Г. В. Скибан, A. M. Тимшина (стр.33-34)
Рівень дифтерійного токсину в крові дітей, хворих на дифтерію , О. Р. Буц, C. O. Крамарьов (стр.34)
Особливості оцінки стану здоров’я дітей з недиференційованою дисплазією сполучної тканини , М. М. Васюкова, Т. В. Починок (стр.34-35)
Виговська О. В. Дослідження експресії маркерів апоптозу імунокомпетентних клітин при хронічній формі Епштейна-Барр вірусної інфекції у дітей/ О. В. Виговська, C. O. Крамарьов, Н. М. Тарадій (стр.35-36)
Височина І. Л. Особливості емоційного стану у дітей шкільного віку з дитячих будинків з проявами астенічного синдрому/ І. Л. Височина (стр.36-37)
Вишневська О. А. Порівняння двох різних схем застосування генно-інженерного людського гормону росту у дітей з соматотропною недостатністю/ О. А. Вишневська, О. В. Большова (стр.37)
Вітик Р. З. Оцінка імунологічного статусу хворих із синдромом Ніймегена/ Р. З. Вітик (стр.37-38)
Владімірова А. О. Електронейроміографічне дослідження у дітей, хворих на цукровий діабет типу 1/ А. О. Владімірова, В. Г. Майданник (стр.38)
Імунологічні показники крові за інфекційно-запальних захворювань у новонароджених у ранньому неонатальному періоді , О. В. Власова, O. K. Колоскова (стр.38-39)
Аналіз тактики ведення новонароджених дітей з природженими пороками серця , O. П. Волосовець, С. П. Кривопустов (стр.39)
Волосовець О. П. Стратегія проблемно-орієнтованого підходу у безперервному професійному розвитку сімейних лікарів та педіатрів/ О. П. Волосовець, С. П. Кривопустов (стр.39-40)
Волосовець О. П. Стан метаболізму міокарда у новонароджених з синдромом аспірації меконію/ О. П. Волосовець, С. П. Кривопустов, Н. С. Пицюра (стр.40-41)
Волосовець О. П. Лев Йосипович Фінкельштейн: сторінки історії педіатрії/ О. П. Волосовець, С. П. Кривопустов, В. Г. Мигаль (стр.41)
Волосовець О. П. Дослідження вегетативного гомеостазу у дітей з вегетативною дисфункцією та порушенням моторної функції верхнього відділу травного каналу/ О. П. Волосовець, Ю. В. Каруліна (стр.41-42)
Діагностична цінність рівня гемоглобіну в новонароджених за ранньої неонатальної інфекції , Т. М. Воротняк, Т. М. Воротняк (стр.42-43)
Гаврилюк О. І. Характеристика обміну колагену у дітей, хворих на ускладнену позалікарняну пневмонію/ О. І. Гаврилюк (стр.43)
Галієнко Л. І. Інвалідність дитячого населення України як медико-соціальна проблема/ Л. І. Галієнко, Т. С. Грузєва (стр.43-44)
Галієнко Л. І. Сучасні аспекти проблеми дитячого туберкульозу в Україні/ Л. І. Галієнко (стр.44-45)
Гарас М. Н. Ефективність використання системних глюкокортикостероїдів у школярів, які хворіють на тяжку бронхіальну астму/ М. Н. Гарас, О. Я. Чепура (стр.45)
Гаріджук Л. І. Цитокіновий статус і його корекція у дітей, хворих на пневмонію у поєднанні із залізодефіцитною анемією/ Л. І. Гаріджук (стр.45-46)
Гладун К. В. Стан вегетативної регуляції при ожирінні у дітей/ К. В. Гладун (стр.46)
Імуногенетичні маркери формування хронічної патології гастродуоденальної зони у дітей , О. З. Гнатейко, О. Л. Личковська (стр.47)
Гостіщева О. В. Аналіз поєднаної патології атопічного дерматиту з функціональними порушеннями біліарної системи у дітей/ О. В. Гостіщева, О. В. Гостіщева (стр.47-48)
Грузєва О. В. Куріння підлітків: масштаби, причини, стратегії попередження та скорочення/ О. В. Грузєва (стр.48)
Грузєва Т. С. Сучасний стан епідемії ВІЛ/СНІД у світі та нова стратегія боротьби/ Т. С. Грузєва, Г. В. Іншакова (стр.48-49)
Грузєва Т. С. Демографічні тенденції в чисельності дітей та їх питомій вазі в загальній структурі населення України/ Т. С. Грузєва (стр.49-50)
Дедишин Л. П. Динаміка незапальної патології опорно-рухового апарата у дітей в віковому аспекті/ Л. П. Дедишин, С. К. Ткаченко (стр.50-51)
Демченко О. А. До питання організації медико-психологічної допомоги дітям, хворим на цукровий діабет, в умовах спеціалізованої школи-інтернату/ О. А. Демченко (стр.51)
Дємєнкова І. Г. Генетичні особливості дітей, які народилися в сім'ях батьків, опромінених в дитячому та підлітковому віці внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС/ І. Г. Дємєнкова, В. І. Ковальова (стр.51-52)
Розробка та впровадження програми надання допомоги дітям з особливими потребами в АР Крим , Г. В. Досікова, Н. А. Афанасьєва (стр.52)
Сучасні можливості діагностики ювенільного ревматоїдного артриту , В. М. Дудник, Ю. В. Вижга (стр.52-53)
Дудник В. М. Значення рівня еритропоетину для ранньої діагностики пошкодження нирок при хронічних гломерулонефритах у дітей/ В. М. Дудник, Г. Ю. Звенигородська, Г. С. Гумінська (стр.53)
Дука К. Д. Особливості клінічного перебігу хронічного бронхіту на тлі бронхолегеневої дисплазії в сучасних умовах/ К. Д. Дука, С. І. Ільченко, С. Г. Іванусь (стр.54)
Дука К. Д. Особливості харчування дітей переддошкільного віку/ К. Д. Дука, О. С. Коренюк, Н. М. Крамаренко (стр.54-55)
Особливості перебігу поствакцинального періоду у дітей , К. Д. Дука, Н. М. Крамаренко (стр.55-56)
Клінічні особливості атопічного дерматиту у дітей залежно від віку , Г. М. Дутчак, О. Б. Синоверська (стр.56)
Євтушенко В. В. Використання розчину для оральної регідратації в комплексній терапії у дітей з гострими респіраторними інфекціями/ В. В. Євтушенко, C. O. Крамарьов, Л. В. Закордонець (стр.56-57)
Єршова. І. Б. Вплив постгіпоксичних змін електролітного балансу на функціональний стан міокарда у новонароджених/ І. Б. Єршова., Л. О. Сінгх (стр.57-58)
Загорулько O. K. Вплив базисної та метаболічної терапії на стан бронхолегеневої та серцево-судинної систем у експериментальних тварин з модельованою бронхіальною астмою/ O. K. Загорулько, М. І. Дмитрієвська, М. М. Каладзе (стр.58)
Екологічна складова при нефропатіях у дітей , О. В. Зубаренко, В. А. Розанов (стр.58-59)
Іваніна О. Ю. Структура проявів дисплазії сполучної тканини у дітей, які зазнали радіаційної дії в результаті аварії на ЧАЕС/ О. Ю. Іваніна, З. В. Нестеренко (стр.59-60)
Іванова Л. А. Клінічне значення показників лабільності бронхів при астмі фізичного напруження в дітей шкільного віку/ Л. А. Іванова, Г. І. Мельник (стр.60)
Іванова Л. А. Гіперсприйнятливість бронхів за різних фенотипів бронхіальної астми в дітей/ Л. А. Іванова (стр.60-61)
Організація фізичної реабілітації підлітків з артеріальною гіпертензією в тренажерному залі навчального закладу , О. Г. Іванько, В. Я. Підкова (стр.61-62)
Івахненко О. С. Вплив олігосахаридів на захворюваність дітей раннього віку/ О. С. Івахненко (стр.62)
Диспансеризация детей с бронхолегочной дисплазией , С. И. Ильченко, В. И. Чергинец (стр.62-63)
Особливості варіабельності серцевого ритму у дітей з бронхіальною астмою , O. K. Каблукова, О. В. Герасимова (стр.63-64)
Каблукова O. K. Клініко-патогенетичне значення стану клітинних мембран при захворюваннях нирок з синдромом гематурії у дітей/ O. K. Каблукова, А. П. Конопліцька (стр.64)
Казакова Л. М. Оцінка у школярів функціональних резервів серцево-судинної систем за допомогою індексу Руф’є/ Л. М. Казакова, О. А. Строй, М. М. Васюкова (стр.64-65)
Дисфункція ендотелію та артеріальна гіпертензія у дітей: можливості санаторно-курортної реабілітації , М. М. Каладзе, О. О. Крадінова (стр.65)
Ефективність комплексної санаторно-курортної реабілітації онко-гематологічних хворих , М. М. Каладзе, Н. В. Лагунова (стр.65-66)
Каладзе М. М. Роль добового моніторування артеріального тиску у формуванні груп ризику за розвитком артеріальної гіпертензії серед дітей з серцевими аритміями/ М. М. Каладзе, Л. А. Семеренко, М. О. Сизова (стр.66-67)
Функціональні особливості щитовидної залози у дітей, хворих на бронхіальну астму , М. M. Каладзе, А. В. Харченко (стр.67)
Допплєрографічні зіставлення у дітей з двостулковим аортальним клапаном серця, що не супроводжується гемодинамічними порушеннями , А. В. Каменщик, О. М. Гиря (стр.67-68)
Качалова О. С. Фактори ризику розвитку кон’югаційної жовтяниці у новонароджених/ О. С. Качалова (стр.68-69)
Квашніна Л. В. Сучасні раціони харчування дітей як один із факторів ризику розвитку дисліпідемій у дітей шкільного віку/ Л. В. Квашніна, Т. Б. Ігнатова (стр.69)
Дослідження вмісту вітаміну D, мінерального й ліпідного обміну у дітей з синдромом вегетативної дисфункції , Л. В. Квашніна, Т. Б. Ігнатова (стр.69-70)
Ефективність суміші "Nutrilon -лікування алергії" в терапії дітей грудного віку, хворих на атопічний дерматит , В. А. Клименко, Т. В. Сіренко (стр.70-71)
Кобець Т. В. Особливості показників ЕКГ у дітей, хворих на бронхіальну астму, з різних екологічних регіонів/ Т. В. Кобець, В. О. Танага (стр.71)
Ковтюк Н. І. До питання про методологію оцінки якості життя пацієнтів різного віку/ Н. І. Ковтюк, О. Ю. Нечитайло, Ю. М. Нечитайло (стр.71-72)
Колоскова O. K. Результативність підготовчого процесу та психоемоційний стан лікарів-інтернів зі спеціальності "Педіатрія" при складанні тестового ліцензійного іспиту "Крок-3"/ O. K. Колоскова, B. C. Хільчевська, Н. К. Богуцька (стр.72-73)
Колоскова O. K. Ефективність базисної терапії дітей, хворих на бронхіальну астму, залежно від типу ацетилювання/ O. K. Колоскова, Л. В. Микалюк, Т. М. Воротняк (стр.73)
Кононенко О. В. Прогнозування формування хронічного захворювання нирок у дітей/ О. В. Кононенко, І. І. Терещенкова, І. Р. Сіняєва (стр.73-74)
Актуальні питання надання медичної допомоги дитячому населенню сільської місцевості лікарем загальної практики/сімейної медицини , М. М. Коренєв, Т. В. Пересипкіна (стр.74-75)
Коренєв М. М. Характеристика стану та толерантності до фізичного навантаження серцево-судинної системи у дітей із сімей ліквідаторів аварії на ЧАЕС/ М. М. Коренєв, Т. О. Костенко, Г. О. Бориско (стр.75)
Особливості формування здоров’я дітей із сімей батьків, які зазнали радіаційного опромінення в різному віці , М. М. Коренєв, О. І. Плєхова (стр.75-76)
Функціональна диспепсія у підлітків з позицій Римських критеріїв III (2006) , М. М. Коренєв, Л. В. Камарчук (стр.76-77)
Можливості поліпшення нутритивного статусу у дітей при целіакії та муковісцидозі , В. В. Корнєва, Н. П. Глядєлова (стр.77)
Оптимізація лікування ацетонемічного синдрому у дітей , В. В. Корнєва, В. Г. Козачук (стр.77-78)
Особливості проявів бронхіальної астми у дітей різного віку , В. П. Костроміна, В. П. Костроміна (стр.78-79)
Особливості імунологічного статусу у дітей молодшого віку з бронхіальною астмою , В. П. Костроміна, О. О. Речкіна (стр.79)
Кочерга З. Р. Випадок постнатальної діагностики хондродистрофії з полідактилією. Тип сальдіно-нунан/ З. Р. Кочерга (стр.79-80)
Кривошей Г. В. Дослідження мікроциркуляції у дітей з реактивними артропатіями/ Г. В. Кривошей, В. М. Савво (стр.80)
Еволюція методів лікування допечінкової форми портальної гіпертензії в дитячому віці , Д. Ю. Кривчєня, О. Г. Дубровін (стр.81)
Особливості маніфестації генетично-детермінованої атопічної бронхіальної астми у дітей , Т. О. Крючко, Ю. О. Вовк (стр.81-82)
Роль генетичних маркерів в ранній діагностиці бронхіальної астми у дітей , Т. О. Крючко, О. Я. Ткаченко (стр.82)
Курило Л. В. Клінічне значення препарату дигестин в реабілітації дітей з ацетонемічним синдромом/ Л. В. Курило, К. А. Боярська (стр.83)
Лебединець О. М. Вивчення вмісту метаболітів оксиду азоту у дітей з ураженням серця на тлі внутрішньоутробних інфекцій/ О. М. Лебединець, Ю. Г. Резніченко (стр.83-84)
Лебединець О. М. Вивчення стану серцево-судинної системи дітей раннього віку за даними добового холтерівського моніторування ЕКГ/ О. М. Лебединець (стр.84)
Лікування і профілактика формування остеоартрозу в підлітків , І. С. Лебець, Н. С. Шевченко (стр.84-85)
Лебец И. С. Характеристика дебюта системной красной волчанки у подростков на современном этапе/ И. С. Лебец, С. Р. Толмачева, Н. С. Шевченко (стр.85-86)
Вплив інсулінотерапії на морфо-функціональні показники міокарда у дітей, хворих на цукровий діабет 1 типу , П. О. Леженко, І. В. Руднєва (стр.86-87)
Лисунець О. В. Особливості клініки, лабораторних та температурних показників у недоношених новонароджених високого перинатального ризику/ О. В. Лисунець (стр.87)
Литвинець Л. Я. Взаємозв’язок між різними фенотипами та ступенем контрольованості бронхіальної астми у дітей/ Л. Я. Литвинець (стр.87-88)
Досвід використання послідовної ерадикаційної терапії у дітей з хронічним гастродуоденітом, асоційованим з гелікобактеріозом , В. Д. Лукашук, Г. М. Тебенчук (стр.88-89)
Оптимізація та індивідуалізація патогенетичного лікування хронічного гастодуоденіту у дітей з урахуванням стану гастропротекції , В. Д. Лукашук, С. П. Ходаківська (стр.89)
Показники церебральної гемодинаміки при використанні системної гіпотермії для захисту мозку новонароджених з гіпоксично-ішемічною енцефалопатією , Т. К. Мавропуло, О. С. Буяльський (стр.89-90)
Майданник В. Г. Первинна артеріальна гіпертензія у підлітків: проблемні питання та перспективи/ В. Г. Майданник (стр.90-91)
Комп’ютерний аналіз дихальних шумів здорових дітей різного віку , В. Г. Майданник, М. В. Хайтович (стр.91)
Майданник В. Г. Психометричний аналіз результатів складання педіатричного профілю ліцензійного інтегрованого іспиту "Крок-2. Загальнолікарська підготовка" у 2011 році/ В. Г. Майданник, М. В. Хайтович (стр.91-92)
Патологічні зміни шийного відділу хребта у дітей з пароксизмальною вегетативною недостатністю , В. Г. Майданник, І. О. Мітюряєва (стр.92-93)
Удосконалення терапії вегетативних дисфункцій за гіпертензивним типом у дітей , В. Г. Майданник, І. О. Мітюряєва (стр.93)
Аналіз кінцевого рівня знань з педіатрії студентів-випускників медичного факультету № 3 (педіатричного) НМУ їм. О.О. Богомольця, які навчались за кредитно-модульною системою організації навчального процесу , В. Г. Майданник, М. В. Хайтович (стр.93-94)
Маркевич В. Е. Вміст цинку та свинцю у сироватці крові дітей, хворих на цукровий діабет 1 типу/ В. Е. Маркевич, Н. В. Глущенко (стр.94-95)
Особливості перебігу гломерулонефриту в дітей , П. Н. Марталог, Т. В. Дорош (стр.95)
Мартинюк В. Ю. Застосування цитіколіну (сомазину) в ранньому відновному періоді гіпоксично-ішемічного ушкодження головного мозку у новонароджених/ В. Ю. Мартинюк, В. Б. Швейкіна (стр.95-96)
Проблема вибору стартової етіотропної терапії гнійних менінгітів у дітей , У. І. Марусик, В. Л. Болтенков (стр.96)
Стан обміну магнію у дітей з первинною артеріальною гіпертензією , Ю. В. Марушко, Т. В. Гищак (стр.97)
Місцева терапія гострих фарингітів у дітей , Ю. В. Марушко, Н. А. Зелена (стр.97-98)
Марушко Ю. В. Особливості перебігу гострої кропив’янки у дітей/ Ю. В. Марушко, О. Д. Московенко (стр.98)
Можливості корекції мікроелементного статусу дітей , Ю. В. Марушко, О. Л. Таринська (стр.99)
Марушко Р. В. Імунопатогенетичні механізми розвитку функціональних та запальних захворювань кишечника/ Р. В. Марушко, В. К. Тищенко, Л. В. Галазюк (стр.99-100)
Ефективність вакцинації та ревакцинації від туберкульозу , В. П. Мельник, Л. В. Гутинська (стр.100)
Мешкова О. М. Медико-соціальні аспекти поведінки підлітків та молоді, які звертаються до клініки дружньої до молоді/ О. М. Мешкова (стр.101)
Михайлец Л. П. Синдром мальабсорбции. Нагрузочные тесты в дифференциальной диагностике/ Л. П. Михайлец, Л. К. Ленчевская (стр.101-102)
Психосоматичний аспект проблеми ожиріння з інсулінорезистентністю в дітей , Е. А. Михайлова, О. А. Будрейко (стр.102)
Суїцидальна поведінка у детей , Е. Л. Михайлова, Т. Ю. Проскуріна (стр.103)
Системний аналіз соціо-демографічнихі психологічних чинників у дітей молодшого шкільного віку з депресією , Е. А. Михайлова, Т. Ю. Проскуріна (стр.103-104)
Мовлянова Н. В. Біоетика - актуальний напрям у сучасному навчанні лікарів-педіатрів/ Н. В. Мовлянова, І. Л. Бабій (стр.104)
Мокія-Сербіна C. O. Корекція когнітивних порушень у дітей дошкільного віку, які мали дефіцит заліза у ранньому віці/ C. O. Мокія-Сербіна, В. В. Чечель (стр.105)
Мокія-Сербіна C. O. Проблеми розвитку глибоконедоношених дітей на першому році життя/ C. O. Мокія-Сербіна, Н. В. Василенко (стр.105-106)
Мокія-Сербіна C. O. Практичні аспекти феротерапії у дітей першого року життя/ C. O. Мокія-Сербіна, С. В. Юркова (стр.106)
До питання імунорезистентності у підлітків із сімей батьків, опромінених в дитячому віці внаслідок Чорнобильської катастрофи , В. І. Молєва, Г. О. Бориско (стр.107)
Москаленко В. Ф. Глобальна стратегія охорони здоров’я жінок і дітей/ В. Ф. Москаленко, Т. С. Грузєва (стр.107-108)
Мочалова А. А. Адаптация младших школьников с учетом фактора одаренности/ А. А. Мочалова (стр.108)
Генетическая роль нарушений микробиоты кишечника ювенильном ревматоидном артрите , Ш. М. Муквич, Л. И. Омепьченко (стр.109)
IgE-залежна харчова алергія у дітей молодших класів шкіл у Туреччині , Р. Мустафаєв, Е. Джівєлєк (стр.109-110)
Неділько В. П. Здоров’я дітей і фактори, які негативно впливають на його показники/ В. П. Неділько, М. В. Чухраєв (стр.110)
Недельська С. М. Епідеміологія алергічних хвороб у підлітків м. Запоріжжя/ С. М. Недельська, Ю. С. Толмачова, О. А. Жавнеренко (стр.110-111)
Нестеренко З. В. Національні рекомендації щодо діагностики та лікування дисплазії сполучної тканини у дітей - важливий крок вітчизняної педіатрії/ З. В. Нестеренко (стр.111)
Нестерова Т. В. Резистентность к респираторной патологии детей с речевой патологией/ Т. В. Нестерова (стр.111-112)
Нечитайло Ю. М. Особливості вигодовування дітей першого року життя та взаємодія пари "мати-дитина"/ Ю. М. Нечитайло, І. С. Семань-Мінько (стр.112-113)
Огнєв В. А. Соціально-психологічні фактори підліткового тютюнопаління/ В. А. Огнєв, Л. І. Чумак, Н. М. Федак (стр.113)
Одинець Ю. В. Алгоритм діагностики екозалежної нефропатії у дітей/ Ю. В. Одинець, В. О. Голованова (стр.113-114)
Одинець Ю. В. Патогенетичні особливості пієлонефриту у дітей/ Ю. В. Одинець, Ю. С. Триндюк, Т. В. Харченко (стр.114)
Олійник B. C. Особливості імунологічних показників при негоспітальній пневмонії у дітей першого року життя/ B. C. Олійник (стр.114-115)
Целіакія: чи показана інвалідність? , Л. Л. Олексенко, Г. В. Досікова (стр.115-116)
Маркери підвищеного ризику ураження серцево-судинної системи при ревматоїдному артриті у дітей , Л. І. Омельченко, Н. І. Гончаренко (стр.116)
Осадча А. П. Особливості сприймання ситуації хвороби батьками дітей, які хворіють на цукровий діабет 1 типу/ А. П. Осадча, О. В. Анопрієнко (стр.116-117)
Осичнюк Л. М. Труднощі ранньої діагностики інфекційного мононуклеозу/ Л. М. Осичнюк, В. А. Рещіков, Ю. Г. Гончаренко (стр.117)
Стан вегетативної регуляції у дітей з йододефіцитом , Б. М. Павликівська, А. П. Юрцева (стр.118)
Функціональний стан ендотелію судин при артеріальній гіпертензії у дітей і підлітків , Г. А. Павлишин, Г. А. Павлишин (стр.118-119)
Психологічна складова здоров’я дітей дошкільного віку , Г. А. Павлишин, Н. Ю. Лучишин (стр.119)
Пакулова-Троцька Ю. В. Проблеми забезпечення адекватного харчування дітей раннього віку з ДЦП/ Ю. В. Пакулова-Троцька, С. Л. Няньковський (стр.119-120)
Пахомова В. Г. Цинк і його значення для росту та статевого розвитку дітей/ В. Г. Пахомова (стр.120-121)
Особливості ремодулювання міокарда лівого шлуночка у дітей, хворих на бронхіальну астму , О. Є. Пашкова, Г. О. Леженко (стр.121)
Кардіотропна корекція метаболічних розладів у дітей та підлітків , М. М. Пєший, С. М. Танянська (стр.122)
Ефективність фітопрепаратів в лікуванні захворювань суглобів у дітей , М. М. Пєший, С. М. Танянська (стр.122-123)
Аналіз перебігу гастроезофагеальної рефлюксної хвороби, поєднаної з синдромом подразненого кишечника у дітей , О. М. Платонова, І. Л. Бабій (стр.123)
Плеханова Т. М. Харчування недоношених дітей після виписки із стаціонару/ Т. М. Плеханова (стр.123-124)
Систолічна та діастолічна функції міокарда у новонароджених за даними тканинної допплєрографії , В. П. Попов, Л. В. Сафанюк (стр.124-125)
Попов С. В. Стан серцево-судинної системи у дітей, народжених недоношеними/ С. В. Попов, С. І. Бокова (стр.125)
Попов С. В. Вплив гіпоксичного фактора на імунну систему у дітей постнеонатального віку/ С. В. Попов, С. М. Касян (стр.125-126)
Метаболічні порушення та розлади імунітету у дітей з недиференційованою дисплазією сполучної тканини , Т. В. Починок, Н. Г. Кухарська (стр.126-127)
Обмін магнію у дітей з недиференційованою дисплазією сполучної тканини , Т. В. Починок, Л. О. Фік (стр.127)
Аналіз перебігу затяжних жовтяниць новонароджених за матеріалами відділення молодшого дитинства ДКЛ №4 м. Києва , Т.В. Починок, М. М. Васюкова (стр.127-128)
Прохорова М. П. Ефективність монтелукасту в базисній терапії бронхіальної астми у дітей/ М. П. Прохорова, В. Є. Хоменко, Н. М. Царьова (стр.128)
Шляхи профілактики найбільш поширених захворювань дітей раннього віку в умовах антропогенного навантаження , Ю. Г. Резніченко, М. О. Ярцева (стр.129)
Роль ендотоксинемії кишкового походження в патогенезі бактеріальних ангін, скарлатини і гнійних менінгітів у дітей , Н. В. Римаренко, С. В. Усова (стр.129-130)
Ринкова Т. А. Перспективи доклінічної діагностики в ревматології/ Т. А. Ринкова (стр.130)
Романчук Л. В. Особенности клиники и нарушения ритма сердца у детей с дисплазией соединительной ткани и пролапсом митрального клапана/ Л. В. Романчук, Н. Е. Ревенко (стр.130-131)
Савво В. М. Бульбоангіоскопія судин кон’юнктиви ока у дітей з реактивними артропатіями/ В. М. Савво, Г. В. Кривошей, О. М. Апанасенко (стр.131-132)
Оцінка добового ритму серцевої діяльності у дітей із сполучнотканинною дисплазією серця , В. М. Савво, О. М. Апанасенко (стр.132-133)
Сажин С. І. Динамічні спірометричні показники ефективності альтернативних режимів утримання контролю персистуючої бронхіальної астми в дітей шкільного віку/ С. І. Сажин, М. М. Грицюк (стр.133)
Застосування мінеральної води "Нафтуся " в комплексній реабілітації дітей з поєднаною патологією органів травлення в дитячому санаторії "Джерело" , С. М. Саранча, М. І. Борисенко (стр.133-134)
Сахалтуєва А. В. Показники холтерівського моніторування у дітей при хронічному пієлонефриті/ А. В. Сахалтуєва, О. І. Слободян (стр.134)
Семкович Я. В. Вплив пневмонічного токсикозу на процеси пероксидації та антиоксидантний захист у дітей раннього віку, способи корекції/ Я. В. Семкович, В. П. Вальчишин (стр.135)
Сергета І. В. Актуальні проблеми соціально-психологічної, психофізіологічної і психічної адаптації сучасних школярів/ І. В. Сергета, О. П. Мостова (стр.135-136)
Сергета Д. П. Комплексна оцінка морфофункціонального стану організму новонароджених дітей на підставі використання процедур факторного аналізу/ Д. П. Сергета (стр.136-137)
Діагностичний алгоритм обструктивних уражень дихальних шляхів при вадах розвитку у дітей раннього віку , O. K. Слєпов, В. П. Сорока (стр.137)
Причини смертності новонароджених з природженою діафрагмальною грижею при природному перебігу вади , O. K. Слєпов, О. П. Пономаренко (стр.137-138)
Рання постнатальна діагностика природженої діафрагмальної грижі у новонароджених дітей , O. K. Слєпов, О. П. Пономаренко (стр.138)
Діагностична цінність клініко-параклінічних ознак гіпоксичного ураження нервової системи у новонароджених , І. С. Сміян, Г. А. Павлишин (стр.139)
Сміян О. І. Аналіз концентрації IgE сироватки крові від ступеня тяжкості перебігу бронхіальної астми у дітей/ О. І. Сміян, В. О. Курганська (стр.139-140)
Сміян О. І. Особливості перебігу тонзилогенних кардіопатій у дітей/ О. І. Сміян, Ю. А. Мозгова (стр.140)
Сміян О. І. Аналіз вмісту цитокінів IL-1 та IL-4 при гострих обструктивних бронхітах у дітей раннього віку/ О. І. Сміян, В. В. Слива (стр.140-141)
Соболєва О. М. Імуногормональні взаємодії при ювенільному ревматоїдному артриті/ О. М. Соболєва, Н. М. Скоромна, А. В. Юр’єва (стр.141)
Сорокман Т. В. Взаємозв’язки між станом здоров’я батьків, окремими спадковими факторами та природженими пороками серця у дітей/ Т. В. Сорокман, Л. В. Швигар, М. О. Гінгуляк (стр.142)
Оксапін - нова можливість лікування дітей з епілепсією в Україні , Т. І. Стеценко, О. А. Майструк (стр.142-143)
Динаміка роботи педіатричного відділення для недоношених дітей за 2008-2010 роки в Тернопільській обласній дитячій лікарні , В. В. Стеценко, І. В. Кубей (стр.143-144)
Стецюк Р. А. Клініко-електронейроміографічні кореляції при гострих одонтогенних запальних захворюваннях нижньої щелепи/ Р. А. Стецюк, Н. С. Пянтковська (стр.144)
Сульженко М. Ю. Токсична кардіоміопатія на тлі онкогематологічних захворювань у дітей/ М. Ю. Сульженко, Н. М. Головченко (стр.144-145)
Тарасова І. В. Значення нирок у забезпеченні мікроелементного балансу у новонароджених із геморагічним ураженням центральної нервової системи/ І. В. Тарасова, Л. О. Турова (стр.145)
Показники фібринолітичної активності в дітей, хворих на бронхіальну астму, з різним ацетиляторним фенотипом , С. І. Тарнавська, Т. М. Воротняк (стр.145-146)
Тіщенко В. А. Актуальні питання фармакотерапії в неонатології/ В. А. Тіщенко, Н. М. Казицька (стр.146)
Токарева Н. М. Клініко-імунологічні особливості перебігу гострих простих бронхітів у дітей молодшого віку/ Н. М. Токарева (стр.147)
Фактори ризику розвитку надмірної маси тіла та ожиріння у дітей раннього віку , Н. І. Токарчук, Є. В. Тимчук (стр.147-148)
Третьякевич З. М. Нові підходи до лікування та реабілітації дітей, які часто хворіють на гострі респіраторні інфекції/ З. М. Третьякевич, A. M. Левчин (стр.148)
Третьякевич З. М. Про стан оксидантних процесів у дітей, хворих на рецидивуючий бронхіт із супутньою патологією гепатобіліарної системи, в різні періоди захворювання/ З. М. Третьякевич, О. В. Бабінова (стр.149)
Третьякевич З. М. Роль біохімічних маркерів в оцінці стану серцево-судинної системи у дітей, хворих на гострий обструктивний бронхіт/ З. М. Третьякевич, Т. С. Коваленко (стр.149-150)
Тяжка О. В. Клініко-морфологічні особливості доатрофічної стадії аутоімунного гастриту у дітей/ О. В. Тяжка, В. І. Боброва (стр.150-151)
Дослідження енергетичних процесів в еритроцитах у дітей з залізодефіцитною анемією за наявності супутньої патології , О. В. Тяжка, Т. В. Починок (стр.151)
Тяжка О. В. Активне тютюнопаліня і хронічна гастродуоденальна патологія у дітей/ О. В. Тяжка, В. І. Боброва, Ю. І. Воробієнко (стр.151-152)
Тяжка О. В. Значення структурних порушень генів групи глутатіон-S-трансферази у виникненні бронхіальної астми та атопічного дерматиту у дітей/ О. В. Тяжка, Ю. О. Савенко (стр.152)
Вплив системної ензимотерапії на показники IgA та IgE слини у дітей з гастродуоденальною патологією функціонального та органічного генезу , О. В. Тяжка, А. О. Горобець (стр.152-153)
Сучасні особливості стану здоров’я дітей молодшого та середнього шкільного віку м. Києва , О. В. Тяжка, Т. В. Починок (стр.153)
Фофанова О. В. Стан серцево-судинної системи у дітей з рецидивним бронхообструктивним синдромом/ О. В. Фофанова, Т. В. Лотовська, Н. Б. Осадець (стр.153-154)
Стан забезпечення йодом дітей Харківського регіону , Т. В. Фролова, Н. Ф. Стенкова (стр.154-155)
Фролова Т. В. Вплив факторів довкілля на формування остеопенічного синдрому у дітей/ Т. В. Фролова, О. В. Охапкіна (стр.155)
Хайтович М. В. Первинний хронічний головний біль у дітей: сучасний стан проблеми/ М. В. Хайтович, О. М. Місюра (стр.155-156)
Клінічний перебіг ротавірусної інфекції у дітей , Ю. П. Харченко, І. В. Юрченко (стр.156-157)
Підвищення ефективності антигелікобактерної терапії у дітей з хронічним гастродуоденітом з урахуванням гастропротекції , С. П. Ходаківська, В. Д. Лукашук (стр.157-158)
Цапок А. А. Мануальна медицина в перинатальній неврології/ А. А. Цапок, О. І. Гнидан (стр.158)
Характеристика імунного статусу у дітей, хворих на бронхіальну астму , О. Л. Цимбаліста, В. Б. Сем’янчук (стр.159)
Особливості динаміки сироваткових концентрацій інтерферонів і прогнозування ефективності інтерферон-індукуючої терапії ГРВІ у дітей, хворих на бронхіальну астму , О. В. Чабанюк, С. В. Аліфанова (стр.159-160)
Імуно-адаптаційні можливості дитячого організму в умовах екологічного забруднення , Г. С. Чайковська, О. З. Гнатейко (стр.160)
Чикайло М. І. Зменшення частоти гострих респіраторних захворювань у дітей в період адаптації до шкільного навчання/ М. І. Чикайло (стр.160-161)
Зміни з боку печінки при інфекційному мононуклеозі Епштейна-Барр вірусної етіології , В. О. Шадрин, О. В. Виговська (стр.161-162)
Особливості перебігу уражень печінки при CMV інфекції у дітей раннього віку , О. Г. Шадрін, А. А. Ковальчук (стр.162)
До проблеми діагностики дисфункцій біліарного тракту у немовлят із пролонгованою кон’югаційною жовтяницею , О. Г. Шадрін, Т. Л. Марушко (стр.163)
Стан сполучної тканини при ушкодженнях печінки у дітей раннього віку , О. Г. Шадрін, Н. Ф. Чернега (стр.163-164)
Шахова О. О. Імунологічна характеристика підлітків, хворих на бронхіальну астму/ О. О. Шахова, Н. С. Дудакова (стр.164)
Ширикіна М. В. Оптимізація терапії бронхообструктивного синдрому у дітей на тлі гастроезофагального рефлюксу/ М. В. Ширикіна, О. Г. Забудська, Л. Г. Мошик (стр.164-165)
Шкіряк-Нижник З. А. Роль психоемоційних взаємин в сім’ї у формуванні особистості підлітка (за даними проекту "Сім’я та діти України")/ З. А. Шкіряк-Нижник, Л. М. Слободченко, Н. В. Числовська (стр.165)
Шкробанець І. Д. Організація ефективної медико-соціальної реабілітації дітей з хронічною неврологічною патологією/ І. Д. Шкробанець, Ю. М. Нечитайло (стр.166)
Шкрупій Д. А. Прогностичні критерії формування полі органної недостатності у новонароджених/ Д. А. Шкрупій (стр.166-167)
Особливості ліпідного спектру у дітей із різними варіантами артеріальної гіпертензії , І. В. Шлімкевич, О. Б. Синоверська (стр.167)
Вплив надлишку маси тіла та ожиріння на ризик формування гіпертрофії лівого шлуночка у підлітків з артеріальною гіпертензією , Л. Р. Шостакович-Корецька, Т. А. Гайдук (стр.167-168)
Ефективність гемоферону у дітей з хронічним гастродуоденітом на фоні залізодефіциту , А. П. Юрцева, І. С. Недоступ (стр.168-169)
Яровой С. П. Оцінка стану і динаміка показників ліпідного обміну у дітей, хворих на бронхіальну астму із екстра систолічною аритмією, на санаторно-курортному етапі реабілітації/ С. П. Яровой, М. М. Каладзе (стр.169)
Клінічне значення дослідження мікроальбумінарії при гематурії у дітей , Т. В. Ярошевська, Т. Г. Каратаєвська (стр.169-170)
Яцула М. С. Фактори ризику порушення адаптації першокласників до систематичного шкільного навчання/ М. С. Яцула, С. Л. Нянковський (стр.170-171)
Маліновська Т. М. Метаболічний синдром у дітей та підлітків: особливості клінічного перебігу, показників вуглеводного та ліпідного обміну/ Т. М. Маліновська, О. В. Большова (стр.172-177)
Костюченко Л. В. Сучасні можливості діагностики та лікування синдрому Ді Джорджа в Україні/ Л. В. Костюченко, Я. Ю. Романишин, А. В. Бондаренко (стр.178-184)
Вертегел А. О. Сучасні підходи до антибактеріальної терапії дітей з частими бактеріальними інфекціями органів дихання/ А. О. Вертегел, Л. С. Овчаренко (стр.184-187)
До 80-річчя від дня народження та 55-річчя наукової, лікувальної та педагогічної діяльності професора Миколи Михайловича Коренєва (стр.188-189)
Вітаємо з ювілеєм Савелія Савелійовича Остропольца: з пошаною до лікаря, вчителя, вченого (стр.190-191)
Герзанич C. O. Тироїдна патологія вагітних в умовах зобної ендемії/ C. O. Герзанич (стр.192-195)
Маркін Л. Б. Динаміка змін показників церебрального та коронарного кровообігу у плода в умовах ускладненого перебігу гестаційного процесу/ Л. Б. Маркін, К. Л. Шатилович (стр.196-201)
Сучасний погляд на перебіг вагітності та пологів, ускладнений пієлонефритом (Огляд літератури та власні дослідження) , П. М. Веропотвелян, І. Є. Вишневський (стр.202-210)
Голяновський О. В. Консервативне лікування гіпотонічних кровотеч/ О. В. Голяновський, Д. В. Кульчицький (стр.211-213)
Волошин О. Л. Особливості гемостазу після лапароскопічних операцій на придатках матки/ О. Л. Волошин, Ю. П. Вдовиченко (стр.214-216)
Вдовиченко Ю. П. Роль різних гормонів у патогенезі передменструального синдрому/ Ю. П. Вдовиченко, Л. В. Пахаренко (стр.216-218)
Корніенко C. M. Гістероскопія в діагностиці та лікуванні внутрішньоматкової патології у жінок пізнього репродуктивного та пременопаузального віку/ C. M. Корніенко (стр.219-222)
Вдовиченко Ю. П. Порівняльні аспекти пероральної та вагінальної гормональної контрацепції/ Ю. П. Вдовиченко, Д. С. Ледін (стр.223-225)
Щербина М.О. Клінічний перебіг пубертатних маткових кровотеч залежно від маси тіла/ М. О. Щербина, М. О. Щербина, С. В. Мамешина (стр.226-230)
Левенець C. O. Роль лептину та інсуліну в патогенезі порушень менструальної функції у дівчат-підлітків із різною масою тіла/ C. O. Левенець, Д. Л. Кашкалда, Т. А. Начьотова (стр.231-233)
Литвиненко К. О. Порушення репродуктивної функції жінки при захворюваннях щитовидної залози/ К. О. Литвиненко (стр.234-237)
Паращук Ю. С. Хажинський Петро Харитонович (До 140-річчя від дня народження)/ Ю. С. Паращук (стр.238-239)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цимбаліста О. Л., Сем’янчук В. Б., Вовк З. В., Пилюк І. І., Марусик Б. Д.
Назва : Характеристика імунного статусу у дітей, хворих на бронхіальну астму
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія: наук.-практ. журн./ М-во охорони здоров'я України (К.), АМН України, Асоціація педіатрів України, Асоціація акушерів-гінекологів України. - Київ, 2011. - Т. 73, N 4. - С. 159. - ISSN 00314048 (Шифр ПУ2/2011/73/4). - ISSN 00314048
Знайти схожі

 1-20    21-40   41-44 
 
Статистика
за 03.07.2024
Кількість запитів 23429
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)