На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Вовк, З. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 44
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-44 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цимбаліста О.Л., Дехтяр В.Б., Вовк З.В., Бенько Г.С., Пастух О.В., Парандій І.Б., Лупуляк Л.В.
Назва : Імунологічна реактивність у дітей, хворих на бронхіальну астму
Місце публікування : Перинатология и педиатрия. - 2009. - N 3. - С. 149. (Шифр ПУ3/2009/3)
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Рейтмаєр М. Й., Волосянко А. Б., Синоверська О. Б., Лазуркевич О. В., Вовк З. В., Алєксєєва Ю. І.
Назва : Інтеграція України в Європейський простір вищої освіти - основні переваги і недоліки. Частина I: переваги
Місце публікування : Галицький лікар. вісн: Науково-практичний часопис. - Івано-Франківськ: Івано-Франків. мед. академія, 2012. - Т. 19, N 2. - С. 132-135. (Шифр ГУ1/2012/19/2)
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Архів клінічної медицини -2006р.,N 2
Цікаві статті :
Нейко Є.М. Гастродуоденальні кровотечі: сучасні підходи до ендоскопічної діагностики, класифікації, лікування/ Є.М. Нейко, О.І. Бабенко (стр.4-7.)
Хелікобактеріоз. Частина II. Інфекція Helicobacter Pylory при екстрагастродуоденальній патології (стр.8-10.)
Аль Рамлаві Хішам Джаміль. Оцінка ефективності використання "Кардонату" та "Дарсілу" у комплексному лікуванні розповсюдженого псоріазу/ Рамлаві Хішам Джаміль Аль (стр.11-13.)
Асанов Э.О. Влияние гипоксических тренировок на кислородтранспортную функцию крови у пожилых людей/ Э.О. Асанов (стр.14-15.)
Боднар Л.В. Ультраструктура провідної системи серця при гострій ішемії міокарда в експерименті/ Л.В. Боднар (стр.16-19.)
Мікробіологічні обгрунтування показів до використання препарату "Ентерол-250" для елімінації збудників кишкових інфекцій і дисбактеріозу кишечника (стр.20-23.)
Василик В.М. Ультраструктура міжальвеолярної стінки легень білих щурів з каловим перитонітом/ В.М. Василик (стр.24-27.)
Вишиванюк В.Ю. Вивчення основних та плейотропних ефектів Ланцеролу в лікуванні виразкової хвороби/ В.Ю. Вишиванюк (стр.27-31.)
Дрогомерецька О.І. Клінічна симптоматика та функціональна характеристика міокарду лівого шлуночка у хворих на системний червоний вовчак і системну склеродермію з ураженням серця/ О.І. Дрогомерецька (стр.31-33.)
Загуровский В.М. Отдаленные клинико-патологические данные психотерапии приступов нарушения ритма и частоты сердечных сокращений/ В.М. Загуровский (стр.34-38.)
Кукурудз Н.І. Показники ендогенної інтоксикації за умов корекції генералізованого пародонтиту Амізоном та Ліпофлавоном/ Н.І. Кукурудз (стр.38-41.)
Курбатова С.С. Пошук оптимальної концентрації Зинаксину в комплексному лікуванні хворих на генералізований пародонтит/ С.С. Курбатова, В.І. Герелюк (стр.42-44.)
Матейко Г.Б. Антенатальне прогнозування внутрішньоутробного інфікування плода у вагітних жінок із герпетичною і цитомегаловірусною інфекціями/ Г.Б. Матейко, М.М. Осипчук (стр.45-47.)
Мойсеєнко І.М. Вивчення щільності прилягання фіксуючих цементів в постполімеризаційний період методом растрової електронної мікроскопії та мікроаналіз контактуючих тканин зуба/ І.М. Мойсеєнко, М.М. Рожко (стр.48-51.)
Мойсеєнко Н.М. Пупілломоторна характеристика легкої черепно-мозкової травми/ Н.М. Мойсеєнко (стр.52-54.)
Морфологічна характеристика основних змін в бронхолегеневій системі при хронічному обструктивному захворюванні легенів (стр.54-58.)
Олійник О.І. Досвід застосування Глутаргіну у корекції функції печінки хворих на псоріатичний артрит/ О.І. Олійник (стр.59--61.)
Пиптюк О.В. Роль метаболічної терапії в комплексному лікуванні хворих на хронічну критичну ішемію нижніх кініцівок/ О.В. Пиптюк (стр.62-64.)
Притула В.П. Вибір раціональних методів діагностики та лікування кист холєдоха у дітей/ В.П. Притула (стр.64-68.)
Рижик В.М. Використання денситометрії в діагностиці уражень кісток скелету у хворих на мієломну хворобу (МХ)/ В.М. Рижик, Т.Л. Ленчук (стр.68-70.)
Самооцінка результатів хірургічного лікування та якість життя хворих із реоклюзією стегново-підколінно-гомілкового сегмента (стр.70-73.)
Синоверська О.Б. Корекція дисциркуляції мозкового кровоплину у дітей із мікроаномаліями розвитку серця/ О.Б. Синоверська (стр.74-77.)
Стефанко С.Л. Перебіг вагітності та пологів у вагітних жінок із гестаційним ожирінням в процесі лікування препаратами "Есенціале -Форте Н" і " Епадол"/ С.Л. Стефанко (стр.78-79.)
Фесенко В.С. Анатомічне обґрунтування коракоїдної підключичної блокади плечового сплетіння/ В.С. Фесенко (стр.80-83.)
Цимбаліста О.Л. Клініко-лабораторні критерії залізодефіцитної анемії у дітей/ О.Л. Цимбаліста, З.В. Вовк (стр.83-86.)
Шеремета Л.М. Дослідження гепатопротективної дії ліпосомального Кверцетину при експериментальному медикаментозному гепатиті, викликаному Ізоніазидом/ Л.М. Шеремета (стр.87-90.)
Каленська О.В. Актиномікоз з ураженням легенів і печінки в клініко-патологоанатомічній практиці/ О.В. Каленська, І.П. Семенів (стр.91-92.)
Козлова І.В. Метаболічний (недіабетичний) кетоацидоз/ І.В. Козлова (стр.92-94.)
Михайлюк І.О. Ідіопатичний фіброзуючий альвеоліт/ І.О. Михайлюк, О.Г. Курик, Ю.П. Артиш (стр.95-96.)
Мельник Н.С. Спосіб лікування захворювань пародонту при дисфункціях щитовидної залози за допомогою препарату " Фітор"/ Н.С. Мельник, І.П. Мазур (стр.97-98.)
Комбінований лівобічний торакоабдомінальний доступ при лікуванні раку кардіального відділу шлунка та нижньої третини стравоходу (стр.98-99.)
Гурток кафедри пропедевтики внутрішніх захворювань - фундаментальна підготовка фахівців-медиків (стр.100-101.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Назва журналу :Архів клінічної медицини -2007р.,N 2
Цікаві статті :
Кліменко В.І. Аналіз стану здоров'я населення України за 1985-2005 роки. Місце хвороб системи кровообігу/ В.І. Кліменко (стр.4-6.)
Нейко Є.М. Анемії/ Є.М. Нейко, Ю.В. Дельва (стр.7-10.)
Волошинович В.М. Судово-медична діагностика загальних фенотипічних ознак людини за кістками скелета/ В.М. Волошинович (стр.11-14.)
Іваночко Н.Я. Сучасні погляди на патогенез, клінічний перебіг та лікування гострого калькульозного холециститу у осіб похилого та старечого віку/ Н.Я. Іваночко (стр.15-18.)
Алексєєва Ю.І. Особливості гормонального та психоемоційного статусу у дітей із хронічною патологією гастродуоденальної зони/ Ю.І. Алексєєва, А.Б. Волосянко, В.Є. Арциховська (стр.19-21.)
Эффективность пробиовита в комплексном лечении детей, больных острыми кишечными инфекциями (стр.21-24.)
Обґрунтування використання імунокорегуючої терапії у хворих на цукровий діабет з діабетичними ангіопатіями нижніх кінцівок III-IV ст (стр.24-26.)
Гончар М.Г. Особливості порушень коагуляційного гемостазу у хворих на гострий тромбофлебіт нижніх кінцівок/ М.Г. Гончар, М.Д. Ризюк, Р.В. Сабадош (стр.27-29.)
Вплив поєднання ентеросорбції, інтрапортальних інфузій перфторану та базового комплексу післяопераційної інтенсивної терапії на перебіг гострої печінкової недостатності у хворих з обтураційними жовтяницями (стр.29-32.)
Клименко Ю.А. Діагностичне і прогностичне значення функціонального стану печінки при перитоніті/ Ю.А. Клименко (стр.32-34.)
Ковальчук Л.Є. Результати вивчення функціонального стану нейтрофільних гранулоцитів периферийної крові у дітей, хворих на залізодефіцитну анемію/ Л.Є. Ковальчук, О.Л. Цимбаліста, З.В. Вовк (стр.35-37.)
Левченко В.А. Стан термінової адаптації в умовах велоергометричної проби у молодих людей із проявами нейроциркуляторної дистонії/ В.А. Левченко, І.П. Вакалюк, П.П. Карабанович (стр.38-40.)
Литвинець Є.А. Корекція порушень систем перекисного окислення ліпідів і антиоксидантного захисту при лікуванні хворих на хронічний простатит/ Є.А. Литвинець (стр.41-42.)
Оринчак М.А. Порівняльна оцінка ефективності Кандесартану та Моксонідину у хворих на артеріальну гіпертензію з інсулінорезистентністю/ М.А. Оринчак, О.С. Човганюк, Н.Р. Артеменко (стр.43-45.)
Синоверська О.Б. Особливості вегетативного статусу у дітей із мікроаномаліями розвитку серця (частина II)/ О.Б. Синоверська, Л.Я. Литвинець (стр.45-48.)
Кореляція показників інсулінорезистентності з антропометричними параметрами та рівнями ліпідів крові при метаболічному синдромі (стр.49-51.)
Ізольований туберкульоз селезінки (стр.52-53.)
Тромбоцитопенія (стр.54-57.)
Козань Н.М. Міждисциплінарна інтеграція в процесі вивчення судової медицини/ Н.М. Козань (стр.58-59.)
Питання біоетики у викладанні педіатрії на циклах додипломної та післядипломної освіти (стр.59-61.)
Клінічна ефективність застосування ліпосомальної форми Кверцетину - ліпофлавон кардіо у лікуванні хворих із ускладненим перебігом відновлюваного періоду після інфаркту міокарда (стр.62-64.)
Воронич-Семченко Н.М. Динаміку вмісту тиреоїдних гормонів, ліпідів сироватки крові у дітей з латентним гіпотиреозом на тлі корекції йодидом-100/ Н.М. Воронич-Семченко (стр.64-67.)
Петрина Л.Г. Вплив величини дози та потужності випромінювання на зміни вмісту РНК і ДНК на 1 Гр в тимусі тварин/ Л.Г. Петрина (стр.67-70.)
Середюк І.Н. До питання про етіопатогенез генералізованого пародонтиту та нові підходи до його лікування за наявності гіпертензивної хвороби/ І.Н. Середюк (стр.70-72.)
Дзвонковська Т.Т. Диференційований підхід до лікування хворих на кислотозалежні захворювання, асоційовані з різними штамами Helicobacter Pylori/ Т.Т. Дзвонковська, В.Є. Нейко (стр.73-74.)
Русіна С.М. Причини і форми проявів дезадаптації у неповнолітніх/ С.М. Русіна (стр.75-76.)
Діагностичні критерії перебігу у гострого панкреатиту (стр.76-78.)
Реформа вищої медичної освіти в Україні (стр.79-80.)
Організація підготовки лікарів-інтернів за спеціальністю "Педіатрія" на заочних базах стажування (стр.80-82.)
Багрій М.М. Інфекційні захворювання на Поділлі у 1904-1908 роках/ М.М. Багрій, О.А. Паламарчук (стр.83-85.)
Марцінковський І.Б. Ретроспективна диференційна діагностика пороку серця у хворого на ревматизм Т.Г. Шевченка/ І.Б. Марцінковський (стр.86-88.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Назва журналу :Архів клінічної медицини -2009р.,N 1
Цікаві статті :
Сучасні уявлення про етіопатогенез, клініку, діагностику та лікування ювенільного ревматоїдного артриту (стр.4-8.)
Костирко Н.І. Клініко-патогенетичні особливості розвитку та перебігу пневмонії у дітей дошкільного віку з недиференційованою дисплазією сполучної тканини/ Н.І. Костирко, О.Б. Синоверська (стр.9-12.)
Особливості перебігу і лікування остеопорозу при ревматоїдному артриті (стр.12-17.)
Сенишин Н.Ю. Сучасний погляд на проблему рожевих вугрів/ Н.Ю. Сенишин, О.В. Буянова, Л.О. Хімейчук (стр.18-21.)
Автоматизовані системи скринінгу раку шийки матки (стр.22-25.)
Андрейчин B.А. Лікування повторних переломів довгих кісток/ B.А. Андрейчин, І.В. Шібель (стр.26-27.)
Дисбіоз товстого кишечника при хронічному панкреатиті та ефективність застосування біфіформу комплекс для корекції його клінічних проявів (стр.28-31.)
Варунків О.І. Оцінка інтерлейкінового профілю при негоспітальних пневмоніях на тлі ішемічної хвороби серця в осіб, інфікованих Chlamydophila pneumonia/ О.І. Варунків, М.М. Островський (стр.31-35.)
Гайдукова С.М. Роль імунологічних порушень в розвитку інфекційних ускладнень у хворих на множинну мієлому/ С.М. Гайдукова, Л.А. Сивак, Т.С Шірінян (стр.36-39.)
Гриб В.А. Окиснювальна модифікація білків при діабетичній дистальній симетричній поліневропатії/ В.А. Гриб, А.М. Ерстенюк (стр.40-42.)
Деркач Л.З. Ультраструктурний стан тромбоциті у нормі, в умовах розвитку, перебігу і комплексного лікування хворих на генералізований пародонтит/ Л.З. Деркач, В.П. Пюрик (стр.43-46.)
Дехтяр В.Б. Метаболічна терапія порушень енергетичного обміну у дітей, хворих на бронхіальну астму на фоні недиференційованої дисплазії сполучної тканини/ В.Б Дехтяр (стр.46-50.)
Дівнич Т.Я. Корекція мікробіоценозу ротової порожнини у пацієнтів зі знімними конструкціями зубних протезів/ Т.Я. Дівнич, М.М. Рожко, Р.В Куцик (стр.50-53.)
Капечук В.В. Вплив L-лізину есцинату на порушення ліпофільної антиоксидантної системи у хворих на гостру судинну оптичну нейропатію/ В.В. Капечук, В.В. Савко (стр.54-56.)
Кочерга З.Р. Внесок генетичних факторів у перинатальну патологію та смертність/ З.Р. Кочерга, Л.Є. Ковальчук (стр.57-60.)
Кравчук І.В. Комплексне лікування патології шийки матки папіломавірусного генезу із застосуванням озонотерапії/ І.В. Кравчук (стр.60-62.)
Крамарьова В.Н. Оцінка дії аторвастатину на агрегаційну активність тромбоцитів та фактори згортання крові у хворих на есенціальну артеріальну гіпертензію без цукрового діабету/ В.Н. Крамарьова (стр.62-65.)
Лембрик І.С. Зміни системи перекисного окислення ліпідів у дітей з хронічним гастродуоденітом, асоційованим з Helісоbасtег pylori/ І.С. Лембрик, О.В. Тимощук, О.О. Ціцюра (стр.66-69.)
Литвинець Є.А. Застосування препаратів кламед та лефлок у комплексному лікуванні урогенітального хламідіозу/ Є.А. Литвинець, Л.Я. Литвинець (стр.69-71.)
Малофій Л.С. Вплив пролонгації перебігу негоспітальних пневмоній різних ступенів тяжкості на морфологічну перебудову легеневої тканини/ Л.С. Малофій, М.М. Островський, СговбанМ.Л. (стр.72-74.)
Пахаренко Л.В. Порівняльна оцінка ефективності препаратів метформін та Діане-35 у лікуванні жінок із синдромам полікистозних яйників/ Л.В. Пахаренко (стр.74-77.)
Середюк В.Н. Оцінка ендотеліальної функції і вазорегуляції у хворих на компенсоване хронічне легеневе серце/ В.Н. Середюк (стр.77-80.)
Скрипник Н.В. Імунологічні основи метаболічного синдрому/ Н.В. Скрипник (стр.80-84.)
Чернюк Й.В. Стан вільнорадикальних процесів та антиоксидантного захисту у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень, поєднане з артеріальною гіпертензією/ Й.В. Чернюк, А.М. Ерстенюк (стр.85-87.)
Організація самостійної роботи студентів на кафедрі дитячих хворіб у контексті Болонського процесу (стр.88-89.)
Заяць Л.М. Окремі аспекти навчально-педагогічного плану патологічної фізіології за кредитно-модульною системою/ Л.М. Заяць, І.Б. Кремінська, В.А. Левицький (стр.90-94.)
Психосоціальні механізми адаптації студентів-іноземців до навчання в медичному вузі (стр.95-96.)
Роль виробничої практики з ортопедичної стоматології у навчанні і практичній діяльності студентів-стоматологів (стр.97-98.)
Остафійчук С.О. Впровадження кредитно-модульної системи навчання на кафедрі акушерства та гінекології/ С.О. Остафійчук, Т.М. Дрінь, О.М. Ласитчук (стр.98-100.)
Цимбаліста О.Л. Проблеми викладання дитячих інфекційних хвороб в інтернатурі/ О.Л. Цимбаліста, Л.М. Сенюта, З.В. Вовк (стр.100-101.)
Козань Н.М. Методика визначення загальних ознак загиблої людини за структурною організацією під'язикової кістки/ Н.М. Козань (стр.102-104.)
Семкович Я.В. Клінічний досвід використання Ентерожерміни в профілактиці антибіотикоасоційованої діареї у дітей/ Я.В. Семкович, М.Я. Семкович (стр.104-105.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Назва журналу :Архів клінічної медицини -2014р.,N 2
Цікаві статті :
Еозинофільний синдром в практиці дитячого онколога га онкогематолога , З. В. Вовк, О. Б. Синоверська (стр.6-8)
Коцабин Н. В. Роль морфофункціонального стану ендометрію як провідного фактору успішної імплантації заплідненої яйцеклітини/ Н. В. Коцабин, О. М. Макарчук (стр.8-11)
Попович Я. О. Медико-соціальні аспекти трансплантології в діяльності лікаря загальної практики/ Я. О. Попович (стр.11-14)
Барухович В. Я. Віддалені косметичні та функціональні результати лікування гіпоспадії/ В. Я. Барухович (стр.15-17)
Бензар І. М. Лікування кістозних форм лімфатичних мальформацій голови і шиї у дітей: склеротерапія, хірургічне та комбіноване втручання/ І. М. Бензар (стр.17-19)
Клінічні прояви аномалій урахуса у дітей , С. В. Веселий, І. П. Журило (стр.20-22)
Гижа Л. Ю. Відеоасистуюча трансумбілікальна резекція дивертикула Меккеля у 9-місячної дитини/ Л. Ю. Гижа, А. О. Дворакевич (стр.22-23)
Грасюкова Н. І. Анатомічні особливості та стан евентрованих органів при гастрошизисі у дітей, народжених шляхом кесарського розтину/ Н. І. Грасюкова (стр.24-25)
Гриценко Є. М. Запрограмовані релапаротомії в комплексному лікуванні розповсюдженого перитоніту у дітей/ Є. М. Гриценко (стр.25-27)
Грона В. М. Комплексне лікування деструктивної пневмонії у дітей/ В. М. Грона, Є. О. Можаєв, Н. В. Teрещенко (стр.27-29)
Наш досвід лікування дітей із міхуро-сечовідним рефлюксом , В. А. Дігтяр, М. В. Бойко (стр.29-31)
Дмитряков В. О. Досвід діагностики та лікування мегауретеру у дітей/ В. О. Дмитряков, Г. В. Корнієнко (стр.31-33)
Доманський О. Б. Результати лікування травматичних пошкоджень селезінки у дітей/ О. Б. Доманський (стр.33-35)
Домарацький В. А. Ендобронхіальна санація в лікуванні гострих лобітів у дітей/ В. А. Домарацький, Г. А. Чорноус (стр.35-38)
Малоінвазивне лікування абдомінального крипторхізму у дітей , Ю. Р. Доценко, А. А. Переяслов (стр.39-40)
Діагностика та лікування ускладнень стороннього тіла стравоходу - електричної батарейки , О. Г. Дубровін, В. П. Притула (стр.40-42)
Жежера Р. В. Спленоренальне шунтування в лікуванні портальної гіпертензії у дітей/ Р. В. Жежера (стр.42-44)
Вогнепальні поранення в мирний час у дітей , І. П. Журило, В. К. Літовка (стр.44-45)
Запорожченко А. Г. Хірургічне лікування перфоративных виразок шлунку і дванадцятипалої кишки у дітей з використанням лапароскопічної техніки/ А. Г. Запорожченко (стр.46-48)
Зеляк М. В. Лікування закритих пошкоджень нирок у дітей/ М. В. Зеляк, Б. М. Зіняк, Б. Д. Баб’як (стр.48-50)
Кондратенко П. Г. Спосіб вимірювання внутрішночеревного тиску в оперованих хворих з поширеним гнійним перитонітом/ П. Г. Кондратенко, Є. А. Койчев (стр.50-52)
Прогнозування ризику рецедиву кровотечі у пацієнтів з гострою виразковою гастродуоденальною кровотечею , П. Г. Кондратенко, Ю. Є. Лях (стр.53-55)
Крипторхізм: соціальна проблема, ранні та віддалені наслідки оперативного лікування , В. М. Костюкевич, В. М. Коломийчук (стр.56-57)
Вакуум терапія при інфекційних ускладненнях алопластики вентральних гриж , С. О. Косульніков, С. О. Тарнопольський (стр.57-59)
Кравчук Б. О. Патогенез респіраторних захворювань у дітей з доброякісними утворами межистіння/ Б. О. Кравчук, П. П. Сокур, Б. Б. Серденко (стр.60-61)
Реконструктивно-пластичні операції на трахеї у дітей , Д. Ю. Кривченя, О. Г. Дубровін (стр.62-63)
Лійкоподібна деформація грудної клітки. Поперечне січення передньої пластинки грудини як доповнення до мініінвазивної корекції за методом Нусса , Д. Ю. Кривченя, В. П. Притула (стр.64-65)
Курташ О. О. Вибір оптимального варіанту колостомії на етапах хірургічної корекції аноректальних вад розвитку у дітей/ О. О. Курташ (стр.66-68)
Особливості стану мінерального обміну кісткової тканини у дітей з ортопедичними ускладненнями гострого гематогенного остеомієліту , О. Б. Лебедевич, О. М. Кулик (стр.69-70)
Ключ для інтраопераційного моделювання дуги-пластини при лікуванні лійкоподібної деформації грудної клітки , А. Ф. Левицький, Д. Ю. Кривченя (стр.70-72)
Матіяш О. Я. Ранні та віддалені результати реконструктивно-пластичних операцій після обширних резекцій ободової кишки у дітей/ О. Я. Матіяш (стр.73-74)
Мельник О. П. Порушення локальної імунної відповіді у хворих на інфільтративний туберкульоз, поєднаний із хронічним бронхітом/ О. П. Мельник, М. М. Островський (стр.75-77)
Мельниченко М. Г. Результати лікування дітей з місцевим апендикулярним перитонітом/ М. Г. Мельниченко, Л. Б. Елій, В. В. Антонюк (стр.78-80)
Новицький О. В. Підвищення якості діагностики глибоких форм гострого парапроктиту/ О. В. Новицький (стр.80-81)
Пащенко К. Ю. Сучасні реконструктивно-в ідноалювальні операції у новонароджених і немовлят/ К. Ю. Пащенко (стр.82-83)
Підмурняк О. О. Психологічні аспекти малоінвазивних методів лікування пухлин нирок/ О. О. Підмурняк (стр.84-85)
Попівняк X. І. Комбінована спінально-епідуральна анестезія при хірургічному лікуванні пацієнтів з колоректальним раком/ X. І. Попівняк, І. І. Тітов (стр.86-89)
Притула В. П. Особливості ліквідації ехінококових кіст IV сегмента печінки при відкритому хірургічному втручанні у дітей/ В. П. Притула (стр.90-92)
Трансанальне ендоректальне зведення та резекція товстої кишки як сучасний підхід хірургічного лікування дітей з хворобою Гіршпрунга , В. П. Притула, М. І. Сільченко (стр.93-94)
Рибальченко В. Ф. Оптимізація діагностики та лікування інвагінації кишечника у дітей/ В. Ф. Рибальченко, В. В. Стахов (стр.95-97)
Рибальченко В. Ф. Клініко-діагностичні паралелі абсцесів й інфільтратів черевної порожнини у дітей/ В. Ф. Рибальченко, Ю. Г. Демиденко (стр.97-98)
Рибальченко В. Ф. Особливості діагностики та лікування інвагінації кишечника у дітей/ В. Ф. Рибальченко, П. С. Русак, В. В. Стахов (стр.99-100)
Романишин С. С. Дослідження клінічних особливостей перебігу генералізованого пародонтиту в ранні та віддалені терміни під впливом зинаксину/ С. С. Романишин (стр.101-103)
Черевна форма крипторхізма у дітей (методи хірургічного лікування) , П. С. Русак, В. Ф. Рибальченко (стр.104-105)
Русак П. С. Сучасні аспекти діагностики та особливості лікування гострого гематогенного остеомієліту у новонароджених/ П. С. Русак, І. В. Смірнова, В. В. Смирнов (стр.105-108)
Русак П. С. Лікування абсцесів черевної порожнини у дитячій хірургічній практиці/ П. С. Русак (стр.108-110)
Садовий І. Я. Профілактика розвитку стриктури анального каналу при гемороїдектомії/ І. Я. Садовий (стр.110-111)
Віддалені результати радикальної хірургічної корекції надлеваторних форм аноректальних вад розвитку у дітей із заднього сагітального доступу , М. І. Сільченко, В. П. Притула (стр.112-113)
Пізно виявлені хибні природжені діафрагмальні грижі: клінічна симптоматика та діагностика , О. К. Слєпов, В. П. Сорока (стр.113-115)
Діагностика та хірургічне лікування закритої торакальної травми у дітей , П. П. Сокур, В. Г. Гетьман (стр.115-116)
Соручан В. П. Мезокавальне шунтування в хірургії портальної гіпертензії у дітей/ В. П. Соручан (стр.117-118)
Спахі О. В. Лікування інфікованих і гнійних ран у дітей з використанням магнітотерапії і ліпосомальних розчинів антибіотиків/ О. В. Спахі, О. П. Пахольчук (стр.119-121)
Федоров С. В. Показник ендогенної інтоксикації при хронічній серцевій недостатності/ С. В. Федоров (стр.121-122)
Малоінвазивні технології в лікуванні хвороби Гіршпрунга у дітей , О. Д. Фофанов, О. Я. Борис (стр.123-124)
Абсцеси нирок у дітей , О. Д. Фофанов, Б. М. Зіняк (стр.125-126)
Ускладнення кишкових стом у дітей , О. Д. Фофанов, В. О. Фофанов (стр.126-128)
Імунологічна оцінка ступеня фіброзної трансформації підшлункової залози при хронічному панкреатиті , Б. Ф. Шевченко, О. М. Бабій (стр.128-132)
Проблема вітряної віспи в дитячій хірургії , Л. П. Шевченко, О. М. Кулик (стр.132-133)
Синдром Бругада в практиці лікаря-педіатра , О. Б. Синоверська, Т. М. Величко (стр.134-136)
Антонів Р. Р. Засоби організації індивідуальної самостійної роботи студентів з дисципліни "Урологія" у вищому медичному навчальному закладі ІІІ-IV рівнів акредитації/ Р. Р. Антонів (стр.137-138)
Вимоги до авторів (стр.139-140)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Назва журналу :Архів клінічної медицини -2015р.,N 2
Цікаві статті :
Вовк З. В. Гемохроматоз і гемосидероз у дітей/ З. В. Вовк, О. Л. Цимбаліста, О. Б. Синоверська (стр.5-7)
Островський М. М. Аналітичний погляд на проблему коморбідності ХОЗЛ та бронхоектатичної хвороби: досягнення, умови сьогодення та невирішені питання/ М. М. Островський, М. П. Стовбан, С. Л. Філіпова (стр.7-9)
Вірстюк Н. Г. Вплив метаболічного синдрому на клінічні характеристики псоріазу/ Н. Г. Вірстюк, М. М. Никифорук (стр.10-11)
Вірстюк Н. Г. Ефективність комплексного лікування хворих із хронічною серцевою недостатністю із врахуванням стану імунної системи/ Н. Г. Вірстюк, О. Є. Черкашина (стр.12-15)
Драпчак І. М. Оцінка ефективності комбінації капікор/глутаргін у осіб з постійною фібриляцією передсердь та поєднаною патологією печінки на фоні тривалої терапії варфарином/ І. М. Драпчак (стр.15-20)
Стан місцевого гуморального імунітету при гострому тромбозі гемороїдальних вузлів , Ю. Б. Кіндракевич, І. М. Шевчук (стр.21-23)
Кошель І. В. Дієтотерапія аспірин-асоційованого назального поліпозу/ І. В. Кошель (стр.24-26)
Кулікова М. В. Роль поліморфізмів генів ренін-ангіотензинової системи та імунозапалення у розвитку глюкометаболічних порушень у хворих на артеріальну гіпертензію/ М. В. Кулікова, Т. В. Ащеулова (стр.27-30)
Макян С. В. Клінічні особливості перебігу рецидивного та хронічного бронхіту у дітей (частина 2)/ С. В. Макян, В. Г. Майданник, В. А. Гаргаун (стр.30-33)
Матейко Г. Б. Динамка вмісту цитокінів (ІЛ-2, ІЛ-4, інтерферону-) та 2-мікроглобуліну при пневмонії у дітей, які часто хворіють на гострі респіраторні захворювання/ Г. Б. Матейко, І. І. Пилюк (стр.34-36)
Мергель Т. В. Вплив застосування черезшкірного коронарного втручання на перебіг серцевої недостатності у хворих із Q, QS інфарктом міокарда/ Т. В. Мергель (стр.36-39)
Николюк А. М. Дослідження контрастної чутливості зорового нерва як метод раннього виявлення компресивної оптичної нейропатії/ А. М. Николюк (стр.39-41)
Оринчак М. А. Вплив інсулінорезистентності на перебіг вперше діагностованої фібриляції передсердь/ М. А. Оринчак, М. М. Василечко (стр.41-45)
Павленко О. В. Клініко-мікробіологічні аспекти перебігу флегмон обличчя та шиї/ О. В. Павленко, Р. Ю. Біда (стр.46-49)
Переяслов А. А. Ультрасонографія з доплерографією у діагностиці некротичного ентероколіту у новонароджених/ А. А. Переяслов, О. Я. Борис, О. Є. Борова-Галай (стр.49-52)
Переяслов А. А. Порівняльний аналіз ультрасонографіі та лапароскопії у діагностиці абдомінальної форми крипторхізму/ А. А. Переяслов, Ю. Р. Доценко (стр.52-54)
Терапія набрякового синдрому у хворих з хронічним легеневим серцем , В. М. Погорєлов, В. В. Брек (стр.54-57)
Сухоребська М. Я. Клінічне значення рівня лептину та С-реактивного білка у сироватці крові хворих на остеоартроз у поєднанні забдомінальним ожирінням/ М. Я. Сухоребська (стр.57-62)
Ускладнена трофічна діабетична виразка у старечому віці , В. І. Боцюрко, О. В. Пиптюк (стр.63)
Ломей Я. І. НПЗП - індуковані гастро- і ентеропатії/ Я. І. Ломей, В. І. Лудин, Ю. Я. Ломей (стр.64-67)
Палійчук О. В. Рак яєчника і мутація 5382insC в гені BRCA1/ О. В. Палійчук, З. І. Россоха (стр.68-70)
Бабенко А. Д. Застосування інтерактивної форми навчання у вигляді методу кооперативних груп під час вивчення предмету "Ортодонтія” на ІV курсі стоматологічного факультету в рамках кредитно-модульної системи/ А. Д. Бабенко (стр.71-73)
Гайова І. М. Діагностичне значення розладів сечопуску, при написанні анамнестичної частини історії хвороби, студентами ІІІ курсу, що вивчають пропедевтику внутрішньої медицини/ І. М. Гайова (стр.73-74)
Карпінець І. М. Вивчення ставлення до навчання студентів-іноземців Івано-Франківського національного медичного університету/ І. М. Карпінець (стр.75-77)
Кінаш Н. М. Напрямки реорганізації вищої медичної освіти в Україні/ Н. М. Кінаш (стр.77-80)
Махлинець Н. П. Психофізичні аспекти підвищення ефективності засвоєння практичних навичок у студентів стоматологічних факультетів/ Н. П. Махлинець (стр.80-84)
Мергель Т. В. Роль підсумкового модульного контролю виробничої лікарської практики з внутрішньої медицини у студентів п’ятого курсу факультету підготовки іноземних громадян Івано-Франківського національного медичного університету/ Т. В. Мергель, Н. М. Галюк, У. В. Юсипчук (стр.84-85)
Николюк А. М. Новітні підходи до вивчення студентами-медиками офтальмології/ А. М. Николюк (стр.86)
Особливості організації самостійної роботи студентів в умовах кредитно-модульної системи на кафедрі оториноларингології , Д. Т. Оріщак, В. І. Попович (стр.87-88)
Шимон Рохкінд. Відновлення периферичних нервів після балістичних травм/ Рохкінд Шимон (стр.89-93)
Басараба Т. П. Аналіз захворюваності на хвороби, що передаються статевим шляхом, як індикаторів ВІЛ-інфікованості/ Т. П. Басараба (стр.94-97)
Пахаренко Л. В. Особливості способу життя жінок з передменструальним синдромом/ Л. В. Пахаренко (стр.97-100)
Пилипчук В. І. Вивчення якості життя у хворих після операцій з приводу хронічного панкреатиту, ускладненого біліарною гіпертензією/ В. І. Пилипчук (стр.100-103)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Вовк З. В.
Назва : Викладання питань діагностики дефіциту заліза у дітей лікарям-інтернам
Місце публікування : Галицький лікар. вісн: Науково-практичний часопис. - Івано-Франківськ: Івано-Франків. мед. академія, 2012. - Т. 19, N 2. - С. 125-126. (Шифр ГУ1/2012/19/2)
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Вовк З. В., Цимбаліста О. Л., Синоверська О. Б.
Назва : Гемохроматоз і гемосидероз у дітей
Місце публікування : Арх. клініч. медицини: Науково-практичний журнал. - Івано-Франківськ: Івано-Франків. держ. мед. академя МОЗ України, 2015. - N 2. - С. 5-7 (Шифр АУ26/2015/2)
MeSH-головна: ГЕМОХРОМАТОЗ
ГЕМОСИДЕРОЗ
ДИАГНОСТИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И ПРОЦЕДУРЫ
ПРОГНОЗ
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Вовк З. В.
Назва : Прояви анемічного синдрому у дітей із злоякісними новоутвореннями
Місце публікування : Галицький лікар. вісн: Науково-практичний часопис. - Івано-Франківськ: Івано-Франків. мед. академія, 2012. - Т. 19, N 4. - С. 20-22 (Шифр ГУ1/2012/19/4)
MeSH-головна: НОВООБРАЗОВАНИЯ
ЖЕЛЕЗО
АНЕМИЯ ЖЕЛЕЗОДЕФИЦИТНАЯ
ДЕТИ
Знайти схожі

11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Вовк З.В.
Назва : Діагностика синдрому неадекватної продукції еритропоетину і контроль ефективності лікування дітей, хворих на еритропоетин-дефіцитні анемії
Місце публікування : Перинатология и педиатрия. - 2005. - N 1/2. - С. 128-130. (Шифр ПУ3/2005/1/2)
Знайти схожі

12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Вовк З.В.
Назва : Клінічні та епідеміологічні особливості дефіцитних анемій у дітей Прикарпатського регіону впородовж останнього десятиліття: ретроспективне дослідження
Місце публікування : Арх. клініч. медицини. - 2003. - N 1. - С. 86-87. (Шифр АУ26/2003/1)
ДРНТІ : 76.29.30
Предметні рубрики: АНЕМИЯ-- ANEMIA
Знайти схожі

13.

Назва журналу :Галицький лікарський вісник -2006р. т.13,N 2
Цікаві статті :
Орнат С.Я. Гострий респіраторний дістрес-синдром: сучасне визначення, етіопатогенез, клініка та лікування / С.Я. Орнат (стр.5-9.)
Вакалюк І.П. Дисфункція ендотелію у хворих на артеріальну гіпертензію та оптимізація ефекту інгібіторів ангіотензиперетворюючого ферменту застосуванням глутаргіну/ І.П. Вакалюк, У.В. Юсипчук (стр.10-12.)
Вдовиченко В.І. Забезпеченість водорозчинники вітамінами хворих з різними клінічними варіантами синдрому подразненої кишки/ В.І. Вдовиченко, Хатем Бен Ахмед Хальді (стр.12-14.)
Гараздюк О.І. Показники ферментурії у хворих на хронічний пієлонефрит під впливом комплексного лікування з включенням внутрішньотканинного електрофорезу з хлорофіліптом/ О.І. Гараздюк, В.О. Калугін (стр.14-16.)
Стан кислотоутворюючої функції шлунку у хворих на хронічний панкреатит (стр.17-19.)
Гриб В.А. Оцінка показників стану вегетативної нервової системи при маніфестації цукрового діабету першого типу/ В.А. Гриб (стр.19-22.)
Іванова Н.С. Вивчення впливу плівки поліакрилат металу на пластичну міцність замісу з біосумісного матеріалу "Фосфадент-Біо"/ Н.С. Іванова (стр.22-25.)
Іваночко Н.Я. Значення показників перекисного окислення ліпідів та антиоксидантного захисту у встановленні перебігу запального процесу у хворих з гострим калькульозним холециститом в старших вікових групах/ Н.Я. Іваночко, А.О. Клименко, М.Г. Гончар (стр.25-27.)
Каліновська І.В. Зміни імунологічного стану вагітних при плацентарнії формі феноплацентарної недостатності/ І.В. Каліновська (стр.28-29.)
Кобрин О.П. Застосування препарату "Протефлазід" в комплексному лікуванні хворих на генералізований пародонтит із хронічною хламідійною інфекцією/ О.П. Кобрин, В.І. Герелюк (стр.29-31.)
Ковальчук Л.Є. Значення спадкового фактора у розвитку ерозивних гастродуоденітів у дітей/ Л.Є. Ковальчук, О.О. Цицюра (стр.32-35.)
Купновицька І.Г. Дозування, ефективність і безпечність блокаторів ангіотензинових рецепторів першого типу в лікуванні артеріальної гіпертензії різного гнезу/ І.Г. Купновицька (стр.36-38.)
Аналіз варіабельності серцевого ритму в умовах активної ортостатичної проби у молодих людей з проявами синкопе (стр.39-41.)
Литвинець Є.А. Застосування препарату Гілоба з фітосомами та мікроклізм з ехінацеєю пурпуровою у лікуванні хворих на хронічний простатит/ Є.А. Литвинець (стр.42-44.)
Мельник О.П. Полиморфізм клінічної симптоматики та стан Т-клітинного імунитету у хворих жінок із хронічно-рецидивуючим сечостатевим хламідіозом/ О.П. Мельник, І.І. Натина (стр.44-47.)
Метленко О.В. Діагностика та лікування кровотеч при патології стравоходу непортального генезу у дітей/ О.В. Метленко (стр.47-50.)
Зміни мікрофлори порожнини товстої кишки у хворих на хронічний пієлонефрит в умовах диференційованої терапії (стр.50-52.)
Поліщук І.П. Гемореологічний стан крові вагітних з прееклампсією/ І.П. Поліщук (стр.52-54.)
Притула В.П. Діагностика та лікування вад розвитку жовчовивідних шляхів у дітей/ В.П. Притула (стр.55-57.)
Сухоребський Ю.І. Порівняльній аналіз корозійної стійкості стоматологічних сплавів металів/ Ю.І. Сухоребський, З.Р. Ожоган, С.П. Ошкадеров (стр.58-60.)
Тучак О.І. Зміні процесів перекисного окислення ліпідів і активності антиоксидантної системи при йододифіцитному гіпотиріозі/ О.І. Тучак (стр.60-62.)
Цимбаліста О.Л. Недостатність еритропоетину як диференційна характеристика дефіциту заліза у дітей. Принципи корегуючої терапії анемічного синдрому/ О.Л. Цимбаліста, З.В. Вовк (стр.62-64.)
Швед М.І. Ефективність корекції кверцетином порушень ліпідного обміну і перекисного окислення ліпідів у хворих на цукровий діабет в поєднані з гепатозом/ М.І. Швед, Л.П. Мазур (стр.65-68.)
Порівняльна характеристика ерозивного та хронічного гастриту без видимого пошкодження слизової оболонки шлунка на Прикарпатті за 10 років (1992-2001р.р.) за даними фіброгастроскопії та цитології (стр.69-71.)
Основні напрямки надання гатсроентерологічної допомоги на рівні Івано-Франківської обласної клінічної лікарні (стр.72-73.)
Остап'як З.М. Оцінка ефективності лікування при запальних процесах легенів/ З.М. Остап'як (стр.73-75.)
Пермінов О.Б. Перспектива збереження нижніх третіх молярів при їх утрудненому прорізуванні/ О.Б. Пермінов, О.В. Чумаченко, Т.В. Добрий-Вечір (стр.76-77.)
Нейко Є.М. Гострий гломерулонефрит/ Є.М. Нейко, М.В. Дебенко (стр.78-84.)
Клінічний розбір - основна ланка навчання студентів (стр.85-86.)
Методична доцільність викладання серцево-судиної патології суміжно спеціалізованими кафедрами (стр.87-89.)
Пропедевтичні дисципліни: перше знайомство майбутнього лікаря з паціентом (стр.89-91.)
Попович Ю.Л. Питання проведення виховних заходів серед студентів зуботехнічного відділення медичного університету/ Ю.Л. Попович, О.І. Бульбук, О.В. Бугерчук (стр.91-93.)
Остап'як З.М. Діагностичні можливості модифікованого методу сигма-ШОЕ/ З.М. Остап'як (стр.94-96.)
Децик О.З. Захворюваність за даними звертань в амбулаторно-поліклінічні заклади жінок пери- і постменопаузного віку/ О.З. Децик (стр.97-99.)
Кочерга З.Р. Медичні та генетичні аспекти демографічної ситуації в Івано-Франківській області / З.Р. Кочерга (стр.100-102.)
Роль наукового монітрингу показників і причин смертності дітей віком до 1 року для обґрунтування заходів щодо їх зниження (стр.103-105.)
Геник С.М. Поєднання цукрового діабету і туберкульозу легень/ С.М. Геник, Л.Я. Манів (стр.106-109.)
Грабан А.О. Первинна профілактика порушень мозкового кровообігу за ішемічним типом / А.О. Грабан, Д. Риглевич (стр.109-112.)
Лизин М.А. Сучасні погляди на етіологію, клініку, діагностику генітального ендометріозу/ М.А. Лизин, Л.Б. Николин, Т.М. Дрінь (стр.113-119.)
Михайлюк І.О. Фіброз печинки при хронічних гепатитах: стан проблеми/ І.О. Михайлюк, З.Я. Гурик, О.Г. Курик (стр.119-125.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Назва журналу :Галицький лікарський вісник -2011р. т.18,N 1
Цікаві статті :
Адипокіни, інсулін та маса міокарда у хворих на артеріальну гіпертензію , Т.М. Амбросова, О.М. Ковальова (стр.5-8.)
Белявський В. В. Стан клубочково-канальцевого та канальцево-канальцевого балансу за умов введення 2,4-динітрофенолу/ В. В. Белявський (стр.8-11.)
Вірстюк Н.Г. Клінічна ефективність α-ліпоєвої кислоти в комплексному лікуванні хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки/ Н. Г. Вірстюк, М. М. Соляник (стр.12-14.)
Волошин О.І. Динаміка змін показників цитокінового профілю під впливом комплексного лікування хворих на цироз печінки невірусного походження/ О. І. Волошин, В. П. Присяжнюк (стр.14-17.)
Герасимчук М.Р. Ультраструктура альвеолярних макрофагів при експериментальному гострому розлитому перитоніті та за умов корекції ліпіном/ М. Р. Герасимчук, Л. М. Заяць (стр.17-20.)
Морфологія токсичних пошкоджень органів нервової і травної систем під впливом цисплатину в експерименті , С.Б. Геращенко, О.І. Дєльцова (стр.21-24.)
Гончарук Л.М. Маркери апоптозу при гастродуоденопатіях, індукованих нестероїдними протизапальними препаратами, у хворих на остеоартроз/ Л. М. Гончарук (стр.24-28.)
Дослідження клінічної ефективності супозиторіїв Дістептаза у лікуванні хворих на хронічний абактеріальний простатит (синдром запального хронічного тазового болю, категорія III A) , І.І. Горпинченко, Ю.М. Гурженко (стр.28-30.)
Дмитренко І.А. Обгрунтування методики лікування хворих із дефектами зубних рядів та порушеннями функціональної оклюзії/ І. А. Дмитренко (стр.31-33.)
Жураківська О.Я. Ультраструктурні зміни гіпоталамо-нейрогіпофізарної системи на ранніх стадіях розвитку експериментального цукрового діабету 1-го типу/ О. Я. Жураківська (стр.34-36.)
Морфо-функціональні зміни м'язової тканини під впливом холодового фактора , О.Я. Жураківська, Л.М. Заяць (стр.37-39.)
Жураківський В.М. Особливості ліпідного і гормонального обмінів у жінок із фіброміомою матки/ В. М. Жураківський (стр.39-41.)
Зінченко Ю.В. Гендерні особливості трепотіння передсердь I типу та ефективність черезстравохідної електрокардіостимуляції при відновленні синусового ритму/ Ю. В. Зінченко, А. П. Степаненко, О. В. Срібна (стр.42-45.)
Перитонеальний діаліз та використання стовбурових клітин кордової крові в комплексному лікуванні хворих із некротичним панкреатитом , А.Б. Кебкало, С.Д. Білик (стр.46-50.)
Ковальова О.М. Ремоделювання міокарда лівого шлуночка у хворих на гіпертонічну хворобу з гіперлептинемією і гіперінсулінемією/ О. М. Ковальова, С. В. Потабенко, Н. І. Пітецька (стр.51-53.)
Визначення проспективної тактики лікування перших нападів бронхіальної астми у дітей раннього віку , О.К. Колоскова, О.В. Бєлашова (стр.54-56.)
Колоскова О.К. Аналіз ефективності нуклеїнату у комплексі протизапальної терапії бронхіальної астми у школярів з позиції клінічної епідеміології/ О. К. Колоскова, У. І. Марусик, О. В. Бєлашова (стр.56-58.)
Левченко В.А. Патогенетична доцільність застосування верапамілу і курантилу хворим нейроциркуляторної дистонії з гіпертонічною формою/ В. А. Левченко, І. П. Вакалюк (стр.59-62.)
Лембрик І.С. Стан процесів ліпопероксидації та окисних модифікацій білків при захворюваннях підшлункової залози у дітей/ І. С. Лембрик, А. М. Ерстенюк (стр.63-66.)
Особливості ангіогенезу інфільтруючих карцином під впливом променевої терапії у хворих на рак грудної залози , С.А. Лисенко, М.С. Пушкар (стр.66-69.)
Мельничук Г.М. Регуляція показників функціонального стану геному у віддалені терміни після комплексного лікування генералізованого пародонтиту/ Г. М. Мельничук (стр.69-73.)
Палійчук І.В. Стан слизової оболонки ротової порожнини, тканин пародонта у хворих на алергічний і токсичний протезний стоматит/ І. В. Палійчук, М. М. Рожко, Р. В. Куцик (стр.73-75.)
Визначення антигіпертензивного впливу амлодипіну, бісопрололу, елгацину та їх комбінація у щурів зі спонтанною артеріальною гіпертензією , А.М. Пузиренко, Н.О. Горчакова (стр.76-78.)
Савеліхіна І.О. Стан сурфактантної системи легень у хворих на негоспітальні пневмонії, спричинені вірусною та вірусно-бактеріальною інфекціями в період пандемії грипу А(H1N1) в Івано-Франківській області/ І. О. Савеліхіна, М. М. Островський (стр.78-81.)
Клінічні та лабораторні критерії дефіциту вітаміну В 12 при нормальному рівні гемоглобіну , О.Р. Сарапук, С.М. Гайдукова (стр.82-83.)
Оптимізація лікування гіпертензивної хвороби шляхом застосування антагоніста кальцієвих каналів семлопіну , Н.М. Середюк, Н.Л. Глушко (стр.84-86.)
Вплив сулеми на функціональний стан нирок за умов навантаження 3% розчином хлориду натрію , К.В. Слободян, Ю.Є. Роговий (стр.87-89.)
Критерії формування груп ризику розвитку гастродуоденальної патології в дітей , Т.В. Сорокман, Н.Є. Куцобіна (стр.90-92.)
Стовбан М.П. Можливості корекції вмісту поверхнево-активної фракції системи сурфактанту легень при комплексному лікуванні хворих із негоспітальною пневмонією на фоні анемічного синдрому / М. П. Стовбан, М. М. Островський (стр.92-95.)
Федорчук С.М. Диморфізм психологічного і соматометричного статусу слухачів юридично-правничих коледжів / С. М. Федорчук, Є. П. Федорчук (стр.96-97.)
Хопта Р.М. Стан тканин пародонта у хворих після знімання мостоподібних протезів різними методами/ Р. М. Хопта, З. Р. Ожоган (стр.98-100.)
Чернюк Н.В. Клініко-генетичні аспекти застосування бронхолітичних препаратів у комплексному лікуванні хворих на хронічне обструктивне захворювання легень, поєднане з артеріальною гіпертензією/ Н. В. Чернюк (стр.100-103.)
Швець Л.С. Цитогенетичні маркери мутагенного забруднення довкілля різних районів Прикарпаття/ Л. С. Швець, Л. Є. Ковальчук (стр.104-106.)
Морфологічні особливості слизової оболонки товстого кишечника при неспецифічному виразковому коліті , Р.І. Яцишин, В.О. Петрина (стр.107-110.)
Александрук Н.В. Зміни функції слуху при нирковій недостатності/ Н. В. Александрук (стр.111-115.)
До проблеми раціонального використання глюкокортикостероїдних препаратів у перспективі тривалого лікування хворих на ревматоїдний артрит , Ю.В. Дельва, Р.І. Яцишин (стр.116-118.)
Солдатюк В.М. Комплексний підхід до лікування травматичних періодонтитів із повним вивихом коренів зубів/ В. М. Солдатюк, М. М. Рожко (стр.119-121.)
Ткачук О.Л. Лікування операційних ран у хворих на жовчно-кам'яну хворобу із супутнім цукровим діабетом/ О. Л. Ткачук, М. В. Пюрик (стр.121-123.)
Гаврилюк О.І. Клініічна картина ускладненої позалікарняної пневмонії у дітей на тлі недиференційованої дисплазії сполучної тканини/ О. І. Гаврилюк (стр.124-126.)
Структура організації науково-дослідної роботи студентів та молодих вчених у вищому медичному навчальному закладі , І.Т. Гавриш, О.І. Олійник (стр.126-128.)
Оптимальні підходи до проведення семінарських занять при підготовці лікарів-інтернів за фахом "Внутрішні хвороби" , Л.В. Глушко, Н.З. Позур (стр.129-130.)
Значення практичних навичок у формуванні лікаря-інфекціоніста , Б.М. Дикий, О.Я. Пришляк (стр.130-132.)
Методологія навчання в інтернатурі зі спеціальності "Стоматологія" , Г.В. Кіндрат, М.М. Рожко (стр.132-133.)
Мельничук О.М. Модульний варіант вивчення української мови на стоматологічному факультеті/ О. М. Мельничук, Л. І. Сілевич (стр.134-135.)
Лікар. Особливості професії, моральний кодекс , В.Є. Нейко, М.В. Близнюк (стр.135-137.)
Скробач Н.В. Особистість у контексті її соціального розвитку/ Н. В. Скробач, В. Ю. Вишиванюк (стр.137-139.)
Ткачук О.Л. Місце різних педагогічних підходів у системі підготовки інтернів-хірургів/ О. Л. Ткачук, Р. П. Герич, О. Ю. Атаманюк (стр.139-141.)
Цимбаліста О.Л. Професійно-деонтологічні аспекти в становленні лікаря під час навчання в інтернатурі/ О. Л. Цимбаліста, З. В. Вовк (стр.141-142.)
Слюсаренко Н.Я. Клініко-рентгенологічна оцінка оригінального способу хірургічного лікування хворих на пародонтит/ Н. Я. Слюсаренко (стр.143-144.)
Кіндрат Г.В. Соціологічний аналіз соціально-культурних чинників розвитку каріозного ураження зубів у дітей/ Г. В. Кіндрат (стр.145-147.)
Геник С.М. Роль статинів і β-адреноблокаторів у лікуванні хворих із судинною патологією/ С. М. Геник (стр.148-150.)
Литвинець Л.Я. Бронхіальна астма у дітей: епідеміологія, сучасні погляди на етіологію та патогенез/ Л. Я. Литвинець, О. Б. Синоверська (стр.150-155.)
Особливості розвитку і перебігу хронічного обструктивного захворювання легень у жінок та чоловіків , М.М. Островський, O. І. Варунків (стр.156-159.)
Сенютович Р.В. Біофізичні маркери раку легенів/ Р. В. Сенютович, І. Я. Гушул, В. П. Унгурян (стр.159-161.)
Сенютович Р.В. Біофізичні маркери раку/ Р. В. Сенютович, Т. Г. Мойсюк (стр.161-163.)
Шлімкевич І.В. Епідеміологія, номенклатура та механізми розвитку артеріальної гіпертензії у дітей та підлітків/ І. В. Шлімкевич (стр.163-166.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Назва журналу :Галицький лікарський вісник -2012р. т.19,N 2
Цікаві статті :
Біловол О. М. Зміни метаболічних показників під впливом комбінованої антигіпертензивної терапії на тлі цукрового діабету 2 типу/ О. М. Біловол, В. В. Школьник, А. О. Андрєєва
Бобрикович О. С. Характеристика ліпідного і вуглеводного обміну у дітей з проявами метаболічного синдрому/ О. С. Бобрикович
Буфан М. М. Ендоскопічні та гістологічні зміни слизової оболонки шлунка у хворих на хронічний гастрит залежно від наявності дуоденогастрального рефлюкса та Helicobacter pylori/ М. М. Буфан
Гасюк П. А. Структурно-функціональна організація міжчасткової протоки слинних залоз людини/ П. А. Гасюк, Н. О. Гевкалюк, Н. В. Гасюк
Герасимчук М. Р. Метаболічна і фагоцитарна активність нейтрофілів крові та бронхоальвеолярного лаважу при гострому експериментальному перитоніті/ М. Р. Герасимчук, Л. М. Заяць
Головко С. В. Техніка фотоселективної вапоризації доброякісної гіперплазії передміхурової залози і ранні результати лікування хворих із застосуванням Green Light Laser/ С. В. Головко
Готюр О. І. Структурно-функціональні особливості яєчка та надяєчка у чоловіків репродуктивного віку (22-35 років) в нормі/ О. І. Готюр
Дорошенко О. О. Досвід застосування габантину у пацієнтів з невропатичним болем при онкогематологічних захворюваннях/ О. О. Дорошенко
Жиляк О. В. Показники зовнішньо-секреторної функції підшлункової залози у дітей з функціональними та органічними захворюваннями кишечника та їх корекція/ О. В. Жиляк
Жураківська О. Я. Морфофункціональні особливості серединного підвищення нейрогіпофізу при експериментальному цукровому діабеті/ О. Я. Жураківська
Заболотний Т. Д. Комплексне лікування захворювань пародонта у хворих, які проживають у регіоні, забрудненому сіркою/ Т. Д. Заболотний, Р. М. Гнідь
Перспективи застосування комбінованих препаратів рослинного походження кардіофіт та хомвіокорин-N у лікуванні набрякового синдрому в пацієнтів із хронічною серцевою недостатністю , Т. О. Ілащук, К. О. Бобкович
Кузенко Р. Т. Плазмаферез в комплексному лікуванні гострого панкреатиту в осіб похилого и старечого віку/ Р. Т. Кузенко, І. М. Шевчук, О. М. Легун
Левандовський Р. А. Відновлення функції лікувальних м'язів при застосування пострезекційних протезів верхньої щелепи з шарнірною фіксацією на дентальних імплантатах/ Р. А. Левандовський
Лисенко С. А. Мікроскопічний та гістоморфометричний аналіз змін в первинних аденокарциномах у хворих на рак легені з паранеопластичним синдромом/ С. А. Лисенко, С. І. Кіркілевський, В. В. Шибінський
Мазурак Н. В. Активність та відновлювальна здатність вегетативної нервової системи у пацієнтів із синдромом подразненого кишечника/ Н. В. Мазурак
Зміни протеолітичної активності плазми крові та тканин за умов експериментального панкреатиту , В. В. Максим’юк, І.Ю. Полянський
Марусин О. В. Взаємозв’язок між ожирінням, глікемією та рівнем лептину у хворих на цукровий діабет 2 типу з метаболічним синдромом/ О. В. Марусин
Мельник Г. І. Стандартизація лікарської рослинної сировини родів Чемериця та Стародуб за морфолого-анатомічними ознаками/ Г. І. Мельник, У. Е. Сікорин
Микалюк Л. В. Клінічно-спірографічні показники ефективності рибонуклеїнової кислоти як компонента базисної терапії бронхіальної астми школярів/ Л. В. Микалюк, У. І. Марусик
Нові фактори серцево-судинного ризику і гіпертрофія лівого шлуночка у хворих на гіпертонічну хворобу , Л. А. Міщенко, Є. П. Свіщенко
Міщук В. Г. Недостатність харчування у хворих на запальні захворювання кишечника та ефективність суміші незамінимих і напівзамінимих амінокислот/ В. Г. Міщук, Ю. В. Боцюрко, Т. І. Маковецька
Москалюк І. І. Поліморфізм гена переносника серотоніну (SERT) у хворих на дифузний токсичний зоб у поєднанні з синдромом подразненого кишечника/ І. І. Москалюк, О. І. Федів, В. І. Москалюк
Островський М. М. Оптимізація тактики ведення хворих на негоспітальну пневмонію, поєднану з анемічним синдромом/ М. М. Островський, М. П. Стовбан
Палійчук І. В. Динаміка показників стану місцевого імунітету та мікробіоценозу ротової порожнини при лікуванні хворих з алергічним протезним стоматитом/ І. В. Палійчук
Попадинець О. Г. Реакція структурних елементів стінки сечового міхура статевозрілих щурів на вплив загальної глибокої гіпотермії у ранні терміни/ О. Г. Попадинець
Вивчення впливу антигіпертензивних та метаболітотропних препаратів на вміст насичених жирних кислот у серці щурів зі спонтанною артеріальною гіпертензією , А. М. Пузиренко, І. С. Чекман
Садовий І. Я. Труднощі клінічної та можливості рентгенологічної діагностики стриктур анального каналу/ І. Я. Садовий, І. М. Шевчук
Ефективність комплексної терапії цирозу печінки із застосуванням альфа-ліпоєвої кислоти , О. Є. Самогальська, Т. Б. Лазарчук
Особливості алергологічного анамнезу у дітей Прикарпаття, хворих на бронхіальну астму на тлі недиференційованої дисплазії сполучної тканини , В. Б. Сем’янчук, О. Л. Цимбаліста
Нейроциркуляторна дистонія: нові аспекти лікування , Н. М. Середюк, Н. М. Галюк
Стовбан І. В. Медико-організаційні аспекти профілактики та реабілітації хворих на туберкульоз/ І. В. Стовбан
Вплив методу литва суцільнолитих конструкцій зубних протезів на стан пародонта опорних зубів , Ю. І. Сухоребський, З. Р. Ожоган
Ткачук О. Л. Доцільність назобіліарного дренування після ендоскопічної літоекстракції при тривалих обтураційних жовтяницях/ О. Л. Ткачук, Г. І. Шабат, А. П. Паливода
Цимбаліста О. Л. Клініко-лабораторна характеристика ускладненої пневмонії у дітей раннього віку на тлі залізодефіцитної анемії/ О. Л. Цимбаліста, Л. І. Гаріджук
Шеремета Л. М. Порівняльна ефективність ліпофлавону за умов експериментальних гепатитів за результатами поглибленого статистичного та гістоморфологічного аналізу/ Л. М. Шеремета
Перекрут яєчка у дітей , Б. М. Зіняк, Ю. Р. Доценко
Курташ О. О. Аноректальні вади розвитку у дітей/ О. О. Курташ
Сніжко С. С. Хірургічне лікування хворих із флегмонами шиї/ С. С. Сніжко
Пахаренко Л. В. Endometriosis/ Л. В. Пахаренко
Методика викладання теми: "Гострі лейкемії" в педіатрії , Ю. І. Алексеєва, З. В. Вовк
Вовк З. В. Викладання питань діагностики дефіциту заліза у дітей лікарям-інтернам/ З. В. Вовк
Впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу на кафедрі ортопедичної стоматології Івано-Франківського національного медичного університету , О. Р. Заяць, З. Р. Ожоган
Максимчук Л. Т. Значення "емоційного навчання" у викладанні неврології для студентів вищих медичних навчальних закладів/ Л. Т. Максимчук, О. О. Дорошенко
Методика проведення практичного заняття - "Захист історії хвороби" на кафедрі дитячої стоматології Івано-Франківського національного медичного університету , Г. М. Мельничук, Г. М. Гаврилів
Інтеграція України в Європейський простір вищої освіти - основні переваги і недоліки. Частина I: переваги , М. Й. Рейтмаєр, А. Б. Волосянко
Оптимізація процесу вивчення дисципліни "Внутрішня медицина" в умовах кредитно-модульної системи , Н. М. Середюк, Т. В. Налужна
Удосконалення професійної та педагогічної майстерності викладачів в контексті Болонського процесу , У. Б. Сікорин, О. В. Боднарчук
Стефанко С. Л. Використання імітаційних методів навчання для студентів медичних спеціальностей/ С. Л. Стефанко
Розвиток клінічного мислення у студентів-стоматологів за допомогою клінічного розбору хворих та ділової гри , О. В. Чумаченко, Л. М. Саяпіна
Бугорков И. В. Стоматологичекие аспекты здоровья населения Донецкой области/ И. В. Бугорков, М. А. Павленко
Вплив куріння на функціонування органів дихання та розвиток патології легень , О. І. Варунків, Л. С. Малофій
Рандомізовані дослідження симптоматичної терапії раку шлунка , О. І. Іващук, Р. В. Сенютович
Виживання хворих на рак шлунка , Р. В. Сенютович, О. І. Іващук
Цікаві статті :
Знайти схожі


16.

Назва журналу :Галицький лікарський вісник -2012р. т.19,N 4
Цікаві статті :
Матейко Г. Б. Вірусні гепатити В і С як материнсько-плодові інфекції: дискусійні і невирішені питання проблеми/ Г. Б. Матейко, М. В. Матвісів (стр.0005-8)
Атаманчук О. В. Морфофункціональні зміни язика при експериментальному цукровому діабеті/ О. В. Атаманчук (стр.0009-11)
Боброва І. А. Концентрація циркулюючих імунних комплексів у пацієнтів з хронічним гепатитом С, ускладненим цитокініндукованою тиреопатією/ І. А. Боброва (стр.0011-14)
Булик Р. Є. Вплив мелатоніну на активність гена "Надранньої відповіді" с-fos у субядрах паравентрикулярного ядра гіпоталамуса в умовах стресу/ Р. Є. Булик (стр.0014-16)
Вербовська Р. І. Вплив адгезивних засобів на тканини ротової порожнини в пацієнтів з повними знімними пластинковими протезами/ Р. І. Вербовська, М. М. Рожко, Т. Я. Дівнич (стр.0016-20)
Вовк З. В. Прояви анемічного синдрому у дітей із злоякісними новоутвореннями/ З. В. Вовк (стр.0020-22)
Гаморак Г. П. Ефективність біфідумбактерину з відновлення якісного кількісного складу порожнинної мукозної мікрофлори товстої та дистального відділу тонкої кишки у тварин, які зазнали 20-денної аплікації на шкіру ітаконової кислоти/ Г. П. Гаморак, Р. В. Куцик (стр.0023-26)
Герасимчук В. Р. Реабілітація хворих у ранньому відновному періоді ішемічного інсульту/ В. Р. Герасимчук, В. А. Гриб (стр.0027-29)
Гризодуб Д. В. Дослідження цитотоксичності стоматологічних альгінатних матеріалів/ Д. В. Гризодуб (стр.0029-31)
Ємельянов Д. В. Клініко-імунологічні зміни тканин пародонта хворих на ішемічну хворобу серця, що приймають ацетилсаліцилову кислоту/ Д. В. Ємельянов, В. Ю. Гальчинська (стр.0032-34)
Зозуляк Н. В. Протекція ендотелію судин у хворих на стабільну стенокардію III ФК із супутньою артеріальною гіпертензією шляхом застосування донатора оксиду азоту L-аргініну (Тівортін) та метаболітотропного препарату Мексикор/ Н. В. Зозуляк (стр.0034-36)
Козовий Р. В. Розрахунок співвідношення шансів у довгожителів Прикарпаття за системами антигенів груп крові АВО та резус/ Р. В. Козовий (стр.0036-39)
Криса В. М. Амбулаторна пінна склерооблітерація і ендовазальна лазерна коагуляція неспроможних перфорантних вен під ультразвуковим контролем/ В. М. Криса, В. А. Ходос, Б. В. Криса (стр.0039-41)
Порівняльна ефективність препаратів ізовалеріанової кислоти у лікуванні хворих на гіпертонічну хворобу, поєднану зі стабільною стенокардією , І.Г. Купновицька, В.І. Клименко (стр.0042-43)
Литвинець Л. Я. Оцінка імунологічних порушень в генезі бронхіальної астми різного ступеня контрольованості у дітей/ Л. Я. Литвинець (стр.0044-47)
Ліснянська І. С. Сучасні аспекти лікування хворих на хронічний пієлонефрит/ І. С. Ліснянська (стр.0047-49)
Матвійків Т. І. Клінічний стан тканин пародонта у хворих на хронічний генералізований пародонтит на тлі системної антибіотикотерапії супутньої патології/ Т. І. Матвійків, В. І. Герелюк (стр.0049-52)
Мерецький В. М. Стан ліпопероксидації та системи антиоксидантного захисту в тканині печінки і нирок тварин при черепно-мозковій травмі на тлі експериментального цукрового діабету/ В. М. Мерецький (стр.0052-55)
Міщенко Л. А. Вплив антигіпертензивних препаратів на прозапальні і метаболічні фактори серцево-судинного ризику у хворих на гіпертонічну хворобу/ Л. А. Міщенко, Є. П. Свіщенко, В. Б. Безродний (стр.0055-58)
Покотило П. Б. Ультраструктурне дослідження компонентів фільтраційного бар'єру нирки щура на 14 добу перебігу стрептозотоциніндукованого цукрового діабету/ П. Б. Покотило (стр.0058-61)
Притула В. П. Захисні кишкові стоми та аноректальні вади розвитку у дітей/ В. П. Притула, М. І. Сільченко, О. О. Курташ (стр.0061-63)
Рожко-Гунчак О. М. Особливості преортодонтичного лікування дітей, які мешкають в несприятливих екологічних умовах/ О. М. Рожко-Гунчак, В. П. Неспрядько (стр.0063-65)
Романуха В. В. Клініко-патогенетичні особливості поєднаного перебігу хронічного панкреатиту з метаболічним синдромом/ В. В. Романуха (стр.0065-68)
Маркери системного запалення у хворих на хронічний пієлонефрит з артеріальною гіпертензією , Н. М. Середюк, О. Р. Лучко (стр.0068-70)
Синоверська О. Б. Синтетична функція ендотелію у дітей із серцевими мікроаномаліями/ О. Б. Синоверська (стр.0070-72)
Сікорин Я. Я. Патоморфологічні та морфометричні особливості судин легень новонароджених дітей при внутрішньоутробних асоційованих інфекціях/ Я. Я. Сікорин (стр.0072-75)
Чуйко М. М. Прогностичне значення змін окремих показників кислотно-основного стану крові на ймовірність виникнення внутрішньошлуночкових крововиливів у недоношених новонароджених/ М. М. Чуйко (стр.0075-78)
Шеремета Л. М. Безпека та можливі ризики при застосуванні дерматологічних лікарських засобів/ Л. М. Шеремета (стр.0078-80)
Шоріков Є. І. Діагностична цінність деяких показників тромбоцитарного та плазмового гемостазу та ліпідного спектру крові у хворих на гіпертонічну хворобу за наявності атеросклеротичних уражень сонних артерій/ Є. І. Шоріков (стр.0080-83)
Шорікова Д. В. Динаміка показників мозкового кровотоку у хворих з поєднаним перебігом гіпертонічної хвороби та стабільної стенокардії на тлі тривалої терапії лерканідипіном та бісопрололом/ Д. В. Шорікова (стр.0083-86)
Юсипчук У. В. Результати оцінки антигіпертензивної терапії антагоніста кальцієвих каналів семлопіну у хворих на артеріальну гіпертензію/ У. В. Юсипчук (стр.0086-87)
Діагностика негоспітальної пненвмонії в молодих пацієнтів на догоспітальному етапі , І. М. Гайова, А. Б. Зубань (стр.0088-89)
Симптоматична реноваскулярна артеріальна гіпертензія: клінічний випадок , Л. В. Глушко, С. В. Федоров (стр.0089-91)
Метод лікування ускладнених переломів кісток передпліччя у дітей за допомогою апаратів зовнішньої фіксації , В. І. Дубас, В. С. Сулима (стр.0091-93)
Орнат С. Я. Тромбемболія легеневої артерії: сучасна класифікація, діагностичні труднощі та лікування/ С. Я. Орнат, М. М. Островський, О. С. Вербовська (стр.0094-96)
Стовбан М. П. Основні методи діагностики вібраційної хвороби/ М. П. Стовбан, М. М. Островський (стр.0096-98)
Андрійців С. С. Оптимізація формування новітніх підходів підготовки студентів-лікарів-стоматологів за умов впровадження принципів Болонської освіти/ С. С. Андрійців (стр.0099-100)
Баблюк Л. А. Особливості викладання практичних занять із предмету "Фтизіатрія" у студентів стоматологічного факультету Івано-Франківського національного медичного університету в умовах Болонської євроінтеграції / Л. А. Баблюк, М. М. Островський (стр.0100-101)
Вишиванюк В. Ю. Використання тестів у навчальному процесі як методу підготовки до складання ліцензійного інтегрованого іспиту "Крок"/ В. Ю. Вишиванюк (стр.0102-103)
Іваночко Н. Я. Особливості вивчення хірургії студентами стоматологічного факультету/ Н. Я. Іваночко (стр.0104-105)
Оптимізація навчального процесу у підготовці лікарів-інтернів-стоматологів. (Повідомлення 6. Методологічне забезпечення ефективності навчального процесу засобами та заходами навчання протягом 2007-2011 років) , О.М. Ільницька, М.М. Рожко (стр.0105-108 )
Капечук В. В. Особливості написання історії хвороби з дисципліни "Офтальмологія" студентами стоматологічного факультету Івано-Франківського національного медичного університету/ В. В. Капечук (стр.0108-112)
Максимчук Л. Т. Особливості створення тестових завдань для контролю рівня знань з неврології/ Л. Т. Максимчук (стр.0112-114)
Парасюк Г. З. Післядипломний етап практичної підготовки лікарів-стоматологів, як етап безперервного професійного розвитку/ Г. З. Парасюк (стр.0114-115)
Рейтмаєр М. Й. Інтеграція України в Європейський простір вищої освіти. Основні переваги і недоліки. Частина друга: недоліки/ М. Й. Рейтмаєр (стр.0115-118)
Самотовка О. Л. Якість організації навчального процесу з біостатистики очима студентів/ О. Л. Самотовка (стр.0119-122)
Скрипник Л. М. Переваги та недоліки дистанційної освіти в медицині/ Л. М. Скрипник (стр.0122-124)
Чаплинська Н. В. Метод дискусії як форма організації післядипломного навчання лікарів/ Н. В. Чаплинська (стр.0125)
Децик О. З. Порівняльний аналіз трендів захворюваності і смертності населення в Україні та Івано-Франківській області від причин, пов'язаних із вживанням алкоголю/ О. З. Децик, І. М. Карпінець (стр.0126-129)
Жиляєв М. М. Порівняльна оцінка медико-статистичних показників перед своєчасними та передчасними пологами/ М. М. Жиляєв (стр.0129-133)
Сірик В. О. Оцінка і необхідність реформування первинної медичної допомоги в Україні/ В. О. Сірик (стр.0134-136)
Бардяк Є. М. Розвиток інфекційних захворювань у пацієнтів онкогематологічного профілю: аналіз причин та їх попередження/ Є. М. Бардяк (стр.0137-140)
Голотюк В. В. Неоад’ювантна променева терапія в комбінованому лікуванні хворих на рак прямої кишки/ В. В. Голотюк (стр.0140-143)
Гриб В. А. Роль функціонального стану печінки у розвитку поліневропатії у хворих на цукровий діабет 2 типу/ В. А. Гриб (стр.0144-146)
Фіброміалгії - сучасні уявлення, клініка, лікування , Ю. В. Дельва, Р. І. Яцишин (стр.0147-149)
Жиляк О. В. Вплив функціональних та органічних захворювань кишечника на панкреатичну секрецію у дітей/ О. В. Жиляк (стр.0149-153)
Литвинець-Голутяк У. Є. Сучасні особливості етіологічної структури, клінічного перебігу та діагностичних критеріїв одонтогенних кист/ У. Є. Литвинець-Голутяк, М. М. Рожко (стр.0153-157)
Сікорин У. Б. Біологічно активні речовини Laserpitium latifolium та сучасний стан їх вивчення/ У. Б. Сікорин (стр.0158-159)
Ткачук О. Л. Вибір методу біліарної декомпресії при механічній жовтяниці пухлинної етіології/ О. Л. Ткачук, Г. І. Шабат (стр.0160-162)
Федорків М. Б. Респіраторний дистрес-синдром при гострому панкреатиті/ М. Б. Федорків (стр.0163-165)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 616.24-053.2(075./Д 49-088218511
Автор(и) : Цимбаліста О.Л., Вовк З.В., Митник Н.Я., Семкович М.Я., Семкович Я.В., Сем'янчук В. Б., Урбась О.В.
Назва : Дитяча пульмонологія : навч. посіб. для студентів, лікарів-інтернів і слухачів закл. (ф-тів) післідиплом. освіти МОЗ України
Вихідні дані : Київ: Медицина, 2019
Кільк.характеристики :600 с
Примітки : Рек. ДУ ЦМК з вищ. мед. освіти МОЗ України (лист №23-01-9/157 від 30.03.2017)Рек. вченою радою ДВНЗ Івано-Франків. нац. мед. ун-т (протокол №4 від 26.03.2019)
ISBN, Ціна 978-617-505-716-2: 550.00, 550.00, грн.
ДРНТІ : 76.29.35
УДК : 616.24-053.2(075.8)
MeSH-головна: ДЫХАТЕЛЬНЫХ ПУТЕЙ БОЛЕЗНИ
ДЕТИ
УЧЕБНЫЕ ПОСОБИЯ
Примірники : всього : КХ(1), ФБ1(1), ЧЗ(1), УА(31), ФБ2(1), ФБ3(1)
Вільні : КХ(1), ФБ1(1), ЧЗ(1), УА(31), ФБ2(1), ФБ3(1)
Знайти схожі

18.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Вовк З. В., Синоверська О. Б., Цимбаліста О. Л., Березна Г. Г., Семкович Я. В.
Назва : Еозинофільний синдром в практиці дитячого онколога га онкогематолога
Місце публікування : Арх. клініч. медицини: Науково-практичний журнал. - Івано-Франківськ: Івано-Франків. держ. мед. академя МОЗ України, 2014. - N 2. - С. 6-8 (Шифр АУ26/2014/2)
Знайти схожі

19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цимбаліста О.Л., Вовк З.В., Біда Т.І., Іваненко А.Л.
Назва : Еритропоетинова недостатність та особливості метаболізму заліза у дітей дошкільного віку
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2008. - N 4. - С. 124-125. (Шифр ПУ2/2008/4)
Знайти схожі

20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Синоверська О. Б., Цимбаліста О. Л., Семкович Я. В., Фоменко Н. М., Вовк З. В., Березна Т. Г., Сем'янчук В. Б., Бобрикович О. С.
Назва : Ефективність об'єктивного структурованого клінічного іспиту у післядипломній підготовці лікарів-інтернів за спеціальністю "Педіатрія"
Місце публікування : Совр. педиатрия: науч.-практ. педиатрич. журн./ МЗ Украины, Укр. ин-т общественного здоровья МЗ Украины. - Київ: Експерт, 2019. - N 1. - С. 46-48. - ISSN 19925913 (Шифр СУ26/2019/1). - ISSN 19925913
Знайти схожі

 1-20    21-40   41-44 
 
Статистика
за 06.07.2024
Кількість запитів 41802
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)