На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Васильєва, Н. А.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 94
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-94 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Васильєва Н.А., Жиляев М.І., Івахів О.Л.
Назва : Вплив TORCH-інфекцій на перебіг вагітності
Місце публікування : Інфекційні хвороби. - 2004. - № 2. - С. 35-39. (Шифр ІУ5/2004/2)
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Копча В.С., Деркач С.А., Васильєва Н.А., Романчук Л.І.
Назва : Адгезивні та антилізоцимні властивості шигел
Місце публікування : Інфекційні хвороби. - 2004. - № 4. - С. 50-55. (Шифр ІУ5/2004/4)
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2005р.,N 1
Цікаві статті :
Безруков О.Ф. Вузловий зоб у Кримському регіоні як екологічна проблема/ О.Ф. Безруков (стр.6-7.)
Безруков О.Ф. Питання йодного діфіциту в Криму і можливості його подолання/ О.Ф. Безруков, В.І. Молчанов (стр.8-9.)
Проблемні та рецидивні вузли щитоподібної залози: діагностична та лікувальна тактика (стр.9-10.)
Бойчук А.В. Особливості функціонуавння репродуктивної системи у жінок зі зниженою активністю щитоподібної залози/ А.В. Бойчук, Н.В. Петренко (стр.10-12.)
Бондарев В.І. Хірургічне лікування хворих із вузловими формами зоба/ В.І. Бондарев, М.П. Абліцов, Р.В. Бондарев (стр.12-13.)
Досвід лікування хворих на токсичний зоб (стр.13-16.)
Вузлотворення в щитоподібній залозі: аналіз спостереження та лікування (стр.16-17.)
Геряк С.М. Ефективність застосування диференційованих схем лікування фетоплацентарної недостатності у вагітних із субклінічним гіпотиреозом/ С.М. Геряк, С.В. Хміль, М.І. Швед (стр.18-19.)
Громова О.В. Динаміка окисних процесів у сироватці крови хворих на тиреопатії при хірургічному лікуванні/ О.В. Громова (стр.20-22.)
Можливості сучасної діагностики та лікування вузлового зоба (стр.22-24.)
Регіональні особливості і структура етіологічних факторів при вогнищевих ураженнях щитоподібної залози в умовах інтенсивної промислової зони (стр.24-27.)
Порушення функції щитоподібної залози як фактор ризику вагітності. Сучасний погляд на вирішення проблеми (стр.27-29.)
Хірургічне лікування пацієнтів із післяопераційним рецидивним токсичним зобом (стр.29-31.)
Подольський В.В. Клініко-епідеміологічна характеристика стану репродуктивного здоров'я жінок фертильного віку, мешканок сільськогосподарського регіону України, ендемічного за нестачею йоду/ В.В. Подольський, В.Я. Козарь (стр.31-35.)
Подольський В.В. Зміни функції щитоподібної залози у вагітних з нейроциркуляторною астенією/ В.В. Подольський, Р.С. Теслюк (стр.35-37.)
Полянський І.Ю. Профілактика післяопераційних ускладнень у комплексному лікуванні хворих на вузлові форми зоба/ І.Ю. Полянський, М.І. Шеремет (стр.37-39.)
Патоморфоз захворювань щитоподібної залози в умовах екологічного імунодефіциту (стр.39-41.)
Сорокман Т.В. Рівень сфрмованості інтелектуальних функцій та стан розумової працездатності дітей, які проживають за умов дефіциту йоду/ Т.В. Сорокман (стр.41-44.)
Йодурія у пацієнтів із патологією щитоподібної залози у регіоні йодного дефіциту (стр.44-46.)
Хміль С.В. Стан системного імунітету при папіломавірусній інфекції та корекція його за допомогою комплексної терапії/ С.В. Хміль, Л.Р. Федорейко (стр.47-48.)
Москаленко Т.Я. Перебіг вагітності та пологів у жінок з фетоплацентарною недостатністю та анемією, які курили до вагітності/ Т.Я. Москаленко (стр.49-50.)
Вміст глікогену в нейтрофілах периферичної крові, біофізичний профіль плода та стан новонароджених від матерів з пізнім гестозом в зоні зобної ендемії (стр.51-52.)
Олійник Н.М. Стан маркерів резорбції кісткової тканини у вагітних та породіль з пізніми гестозами на фоні захворювань гептобіліарної системи/ Н.М. Олійник, І.М. Маланчин, Н.О. Кузьма (стр.52-54.)
Індівідуальні підходи до корекції вегетосудинних порушень у жінок на фоні гіперпролактинемії (стр.54-56.)
Яковлева Е.Б. Особливості перебігу вагітності при ектопії шийки матки/ Е.Б. Яковлева, І.В. Жердєва, Н.В. Гребельна (стр.56-57.)
Молчанова О.В. Класифікація груп ризику вагітних щодо виникнення гестозів (огляд літератури)/ О.В. Молчанова (стр.58-60.)
Оксюта В.М. Вплив естрадіолу валерату на структурну перебудову камер серця при артеріальній гіпертензії та оваріоектомії/ В.М. Оксюта (стр.60-63.)
Жук С.І. Прогностичне значення особливостей скорочення міометрія при дисгормональних розладах у жінок репродуктивного віку/ С.І. Жук, М.М. Драчевська (стр.63-64.)
Луб'яна С.С. Ферокінетичний профіль у вагітних з анемією та нормальними гематологічними показниками/ С.С. Луб'яна, Г.В. Овчаренко (стр.65-66.)
Григоренко П.П. Ефективність плазмозамінників при відновленні крововтрати у жінок з прееклампсією, розроджених кесаревим розтином/ П.П. Григоренко, Е.І. Богачов (стр.67-68.)
Григоренко А.П. Морфологічні особливості ендометрія і шийки матки та гормональний профіль у жінок з пролапсом до та після менопаузи/ А.П. Григоренко (стр.68-69.)
Паєнок О.С. Вплив йододефіцитного зоба на клінічний перебіг вагітності/ О.С. Паєнок (стр.69-71.)
Резніченко Н.О. Характеристика окремих видів Candida/ Н.О. Резніченко (стр.71-74.)
Піотрович Л.М. Стаціонарна акушерсько-гінекологічна допомога в Україні та перспективи її розвитку/ Л.М. Піотрович (стр.74-78.)
Остеопороз: сучасний стан проблеми при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і печінки (стр.79-82.)
Гребельна Н.В. Інфекція сечових шляхів і вагітність/ Н.В. Гребельна (стр.82-85.)
Бакалюк О.Й. Синдром ендогенної інтоксикації у пацієнтів із пієлонефритом без порушення азотовидільної функції нирок і його корекція канефроном/ О.Й. Бакалюк, Т.О. Мильнікова, М.П. Гаріян (стр.86-87.)
Приступа Л.Н. Клініко-імунологічна ефективність застосування статинів у хворих на бронхіальну астму в поєднанні з ожирінням/ Л.Н. Приступа (стр.87-89.)
Борак І.В. Стан кісткової тканини у дітей, хворих на гострий і хронічний гломерулонефрит/ І.В. Борак, Н.А. Васильєва (стр.89-91.)
Шалько І.В. Співвідношення факторів агресії та захисту у хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки, асоційовану з Helicobacter pylori / І.В. Шалько (стр.91-92.)
Гевко О.В. Особливості перебігу латентного хламідійного процесу у хворих на хронічний пієлонефрит/ О.В. Гевко, Л.П. Мартинюк (стр.93-94.)
Кашуба М.О. Визначення належного значення хвилинного об'єму дихання в осіб із захворюваннями органів дихання за антропометричними і віковими показниками/ М.О. Кашуба (стр.95-98.)
Радіаційно індуковані ризики розвитку вестибулярної дисфунції у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС (стр.98-100.)
Отченашенко В.А. Порівняльна характеристика імунних порушень до та після медикаментозної корекції змін мінералізації кісткової тканини у хворих на цукровий діабет/ В.А. Отченашенко (стр.100-104.)
Олійник О.В. Вплив лікування за допомогою методики "керованого дихання" на кисневий гомеостаз у хворих на хронічні обструктивні захворювання легень з гіпервентиляційним синдромом/ О.В. Олійник (стр.105-106.)
Чугрієв А.М. Контроль за якістю крові та її компонентів/ А.М. Чугрієв, П.І. Лучанко, І.М. Дейкало (стр.106-108.)
Вадзюк С.Н. Особливості результативної працездатності плавців вільного стилю при різних метеорологічних ситуаціях/ С.Н. Вадзюк, Я.В. Курко (стр.108-110.)
Господарський І.Я. Роль віку, статі і гормонального балансу в патогенезі кріоглобулінемії у пацієнтів з хронічним гепатитом С/ І.Я. Господарський (стр.111-112.)
Федонюк Л.Я. Морфологічні аспекти факторів, що сприяють абсцедуванню при інфекійному ендокардиті/ Л.Я. Федонюк (стр.113-115.)
Святенко Т.В. Клінічне дослідження терапевтичної ефективності комплексної терапії червоного плоского лишаю та інших дерматозів із включенням біофлавоноїдів/ Т.В. Святенко (стр.115-117.)
Єфремова О.О. Вплив фібринолітичної терапії на систему тромбомодуліну і гемостаз хворих на неускладнений інфаркт міокарда/ О.О. Єфремова (стр.118-120.)
Федчишин Н.Є. Сезонні коливання захворюваності та летальності від гострого інфаркту міокарду/ Н.Є. Федчишин, С.М. Андрейчин (стр.121-122.)
П'ятночка І.Т. Туберкульоз серцево-судинної системи/ І.Т. П'ятночка, С.І. Корнага (стр.123-124.)
Марченкова Н.О. Віддалені результати лікування переломів кісточок гомілки за малоінвазивними методиками/ Н.О. Марченкова (стр.125-126.)
Вардинець І.С. Хірургічна тактика у хворих на гострий холецистит/ І.С. Вардинець (стр.127-128.)
Ліпко І.М. Особливості черепно-мозкової травми на фоні епілептичних нападів/ І.М. Ліпко, І.С. Зозуля (стр.128-130.)
Нагірний Я.П. Досвід застосування полібіолін-куріозинової суміши при лікуванні посттравматичних дефектів щелеп/ Я.П. Нагірний, В.В. Шкробот (стр.130-131.)
Гнатюк М.С. Ефективність застосування перфторану при корекції експериментальної дистрофії сітківки/ М.С. Гнатюк, К.В. Гнатко (стр.132-134.)
Покидько М.І. Плевральні ускладнення при гострому абсцесі і гангрені легень/ М.І. Покидько, О.М. Кульчиковська (стр.134-135.)
Бадюк О.Я. Зміни мінеральної щільності кісткової тканини у хворих з опіковою хворобою при різних методах місцевого лікування ран/ О.Я. Бадюк, В.І. Нагайчук, Т.В. Бігуняк (стр.136-137.)
Нагорна В.Ф. Патофізіологічне обґрунтування застосування озону при пізніх гестозах/ В.Ф. Нагорна, А.С. Владика, М.З. Мухтожова (стр.138-139.)
Лизин А.М. Ультраструктурні зміни плаценти при затримці росту плода/ А.М. Лизин (стр.140-141.)
Міцода Р.М. Перебіг вагітності у жінок, які перехоріли на вірусний гепатит та сифіліс/ Р.М. Міцода (стр.141-143.)
Дзюбановський І.Я. Ендогенна інтоксикація та стан антиоксидної системи щурів за умов обтураційної жовтяниці/ І.Я. Дзюбановський, Д.Б. Фіра, В.В. Шкробот (стр.144-146.)
Роль шишкоподібної залози в регуляції місячних хроноритмів ниркового транспорту іонів натрію (стр.146-148.)
Хара М.Р. Вплив атропіну на холінергічну регуляцію серця некастрованих і кастрованих щурів різної статі/ М.Р. Хара (стр.149-150.)
Шульгай А.Г. Стан внутрішньокишкового судинного русла і нервового апарату при механічній жовтяниці та після її корекції/ А.Г. Шульгай (стр.151-153.)
Потіха Н.Я. Вагусна регуляція серцевого ритму у статевонезрілих і дорослих щурів/ Н.Я. Потіха, Л.М. Сас (стр.153-156.)
Хілько Т.В. Біологічні властивості пробіотичних штамів бактерій, перспективних для створення нового комплексного біопрапарату/ Т.В. Хілько, А.І. Осадча (стр.157-158.)
Ковальчук Л.Я. Новий спосіб пластики операційної рани після радикального видалення злоякісної пухлини шкіри нижньої кінцівки/ Л.Я. Ковальчук, І.Й. Галайчук, В.В. Дем'яненко (стр.159-161.)
Гульчій М.В. Сучасні тенденції формування раку щитоподібної залози у населення України та ефективність його лікування/ М.В. Гульчій (стр.161-165.)
Жулкевич І.В. Ефективність хелатної форми карбонілу заліза у лікуванні залізодефіциту у хворих на злоякісні лимфоми/ І.В. Жулкевич (стр.166-167.)
Сівкович С.О. Нові протипухлинні препарати на основі моноклональних антитіл/ С.О. Сівкович, Ю.В. Павленко, О.В. Танський (стр.167-169.)
Лікування хворих на нерезектабельні місцеві рецидиви раку прямої кишки (стр.170-173.)
Сміян О.І. Взаємовідносини параметрів органного кровообігу у доношених новонароджених протягом неонатального періоду/ О.І. Сміян, С.В. Попов (стр.174-176.)
Данилевич Ю.О. Морфометричний аналіз структурної перебудови серця новонароджених при пневмоптіях/ Ю.О. Данилевич (стр.176-177.)
Випадок ювенільного ревматоїдного артриту в дитини першого року життя (стр.178-179.)
Процек О.Г. Досвід просвітньо-виховної діяльності серед молоді, яка вступає в шлюб (результати проспективної науково-методичної роботи на базі РАЦСу обласного центру)/ О.Г. Процек, І.Д. Кухар, В.С. Василик (стр.180-182.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Борак І.В., Васильєва Н.А.
Назва : Стан кісткової тканини у дітей, хворих на гострий і хронічний гломерулонефрит
Місце публікування : Вісн. наук. досліджень. - 2005. - N 1. - С. 89-91. (Шифр ВУ9/2005/1)
ДРНТІ : 76.29.36
Предметні рубрики: ГЛОМЕРУЛОНЕФРИТ-- GLOMERULONEPHRITIS
КОСТЬ И КОСТНЫЕ ТКАНИ-- BONE AND BONES
ДЕНСИТОМЕТРИЯ-- DENSITOMETRY
ОСТЕОПОРОЗ-- OSTEOPOROSIS
ДЕТИ, СЛУЖБЫ ОХРАНЫ ЗДОРОВЬЯ-- CHILD HEALTH SERVICES
Знайти схожі

5.

Назва журналу :Інфекційні хвороби -2005р.,N 3
Цікаві статті :
Ребенок Ж.О. Харчова токсикоінфекція - отруєння чи інфекція?/ Ж.О. Ребенок (стр.5-11.)
Стан імунітету різних контингентів населення до керованих інфекцій (стр.11-14.)
Гладка О.А. Толерантність до бензилпеніциліну corynebacterium diphtheriae/ О.А. Гладка, О.І. Мотика (стр.15-19.)
Малий В.П. Динаміка показників місцевих захисних факторів у хворих на дифтерію/ В.П. Малий, О.К. Полукчи, О.В. Волобуєва (стр.19-21.)
Маврутенков В.В. Клініко-патогенетичне значення лізосомних цистеїнових катепсинів в I L при інфекційному мононуклеозі/ В.В. Маврутенков (стр.22-26.)
Особливості клінічного перебігу інфекційного мононуклеозу в дорослих (стр.26-30.)
Матейко Г.Б. Цитокіновий статус вагітних жінок з цитомегаловірусною інфекцією/ Г.Б. Матейко, Б.М. Дикий, О.О. Прокоф'єва (стр.30-32.)
Терьошин В.О. Вплив ербісолу та циклоферону на стан системи інтерферону у хворих з гострим тонзилітом вірусно-бактеріальної етіології/ В.О. Терьошин (стр.33-35.)
Особливості уражень печінки у ВІЛ-інфікованих осіб (стр.36-38.)
Рябоконь О.В. Показники нейроендокринного статусу в оцінці ефективності інтерферонтерапии хворих на хронічний гепатит С/ О.В. Рябоконь, М.А. Андрейчин, Ю.М. Колесник (стр.39-42.)
Кузнєцов С.В. Ефективність застосування кіпферону в комплексній терапії дітей раннього віку, хворих на сальмонельоз/ С.В. Кузнєцов, О.С. Басюк (стр.42-45.)
Ольховська О.М. Кардіосумісна портальна гемодинаміка у дітей раннього віку, хворих на кишкові інфекції/ О.М. Ольховська, К.Є. Столяров (стр.46-48.)
Загальний реактивний потенціал організму дутей, хворих на шигельоз (стр.49-51.)
Чемич М.Д. Епідеміологічні, клінічні та лабораторні особливості епідеміологічного шигельозу/ М.Д. Чемич (стр.52-56.)
Валецкий Ю.М. Алгоритм корекції неефективного лікування хворих на вперше діагностований туберкульоз легень/ Ю.М. Валецкий (стр.57-60.)
Юнявичюс І. Використання індивідуальних засобів захисту на робочому місці одонтологами Литви/ І. Юнявичюс, А. Шурна, А. Лайшконіс (стр.60-64.)
Пловецька І.А. Імунокоригуючий препарат амізон як засіб хіміопрофілактики вірусних захворювань у працівників виробництва медичного скла/ І.А. Пловецька (стр.65-67.)
Антибактерійна терапія при пневмоніях у дітей (стр.68-74.)
Лобзін Ю.В. Сучасна противірусна терапія хронічного гепатиту С/ Ю.В. Лобзін, К.В. Жданов, Д.О. Гусєв (стр.75-82.)
Васильєв К.Г. Роль морської води в розповсюдженні кишкових інфекцій/ К.Г. Васильєв, А.Б. Філіппова (стр.83-86.)
Васильєва Н.А. Деякі міркування з приводу лікування ботулізму у вагітних/ Н.А. Васильєва (стр.87-89.)
Авсюкевич О. Є. Особливості епідситуації з паразитарних хвороб у Тернопільській області/ О. Є. Авсюкевич (стр.89-90.)
Криштопіна І.О. Засновник школи дитячих інфекціоністів Донбасу І.О.Верещагін/ І.О. Криштопіна, А.І. Бобровицька, Н.П. Кучеренко (стр.90-91.)
Бойчак М.П. До історії клініки інфекційних хвороб головного військового клінічного госпіталю/ М.П. Бойчак, В.І. Трихліб (стр.92-97.)
Скородумова Н.П. Донецькому медичному університету - 75 років, кафедрі дитячих інфекційних хвороб - тільки 47/ Н.П. Скородумова, Е.Р. Бухтеєва, С.С. Іванова (стр.98-100.)
Яворський І.Г. Земні сліди лікаря загубились ще 50 літ тому.../ І.Г. Яворський (стр.101-102.)
Малий В.П. Науково-практична конференція з міжнародною участю: "Проблеми клініки, діагностики та терапії гепатитів"/ В.П. Малий, Т.І. Лядова (стр.103-106.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Васильєва Н.А.
Назва : Деякі міркування з приводу лікування ботулізму у вагітних
Місце публікування : Інфекційні хвороби. - 2005. - № 3. - С. 87-89. (Шифр ІУ5/2005/3)
Знайти схожі

7.

Назва журналу :Інфекційні хвороби -2005р.,N 4
Цікаві статті :
Ситник І.О. Проблема пташиного грипу/ І.О. Ситник, М.А. Андрейчин (стр.5-13.)
Гошко О.Л. Етіологічна структура герпесвірусного нейроінфекційного процесу/ О.Л. Гошко, В.І. Матяш (стр.14-17.)
Маврутенков В.В. Роль DR-локусу гістосумісності людини у формуванні інфекційного процесу при герпесвірусній інфекції IV типу (Епштейна-Барр)/ В.В. Маврутенков (стр.18-22.)
Особливості клініки та лікування уражень нервової системи, спричинених вірусами герпесу людини 6-го, 7-го та 8-го типів (стр.23-27.)
Андрейчин М.А. Особливості формування імунітету у хворих на VZV-інфекцію/ М.А. Андрейчин, Н.Г. Завіднюк, Н.А. Васильєва (стр.28-31.)
Прогностичне значення визначення онкологічних маркерів при хронічному гепатиті С (стр.32-38.)
Господарський І.Я. Особливості перебігу хронічного гепатиту С при різних типах супутньої кріоглобулінемії/ І.Я. Господарський (стр.38-41.)
Нікітін Є.В. Застосування аміксину в терапії хронічного гепатиту С/ Є.В. Нікітін, К.Л. Сервецький, Т.В. Чабан (стр.42-45.)
Рябоконь Ю.Ю. Вміст інтерлейкіну - 2 в сироватці крові хворих на гострі вірусні гепатити та його динаміка на фоні терапії імунофаном/ Ю.Ю. Рябоконь (стр.46-48.)
Епідеміологічний моніторинг захворюваності шигельозом у різних областях України (стр.49-54.)
Андрейчин М.А. Зміна вмісту карбонільних груп білків і малонового диальдегіду в крові хворих на гострі кишкові інфекції/ М.А. Андрейчин, І.З. Карімов (стр.54-58.)
Чемич М.Д. Регіонарний кровотік слизової оболонки, кислотоутворювальна, кислотонейтралізуюча та скоротлива функції шлунка при шигельозі/ М.Д. Чемич, М.А. Андрейчин, Н.А. Васильєва (стр.59-66.)
Незгода І.І. Особливості клінічної маніфестації асоційованих форм сальмонельозної інфекції у дітей/ І.І. Незгода, О.С. Онуфрійчук (стр.67-71.)
Бобришева А.В. Формування псевдофункції щитоподібної залози при середньотяжких і тяжких формах гострих кишкових інфекцій у дітей та обґрунтування корегуючої терапії ліотироніном/ А.В. Бобришева (стр.72-74.)
Столяров К.Є. Вплив пентоксифіліну на стан портальної гемодинаміки у дітей раннього віку, хворих на бактерійні гастроентероколіти/ К.Є. Столяров (стр.75-78.)
Кованова Е.М. Антимікробна дія безалкогольних пляшкових вод і напоїв/ Е.М. Кованова, С.І. Климнюк, Л.П. Колосок (стр.78-81.)
Ефективність лісобакту при лікуванні ангін (стр.82-84.)
Шпікула Н.Г. Значення мікрофлори піхви у невиношуванні вагітності/ Н.Г. Шпікула, Т.М. Бойко (стр.85-86.)
Валецький Ю.М. Психоневротичні розлади та особливості психології у хворих на туберкульоз/ Ю.М. Валецький (стр.87-90.)
Андрейчин М.А. Історичні віхи боротьби з інфекційними хворобами/ М.А. Андрейчин (стр.91-96.)
Панченко Л.О. Сучасні клініко-вірусологічні аспекти герпесвірусної інфекції/ Л.О. Панченко (стр.96-99.)
Постанова " Про посилення заходів щодо профілактики пташиного грипу" від 29.08.2005 р. №6 (стр.100-101.)
Авсюкевич О. Є. Про випадки ехінококозу в Тернопільській області/ О. Є. Авсюкевич, І. М. Козак (стр.102.)
Лікар, науковець, винахідник, людина. До 70-ліття Олексія Спиридоновичн Луцука (стр.103.)
Івахів О.Л. Форум інфекціоністів у Тернополі/ О.Л. Івахів (стр.105-106.)
Івахів О.Л. Інфекційні хвороби на зламі тисячоліть (за матеріалами конференції інфекціоністів у Чернівцях)/ О.Л. Івахів (стр.107-108.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Андрейчин М.А., Завіднюк Н.Г., Васильєва Н.А.
Назва : Особливості формування імунітету у хворих на VZV-інфекцію
Місце публікування : Інфекційні хвороби. - 2005. - N 4. - С. 28-31. (Шифр ІУ5/2005/4)
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чемич М.Д., Андрейчин М.А., Васильєва Н.А.
Назва : Регіонарний кровотік слизової оболонки, кислотоутворювальна, кислотонейтралізуюча та скоротлива функції шлунка при шигельозі
Місце публікування : Інфекційні хвороби. - 2005. - N 4. - С. 59-66. (Шифр ІУ5/2005/4)
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Інфекційні хвороби -2006р.,N 1
Цікаві статті :
Курганова І.І. Проблема педикульозу на початку третього тисячоліття/ І.І. Курганова (стр.5-9.)
Москалюк В.Д. Використання лаферону в терапії ГРВІ/ В.Д. Москалюк (стр.10-11.)
Сидорчук А.С. Грип і мікроекологія кишечнику/ А.С. Сидорчук (стр.13-17.)
Дрижак В.І. Клініко-морфологічні особливості цирозу-раку печінки/ В.І. Дрижак, Ю.В. Угляр, В.Д. Николюк (стр.18-21.)
Господарський І.Я. Ефективність застосування імунофану у хворих на хронічний гепатит С із супутньою кріоглобулінемією/ І.Я. Господарський (стр.21-25.)
Вагітність у жінок з вірусними гепатитами (стр.26-28.)
Міцода Р.М. Стан новонароджених, матері яких страждають на хронічну HCV- та ВІЛ-інфекцію/ Р.М. Міцода (стр.29-31.)
Глазкова Л.Х. Візуальна оцінка жовтяниці у новонароджених/ Л.Х. Глазкова, А.І. Бобровицька, Н.П. Кучеренко (стр.32-33.)
Бугай Б.Г. Герпес-віруси у хворих на хронічні гепатити В і С: частота поєднаного виявлення в клінічному контексті/ Б.Г. Бугай (стр.34-36.)
Суременко М.С. Ефективність використання глікостерилу Ф 10 у патогенетичній терапії наркозалежних хворих на гострі вірусні гепатити/ М.С. Суременко, К.Ю. Литвин, Г.С. Біла-Попович (стр.37-40.)
Вплив нутрієнтів випорожнень на перехід аспорогенних бактерій в некультурабельний стан (стр.40-45.)
П'ятночка І.Т. Динаміка ускладнень і супровідної патології у хворих на туберкульоз легень/ І.Т. П'ятночка, С.І. Корнага (стр.45-47.)
Шульгай А.Г. Мікробіологічні аспекти ентеральної недостатності при механічній жовтяниці та її корекція/ А.Г. Шульгай (стр.48-53.)
Ребенок Ж.О. Харчова токсикоінфекція - сальмонельоз чи поліетіологічне інфекційне захворювання?/ Ж.О. Ребенок (стр.53-57.)
Васильєва Н.А. Диференційна діагностика хвороб з гострим діарейним синдромом/ Н.А. Васильєва, Б.А. Локай (стр.58-66.)
Галникіна С.О. Хвороба Лайма у запиннях і відповідях/ С.О. Галникіна (стр.66-68.)
Андрейчин М.А. Українські наукові школи інфекціоністів у минулому і тепер/ М.А. Андрейчин (стр.69-72.)
Мороз Л.В. Нове в інтерферонотерапії хронічного HBeAg-негативного гепатиту/ Л.В. Мороз (стр.72-76.)
Мовнуш Н.І. У пошуках збудників малярії/ Н.І. Мовнуш (стр.76-78.)
Клінічні маніфестації гострого бруцельозу (стр.79-80.)
Спалах сальмонельозу Ява на Буковині (стр.81-82.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Васильєва Н.А., Локай Б.А.
Назва : Диференційна діагностика хвороб з гострим діарейним синдромом
Місце публікування : Інфекційні хвороби. - 2006. - N 1. - С. 58-66. (Шифр ІУ5/2006/1)
Знайти схожі

12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Качор В.О., Андрейчин С.М., Васильєва Н.А., Луцук О.С.
Назва : Про перспективу співпраці у системі сестринського навчання зі Словацькою республікою
Місце публікування : Мед. освіта. - 2006. - N 3. - С. 53-54. (Шифр МУ7/2006/3)
Знайти схожі

13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Копча В.С., Васильєва Н.А., Вишневська Н.Ю., Голик Є.Ю., Комар П.В., Сапищук Н.О.
Назва : Коровий енцефаліт
Місце публікування : Інфекційні хвороби. - 2006. - N 2. - С. 86-89. (Шифр ІУ5/2006/2)
Знайти схожі

14.

Назва журналу :Інфекційні хвороби -2006р.,N 4
Цікаві статті :
Хайтович О.Б. До 35-річчя від дня створення Кримської протичумної станції/ О.Б. Хайтович (стр.5-11.)
Панасюк О.Л. Імунологічні порушення у хворих з герпесвірусним ураженням нервової системи/ О.Л. Панасюк, В.І. Матяш, М.І. Лисяний (стр.12-15.)
Васильєва Н.А. Вплив цитомегаловірусної інфекції на перебіг вагітності/ Н.А. Васильєва, М.І. Жиляєв, М.Т. Ковальчук (стр.16-20.)
Коломійцева Г.М. Ефективність імунізації проти кору, краснухи та епідемічного паротиту дітей, народжених від ВІЛ-інфікованих матерів/ Г.М. Коломійцева (стр.21-26.)
Загальний реактивний потенціал організму і сприйнятливість до захворювань протягом першого року життя у дітей, вакцинованих проти гепатиту B (стр.26-29.)
Андрейчин М.А. Тромбомодулін і фактор Віллебранда як маркери ендотеліальної дисфункції у хворих на хронічний гепатит С/ М.А. Андрейчин, В.В. Кубацький (стр.29-33.)
Малий В.П. Динаміка цитокінового профілю у пацієнтів з гострим і хронічним гепатитом B залежно від встановленого генотипу HBV/ В.П. Малий, М.А. Тимкович (стр.34-37.)
Клініко-епідеміологічна характеристика паротитної хвороби у дорослих на Буковині (стр.38-41.)
Оптимізація терапії хворих на гострий шигельоз з урахуванням стану мікрофлори товстої кишки та вмісту мікроелементів у сиворотці крові (стр.42-47.)
Незгода І.І. Імуноглобуліновий профіль ротової рідини у дітей, хворих на сальмонельоз/ І.І. Незгода, О.С. Онофрійчук (стр.48-51.)
Курганова І.І. Вивчення можливості зникнення висипнотифозної інфекції в Україні/ І.І. Курганова (стр.51-56.)
Корнага С.І. Туберкулінова чутливість у хворих на вперше діагностований туберкульоз легень/ С.І. Корнага, І.Т. П'ятночка, Н.В. Корнага (стр.57-59.)
Вайс В.В. Вивчення порушень ліпідного метаболізму у хворих на псоріаз/ В.В. Вайс (стр.60-61.)
Моделювання процесу специфічного антитілогенезу за умов імунізації щурів АДП-анатоксином (стр.62-65.)
Марієвський В.Ф. Вода - фактор ризику інфекційних захворювань/ В.Ф. Марієвський (стр.66-69.)
Нікітін Є.В. Перспективи використання цитокінів у медичній практиці/ Є.В. Нікітін, Т.В. Чабан, С.К. Сервецький (стр.70-76.)
Ярош О.О. Неврологічні ускладнення при реактивованому оперізувальному герпесі/ О.О. Ярош, С.В. Сергеєв (стр.77-81.)
Ходак Л.А. Гострі полінейропатії (синдром Гійєна-Барре)/ Л.А. Ходак, Т.І. навєт (стр.82-85.)
Музей історії інфекційної служби на Сумщині (стр.85-91.)
Дашо Ю.А. Шляхи вдосконалення і реформування медичної допомоги інфекційним хворим/ Ю.А. Дашо, Р.С. Остяк (стр.92-95.)
Дорофеева Е.Е. Випадок легіонельозу, пов'язаного з подорожуванням/ Е.Е. Дорофеева, Г.Л. Карбишев (стр.96-98.)
Васил'єва В.Л. До 110-річчя Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. акад. Л. Громашевського АМН України/ В.Л. Васил'єва, Л.М. Чудна (стр.98-100.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Васильєва Н.А., Жиляєв М.І., Ковальчук М.Т.
Назва : Вплив цитомегаловірусної інфекції на перебіг вагітності
Місце публікування : Інфекційні хвороби. - 2006. - N 4. - С. 16-20. (Шифр ІУ5/2006/4)
Знайти схожі

16.

Назва журналу :Інфекційні хвороби -2007р.,N 2
Цікаві статті :
Козько В.М. Мікробіоценотичні аспекти гострих кишкових інфекцій/ В.М. Козько, А.В. Бондаренко (стр.5-11.)
Особливості складут мікробного біоценозу кишок дітей при інфекційних і неінфекційних захворюваннях (стр.12-15.)
Васильєва Н.А. Урогенітальний хламідіоз у подружжя/ Н.А. Васильєва, І.П. Крижан (стр.16-20.)
Перинатальні аспекти цитомегаловірусної інфекції (стр.21-23.)
Бабій Н.О. Ко-інфекції вірусного генезу у хворих на ВІЛ-інфекцію/ Н.О. Бабій, А.М. Щербінська (стр.23-26.)
Клініко-епідеміологічна оцінка завізних випадків малярії в Криму (стр.27-31.)
Бодня К.І. Орнідазол сучасний перспективний препарат у лікуванні хворих на демодекоз і лямбліоз/ К.І. Бодня, М.В. Лавриненко, О.І. Повгородня (стр.31-37.)
Кубацький В.В. Перспектива медикаментозної корекції ендотеліальної дисфункції при хронічному гепатиті С/ В.В. Кубацький (стр.38-41.)
Когутич А.І. Особливості імунного стану хворих з хронічними HCV- та HBV-інфекціями на фоні хронічних обструктивних захворювань легень/ А.І. Когутич, Н.В. Вантюх (стр.41-45.)
Мельник В.М. Соціальні аспекти пізнього виявлення туберкульозу/ В.М. Мельник, І.О. Новожилова (стр.45-49.)
Корнага С.І. Побічні реакції хіміотерапії хворих на туберкульоз легень при різній груповій та резус-приналежності крові/ С.І. Корнага, І.Т. П'ятночка, Н.В. Корнага (стр.49-53.)
Яворський І.Г. Клініко-патоморфологічна характеристика летальних випадків лептоспірозу/ І.Г. Яворський, О.О. Зубач, О.М. Зінчук (стр.54-57.)
Маркович В.П. Профілактична дезінфекція під час ліквідації наслідків повені/ В.П. Маркович (стр.57-59.)
Вплив ліпополісахариду E.coli (серовар О111:В4), міченого флуоресцеїнізоціонатом, на фізичний стан мембран лімфоцитів периферичної крові людини (стр.59-63.)
Нікітін Є.В. Сучасні уявлення про систему цитокінів/ Є.В. Нікітін, Т.В. Чабан, С.К. Сервецький (стр.64-69.)
Шевченко Л.Ю. Інтерферон-система. Молекулярно-біологічні аспекти/ Л.Ю. Шевченко (стр.69-73.)
Андрейчин М.А. Противірусна терапія хворих на гострі респіроторні інфекції/ М.А. Андрейчин, В.Д. Москалюк (стр.74-79.)
Раціональна антибіотикотерапія бартонельозу (стр.80-86.)
Бондаренко А.М. Лікування токсоплазмозу у вагітних/ А.М. Бондаренко (стр.87-92.)
Рікберг А.Б. Сучасні досягнення у галузі інфекційного контролю/ А.Б. Рікберг, В.С. Копча (стр.93-99.)
Бруцельоз - актуальна зоонозна інфекція в наш час (стр.99-102.)
Талан Рудольфа Стефана Вейля (1883-1957) - львівського мікробіолога, творця висипнотифозної вакцини (стр.105-107.)
Світлій пам'яті Валентина Івановича Грищенка (стр.108.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Васильєва Н.А., Крижан І.П.
Назва : Урогенітальний хламідіоз у подружжя
Місце публікування : Інфекційні хвороби. - 2007. - N 2. - С. 16-20. (Шифр ІУ5/2007/2)
Знайти схожі

18.

Назва газети: Новости медицины и фармации -2007р.,N 14
Цікаві статті :
Сафронкова Н.И. Крапивница и ангионевротический отек Квинке у детей: диагностика и лечение/ Н.И. Сафронкова (стр.3-4, 6.)
Копча В.С. Випадок вдалого лікування ботулізму у вагітної з використанням ентеролу/ В.С. Копча, Н.А. Васильєва (стр.8.)
Анализ эффективности комбинированных препаратов для лечения бронхиальной астмы: Исследование CONCERT (стр.10-11.)
Бурчинский С.Г. Анксиолитики нового поколения - новые возможности лечения тревожных состояний в общемедицинской практике/ С.Г. Бурчинский (стр.12-13.)
Георгієвський В.П. На здобуття Державної премії: вітчизняний лікарський препарат - церулоплазмін/ В.П. Георгієвський (стр.15.)
Митченко Е.И. Эффективность препарата симвахол у пациентов с ишемической болезнью сердца и дислипидемией/ Е.И. Митченко, В.Ю. Романов (стр.16-17.)
Андріюк Л.В. Від нуклеїнових кислот до препарату нуклеїнат/ Л.В. Андріюк (стр.18-19.)
Беденко О. Актуальність та перспективи медичного права в Україні/ О. Беденко (стр.24.)
Куприненко Н. Тревожные и невротические расстройства в практике врача-интерниста/ Н. Куприненко (стр.3-4.)
Вислый А. Валацикловир в лечении герпесвирусной инфекции/ А. Вислый (стр.6-7.)
Блохин Б.М. Применение ибупрофена в поликлинической практике педиатра/ Б.М. Блохин (стр.8-9.)
Бурчинский С.Г. Залеплон (анданте): новые возможности фармакотерапии инсомний/ С.Г. Бурчинский (стр.10-11.)
Лобзин Ю.В. Клиническая эффективность препарата липоферон в комплексной терапии больных гриппом и другими ОРЗ/ Ю.В. Лобзин, Н.И. Львов, А.А. Колокольцов (стр.13-15.)
Волошин Н.А. Клиническое применение тиотриазолина для лечения заболеваний сердечно-сосудистой системы: Главы из монографии/ Н.А. Волошин, В.А. Визир, И.Н. Волошина (стр.16-17.)
Яковлева Э.Б. Синдром внезапной смерти грудного ребенка: акушерские проблемы/ Э.Б. Яковлева, А.И. Герасименко, С.Н. Тутов (стр.18-20.)
Цікаві статті :
Знайти схожі

19.

Назва журналу :Інфекційні хвороби -2007р.,N 3
Цікаві статті :
Малий В.П. Інфекційно-токсичний шок в практиці інфекціоніста/ В.П. Малий (стр.5-22.)
Проблеми епідеміології та профілактики гепатиту C в Україні (стр.23-31.)
Бондаренко А.М. Особливості патоморфології у наркоспоживачів при парентеральних вірусних гепатитах/ А.М. Бондаренко (стр.31-34.)
Андрейчин М.А. Динаміка біохімічних та імунологічних показників у хворих на гострий гепатит B на фоні реактивації EBV-інфекції/ М.А. Андрейчин, Ю.Ю. Рябоконь (стр.35-38.)
Ярош О.О. Сучасні аспекти клінічних проявів і діагностики герпетичного енцефаліту/ О.О. Ярош (стр.38-44.)
Скородумова Н.П. Дирофіляріоз в Донецкой області - вже не екзотика/ Н.П. Скородумова, Л.Д. Агаркова (стр.44-47.)
Взаємозумовленість молекулярно-генетичних характеристик і розповсюдження високопатогенного пташиного грипу (стр.47-52.)
Банадига Н.В. Особливості перебігу позалікарняної пневмонії хламідійно-бактерійного генезу у дітей раннього віку/ Н.В. Банадига, Т.В. Томашівська, Н.А. Васильєва (стр.53-57.)
Усачова О.В. Підходи до диференційної діагностики вродженої та набутої цитомегаловірусної інфекції у дітей першого року життя/ О.В. Усачова (стр.58-60.)
Особливості біологічних властивостей холерних вібріонів серогрупи О 139 Бенгал, виділених від людей на території республіки Узбекистан (стр.61-63.)
Зміна етіологічної структури бактерійних збудників гострих кишкових інфекцій та їх антибіотикочутливості у дітей Хмельницької області (стр.63-66.)
Цикл розвитку збудника туберкульозу в крові та його виявлення (стр.67-73.)
Корнага С.І. Легенево-серцева система після успішного завершення хіміотерапії хворих на туберкульоз легень/ С.І. Корнага (стр.74-78.)
Губергріц Н.Б. Сучасні можливості антифібротичної терапії і профілактики гепатоцелюлярної карциноми при HCV-інфекції/ Н.Б. Губергріц (стр.78-86.)
Копча В.С. Антибіотик - асоційований дисбактеріоз кишечнику: загальна характеристика та можливості сучасного консервативного лікування/ В.С. Копча (стр.87-96.)
Фролов А.Ф. Віруси та їх вплив на генофонд популяції людини/ А.Ф. Фролов, В.І. Задорожна (стр.97-101.)
Анастасій І.А. Світовий досвід терапії хворих на хронічний гепатит C/ І.А. Анастасій (стр.102-103.)
Кирик В.М. Випадки лептоспірозу, спричиненого декількома сероварами лептоспір/ В.М. Кирик, О.О. Агапій, М.М. Кирик (стр.103-105.)
Телегін Д.Є. Досягнення та перспективи сучасної гепатології/ Д.Є. Телегін (стр.110-116.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Банадига Н.В., Томашівська Т.В., Васильєва Н.А.
Назва : Особливості перебігу позалікарняної пневмонії хламідійно-бактерійного генезу у дітей раннього віку
Місце публікування : Інфекційні хвороби. - 2007. - N 3. - С. 53-57. (Шифр ІУ5/2007/3)
Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-94 
 
Статистика
за 06.07.2024
Кількість запитів 15327
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)