На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Каталог онлайн курсів на платформі edX (1)Публікації співробітників ЗДМФУ (106)Фонд електронних документів (3)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Авраменко, Н. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 191
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Авраменко Н.В.
Назва : Диагностика и лечение внутриутробной инфекции
Місце публікування : Запорож. мед. журн. - 2000. - № 2. - С. 23-26. (Шифр ЗУ1/2000/2)
ДРНТІ : 76.29.48
Предметні рубрики: БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ ИНФЕКЦИОННЫЕ-- PREGNANCY COMPLICATIONS, INFECTIOUS
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Паращук Ю.С., Авраменко Н.В.
Назва : Вплив цитомегаловірусної інфекції на репродуктивну функцію жінок
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2000. - № 5. - С. 106-108. (Шифр ПУ2/2000/5)
ДРНТІ : 76.29.48
Предметні рубрики: БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ ИНФЕКЦИОННЫЕ-- PREGNANCY COMPLICATIONS, INFECTIOUS
ЦИТОМЕГАЛОВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ-- CYTOMEGALOVIRUS INFECTIONS
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Авраменко Н.В., Барковський Д.Є., Натарова Л.В., Завгородня О.М.
Назва : Організація та шляхи удосконалення спеціалізованої допомоги пацієнтам з неплідністю
Місце публікування : Візір А.Д. Репродуктивне здоров'я жінок Запорізького регіону. - Запоріжжя, 2002. - С. 17-25.
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Збірник рефератів дисертацій, НДР та ДКР -2005р.,N 1
Цікаві статті :
Ніколенко М.В. Специфічна адсорбція полярних органічних сполук з водних розчинів на міжфазній межі дисперсних систем тверде тіло-рідина/ М.В. Ніколенко (стр.99.)
Бутиліна Н.О. Кінетика термолізу та термодинамічні властивості силіцій- та нітрогенвмісних органічних пероксидів/ Н.О. Бутиліна (стр.99.)
Лось О.Б. Кінетика розчинення монокристалів іодиту цезію у воді та н-аліфатичних спиртах в умовах природної конвекції/ О.Б. Лось (стр.99-100.)
Черпак В.В. Багатофункціональні рідкокристалічні сенсори фізичних величин/ В.В. Черпак (стр.100.)
Прудіус С.В. Синтез та фізико-хімічні властивлсті суперкислотного вольфраматвмісного діоксиду церконію/ С.В. Прудіус (стр.100-101.)
Температурний дуалізм у моделюванні явищ переносу в скловидних силікатних системах (стр.101.)
Провести моделювання вплив малих доз радіації на біологічні системи (стр.101.)
Нерівноважні явища в мікрореакторах: конструкція, виготовлення та використання (стр.101.)
Новий аналітичний метод, що грунтується на коливальній хімічній реакції (стр.101-102.)
Заторська Г.М. Особливості взаємодії Літію та Церконію з р-елементами III і IV груп/ Г.М. Заторська (стр.102.)
Пацай І.О. Хемілюмінесцентні реакції нітрату 9-ціано-10-метилакридинію з нуклеофільними реагентами та застосування їх в аналізі/ І.О. Пацай (стр.102-103.)
Шелякін В.В. Реакції циклізації функціонально заміщених 1,3-дикарбонільних сполук гетероциклічного ряду з похідними ціанооцтової кислоти / В.В. Шелякін (стр.103.)
Похоленко О.А. Взаємодія піридо[2,1-a]ізоіндолу і 2,4-димтілпірамдо[2,1-a]ізоіндолу з малеїнімідами та интез нових похідних конденсованих ізоіндолів/ О.А. Похоленко (стр.103.)
Берьозкіна Т.В. Формування шестичленних азагетероциклінів в реакціях бетаароїлакринових кислот з бінуклеофілами/ Т.В. Берьозкіна (стр.103-104.)
Гідулянов А.О. Порівняльна характеристика структурних властивостей гемоглобінів та показників еритроцитарного метаболізму у представників класу ссавців і класу риб/ А.О. Гідулянов (стр.104.)
Ракович І.І. Щепленні кополімери на основі полівінілового спирту та поліакриламіду з різною довжиною пищеплених ланцюгів/ І.І. Ракович (стр.104.)
Гідродинамічні явища в складних хімічних системах (стр.105.)
Фіра Л.С. Метаболічні порушення в організмі щурів, уражених нітратом натрію, тетрахлорметаном і низькими дозами радіації, та шляхи їх корекції/ Л.С. Фіра (стр.105.)
Синюк Ю.В. Обмін амінокислот і фракційний склад білків у організмі коропа за дії іонів марганцю, цинку, міді та свинцю/ Ю.В. Синюк (стр.105.)
Хоменчук В.О. Біохімічні властивості проникнення і розподілу деяких важких металів в організмі коропа лускатого/ В.О. Хоменчук (стр.105-106.)
Коломоець О.В. Закономірності перебігу процесів перекисного окислення ліпідів і системи антиоксидантного захисту організму курей/ О.В. Коломоець (стр.106.)
Луговий С.В. Вплив кріоконсервування на культуру клітин щитовидної залози новонароджених поросят/ С.В. Луговий (стр.106-107.)
Теплюк Н.М. Глутатіонтрансферазна активність і ДНК-аддукти в плаценті людини у радіаційно та хімічно забрудненому довкіллі/ Н.М. Теплюк (стр.107.)
Давидовська Т.Л. Мембранні та клітинні механізми дії імуноактивних речовин на електрогенез та скорочення гладеньких м'язів/ Т.Л. Давидовська (стр.107.)
Детермінований хаос і регуляції в біосистемах (стр.107-108.)
Чеченєва Т.М. Спонтана та індукована мінливість кукурудзи in vitro/ Т.М. Чеченєва (стр.108.)
Поканєвич Т.М. Чинники ризику формування вроджених вад розвитку серед новонароджених (за даними генетичного моніторінгу населення Київської області)/ Т.М. Поканєвич (стр.108.)
Начьотова Т.А. Роль спадкових факторів у формуванні затримки статевого розвитку та опсоменореї/ Т.А. Начьотова (стр.108.)
Ольхович Н.В. Аналіз мутацій в гені арилсульфатази А та особливості біохімічної діагностики метахроматичної лейкодистрофії/ Н.В. Ольхович (стр.108-109.)
Орел Н.О. Розробка тренсгенних ліній Arabidopsis thaliana чутливих до хімічних мутагенів/ Н.О. Орел (стр.109.)
Вивчення біополімерів клітинної стінки вищих бахадіальних гибів з антибіотичними властивостями (стр.109.)
Адаптивна роль природних регуляторів росту (стр.109-110.)
Клімова О.М. Формування імунологічних варіантів при пригніченні нейротрансмітерних реакцій/ О.М. Клімова (стр.110.)
Маліков М.В. Регіональні особливості адаптивних можливостей серцево-судинної системи різних груп населення/ М.В. Маліков (стр.110.)
Слюсаренко О.Є. Імунологічна реактивність організму за різних умов техногенного забруднення середовища важкими металами/ О.Є. Слюсаренко (стр.111.)
Дрегваль І.В. Взаємодія впливів вестибулярної, зорової та слухової сенсорних систем на активність мотонейронів екстензорних м'язів нижніх кінцівок людини/ І.В. Дрегваль (стр.111-112.)
Шаповалов С.О. Особливості становлення антиоксидантного захисту та вплив мікотоксинів на організм птиці в онтогенезі/ С.О. Шаповалов (стр.112.)
Коваль О.М. Субодиничний склад нікотинових холінорецепторів нейронів нижнього брижового ганглія морської свинки/ О.М. Коваль (стр.112-113.)
Махин С.А. Відмірювання інтервалів часу: аналіз ЕЕГ і викладених потенціалів мозку / С.А. Махин (стр.113.)
Цвігун О.А. Функціональний стан природної резистентності бугайців м'ясних порід залежно від генотипу, факторів навколишнього середовища та рівня живлення/ О.А. Цвігун (стр.113-114.)
Ваврищук Т.А. Функціональні особливості зорового сприйняття еметропічним і міопічним оком дітей шкільного віку/ Т.А. Ваврищук (стр.114-115.)
Проведення науково-дослідницьких робіт по виконанню завдання Комплексної програми розвитку медичної промисловості України на 1997-2003 рр., затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.1996 р. № 1538 зі стандартизації та сертифікації виробництва згідно вимог GMP та охорони праці (стр.170.)
Флюнт І.С. Роль захисно-пристосувальних систем в патогенезі захворювань нирок у ліквідаторів аварії на ЧАЕС/ І.С. Флюнт (стр.170.)
Могильницька Л.А. Показники функціонального стану ендотелію при цукровому діабеті 2-го типу/ Л.А. Могильницька (стр.170-171.)
Борсюк М.В. Вивчення активності протеолітичних ферментів панкреатичного та позапанкреатичного походження в динаміці експериментального цукрового діабета/ М.В. Борсюк (стр.171.)
Козлова Т.Г. Порушення слизової секреції в шлунку та дванадцятипалій кишці у ліквідаторів наслідків аварії Чорнобильскої катастрофи: патоморфологічна характеристика/ Т.Г. Козлова (стр.171-172.)
Чешук В.Є. Індивідуалізація комплексного лікування хворих на рак молочної залози I-II стадій/ В.Є. Чешук (стр.172.)
Башеєв В.Х. Оптимізація тактики лікування раку нижньоампулярного відділу прямої кишки/ В.Х. Башеєв (стр.172.)
Дзеружинська Н.О. Коморбідні психічні розлади у літніх пацієнтів загальної медичної (кардіологічної) практика/ Н.О. Дзеружинська (стр.173.)
Жабченко І.А. Прогнозування і профілактика акушерської та перинатальної патології у здорових вагітних/ І.А. Жабченко (стр.173.)
Стаднік А.В. Психологічні закономірності формування та принципи терапії невротичних розладів у військовослужбовців бойових підрозділів внутрішніх військ МВС/ А.В. Стаднік (стр.173-174.)
Пепенін С.В. Клініко-морфологічні особливості хронічного пієлонефриту єдиної нирки (клініко-експериментальне дослідження)/ С.В. Пепенін (стр.174.)
Гребенченко О.І. Ефективність функціонально щадливого втручання у комплексному лікуванні хворих хронічним одонтогенним перфорантним гайморитом/ О.І. Гребенченко (стр.174.)
Старікова С.Л. Використання танталу і ніобію з модифікованою поверхнею для дентальної імплантації/ С.Л. Старікова (стр.174-175.)
Іванова М.Ф. Роль антифосфоліпідних антитіл у розвитку цереброваскулярної патології у осіб молодого віку/ М.Ф. Іванова (стр.175.)
Москаленко М.А. Церебральний параліч у дітей, які народженні від матерів із серопозитивним та серонегтивним варіантом антифофоліпідного синдрому/ М.А. Москаленко (стр.175.)
Демченко А.В. Особливості церебральної гемодинаміки, структурно-функціональних змін головного мозку та когнітивних розладів у хворих інфарктом мозку в відновному періоді/ А.В. Демченко (стр.175-176.)
Ткаченко І.М. Порівняльна характеристика різних методів ортопедичного лікування хворих на хронічний генералізований пародонтит II та III ступеня тяжкості/ І.М. Ткаченко (стр.176.)
Клименко А.В. Радикально дуоденопластика в лікуванні виразкової хвороби дванадцятипалої кишки, ускладненої пенетрацією та стенозом/ А.В. Клименко (стр.176.)
Мартинюк В.Б. Оптимізація лікування первинного гнійного осередку та корекція синдрому ендогенної інтоксикації у хворих сепсисом/ В.Б. Мартинюк (стр.176-177.)
Руснак Я.О. Моніторінг центральної гемодинаміки та нервово-м'язової провідності під час анестезіологічного забезпечення лапароскопічних оперативних втручань у хворих на жовчнокам'яну хворобу/ Я.О. Руснак (стр.177.)
Демчук Г.В. Особливості клінічного перебігу негоспітальної пневмонії у осіб молодого віку різних соціальних груп/ Г.В. Демчук (стр.177.)
Доленко О.Б. Застосування поліпептидного препарату далагріну у дітей з незрощенням піднебіння на догоспітальному етапі і в раньому післяопераційному періоді/ О.Б. Доленко (стр.177-178.)
Красиленко О.П. Вікові особливості структури судинних захворювань головного мозку та стану церебральної гемодинаміки в учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС/ О.П. Красиленко (стр.178.)
Попова Т.М. Стан периоксидантно-антиоксидантного гомеостазу, мікробіоценозу кишечнику у хворих на сальмонельоз при використанні альтану і хілаку-форте у комплексному лікуванні (клініко-експериментальні дослідження)/ Т.М. Попова (стр.178-179.)
Майстренко О.М. Використання аміксину в комплексній терапії хворих на ентеровірусні менінгіти/ О.М. Майстренко (стр.179.)
Полунін Г.Є. Шляхи підвищення ефективності комбінованого лікування раку ободової кишки (експериментально-клінічне дослідження)/ Г.Є. Полунін (стр.179-180.)
Шевченко О.А. Диференційована інтенсивна терапія прееклампсії з урахуванням змін вегетативного тонусу вагітних/ О.А. Шевченко (стр.180.)
Авраменко Н.В. Стан репродуктивної функції у жінок з урогенітальною цитомегаловірусною інфекцією/ Н.В. Авраменко (стр.180-181.)
Писанко О.В. Роль ендотеліальної дисфункції в розвитку симптоматичної ренопаренхімантозної артеріальної гіпертензії/ О.В. Писанко (стр.181.)
Кисельов Б.Ю. Стан, профілактика та лікування порушень периферичного кровообігу у хворих на ішемічну хворобу серця з стенокардією напруги II-III функціональних класів амплодіпіна бесілатом/ Б.Ю. Кисельов (стр.181-182.)
Когутницька М.І. Стан оксидантно-антиоксидантної системи та вміст нейронспецефічної енолази у новонароджених з гіпоксичним ураженням центральної нервової системи/ М.І. Когутницька (стр.182.)
Рощин О.А. Невербальна діагностика шизотипових розладів/ О.А. Рощин (стр.182.)
Дерпак Ю.Ю. Ефективність розвантажувально-дієтичної терапії у поєднанні з альфа-токоферолом у хворих на ожиріння з супутньою артеріальною гіпертензією/ Ю.Ю. Дерпак (стр.182-183.)
Лисенко Т.П. Клініко-гормональні особливості синдрому полікістозних яєчників у хворих зі сполучнотканинною дисплазєю/ Т.П. Лисенко (стр.183-184.)
Ошлянська О.А. Патогенетичне обґрунтування застосування системної ензимотерапії для корекції порушень гемостаза та ліпідного обміну у хворих на ювенільний ревматоїдний артрит/ О.А. Ошлянська (стр.184.)
Крамаренко К.О. Шляхи оптимізації ендоскопічних методів лікування ускладнених форм жовчнокам'яної хвороби і ефективність їх застосування у нестандартних випадках/ К.О. Крамаренко (стр.184-185.)
Розробити комбінований ендоваскулярно-хірургічний метод втручань при розривах апоневризм черевної аорти (стр.185.)
Розробити та впровадити хірургічне лікування вад серця методом трансплантації аутолегеневого клапану (стр.185-186.)
Заічко Н.В. Лікувальна ефективність амізону у хворих на ревматоїдний артрит та остеоартроз (клініко-експериментальне дослідження)/ Н.В. Заічко (стр.186.)
Ляшенко А.В. Поліморфізм гена ангіотензинперетворюючого ферменту, добовий профіль артеріального тиску та ефективність бета-блокаторів у хворих з метаболічним синдромом X/ А.В. Ляшенко (стр.186.)
Проведення науково-дослідницьких робіт по виконанню завдання Комплексної програми розвитку медичної промисловості України на 1997-2003 рр., затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.1996 р. № 1538 зі стандартизації та сертифікації виробництва згідно вимог GMP та охорони праці, а саме підготовка до видання Доповнення 1 до Державної Фармакопеї України (ДФУ) 2001 (заключний) (стр.186.)
Колеснікова І.П. Оптимізація епідеміологічного нагляду та удосконалення тактики вакцинопрофілактики епідемічного паротиту/ І.П. Колеснікова (стр.186-187.)
Муляр В.І. Теоритичне обґрунтування та розробка апаратів сухого вловлювання і поділу пилу на компоненти/ В.І. Муляр (стр.196.)
Розроблення каталогу документів колишнього СРСР, затверджених до 1992 року, та розрооблення на їх зміну галузевних документів (техніка безпеки) (стр.196-197.)
Розробка системи професійного психофізичного відбору спеціалістів, які зайняті на роботах з високим рівнем техногенної небезпеки (стр.197.)
Розробка наукових основ технології очищення довкілля від металів за допомогою мікроводоростей, бактерій та їх біополімерів (стр.197.)
підготовка наукового висновку за документами "Проекту мінімізації впливу радіаційної аварії на сховищах радіаційних відходів №№ 5,6,7 ПЗРВ Київського ДМСК на оточуюче середовище (стр.197-198.)
Теорія та методи аналізу і медалювання газодинамічних характеристик промислових викидів техногенно-небезпечних об'єктів (стр.198.)
Розробка нормативного документу по оперативному визначенню стану радіоактивного забруднення поверхневих вод, атмосфери та грунтів в умовах радіаційної аварії на основі пост-чорнобильського досвіду (стр.198.)
Проведення робіт з детоксикації приміщень та території колишнього складу непридатних та заборонених пестицидів в смт. Єрки Катеринопільского району Черкаської області та оцінка впливу на навколишнє середовище проведених робіт (стр.198-199.)
Інтродукція рослин природної та культурної флори з метою збереження біологічного різноманіття та оптимізація техногенних ландшафтів Правобежного степового Придніпров'я (стр.199.)
Розробка та дослідження систем активного захисту навігаційного приладового устаткування від вібрації (стр.199.)
Встановлення закономірностей впливу пошкоджень на вібраційні характеристики неконсервативних механічних систем та їх реакцію на збудження різного характеру (стр.199-200.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Видання, що продовжується
Шифр видання : 615/А 43
Назва : Актуальні питання фармацевтичної та медичної науки та практики : зб. наук. ст. Вип. 6
Вихідні дані : Запоріжжя: ЗДМУ, 2000
Кільк.характеристики :342 с
Колективи : Запоріз. держ. мед. ун-т (Запоріжжя)
Ціна : Б.ц.
ДРНТІ : 76.01
УДК : 615
Предметні рубрики: ФАРМАЦИЯ-- PHARMACY
МЕДИЦИНА-- MEDICINE
Зміст : Оптимизация методов получения аденина, гипоксантина и гуанина из 3-метилксантина , Е. В. Александрова, П. М. Кочергин; Кількісне визначення гіалуронату цинку у лікарських формах з куріозином/ І. А. Бірюк, Т. А. Кот, В. В. Головкін. Компьютерное прогнозирование чувствительности реакций некоторых диазолей с лекарственными веществами , С. А. Васюк, А. Ю. Воскобойник; Газохроматографічне визначення тіотриазоліну в таблетках тіотриазоліну , Л. В. Вронська, Л. I. Кучеренко; Синтез та біологічна активність 2-метил-3Н-хіназолон-4-іл-3-оцтової кислоти та її похідних , С. Л. Коваленко, I. A. Мазур; Порівняльна еколого-морфологічна та антибактеріальна характеристика валеріани пагононосної та валеріани високої , В. Г. Корнієвська, Ю. І. Корнієвський; Синтез и сахароснижающая активность (±)-α-карбоксиалкиламидов 1,2,2-триметилциклопентан-1,3-дикарбоновой кислоты/ С. И. Мерзликин, И. С. Гриценко, А. И. Гладких. Количественное определение "Псоралена" , Т. В. Панасенко, И. В. Мельник; Розробка методів ідентифікації та визначення флавоноїдів листа берези в дієтичному рослинному зборі/ С. В. Сур, О. Г. Макаренко, Т. В. Герасимчук. Спектрофотометрическое определение глицирама , Б. П. Зоря, В. П. Буряк; Флавоноиды семян василька днепровского , В. С. Доля, В. И. Мозуль; Анатомическое строение надземных органов василька раскидистого , В. С. Доля, В. И. Мозуль; К фитохимическому изучению майорана садового - дополнительного источника эффективных биологически активных веществ/ Г. В. Мазулин, В. В. Петренко, А. В. Мазулин. Изучение тимолсодержащих растений родов тимьян и душица флоры юго-востока Украины , Г. В. Мазулин, В. В. Петренко; Флавоноиды надземных органов Mentha longifolia L. и Melissa officianalis L. , В. И. Мозуль, В. С. Доля; Требования, предъявляемые к менеджерам в условиях перехода к рыночным отношениям/ И. В. Бушуева, Е. В. Резниченко. Лекарственные сборы для интравагинальных аппликаций. Особенности технологии, назначения и применении/ В. В. Головкин, В. С. Доля, Аль-Мохаммад Луай Фейсал. Изучение правового регулирования деятельности аптечных предприятий и их объединений/ Н. А. Жарикова, О. М. Бидная. Изучение влияния переменных фармацевтических факторов на высвобождаемость нимодипина из полимерных пленок/ В. В. Нагорный. Анализ ассортиментной структуры рынка противотуберкулезных препаратов/ Н. М. Червоненко, Е. А. Бабич. Маркетинговые исследования регионального рынка лекарственных средств для лечения патологий крови/ Т. П. Заричная, Н. В. Чумак. Опрацювання складу та технології "Альбендазолу гранул 10%" для лікування гельмінтозів тварин/ О. О. Макогонська. Исследование механизма действия некоторых производных 8-оксихинолина и дитиокарбаминовой кислоты/ В. В. Гладышев, А. Д. Дюдюн, Л. В. Гусакова. Вплив оксиду азоту на розвиток статевих залоз щурів-самців у ранньому препубертантному віці/ А. І. Гоженко, І. В. Савицький. Особенности динамики лимфоэпителиального индекса в морфофункциональных зонах тимуса белых крыс первой недели постнатального периода онтогенеза/ Е. А. Григорьева. Реакції системи крові на механічне i місцеве радіаційне пошкодження/ Т. В. Звягінцева. Анальгетична активність похідних хіназоліну , В. Р. Стець, С. І. Коваленко; Вивчення протизапальної активності водно-спиртових витяжок із Echinacea Purpurea (L.) Moench., Rudbeckia laciniata L. тa Laserpitium latifolium L. , О. Г. Малик, Д. О. Чура; Локализация и динамика структур, содержащих рецепторы к лектинам гороха и чечевицы, в поджелудочной железе крыс в раннем постнатальном периоде онтогенеза/ А. Е. Медведев. Центральні катехоламінергічні медіаторні системи тварин, токсикованих синтезованими поверхнево-активними речовинами/ В. В. М’ясоєдов. К изучению изменчивости кровососущих мошек/ В. И. Павличенко. Динамика структурных элементов стенки желудка крыс после внутриплодного введения антигена/ М. И. Поправко. Антимикробная активность эфирных масел видов рода Thymus , А. Б. Приходько, Л. В. Гусакова; Острая токсичность и строение некоторых S-замещенных 1,2,4-триазолил-5-тионов и 2-илиден-1,2,4-триазоло-(3,4-B)-тиазол-3-(2Н)-онов , П. В. Чепель, А.В. Панасенко; Прогнозування можливих видів біологічної дії серед N- i S-заміщених хіноліну , Л. О. Омельянчик, О. А. Бражко; К экологии некоторых кровососущих двукрылых в условиях каховского водохранилища/ А. П. Попович, А. Б. Приходько. Диагностика и лечение внутриутробной инфекции во время беременности (литературные сведения, собственные данные)/ Н. В. Авраменко. Показатели заболеваемости и демография загрязненной зоны г. Запорожья/ В. Д. Близнюк. Функциональные свойства эритроцитов крови у больных ИБС со стабильной стенокардией/ А. Д. Визир, Ю. М. Колесник, И. В. Колбина. Особенности изменения центральной гемодинамики у больных сердечной недостаточностью, обусловленной атеросклеротическим кардиосклерозом/ И. П. Врабие. Местное применение лекарственных вагинальных средств в комплексной фармакотерапии мочеполового трихомониаза/ А. В. Головкин. Концентрация в крови трофобластического β-глобулина в динамике беременности у женщин с бронхо-легочной патологией/ В. А. Заболотнов, С. И. Георгиевского. Хирургическая тактика при подготовке к аллотрансплантации почки пациентов с терминальной стадией хронической почечной недостаточности, развившейся в результате поликистоза, хронического пиелонефрита, вазоренальной гипертензии/ С. Н. Завгородний. Микробиоценоз влагалища при лейкоплакии шейки матки/ Е. В. Кабаченко. Усовершенствование лапароскопической диагностики острого холецистита/ А. В. Капшитарь. Анастомозит после резекции желудка по поводу язвенной болезни желудка и двенадцатиперстной кишки/ А. С. Ковтун. Особенности течения ишемического инсульта в зависимости от типа работоспособности больного и от состояния нейромедиаторных систем/ А. А. Козелкин, В. И. Дарий, Н. А. Колос. Опыт применения рекомбинантного эритропоэтина в лечении ранних анемий недоношенных детей , Ю. В. Котлова, Е. А. Николенко; Морфофункциональное состояние левых отделов сердца у больных хроническим обструктивным бронхитом/ В. И. Кривенко. Епідеміологічна характеристика підлітків за рівнем активності інкорпорованого радіоцезію/ Т. С. Макієнко, Т. К. Набухотний, В. П. Павлюк. Дистанционная радиационная динамическая теплометрия в диагностическом алгоритме заболеваний, передающихся половым путем/ В. В. Мищенко, Т. В. Саулева, У. В. Терехова. Состояние миокардиального резерва левого желудочка у больных хроническим обструктивным бронхитом с умеренной степенью вентиляционных нарушений/ И. В. Непрядкина. Количественные показатели лактации у юных первородящих и морфофункциональное состояние их новорожденных при совместном пребывании/ С. П. Онопченко. Хирургическое лечение компрессионных синдромов грудного выхода/ В. И. Перцов. Некоторые особенности нарушений мышления, выявляемые у больных эпилепсией при экспериментально-психологическом исследовании/ В. Л. Подлубный. Влияние амлодипина на центральную и церебральную гемодинамику у больных гипертонической болезнью/ С. Н. Поливода, И. И. Токаренко. Уровень эндотелина-1 и состояние гемодинамики при вторичной легочной гипертензии у больных хроническим обструктивным бронхитом/ Б. Б. Самура, С. Н. Поливода. Диагностика эндотоксикоза при инвагинации кишечника у детей/ А. Е. Соловьев, О. А. Никифоров, М. Ю. Курочкин. Методические подходы к оценке эндотелиальной дисфункции артериол , А. О. Соловьюк, А. А. Черепок; Цереброгемодинамические эффекты ингибиторов ангиотензинпревращающего фермента у больных гипертонической болезнью/ Р. В. Стец, С. Н. Поливода, В. М. Шачанин. Особенности патологии сердечно-сосудистой системы среди населения г. Запорожья в связи с загрязнением атмосферного воздуха/ В. В. Таранов, Е. Ю. Забалуева. О влиянии химических факторов загрязнения атмосферного воздуха на частоту заболеваний дыхательной системы (по результатам корреляционного анализа)/ Р. А. Федорченко, В. В. Таранов. Состояние диастолической функции у больных хроническим обструктивным бронхитом: сравнительное влияние возраста и клинического течения заболевания/ А. В. Хмелева. Хірургічне лікування множинних пошкоджень сумково-зв’язкового апарата колінного суглоба в гострому періоді травми/ А. Й. Чеміріс. О межтканевых взаимодействиях в раннем эмбриональном гистогенезе ротовой полости у человека/ Е. Ю. Шаповалова. Хронотерапія хворих на хронічний бронхіт в умовах стаціонару/ О. К. Шипович. Состояние центрального кровообращения у больных с различными формами гипертонической болезни/ Н. П. Шулекин. Влияние антиоксидантов и антигипоксантов на величину некротической зоны при инфаркте миокарда/ Н. Безбородько, И. А. Шехунова. Интраоперационная тактика при травматических забрюшинных кровоизлияниях у пострадавших с тяжелой закрытой множественной и сочетанной травмой живота/ Н. С. Кравец. Влияние холецистокинина октапептида (26-33) на морфометрические показатели эритроцитов и их катехоламин- и инсулин-депонирующую способность у диабетических животных/ Н. П. Красько. Динамика некоторых показателей гомеостаза после профилактического применения энтеросорбции и фитосбора у женщин, родоразрешенных путем операции "кесарево сечение"/ В. В. Некряч. Оперативное лечение пострадавших с закрытым повреждением печени/ А. И. Рылов. Шляхи вирішення проблеми охорони репродуктивного здоров’я підлітків в курсі планування сім’ї на кафедрі сімейної медицини/ Н. К. Щебликіна, В. А. Одринський. Структура системы контроля знаний с оптимизацией управления обучения/ А. А. Рыжов, Н. А. Иванькова. Оптимизация преподавания детской хирургии с использованием новых методов диагностики и лечения неотложных состояний у детей , М. Ю. Курочкин, О. В. Лятуринская; Использование в учебном процессе данных о медико-экологическом мониторинге/ В. В. Таранов. Имитационное моделирование в обучении клинической биохимии/ Л. Е. Белоконь, А. А. Рыжов. Самостійна позааудиторна робота студентів, як складова частина навчального процесу на кафедрі травматології, ортопедії та ВПХ/ О. П. Москальков. Про удосконалення методики семінарських занять з історії медицини/ В. П. Петрихін.
Примірники : всього : ЧЗ(4), НА(1)
Вільні : ЧЗ(4), НА(1)
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Авраменко Н.В., Гриневич С.А., Гриневич І.В., Науменко О.В., Рубаник М.В., Федусенко О.А., Царук Т.О.
Назва : Оптимізація діагностики затримки статевого розвитку у дівчат-підлітків
Місце публікування : Запорож. мед. журн. - 2006. - N 4. - С. 38-40. (Шифр ЗУ1/2006/4)
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Авраменко Н.В., Ходак Г.П., Стрелко О.В., Михайлова О.Г., Байрак О.В.
Назва : Опыт комплексного лечения больных с бесплодием на фоне синдрома поликистозных яичников и инсулинорезистентности
Місце публікування : Запорож. мед. журн. - 2006. - N 4. - С. 108-111. (Шифр ЗУ1/2006/4)
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Запорожский медицинский журнал -2006р.,N 5 Т. 1
Цікаві статті :
Колесник Ю.М. Влияние экспериментального сахарного диабета на морфофункциональное состояние антигенпредставляющих клеток тимуса/ Ю.М. Колесник, А.М. Камышный, А.В. Абрамов (стр.6-9.)
Светлицкий А.А. Морфологические изменения стенки тонкой кишки крыс в постнатальном периоде (после внутриутробного введения антигена)/ А.А. Светлицкий (стр.10-14.)
Сиволап В.Д. Ендотеліальна дисфункція у хворих на Q-інфаркт міокарда, ускладнений гострою серцевою недостатністю, за даними динаміки рівня ендотеліну-1 і серотоніну/ В.Д. Сиволап, П.П. Бідзіля (стр.15-18.)
Калинкина Н.В. Изменение функционального состояния левого желудочка и вариабельность сердечного ритма под влиянием малых кумулятивных доз антрациклиновых антибиотиков/ Н.В. Калинкина (стр.19-22.)
Пікас О.Б. Жирнокислотний спектр ліпідів сироватки крові у хворих на фіброзно-кавернозний туберкульоз легень/ О.Б. Пікас (стр.22-24.)
Склянная Е.В. Применение кверцетина для профилактики оксидантного стресса , обусловленного лечением препаратами железа, у больных железодефицитными анемиями/ Е.В. Склянная (стр.25-28.)
Смирнова Л.М. Выбор технологии органопротективного обезболивания/ Л.М. Смирнова, Г.А. Шифрин (стр.29-32.)
Результаты комплексного лечения метахронного рака молочных желез (стр.33-37.)
Танцура Л.М. Генетичні дослідження фебрильних судом/ Л.М. Танцура (стр.38-41.)
Проценко О.О. Вплив розміру вульварного кільця та висоти промежини у жінок на розвиток генітального пролапсу/ О.О. Проценко, Д.Є. Барковський (стр.42-44.)
Березнякова А.І. Вплив декспантенолу і метилурацилу на морфометричні та біохімічні показники грануляційної тканини/ А.І. Березнякова, В.В. Гнатюк (стр.45-48.)
Эстрогенная недостаточность и сердечно-сосудистые заболевания у женщин (стр.49-52.)
Иванько О.Г. Лечение острых респираторных заболеваний у детей в возрасте до 5 лет. Часть 2/ О.Г. Иванько (стр.53-58.)
Авраменко Н.В. О роли мобильных врачебных бригад в комплексном решении задач семейной медицины ( опыт работы в Ореховском районе)/ Н.В. Авраменко, С.А. Гриневич (стр.58-60.)
Проблема диагностики, лечения и профилактики случаев завозной малярии в Запорожской области (стр.61-63.)
Бачурин Г.В. Урологическая патология и сахарный диабет: синдром " взаимного отягощения"/ Г.В. Бачурин, В.И. Бачурин (стр.64-65.)
Кнышенко А.Н. Проблемы лечения больных доброкачественной гиперплазией предстательной железы и хроническим простатитом в послеоперационном периоде/ А.Н. Кнышенко (стр.66-68.)
Науково-практична конференція "Актуальні питання діагностики, лікування та профілактики мозкових інсультів", Запоріжжя,23-24 листопада 2006 р. (стр.69-143.)
Міщенко Т.С. Епідеміологія цереброваскулярних захворювань в Україні/ Т.С. Міщенко, Є.В. Лекомцева, І.В. Здесенко (стр.69-71.)
Эпидемиология мозгового инсульта и система этапной помощи больным в Запорожском регионе (стр.71-76.)
Епідеміологія мозкового інсульту в м. Полтаві (стр.77-79.)
Шкробот С.І. Епідеміологія та деякі особливості інсульту у ліквідаторів аварії на ЧАЕС/ С.І. Шкробот, З.В. Салій, А. Альхашим (стр.79-81.)
Мищенко Т.С. Прогнозирование течения и исхода острого периода внутримозговых геморрагий подкорковой локализации/ Т.С. Мищенко, С.А. Козелкина, В.В. Сыволап (стр.82-88.)
Реабилитация больных церебральным атеросклерозом в условиях курорта (стр.88.)
Паєнок А.В. Клініко-параклінічні характеристики ранньої цереброваскулярної хвороби/ А.В. Паєнок (стр.89-91.)
Принципы поэтапной вторичной профилактики мозговых инсультов (стр.91.)
Интрацеребральные геморрагические осложнения у больных мозговым ишемическим инсультом (стр.92-95.)
Шульга О.Д. Фактори, які впливають на вихід ішемічного інсульту/ О.Д. Шульга (стр.95.)
Самохвалова В.В. Скрининговая диагностика врожденных аневризм головного мозга/ В.В. Самохвалова, Г.М. Кушнир (стр.96-98.)
Мачерет Є.Л. Можливості Офект ву комплексному лікуванні хронічних порушень мозкового кровообігу, пов'язаних з артеріальною гіпертензіє/ Є.Л. Мачерет, Н.К. Мурашко, В.Г. Панікарський (стр.99-101.)
Шкробот С.І. Особливості перебігу мозкових інсультів у хворих із хронічною алкогольною інтоксикацією/ С.І. Шкробот, Л.С. Мілевська (стр.102-103.)
Булеца Б.А. Вплив клімато-природних факторів на частоту виникнення мозкових інсультів на Закарпатті/ Б.А. Булеца, Н.Д. Тимченко, О.Р. Пулик (стр.104-106.)
Козелкин А.А. Влияние"Тиоцетама " на процессы перекисного окисления белков у больных с хроническим нарушением мозгового кровообращения (ДЭП-II)/ А.А. Козелкин, А.Н. Черкез, Ф.В. Шикаева (стр.107-109.)
Назаренко В.Г. Комплексная интенсивная терапия больных в остром периоде ишемического инсульта/ В.Г. Назаренко, Н.В. Фоминова (стр.110-112.)
Мосенко С.В. Нейрофизиологические аспекты изучения постинсультного двигательного дефицита (обзор)/ С.В. Мосенко (стр.113-116.)
Стоянов А.Н. Морфофункциональная организация церебральных сенсорно-вегетативных магистралей и возможности регуляции сосудистых дисгемий/ А.Н. Стоянов (стр.117-118.)
Ена Л.М. Электрическая нестабильность миокарда у постинсультных больных/ Л.М. Ена, В.Е. Кондратюк (стр.119-122.)
Церебропротекция при острой церебральной недостаточности различной этиологии (стр.122.)
Применение Тиоцетама при острой церебральной недостаточности различной этиологии (стр.123-125.)
Овсянникова Н.В. Определение показателей С-реактивного протеина для оценки риска и прогноза исходов ишемического инсульта/ Н.В. Овсянникова (стр.126-129.)
Гирудотерапия и инсулинотерапия в комплексном проведении первичной профилактики острого развития мозгового инсульта (стр.129.)
Погорелов А.В. Нейрофизиологическая характеристика психоэмоционального ответа у больных, перенесших ишемический инсульт/ А.В. Погорелов (стр.130-132.)
Чемересюк І.Г. Коррекция гемодинамических нарушений у женщин детородного возраста, проживающих в зоне повышенного радиационного фона/ І.Г. Чемересюк (стр.132.)
Цьоха І.О. Клініко-лабораторні особливості гострого періоду ішемічного інсульту, що розвинувся вперше/ І.О. Цьоха (стр.133-135.)
Лебедь Е.П. Применение Тиоцетама у лиц пожилого возраста при дисциркуляторных энцефалопатиях/ Е.П. Лебедь, И.Б. Васьковская, А.В. Пронина (стр.135.)
Юров И.В. Основные направления профилактики цереброваскулярных заболеваний в г. Мариуполе/ И.В. Юров (стр.136-138.)
Мельник Т.М. Особенности атеросклеротического поражения сонных артерий у больных с транзиторными ишемическими атаками (ТИА) и сопутствующим сахарным диабетом/ Т.М. Мельник (стр.138.)
Трехлетний опыт работы специализированного ангионеврологического центра ИНВХ им. В.К. Гусака АМН Украины (стр.139-140.)
Зозуля И.С. Влияние Солкосерила на когнитивные расстройства у больных инфарктом мозга в раннем восстановительном периоде/ И.С. Зозуля, В.И. Боброва, Н.С. Сыч (стр.141.)
Ликворологические и компьютерно-томографические особенности прорыва некротических масс в желудочковую систему у больных полушарным ишемическим инфарктом (стр.142.)
Даценко И.В. "Нейромедин" в системе реабилитации больных пожилого возраста , перенесших полушарный ишемический инсульт/ И.В. Даценко, С.М. Кузнецова (стр.142.)
Кузнецова С.М. Полушарные особенности реорганизации метаболизма, морфологии мозга и церебральной гемодинамики у мужчин и женщин пожилого возраста, перенесших ишемический инсульт, в восстановительный период/ С.М. Кузнецова, В.В. Кузнецов, Д.В. Шульженко (стр.143.)
Кушнир Г.М. Бетасерк в терапии начальных форм цереброваскулярной патологии на фоне артериальной гипотензии/ Г.М. Кушнир, А.А. Микляев (стр.143.)
Куліш С.М. Вивчення фізико-хімічних та біологічних властивостей іліденгідразидів 2-(5-(піридин-2-іл)-4-r-1,2,4-триазол-3-ілтіо)ацетатних кислот/ С.М. Куліш, Є.Г. Книш, О.І. Панасенко (стр.144-146.)
Маміна О.О. Пробопідготовка при ізолюванні отрут основного та кислотного характеру з тканини печінки трупа хлороформом/ О.О. Маміна, В.В. Болотов (стр.147-150.)
Бурлака Б.С. Фармакотехнологічні дослідження композиційних м'яких лікарських засобів з бішофітом/ Б.С. Бурлака (стр.151-154.)
Малецький М.М. Розробка нової дифільної основи для суппозиторіїв/ М.М. Малецький, В.О. Головкін (стр.155-158.)
Пересадько І.Г. Розробка складу та технології таблеток "Югесфол"/ І.Г. Пересадько, Н.П. Половко (стр.159-162.)
Синтез та протимікробна активність 5-[1,2,4-тріазол-3-іл)дисульфаніл]-1,",4-тріазолів (стр.163-165.)
Танашян М.М. Трентал при ишемических цереброваскулярных заболеваниях (обзор литературы)/ М.М. Танашян, М.А. Домашенко (стр.166-169.)
Рябоконь Е.В. Применение ферментных препаратов" Мезим форте 10000" и" Пангрол 20000 в комплексной терапии больных острыми кишечными инфекциями/ Е.В. Рябоконь, Е.Н. Кармазь (стр.170-172.)
Сиволап В.Д. Тестовий контроль з терапії для студентів 4 курсу медичного факультету в умовах кредитно-модульної системи/ В.Д. Сиволап, Н.С. Михайловська (стр.173-174.)
Головкін В.В. Фармацевтична аромологія у підготовці студентів за спеціальністю " Технологія парфумерно-косметичних засобів"/ В.В. Головкін, В.О. Головкін, В.В. Гладишев (стр.175-177.)
Нагорный В.В. Методологические аспекты оценки эффективности производственной практики по технологии лекарственных форм/ В.В. Нагорный, И.А. Пухальская, В.В. Головкин (стр.178-180.)
Козелкин А.А. История кафедры нервных болезней Запорожского государственного медицинского университета/ А.А. Козелкин, А.В. Ревенько, Л.А. Шевченко (стр.181-183.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Авраменко Н.В., Гриневич С.А.
Назва : О роли мобильных врачебных бригад в комплексном решении задач семейной медицины ( опыт работы в Ореховском районе)
Місце публікування : Запорож. мед. журн. - 2006. - Т. 1, N 5. - С. 58-60. (Шифр ЗУ1/2006/5 Т. 1)
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Авраменко Н.В., Каушан М.О., Кузнєцова Т.П., Хананаєв Л.І.
Назва : Формалізований критерій оцінки якості цитодіагностики дисплазії шийки матки
Місце публікування : Лаб. діагностика. - 2006. - N 4. - С. 45-47. (Шифр ЛУ1/2006/4)
Знайти схожі

11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Авраменко Н.В., Каушан М.О., Кузнєцова Т.П., Юрченко К.Н.
Назва : Формалізований критерій оцінки якості цитодіагностики раку шийки матки
Місце публікування : Лаб. діагностика. - 2006. - N 4. - С. 48-49. (Шифр ЛУ1/2006/4)
Знайти схожі

12.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 618(075.8)/Р 41
Автор(и) : Жарких А.В., Авраменко Н.В., Бондаренко С.А., Барковський Д.Є.
Назва : Репродуктивне здоров'я : Навч. посіб. для студ. вищих мед. навч. закладів IV рівня акредитації та лікарів-інтернів : Основні проблемні питання і нормативні державні документи в Україні
Вихідні дані : Запоріжжя: [б. в.], 2006
Кільк.характеристики :116 с
Ціна : 7.00, р.
ДРНТІ : 76.29.48
УДК : 618(075.8)
Предметні рубрики: КОНТРАЦЕПЦИЯ-- CONTRACEPTION
Примірники : всього : ЧЗ(2), ФБ3(1), НА(3)
Вільні : ЧЗ(2), ФБ3(1), НА(3)
Знайти схожі

13.

Назва журналу :Запорожский медицинский журнал -2006р.,N 6
Цікаві статті :
Камышный А.М. Экстрапанкреатическая секреция инсулина при сахарном диабете/ А.М. Камышный, Ю.М. Колесник, А.В. Абрамов (стр.5-12.)
Хирургическое лечение послеоперационных наружных кишечных свищей (стр.13-16.)
Педаченко Є.Г. Найближчі та віддалені результати використання гідрофільних гелів для профілактики компресійного перидурального фіброзу при поперекових мікродискектоміях/ Є.Г. Педаченко, О.М. Тарасенко (стр.17-20.)
Книшенко О.М. Підходи до лікування інфекцій сечостатевих органів у хворих доброякісною гіперплазією передміхурової залози та хронічним простатитом/ О.М. Книшенко (стр.21-22.)
Бачурін Г.В. Особливості перебігу післяопераційного періоду та стан деяких показників гомеостазу у хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози та цукровий діабет/ Г.В. Бачурін (стр.23-24.)
Бідзіля П.П. Порівняльна оцінка впливу інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту на клінічний перебіг, кардіогемодинаміку, рівень ендотеліну-1 і серотоніну в плазмі крові хворих на Й-інфаркт міокарда, ускладнений гострою серцевою недостатністю/ П.П. Бідзіля (стр.25-30.)
Мелещик Л.В. Особенности ремоделирования сердца и состояния внутрисердечной гемодинамики у больных гипертонической болезнью II степени в сочетании с дислипидемией/ Л.В. Мелещик (стр.31-33.)
Завгородняя А.Н. Эндотелиальная дисфункция у больных церебральным ишемическим инсультом, зависимая от пола и возраста, в динамике медикаментозной коррекции/ А.Н. Завгородняя (стр.34-37.)
Асанов Э.О. Влияние гипоксических тренировок на состояние микроциркуляции у людей пожилого возраста/ Э.О. Асанов, Г.В. Дужак (стр.38-40.)
Апресова К.Г. Эффективность психотерапевтического лечения в психологической адаптации беременных с артериальной гипотонией/ К.Г. Апресова, Н.А. Татенко (стр.41-43.)
Гаргин В.В. Хроническая внутриутробная гипоксия плода как основной этиологический фактор синдрома задержки внутриутробного развития/ В.В. Гаргин, Е.В. Кихтенко, М.С. Мирошниченко (стр.44-48.)
Носов С.Г. Клініко-патогенетичні взаємозв'язки нападів та психозів при епілепсії/ С.Г. Носов (стр.49-52.)
Нескоромная Н.В. Влияние воздействия лазерного излучения инфракрасного диапазона низкой интенсивности на пенициллин-вызванные очаги эпилептической активности/ Н.В. Нескоромная (стр.53-55.)
Сучасні принципи діагностики та лікування раку передміхурової залози (стр.56-61.)
Динамика заболеваемости населения Запорожья злокачественными опухолями период с 1979 по 2005 гг. (стр.62-66.)
Капшитарь А.В. Поздняя диагностика гигантской цистаденомы яичника, осложнившейся острой толстокишечной непроходимостью/ А.В. Капшитарь, П.В. Богданов, В.Л. Максимов (стр.67-68.)
Авраменко Н.В. Психологические аспекты проблем бесплодия. Стратегия выявления критических ситуаций в семье. Опыт работы психологической службы КУ" ЗОЦЗЗФЧ"/ Н.В. Авраменко, Т.Г. Науменко (стр.69-73.)
Калинчук С.В. Перспективы внедрения телемедицинских технологий для лиц пожилого возраста в Одесском регионе/ С.В. Калинчук, Н.Р. Баязитов (стр.74-77.)
Пензев Н.Д. Клинико-динамические особенности алкогольной зависимости у больных эпилепсией/ Н.Д. Пензев (стр.78-82.)
Ежов А.В. Клинико-этиологический анализ поведенческих реакций у пациентов с алкогольной зависимостью/ А.В. Ежов (стр.83-85.)
Голубков О.З. Налтрексон в терапии опийной наркомании/ О.З. Голубков, Н.Д. Пензев (стр.86-87.)
Гура Э.И. Профилактика психических и поведенческих расстройств, связанных с употреблением ПАВ у подростков, лишенных родительской опеки/ Э.И. Гура (стр.88-90.)
Динамика активности ключевых ферментов обмена липопротеинов в различные периоды синдрома алкогольной зависимости (стр.91-93.)
Усменцева. Уровень серотонина и этанолметаболизирующих энзимов у лиц с различным течением алкогольной зависимости (тезисы)/ Усменцева, Л.С. Костюковская, Л.М. Маркозова (стр.94.)
Маркозова Л.М. Коррекция пароксизмальных состояний у лиц с алкогольной зависимостью/ Л.М. Маркозова, Л.Н. Пайкова (стр.95-96.)
Животовська Л.В. Корекція афективних порушень при алкогольнійзалежності на етапі становлення ремісії/ Л.В. Животовська, Г.Т. Сонник, О.С. Максименко (стр.97-98.)
Фільц О.О. Опійна наркоманія - лікування (тези)/ О.О. Фільц, Б.Г. Собетов, О.С. Фітькало (стр.99.)
Маркозова Л.М. Клинико-биохимические нарушения у больных со злокачественным течением алкогольной зависимости/ Л.М. Маркозова, Е.И. Усменцева, Л.С. Костюковская (стр.100-101.)
Особенности обмена липопротеинов у абстинентов (тезисы) (стр.102.)
Беличева Н.А. Гигиеническая оценка предприятий пищевой промышленности, на которых проведена государственная санитарно-эпидемиологическая экспертиза/ Н.А. Беличева (стр.103-106.)
Гунина Т.Л. Влияние учебного процесса на состояние здоровья детей, начавших обучение в школе с 5-ти лет/ Т.Л. Гунина, Л.В. Трусова (стр.106-109.)
Титова И.Г. Членистоногие - обитатели жилых помещений в Ленинском районе г. Запорожья. Разработка мероприятий по снижению контаминации жилища членистоногими/ И.Г. Титова, Г.П. Бойко, Л.В. Шаповал (стр.110-111.)
Головкін В.В. Виготовлення та дослідження стандартизованого розчину бішофіту для зовнішнього застосування. Повідомлення I. Визначення фізико-хімічних властивостей / В.В. Головкін (стр.112-115.)
Каплаушенко А.Г. Синтез, перетворення і біологічна активність у ряду 5-(4-амінофені)-4-R-1,",4-триазол-3-тіонів/ А.Г. Каплаушенко, О.І. Панасенко, Є.Г. Книш (стр.115-118.)
Антиоксидантна та антиамнестична активність 3-(карбоксифеніл)-4(3Н)-хіназолонів (стр.119-122.)
Вивчення місцевоподразнювальної та сенсибілізувальної дії крему "Магнетит" (стр.123-125.)
Гоцуля А.С. 5-феніл-4-(2-метоксифеніл)-1,2,4-триазол-3-ілтіо-ацетатна кислота та її солі як біологічно активні сполуки/ А.С. Гоцуля, О.І. Панасенко, Є.Г. Книш (стр.125-127.)
Дослідження квантово-хімічних властивостей та просторової структури тіотриазоліну: квантово-фармакологічний аспект (стр.128-135.)
Розробка складу та технології таблеток на основі гліцину і пектину (стр.136-139.)
Маміна О.О. Хіміко-токсикологічне дослідження наркотичних речовин в органах отруєних щурів/ О.О. Маміна, В.В. Болотов (стр.140-142.)
Изучение гипогликемической активности производных бета-(2-бензимидазолил)пропионовой кислоты (стр.143-146.)
Решетняк Н.В. Вплив густого екстракту з кори вільхи клейкої на регенерацію тканин при запалювальному процесі/ Н.В. Решетняк, Л.М. Малоштан, В.А. Волковой (стр.147-148.)
Сыволап В.В. Влияние стартовой терапии "Нолипрелом" на суточный профиль артериального давления у лиц с мягкой и умеренной артериальной гипертензией/ В.В. Сыволап, З.В. Лашкул, Л.В. Франскявичене (стр.149-151.)
Степанов Ю.М. Место "эссенциале форте Н" в терапии неалкогольных стеатогепатитов/ Ю.М. Степанов, А.Ю. Филиппова (стр.152-156.)
Соціальна програма "Прозорий іспит" піклується про розуміння суспільством місії і принципів КРОКу (Центр тестування при МОЗ України) (стр.157.)
Сыволап В.Д. Особенности преподавания терапии студентам IV курса международного факультета на английском языке (в связи с введением Болонской системы)/ В.Д. Сыволап, Н.С. Михайловская, С.М. Киселев (стр.158-159.)
Хіль Л. В. Особливості словотворення сучасних медичних термінів/ Л. В. Хіль, Л.П. Левицька (стр.160-161.)
Гончарова Н.Г. Психофізіологічні підходи у технології навчання студентів-медиків/ Н.Г. Гончарова, О.В. Морозова, І.Є. Сухомлінова (стр.162-163.)
Чернега Г.В. Критерии повышения надежности тестов для оценки знаний студентов, обучающихся по кредитно-модульной системе/ Г.В. Чернега, С.А. Похмелкина (стр.164-167.)
Підвищення якості викладання та впровадження нових технологій навчання на кафедрі "Технології ліків" (стр.167-169.)
Кравченко В.И. Развитие семейной медицины - стратегическое направление реформирования здравоохранения в Украине/ В.И. Кравченко, Т.В. Кравченко (стр.169-170.)
Денисенко О.Н. Психологические аспекты тестового контроля знаний студентов/ О.Н. Денисенко, О.В. Литвиненко, Г.Ф. Суховой (стр.171-172.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Авраменко Н.В., Науменко Т.Г.
Назва : Психологические аспекты проблем бесплодия. Стратегия выявления критических ситуаций в семье. Опыт работы психологической службы КУ" ЗОЦЗЗФЧ"
Місце публікування : Запорож. мед. журн. - 2006. - N 6. - С. 69-73. (Шифр ЗУ1/2006/6)
Знайти схожі

15.

Назва журналу :Запорожский медицинский журнал -2007р.,N 6
Цікаві статті :
Гріненко Т.Ю. Стан окисної модифікації білків у хворих на гіпертонічну хворобу II стадії, які постійно мешкали в умовах екологічного забруднення/ Т.Ю. Гріненко, В.І. Кривенко, І.Ф. Бєленічев (стр.6-8.)
Круть Ю.Я. Роль імунних цитокінів та системи L-аргінін/оксиду азоту в розвитку прееклампсії у вагітних з артеріальною гіпертензією/ Ю.Я. Круть, Н.В. Авраменко, Н.К. Сіліна (стр.9-12.)
Фуштей И.М. Характеристика популяции лимфоцитов крови у женщин в перименопаузе на фоне артериальной гипертензии/ И.М. Фуштей, А.К. Фролов, Л.А. Фролова (стр.13-16.)
Романова А.С. Анализ уровней цитокинов интерлейкина-4, фактора некроза опухоли-альфа и интерферона-гамма в зависимости от состояния микробиоценоза кишечника у детей младшего возраста, страдающих атопическим дерматитом/ А.С. Романова (стр.17-20.)
Каширин В.А. Продолженный рост, рецидивы и метастазы опухолей гортани после функциональных резекций и лучевой терапии/ В.А. Каширин, И.П. Юдина (стр.21-23.)
Черковская О.С. Роль дуплексного сканирования в диагностике и тактике ведения острого восходящего тромбофлебита подкожных вен/ О.С. Черковская, С.Ю. Наконечный (стр.24-26.)
Кузьменко Д.А. Особенности изменений водно-ионного обмена у больных при отстроченных проявлениях травматических повреждений головного мозга/ Д.А. Кузьменко, О.Ф. Пономарева (стр.27-35.)
Каджая Н.В. Особливості лікування повторної легкої і середнього ступеня важкості черепно-мозкової травми/ Н.В. Каджая (стр.36-40.)
Набока О.І. Іонорегулююча функція нирок за умов блокади дофамінових рецепторів та її зміни під впливом карборену/ О.І. Набока (стр.40-42.)
Князевич-Чорна Т.В. Перебудова кровоносного русла та паренхіми наднирників на 7 добу постгіпотермічного періоду/ Т.В. Князевич-Чорна (стр.43-44.)
Фарадж Мусбах Эльмезуги. Микроморфология артериальной стенки в норме и при влиянии холодового фактора/ Мусбах Эльмезуги Фарадж (стр.45-47.)
Тюпка Т.І. Структурно-функціональний стан еритроцитів і механізми порушень мікроциркуляції при експериментальному гемодинамічному набряку легень/ Т.І. Тюпка, А.І. Березнякова (стр.48-50.)
Хирургическое лечение редких видов врожденной непроходимости желудка у детей (стр.51-53.)
Біловол О.М. Мішені антиоксидантного впливу у осіб молодого віку при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту та хронічних обструктивних захворюваннях легенів/ О.М. Біловол, С.П. Шкляр, Л.В. Черкашина (стр.54-58.)
Федько И.Д. Артериальное давление у горнорабочих угольных шахт с артериальной гипертензией на этапах амбулаторной терапии Эналаприла малеатом/ И.Д. Федько (стр.59-61.)
Кошля В.И. Изменение коагуляционного и фибринолитического звеньев плазмы крови, сосудодвигательной функции плечевой артерии и диастолической функции левого желудочка под влиянием небиволола в процессе лечения больных гипертонической болезнью/ В.И. Кошля, Н.П. Шулекин (стр.62-64.)
Клименко В.І. Проблеми психічного здоров'я кардіологічних хворих/ В.І. Клименко (стр.65-67.)
Потапенко М.С. Периоперационная миокардиальная ишемия и инфаркт. Вопросы диагностики/ М.С. Потапенко (стр.68-74.)
Роль чрескожной пункционной нефростомии в проблеме восстановления пассажа мочи у инкурабельных онкологических больных (стр.76-77.)
Рациональность применения антибиотиков при инфекциях нижних дыхательных путей в клинической практике (стр.78-80.)
Оценка влияний экологических условий г. Запорожья на репродуктивное здоровье населения (стр.81-84.)
Поражение печени и почек при гастроинтестинальной форме сальмонеллезной инфекции (стр.85-87.)
Ефективність лікування хворих на рецидиви туберкульозу легень, що виникли в умовах екологічного забруднення (стр.88-94.)
Барковский Д.Е. Новые направления в оперативной гинекологии: первые клинические наблюдения и перспективы развития/ Д.Е. Барковский (стр.95-97.)
Щудро С.А. Фізичні чинники внутрішньошкільного середовища як фактор ризику для здоров'я учнів/ С.А. Щудро (стр.98-101.)
47-а обласна науково-практична конференція робітників санітарно-епідеміологічної служби Запорізької області, 2007 р. (стр.102-111.)
Социально-гигиенический мониторинг как основа оценки риска для здоровья населения (стр.102-106.)
Різник В.І. Історичні та епідеміологічні аспекти інфекційної захворюваності в м. Мелітополі/ В.І. Різник, Л.О. Саприкіна, С.А. Калініна (стр.106-108.)
Петрова И.И. Роль энтерококков в этиологии некоторых соматических заболеваний детей и изучение их чувствительности к антибиотикам/ И.И. Петрова, И.Н. Тельпук (стр.109-111.)
Синтез та біологічна дія 8-амінозаміщених 3-метил-7-п-хлоробензилксантину (стр.112-116.)
Вивчення впливу на функцію нирок s-похідних 5-(фуран-2-іл)-4-R1-1,2, 4-тріазол-3-тіонів (стр.117-119.)
Каплаушенко А.Г. Будова та протизапальна активність тіо- і амінопохідних 1, 2, 4 -тріазолу/ А.Г. Каплаушенко (стр.120-124.)
Синтез та вивчення антиоксидантної дії 8-і-заміщених 1-n-хлоробензилтеоброміну (стр.125-128.)
Цубанова Н.А. Стан кардіогемодинаміки міокарда в умовах ішемії та реперфузії на фоні введення структурного аналогу мелатоніну/ Н.А. Цубанова, А.І. Березнякова (стр.129-131.)
Кононенко Н.М. Патогенетичне обґрунтування доцільності застосування антиоксидантів при виразковій хворобі шлунка/ Н.М. Кононенко (стр.132-134.)
Набока О.І. Визначення гострої токсичності модифікованих ізофлавоноїдів і хромонів/ О.І. Набока, Л.М. Вороніна, Б.А. Самура (стр.135-137.)
Мудрик І.М. Експериментальне вивчення репаративної дії гідрофільного екстракту листа евкаліпту/ І.М. Мудрик, Л.М. Малоштан (стр.137-139.)
Уланова В.А. Антиоксидантные свойства экстракта из шишек хмеля обыкновенного в условиях острого тетрахлорметанового поражения печени у крыс/ В.А. Уланова, О.М. Гладченко (стр.140-142.)
Малоштан Л.Н. Изучение анаболического действия некоторых представителей семейства бобовых/ Л.Н. Малоштан, О.М. Шаталова, Р.Ф. Еременко (стр.143-145.)
Дьяконова Я.В. Изучение полисахаридного и элементного состава эхинацеи бледной/ Я.В. Дьяконова, В.С. Кисличенко (стр.146-147.)
Стандартизація барій фериту медичного призначення (стр.148-152.)
Аналіз вуглеводного складу вегетативних та генеративних органів Duschekia viridis (CHAIX) Opiz (стр.152-154.)
Болотов В.В. Хроматографические и спектральные методы в химико-токсикологическом анализе ксантинола/ В.В. Болотов, П.А. Безуглый, Е.А. Мамина (стр.155-159.)
Рубан О.А. Використання методу радіоактивної індикації для визначення біодоступності глюкорибіну з таблеток/ О.А. Рубан, А.П. Краснопьорова, Г.Д. Юхно (стр.160-161.)
Курінний А.В. Маркетингові дослідження національного ринку лікарських засобів, вживаних для лікування захворювання горла у вигляді льодяників/ А.В. Курінний, Т.П. Зарічна (стр.162-164.)
Заричная Т.П. Некоторые аспекты организации лекарственного обеспечения населения/ Т.П. Заричная, Т.С. Райкова (стр.164-165.)
Оптимизация выбора нестероидных противовоспалительных препаратов в комплексном лечении артрозов крупных суставов (стр.166-167.)
Авраменко Н.В. Удосконалення викладання сучасних аспектів репродуктивної медицини на VI курсі медичного факультету/ Н.В. Авраменко, Д.Є. Барковський (стр.168-170.)
Производственная практика как составляющая кредитно-модульной системы на кафедре пропедевтики внутренних болезней (стр.171-172.)
Шевченко А.І. Шляхи удосконалення підготовки майбутніх лікарів з онкології/ А.І. Шевченко, О.М. Сидоренко, О.П. Колеснік (стр.173-175.)
Веретельник А.В. Пути повышения качества обучения врачей-интернов по специальности"Семейная медицина" на кафедре кожных и венерических болезней/ А.В. Веретельник, А.В. Головкин (стр.176-177.)
Круть Ю.Я. Сучасні принципи та методика викладання акушерства та гінекології в медичному університеті/ Ю.Я. Круть, Н.В. Авраменко (стр.178-180.)
Павличенко В.И. К организации учебного процесса на кафедре медицинской биологии/ В.И. Павличенко, Т.И. Емец, А.Б. Приходько (стр.181-183.)
Шаповалова В.О. Судово-фармацевтичне вивчення проблеми щодо вживання психоактивної речовини (тютюн) зі шкідливими наслідками/ В.О. Шаповалова, В.О. Петренко, В.В. Шаповалов (стр.184-185.)
Петрихин В.П. Врачевание зубов у скифов/ В.П. Петрихин (стр.186-187.)
Жарких А.В. К 40-летию кафедры акушерства, гинекологии и репродуктивной медицины Запорожского государственного медицинского университета и к 80-летию профессора Е.П.Гребенникова/ А.В. Жарких (стр.188-191.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Грищенко О.В., Жарких А.В., Амро И.Г., Кирилюк А.Д., Авраменко Н.В., Малышев В.В.
Назва : Диагностика остеопенического синдрома при беременности и родах
Місце публікування : Репродуктивное здоровье женщины. - 2007. - N 5. - С. 90-94. (Шифр РУ2/2007/5)
Знайти схожі

17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Круть Ю.Я., Авраменко Н.В., Сіліна Н.К.
Назва : Роль імунних цитокінів та системи L-аргінін/оксиду азоту в розвитку прееклампсії у вагітних з артеріальною гіпертензією
Місце публікування : Запорож. мед. журн. - 2007. - N 6. - С. 9-12. (Шифр ЗУ1/2007/6)
Анотація: Проведены исследования по определению уровня цитокинов и оксида азота у беременных с первичной артериальной гипертензией (АГ) и их роли в возникновении преэклампсии. Определены цитокины ИЛ-2, ИЛ-6, ИЛ-10, гамма-ИНФ, ФНО-альфа, а также функционирование системы L-аргинин/оксид азота. Исследованы в плазме крови уровни L-аргинина, суммарных нитритов и нитратов, нитритредуктазная активность в эритроцитах крови. Выраженные изменения иммунного статуса отмечаются уже в I триместре беременности даже при физиологическом ее течении по типу системного воспалительного иммунного ответа. Система L-аргинин/NO тесно коррелировала с иммунной системой и играла важную роль по степени информативности в течение всей беременности. Отмечался высокий уровень L-аргинина у здоровых беременных, что свидетельствовало о его невостребованности для выработки NO. Таким образом, физиологически протекающая беременность отличается от беременности, осложненной преэклампсией, лишь степенью выраженности реакции, а не принципиальными отличиями в патогенетических механизмах. Полученные данные позволяют проследить динамику развития преэклампсии. Изучение физиологических и патофизиологических механизмов действия цитокинов и NO позволит в дальнейшем не только расширить представления о патогенезе преэклампсии, но и разработать варианты патогенетически обоснованной терапии.
Знайти схожі

18.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Авраменко Н.В., Барковський Д.Є.
Назва : Удосконалення викладання сучасних аспектів репродуктивної медицини на VI курсі медичного факультету
Місце публікування : Запорож. мед. журн. - 2007. - N 6. - С. 168-170. (Шифр ЗУ1/2007/6)
Анотація: Рассмотрены проблемы преподавания темы "Репродуктивная медицина" на медицинском факультете в рамках внедрения положений Болонского процесса.
Знайти схожі

19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Круть Ю.Я., Авраменко Н.В.
Назва : Сучасні принципи та методика викладання акушерства та гінекології в медичному університеті
Місце публікування : Запорож. мед. журн. - 2007. - N 6. - С. 178-180. (Шифр ЗУ1/2007/6)
Анотація: Основными этапами образования является подготовка будущего врача в медицинском университете по акушерству и гинекологии; обучение в интернатуре и магистратуре, обучение в клинической ординатуре, обучение на сертифицированных курсах повышения врачебной квалификации. Методическими основами преподавания акушерства и гинекологии, как и любой другой дисциплины, является создание модели специалиста. Основными требованиями являются современный уровень общемедицинских и специальных знаний, развитое клиническое мышление, овладение необходимыми практическими навыками. В соответствии с этапами образования разработаны рабочие программы и планы подготовки врача по специальности "акушерство и гинекология". Созданная многоуровневая система медицинского образования позволяет фактически осуществлять принцип непрерывного медицинского по специальности "акушерство и гинекология".
Знайти схожі

20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Грищенко О.В., Жарких А.В., Амро И.Г., Кирилюк А.Д., Авраменко Н.В.
Назва : Оценка эффективности комплекса лечебно-профилактических мероприятий у беременных с остеопеническим синдромом методом ультразвуковой денситометрии
Місце публікування : Укр. мед. альм. - 2008. - Т. 11, N 3. - С. 45-48. (Шифр УУ12/2008/11/3)
Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
Статистика
за 26.07.2024
Кількість запитів 16536
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)