На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Шеремет'єва, А. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.
Шифр: ФУ16/2010/2
   Журнал

Фітотерапія : Науково-практичний часопис. - Київ : Поліум, 2002 - . - Виходить кожного кварталу
2010р. N 2
Зміст:
Шаповалова, І. О. Вплив комбінації артіхолу та імуноплюсу на показники системи глутатіону у хворих на хронічний токсичний гепатит, сполучений з хронічним некалькульозним холециститом на тлі ожиріння в динаміці медичної реабілітації / І. О. Шаповалова, Т. П. Гарник. - С.4-12.
Ефективність фітозасобу авеолу в медичній реабілітації хворих на неалкогольний стеатогепатит, поєднаний із синдромом підвищеної стомлюваності та його вплив на стан макрофагальної фагоцитуючої системи. - С.13-19.
Інші автори: Гарник Т. П., Фролов В. М., Лук'янчук В. Д., Пересадін М. О., Білоусова І. В.
Власюк, С. Б. Стан показників клітинного імунітету у хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки / С. Б. Власюк. - С.19-23.
Ефективність сучасного комбінованого фітозасобу ентобану при лікуванні хворих з кишковим дисбіозом та синдромом подразненого кишечника та його вплив на показники ліпопероксидації. - С.24-31.
Інші автори: Фролов В. М., Гарник Т. П., Круглова О.В., Петріщева В. О.
Вплив сучасного комбінованого фітозасобу імупрету на стан макрофагальної фагоцитуючої системи у хворих із синдромом хронічної втоми. - С.32-40.
Інші автори: Гарник Т. П., Фролов В. М., Пересадін М. О., Білоусова І. В.
Шеремет'єва, А. В. Місце сурфактанту в лікуванні хронічних обструктивних захворювань легень / А. В. Шеремет'єва, С. О. Тихонова. - С.41-47.
Дисбіоз порожнини рота та методи його дослідження. - С.47-51.
Інші автори: Ісаєва Н. С., Якубова І. І., Крижалко О. В., Овчиннікова П. І.
Аналіз ринку антидепресивних препаратів на основі звіробою звичайного, які зареєстровані в Україні. - С.52-57.
Інші автори: Коновалова О. Ю., Шураєва Т. К., Джан Т. В., Грошовий Т. А., Дарзулі Н. П.
Прокопенко, Ю. С. Порівняльна фармакогностична характеристика Fumaria officinalis L. та Fumaria shleicheri Soy.-Willem. / Ю. С. Прокопенко, В. А. Георгіянц, В. П. Руденко. - С.57-60.
Коновалова, О. Ю. Дослідження амінокислотного складу листя рослин родини маслинкові (Elaeagnaceae Juss.) / О. Ю. Коновалова, Є. М. Стажила, А. П. Лебеда. - С.60-64.
Владимирова, І. М. Вивчення макро- та мікроскопічних ознак слані Fucus vesiculosus L. / І. М. Владимирова, Л. М. Сіра, В. А. Георгіянц. - С.64-67.
Іщенко, И. В. Розробка оптимальної технології отримання субстанцій з квіток липи серцелистої та липи широколистої / И. В. Іщенко. - С.67-69.
Звіт про проведення наукового симпозіуму "Натуропатія з позицій доказової медицини" (19 березня 2010 року, м. Київ). - С.70-71.
Способ создания многокомпонентных лечебных средств с использованием методов Бу-Се и остаточного диагноза по технологии компьютерной пульсовой диагностики (ПАС, ТАС). - С.72-75.
Інші автори: Баяндуров С. Э., Гольцов В. В., Соколовский С. И., Соколовский И. И.
Бикова-Труедссон, Н. І. Ефективність комбінації фітозасобу артіхолу та сучасного препарату есенціальних фосфоліпідів ліволіну форте при лікуванні хворих на хронічний некалькульозний холецистит, сполучений з цукровим діабетом 2-го типу та її вплив на стан ліпопероксидації / Н. І. Бикова-Труедссон. - С.74-75.
Височин, Є. В. Вплив комбінації фітозасобів релаксилу та імуноплюсу на динаміку показників фагоцитарної активності моноцитів у підлітків з соматизованими депресивними розладами / Є. В. Височин, Г. С. Рачкаускас. - С.75-76.
Гайдук, З. В. Нормализация функций позвоночного столба в сеансах релаксации лечебного массажа с применением эфирных масел / З. В. Гайдук, Э. Д. Крамар. - С.76-77.
Динаміка показників ліпопероксидації у хворих на синдром психоемоційного вигорання при лікуванні сучасним комбінованим фітозасобом інтелланом. - С.77-78.
Інші автори: Гарник Т. П., Фролов В. М., Пересадін М. О., Петріщева З. О., Круглова О. В., Олійник В. І.
Ефективність фітозасобу імупрету у хворих на хронічний необструктивний бронхіт, сполучений з хронічним безкам'яним холециститом та його вплив на концентрацію середніх молекул у крові. - С.79-80.
Інші автори: Гарник Г. П., Фролов В. М., Пересадін М.О., Круглова О.В., Петріщева В.О., Олійник В.І.
Джан, Г. В. Дослідження вмісту амінокислот у плодах, листі та квітках айви (Cydonia oblonga L.) / Г. В. Джан, О. Ю. Коновалова, С. В. Клименко. - С.80-81.
Клініко-патогенетичне обгрунтування застосування гірудотерапії у хворих на рецидивуючу бешиху на тлі варикозної хвороби. - С.81-82.
Інші автори: Зєльоний І. І., Кузнецова Л. В., Гарник Т. П., Фролов В. М., Пересадін М. О.
Ковальський, О. B. Дослідження жирнокислотного складу насіння кизилу звичайного (Cornus mas L.) сорту "елегантний" / О. B. Ковальський, О. Ю. Коновалова, С. В. Клименко. - С.82.
Кононов, В. М. Оцінка ефективності фітопрепарату бонджигару в комплексі засобів медичної реабілітації хворих на хронічний некалькульозний холецистит, сполучений з ожирінням / В. М. Кононов. - С.83-84.
Ефективність комбінованого фітозасобу імупрету в лікуванні хворих з синдромом підвищеної стомленості, сполученого із стеатозом печінки та його вплив на показники клітинної ланки імунітету. - С.84-85.
Інші автори: Кузнєцова Л. В., Гарник Т. П., Фролов В. М., Пересадін М. О., Пілецький A. M.
Вплив сучасного комбінованого фітозасобу імупрету на динаміку показників клітинної ланки імунітету у хворих з синдромом хронічної втоми на тлі стеатозу печінки. - С.85-86.
Інші автори: Кузнєцова Л. В., Гарник Т. П., Фролов В. М., Пересадін М. О., Білоусова І. В., Олійник В. І.
Олійник, В. І. Застосування "Пелосиду" у відвовлювальному лікуванні хворих / В. І. Олійник, Н. П. Гриник, О. Г. Озадовський. - С.86-87.
Пащенко, В. Н. Доказательная база антигомотоксической терапии / В. Н. Пащенко. - С.87.
Стан макрофагальної фагоцитуючої системи у хворих з синдромом психоемоційного вигорання при лікуванні комбінованим фітозасобом імупретом. - С.88-89.
Інші автори: Пересадін М. О., Гарник Т. П., Фролов В. М., Круглова О. В., Білоусова І. В., Олійник В. І.
Прудникова, І. В. Патогенетичне обґрунтування використання сучасного комбінованого фітозасобу еукарбону у хворих на неалкогольний стеатогепатит, сполучений з ожирінням / І. В. Прудникова. - С.89-90.
Радіонова, С. І. Вплив комбінації фітозасобу імупрету та імуноактивного препарату поліоксидонію на динаміку показників інтерферонового статусу крові у хворих на шизофренію в періоді реабілітації після перенесеного фебрильного нападу / С. І. Радіонова, Г. С. Рачкаускас. - С.90-91.
Разумний, Р. В. Ефективність комбінованого фітозасобу імупрету в корекції вторинних імунодефіцитних станів у періоді медичної реабілітації після перенесеної негоспітальної пневмонії на тлі стеатозу печінки / Р. В. Разумний. - С.91-92.
Вплив комбінованого фітозасобу імупрету на динаміку циркулюючих імунних комплексів та їхній молекулярний склад у хворих на параноїдну шизофренію з терапевтичною резистентністю до нейролептиків. - С.92-93.
Інші автори: Рачкаускас Г. С., Гарник Т. П., Фролов В. М., Пересадін М. О., Білоусова І. В.
Оцінка ефективності комбінованого фітозасобу бонджигару у хворих на хронічний вірусний гепатит с низького ступеня активності, поєднаний з хронічним некалькульозним холециститом та його вплив на рівень перекисного окислення ліпідів. - С.94-95.
Інші автори: Соцька Я. А., Гарник Т. П., Фролов В. М., Санжаревська І. В., Борзенко І. А.
Стажила, Є. М. Дослідження вмісту амінокислот у плодах обліпихи культивованих сортів та дикорослих форм / Є. М. Стажила, О. Ю. Коновалова, А. П. Лебеда. - С.95.
Оцінка ефективності комбінованого фітозасобу ентобану у хворих з гострими кишковими інфекціями, викликаними умовно патогенними збудниками. - С.96-97.
Інші автори: Фролов В. М., Гарник Т. П., Пересадін М. О., Круглова О. В., Білоусова І. В.
Чащева, О. П. Вплив сучасного фітозасобу імупрету на показники клітинної ланки імунітету у хворих на хронічний гнійний гайморит / О. П. Чащева. - С.97-98.
Чеботарьов, Є. В. Інтерфероновий статус крові хворих на соматизовані депресивні розлади при застосуванні комбінації сучасного фітозасобу депривіту та альфа-токоферолу (вітаміну E) / Є. В. Чеботарьов. - С.98-99.
Чистяков, Ю. І. Характеристики і застосування в аюрведичній медицині поширених аюрведичних рослин: ашвагандхи (Withania somnifera), арджуни (Terminalia arjuna) та брамі (Brahmi) при захворюваннях центральної нервової системи / Ю. І. Чистяков, Т. В. Кулемзіна, О. Ю. Колесніченко. - С.99-101.
Чистяков, Ю. І. Аюрведа сьогодення, інтеграція основних методів східної медицини в систему охорони здоров'я України / Ю. І. Чистяков, Т. В. Кулемзіна, О. Ю. Колесніченко. - С.101-102.
Шаповалова, І. О. Ефективність метаболічно активного препарату гепадифу у хворих на хронічний токсичний гепатит, поєднаний з хронічним некалькульозним холециститом та ожирінням / І. О. Шаповалова. - С.102-103.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Шеремет'єва, А. В.
    Місце сурфактанту в лікуванні хронічних обструктивних захворювань легень [Текст] / А. В. Шеремет'єва, С. О. Тихонова // Фітотерапія. - 2010. - N 2. - С. 41-47.


Дод.точки доступу:
Тихонова, С. О.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

3.
Шифр: ФУ16/2011/1
   Журнал

Фітотерапія : Науково-практичний часопис. - Київ : Поліум, 2002 - . - Виходить кожного кварталу
2011р. N 1
Зміст:
Вплив комбінації сучасного фітозасобу авеолу та препарату природного походження нуклексу на показники енергетичного метаболізму у хворих на хронічний вірусний гепатит с низького ступеня активності, сполучений з хронічним некалькульозним холециститом. - С.3-10.
Інші автори: Фролов B. M., Соцька Я. А., Гарник Т. П., Білоусова І. В., Мощич О. П.
Вплив сучасного імуноактивного фітозасобу імупрету на інтерфероновий статус хворих з неалкогольним стеатогепатитом, сполученим з хронічним некалькульозним холециститом. - С.10-18.
Інші автори: Гарник Т. П., Фролов В. М., Пересадін М. О., Круглова О. В., Петріщева В. О.
Шаповалова, І. О. Вплив комбінації сучасних фітозасобів імуноплюсу та артіхолу на показники клітинного імунітету у хворих на хронічний токсичний гепатит, сполучений з хронічним безкам’яним холециститом на тлі ожиріння / І. О. Шаповалова, Т. П. Гарник. - С.19-25.
Прооксидантно-антиоксидантный статус эритроцитов при астме у детей: особенности нарушений и влияние тиотриазолина. - С.25-32.
Інші автори: Тимченко А. Г., Войтенко Г. Н., Яковлева Н. Ю., Горчакова Н. А., Туманов В. А., Юсько Н. А., Тимченко И. Н
Зєльоний, І. І. Імуномодулюючий ефект комбінованого фітозасобу "Імупрет" у хворих з рецидивуючою бешихою у періоді медичної реабілітації / І. І. Зєльоний, В. М. Фролов. - С.32-39.
Противоопухолевая активность кардиостероидов: ее прогнозирование и механизмы действия. - С.39-42.
Інші автори: Губин Ю. И., Макаревич И. Ф., Повстенко С. Ю., Безчаснюк Е. М.
Левон, М. М. Роль лікарських рослин у профілактиці остеоартрозу (огляд літератури) / М. М. Левон, В. Ф. Левон. - С.42-46.
Коваленко, О. Є. Психофізичні особливості жінок з різними формами ендометріозу / О. Є. Коваленко, Н. Ф. Захаренко. - С.46-49.
Шеремет'єва, А. В. Механізм дії біотерапевтичних препаратів - нозодів / А. В. Шеремет'єва. - С.49-52.
Попова, Н. В. Лекарственные свойства лютеолина. Сообщение 4. Перспективы использования лютеолина для лечения онкозаболеваний / Н. В. Попова, С. И. Дихтярев, В. И. Литвиненко. - С.53-59.
Козярин, И. П. Наш любимый напиток. Все о кофе / И. П. Козярин, Г. Н. Липкан. - С.60-64.
Дудченко, Л. Г. Використання рослин класу хвойні в медицині. І. Родини тисові і кипарисові / Л. Г. Дудченко, Т. Ю. Грабова. - С.64-69.
Сметаніна, К. І. Про необхідність впровадження європейської сертифікації рослинних ліків в Україні / К. І. Сметаніна. - С.69-71.
Дослідження вмісту проціанідинів у листі і плодах різних видів хеномелесу Chaenomeles L. і айви Cydonia oblonga L. - С.72-74.
Інші автори: Джан Т. В., Коновалова О. Ю., Шураєва Т. К., Клименко С. В., Колядич О. П.
Вивчення жирнокислотного скпаду ліпідів топінамбура. - С.75-76.
Інші автори: Середа П. І., Максютіна Н. П., Цимбаліста Ю. А., Брюзгіна Т. С.
Ярних, Т. Г. Наукове обґрунтування використання ефірної олії чайного дерева в гінекології та дерматології / Т. Г. Ярних, Ю. В. Левачкова, О. А. Гаркавцева. - С.77-79.
Гудзенко, А. В. Розробка підходів до стандартизації квіток нагідок лікарських у багатокомпонентних рослинних сумішах / А. В. Гудзенко. - С.80-83.
Напраснікова, Г. С Визначення параметрів стандартизації добавки дієтичної "Імуно-вірал з вітаміном С" / Г. С Напраснікова, В. А. Георгіянц, І. М. Владимирова. - С.84-86.
Косуба, Р. Б. Хамерій вузьколистий: фіторесурси на Буковині, перспективи використання у фармації і медицині / Р. Б. Косуба, О. І. Сметанюк, О. О. Перепелиця. - С.86-90.
Лушпа, В. І. Дикорослі лікарські рослини Камчатки. Повідомлення 4 / В. І. Лушпа. - С.90-99.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

4.


    Шеремет'єва, А. В.
    Механізм дії біотерапевтичних препаратів - нозодів [Текст] / А. В. Шеремет'єва // Фітотерапія : Науково-практичний часопис. - 2011. - N 1. - С. 49-52.

Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

 
Статистика
за 06.07.2024
Кількість запитів 21883
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)