На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Овчарова, О. М.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.
Шифр: УУ11/2009/3
   Журнал

Український кардіологічний журнал [Текст] : Науково-практичний журнал. - Київ : Четверта хвиля, 1994 - . - ISSN 1608635X. - Виходит раз на два місяця
2009р. N 3
Зміст:
Горбась, І. М. Профілактика хронічних неінфекційних захворювань - реальний шлях поліпшення демографічної ситуації в Україні / І.М. Горбась. - С.6-11.
Изменение систолической функции правого и левого желудочков сердца у больных с инфарктом миокарда с поражением правого желудочка в условиях пробы с нагрузкой объемом. - С.12-17.
Целуйко, В. И. Клинико-анамнестические данные у пациентов с мультисосудистым атеросклеротическим поражением / В.И. Целуйко, Л.Н. Яковлева, И.В. Кузнецов. - С.18-23.
Ковальова, І. С. Вплив терапії статинами на віддалені наслідки у хворих з гострим коронарним синдромом без підйому сегмента ST: ретроспективне дослідження за методом "випадок-контроль" / І.С. Ковальова. - С.24-27.
Воронков, Л. Г. Виживання впродовж 3 років та його предиктори у хворих на хронічну серцеву недостатість із систолічною дисфункцією лівого шлуночка коронарогенного та некоронарогенного походження / Л.Г. Воронков, О.М. Овчарова, Н.А. Ткач. - С.28-33.
Амбросова, Т. Н. Нарушения углеводного обмена и активности фактора некроза опухоли alpha у пациентов c артериальной гипертензией, ассоциированной с ожирением / Т.Н. Амбросова, О.Н. Ковалева, Т.В. Ащеулова. - С.34-38.
Антигипертензивная эффективность и переносимость фиксированной комбинации Рамиприла и Гидрохлортиазида (характеристика протокола и предварительные данные многоцентрового проспективного исследования СТАРТ). - С.39-43.
Ягенський, А. В. Порівняння вплив початкових доз раміприлу та еналаприлу на добовий профіль артеріального тиску в пацієнтів з гострим інфарктом міокарда / А.В. Ягенський, М.М. Павелко, Р.Я. Зубик. - С.44-50.
Роль гипергликемии и нарушений обмена глюкозі как фактора развития синдрома инсулинорезистентности. - С.51-61.
Ехокардіографічні предиктори ефективності аміодарону після кардіоверсії у хворих із персистуючою фібриляцією передсердь. - С.62-71.
Антиаритмическая подготовка перед восстановлением синусового ритма у больных с трепетанием предсердий более 7 суток. - С.72-78.
Морфологія контрактильного апарату вентрикулярних кардіоміоцитів при хронічній серцевій недостатності некоронарного. - С.79-84.
Сілантьєва, О. В. Оптимізація етичної експертизи матеріалів клінічних досліджень лікарських засобів в Україні / О.В. Сілантьєва. - С.85-93.
Рябенко, Д. В. Некоторые проблемы фармакотерапии хронической сердечной недостаточности / Д.В. Рябенко. - С.94-102.
Братусь, В. В. К вопросу о патогенезе атеросклероза / В.В. Братусь. - С.103-104.
Клінічне застосування ехокардіографії. Рекомендації робочої групи з функціональної діагностики Асоціації кардіологів України і Української асоціації фахівців з ехокардіографії . - С.105-117.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Воронков, Л. Г.
    Виживання впродовж 3 років та його предиктори у хворих на хронічну серцеву недостатість із систолічною дисфункцією лівого шлуночка коронарогенного та некоронарогенного походження [Текст] / Л.Г. Воронков, О.М. Овчарова, Н.А. Ткач // Укр. кардіол. журн. - 2009. - N 3. - С. 28-33.
Рубрики: СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ--CARDIAC OUTPUT, LOW
   СЕРДЦА ЖЕЛУДОЧКА ЛЕВОГО ДИСФУНКЦИЯ--VENTRICULAR DYSFUNCTION, LEFT

   ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА--MYOCARDIAL ISCHEMIA

   КАРДИОМИОПАТИЯ ЗАСТОЙНАЯ--CARDIOMYOPATHY, CONGESTIVE

   ВЫЖИВАНИЕ, АНАЛИЗ--SURVIVAL ANALYSIS

Анотація: Обстежено 391 хворих на хронічну серцеву недостатність (ХСН) із систолічною дисфункцією лівого шлуночка (СДЛШ) (фракція викиду 40 %), зумовлену ішемічною хворобою серця (ІХС) (n


Дод.точки доступу:
Овчарова, О.М.; Ткач, Н.А.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

3.


   
    Показники структурно-функціонального стану серця та периферійного кровотоку в пацієнтів з хронічною серцевою недостатністю, зумовленою дилатаційною кардіоміопатією та ішемічною хворобою серця [Текст] / О.М. Овчарова, Н.А. Ткач, І.А. Шкурат, Н.В. Богачова // Укр. кардіол. журн. - 2009. - N 4. - С. 27-32.
Рубрики: СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ--CARDIAC OUTPUT, LOW
   ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА--MYOCARDIAL ISCHEMIA

   ГИПЕРТЕНЗИЯ--HYPERTENSION

   КАРДИОМИОПАТИЯ ЗАСТОЙНАЯ--CARDIOMYOPATHY, CONGESTIVE

   СЕРДЦЕ--HEART

   ЭНДОТЕЛИЙ СОСУДИСТЫЙ--ENDOTHELIUM, VASCULAR

   СЕРДЕЧНЫХ СОКРАЩЕНИЙ ЧАСТОТА--HEART RATE

   СЕРДЦА ЖЕЛУДОЧКА ЛЕВОГО ДИСФУНКЦИЯ--VENTRICULAR DYSFUNCTION, LEFT

   КРОВООБРАЩЕНИЕ РЕГИОНАЛЬНОЕ--REGIONAL BLOOD FLOW

   СТАТИСТИЧЕСКАЯ ОБРАБОТКА ДАННЫХ--DATA INTERPRETATION, STATISTICAL

Анотація: Обстежено 391 хворого на хронічну серцеву недостатність (ХСН), спричинену ішемічною хворобою серця (ІХС) (n=265) та дилатаційною кардіоміопатією (ДКМП) (n=126), із систолічною дисфункцією лівого шлуночка (СДЛШ) (фракція викиду 40 %), ІІ-IV функціональних класів за критеріями NYHA. Метою роботи стало порівняння основних показників структурно-функціонального стану серця та периферійного кровотоку в пацієнтів з ХСН, зумовленою ДКМП та ІХС, у тому числі у поєднанні із супутньою артеріальною гіпертензією (АГ). У ході дослідження встановлено, що для хворих на ХСН, зумовлену ДКМП, із СДЛШ характерна більша дилатація лівого передсердя, більше значення індексів кінцевосистолічного та кінцеводіастолічного об'єму, відношення маси міокарда до кінцеводіастолічного об'єму, менша товщина міжшлуночкової перегородки та задньої стінки лівого шлуночка, менше значення відносної товщини стінок порівняно із значеннями відповідних показників у хворих на ХСН та СДЛШ, зумовлену ІХС. Ці відмінності значною мірою пояснюються супутньою АГ у групі хворих на ІХС. Показники, що відображають вплив парасимпатичної нервової системи на серцевий ритм, достовірно не відрізняються у групах хворих з ІХС та ДКМП, що свідчить про відсутність впливу етіології ХСН на порушення вегетативної регуляції ритму серця. Хворі на ХСН некоронарогенної етіології характеризуються більш вираженими порушеннями функції ендотелію порівняно з групою хворих на ІХС. Порушення швидкісних параметрів магістрального кровотоку та периферійного опору судин у пацієнтів з ІХС та ДКМП достовірно не відрізняються.


Дод.точки доступу:
Овчарова, О.М.; Ткач, Н.А.; Шкурат, І.А.; Богачова, Н.В.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

4.
Шифр: БУ5/2009/13/3
   Журнал

Буковинський медичний вісник : Український науково-практичний журнал. - Чернівці : БДМУ, 1997 - . - ISSN 16847903. - Виходить кожного кварталу
2009р. т.13 N 3
Зміст:
Баблюк, Л. А. Реологічні і кінетичні показники жовчі у хворих на хронічний некалькульозний холецистит та корекція їх порушень препаратом Артишок-екстракт"Здоров'я" і синглетно-кисневою терапією / Л.А. Баблюк. - С.3-7.
Білецький, С. С. Стан вегетативного забезпечення серцевої діяльності у хворих на гострий інфаркт міокарда в процесі лікування Метапрололом, Карведилолом і Мелатоніном / С.С. Білецький, С.В. Білецький. - С.8-11.
Блажієвська, Г. Й. Дослідження асоціації параметрів артеріального тиску, частоти серцевих скорочень та антропометричних і біохімічних показників у практично здорових міських підлітків та дорослих осіб жіночої статі з нормальною та низькою масою тіла / Г.Й. Блажієвська, І.І. Андрушко. - С.12-19.
Вікові та соматичні особливості перебігу хронічного обструктивного захворювання легень за умов поєднаного ураження серцево-судинної системи. - С.20-25.
Зелінська, Н. Б. Церебральна гемодинаміка у хворих на гіпотиреоз / Н.Б. Зелінська. - С.26-30.
Роль локального фібринолізу та протеоліз4у у хворих, старше 60 років, на гостро кровоточиву дуоденальну виразку, залежно від її типу. - С.31-35.
Ковтуненко, О. В. Аналіз експресії онкобілка BCL-2 у плоскоклітинному раку гортані / О.В. Ковтуненко. - С.36-41.
Малишевський, І. О. Динаміка показників оксиду азоту та судинного ендотеліального фактору росту слизової оболонки 12-типалої кишки у пацієнтів літнього та старечого віку із хелікобактер негативною гострокровоточивою дуоденальною виразкою / І.О. Малишевський. - С.42-48.
Овчарова, О. М. Порівняльна характеристика основних клінічно-демографічних показників та оцінка якості життя у пацієнтів із хронічною серцевою недостатністю, зумовленою дилатаційною кардіоміопатією та ішемічною хворобою серця / О.М. Овчарова, Л.П. Паращенюк, А.В. Ляшенко. - С.49-54.
Оринчак, М. А. Взаємозв'язок між рівнем інсуліну та альдостерону у хворих на артеріальну гіпертензію в поєднанні з метаболічним синдромом та постінфарктним кардіосклерозом / М.А. Оринчак, І.І. Вакалюк. - С.55-57.
Ортеменка, Є. П. Особливості цитологічного складу індукованого мокротиння у хворих на бронхіальну астму дітей шкільного віку / Є.П. Ортеменка. - С.58-60.
Особливості метаболічних порушень у хворих на гіпертонічну хворобу та в поєднанні з цукровим діабетом 2-го типу: зв'язок з інсулінорезистентністю. - С.61-65.
Піонтковський, В. К. Проспективний аналіз оперативного лікування хворих на поперековий остеохондроз із застосуванням транспедикулярної фіксації / В.К. Піонтковський. - С.66-69.
Прохоров, И. Е. Патогенетическое обоснование и оценка эффективности противовоспалительной терапии суставной формы ювенильного ревматоидного артрита с позиций доказательной медицины / И.Е. Прохоров. - С.70-72.
Прунчак, С. І. Гіперчутливість до небактеріальних алергенів у дітей, хворих на бронхіальну астму, залежно від типу ацетилювання / С.І. Прунчак. - С.73-76.
Разумний, Р. В. Показники клітинної ланки імунітету у хворих на негоспітальну пневмонію, поєднану зі стеатозом печінки / Р.В. Разумний. - С.77-82.
Скрипник, Н. В. Спосіб діагностики гіпотиреоз-індукованого метаболічного синдрому / Н.В. Скрипник. - С.83-88.
Сусла, О. Б. Особливості судинно-тромбоцитарного і коагуляційного гемостазу в осіб із кальцинозом клапанів серця, які знаходяться на хронічному гемодіалізі / О.Б. Сусла, І.Р. Мисула, А.І. Гоженко. - С.89-92.
The role of apoptosis of epitheliocytes in the progression of systemic inflammation in chronic obstructive lung diseases associated with hypoiodothyroninemia in elderly and senile age. - С.93-96.
Циганкова, Т. І. Рецепторна функція нейтрофільних гранулоцитів при хронічному обструктивному захворюванні легень / Т.І. Циганкова. - С.97-99.
Чернюк, Н. В. Значення трансформуючого фактору росту -В у прогрессуванні хронічного обструктивного захворювання легень, поєднаного з артеріальною гіпертензією / Н.В. Чернюк. - С.100-102.
Вплив Цитофлавіну на показники когнітивних функцій у хворих на дисциркуляторну енцефалопатію. - С.103-105.
Ісаєнко, О. Ю. Вивчення токсичних властивостей антигенів B.Pertussis,отриманих у різних частотних діапазонах ультразвуку / О.Ю. Ісаєнко. - С.106-110.
Куровська, В. О. Вплив NO-залежних механізмів на показники фібринолітичної ативності в гіпокампі щурів за умов ішемії-реперфузії головного мозку / В.О. Куровська. - С.111-114.
Лєньков, О. М. Стан тканинного протеолізу та фібринолізу в корі головного мозку і гіпокампі за умов двобічної каротидної ішемії-реперфузії при експериментальному цукровому діабеті в самців-щурів / О.М. Лєньков. - С.115-118.
Рихліцька, К. В. Морфологічні особливості стану слизової оболонки товстої кишки при хронічних обструктивних захворюваннях легень за умов поширеного атеросклеротичного ураження судин / К.В. Рихліцька, О.В. Бесединська, С.А. Андрєєв. - С.119-122.
Коцар, О. В. Аналіз проблеми антибіотико- та фаготерапії захворювань, зумовлених патогенною та умовно-патогенною мікрофлорою / О.В. Коцар. - С.123-127.
Рандюк, Ю. О. Краснуха: клінічно-епідеміологічна та імуно-патогенетична характеристика, особливості діагностики, лікування і профілактики / Ю.О. Рандюк, В.Д. Москалюк. - С.128-133.
Шкробанець, І. Д. Особливості інформаційної підтримки рівня фахових знань у лікарів педіатричного профілю Чернівецької області / І.Д. Шкробанець, Ю.М. Нечитайло, О.В. Макарова. - С.134-136.
Пішак, В. П. Сучасний стан та перспективи післядипломної підготовки в Буковинському державному медичному університеті / В.П. Пішак, В.М. Пашковський. - С.137-139.
Буждиган, В. В. Апробація безелектродного аналізу в'язкості крові / В.В. Буждиган, О.В. Слободян, М.В. Шаплавський. - С.140-142.
Рудковська, О. Д. Випадок повного відновлення зору після медикаментозного лікування гемофтальму / О.Д. Рудковська. - С.143-144.
Дищук, І. П. Юрій Андрійович Антропов (до 80-річчя від дня народження) / І.П. Дищук. - С.145-146.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

5.


    Овчарова, О. М.
    Порівняльна характеристика основних клінічно-демографічних показників та оцінка якості життя у пацієнтів із хронічною серцевою недостатністю, зумовленою дилатаційною кардіоміопатією та ішемічною хворобою серця [Текст] / О.М. Овчарова, Л.П. Паращенюк, А.В. Ляшенко // Буковин. мед. вісн. - 2009. - Т. 13, N 3. - С. 49-54.
MeSH-головна:
ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА (осложнения, патофизиология)
КАРДИОМИОПАТИЯ ДИЛАТАЦИОННАЯ (осложнения, патофизиология)
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ (патофизиология, этиология)
КАЧЕСТВО ЖИЗНИ
Анотація: Обстежений 391 пацієнт із хронічною серцевою недостатністю (ХСН) та систолічною дисфункцією лівого шлуночка (СДЛШ) (фракція викиду 40 %) ІІ-IV функціональних класів (ФК) за критеріями NYHA, що розвинулася на фоні ішемічної хвороби серця (ІХС) (265 пацієнтів) та дилатаційної кардіоміопатії (ДКМП) (126 пацієнтів). Метою роботи стало порівняння особливостей основних клінічно-демографічних показників та показників якості життя в пацієнтів із ХСН та СДЛШ на ґрунті ІХС, у тому числі в поєднанні з артеріальною гіпертензією (АГ), та на ґрунті ДКМП. Для хворих на ХСН та СДЛШ на ґрунті ІХС порівнянно з групою хворих на ДКМП характерні старший вік, більша частота зустрічальності ІІІ-ІV ФК, цукрового діабету, нормального та підвищеного індексу маси тіла, повної блокади лівої ніжки пучка Гіса. Виявлені відмінності, зумовлені завдяки переважанню пацієнтів із супутньою АГ в групі ІХС. У хворих на ХСН та СДЛШ на ґрунті ІХС більше виражене порушення якості життя порівнянно з групою хворих на ДКМП, за бальною оцінкою анкети MHFLQ. Однак вищевказані відмінності значною мірою зумовлені віковою характеристикою хворих на ІХС та на ДКМП, ніж етіологією ХСН.


Дод.точки доступу:
Паращенюк, Л.П.; Ляшенко, А.В.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

6.
Шифр: ГУ1/2009/16/3
   Журнал

Галицький лікарський вісник [Текст] : Науково-практичний часопис. - Івано-Франківськ : Івано-Франків. мед. академія, 1994 - . - Виходить кожного кварталу
2009р. т.16 N 3
Зміст:
Андрейчин, В. А. Оптимізація зрощення відламків при повторних переломах довгих кісток введенням аутологічного кісткового мозку / В.А. Андрейчин, М.С. Клепач, І.В. Шібель. - С.5-6.
Баблюк, Л. А. Біохімічні показники жовчі у хворих з хронічним холециститом та корекція їх порушень препаратом артишоку екстракт-Здоров'я і синглетно-кисневою терапією / Л.А. Баблюк. - С.7-9.
Бабуркіна, О. П. Щодо пошкоджень менісків в умовах фронтальних деформацій на рівні колінного суглоба / О.П. Бабуркіна, Б.І. Сименач, Б.А. Пустовойт. - С.10-13.
Результати відкритої та артроскопічної синовектомій у хворих на ювенільній ревматоїдній артрит з ураженням колінного суглоба. - С.13-15.
Гаврилов, І. І. Тактика медичної допомоги при інфекційних ускладненнях, пов'язаних з ендопротезуванням великих суглобів / І.І. Гаврилов, С.М. Тесля, Г.П. Брисюк. - С.16-17.
Особливості розвитку, ступені тяжкості перебігу та оцінка результатів комплексного ортопедичного лікування дітей з епіфізеолізом головки та патологічним переломом шийки стегнової кістки в результаті гематогенного остеомієліту. - С.18-23.
Грубар, Ю. О. Алгоритм остеосинтезу великих трубчастих кісток стержнями, що блокуються / Ю.О. Грубар, С.В. Гаріян, С.В. Огінський. - С.23-25.
Литвин, Ю. П. Відновлювальна хірургія при трьох та чотирьохфрагментарних переломах проксимального відділу плечової кістки / Ю.П. Литвин, Ю.М. Півень, A.M. Гулай. - С.26-28.
Лукавецький, Н. О. Полінеоплазії верхніх відділів травного тракту та дихальних шляхів / Н.О. Лукавецький. - С.28-31.
Матейко, Г. Б. Лікувально-профілактичні програми у вагітних із герпетичною і цитомегаловірусною інфекціями / Г.Б. Матейко, О.М. Макарчук. - С.31-34.
Михайленко, Т. М. Аналіз мікробіоценозу ротової попрожнини в осіб із різним рівнем гігієни знімних конструкцій зубних протезів / Т.М. Михайленко, Р.В. Куцик. - С.35-38.
Науменко, Л. Ю. Помилки та ускладнення лікування поліструктурних пошкоджень передпліччя і кисті / Л.Ю. Науменко, А.М. Доманський, В.М. Хомяков. - С.39-41.
Стан активаційних реакцій лімфоцитів у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень в поєднанні з системними кардіоваскулярними ефектами. - С.41-46.
Нейко, Є. М. Патогенетичне обгрунтування та результати лікування геморагічного синдрому при неспецифічному виразковому коліті / Є.М. Нейко, В.О. Петрина. - С.46-49.
Овчарова, О. М. Порівняльна характеристика структури медикаментозного лікування та його впливу на прогноз довготермінового виживання у пацієнтів з хронічною серцевої недостатністю, зумовленою дилатаційною кардіоміопатією або ішемічною хвообою серця / О.М. Овчарова, Є.М. Бесага, А.В. Ляшенко. - С.49-53.
Ортеменка, Є. П. Цитологічний склад спонтанного та індукованого мокротиння у хворих на бронхіальну астму дітей шкільного віку / Є.П. Ортеменка. - С.53-55.
Проценко, В. В. Ускладнення після ендопротезування суглобів у хворих на пухлини довгих кісток / В.В. Проценко. - С.56-59.
Середюк, Н. М. Оцінка факторів ризику на повторний гострий інфаркт міокарда із хронічною серцевою недостатністю / Н.М. Середюк, Р.В. Деніна. - С.59-62.
Сивак, Л. А. Анемічний синдром та прогностичне значення рівня прозапальних цитокінів у хворих на В-неходжінські лімфоми / Л.А. Сивак, С.М. Гайдукова, С.В. Видиборець. - С.63-65.
Лікування рецидиву вродженої клишоногості у дітей із застосуванням апаратів зовнішньої фіксації. - С.66-67.
Вивчення проблеми невірноконсолідуючих кісток передпліччя у дітей. - С.68-69.
Порівняльна характеристика методів остеосинтезу ребер та грудини. - С.70-72.
Цимбаліста, О. Л. Медикаментозна корекція епігенетичних механізмів регуляції активності генів у дітей, хворих на бронхіальну астму на фоні недиференційованої дисплазії сполучної тканини / О.Л. Цимбаліста, Л.Є. Ковальчук, В.Б. Дехтяр. - С.73-76.
Ускладнення при лікуванні переломів кісток гомілки у хворих гірських районів Закарпатської області. - С.76-78.
Шимон, В. М Ускладнення при черезшкірній лазерній вапоризації міжхребцевих дисків / В.М Шимон, І.Й. Пічкар. - С.78-80.
Андрух, В. С. Досвід використання люмбальної пункції у дітей / В.С. Андрух, В.Н. Мінько, М.В. Слободян. - С.81.
Заячук, В. М. Алгоритм діагностичного пошуку при солітарних утворах об'ємного характеру в легенях / В.М. Заячук, Н.В. Чаплинська. - С.81-85.
Берзінь, В. І. Роль кафедр гігієни дітей та підлітків вищих медичних закладів у становленні й розвитку гігієни дітей та підлітків / В.І. Берзінь, В.П. Стельмахівська. - С.86-89.
Кредитно-модульна система в організації навчального процесу на кафедрі ендокринології Івано-Франківського національного медичного університету. - С.89-90.
Викладання пропедевтики внутрішніх хвороб за Болонською системою для студентів стоматологічного факультету. - С.91-93.
Остафійчук, С. О. Особливості викладання дисципліни "Акушерство та гінекологія" іноземним студентам на наглійській мові / С.О. Остафійчук, Т.М. Дрінь. - С.94.
Заранський, М. В. Деякі аспекти паліативної допомоги / М.В. Заранський, В.Й. Каганяк. - С.95-97.
Аналіз роботи алерголгічної служби в Івано-Франківській області. - С.98-100.
Нейко, Є. М. Проблеми гепатології: підсумки XIV Російської конференції "Гепатологія сьогодні" (Ч. II) / Є.М. Нейко. - С.102-105.
Бежук, Ю. М. Історія вчення про соматоформні розлади / Ю.М. Бежук, М.І. Винник. - С.106-108.
Діагностика і лікування пацієнтів із поствакцинальними реакціями та ускладненнями. - С.109-113.
Курилів, Г. М. Імунозалежні механізми патогенезу хронічної серцевої недостатності (Ч. ІІ) / Г.М. Курилів. - С.114-116.
Макарчук, О. М. Патогенетичні аспекти, діагностика та лікування неплідності, асоційованої з ендометріозом / О.М. Макарчук, М.І. Римарчук. - С.117-121.
Структурно-функціональна ехографічна характеристика жовчного міхура та жовчновивідних шляхів при функціональних розладах, запальних і пухлинних процесах біліарного тракту. - С.122-126.
Геник, С. М. Найвидатніший хірург нашого часу Майкл Елліс Ду Бекі / С.М. Геник. - С.127-128.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

7.


    Овчарова, О. М.
    Порівняльна характеристика структури медикаментозного лікування та його впливу на прогноз довготермінового виживання у пацієнтів з хронічною серцевої недостатністю, зумовленою дилатаційною кардіоміопатією або ішемічною хвообою серця [Текст] / О.М. Овчарова, Є.М. Бесага, А.В. Ляшенко // Галицький лікар. вісн. - 2009. - Т. 16, N 3. - С. 49-53.


Дод.точки доступу:
Бесага, Є.М.; Ляшенко, А.В.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

8.
Шифр: КУ31/2009/3/4
   Журнал

Кровообіг та гемостаз [Текст] : наук.-практ. журн. - Київ, 2004 - . - ISSN 18146031. - Виходит раз на два місяця
2009р. N 3/4
Зміст:
Клініко-експериментальне обгрунтування ефективності кораргіна при захворюваннях органів кровообігу. - С.5-21
Інші автори: Коркушко О.В., Купраш Л.П., Горчакова Н.О., Шатило В.Б., Іщук В.О., Дужак Г.В., Юрженко А.В., Ступіна О.С., Сикало Н.В.
Виговська, Я. І. Діагностика та лікування гепариніндукованої тромбоцитопенії / Я. І. Виговська. - С.22-25
Ватутин, Н. Т. Скорость оседания эритроцитов / Н. Т. Ватутин, Н. В. Калинкина, И. А. Перуева. - С.26-31
Христофорова, А. М. Диагностика и лечение синдрома слабости синусного узла / А. М. Христофорова, Л. М. Ена, М. И. Сафонова. - С.32-38
Виживаність упродовж 60 міс та її предиктори у хворих із хронічною серцевою недостатністю та систолічною дисфункцією лівого шлуночка коронарогенного та некоронарогенного походження. - С.39-44
Інші автори: Овчарова О.М., Паращенюк Л.П., Ткач Н.А., Ляшенко А.В.
Лановенко, И. И. Характеристика нарушений системы гемостаза у детей, больных острой лейкемией / И. И. Лановенко, Е. В. Поночевная, В. Д. Дроздова. - С.45-52
Погорєлов, О. В. Діагностичне та прогностичне значення порушень мікрогемоциркуляції у пацієнтів із церебральним атеросклерозом / О. В. Погорєлов. - С.53-56
Прогностическое значение показателей про- и противовоспалительных цитокинов у больных с нестабильной стенокардией. - С.57-61
Інші автори: Фуштей И.М., Подсевахина С.Л., Ткаченко О.В., Савченко О.А.
Роль ренін-ангіотензинової системи в регуляції ниркового кровотоку у хворих їз есенційною гіпертензією і різною сольовою реактивністю артеріального тиску / К. А. Бобришев [и др.]. - С.62-67
Інші автори: Бобришев К.А., Міщенко С.В., Супрун О.Є., Зінкович М.І.
Хомазюк, І. М. Особливості змін показників варіабельності серцевого ритму в учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи з гіпертонічною хворобою за даними добового моніторування / І. М. Хомазюк, Г. В. Сидоренко. - С.68-73
Егорова, М. С. Анализ суточной динамики артериального давления у пациентов с постоянной формой фибрилляции предсердий, перенесших ишемический инсульт / М. С. Егорова. - С.74-80
Зинченко, Ю. В. Прогностическое значение величины амплитуды зубца А на чреспищеводной электрограмме при электрокардиостимуляционном восстановлении синусового ритма у больных с трепетанием предсердий / Ю. В. Зинченко. - С.81-87
Кондратюк, В. Є. Електрична негомогенність міокарда: механізми формування, дігностика та шляхи корекції ( частина I ) / В. Є. Кондратюк, Л. М. Єна. - С.88-94
Участие протеина С в регуляции фибринолитического потенциала плазмы крови у больных с хронической сердечной недостаточностью. - С.95-101
Інші автори: Паталах И.И., Рябенко Д.В., Корнилина Е.М., Кудинов С.А.
Дополнительный сахароснижающий эффект тетрапептида панкрагена у пожилых больных с сахарным диабетом 2-го типа. - С.102-106
Інші автори: Коркушко О.В., Шатило В.Б., Хавинсон В.Х., Антонюк-Щеглова И.А.
Топчий, И. И. Органопротекторные свойства фенофибрата при лечении больных с диабетической нефропатией / И. И. Топчий, В. П. Денисенко. - С.107-111
Кузьминова, И. А. Особенности перераспределения липопротеинов сыворотки крови кроликов с гипопинеализмом, отягощенным гиперхолестеринемией / И. А. Кузьминова. - С.112-115
Нішкумай, О. І. Кореляційний зв'язок рівня остеопротегерину з показниками ліпідного спектра та маркерами кісткового ремоделювання у жінок з кардіальною патологією в постменопаузі / О. І. Нішкумай. - С.116-120
Середюк, Н. М. Вплив селективного специфічного блокатора If-натрієвих каналів в поєднанні з бета-адреноблокаторами на деякі показники синдрому системної запальної відповіді у хворих на стабільну і нестабільну стенокардію із супутньою гіпертонічною хворобою II стадії / Н. М. Середюк, Абу Одех Фараж. - С.121-127
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

9.


   
    Виживаність упродовж 60 міс та її предиктори у хворих із хронічною серцевою недостатністю та систолічною дисфункцією лівого шлуночка коронарогенного та некоронарогенного походження [Текст] / О. М. Овчарова, Л. П. Паращенюк, Н. А. Ляшенко // Кровообіг та гемостаз : наук.-практ. журн. - 2009. - N 3/4. - С. 39-44 . - ISSN 1814-6031


Дод.точки доступу:
Овчарова, О.М.; Паращенюк, Л.П.; Ляшенко, Н. А.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

 
Статистика
за 04.07.2024
Кількість запитів 7011
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)