На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Бездітко, П. А.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 98
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-98 
1.


    Бездітко, Н. В.
    Місцеве призначення глюкозаміну при лікуванні пошкоджень рогівки [Текст] / Н.В. Бездітко, П.А. Бездітко // Клініч. фармація. - 2000. - Т. 4, № 4. - С. 75.
ДРНТІ

Рубрики: РОГОВИЦЫ БОЛЕЗНИ--CORNEAL DISEASES
   ГЛЮКОЗАМИН--GLUCOSAMINE



Дод.точки доступу:
Бездітко, П.А.
Примірників всього: 1
КХ (1)
Свободны: КХ (1)
Знайти схожі

2.


   
    Гемокорд у лікуванні офтальмологічних хворих [Текст] / П.А. Бездітко, А.О. Цуцаєва, А.Ю. Савельєва, О.В. Кудокоцева // Трансплантологія. - 2003. - Т. 4, № 1. - С. 125-126.
ДРНТІ

Рубрики: ДИАБЕТИЧЕСКАЯ РЕТИНОПАТИЯ--DIABETIC RETINOPATHY
   ГЕМОФТАЛЬМ--VITREOUS HEMORRHAGE



Дод.точки доступу:
Бездітко, П.А.; Цуцаєва, А.О.; Савельєва, А.Ю.; Кудокоцева, О.В.
Знайти схожі

3.


   
    Експериментально-клінічне обґрунтування ролі токсичності склистого тіла та передньокамерної рідини в патогенезі увеїтів, ускладнених підвищенням офтальмотонусу [Текст] / П.А. Бездітко, М.В. Панченко, І.Г. Дурас, А.Ю. Савельва // Експерим. і клініч. медицина. - 2003. - N 2. - С. 153-156.


Дод.точки доступу:
Бездітко, П.А.; Панченко, М.В.; Дурас, І.Г.; Савельва, А.Ю.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

4.
Шифр: КУ4/2007/11/1
   Журнал

Клінічна фармація [Текст]/ Міністерство охорони здоров'я України (К.), Державний фармакологічний центр МОЗ України (К.), Національний фармацевтичний університет (Х.). - Харків : НФаУ. - ISSN 1562725X. - Виходить кожного кварталу
2007р. т.11 N 1
Зміст:
Панченко, М. В. Результати лікування ендогенних увеїтів, ускладнених гіпотонією / М.В. Панченко, І.Г. Дурас, Т.О. Кудіна. - С.4-6.
Коновалова, Н. В. Клінічна ефективність використання препаратів "Індоколлір" та "Мареполімієл" при передніх туберкульозно-алергійних увеїтах / Н.В. Коновалова. - С.7-11.
Особливості профілактики наслідків туберкульозно-алергійних увеїтів. - С.12-14.
Принципи та результати корекції вторинних імунодефіцитних станів при ускладнених формах увеїтів. - С.15-17.
Поплавська, І. О. Корекція порушень сльозопродукції препаратом "Систейн" у рефракційній хірургії ока / І.О. Поплавська, Н.Г. Завгородня, О.А. Ісакова. - С.18-20.
Мірошник, Д. М. Профілактика інфекційних ускладнень при порожнинних офтальмохірургічних втручаннях / Д.М. Мірошник, О.М. Орєхова. - С.21-23.
Дмитрієв, С. К. Схема медикаментозного лікування хворих з віковою катарактою після факоемульсифікації / С.К. Дмитрієв, Ю.М. Лазарь. - С.24-25.
Нові можливості діагностики і корекції післяопераційної запальної реакції після іридофакопротезування. - С.26-29.
Венгер, Л. В. Досвід використання препарату "Целебрекс" для профілактики і лікування післяопераційної запальної реакції у хворих з артифакією та іридопластикою / Л.В. Венгер. - С.30-33.
Бездітко, П. А. Вплив комплексного лікування на стан центрального зору у хворих на сенільну макулярну дегенерацію / П.А. Бездітко, А.В. Пахомова. - С.34-36.
Завгородня, Н. Г. Ефективність застосування мілдронату в комплексній терапії вікової макулярної дегенерації / Н.Г. Завгородня, С.Ф. Максименко, Н.С. Луценко. - С.37-39.
Завгородня, Н. Г. Перші результати вивчення змін гемодинаміки ока при застосуванні анти-VEGF-препаратів у лікуванні профілеративної стадії діабетичної ретинопатії / Н.Г. Завгородня, О.В. Кравченко, К.О. Костровська. - С.40-42.
Дурас, І. Г. Діагностика та корекція вазоспастичного синдрому у пацієнтів з нормотензивною глаукомою / І.Г. Дурас. - С.43-45.
Дурас, І. Г. Результати вивчення ефективності та безпеки аналогів простагландинів у лікуванні відкритокутової глаукоми / І.Г. Дурас. - С.46-47.
Фармакотерапія у лікуванні ускладнень вродженого дакріостенозу. - С.48-49.
Фармакотерапія в комплексному лікуванні різних форм абіотрофій сітківки та атрофії зорового нерва у дітей. - С.50-52.
Обґрунтування стимуляції дезакомодаційних м'язів у хворих з гіперметропією і гіперметропічним астигматизмом. - С.53-55.
Завгородня, Н. Г. Стан гемодинаміки мозку у дітей з амбліопією за даними комп'ютерної реоенцефалографії та її зміни під впливом фармакотерапії / Н. Г. Завгородня, Т. Є. Цибульська. - С.56-58.
Бездітко, П. А. Особливості консервативної терапії зорового стомлення у пацієнтів із пресбіопією / П.А. Бездітко, М.О. Щадних. - С.59-60.
Дьомін, Ю. А. Експериментальне обґрунтування застосування клітинних біологічних покриттів для лікування дистрофічних захворювань та ушкоджень рогівки / Ю.А. Дьомін, А.В. Півненко. - С.62-63.
Чечин, П. П. Експериментальна оцінка використання фотосенсибілізатора хлорину Е6 для фотодинамічної дії на судинну оболочку ока / П.П. Чечин, О.В. Гузун. - С.64-66.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

5.


    Бездітко, П. А.
    Вплив комплексного лікування на стан центрального зору у хворих на сенільну макулярну дегенерацію [Текст] / П.А. Бездітко, А.В. Пахомова // Клініч. фармація. - 2007. - Т. 11, N 1. - С. 34-36.
ДРНТІ

Рубрики: ЗРЕНИЯ РАССТРОЙСТВА--VISION DISORDERS
   ХОРИОИДИТ--CHOROIDITIS

   ЖЕЛТОЕ ПЯТНО, ДИСТРОФИЯ--MACULAR DEGENERATION

Анотація: Сенільна макулярна дегенерація призводить до зниження центрального зору, тому проблема ефективного лікування цієї патології актуальна у всьому світі. Метою нашого дослідження було підвищення ефективності лікування хворих на "суху" форму сенільної макулярної дегенерації шляхом застосування комплексного методу та оцінки його впливу на стан центрального зору. Всі пацієнти були розподілені на наступні групи: першу (дослідну) групу склали 37 хворих (66 очей), яким була проведена "реваскуляризація хоріоідеї" з імплантацією біоматеріалу на фоні курсу медикаментозної терапії, та другу (контрольну) групу — 35 пацієнтів (63 ока), які отримували консервативну терапію. Встановлено, що найвищий відсоток покращення центрального поля зору був відзначений в I групі пацієнтів. Вивчення результатів дослідження показало, що комплексне лікування даної патології сприяє стабілізації процесу впродовж року


Дод.точки доступу:
Пахомова, А.В.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

6.


   
    Обґрунтування стимуляції дезакомодаційних м'язів у хворих з гіперметропією і гіперметропічним астигматизмом [Текст] / П.А. Бездітко, С.Ф. Зубарєв, А.Ю. Савельєва та ін // Клініч. фармація. - 2007. - Т. 11, N 1. - С. 53-55.
ДРНТІ

Рубрики: СЕТЧАТКИ СОСУДОВ СПАЗМ--ANGIOID STREAKS
   ГИПЕРМЕТРОПИЯ--HYPEROPIA

   АСТИГМАТИЗМ--ASTIGMATISM

   АККОМОДАЦИЯ ГЛАЗА--ACCOMMODATION, OCULAR

   ДЕТИ, СЛУЖБЫ ОХРАНЫ ЗДОРОВЬЯ--CHILD HEALTH SERVICES

Кл.слова (ненормовані):
ИРИФРИН
Анотація: Частим наслідком напруженої зорової роботи, особливо в осіб молодого віку, є патологічний стан акомодації - спазм. Найбільш часто він розвивається в пацієнтів з гіперметропією і гіперметропічним астигматизмом. При спазмі акомодації більш слабкі кільцеві і радіальні волокна циліарного м'яза не можуть дезакомодувати повною мірою. Стимулююча дезакомодаційна дія препарату "Ірифрин 2,5%" вивчена у 24 осіб з гіперметропією слабкого (3 хворих) і середнього ступеня (6 хворих), з міопією слабкого ступеня (6 хворих), з простим (4 хворих) і складним гіперметропічним (5 хворих) астигматизмом. Показано, що стимуляція дезакомодаційних м'язів у хворих з гіперметропією, гіперметропічним астигматизмом, слабким ступенем міопії сприяє підвищенню гостроти зору, стабілізації роботи акомодаційного апарату та запобігає спазму акомодації та акомодативній астенопії


Дод.точки доступу:
Бездітко, П.А.; Зубарєв, С.Ф.; Савельєва, А.Ю.; Щадних, М.О.; Муха, І.Д.; Ільїнська, О.М.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

7.


    Бездітко, П. А.
    Особливості консервативної терапії зорового стомлення у пацієнтів із пресбіопією [Текст] / П.А. Бездітко, М.О. Щадних // Клініч. фармація. - 2007. - Т. 11, N 1. - С. 59-60.
ДРНТІ

Рубрики: АСТЕНОПИЯ--ASTHENOPIA
   АККОМОДАЦИЯ ГЛАЗА--ACCOMMODATION, OCULAR

   ПРЕСБИОПИЯ--PRESBYOPIA

Кл.слова (ненормовані):
ИРИФРИН -- СТРИКС
Анотація: У сучасних умовах унаслідок тривалої роботи на близькій відстані нерідко виникає синдром зорового стомлення. Особливо піддані такому його впливові пацієнти з пресбіопією, оскільки нездатність циліарного м'яза ефективно скорочуватися призводить до його перевантаження і астенізації. У дослідженні брало участь 32 пацієнти-пресбіопи з еметропією і симптомами зорового стомлення. Пацієнти були розподілені на 3 групи, яким призначався ірифрин, стрикс і нічого не призначалося відповідно. Крім того, усі пацієнти одержували адекватну оптичну і геометричну корекцію. Порівнюючи отримані дані, ми прийшли до висновку, що в лікуванні астенопічного синдрому у пресбіопів доцільно застосовувати сукупну медикаментозну терапію у поєднанні з окуляровою корекцією


Дод.точки доступу:
Щадних, М.О.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

8.


   
    Фармакотерапія у лікуванні ускладнень вродженого дакріостенозу [Текст] / П.А. Бездітко, С.Ф. Зубарєв, М.В. Панченко та ін // Клініч. фармація. - 2007. - Т. 11, N 1. - С. 48-49.
ДРНТІ

Рубрики: ГЛАЗА АНОМАЛИИ--EYE ABNORMALITIES
   НОСОСЛЕЗНЫЙ ПРОТОК--NASOLACRIMAL DUCT

   АНТИБИОТИКИ--ANTIBIOTICS

   ДЕТИ, СЛУЖБЫ ОХРАНЫ ЗДОРОВЬЯ--CHILD HEALTH SERVICES

Анотація: Проаналізовані результати комплексного лікування 287 дітей з вродженою та набутою патологією сітківки та зорового нерва віком від 5 до 18 років, які знаходилися на лікуванні у відділенні дитячої офтальмології ІОХіТТ ім. В.П.Філатова. З них 128 дітей з атрофією зорового нерва (АЗН) і 159 - з різними формами дегенерації сітківки (ДС). Обгрунтоване застосування різних груп медикаментозних засобів. У результаті лікування поліпшення зорових функцій було досягнуте у 267 хворих (93%). У групі дітей з АЗН гострота зору в середньому підвищилася на 0,17±0,12, а ДС - на 0,14±0,08. Результати проведеного лікування доводять високу клінічну ефективність комплексного лікування вродженої і набутої патології сітківки і зорового нерва у дітей. Своєчасний початок та системність лікування дозволяє не тільки стабілізувати, але і підвищити зорові функції у таких дітей, полегшити процес їх навчання і соціальної адаптації


Дод.точки доступу:
Бездітко, П.А.; Зубарєв, С.Ф.; Панченко, М.В.; Савельєва, А.Ю.; Дурас, І.Г.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

9.
Шифр: КУ4/2007/11/2
   Журнал

Клінічна фармація [Текст]/ Міністерство охорони здоров'я України (К.), Державний фармакологічний центр МОЗ України (К.), Національний фармацевтичний університет (Х.). - Харків : НФаУ. - ISSN 1562725X. - Виходить кожного кварталу
2007р. т.11 N 2
Зміст:
Нанотехнології - прорив у діагностиці та терапії в офтальмології. - С.4-5.
Вітовська, О. П. Офтальмогіпертензія у дітей після застосування кортикостероїдів у післяопераційному періоді / О.П. Вітовська, І.В. Деряпа. - С.7-9.
Медикаментозне забезпечення сучасних технологій хірургії катаракти у дітей. - С.10-12.
Кондратенко, Ю. М. Схема досягнення максимального мідріазу під час екстракції катаракти / Ю.М. Кондратенко, С.О. Риков, Л.П. Тутченко. - С.13-15.
Жабоєдов, Г. Д. Ефективність застосування селективних регуляторів естрогенових рецепторів у лікуванні жінок з первинною нестабільною відкритокутовою глаукомою / Г.Д. Жабоєдов, С.Н. Луценко. - С.16-18.
Данешманд, Есламі Амір Реза. Застосування фторхінолонів методом комбінованого дозування для обробки операційного поля / Есламі Амір Реза Данешманд. - С.19-20.
Жабоєдов, Г. Д. Застосування препарату "Відісік" для корекції прояву синдрому сухого ока у пацієнтів після пластичних операцій / Г.Д. Жабоєдов, О.В. Петренко. - С.21-22.
Скрипник, Р. Л. Підвищення ефективності лікування хворих з діабетичною оптичною нейропатією / Р.Л. Скрипник, Н.А. Тихончук, На Лин. - С.23-25.
Петруня, А. М. Сучасна ензимотерапія у лікуванні хворих на вікову макулярну дегенерацію / А.М. Петруня, О.Н. Гаркавенко. - С.26-28.
Дьомін, Ю. А. Терепавтична ефективність застосування кріоконсервованих ембріональних нервових клітин у лікуванні хворих із центральною хоріоретинальною дистрофією / Ю.А. Дьомін, Л.В. Литвинова. - С.29-30.
Антиоксидантна терапія в комплексному лікуванні дітей, підлітків і юнаків з діабетичною ретинопатією і супутньою тиреоїдною патологією. - С.31-33.
Веселовська, З. Ф. Ретинопротекторні властивості норваску у профілактиці розвитку діабетичного макулярного набряку / З.Ф. Веселовська, Н.М. Веселовська, Л.М. Литвинчук. - С.34-35.
Комплексне лікування хворих з препроліферативною діабетичною ретинопатією. - С.36-38.
Сергієнко, А. М. Мікроелементи та кислотність середовищ заднього відрізка ока при ускладненому відшаруванні сітківки / А.М. Сергієнко. - С.39-41.
Соболева, І. А. Стан вільнорадикального окислення у хворих на ускладнену міопію в динаміці лікування / І.А. Соболева, І.І. Лапкіна, В.О. Малахов. - С.42-43.
Клінічна ефективність траватану в комбінації з кузімололом у лікуванні відкритокутової глаукоми. - С.44-46.
Безкоровайна, І. М. Медикаментозні способи корекції прогресування глаукомної оптичної нейропатії / І.М. Безкоровайна. - С.47-49.
Недзвецька, О. В. Досвід інтравітреального введення тріамцинолону ацетоніду в хірургічному лікуванні неоваскулярної глаукоми / О.В. Недзвецька, де Гутарра О.В. Кузьміна, Т.М. Зиміна. - С.50-51.
Сергієнко, А. М. Випадки псевдоендофтальмітів, пов'язані з інтравітреальним введенням бетаметазону / А.М. Сергієнко, Я.В. Сірман. - С.52-54.
Ефективність застосування гевірану в лікуванні герпетичних кератитів. - С.55-56.
Іванова, Н. В. Патогенетичне обґрунтування комбінованої фібронектинзамісної терапії і гормонів репродуктивної сфери для корекції імунного дисбалансу у чоловіків з пошкодженням ока та з тестостероновою недостатністю / Н.В. Іванова. - С.57-59.
Фотодинамічні властивості лазерного випромінювання з довжиною хвилі 633 мкм по відношенню до ряду представників бактеріальної та грибкової флори. - С.60-62.
Бездітко, Н. В. Фармакологічні аспекти лікарської терапії хворих з первинною відкритокутовою глаукомою / Н.В. Бездітко, П.А. Бездітко, Т.І. Барбаш. - С.63-66.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

10.


   
    Ефективність застосування гевірану в лікуванні герпетичних кератитів [Текст] / П.А. Бездітко, Н.В. Бездітко, А.Ю. Савельєва и др // Клініч. фармація. - 2007. - Т. 11, N 2. - С. 55-56.
ДРНТІ

Рубрики: КЕРАТИТ ГЕРПЕТИЧЕСКИЙ--KERATITIS, HERPETIC
   АЦИКЛОВИР--ACYCLOVIR

   SIMPLEXVIRUS--SIMPLEXVIRUS

Анотація: Зазначено, що на сучасному етапі 60 - 65 % патології рогівки пов'язано з вірусом простого герпесу. Лікування кератитів герпетичної природи, крім топічних препаратів, вимагає застосування спеціальних противірусних засобів. Одним з таких препаратів є "Гевіран". Під спостереженням перебувало 19 хворих віком від 25-ти до 47-ми років (8 чоловіків і 11 жінок). У 6-ти хворих діагностований епітеліальний кератит, у 9-ти - везикулярний деревоподібний кератит і у 4-х - дископодібний кератит. Застосування гевірану в комплексному лікуванні хворих з герпетичними кератитами сприяє швидшій епітелізації рогової оболонки ока, розсмоктуванню інфільтратів, зменшенню перикорнеальної ін'єкції та скороченню часу перебування хворих основної групи в стаціонарі. Застосування гевірану сприяє зменшенню кількості рецидивів


Дод.точки доступу:
Бездітко, П.А.; Бездітко, Н.В.; Савельєва, А.Ю.; Мужичук, О.П.; Муха, І.Д.; Заволока, О.В.; Власко, О.В.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

11.


    Бездітко, Н. В.
    Фармакологічні аспекти лікарської терапії хворих з первинною відкритокутовою глаукомою [Текст] / Н.В. Бездітко, П.А. Бездітко, Т.І. Барбаш // Клініч. фармація. - 2007. - Т. 11, N 2. - С. 63-66.
ДРНТІ

Рубрики: ГЛАУКОМА ОТКРЫТОУГОЛЬНАЯ--GLAUCOMA, OPEN-ANGLE
   ЛЕКАРСТВ СТОИМОСТЬ--DRUG COSTS

   МЕДИКО-САНИТАРНОЙ ПОМОЩИ СТОИМОСТЬ--HEALTH CARE COSTS

Анотація: Проведено ретроспективний аналіз лікарських призначень у 102-х амбулаторних картках хворих з первинною відкритокутовою глаукомою (ПВГ), які проходили амбулаторне лікування в поліклінічному відділенні ОКЛ Харкова у 2006 р. Інтегративна оцінка відповідності медикаментозної терапії сучасним стандартам лікування та доцільності використання коштів на лікарські препарати проведена за допомогою комплексного частотного та АВС/VEN-аналізу. Розглянуто основні препарати, що використовуються лікарями, та відповідність їх призначень сучасним стандартам. Проведено ранжування лікарських препаратів для лікування ПВГ за витратністю. Показано, що фармакотерапія хворих на ПВГ проводиться відповідно до останніх наукових досягнень у галузі офтальмології; простежуються раціональні витрати коштів на лікарські препарати. Встановлено, що використовуються переважно життєво необхідні препарати. Наведено методику проведення АВС/VEN-аналізу та показано доцільність його проведення в ЛПЗ для оцінки раціональності використання лікарських препаратів у разі різних захворювань


Дод.точки доступу:
Бездітко, П.А.; Барбаш, Т.І.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

12.
Шифр: ОУ6/2007/6
   Журнал

Офтальмологический журнал : Научно-практический журнал для офтальмологов. - Одесса : Фосфен, 1946 - . - ISSN 00300675. - Виходит раз на два місяця
2007р. N 6
Зміст:
Эффективность препарата Лонгидаза при пластических иридоциклитах туберкулезной этиологии. - С.4-7.
Коновалова, Н. В. Профілактика наслідків туберкульозних увеїтів / Н.В. Коновалова. - С.7-11.
Обоснование применения циклоферона и тестостерона в терапии герпетического кератита у мужчин. - С.12-15.
Гайдамака, Т. Б. Эффективность сквозной и послойной кератопластики при рецидиве герпетического кератита / Т.Б. Гайдамака. - С.15-19.
Родин, С. С. Математическое моделирование в прогнозе оптического результата хирургического лечения отслойки сетчатки с центральными разрывами / С.С. Родин, Е.Г. Бражникова, Е.И. Драгомирецкая. - С.20-24.
Завгородняя, Н. Г. Динамика кровообращения глаз и мозга у больных амблиопией при проведении плеоптики в сочетании с применением вазоактивных и ноотропных препаратов / Н.Г. Завгородняя, Т.Е. Цыбульская. - С.25-29 .
Ємченко, В. І. Оцінка стану верхніх косих м'язів у хворих на косоокість за даними рентгенівської комп'ютерної томографії / В.І. Ємченко, Ю.А. Змієнко, Н.Г. Кирилаха. - С.30-34.
Бабкина, Т. М. Возможности магнитно-резонансной и компьютерной томографии в дифференциальной диагностике менингиомы и глиомы зрительного нерва / Т.М. Бабкина, С.И. Полякова. - С.34-41.
Кульбаба, О. Г. Зміни місцевого імунітету при лікуванні хворих на герпетичний кератит / О.Г. Кульбаба. - С.42-45.
Бездітко, П. А. Швидкість розповсюдження ультразвуку в скловидному тілі як діагностично-прогностичний критерій у хворих з проліферативною діабетичною ретинопатією і непрозорими середовищами / П.А. Бездітко, А.Б. Мартиненко. - С.45-49.
Салата, П. М. Визначення імуногенетичних показників при первинній відкритокутовій глаукомі / П.М. Салата. - С.49-52.
Електронно-мікроскопічні дослідження впливу ексімерлазерної кератектомії на перебіг персистуючого епітеліально-стромального дефекту рогівки при її експериментальному лужному опіку важкого ступеня. - С.53-57.
Олейник, Т. В. Влияние витаминно-коферментных комплексов на энзиматическую антиоксидантную систему сетчатки при экспериментальном диабете / Т.В. Олейник. - С.58-61.
Клюев, Г. О. Компрессионные транссклеральные зонды для лазерной циклокоагуляции / Г.О. Клюев. - С.62-65.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

13.


    Бездітко, П. А.
    Швидкість розповсюдження ультразвуку в скловидному тілі як діагностично-прогностичний критерій у хворих з проліферативною діабетичною ретинопатією і непрозорими середовищами [Текст] / П.А. Бездітко, А.Б. Мартиненко // Офтальмол. журн. - 2007. - N 6. - С. 45-49.
Рубрики: ДИАБЕТИЧЕСКАЯ РЕТИНОПАТИЯ--DIABETIC RETINOPATHY
   СТЕКЛОВИДНОЕ ТЕЛО--VITREOUS BODY

   УЛЬТРАЗВУК--ULTRASONICS



Дод.точки доступу:
Мартиненко, А.Б.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

14.
Шифр: УУ12/2007/10/6
   Журнал

Український медичний альманах [Текст] : Науково-практичний журнал. - Луганськ : ЛугДМУ, 1998 - . - Виходит раз на два місяця
2007р. т.10 N 6
Зміст:
Власенко, М. В. Поєднання показників тиреоїдного статусу з антропометричними та соматотипологічними характеристиками здорових підлітків та підлітків із дифузним нетоксичним зобом / М.В. Власенко. - С.7-11.
Акулинин, В. Н. Распространенность сексуальних расстройств у больных терапевтически резистентной шизофренией с патологией гепатобилиарной системы / В.Н. Акулинин, Г.С. Рачкаускас, Ю.В. Кукурекин. - С.11-16.
Бездітко, П. А. Визначення швидкості розповсюдження ультразвуку у скловидному тілі у хворих з діабетичною ретинопатією / П.А. Бездітко, А.Б. Мартиненко. - С.16-19.
Без'язична, Н. В. Запалення слизової оболонки протезного ложа при лікуванні адентії знімними протезами із застосуванням м'яких підкладок / Н.В. Без'язична. - С.19-21.
Бибик, Е. Ю. Ультраструктура подмышечных лимфатических узлов интактных половозрелых крыс / Е.Ю. Бибик. - С.21-26.
Бойко, В. В. Особенности электромиограммы у больных с послеоперационными грыжами боковой поверхности живота в динамике / В.В. Бойко, А.В. Мусиенко. - С.26-28.
Борисенко, В. В. Расстройства когнитивных функций у больных в остром периоде легкой черепно-мозговой травмы / В.В. Борисенко, Н.А. Трусова. - С.28-30.
Неврологічні синдроми при інфаркті міокарду. - С.30-32.
Зміни деяких метаболічних показників та показників цитокінового профілю у хворих на пептичну гастродуоденальну патологію в динаміці лікування рабімаком (рабепразолом). - С.32-34.
Вакуленко, В. М. Прогнозирование продолжительности безоперационного периода у больных коксартрозом на фоне дегенеративно-дистрофического поражения позвоночника / В.М. Вакуленко. - С.34-38.
Варес, Я. Е. Аневризматичні кісти щелеп: особливості етіопатогенезу, клінічного перебігу, діагностики, лікування / Я.Е. Варес, С.В. Мельник. - С.38-41.
Василишин, Р. Й. Надання стандартизованої медичної допомоги шляхом впровадження інформаційної шпитальної системи / Р.Й. Василишин, Я.С. Березницкий. - С.41-43.
Высоцкий, А. А. Функциональное состояние системы фагоцитарных мононуклеаров у больных с синдромом психоэмоционального выгорания, сочетанным с хронической гепатобилиарной патологией невирусного генеза / А.А. Высоцкий. - С.43-46.
Вовк, Ю. М. Становлення топографії печеристої пазухи у 4-місячних плодів людини / Ю.М. Вовк, О.П. Антонюк. - С.46-48.
Галан, І. О. Взаємозв'язок між деякими показниками білкового обміну і станом гепатобіліарної системи у хворих на туберкульоз легень / І.О. Галан. - С.48-51.
Опыт применения реоэнцефалографии в диагностике повреждений шейного отдела позвоночника у детей. - С.51-54.
Гуменюк, Л. Д. Мікросудинна щільність в тканині раку шлунка людини та її зв'язок з деякими клінічними характеристиками захворювання / Л.Д. Гуменюк, С.П. Осинський. - С.54-58.
Дунаєв, О. В. Особливості енергозабеспечення міокарда передсердь при хронічному отруєнні опіатами в умовах експерименту / О.В. Дунаєв, В.Я. Пішель. - С.58-60.
Жилка, Н. Я. Організація профілактики раку шийки матки в Україні / Н.Я. Жилка. - С.60-67.
Журба, Т. О. Вплив тейхоєвих кислот, пептидогліканів та ліпополісахаридів бактерій на метаболічні показники епітеліоцитів піхви здорових жінок in vitro / Т.О. Журба. - С.67-69.
Климочкина, Е. М. Оценка состояния энергетического обмена при стимуляции мю-опиатных рецепторов в условиях активации К+АТФ- зависимых каналов / Е.М. Климочкина. - С.69-72.
Комаревцева, И. А. Содержание нитрит-аниона, супероксиддисмутазы в мышечной ткани и общей оксидантной и антиоксидантной активности плазмы при ишемии нижней конечности и коррекции этого состояния мезенхимальными стволовыми клетками в эксперименте / И.А. Комаревцева, И.В. Шипилова. - С.72-75.
Копаенко, А. И. Антиэндотоксиновый иммунитет у больных передними увеитами / А.И. Копаенко. - С.75-77.
Копитін, М. А. Спіральна комп'ютерна томография та "віртуальна бронхоскопія" в діагностиці централього раку легені / М.А. Копитін. - С.77-80.
Kosenko, A. N. Effectiveness of Diagnostic and Staging Procedures in Bladder Cancer / A.N. Kosenko. - С.80-82.
Кашеля, І. І. Динаміка захворюваності населення Свалявського району за окремими класами хвороб / І.І. Кашеля. - С.82-85.
Кривда, Г. Ф. Результати вивчення показників смертності внаслідок захворювань органів системи кровообігу серед населення Одеської області / Г.Ф. Кривда. - С.85-87.
Круглова, О. В. Стан клітинного імунітету в хворих на хронічний некалькульозний холецистит, сполучений з дисбіозом кишечника / О.В. Круглова. - С.87-90.
Кутько, И. И. Влияние полиоксидония на уровень циркулирующих иммунных комплексов и их молекулярный состав у больных с хроническим бескаменным холециститом на фоне синдрома хронической усталости / И.И. Кутько, В.М. Фролов, Н.А. Пересадин. - С.98-102.
Лищенко, В. Б. Профилактика рецидивов непроходимости сформированного анастомоза при наружной дакриоцисториностомии / В.Б. Лищенко. - С.102-104.
Луговсков, А. Д. Эпидемиологические особенности вирусного гепатита А в современных условиях / А.Д. Луговсков. - С.104-107.
Лупырь, А. В. Активность основных ферментов гликолиза (гексокиназы, фосфофруктокиназы, лактатдегидрогеназы) в полипозной ткани у больных полипозным риносинуитом / А.В. Лупырь. - С.107-110.
Львова, Л. В. Вплив поліоксидонію на показники клітинного імунітету у хворих із синдромом підвищеної стомлюваності, поєднаними з хронічною патологією гепатобіліарної системи невірусного генезу / Л.В. Львова. - С.110-114.
Макаренко, В. Н. Особенности структурной организации зубочелюстной системі у женщин с заболеваниями пародонта в зависимости от структурно-функционального состояния костной ткани скелета / В.Н. Макаренко. - С.114-119.
Міщенко, О. М. Соціально-освітня допомога дітям-інвалідам - основна частина базової концептуальної системи надання їм медико-соціальної допомоги / О.М. Міщенко. - С.119-122.
Позитронная эмиссионная томография: значение метода для диагностики злокачественных новообразований. - С.122-125.
Нестеренко, З. В. Атипично протекающие пневмонии у детей: современная диагностика и лечение / З.В. Нестеренко. - С.125-129.
Панзу, О. М. Експрес-аналіз раптової серцевої смерті шляхом дослідження тропоніну I / О.М. Панзу. - С.129-131.
Пересадин, Н. А. Социально-реабилитационные аспекты работы с людьми с особыми потребностями в условиях промышленного центра / Н.А. Пересадин, В.М. Воронов, С.В. Пронин. - С.131-137.
Приходченко, В. В. Оцінка стану здоров'я жінок за допомогою анкетного скринінгу як захід вторинної профілактики раку грудної залози / В.В. Приходченко. - С.137-141.
Радионова, С. И. Клиническое течение и лечение больных с тяжелыми формами шизофрении по Луганской области / С.И. Радионова, Г.С. Рачкаускас. - С.141-146.
Садовник, О. В. Вплив корвітину на показники вуглеводного обміну у щурів з травматичним пошкодженням головного мозку / О.В. Садовник. - С.146-149.
Смирнов, С. Н. Влияние эпидермального фактора роста на деление эпителиальных клеток языка двенадцатидневных крыс / С.Н. Смирнов. - С.149-151.
Соцька, Я. А. Клінічні особливості хронічного некалькульозного холециститу, сполученого з вірусним гепатитом с низьким ступенем активності, на тлі ВІДС / Я.А. Соцька. - С.151-154.
Спирин, Ю. С. Анализ качества жизни пациентов с многоэтажным атеросклеротическим поражением брюшной аорты и магистральных артерий н/к / Ю.С. Спирин, В.И. Арбузов. - С.154-157.
Тєрьошин, В. О. Клінічна характеристика та функціональний стан печінки у хворих на неалкогольний стеатогепатит, поєднаний з хронічним некалькульозним холециститом на тлі повторних випадків респираторних інфекцій / В.О. Тєрьошин. - С.157-163.
Филатова, О. А. Феномен деперсонализации у больных сурдомутизмом / О.А. Филатова. - С.163-164.
Чадова, Л. В. Влияние германийорганического соединения на состояние антиоксидантного гомеостаза в условиях острой цереброваскулярной недостаточности / Л.В. Чадова. - С.164-169.
Чабан, Т. В. Функціонування системи пол/аос, продукція трансформуючого фактора росту, CD+- лимфоцитів та їх зв'язок з процесами фіброзоутворення у хворих на хронічний гепатит С / Т.В. Чабан. - С.169-173.
Черкасова, В. С. Вплив поліоксидонію на показники гуморального імунітету у жінок репродуктивного віку, хворих на рецидивуючий генітальний герпес / В.С. Черкасова. - С.173-176.
Шевченко, Е. А. Влияние блоксополимеров окиси этилена и пропилена марок Л-2402 "Ц" и Л-2502-2Б-40 на сопряженность процессов микросомального окисления и биоэнергетики в подостром токсическом опыте / Е.А. Шевченко. - С.176-180.
Черников, Е. Э. Правовые, социальные и этические аспекты трансплантологии / Е.Э. Черников, М.М. Зарецкий. - С.180-182.
Шадріна, Н. М. Результати клінічного застосування удосконаленого способу формування опорно-рухової культі на основі розробленої моделі орбітального імплантату в реабілітації хворих після видалення очного яблука та з анофтальмом / Н.М. Шадріна. - С.182-186.
Шаповалова, І. О. Вплив комбінації зітроксу та поліоксидонію на концентрацію прозапальних цитокінів у сироватці крові підлітків з повторними ангінами на тлі вторинних імунодефіцитних станів / І.О. Шаповалова. - С.186-189.
Шеремета, Л. М. Гепатопротективна активність ліпофлавону та деяких антиоксидантів при експериментальних токсичних гепатитах / Л.М. Шеремета. - С.189-192.
Шульженко, О. Ф. Состояние здоровья молодежи, пострадавшей от Чернобыльской катастрофы / О.Ф. Шульженко, А.М. Дуган. - С.192-196.
Синдром Иценко-Кушинга в эндокринологической практике. - С.196-200.
Комплексное лечение беременных с невынашиванием и патологией щитовидной железы. - С.200-204.
Яловчук, А. В. Клініко-інструментальні критерії прогнозування тривалих порушень у стані здоров'я дітей раннього віку з обтяженим антенатальним анамнезом / А.В. Яловчук. - С.204-207.
Дмитренко, К. О. Рак молочної залози. Частина 2. Проблеми лікування в еру застосування ліків, що впливають у на онкогени / К.О. Дмитренко. - С.207-211.
Cancer therapy and cardiotoxicity: the need of serial doppler echocardiography. - С.211-219.
Гипохлорит натрия в терапии критических состояний (обзор). - С.219-222.
Роль методів отримання зображень в діагностиці гострого панкреатиту. - С.222-227.
Синдром психоэмоционального выгорания: клиническая и патопсихологическая характеристика профессионального "выгорания" (обзор литературы и собственные данные). - С.227-232.
Коррекция дисбактериоза у больных различными формами крапивницы. - С.232-236.
К вопросу клинических проявлений синдрома Бехчета. - С.236-239.
Блестящий лишай (lichen nitidus). - С.239-241.
Случай трансформации преимущественно кожной склеродермии в системную. - С.241-243.
Элиминационная терапия в комплексном лечении крапивницы. - С.243-246.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

15.


    Бездітко, П. А.
    Визначення швидкості розповсюдження ультразвуку у скловидному тілі у хворих з діабетичною ретинопатією [Текст] / П.А. Бездітко, А.Б. Мартиненко // Укр. мед. альм. - 2007. - Т. 10, N 6. - С. 16-19.


Дод.точки доступу:
Мартиненко, А.Б.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

16.
Шифр: КУ4/2008/12/2
   Журнал

Клінічна фармація [Текст]/ Міністерство охорони здоров'я України (К.), Державний фармакологічний центр МОЗ України (К.), Національний фармацевтичний університет (Х.). - Харків : НФаУ. - ISSN 1562725X. - Виходить кожного кварталу
2008р. т.12 N 2
Зміст:
Савченкова, Л. В. Фармакотерапія в педіатрії: особливості, небезпека і перспективи / Л.В. Савченкова, О.Д. Немятих. - С.4-10.
Іванова, Н. В. Патогенетичне обґрунтування застосування ліпофлавону у хворих з різними формами діабетичної ретинопатії / Н.В. Іванова, Н.Я. Ярошева. - С.11-16.
Бездітко, Н. В Фармакоекономіка: основні положення, стан та перспективи використання в офтальмології / Н.В Бездітко, П.А. Бездітко. - С.20-23.
Котвіцька, А. А. Статистичне моделювання захворюваності населення та пільг і дотацій на ліки в регіонах України / А.А. Котвіцька. - С.24-29.
Мнушко, З. М. Визначення та аналіз споживчого потенціалу ринку антигельмінтних лікарських препаратів / З.М. Мнушко, Ю.В. Попова. - С.30-34.
Харченко, Д. С. Перспективи м'якої лікарської форми на основі глюкозаміну для терапії остеоартрозу / Д.С. Харченко, С.М. Зімін, І.А. Зупанець. - С.36-38.
Експериментальні моделі церебральної ішемії у мишей: порівняльна характеристика гравітаційнгого перенавантаження та каротидної оклюзії. - С.39-43.
Дослідження ефективності антимікробної дії мазей бетазону дипропіонату на вазелиновій основі. - С.44-49.
Застосування лікарських рослин для лікування гінекологічних захворювань. - С.50-52.
Вивчення антимікробної активності фітозасобів на основі ехінацеї блідої. - С.53-56.
Россіхін, В. В. Експериментально-клінічне порівняння ефективності простатопротектора простатофіт / В.В. Россіхін, О.Г. Чистяков, С.М. Дроговоз. - С.57-60.
Експериментальне обґрунтування можливості підвищення ефективності та безпечності індометацину. - С.61-65.
Дроздова, О. О. Вплив бутаксану на перебіг експериментального перитоніту / О.О. Дроздова. - С.66-68.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

17.


    Бездітко, Н. В
    Фармакоекономіка: основні положення, стан та перспективи використання в офтальмології [Текст] / Н.В Бездітко, П.А. Бездітко // Клініч. фармація. - 2008. - Т. 12, N 2. - С. 20-23.
ДРНТІ

Рубрики: ГЛАЗНЫЕ БОЛЕЗНИ--EYE DISEASES
   ЛЕКАРСТВЕННАЯ ТЕРАПИЯ--DRUG THERAPY

   МЕДИКО-САНИТАРНОЙ ПОМОЩИ СТОИМОСТЬ--HEALTH CARE COSTS



Дод.точки доступу:
Бездітко, П.А.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

18.
Шифр: ОУ6/2009/3
   Журнал

Офтальмологический журнал : Научно-практический журнал для офтальмологов. - Одесса : Фосфен, 1946 - . - ISSN 00300675. - Виходит раз на два місяця
2009р. N 3
Зміст:
Ковальов, А. І. Метод" холодного lasik" для зниження проявів запальної реакції при корекції міопії середнього та високого ступеня / А.І. Ковальов, Н.М. Захараш. - С.4-7.
Сравнительная оценка аберраций высшего порядка при различных состояниях оптической системы глаза. - С.8-11.
Бездітко, П. А. Особливості рогівкових змін у хворих на діабетичну периферичну нейропатію / П.А. Бездітко, О.В. Заволока, М.Г. Лисенко. - С.12-14.
Кульбаба, О. Г. Вплив циклоферона на системний імунітет при комплексному лікуванні хворих на герпетичний кератит / О.Г. Кульбаба, Ю.Й. Салдан. - С.15-19.
Comparison of the efficacy of diode laser cyclophotocogulation, alone or in conjunction with avastin in the treatmentof neovascular glaucoma. - С.20-22.
Ультрасонографический контроль положения глаукомного клапанного дренажа. - С.23-26.
Коновалова, Н. В. Повышение эффективности ранней диагностики туберкулезного поражения глаз / Н.В. Коновалова. - С.27-31.
Левицкий, А. П. Влияние препарата соевых изофлавонов ЕКСО на функциональные параметры глаза и биохимические показатели сыворотки крови у больных диабетической ретинопатией / А.П. Левицкий, Ю.В. Цисельский. - С.32-35.
Олейник, Т. В. Возможность стабилизации прогрессирования и предупреждения развития непролиферативной диабетической ретинопатии у пациентов с сахарным диабетом 2 типа / Т.В. Олейник. - С.36-40.
Пасечникова, Н. В. Определение степени нарушения гематоретинального барьера при диабетической ретинопатии по данным витреальной флюоорометрии / Н.В. Пасечникова, В.А. Науменко, Н.Н. Кушнир. - С.41-44.
Завгородняя, Н. Г. Профилактика экссудативно-воспалительной реакции после факоэмульсификации катарактыц у больных сахарным диабетом / Н.Г. Завгородняя, Е.О. Костровская. - С.45-49.
Капечук, В. В. Эффективность препарата L-лизина эсцината в комплексном лечении острой сосудистой оптической нейропатии и его влияние на состояние липофильной антиоксидантной системы / В.В. Капечук, В.В. Савко. - С.50-54.
Красновид, Т. А. Тактика лечения гемофтальма с отслойкой внутренней пограничной мембраны при синдроме Терсона / Т.А. Красновид, О.С. Сидак-Петрецкая, Т.В. Наровченко. - С.55-59.
Пасечникова, Н. В. Фотодинамическое воздействие метиленового синего на культуру Escherichia coli, при его активации лазерным излучением / Н.В. Пасечникова, А.В. Зборовская, Т.Б. Кустрин. - С.60-63.
Ємченко, В. І. До питання про участь порцій косих м'язів в горизонтальних, вертикальних та ротаторних рухах очних яблук / В.І. Ємченко, Н.Г. Кирилаха. - С.64-68.
Попова, У. Р. Использование комплекса клинических и цитологических признаков в дифференциальной диагностике меланоцитарных и эпителиальных новообразований конъюнктивы сводов, век и склеры / У.Р. Попова, А.С. Буйко. - С.68-73.
Полякова, С. И. Клинико-морфологические факторы риска смерти больных эпителиальными опухолями слезной железы / С.И. Полякова. - С.74-79.
Рустамов, М. С. Состояние органа зрения у работников нефтеперерабатывающей промышленности / М.С. Рустамов. - С.80-82.
Особенности лечения хронических увеитов. - С.83-86.
Салдан, Ї. Р. Сучасний погляд на відкритокутову глаукому / Ї.Р. Салдан, Г.Г. Шепелюк. - С.87-92.
Бруцкая, Л. А. К вопросу о назначении очковой коррекции при гиперметропическом астигматизме / Л.А. Бруцкая. - С.92-93.
40-летний юбилей творческой деятельности профессора Татьяны Витальевны Крыжановской. - С.94-96.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

19.


    Бездітко, П. А.
    Особливості рогівкових змін у хворих на діабетичну периферичну нейропатію [Текст] / П.А. Бездітко, О.В. Заволока, М.Г. Лисенко // Офтальмол. журн. - 2009. - N 3. - С. 12-14.
Рубрики: ДИАБЕТИЧЕСКИЕ НЕВРОПАТИИ--DIABETIC NEUROPATHIES
   РОГОВИЦЫ БОЛЕЗНИ--CORNEAL DISEASES



Дод.точки доступу:
Заволока, О.В.; Лисенко, М.Г.
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

20.
Шифр: КУ4/2009/13/2
   Журнал

Клінічна фармація [Текст]/ Міністерство охорони здоров'я України (К.), Державний фармакологічний центр МОЗ України (К.), Національний фармацевтичний університет (Х.). - Харків : НФаУ. - ISSN 1562725X. - Виходить кожного кварталу
2009р. т.13 N 2
Зміст:
Чекман, І. С. Нанопояси: перспективи застосування у клінічній фармації / І.С. Чекман, А.О. Прискока. - С.4-8.
Нальотова, О. М. Вплив стандартної фармакотерапії та метаболітотропної терапії на стан симпатоадреналової і ренін-ангіотензинової систем у хворих на гіпертонічну хворобу, асоційовану з інсулінорезистентністю / О.М. Нальотова. - С.9-13.
Щокіна, К. Г. Досягнення та перспективи вивчення сучасних нестероїдних протизапальних засобів / К.Г. Щокіна. - С.14-19.
Гудзь, Н. І. Використання біохімічних підходів у фармацевтичній розробці перитонеальних діалізних розчинів / Н.І. Гудзь. - С.20-24.
Головенко, М. Я. Ферментативна кінетика гідролітичного розщеплення снодійного препарату "Левана ІС" в організмі мишей in vitro / М.Я. Головенко, В.Б. Ларіонов, Н.В. Овчаренко. - С.26-29.
Діагностика смертельних отруєнь амітриптиліном за результатами судово-токсикологічних досліджень. - С.30-33.
Суріков, О. О Оцінка діяльності медичних представників та визначення їх ролі у наданні фармацевтичної інформації / О.О Суріков, А.А. Котвіцька. - С.36-39.
Панфілова, Г. Л. Моделювання розробки формулярів і страхової рецептури за умов впровадження медичного страхування / Г.Л. Панфілова. - С.40-43.
Бездітко, Н. В. Фармакоекономічні аспекти медикаментозного лікування вікової макулярної дистрофії сітківки / Н.В. Бездітко, П.А. Бездітко, О.О. Пастухов. - С.44-47.
Вплив кверцетину при парентеральному введенні на функціональні показники нирок щурів з нирковою недостатністю на тлі хронічного гломерулонефриту. - С.50-53.
Гулевський, О. К. Вивчення противиразкової активності низькомолекулярної фракції крові великої рогатої худоби в залежності від стадії онтогенезу / О.К. Гулевський, О.С. Абакумова, Н.М. Моїсєєва. - С.54-58.
Єсєва, О. А. Ноотропний ефект протидіабетичного засобу діакамфу / О.А. Єсєва, С.Ю. Штриголь, С.І. Мерзлікін. - С.59-61.
Цубанова, Н. А. Дослідження можливої антигіпоксичної дії деяких спіроциклічних оксііндольних похідних 2-аміно-3-ціано-4H / Н.А. Цубанова. - С.62-64.
Сучасні аспекти створення гомеопатичних лікарських препаратів на основі продуктів бджільництва. - С.65-68.
Туляков, В. О. Хондромодулюючі властивості композиції глюкозаміну гідрохлориду з парацетамолом в умовах експериментальної дистрофії / В.О. Туляков. - С.69-72.
Правила підготовки матеріалів до публікації журналі "Клінічна фармація". - С.82.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-98 
 
Статистика
за 29.06.2024
Кількість запитів 17421
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)