На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Хунов, Ю. А.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 17
Показані документи с 1 за 17
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Пономаренко В.М., Грузева Т.С., Хунов Ю.А.
Назва : Доступність медичної допомоги як основний критерій покращення охорони здоров'я населення
Місце публікування : Укр. журн. екстремальної медицини ім. Г.О. Можаєва. - 2003. - Т. 4, № 1. - С. 5-12. (Шифр УУ6/2003/4/1)
ДРНТІ : 76
Предметні рубрики: ЗДРАВООХРАНЕНИЕ, УПРАВЛЕНИЕ-- PUBLIC HEALTH ADMINISTRATION
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Пономаренко В.М., Грузєва Т.С., Хунов Ю.А.
Назва : Цільові програми як механізм реалізації державної політики в охороні здоров'я
Місце публікування : Укр. мед. альм. - 2003. - Т. 6, № 1. - С. 93-99. (Шифр УУ12/2003/6/1)
ДРНТІ : 76
Предметні рубрики: ЗДРАВООХРАНЕНИЕ, ПРИОРИТЕТЫ В ЗДРАВООХРАНЕНИИ-- HEALTH PRIORITIES
УКРАИНА-- UKRAINE
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Хунов Ю.А.
Назва : Актуальні проблеми вдосконалення медичного обслуговування сільських жителів
Місце публікування : Вісн. соц. гігієни та організації охорони здоров'я України. - 2003. - № 1. - С. 17-21. (Шифр ВУ14/2003/1)
ДРНТІ : 76
Предметні рубрики: СЕЛЬСКОГО НАСЕЛЕНИЯ ЗДОРОВЬЕ-- RURAL HEALTH
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Медведовська Н.В., Хунов Ю.А.
Назва : Основні тенденції кадрового забезпечення та визначення його прогнозної потреби в регіональній системі охорони здоров'я
Місце публікування : Вісн. соц. гігієни та організації охорони здоров'я України. - 2003. - № 2. - С. 60-65. (Шифр ВУ14/2003/2)
ДРНТІ : 76
Предметні рубрики: ЗДРАВООХРАНЕНИЯ КАДРЫ-- HEALTH MANPOWER
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Хунов Ю.А., Шор Н.А., Андреєва І.В., Іоффе І.В.
Назва : Рання діагностика та профілактика гострого післяопераційного панкреатиту у хворих з проривною виразкою дванадцятипалої кишки
Місце публікування : Клініч. хірургія. - 2005. - N 11/12. - С. 101. (Шифр КУ5/2005/11/12)
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Хунов Ю.А., Шор Н.А., Андреева И.В., Жаданов В.И.
Назва : Операция Гартмана при острой толстокишечной непроходимости ректосигмоидного отдела
Місце публікування : Харк. хірургіч. шк. - 2006. - N 1. - С. 92-94. (Шифр ХУ5/2006/1)
Знайти схожі

7.

Назва журналу :Український медичний альманах -2006р. т.9,N 1
Цікаві статті :
Акулинин В.Н. Эффективность антраля в лечении хронической патологии печени у больных с терапевтически резистентной шизофренией/ В.Н. Акулинин, Г.С. Рачкаускас (стр.7-11.)
Антипова С.В. Эффективность антраля как средства коррекции состояния липопероксидации у больных раком тела матки/ С.В. Антипова (стр.12-15.)
Бабенко М.Н. Биохемилюминисцентный анализ антидотной активности координационного соединения германия с никотинамидом при остром отравлении динитроортокрезолом/ М.Н. Бабенко (стр.16-19.)
Бабенко А.Д. Ефективність амізону в лікуванні хворих на хронічний гіпертрофічний гінгівіт та його вплив на концентрацію прозапальних цитокінів (ІЛ-1бета та ФНПальфа) у крові із ясен / А.Д. Бабенко (стр.20-24.)
Бабкина Е.П. О выявленных ошибках в диагностике и лечении при травме грудной клетки и органов брюшной полости/ Е.П. Бабкина (стр.25-27.)
Баскаков І.М. Вплив ломефлоксацину та циклоферону на динаміку клінічної симптоматики та інтерферонів статус при лікуванні хворих на черевний тиф/ І.М. Баскаков, Г.С. Вафакулова (стр.28-30.)
Стан АПУД-системи легенів, уражених пухлинним процесом (стр.31-32.)
Морфологические изменения в печени крыс после моделирования травмы в эксперименте (стр.33-35.)
Веселовская З.Ф. Динамика изменений центрального поля зрения у больных с непролиферативной диабетической ретинопатией (с и без отека макулярной области) на фоне применения норваска/ З.Ф. Веселовская, Н.Н. Веселовская (стр.36-38.)
Сучасні проблеми водозабезпечення населення Луганської області та деякі перспективні шляхи їх вирішення (стр.38-39.)
Высоцкая А.Л. К вопросу терапии угревой болезни у женщин/ А.Л. Высоцкая (стр.40-43.)
Гудзенко А.П. Мерчандайзинг в аптеке: теоретические и практические аспекты/ А.П. Гудзенко, О.Д. Немятых, В.В. Андрущенко (стр.44-47.)
Гусаківська О.В. Вплив антралю на клініко-імунологічні показники у жінок, хворих на хронічний сальпінгоофорит хламідійної етіології/ О.В. Гусаківська (стр.48-50.)
Дзюба Г.А. Зависимость функционального состояния печени от длительности гормональной терапии у больных с генитальным эндометриозом/ Г.А. Дзюба, И.П. Крохмаль (стр.51-52.)
Опыт лечения больных с осложненными формами синдрома диабетической стопы (стр.53-55.)
Ерошенко И.В. Особенности современного лечения железодефицитной анемии у детей/ И.В. Ерошенко, В.Н. Буряк, Н.С. Ханкевич (стр.55-56.)
Жабоедов Г.Д. Психофизиологические аспекты фоторефракционной кератэктомии/ Г.Д. Жабоедов, В.И. Красуцкий, О.В. Петренко (стр.57-59.)
Зельоний І.І. Вплив імунофану на вміст прозапальних цитокинів (ІЛ-1бета, ФНПальфа) у хворих на бешиху з гнійно-запальними ускладненнями при хірургічному лікуванні/ І.І. Зельоний (стр.59-62.)
Иванова Л.Н. Эффективность антраля при лечении ликвидаторов последствий аварии на Чернобыльской АЭС/ Л.Н. Иванова (стр.63-66.)
Комарова О.Б. Порівняльний вплив диклофенаку та Диклобрю на розвиток гастропатій у хворих на остеоартроз/ О.Б. Комарова, Ю.Г. Бурмак, В.Б. Ковальов (стр.67-68.)
Крохмаль И.П. Значение уровня хорионического гонадотропина в материнской сыворотке крови для диагностики задержки развития плода/ И.П. Крохмаль, Г.А. Дзюба, С.Н. Манищенков (стр.69-71.)
Крутиков Е.С. Влияние антагонистов кальциевых каналов на некоторые показатели клеточного иммунитета в условиях in vitro/ Е.С. Крутиков, В.А. Цветков, Т.Ф. Полищук (стр.71-74.)
Круглова О.В. Вплив антралю на рівень "середніх молекул" у сироватці крові хворих на хронічний некалькульозний холецистит, сполучений з дисбіозом кишечника/ О.В. Круглова (стр.75-76.)
Кутько И.И. Влияние энтеросорбции и антраля на показатели энргетического обмена и уровень "средних молекул" у больных параноидной шизофренией/ И.И. Кутько, В.М. Фролов, Г.С. Рачкаускас (стр.77-82.)
Куцина Г.О. Вплив антралю та лізорну на стан системи антиоксиднтного захисту у хворих з синдромом хронічної втоми на тлі хронічного некалькульозного холециститу/ Г.О. Куцина (стр.83-85.)
Логинов Ф.В. Краниометрическая характеристика нижней челюсти и ее образований/ Ф.В. Логинов (стр.86-87.)
Лоскутова І.В. Вплив антралю та амізону на інтерфероногенез у хворих на тяжкі та ускладнені форми вітряної віспи/ І.В. Лоскутова (стр.88-91.)
Патогенетическое обоснование применения препарата серта в комплексной терапии женщин с хроническими воспалительными заболеваниями гениталий (стр.91-96.)
Луговсков А.Д. Анализ эколого-гигиенической ситуации и заболеваемость вирусным гепатитом А в промышленном регионе/ А.Д. Луговсков (стр.96-99.)
Матьоха Т.В. Зміни інтерферонового статусу організму в процесі використання жінками внутрішньоматкового контарцептиву/ Т.В. Матьоха (стр.99-102.)
Рання діагностика гострого гематогенного остеомієліту у дітей (стр.103-104.)
Мудра В.М. Ефективність амізону в комбінації з імунофаном при корекції мукозального імунітету ротової порожнини у хворих на генералізований пародонтит, які підлягають дентальній імплантації/ В.М. Мудра (стр.105-108.)
Нестеренко З.В. Диагностика, лечение и профилактика острых респираторных заболеваний у детей/ З.В. Нестеренко (стр.109-111.)
Нишкумай О.И. Особенности лечения сердечно-сосудистых заболеваний у женщин перименопаузального периода с остеопенией/ О.И. Нишкумай (стр.112-113.)
Орехов А.А. Морфогенез репарации ран мягких тканей послеампутационной культи на уровне бедра/ А.А. Орехов (стр.114-117.)
Пащенко В.В. Структура болевого синдрома/ В.В. Пащенко, Т.Н. Кузнецова, И.М. Романенко (стр.118-119.)
Подсевахина С.Л. Стан клітинного та гуморального імунітету у хворих на первинний та вторинний пієлонефрит/ С.Л. Подсевахина (стр.120-121.)
Прихода И.В. Влияние длительной терапии амиодароном на выживание у больных с тяжелой хронической систолической сердечной недостаточностью/ И.В. Прихода, Е.Б. Брежнева (стр.122-124.)
Сакович В.Н. Лечение больных с помутнениями роговицы после перенесенного герпетического кератита/ В.Н. Сакович (стр.124-126.)
Абу Хаматтах Саламех Сулейман Саламех. Вплив комбінації антралю та глутаргіну на стан системи антиоксидантного захисту у хворих на хронічний некалькульозний холецистит, сполучений з пептичною виразкою дванадцятипалої кишки/ Хаматтах Саламех Сулейман Саламех Абу (стр.126-128.)
Семенина Г.Б. До питання про механізми формування акушерських втрат у першому триместрі вагітності/ Г.Б. Семенина (стр.129-131.)
Исходы лечения пострадавших с вертебро-краниальной травмой (стр.131-134.)
Сергиенко А.Н. Различие уровней фактора роста эндотелия сосудов в стекловидном теле при витрео-ретинальных пролиферативных процессах/ А.Н. Сергиенко (стр.134-136.)
Сокол Е.Б. Уровень фибронектина, криопреципитирующая активность фибронекина и фибринолитическая активность криоглобулинов у больных циррозом печени/ Е.Б. Сокол (стр.136-139.)
Скороходов А.П. Психоневрологические нарушения у лиц с перенесенной легкой черепно-мозговой травмой/ А.П. Скороходов, А.Н. Сергиенко, А.В. Дунаев (стр.139-141.)
Терьошин В.О. Вплив антралю на показники енергетичного метаболізму у хворих на гострий тонзиліт бактеріальної етіології на тлі хронічної гепатобілірної патології/ В.О. Терьошин (стр.141-143.)
Терьошина І.Ф. Вплив реамберину на стан макрофагальної фагоцитуючої системи у хворих на параноїдну шизофренію, які підлягають профілактиці рецидивів/ І.Ф. Терьошина (стр.144-146.)
Тонкопряд И.В. Влияние лечебного плазмафереза и экстракорпорального ультрафиолетового облучения крови на состояние метсного клеточного иммунитета у больных хроническим обструктивным заболеванием легких профессиональной этиологии/ И.В. Тонкопряд, Л.Л. Филипченко, Р.В. Рубцов (стр.147-149.)
Ефективність комбінації антралю та фітопрепаратів в комплексі медичної реабілітації хворих на хронічний вірусний гепатит С, сполучений із хронічним некалькульозним холециститом (стр.150-157.)
Харченко В.В. Вплив антралю на показники імунного та метаболічного гомеостазу у хворих на хронічний токсичний гепатит/ В.В. Харченко (стр.157-160.)
Харченко Н.В. Вплив антралю на стан системи антиоксидантного захисту у хворих на хронічний некалькульозний холецистит на тлі вторинного імунодефіциту/ Н.В. Харченко, В.М. Фролов, І.В. Санжаревська (стр.160-162.)
Хунов Ю.А. Вплив антралю та амізону на показники пероксидації ліпідів та рівень "середніх молекул" у хворих з тяжким перебігом хірургічної інфекції/ Ю.А. Хунов, І.І. Зельоний (стр.162-164.)
Ципкун А.Г. Характеристика Th1-регуляторного цитокіну при хронічних гепатитах у дітей/ А.Г. Ципкун, В.С. Березенко, Б.В. Донський (стр.165-167.)
Харченко Н.В. Вплив антралю на показники ліпопероксидації у хворих із хронічним алкогольним гепатитом/ Н.В. Харченко, К.А. Шаповалов (стр.167-169.)
Хаустова Е.А. Роль психотерапии в лечении метаболического синдрома Х/ Е.А. Хаустова, Е.Ю. Жабенко (стр.170-173.)
Шаповалова И.А. Оценка эффективности антраля и амизона при повторных ангинах вирусно-бактериальной этиологии у детей и подростков, проживающих в условиях экологически неблагоприятных регионов/ И.А. Шаповалова (стр.174-175.)
Якушенко А.А. Клиническая эффективность антраля у больных хроническим некалькулезным холециститом, сочетанным с хроническим гастродуоденитом/ А.А. Якушенко (стр.176-178.)
Яловчук А.В. Викладання питань дитячої дієтетики лікарям сімейної медицини в загальному об'ємі їх післядипломної підготовки/ А.В. Яловчук (стр.178-179.)
Ермоленко Т.А. Сочетание трансдермального экстрадиол-геля с внутриматочной системой, содержащей левоноргестрел-вариант заместительной гормональной терапии/ Т.А. Ермоленко, К.П. Тумасян, А.М. Татарова (стр.180-181.)
The hydroxyapatite ceramics with cultivated mesenchymal cells in the implantation into the bone defects (стр.182-185.)
Boyko E.N. Sclerotizing polycystic ovary, oncologic aspects of this pathology/ E.N. Boyko, E.P. Gnatko, M.A. Mynayluta (стр.186.)
Lakovenko N.A. Features of clinical current of specific intra-uterine infections of newborn children/ N.A. Lakovenko, M.I. Kogutnitskaja (стр.186.)
Yu Vovk O. The individual anatomic variability of the foramen magnum sizes of the human skull in depends on age/ Vovk O. Yu (стр.187.)
Korzhan V.A. Age-dependent features of human falx cerebri structure and its neurovascular formatios/ V.A. Korzhan (стр.187.)
Lonska O.P. The influence of the new adamantane derivatives on the rat's physical endurance in the conditions of hemic hypoxia/ O.P. Lonska (стр.188.)
Pogorila I. Sociopsychophysiological approach for student's health investigation/ I. Pogorila, A. Melnik (стр.188.)
Skuryatina N.G. Characteristics of endocrine state of young women with cervical diseases/ N.G. Skuryatina (стр.189.)
Valitova I.A. Differentiated approach to pharmacotherapy at cardiovascular pathology, complicated by insulin resistance/ I.A. Valitova, V.Y. Berenfus, R.A. Vepritsky (стр.189-190.)
Korzhan V.A. The historical preconditions of the doctrine about individual anatomic variability/ V.A. Korzhan, J. Kumar (стр.190-192.)
Zaharenko N. Adaptation features of cardiovascular system of pregnant women - working women of a railway transportation/ N. Zaharenko (стр.192.)
Бойчук И.М. Группировка амблиопий различного генеза по состоянию бинокулярных и монокулярных зрительных функций/ И.М. Бойчук (стр.193-198.)
Жабоедов Г.Д. Применение антраля и амизона в офтальмологической практике (обзор литературы и собственные данные)/ Г.Д. Жабоедов, А.М. Петруня (стр.198-202.)
Звягина Т.В. Применение статинов при хронической сердечной недостаточности/ Т.В. Звягина, Н.А. Глинская (стр.203-208.)
Кардиопротекция и нефропротекция при подагре: современное состояние вопроса (стр.209-213.)
Пасечникова Н.В. Клинико-биохимическое обоснование применения препарата "Липофлавон" у больных возрастной катарактой после операции экстракции катаракты и имплантации иол/ Н.В. Пасечникова, Р.А. Горшкова (стр.214-218.)
Пивоварова О.А. Патогенетические аспекты нарушения эндобронхиальных механизмов неспецифической реактивности и функции внешнего дыхания у больных метаболическим синдромом: обзор литературы/ О.А. Пивоварова (стр.219-221.)
Резніченко Н.О. Алергійні, автоімунні та запальні порушення при кандидозі / Н.О. Резніченко (стр.222-226.)
Савченкова Л.В. Фармакология и перспективы клинического применения биофлавоноидов/ Л.В. Савченкова, И.П. Белоусова, Т.В. Афонина (стр.227-232.)
Сорокин Ю.Н. Возможности антиоксидантной терапии при рассеянном склерозе: ІІ. Средства и методы неметаболической антиоксидантной терапии/ Ю.Н. Сорокин (стр.233-237.)
Кутько И.И. Рецензия на монографию: Александровский Ю.А.,Чехонин В.П. Клиническая иммунология пограничных психических расстройств. - М.: ГЭОТАР-Медиа, 2005. - 256 с./ И.И. Кутько, В.М. Фролов, Г.С. Рачкаускас (стр.238-242.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Назва журналу :Український медичний альманах -2006р. т.9,N 1
Цікаві статті :
Акулинин В.Н. Эффективность антраля в лечении хронической патологии печени у больных с терапевтически резистентной шизофренией/ В.Н. Акулинин, Г.С. Рачкаускас (стр.7-11.)
Антипова С.В. Эффективность антраля как средства коррекции состояния липопероксидации у больных раком тела матки/ С.В. Антипова (стр.12-15.)
Бабенко М.Н. Биохемилюминисцентный анализ антидотной активности координационного соединения германия с никотинамидом при остром отравлении динитроортокрезолом/ М.Н. Бабенко (стр.16-19.)
Бабенко А.Д. Ефективність амізону в лікуванні хворих на хронічний гіпертрофічний гінгівіт та його вплив на концентрацію прозапальних цитокінів (ІЛ-1бета та ФНПальфа) у крові із ясен/ А.Д. Бабенко (стр.20-24.)
Бабкина Е.П. О выявленных ошибках в диагностике и лечении при травме грудной клетки и органов брюшной полости/ Е.П. Бабкина (стр.25-27.)
Баскаков І.М. Вплив ломефлоксацину та циклоферону на динаміку клінічної симптоматики та інтерферонів статус при лікуванні хворих на черевний тиф/ І.М. Баскаков, Г.С. Вафакулова (стр.28-30.)
Стан АПУД-системи легенів, уражених пухлинним процесом (стр.31-32.)
Бойко В.В. Морфологические изменения в печени крыс после моделирования травмы в эксперименте/ В.В. Бойко, Н.Н. Удербаев, А.Э. Миловидова (стр.33-35.)
Веселовская З.Ф. Динамика изменений центрального поля зрения у больных с непролиферативной диабетической ретинопатией (с и без отека макулярной области) на фоне применения норваска/ З.Ф. Веселовская, Н.Н. Веселовская (стр.36-38.)
Современные проблемы водоснабжения населения Луганской области и некоторые перспективные пути их решения (стр.38-39.)
Высоцкая А.Л. К вопросу терапии угревой болезни у женщин/ А.Л. Высоцкая (стр.40-43.)
Гудзенко А.П. Мерчандайзинг в аптеке: теоретические и практические аспекты/ А.П. Гудзенко, О.Д. Немятых, В.В. Андрущенко (стр.44-47.)
Гусаківська О.В. Вплив антралю на клініко-імунологічні показники у жінок, хворих на хронічний сальпінгоофорит хламідійної етіології/ О.В. Гусаківська (стр.48-50.)
Дзюба Г.А. Зависимость функционального состояния печени от длительности гормональной терапии у больных с генитальным эндометриозом/ Г.А. Дзюба, И.П. Крохмаль (стр.51-52.)
Опыт лечения больных с осложненными формами синдрома диабетической стопы (стр.53-54.)
Ерошенко И.В. Особенности современного течения железодефицитных анемий у детей/ И.В. Ерошенко, В.Н. Буряк, Н.С. Ханкевич (стр.55-56.)
Жабоедов Г.Д. Психофизиологические аспекты фоторефракционной керагэктомии/ Г.Д. Жабоедов, В.И. Красуцкий, О.В. Петренко (стр.57-58.)
Зеленый И.И. Влияние иммунофана на содержание провоспалительных цитокинов (ИЛ-1бета, ФНОальфа) у больных рожей с гнойно-воспалительными осложнениями при хирургическом лечении/ И.И. Зеленый (стр.59-62.)
Иванова Л.Н. Эффективность антраля при лечении ликвидаторов последствий аварии на Чернобыльской АЭС/ Л.Н. Иванова (стр.63-66.)
Комарова О.Б. Порівняльний вплив диклофенаку та диклобрю на розвиток гастропатій у хворих на остеоартроз/ О.Б. Комарова, Ю.Г. Бурмак, В.Б. Ковальов (стр.67-68.)
Крохмаль И.П. Значение уровня хорионического гонадотропина в материнской сыворотке крови для диагностики задержки развития плода/ И.П. Крохмаль, Г.А. Дзюба, С.Н. Манищенков (стр.69-70.)
Крутиков Е.С. Влияние антагонистов кальциевых каналов на некоторые показатели клеточного иммунитета в условиях in vitro/ Е.С. Крутиков, В.А. Цветков, Т.Ф. Полищук (стр.71-74.)
Круглова О.В. Вплив антралю на рівень "середніх молекул" у сироватці крові хворих на хронічний некалькульозний холецистит, сполучений з дисбіозом кишечника/ О.В. Круглова (стр.75-76.)
Кутько И.И. Влияние энтеросорбции и антраля на показатели энергетического обмена и уровень "средних молекул" у больных параноидной шизофренией/ И.И. Кутько, В.М. Фролов, Г.С. Рачкаускас (стр.77-82.)
Куцина Г.О. Вплив антралю та лізорму на стан системи антиоксидантного захисту у хворих з синдромом хронічної втоми на тлі хронічного некалькульозного холециститу/ Г.О. Куцина (стр.83-85.)
Логвинов Ф.В. Краниометрическая характеристика нижней челюсти и ее образований/ Ф.В. Логвинов (стр.86-87.)
Лоскутова І.В. Вплив антралю та амізону на інтерфероногенез у хворих на тяжкі та ускладнені форми вітряної оспи/ І.В. Лоскутова (стр.88-90.)
Патогенетическое обоснование применения препарата Серта тм в комплексной терапии женщин с хроническими воспалительными заболеваниями гениталий (стр.91-95.)
Луговсков А.Д. Анализ эколого-гигиенической ситуации и заболеваемость вирусным гепатитом Ф в промышленном регионе/ А.Д. Луговсков (стр.96-98.)
Матьоха Т.В. Зміни інтерферонового статусу організму в процесі використання жінками внутрішньоматкового контрацептиву/ Т.В. Матьоха (стр.99-102.)
Рання діагностика гострого гематогенного остеомієліту у дітей (стр.103-104.)
Мудра В.М. Ефективність амізону в комбінації з імунофаном при корекції мукозального імунітету ротової порожнини у хворих на генералізований пародонтит, які підлягають дентальній імплантації/ В.М. Мудра (стр.105-108.)
Нестеренко З.В. Диагностика, лечение и профилактика острых респираторных заболеваний у детей/ З.В. Нестеренко (стр.109-111.)
Нишкумай О.И. Особенности лечения сердечно-сосудистых заболеваний у женщин перименопаузального периода с остепенией/ О.И. Нишкумай (стр.112-113.)
Орехов А.А. Морфогенез репарации ран мягких тканей послеампутационной культи на уровне бедра/ А.А. Орехов (стр.114-117.)
Пащенко В.В. Структура болевого синдрома/ В.В. Пащенко, Т.Н. Кузнецова, И.М. Романенко (стр.118-119.)
Подсевахина С.Л. Состояние клеточного и гуморального иммунитета у больных первичным и вторичным пиелонефритом/ С.Л. Подсевахина (стр.120-121.)
Прихода И.В. Влияние длительной терапии амиодароном на выживание у больных с тяжелой хронической систолической сердечной недостаточностью/ И.В. Прихода, Е.Б. Брежнева (стр.122-123.)
Сакович В.Н. Лечение больных с помутнениями роговицы после перенесенного герпетического кератита/ В.Н. Сакович (стр.124-125.)
Абу Хаматтах Саламех Сулейман Саламех. Вплив комбінації антралю та глутаргіну на стан системи антиоксидантного захисту у хворих на хронічний некалькульозний холецистит, сполучений з пептичною виразкою дванадцятипалої кишки/ Хаматтах Саламех Сулейман Саламех Абу (стр.126-128.)
Семенина Г.Б. До питання про механізми формування акушерських втрат у першому триместрі вагітності/ Г.Б. Семенина (стр.129-130.)
Исходы лечения пострадавших с вертеброкраниальной травмой (стр.131-133.)
Сергиенко А.Н. Различие уровней фактора роста эндотелия сосудов в стекловидном теле при витреоретинальных пролиферативных процесса/ А.Н. Сергиенко (стр.134-135.)
Сокол Е.Б. Уровень фибронектина, криопреципитирующая активность фибронектина и фибринолитическая активность криоглобулинов у больных циррозом печени/ Е.Б. Сокол (стр.136-138.)
Скороходов А.П. Психоневрологические нарушения у лиц с перенесенной легкой черепно-мозговой травмой/ А.П. Скороходов, В.В. Пащенко, А.В. Дунаев (стр.139-140.)
Терьошин В.О. Вплив антралю на показники енергетичного метаболізму у хворих на гострий тонзиліт бактеріальної етіології на тлі хронічної гепатобіліарної патології/ В.О. Терьошин (стр.141-143.)
Терьошина І.Ф. Вплив реамберину на стан макрофагальної фагоцитуючої системи у хворих на параноїдну шизофренію, які підлягають профілактиці рецидивів/ І.Ф. Терьошина (стр.144-146.)
Тонкопряд И.В. Влияние лечебного плазмафереза и экстракорпорального ультрафиолетового облучения крови на состояние местного клеточного иммунитета у больных хроническим обструктивным заболеванием легких профессиональной этиологии/ И.В. Тонкопряд, Л.Л. Филипченко, Р.В. Рубцов (стр.147-149.)
Ефективність комбінації антралю та фітопрепаратів в комплексі медичної реабілітації хворих на хронічний вірусний гепатит С, сполучений із хронічним некалькульозним холециститом (стр.150-156.)
Харченко В.В. Вплив антралю на показники імунного та метаболічного гомеостазу у хворих на хронічний токсичний гепатит/ В.В. Харченко (стр.157-159.)
Харченко Н.В. Вплив антралю на стан системи антиоксидантного захисту у хворих на хронічний некалькульозний холецистит на тлі вторинного імунодефіциту/ Н.В. Харченко, В.М. Фролов, І.В. Санжаревська (стр.160-161.)
Хунов Ю.А. Вплив антралю та амізону на показники пероксидації ліпідів та рівень "середніх молекул" у хворих з тяжким перебігом хірургічної інфекції/ Ю.А. Хунов, І.І. Зєльоний (стр.162-164.)
Ципкун А. Характеристика Th1-регуляторного цитокіну при хронічних гепатитах у дітей/ А. Ципкун, В.С. Березенко, Б.В. Донський (стр.165-166.)
Харченко Н.В. Вплив антралю на показники ліпопероксидації у хворих із хронічним алкогольним гепатитом/ Н.В. Харченко, К.А. Шаповалов (стр.167-169.)
Хаустова Е.А. Роль психотерапии в лечении метаболического синдрома Х/ Е.А. Хаустова, Е.Ю. Жабенко (стр.!70-173.)
Шаповалова И.А. Оценка эффективности антраля и амизона при повторных ангинах вирусно-бактериальной этиологии у детей и подростков, проживающих в условиях экологически неблагоприятных регионов/ И.А. Шаповалова (стр.174-175.)
Якушенко А.А. Клиническая эффективность антраля у больных хроническим некалькулезнм холециститом, сочетанным с хроническим гастродуоденитом/ А.А. Якушенко (стр.176-177.)
Яловчук А.В. Викладання питань дитячої дієтики лікарям сімейної медицини в загальному об'ємі їх післядипломної підготовки/ А.В. Яловчук (стр.178-179.)
Ермоленко Т.А. Сочетание трансдермального эстрадиол-геля с внутриматочной системой, содержащей левоноргестрел - вариант заместительной гормональной терапии/ Т.А. Ермоленко, К.П. Тумасян, А.М. Татарова (стр.180-181.)
The hydroxyapatite ceramics with cul tivated mesenchymal cells in the implantation into bone defects (стр.182-185.)
Boyko E.N. Sclerotizing polycystic ovary, oncologic aspects of this pathology/ E.N. Boyko, E.P. Gnatko, M.A. Mynayluta (стр.186.)
Lakovenko N.A. Features of clinical current of specific intra-uterine infections of newborn children/ N.A. Lakovenko, M.I. Kogutnitskaja (стр.186.)
Vovk O.Yu. The individual anatomic variability of the foramen magnum sizes of the human skull in depends on age/ O.Yu. Vovk (стр.187.)
Korzhan V.A. Age-dependent features of human falx cerebri structure and its neurovascular formations/ V.A. Korzhan (стр.187.)
Lonska O.P. The influence of the new adamantane derivatives on the rat's physical endurance in the conditions of hemic hyroxia/ O.P. Lonska (стр.188.)
Pogorila I. Sociopsychophysiological approach for student's health investigation/ I. Pogorila, A. Melnik (стр.188.)
Skuryatina N.G. Characteristics of endocrine state of young women with cervical diseases/ N.G. Skuryatina (стр.189.)
Valitova I.A. Differentiated approach to pharmacotherapy at cardiovascular pathology, complicated by insulin resistance/ I.A. Valitova, V.Y. Berenfus, R.A. Vepritsky (стр.189-190.)
Korzhan V.A. The historical preconditions of the doctrine about individual anatomic variability/ V.A. Korzhan, Jasvinder Kumar (стр.190-191.)
Zaharenko N. Adaptation features of cardiovascular system of pregnant women - working women of a railway transportation/ N. Zaharenko (стр.192.)
Бойчук И.М. Группировка амблиопий различного генеза по состоянию бинокулярных и монокулярных зрительных функций / И.М. Бойчук (стр.193-198)
Жабоедов Г.Д. Применение антраля и амизона в офтальмологической практике (обзор литературы и собственные данные)/ Г.Д. Жабоедов, А.М. Петруня (стр.198-202.)
Звягина Т.В. Применение статинов при хронической сердечной недостаточности / Т.В. Звягина, Н.А. Глинская (стр.203-208.)
Кардиопротекция и нефропротекция при подагре: современное состояние вопроса (стр.209-213.)
Пасечникова Н.В. Клинико-биохимическое обоснование применения препарата Липофлавон у больных возрастной катарактой после операции экстракции катаракты и имплантации ИОЛ/ Н.В. Пасечникова, Р.А. Горшкова (стр.214-218.)
Пивоварова О.А. Патогенетические аспекты нарушений эндобронхиальных механизмов неспецифической реактивности и функции внешнегодыхания у больных метаболическим синдромом: обзор литературы/ О.А. Пивоварова (стр.219-221.)
Резніченко Н.О. Алергійні, автоімунні та запальні порушення при кандидозі/ Н.О. Резніченко (стр.222-226.)
Савченкова Л.В. Фармакология и перспективы клинического применения биофлавоноидов/ Л.В. Савченкова, И.П. Белоусова, Т.В. Афонина (стр.227-232.)
Сорокин Ю.Н. Возможности антиоксидантной терапии при рассеянном склерозе: II. средства и методы неметаболической антиоксидантной терапии/ Ю.Н. Сорокин (стр.233-237.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Хунов Ю.А., Зельоний І.І.
Назва : Вплив антралю та амізону на показники пероксидації ліпідів та рівень "середніх молекул" у хворих з тяжким перебігом хірургічної інфекції
Місце публікування : Укр. мед. альм. - 2006. - Т. 9, N 1. - С. 162-164. (Шифр УУ12/200/9/1)
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Медична освіта -2010р.,N 2
Цікаві статті :
Матеріали Всеукраїнської навчально-наукової конференції з міжнародною участю "Впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу у ВМ(Ф)НЗ України: результати, проблеми та перспективи" 20-21 травня 2010 року (стр.7-159)
Сучасний стан кадрової політики у галузі охорони здоров’я , З. М. Митник, М. В. Банчук (стр.7-10)
Подальші шляхи розвитку вищої медичної освіти України , В. В. Лазоришинець, М. В. Банчук (стр.10-17)
Стан та перспективи розвитку наукових досліджень у вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладах та закладах післядипломної освіти, підпорядкованих Міністерству охорони здоров’я україни , В. В. Лазоришинець, Л. Г. Розенфельд (стр.18-20)
Прийняття Етичного кодексу лікаря України та його значення для вищої медичної школи , В. В. Лазоришинець, Ю. І. Кундієв (стр.21-22)
Лазоришинець В. В. Робота вищої медичної школи та науки під час епідемії пандемічного гриппу/ В. В. Лазоришинець, Л. Г. Розенфельд, О. П. Волосовець (стр.23-27)
Ковальчук Л. Я. Новітні шляхи вдосконалення підготовки фахівців у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського/ Л. Я. Ковальчук (стр.27-30)
Ковальчук Р. Л. Ліцензування та акредитація: забезпечення якості освіти/ Р. Л. Ковальчук, М. М. Телеки (стр.31-33)
Банчук М. В. Кореляційний аналіз поточної та підсумкової успішності студентів-медиків і показників сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та атестатів про середню освіту/ М. В. Банчук, В. П. Марценюк, О. О. Стаханська (стр.34-42)
Волосовець О. П. Професійна підготовка дитячого лікаря: від "навчання на все життя" до "навчання через все життя"/ О. П. Волосовець, І. Є. Булах (стр.43-46)
Вітенко І. С. Особливості та стан підготовки до видання навчальної літератури для вищих медичних навчальних закладів України/ І. С. Вітенко (стр.47-49)
Ковальчук Л. Я. Досвід впровадження семестрового комплексного тестового іспиту в Тернопільському державному медичному університеті імені І. Я. Горбачевського/ Л. Я. Ковальчук (стр.50-59)
Москаленко В. Ф. Досвід навчання студентів за європейською кредитно-трансферною системою в НМУ імені О.О. Богомольця як основа для підвищення якості медичної освіти/ В. Ф. Москаленко, О. П. Яворовський, Л. І. Остапюк (стр.60-63)
Вороненко Ю. В. Стан медичної освіти – очевидність глибокого реформування й неочевидність шляхів вирішення проблем/ Ю. В. Вороненко, О. П. Мінцер (стр.63-65)
Казаков В. М. П’ятирічний досвід впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу на медичних факультетах Донецького національного медичного університету: проблеми та перспективи/ В. М. Казаков, О. М. Талалаєнко, М. Б. Первак (стр.65-68)
Результати впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу в Національному фармацевтичному університеті , В. П. Черних, І. С. Гриценко (стр.69-72)
Чекман І. С. Науково-методичні аспекти викладання основ нанофармакології студентам медичних факультетів/ І. С. Чекман (стр.73-74)
Перспективи запровадження кредитно-модульної системи навчання за спеціальністю 7.110106 "Стоматологія" , В. М. Ждан, В. М. Бобирьов (стр.75-78)
Організація навчання за кредитно-модульною системою на базі інфекційної клініки , М. А. Андрейчин, Н. Ю. Вишневська (стр.79-82)
Концепція та методологічні принципи удосконалення підготовки лікарів медико-профілактичного профілю , О. М. Біловол, В. М. Лісовий (стр.82-85)
Досвід впровадження кредитно-модульної системи при викладанні клінічної імунології та алергології , В. М. Бобирьов, Л. А. Муляр (стр.86-88)
Досвід впровадження кредитно-модульної системи на кафедрі радіології , І. П. Вакуленко, М. Б. Первак (стр.89-91)
Вітенко І. С. Впровадження кредитно-модульної системи навчання в процес викладання медичної психології у вищих медичних навчальних закладах ІV рівня акредитації: переваги і проблеми/ І. С. Вітенко, Л. М. Гуменюк (стр.91-93)
Способи вдосконалення індивідуальної роботи лікарів-інтернів , Л. В. Глушко, Н. В. Чаплинська (стр.94-96)
Гуменюк О. М. Педагогічний аналіз впливу особистого досвіду майбутнього лікаря на розвиток суб’єктивних характеристик комунікативного простору "лікар-пацієнт"/ О. М. Гуменюк, С. Б. Цюра, В. В. Гуменюк (стр.96-99)
Про напрямки удосконалення якості підготовки студентів , Г. В. Дзяк, Т. О. Перцева (стр.100-101)
Проблеми ефективного впровадження КМСОНП в медичних ВНЗ , В. М. Запорожан, В. Й. Кресюн (стр.102-104)
Зіменковський Б. С. Дослідження ефективності запровадження кредитно-модульної системи організації навчального процессу/ Б. С. Зіменковський, М. Р. Гжегоцький, І. І. Солонинко (стр.104-106)
Івченко В. К. Перспективні напрями поліпшення якості навчання в інтернатурі/ В. К. Івченко, Ю. І. Налапко (стр.107-109)
Проблеми підготовки лікарів-хірургів на етапі післядипломної освіти , І. В. Іоффе, Н. А. Шор (стр.109-111)
Проблеми впровадження Болонської конвенції в навчальному просторі України , Л. Я. Ковальчук, А. Д. Беденюк (стр.111-116)
Колесник Ю. М. Болонський процес та шляхи покращання рівня підготовки фахівців/ Ю. М. Колесник, Ю. М. Нерянов (стр.117-119)
Лісовий В. М. Якість освіти в контексті Болонського процесу: реалії та перспективи/ В. М. Лісовий, В. А. Капустник (стр.120-123)
Проблеми та перспективи впровадження кредитно-модульної системи навчання в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського , І. Р. Мисула, Г. Я. Загричук (стр.123-127)
Мінцер О. П. Роль інформаційних технологій на етапах реформування медичної освіти/ О. П. Мінцер (стр.128-130)
Основні пріоритети міжнародної діяльності Івано-Франківського Національного медичного університету: реалії та перспективи , Є. М. Нейко, Л. В. Глушко (стр.130-132)
Никоненко О. С. Впровадження модульних технологій організації навчання у практику післядипломної освіти/ О. С. Никоненко, С. Д. Шаповал, С. М. Дмитрієва (стр.132-133)
Побудова самостійної роботи студентів відповідно до європейських стандартів , О. О. Притуло, Н. В. Проніна (стр.134-135)
Особливості системи навчання студентів 4 і 5 курсів міжнародного факультету на кафедрі акушерства й гінекології в умовах кредитно-модульної системи , Ю. О. Талалаєнко, Є. Д. Мірович (стр.136-137)
Сучасний погляд на систему підготовки інтернів із хірургії на хірургічній кафедрі , П. Д. Фомін, Є. М. Шепетько (стр.138-140)
Хвисюк О. М. Нова форма післядипломної освіти лікарів – дистанційна освіта на сторінках журналу/ О. М. Хвисюк, В. Г. Марченко, В. Й. Целуйко (стр.140-142)
Нові технології удосконалення самостійної роботи студентів на кафедрі внутрішньої медицини № 1 , М. І. Швед, Л. П. Боднар (стр.143-145)
Нове положення про атестацію лікарів: перший досвід запровадження та міркування з удосконалення , М. В. Гребенник, О. М. Масик (стр.146-148)
Шумко Б. І. Роль самостійної роботи студентів у вивченні онкології за кредитно-модульною системою на медичному факультеті/ Б. І. Шумко, Л. Я. Федонюк (стр.148-150)
Семеренко А. О. Психолого-педагогічні основи активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів/ А. О. Семеренко (стр.150-151)
Стубайло Т. С. Розвиток економічного мислення у майбутнього лікаря-психіатра (деякі аспекти підготовки фахівців в інтернатурі)/ Т. С. Стубайло, К. В. Аймедов, В. А. Пахмурний (стр.152-153)
Ходорчук А. Я. Компетентнісний підхід до підготовки фахівця у вищому навчальному закладі/ А. Я. Ходорчук, Т. С. Стубайло (стр.154-156)
Ходорчук А. Я. Системний підхід до організації самостійної роботи студентів – важлива складова компетентнісного підходу до формування фахівця у ВНЗ/ А. Я. Ходорчук, Т. С. Стубайло (стр.157-159)
До 70-річчя з дня народження Озара Петровича Мінцера (стр.160-161)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іоффе І. В., Шор Н. А., Андреєва І. В. , Хунов Ю. А. , Зельоний І. І. , Жаданов В. І.
Назва : Проблеми підготовки лікарів-хірургів на етапі післядипломної освіти
Місце публікування : Мед. освіта: наук.-практ. журн./ МОЗ України, ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського (Т.), Київська мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. - Тернопіль: Укрмедкнига, 2010. - N 2. - С. 109-111. - ISSN 16812751 (Шифр МУ7/2010/2). - ISSN 16812751
Знайти схожі

12.

Назва журналу :Український медичний альманах -2012р. т.15,N 3
Цікаві статті :
Бабінець Л. C. Оцінка стану імунного статусу та показників вітамінів групи в при хронічному панкреатиті/ Л. C. Бабінець, Ю. В. Коваль, О. І. Криськів (стр.7-8)
Петруня А. М. Прогнозирование течения диабетической ретинопатии/ А. М. Петруня, Б. Н. Маньковский, А. В. Спектор (стр.9-10)
Розробка та валідація методик контролю якості оригінальної субстанції нооксин , Н. Ю. Бевз, С. В. Колісник (стр.11-14)
Бибик Е. Ю. Оценка показателей гуморального звена иммунитета после хронического воздействия ионизирующего излучения и пищевых добавок/ Е. Ю. Бибик, Д. А. Мороз, А. Ю. Берест (стр.15-17)
Антонян І. М. Вивчення морфоструктури сім’яників щурів під впливом стовбурових клітин на моделі вторинного андрогенного дефіциту/ І. М. Антонян, І. В. Волчік, Ю. Б. Лар’яновська (стр.18-23)
Бикадоров В.І. Функціональний стан макрофагальної фагоцитуючої системи у хворих на хронічний некалькульозний холецистит на тлі синдрому екологічного імунодефіциту/ В. І. Бикадоров (стр.24-27)
Блажеєвський М. Є. Вольамперометричне визначення кодеїну в лікарських формах у вигляді N-оксиду, одержанного за допомогою калій гідрогенпероксомоносульфату/ М. Є. Блажеєвський, Я. Ю. Анацька, О. П. Кисіль (стр.28-30)
Блажеєвський М.Є. Кінетико-спектрофотометричне визначення ацетилхоліну/ М. Є. Блажеєвський, Л. С. Криськів (стр.31-33)
Бондаренко О.О. Показники макрофагальної фагоцитуючої системи у хворих на хронічний панкреатит, сполучений з ожирінням/ О. О. Бондаренко (стр.34-37)
Комбинированная терапия в амбулаторном контроле артериальной гипертензии у лиц старших возрастных групп , Ю. Г. Бурмак, В. Б. Ковалев (стр.38-39)
Lingua Latina - Per aspera ad astra. (Латинский язык - Через тернии к звездам) , О. Ф. Власова, А. С. Иванов (стр.40-44)
Гаврилюк А. О. Зв'язок між вірусним навантаженням та важкістю некро-запальних і фібротичних змін печінки у хворих на хронічні вірусні гепатити/ А. О. Гаврилюк, В. О. Туманський, Н. О. Пентюк (стр.45-48)
Изменения в системе циклических нуклеотидов СВ4+-лимфоцитов под влиянием бактериальных токсинов , И. С. Гайдаш, B. Л. Русалов (стр.49-51)
Оцінка ефективності комбінованого фітозасобу бонджигару в медичній реабілітації хворих на хронічний вірусний гепатит С з синдромом часткового внутрішньопечінкового холестазу , Т. П. Гарник, Я. А. Соцька (стр.52-57)
Гевоян С. Р. Дослідження впливу супозиторіїв з ліпофільним екстрактом пилка квіткового на перебіг експериментального травматичного простатит/ С. Р. Гевоян, Г. В. Зайченко (стр.58-62)
Возможности лучевых методов диагностики при инородных телах глазницы , А. А. Грицай, Н. Н. Лысых (стр.63-64)
Вплив циклоферону на цитокіновий профіль крові та продукцію прозапальних цитокінів в культурах мононуклеарів периферійної крові хворих на хронічний тонзиліт , В. Р. Деменков, В. М. Фролов (стр.65-69)
Демидов В. М. Нітратергічні патогенетичні механізми діабетичної полінейропатії/ В. М. Демидов, С. М. Демидов (стр.70-74)
Изучение ранних вегетативных признаков ацетонемического синдрома у детей , И. Б. Ершова, Т. Ф. Осипова (стр.75-76)
Журавель І. О. Визначення якісного складу та кількісного вмісту цукрів та органічних кислот в сировині родини імбирні/ І. О. Журавель (стр.77-78)
Зєльоний І. І. Показники цитокінового профілю крові у хворих на рецидивуючу бешиху при застосуванні фітозасобу "Immunoxel" в періоді медичної реабілітації/ І. І. Зєльоний (стр.79-82)
Камінський В. Я. Оцінка функціонального стану хроматину нейтрофільних гранулоцитів у пацієнтів із хронічною хворобою нирок, гломерулонефритом/ В. Я. Камінський (стр.83-85)
Клімочкина О. М. Продукція стабільних метаболітів оксиду азоту та супероксиддисмутази в умовах різного стану опіатних рецепторів в клітинах з індукованим апоптозом/ О. М. Клімочкина, Н. О. Сухоставська (стр.86-88)
Клітинська О. В. Аналіз стану тканин пародонта у школярів міста Ужгорода/ О. В. Клітинська, В. С. Мельник, О. М. Ступницька (стр.89-90)
Клочков О. Є. Вплив урсолізину в комбінації з препаратом артишока Гепар-ПОС на показники системи інтерферону у хворих на хронічний токсичний гепатит на тлі туберкульозу легень/ О. Є. Клочков, Н. Б. Губергріц (стр.91-94)
Козленко Т. В. Показники кардіогемодинаміки, мікрогемоциркуляції та первинного гемостазу у хворих на гіпертонічну хворобу у сполученні з виразковою хворобою дванадцятипалої кишки/ Т. В. Козленко (стр.95-96)
Усенко В. О. Деякі показники гемодинаміки та мікрециркуляції у хворих на хронічний бронхіт у поєднанні з пептичною виразкою дванадцятипалої кишки/ В. О. Усенко (стр.96-97)
Стан прозапальної та протизапальної цитокінових ланок у хворих на хронічну серцеву недостатність та хронічну хворобу нирок з анемією різного ступеня тяжкості , П. Г. Кравчун, Н. Г. Риндіна (стр.98-100)
Лісова Г. В. Вплив тівортіну на показники фагоцитарної активності моноцитів у хворих на хронічний гломерулонефрит в поєднанні з ішемічною хворобою серця/ Г. В. Лісова (стр.101-104)
Левченко Н. В. Гистологическое строение мыщелковых хрящей нижней челюсти крыс разного возраста после применения циклофосфана и циклоферона/ Н. В. Левченко (стр.105-107)
Овчаренко В. В. Макро-, мікроорганізація будови селезінки статевозрілих щурів під впливом хронічної гіпертермії екстремального ступеню вираженності/ В. В. Овчаренко (стр.108-110)
Факторы, определяющие адсорционно-реологические свойства крови при псориатическом артрите , Л. В. Лукашенко, О. В. Делятин (стр.111-113)
Ефективність комбінації реамберину та циклоферону в корекції порушень метаболізму оксиду азоту у хворих на параноїдну шизофренію з терапевтичною резистентністю , Н. О. Марута, Г. С. Рачкаускас (стр.114-118)
Маційчук О. П. Дослідження фенольного складу листків та квітів подорожнику великого та подорожнику ланцетолистого/ О. П. Маційчук (стр.119-121)
Оценка ближайших и отдаленных результатов комплексного лечения хронических колостазов у детей , А. Г. Момотов, Г. А. Литвинов (стр.122-124)
Мусієнко К. С. Дослідження ефірної олії квіток бирючини звичайної/ К. С. Мусієнко, В. С. Кисличенко (стр.125-127)
Насиров М. Я. Особенности иммунологического статуса у больных с различными заболеваниями желудка/ М. Я. Насиров, Э. В. Набиева (стр.128-130)
Натальченко Г. И. Вторичный антифосфолипидный синдром при системной красной волчанке у подростков/ Г. И. Натальченко (стр.131-135)
Нерянова Ю. Н. Опыт применения трудотерапии в комплексном лечении головокружения у больных с дисциркуляторной энцефалопатией/ Ю. Н. Нерянова, Л. B. Кузьменко (стр.136-138)
Нестеренко З. В. Синдром гипермобильности суставов как один из феноменов дисплазии соединительной ткани: механизм формирования клинических симптомов/ З. В. Нестеренко (стр.139-141)
Орлова В. Д. Липополисахарид-индуцированный синтез цитокинов IL-6 и IL-4 мононуклеарными лейкоцитами у больных хронической легочной и хронической сердечной недостаточностью и длительным стажем табакокурения/ В. Д. Орлова, А. А. Хренов (стр.142-143)
Пеннер В. А. Комбинированный метод лечения энцефалопатии/ В. А. Пеннер, О. Ю. Рыбалка, А. П. Коваленко (стр.144-147)
Пересадин Н. А. Константин Паустовский: медицинские аспекты биографии и творческого наследия замечательного писателя (к 120-летию со дня рождения)/ Н. А. Пересадин, В. М. Фролов (стр.148-158)
Немятих О. Д. Вивчення впливу рецептурних компонентів на функціонально-технологічні властивості пектинових драглів в препараті "Афлуфіт"/ О. Д. Немятих (стр.159-162)
Погоріляк Р. Ю. Кадрові ресурси охорони здоров’я Закарпатської області/ Р. Ю. Погоріляк (стр.163-164)
Пустовой А. Ю. Метаболический статус пациентов с черепно-мозговой травмой/ А. Ю. Пустовой (стр.165-167)
Распутіна Л. В. Ступінь коморбідності та його прогностичне значення у хворих з поєднаним перебігом хронічного обструктивного захворювання легень та гіпертонічної хвороби/ Л. В. Распутіна (стр.168-171)
Рублевська Н. І. Закономірності формування здоров’я дітей, які зазнають впливу ксенобіотиків повітря/ Н. І. Рублевська (стр.172-174)
Савченкова Л. В. Дослідження впливу кріоактивованого порошку аронії чорноплідної на стан вуглеводного обміну у тварин з гіпокінетичним стресом/ Л. В. Савченкова, М. С. Акімова (стр.175-177)
Сак А. Е. Изменения связи тел позвонков в условиях экспериментальной гиперкинезии и межпозвонкового остеохондроза/ А. Е. Сак, Н. Н. Сак (стр.178-180)
Кожные поражения, обусловленные неадекватной местной терапией , Л. П. Свербиненко, Н. В. Волошина (стр.181-182)
Соколова Н. А. Показники системи антиоксидантного захисту у хворих на стеатогепатит на тлі хронічного обструктивного захворювання легень пилової етіології при застосуванні комбінації ліволіну форте та галавіту в амбулаторних умовах/ Н. А. Соколова (стр.183-187)
Терешин В. А. Концентрация циркулирующих иммунных комплексов и их молекулярный состав у больных хроническим некалькулезным холециститом на фоне ожирения при применении современного кремнезёмного энтеросорбента аэросила ("Белый уголь")/ В. А. Терешин, А. С. Иванов, Р. А. Нужный (стр.188-190)
Топоркова О.А. Восстановление работоспособности спортсменов/ О. А. Топоркова (стр.191-192)
Торопчин В. І. Показники клітинної ланки імунітету у хворих з неалкогольним стеатогепатитом на тлі синдрому хронічної втоми в динаміці медичної реабілітації при застосуванні ангигомотоксичних препаратів/ В. І. Торопчин (стр.193-198)
Трофименко О. М. Вплив комбінації фітозасобів інтеллану та бонджигару на концентрацію циклічних нуклеотидів (цАМФ та цГМФ) у крові хворих на стеатоз печінки, поєднаний з хронічним некалькульозним холециститом на тлі синдрому підвищеної стомленості/ О. М. Трофименко (стр.199-203)
Івченко А. В. Оптимізація регенерації кісткової тканини при лікуванні переломів довгих кісток кінцівок у хворих на цукровий діабет/ А. В. Івченко (стр.204-206)
Носкова А. В. Влияние производных барбитуровой кислоты на структурно-функциональное состояние мыщелкового хряща и резца нижней челюсти белых крыс разного возраста/ А. В. Носкова (стр.207-209)
Труфанов Е. А. Взаимосвязь между возрастом начала болезни Паркинсона и скоростью прогрессирования заболевания/ Е. А. Труфанов (стр.210-213)
Упир Д. В. Розробка збору для лікування інфекційних захворювань легень та туберкульозу/ Д. В. Упир, А. В. Мартинов, В. С. Кисличенко (стр.214-215)
Хомутянська Н. І. Малярія: клініко-епідеміологічна характеристика в сучасних умовах, діагностика, лікування, профілактика (клінічна лекція)/ Н. І. Хомутянська, В. М. Фролов (стр.216-221)
Хунов Ю. А. Вплив сучасного кремнезьомного ентеросорбенту "Біле вугілля" на концентрацію циркулюючих імунних комплексів та їх фракційний склад у хворих з тяжким перебігом хірургічної інфекції/ Ю. А. Хунов (стр.222-224)
Черкасов Е. В. Структурні зміни тимуса при експериментальній опіковій хворобі у щурів за умов її лікування шляхом внутрішньовенної інфузії HAES- LX-5%/ Е. В. Черкасов (стр.225-230)
Черкасова B. C. Вплив сучасного ентеросорбенту "Біле вугілля" на показники системи глутатіону при лікуванні хворих на герпесвірусну інфекцію/ B. C. Черкасова (стр.231-234)
Шаповалова І. О. Оцінка ефективності комбінації фітозасобів артіхолу та імуноплюсу в медичній реабілітації хворих на хронічний токсичний гепатит, сполучений з хронічним некалькульозним холециститом на тлі ожиріння/ І. О. Шаповалова (стр.235-238)
Применение комбинированного индивидуального эндопротеза для замещения постогнестрельного дефекта нижней челюсти , В. А. Шевчук, Р. С. Назарян (стр.239-241)
Шлюсар О. І. Вольтамперометричне визначення левомепромазину у вигляді S-оксиду, одержаного за допомогою пероксомоносульфату/ О. І. Шлюсар, М. Є. Блажеєвський, О. П. Кисіль (стр.242-244)
Юрченко Н. С. Хромато-мас-спектрометричне дослідження етилацетатно-спиртової фракції трави Asperula humifusa (M.В.) Bess, (Galium humifusum Bieb.)/ Н. С. Юрченко, Т. В. Ільїна, A. M. Ковальова (стр.245-246)
Ярутіна H. M. Сторінки історії Луганського обласного медичного училища/ H. M. Ярутіна, Є. Ю. Шутов (стр.247-248)
Волошин В. М. Вивчення мінливості форми селезінки щурів в нормі та після інгаляційного впливу епіхлоргідрину/ В. М. Волошин (стр.251-252)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Хунов Ю. А.
Назва : Вплив сучасного кремнезьомного ентеросорбенту "Біле вугілля" на концентрацію циркулюючих імунних комплексів та їх фракційний склад у хворих з тяжким перебігом хірургічної інфекції
Місце публікування : Укр. мед. альм: Науково-практичний журнал. - Луганськ: ЛугДМУ, 2012. - Т. 15, N 3. - С. 222-224 (Шифр УУ12/2012/15/3)
Знайти схожі

14.

Назва журналу :Хірургія Донбасу -2012р. т.1,N 1
Цікаві статті :
Івченко В. К. Роль ГЗ "Луганский государственный медицинский университет" в становлении хирургической службы Луганской области/ В. К. Івченко (стр.7-9.)
Фомін П. Д. Зміни функціонального стану серцево-судинної системи при абдомінальному сепсисі/ П. Д. Фомін, Р. І. Сидорчук, Л. П. Сидорчук (стр.10-14.)
Ничитайло М. Е. Современные аспекты хирургической тактики при ятрогенных повреждениях внепеченочных желчных протоков во время лапароскопической холецистэктомии/ М. Е. Ничитайло (стр.15-18.)
Хунов Ю. А. Вплив сучасного кремнезьомного ентеросорбенту аеросіл ("біле вугілля")на показники фагоцитарної активності моноцитів у хворих з тяжким перебігом хірургічної інфекції в комплексі хірургічного лікування/ Ю. А. Хунов (стр.19-23.)
Демидов В. М. Клініко-теоретичне обгрунтування методичних аспектів ранньої діагностики гострого панкреатиту/ В. М. Демидов, С. М. Демидов (стр.24-33.)
Іоффе І. В. Імунні порушення у хворих з поєднаними гастродуоденальними виразками та їх корекція в ході хірургічного лікування/ І. В. Іоффе, В. М. Фролов (стр.34-38.)
Сидорчук Л. І. Mікробіота порожнини товстої кишки у спленектомованих білих щурів/ Л. І. Сидорчук (стр.39-45.)
Интра- и послеоперационные санации брюшной полости в комплексном лечении больных с острым распространенным перитонитом , Р. В. Бондарев, А. А. Орехов (стр.46-50.)
Удосконалення діагностичного алгоритму і лікувальної тактики при ексудативному отиті у дітей , С. А. Левицька, І. Й. Сидорчук (стр.51-54.)
Андреева И. В. Некоторые морфологические предпосылки образования грыж запирательного канала/ И. В. Андреева, Н. Р. Каспари (стр.55-60.)
Структура і клінічні особливості черепно-мозкової травми в луганській області , А. Л. Победьонний, Ф. Т. Соляник (стр.61-63.)
Zhuravlova Iu. P. Biomechanical properties of cerebral falx and tentorium cerebelli of human dura mater in adult human/ Iu. P. Zhuravlova, Yu. N. Vovk (стр.64-68.)
Андреева И. В. Грыжи поясничной области (обзор литературы)/ И. В. Андреева, С. А. Карчевский (стр.69-76.)
Метастаз рака почки в позвоночник. Одномоментное удаление первичной опухоли и спондилэктомия. Случай из практики , А. И. Швец, В. К. Ивченко (стр.77-83.)
Случай протезирования нижней полой вены при хирургическом лечении опухоли забрюшинного пространства , П. В. Мирошниченко, В. Н. Коротков (стр.84-87.)
Особенности использования интерактивных методов обучения на кафедрах хирургического профиля , И. В. Иоффе, А. В. Алєксеев (стр.88-90.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Назва журналу :Хірургія Донбасу -2013р. т.2,N 4
Цікаві статті :
Experimental study of surgical pattients' status severity scoring systems use , P. D. Fomin, R. I. Sydorchuk (стр.5-7.)
Фомін П. Д. Структурно-морфологічні зміни стравоходу хворих із ахалазією/ П. Д. Фомін, Л. О. Стеченко, A. K. Курбанов (стр.8-12.)
Пылаева Н. Ю. Рестриктивная тактика гемотрансфузионной терапии при операциях на аорте и магистральных сосудах/ Н. Ю. Пылаева (стр.13-15.)
Хунов Ю. А. Патогенетичні підходи до лікування гострого деструктивного панкреатиту/ Ю. А. Хунов (стр.16-20.)
Результати хірургічного лікування гострокровоточивого раку шлунка , П. Д. Фомін, П. В. Іванчов (стр.21-28.)
Стець М. М. Етапний підхід у комплексному лікуванні хворих з обтураційною непрохідністю товстої кишки/ М. М. Стець (стр.29-31.)
Клініко-епідеміологічні особливості спалаху сальмонельозної інфекції у Буковинському регіоні , А. С. Сидорчук, Н. А. Богачик (стр.32-35.)
Сидорчук Л. І. Видовий склад, популяційний рівень та мікроекологічні показники мікробіоти порожнини товстої кишки експериментальних тварин з гострим перитонітом через 6 годин моделювання/ Л. І. Сидорчук (стр.36-41.)
Использование альпростадила в лечении трофических язв голени при хронической венозной недостаточности , И. В. Иоффе, П. В. Мирошниченко (стр.42-46.)
Результати бактеріологічного дослідження гнійних ран м'яких тканин , І. В. Іоффе, В. В. Потій (стр.47-49.)
Зєльоний І. І. Вплив препарату, бурштинової кислоти на рівень циркулюючих імунних комплексів та їх молекулярний склад у хворих після перенесеної холецистектомії з застосуваннням лапароскопічної техніки/ І. І. Зєльоний (стр.50-55.)
Орехов А. А. Морфогенез спаек при спаечной болезни органов брюшной полости/ А. А. Орехов, Р. В. Бондарев (стр.56-63.)
Чрескожное чреспеченочное наружно-внутреннее дренирование у больных с механической желтухой опухолевого генеза , М. А. Надирашвили, В. Н. Кононов (стр.64-66.)
Стрюков Д. А. Синтез белка в печени после ее облучения терапевтической дозой при телегамматерапии/ Д. А. Стрюков, А. А. Виноградов (стр.67-69.)
Лапароскопическая холецистэктомия у больных с бессимптомным спаечным процессом, ранее перенесших оперативные вмешательства на органах брюшной полости , Р. В. Бондарев, А. А. Орехов (стр.70-73.)
Синтез и биологическая активность новых производных пирролил мочевин , Д. В. Коваль, М. В. Воевудский (стр.74-80.)
Одуд A. M. Распространенность артериальной гипертензии и некоторых других факторов риска кардиоваскулярных осложнений среди жителей г. Луганск/ A. M. Одуд, А. Г. Гуков, С. Н. Тыць (стр.81-84.)
Алиева А. А. Микроскопические особенности реагирования надпочечных желез в нагревающем микроклимате с возможностью фармакологической коррекции/ А. А. Алиева, Е. Ю. Бибик (стр.85-89.)
Гангрена Фурнье. Обзор литературы с описанием собственного клинического случая , И. И. Зелёный, Д. Н. Афонин (стр.90-94.)
Постернак Г. И. Осложнения интубации трахеи/ Г. И. Постернак, Н. А. Вартанова (стр.95-97.)
Сокирко С. В. Успешное лечение ножевого ранения брюшной полости с повреждением внутренних органов и брюшного отдела аорты/ С. В. Сокирко, Д. А. Пензов, А. А. Мирошниченко (стр.98-99.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Хунов Ю. А.
Назва : Вплив сучасного кремнезьомного ентеросорбенту аеросіл ("біле вугілля")на показники фагоцитарної активності моноцитів у хворих з тяжким перебігом хірургічної інфекції в комплексі хірургічного лікування
Місце публікування : Хірургія Донбасу: науково-практичний журнал. - Луганськ: ЛугДМУ, 2012. - Т. 1, N 1. - С. 19-23. (Шифр ХУ7/2012/1/1)
Знайти схожі

17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Хунов Ю. А.
Назва : Патогенетичні підходи до лікування гострого деструктивного панкреатиту
Місце публікування : Хірургія Донбасу: науково-практичний журнал. - Луганськ: ЛугДМУ, 2013. - Т. 2, N 4. - С. 16-20. (Шифр ХУ7/2013/2/4)
Знайти схожі

 
Статистика
за 03.07.2024
Кількість запитів 24063
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)