На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Ткачук, О. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 161
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ткачук С.С., Пішак В.П., Мислицький В.Ф., Ткачук О.В.
Назва : Особливості взаємодії мелатоніну та бета-ендофінергічних систем гіпоталамуса в регуляції стрес-реактивності в щурів із синдромом пренатального стресу
Місце публікування : Буковин. мед. вісн. - 2002. - Т. 6, № 3. - С. 194 - 197. (Шифр БУ5/2002/6/3)
ДРНТІ : 76.03.53
Предметні рубрики: ГИПОТАЛАМУС-- HYPOTHALAMUS
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ткачук О.В.
Назва : Особливості реагування бета-ендорфінергічної системи мозку на тимічні пептиди в самців із пренатальним стрес-синдромом
Місце публікування : Буковин. мед. вісн. - 2003. - Т. 7, № 1/2. - С. 147-150. (Шифр БУ5/2003/7/1/2)
ДРНТІ : 76.29.51
Предметні рубрики: СТРЕСС-- STRESS
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ткачук О.В.
Назва : Особливості функціональних взаємовідносин між серотонінінергічними системами лімбіко-гіпоталамічних структур мозку та вилочковою залозою в щурів з пренатальним стрес-синдромом
Місце публікування : Клініч. та експерим. патологія. - 2004. - Т. 3, № 1. - С. 82-84. (Шифр КУ27/2004/3/1)
ДРНТІ : 76.29.51
Предметні рубрики: СТРЕСС-- STRESS
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ткачук О.В.
Назва : особливості процесів ліпопероксидації та антиоксидантного захисту у загруднинній залозі щурів із пренатальним стрес-синдромом
Місце публікування : Наук. вісн. Ужгород. ун-ту. - 2004. - Вип. 23. - С. 29-31. (Шифр НУ7/2004/Вип. 23)
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ткачук О.В., Мислицький В.Ф., Данилюк А.В., Злотар О.В.
Назва : Особливості функціональної взаємодії гіпоталамо-гіпофізарно-тиреоїдної системи й пролактину з загрудинною залозою в самців щурів із синдромом пренатального стресу
Місце публікування : Буковин. мед. вісн. - 2004. - Т. 8, № 3-4. - С. 288-290. (Шифр БУ5/2004/8/3/4)
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Філіпова Л.О., Олійник І.Ю., Ткачук О.В.
Назва : Вплив солей свинцю на стан систем фібринолізу й протеолізу в загрудинній залозі
Місце публікування : Буковин. мед. вісн. - 2004. - Т. 8, № 3-4. - С. 325-326. (Шифр БУ5/2004/8/3/4)
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ткачук О.В.
Назва : Особливості впливу тимічних пептидів на стан фібрино- та протеолітичної активності в структурах мозку щурів із синдромом пренатального стресу
Місце публікування : Клініч. та експерим. патологія. - 2004. - Т. 3, № 3. - С. 85-89. (Шифр КУ27/2004/3/3)
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ткачук О.В., Мислицький В.Ф.
Назва : Вплив гострого та хронічного іммобілізаційного стресу на реакцію біоамінвмісних структур тимуса контрольних та пренатально стресованих самців щурів
Місце публікування : Клініч. та експерим. патологія. - 2004. - Т. 3, № 4. - С. 73-76. (Шифр КУ27/2004/3/4)
Знайти схожі

9.

Назва журналу :Клінічна та експериментальна патологія -2004р. т.3,N 2/Ч.1 «Тез. доп. IV Нац. конгр. патофізіологів України з міжнар. участю»
Цікаві статті :
Костюк П.Г. Іони кальцію у функції мозку - від фізіології до патології/ П.Г. Костюк (стр.3-4.)
Мойбенко О.О. Система оксиду азоту та патологія серця / О.О. Мойбенко (стр.4-5.)
Пішак В.П. Хронобіологія: досягнення і перспективи розвитку/ В.П. Пішак (стр.6-7.)
Психологическая составляющая состояния здоровья человека в современных условиях (стр.7-10.)
Резніков О.Г. "Програмування" неспадкової функціональної патології в ранньому онтогенезі: причини і механізми/ О.Г. Резніков (стр.10-12.)
Крыжановский Г.Н. Дизрегуляционная патология в системе медико-биологических наук/ Г.Н. Крыжановский; Г.Н. Крыжановський (стр.12-14.)
Шуба М.Ф. Фармако-біофізична характеристика міоцитів артерій при експериментальній гіпертензії/ М.Ф. Шуба, І.Б. Філіппов, М.І. Хархун (стр.15-16.)
Биць Ю.В. Роль вікових особливостей енергетичного обміну та системи еластолізу судинної стінки в розвитку ангіопатій/ Ю.В. Биць, О.В. Атаман, В.Є. Досенко (стр.17-20.)
Дмитрієва А.В. Стабільний мітохондріальний фактор, який вивільнюється під час реперфузії, - дослідження природи та впливу на міокард і судини/ А.В. Дмитрієва, В.Ф. Сагач, А.Ю. Богуславський (стр.20-22.)
Роль депо оксида азота (NO) в адаптации сердечно-сосудистой системы (стр.22-24.)
Шевчук В.Г. Вплив L-аргініну на скоротливу активність міокарда при експериментальній гіперфункції і гіпертрофії серця/ В.Г. Шевчук, Т.С. Лагодич (стр.24-26.)
Нещерет О.П. Інсулін і серцево-судинні ураження: можливі патогенетичні механізми/ О.П. Нещерет (стр.26-28.)
Генетическая детерминированность механизмов артериальной гипертензии и ее значение для планирования прогнозирования врачебных вмешательств (стр.28-30.)
Особливості клітинної смерті кардіоміоцитів при аноксії - реоксигенації (стр.30-32.)
Пархоменко А.Н. Использование метаболически активного препарата корвитина у больных острым инфарктом миокарда: влияние на ближайший и отдаленный прогноз/ А.Н. Пархоменко, С.Н. Кожухов, А.А. Мойбенко (стр.32-34.)
Потіха Н.Я. Обмін ацетилхоліну в миокарді статевонезрілих щурів з експериментальним гіпотиреозом/ Н.Я. Потіха, В.В. Файфура (стр.35-36.)
Особливості впливу антикоагулянтів на коронарний резерв і гемодинамічні особливості перебігу гострого інфаркту міокарда (стр.36-38.)
Хара М.Р. Холінергічні реації серця щурів різної статі в умовах адреналінової міокардіодистрофії/ М.Р. Хара (стр.39-40.)
Березнякова М.Є. Стан серцево-судинної діяльності під впливом оксибутирату натрію при ішемії і реперфузії міокарда/ М.Є. Березнякова (стр.41-43.)
Боровкова С.О. Порушення мікроциркуляції в судинах нижніх кінцівок у хворих на синдром діабетичної стопи/ С.О. Боровкова, А.Г. Іфтодій (стр.43-45.)
Гарбузова В.Ю. Вивчення рівня кальцію в судинній стінці за умов D-вітамінної інтоксикації і корегуючих впливів/ В.Ю. Гарбузова, О.І. Матлай, О.К. Самусь (стр.45-47.)
Клименко М.О. Скорочувальна функція серця під впливом Тіазоліламідетану/ М. О. Клименко, М. І. Василенко (стр.45-47.)
Котюжинска С.Г. Порівняльні ефекти впливу оксиду азоту ендогенного та екзогенного походження на систему гемостазу/ С.Г. Котюжинская (стр.47-49.)
Охріменко Н.В. Участь деяких метаболічних зрушень в міокарді в патогенезі катехоламінових уражень/ Н.В. Охріменко, О.П. Нещерет, І.В. Гончар (стр.49-51.)
Баланс эйкозаноидов в крови при экспериментальном инфаркте миокарда (стр.51-53.)
Вплив модифікації фосфоліпідного складу мембран на реактивність серця до дії стресорних факторів (стр.53-55.)
Вплив нових активаторів АТФ-чутливих калієвих каналів на окиснювальне фосфорилування мітохондрій in vitro (стр.55-57.)
Василенко М.І. Гіпертермічне прекондиціювання серця та аритмогенез/ М.І. Василенко, А.Г. Портниченко, О.О. Мойбенко (стр.57-59.)
Гончар І.В. Метаболічні передумови катехоламінових пошкоджень міокарда при цукровому діабеті/ І.В. Гончар, О.П. Нещерет, Н.В. Охріменко (стр.59-61.)
Боднар Р.Я. Процеси вільнорадикального окиснення ліпідів та білків і їх корекція у хворих на інфаркт міокарда, асоційований з гіперурикемією/ Р.Я. Боднар (стр.61-62.)
Морфофункциональная характеристика кровеносного русла тазовой конечности при воздействии низкоинтенсивного лазерного излучения (стр.63-64.)
Кореляція індексів спонтанного та індукованого апоптозу з субпопуляційним складом мононуклеарів крові у хворих з хронічною ішемічною хворобою серця (стр.65.)
Выявление и оценка депо оксида азота (NO) в сосудах головного мозга (стр.65-67.)
Вивчення чутливості феніларсиноксид-індукованого відкриття мітохондріальної пори в серці старих щурів та за умов впливу на них інтервальних гіпоксичних тренувань (стр.67-69.)
Гарбузова В.Ю. Вплив ангіопротекторів на вміст продуктів пероксидного окиснення ліпідів у стінках кровоносних судин за умов гіпервітамінозу D і гіперадреналінемії/ В.Ю. Гарбузова, Р.Ф. Наумко, О.В. Атаман (стр.69-71.)
Даценко В.В. Механізми формування вазомоторних реакцій при гострій ішемії міокарда/ В.В. Даценко, В.Б. Павлюченко, О.О. Мойбенко (стр.72-74.)
Ткаченко М.М. Вікові зміни NO-залежного механізму регуляції судинної реактивності/ М.М. Ткаченко, В.Ф. Сагач (стр.74-75.)
Юзько М.Я. Вплив активації та інгібування продукції оксиду азоту на порушення діяльності серця при ішемії -реперфузії міокарда/ М.Я. Юзько (стр.74-76.)
Структурно-метаболічні основи адаптації м'язової тканини до різних типів гіпоксії (стр.76-77.)
Протеолітичні механізми ураження легень при тяжких інтоксикаціях (стр.77-79.)
Мисула І.Р. Динаміка змін біохімічних показників крові тварин з різною реактивністю після пульмонектомії/ І.Р. Мисула, О.В. Вайда (стр.80-81.)
Богуславський А.Ю. Вплив порушення синтезу NO на скорочувальну активність та кисневу вартість роботи скелетного м'яза собаки/ А.Ю. Богуславський, В.Ф. Сагач (стр.82-83.)
Заморський І.І. Роль модуляторів серотонінергічної системи у зміні прооксидантно-антиоксидного балансу в головному мозку за умов гострої гіпоксії / І.І. Заморський (стр.84-86.)
Портниченко В.І. Два типи енергетичного метаболізму в щурів та реакція на гостру гіпоксію за умов активації калієвих каналів/ В.І. Портниченко (стр.86-88.)
Лябах К.Г. Вплив гетерогенності мітохондрій скелетного м'яза на транспорт кисню при гіпоксії навантаження/ К.Г. Лябах, Б.Л. Гавенаускас, І.М. Маньковська (стр.88.)
Kovalski J. The diagnosis of functional disturbances in interstitial lung disease (ILD)/ J. Kovalski, P. Boros, S. WesoBowski (стр.89.)
Pokorski Mieczyslaw. Ascorbate and respiration/ Mieczyslaw Pokorski (стр.89-91.)
Серебровская Т.В. Индивидуальные особенности реакций на гипоксию: современные взгляды на механизмы и прикладные аспекты/ Т.В. Серебровская (стр.91-93.)
Архипенко Ю.В. Патофизиологические аспекты новых форм адаптации к гипоксии/ Ю.В. Архипенко, Т.Г. Сазонтова (стр.94.)
Білик О.В. Вплив гіпоксії на фоні гіпертермії на біомеханічні характеристики кісток скелета білих щурів-самців старечого віку/ О.В. Білик, В.К. Рибальченко, Б.П. Романюк (стр.94-96.)
Особливості функціонального стану респіраторної, гемодинамічної та гемічної ланок кисень-транспортної системи організму дітей залежно від рівня фізичного розвитку та наявності бронхолегеневої патології (стр.96-98.)
Дослідження механізмів коливань рівня внутрішньоклітинного кальцію викликаних гіпоксією у хромафінних клітинах щура (стр.98-100.)
Гуляр С.О. Корекція гіпербаричного респіраторного синдрому в нирців за допомогою зонального впливу БІОПТРОН-поляризованного світла/ С.О. Гуляр (стр.101-103.)
Сопова І.Ю. Стан пероксидного окиснення ліпідів та антиоксидантного захисту в базальних ядрах мозку щурів за гострої гіпоксії / І.Ю. Сопова, І.І. Заморський (стр.103-105.)
Роговий Ю.Є. Вплив протефлазиду на цитокіновий профіль кріоконденсованого експірату вперше виявлених хворих на деструктивний туберкульоз легень/ Ю.Є. Роговий, М.М. Кузьмін, В.П. Шаповалов (стр.106-107.)
Моноаминергические механизмы регуляции адаптивных перестроек у животных с разной индивидуальной устойчивостью к гипоксии (стр.108-109.)
NO-залежні механізми корекції мітохондріальних дисфункцій і вмісту активних форм кисню залежно від вихідної фізіологічної реактивності за адреналінової міокардіодистрофії у щурів (стр.110-112.)
Деякі патофізіологічні аспекти розвитку гострої мезентеріальної ішемії (стр.113-114.)
Эффективность применения гипероксической составляющей в классической интервальной гипоксической тернировке (стр.115-116.)
Особливості методичного підходу при вивченні патофізіології респіраторного дистрес-синдрому дорослих (стр.116.)
Тронько М.Д. Особливості зобної ендемії і стану щитоподібної залози в дітей м.Києва/ М.Д. Тронько (стр.117-119.)
Коррекция иммуно-эндокринных нарушений при экспериментальном сахарном диабете введением гипоталамических нейропептидов (стр.120-122.)
Роль зміни кальцієвих сигналів у порушенні ноціцептивної передачі в процесі розвитку експериментального цукрового діабету (стр.123-126.)
Гладкова А.І. Реактивність чоловічих статевих клітин різних стадій розвинення до стрес-запалення/ А.І. Гладкова, М.В. Золотухіна (стр.126-127.)
Лучицький Є.В. Ендокринні аспекти розвитку клімактеричного синдрому в чоловіків/ Є.В. Лучицький (стр.127-129.)
Олійник В.А. Патофізіологічні аспекти формування ендокринного остеопорозу/ В.А. Олійник, Г.М. Терехова, В.Л. Орленко (стр.129-132.)
Калинська Л.М. Участь опіоїдних пептидів у модуляції стресорних реацій компонентів ангіотензинової та гіпофізарно-адренокортикальної систем у нормі та при ендокринних патологіях/ Л.М. Калинська (стр.132-134.)
Носенко Н.Д. Статеві особливості порушень стресової реактивності гіпоталамо-гіпофізарно-адренокортикальної системи в дорослих щурів після пренатальної дії глюкокортикоїдних гормонів/ Н.Д. Носенко (стр.135-137.)
Ковзун О.І. Пряма та непряма дія естрадіолу на глюкокортикоїдну функцію кори надниркових залоз/ О.І. Ковзун, Є.М. Грінченко, О.С. Микоша (стр.137-139.)
Полякова Л.І. Морфометричне дослідження нейроцитів секс-диморфних ядер гіпоталамуса статевозрілих щурів, що зазнали впливу гідрокортизону ацетату у пренатальному періоді/ Л.І. Полякова (стр.139.)
Експериментальна терапія порушень статевої циклічності у щурів з гіперандрогенією (стр.140-142.)
Горшунська М.Ю. Динаміка інсулінорезистентності з урахуванням глікемічного контролю у хворих на цукровий діабет типу 2 з проявами метаболічного синдрому / М.Ю. Горшунська (стр.142-146.)
Лимарєва А.А. Зміни розподілу білків у дискретних структурах мозку пренатально стресованих щурів ювенільного віку/ А.А. Лимарєва (стр.146-148.)
Лучицький В.Є. Ендокринні чинники в патогенезі псевдокрипторхізму/ В.Є. Лучицький (стр.148-150.)
Вплив социально-емоційного стресу за умов експериментального гестаційного діабету на функцію панкреатичних бета-клітин та чутливість до інсуліну в нащадків щурів лінії Вистар (стр.150-152.)
Сачинская О.В. Сравнительная оценка антипростатических эффектов сочетанного применения флутамида и низких доз эстрогенов/ О.В. Сачинская, Л.В. Чайковская, Л.И. Полякова (стр.153-154.)
Сініцин П.В. Реакція крові надниркових залоз на центральну норадренергічну стимуляцію та введення синактену у щурів за умов надлишку глюкокортикоідів у пренатальному періоді/ П.В. Сініцин (стр.154-155.)
Маковійчук А.А. Про- та антиоксидантний стан крові та тканин шлунково-кишкового тракту за умов експериментального тиреотоксикозу і гіпотиреозу / А.А. Маковійчук (стр.155-157.)
Вплив комплексного застосування екстракту підшлункової залози свиней і ліофілізованого молозива корів на перебіг експериментального цукрового діабету в щурів (стр.158-159.)
Олійник Л.Д. Статеві особливості показників ліпопероксидації та антиоксидантного захисту в деяких секс-диморфних структурах мозку щурів з пренатальним стрес-синдромом/ Л.Д. Олійник (стр.160-162.)
Дорошко В.А. Вплив статевих гормонів на інтенсивність флуоресценції моноамінів в окремих структурах мозку щурів/ В.А. Дорошко (стр.163-164.)
Тимофійчук І.Р. Вікові особливості постішемічних проокисно-антиоксидантних взаємовідносин у структурах лімбіко-гіпоталамічного комплексу щурів/ І.Р. Тимофійчук (стр.165-167.)
Ткачук О.В. Модифікація вмісту циклічних нуклеотидів у вилочковій залозі самців-щурів пренатальними стресорними впливами / О.В. Ткачук (стр.167-169.)
Коб'яков С.К. Патогенетичні механізми хронічних запальних захворювань статевих органів у чоловіків, хворих на цукровий діабет/ С.К. Коб'яков (стр.169-171.)
Функціональні зміни кровотоку у хворих на цукровий діабет та можливості ранньої радіонуклідної діагностики (стр.172-174.)
Вознесенська Т.Ю. Участь оксиду азоту в мейотичному дозріванні ооцитів мишей в нормі та за дії антиоваріальних антитіл/ Т.Ю. Вознесенська (стр.174-175.)
Система оксиду азоту та експериментальний цукровий діабет (стр.175-176.)
Абрамов А.В. Особенности влияния хронического пренатального стресса на структурно-функциональную организацию бета-ендокриноцитов/ А.В. Абрамов, М.А. Тихоновская, Ю.М. Колесник (стр.176-179.)
Юзько О.М. Нові шляхи підвищення ефективності екстракорпорального запліднення/ О.М. Юзько, А.В. Семеняк (стр.179.)
Філюк-Аджімі О.Й. Диференційований підхід до лікування хронічних запальних процесів жіночих статевих органів/ О.Й. Філюк-Аджімі (стр.180.)
Вавринчук О.М. Диференційований підхід до лапароскопічного лікування трубної безплідності/ О.М. Вавринчук, О.М. Юзько (стр.181.)
Юзько О.М. Аутоімунний оофорит при жіночій безплідності трубного походження. Чи існує проблема?/ О.М. Юзько, А.А.Хиро Махер (стр.181-182.)
Юзько О.М. Клініко-патогенетичне обґрунтування комплексної періндукційної підготовки шийки матки у вагітних жінок/ О.М. Юзько, Т.Г. Фармазей (стр.182.)
Мишуніна Т.М. Вплив мелатоніну на базальну та стрес-індуковану секрецію гормонів мозкового шару надниркових залоз інтактних щурів/ Т.М. Мишуніна (стр.183-184.)
Пастер І.П. Функціональна характеристика тканини щитоподібної залози новонароджених поросят за умов органного культивування та після ксенотрансплантації щурам з експериментальним гіпотиреозом/ І.П. Пастер, М.Д. Тронько (стр.185-187.)
Клітинні і гуморальні механізми запалення та його комбінації з опроміненням (стр.188-189.)
К+ канали і їх роль у фізіологічних і патофізіологічних процесах (стр.190-191.)
Гоженко А.І. Дизрегуляція як основа патофізіології гомеостазу/ А.І. Гоженко (стр.191-193.)
Мохорт М.А. Функціональна роль калієвих каналів у фізіологічних умовах та при патофізіологічних станах/ М.А. Мохорт, І.В. Самарська (стр.193-195.)
Вплив модифікації жирнокислотного складу мембран фосфоліпідів на процеси перекисного окиснення (стр.195.)
Кондакова А.К. Состояние показателей неспецифической эндогенной интоксикации при мочеполовом хламидиозе/ А.К. Кондакова (стр.196-197.)
Спектральный анализ вариабельности ритма сердца в модели синдрома полиорганной недостаточности у крыс (стр.198-199.)
Морфофункциональная характеристика кровеносного русла тазовой конечности при воздействии низкоинтенсивного лазерного излучения (стр.200-201.)
Механізми порушення окисних процесів у тканинах при надлишковому утворенні оксиду азоту з екзогенних попередників (стр.202-204.)
Сибірна Н.О. Дослідження рецепторного апарату сегментоядерних нейтрофілів за допомогою лектинів/ Н.О. Сибірна, Д.О. Лєсниченко, І.А. Зайцев (стр.204-206.)
Бабій В.П. Особливості механізмів еміграції лейкоцитів на слизову оболонку ротової порожнини при злоякісних пухлинах шийки і тіла матки та мієлолейкозах/ В.П. Бабій, Т.В. Корнієнко (стр.206-208.)
Патогенетичні особливості гіпербілірубінемій у новонароджених (стр.208-210.)
Сибірна Н.О. Активність різних ізоформ NO-синтази еритроцитів за умов цукрового діабету 1 типу / Н.О. Сибірна, В.А. Бурда, М.Я. Люта (стр.210-212.)
Березовский В.А. Влияние дозированной гипертермии на пассивные электрические свойства компактной костной ткани/ В.А. Березовский, О.М. Левашов, С.Л. Сафонов (стр.212-214.)
Пишнов Г.Ю. Клітинна реактивність при напруженій праці операторів керування повітряним рухом (авіадиспетчерів)/ Г.Ю. Пишнов, К.О. Апихтін, Я.В. Кудієвський (стр.214-216.)
Вплив біологічно активних добавок (лецитин, віталонг, ЕКСО та СБЖЗ) на рівень здоров'я робітниць швейного підприємства (стр.217-218.)
Кметь Т.І. Тип ацетилювання - як маркер схильності до розвитку токсичних ефектів у інфантильних щурів при комбінованій дії хлориду кадмію та нітрату натрію/ Т.І. Кметь, Л.І. Власик (стр.219-221.)
Бевзо В.В. Вміст металопротеїнів у сироватці крові щурів-пухлиноносіїв за дії фітопрепарату / В.В. Бевзо, І.Д. Николюк (стр.222-224.)
Марченко М.М. Вміст продуктів ліпопероксидації мікросомальної фракції клітин печінки щурів-пухлиноносіїв у динаміці росту карциноми Герена/ М.М. Марченко, О.В. Кеца (стр.224-227.)
Шандра О.А. Роль детермінантних утворень гіпокампа в розвитку хронічної епілептичної активності/ О.А. Шандра (стр.228-231.)
Колдунов В.В. Морфологическая характеристика нейродегенеративных изменений в тканях мозга при интрацеребральном кровоизлиянии в эксперименте/ В.В. Колдунов, В.Н. Бибикова (стр.232-233.)
Пивнева Т.А. Анализ деструкции миелиновой оболочки при действии сывороток больных рассеяным склерозом в культуре клеток мозжечка крыс/ Т.А. Пивнева, Е.В. Колотушкина, Г.Г. Скибо (стр.234-235.)
Годлевський Л.С. Перебіг рухових порушень, викликаних гіпоксіею мозку, за умов електричного подразнення (ЕП) палеоцеребелярної кори мозочка/ Л.С. Годлевський, К.І. Степаненко (стр.235-238.)
Пов'язані з подіями викликані потенціали мозку та вплив на них курсового лікування церебролізином при хворобі Паркінсона (стр.238-240.)
Кардаш А.М. Влияние слабых электромагнитных полей на клетки центральной и периферической нервной системы / А.М. Кардаш, В.Ф. Дроботько (стр.240-242.)
Макій Є. А. . Особливості моносинаптичних рефлекторних реакцій спинного мозку за умов тривалої тетанізації дорсального корінця та при системній дії 4-амінопіридину/ Є. А. Макій, О.Г. Родинський (стр.242-243.)
Оржешковський В.В. Особливості феноменів спонтанної активності м'язів при ураженні різних рівнів рухової одиниці (РО)/ В.В. Оржешковський (стр.244-245.)
Дослідження вегетативного гомеостазу в дітей з вегетативними дисфункціями за даними кардіоінтервалографії (стр.246-248.)
Годлевський Л.С. Вплив інтерферону - 2альфа на судомну активність, викликану NMDA в щурів/ Л.С. Годлевський, О.М. Ненова, В.Л. Бзіта (стр.248-250.)
Лиманський Ю.П. Акупунктурне пригнічення вісцерального болю/ Ю.П. Лиманський, З.А. Тамарова, С.О. Гуляр (стр.250-252.)
Лисяный Н.И. Нейроны и глия как регуляторные клетки иммунных реакций в мозге / Н.И. Лисяный (стр.253-255.)
Патоморфологічні аспекти ушкодження гіпокампа при моделюванні ішемії-реперфузії мозку (стр.253-255.)
Характеристика моделі ішемічного ушкодження гіпокампу in vitro (стр.255-257.)
Ткаченко В.П. Нервно-мышечная система денервированной скелетной мышцы при гипоксии / В.П. Ткаченко, В.В. Колдунов (стр.257-258.)
Старение и болезнь Паркинсона: показатели оксидативного стресса (стр.259-261.)
Лисяный Н.И. Иммунотерапия рассеянного склероза препаратами интерферона/ Н.И. Лисяный (стр.261.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Назва журналу :Науковий вісник Ужгородського університету -2005р.,N Вип. 24
Цікаві статті :
Ахтемійчук Ю.Т. Особливості сонографічного дослідження дванадцятипалої кишки в ранньому періоді онтогенезу/ Ю.Т. Ахтемійчук, О.В. Власова, С.Є. Фокіна (стр.3-5.)
Білоокий В.В. Роль гомотоксикозу в патогенезі експериментального жовчного перитоніту залежно від дози введення жовчі/ В.В. Білоокий, Ю.Є. Роговий (стр.5-9.)
Гербут А.О. порівняльна характеристика відносних площ структурних компонентів склезінки у білих щурів у нормі у віковому аспекті/ А.О. Гербут (стр.9-11.)
Гнатюк М.С. Кількісна морфологічна оцінка перебудови структурно-просторової організації венозного судинного русла очного яблука при дистрофії сітківки/ М.С. Гнатюк, К.В. Гнатко, Р.М. Гнатюк (стр.11-14.)
Калинюк І.Г. Порівняльна характеристика клітинного складу лімфоїдних структур різних частин шлунка білих статевозрілих щурів/ І.Г. Калинюк (стр.14-17.)
Максимук О.Ю. Особливості будови і утворення кровоносних капілярів і вен сітківки ока/ О.Ю. Максимук (стр.18-21.)
Оксюта В.М. Морфометрічна оцінка структурної перебудови камер серця при артеріальній гіпертензії та оваріоектомії/ В.М. Оксюта (стр.21-26.)
Спаська А.М. Структурні зміни у кровоносних судинах і паренхімі яєчка при його водянці/ А.М. Спаська (стр.26-29.)
Степанчук В.В. Хроноритмологічні аспекти впливу ртуті дихлориду на показники екскреторної функції нирок залежно від фаз місячного циклу/ В.В. Степанчук, Ю.Є. Роговий, В.М. Магаляс (стр.29-31.)
Ткачук О.В. Модифікація стрес-індукованих змін морфогенезу лімфоїдної популяції загруднинної залози пренатальними стресорними впливами ї/ О.В. Ткачук (стр.31-38.)
Хмара Т.В. Відхилення від нормального ходу морфогенезу мезонефроса та його похідних у внутрішньоутробному періоді розвитку людини/ Т.В. Хмара (стр.38-42)
Шульгай А.Г. Морфофункціональна характеристика судинного русла кишки при декомпресії різних термінів обтураційного холестазу/ А.Г. Шульгай (стр.42-46.)
Обґрунтування використання сольових та фітоелектроаерозолей у медичній реабілітації хворих на бронхіальну астму (стр.47-52.)
Корелятивні взаємозв'язки системи перекисного окислення ліпідів - антиоксидантного захисту зі станом функції зовнішнього дихання у дітей, хворих на бронхіальну астму (стр.53-56.)
Булеца Б.А. Епідеміологія і патогенез мозкових інсультів (огляд літератури)/ Б.А. Булеца, М.М. Зеленчук (стр.56-62.)
Гнатюк М.С. Роль внутрішньоутробних інфекцій у структурній перебудові серця/ М.С. Гнатюк, Ю.О. Данилевич, А.С. Головацький (стр.62-65.)
Результати сероепідеміологічних досліджень професійних груп ризику щодо лайм-бореліозу (стр.65-68.)
Зубань А.Б. Активність металоферментів у крові хворих на хронічний обструктивний бронхіт та її корекція препаратом "Уролесан"/ А.Б. Зубань (стр.68-71.)
Нуклеопротеїдний обмін при атеросклерозі (стр.71-73.)
Корсак Ю.В. Психологічні особливості хворих із цукровим діабетом другого типу в поєднанні з ішемічною хворобою серця/ Ю.В. Корсак (стр.74-77.)
Коцюбняк Л.А. Рослинні стимулятори жовчовиділення під контролем динамічної ехохолецистографії/ Л.А. Коцюбняк, О.М. Ганич, І.М. Буренкова (стр.77-80.)
Курик О.Г. Ступінь колонізації Helicobacter pylori слизової оболонки шлунка в гастробіоптатах при виразці і раку шлунка/ О.Г. Курик, М.Д. Андрєєв (стр.80-82.)
Московко С.П. Клінічна характеристика хвороби Паркінсона: результати когортного дослідження/ С.П. Московко (стр.82-86.)
Пушкаренко О.А. Багатофакторний аналіз диспепсії у дітей/ О.А. Пушкаренко (стр.86-89.)
Стан медикаментозного лікування хворих з артеріальною гіпертензією (стр.90-92.)
Зміна психовегетативних особливостей у хворих на дискенізію жовчовивідних шляхів у процесі санаторно-курортного лікування (стр.92-96.)
Динаміка стану органів гепатобіліарної системи у хворих на хронічний некалькульозний холецистит при монотерапії слабосульфідною мінеральною водою Синяцького родовища (стр.97-101.)
Сірчак Є.С. Частота виявлення Helicobacter pylori серед студентів медичного факультету Ужгородського національного університету/ Є.С. Сірчак (стр.101-104.)
Товш Коршинська М.І. Показники протиінфекційного клітинного імунітету при бронхіальній астмі інтермітуючого та персистуючого перебігу/ Коршинська М.І. Товш, С.О. Рудакова (стр.104-106.)
Турак Ю.А. Епідеміологія та фактори ризику мозкових інсультів у Великоберезнянському рацоні Закарпаття/ Ю.А. Турак, Б.А. Булеца, К.Ю. Турак (стр.106-109.)
Нейроциркуляторна дистонія: особливості клінічного перебігу та лікування (стр.109-114.)
Венгер І.К. Реперфузійний синдром у пацієнтів із хронічною критичною ішемією нижніх кінцівок після реконструкції атеросклеротичної оклюзії аорти та магістральних артерій нижніх кінцівок/ І.К. Венгер, С.Я. Костів, О.М. Зарудний (стр.115-120.)
Височанська О.Ю. Можливості використання поляризованого світла для діагностики дегенеративних змін сітківки у осіб із катарактою/ О.Ю. Височанська (стр.120-122.)
Дмитрієв М.О. . Геометричні параметри та особливості будови зубної дуги у підлітків Поділля з ортогнатичним прикусом/ М.О. Дмитрієв, І.В. Гунас, І.Д. Кухар (стр.122-129.)
Масна-Чала О.З. Мікробіологія і антибіотикотерапія флегмон щелепно-лицевої ділянки/ О.З. Масна-Чала (стр.129-136.)
обґрунтування необхідності визначення інтраабдомінального тиску при оперативному лікуванні велетенських вентральних гриж (стр.136-140.)
Особливості впливу на функцію органів зовнішнього дихання екстракорпоральної сорбції із ультрафільтрацією асцитичної рідини у хворих на цироз печінки із резистентним асцитом (стр.140-146.)
Синдром черевної порожнини (літературне введення в проблему) (стр.147-153.)
Сидорович Р.Р. Відновлення функції верхньої кінцівки при травматичному пошкодженні плечевого сплетення методом м'язової і сухожилково-м'язової транспозиції/ Р.Р. Сидорович (стр.153-161.)
Чомоляк Ю.Ю. Невралгія тройничного нерва: сучасний стан проблеми (огляд літератури)/ Ю.Ю. Чомоляк, В.І. Смоланка (стр.161-164.)
Використання препарату целебрекс в ортопедичній практиці (стр.164-166.)
Лизин А.М. Морфофункціональна характеристика судинного русла плаценти при фізіологічній вагітності та у жінок із затримкою розвитку плода/ А.М. Лизин; О.Г. Процек (стр.167-169.)
Маляр В.В. Розвиток фетоплацентарної недостатності при загрозливих передчасних пологах/ В.В. Маляр (стр.169-171.)
Маляр В.А. Профілактика перинатальних втрат у вагітних в умовах природної нестачі йоду/ В.А. Маляр, Вол.В. Маляр, Ю.Ю. Ломага; Маляр В.А. , Вол. В. Маляр, Ю.Ю. Ломага (стр.172-173.)
Поліщук І.П. Вплив комплексної терапії на мікроциркуляторне русло гемодинаміки у вагітних з переклампсією/ І.П. Поліщук (стр.174-178.)
Динаміка захворюваності на цироз печінки населення місто Ужгород упродовж 1999-2003 років (стр.179-182.)
Куля Ф.А. Микола Різдорфер - лікар, громадський діяч на Закарпатті у 20-30-х роках ХХ століття/ Ф.А. Куля, Я.В. Куля, Н.С. Вакула (стр.183-185.)
Медико-санітарне забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків Закарпатської області влітку 2004 року (стр.185-189.)
Погоріляк Р.Ю. Особливості перебігу вагітності та їх ускладнень у жінок Закарпатської області/ Р.Ю. Погоріляк (стр.189-191.)
Фера О.В. Аналіз причин первинної інвалідності населення Закарпаття віком від 18 до 24 років за 1998-2002 рр./ О.В. Фера, А.І. Палко (стр.191-194.)
Фера О.В. Причини та структура смертності населення міста Ужгород за 1998-2002 роки/ О.В. Фера, Л.О. Качала, Т.В. Качала (стр.195-198.)
Рего Г.І. Створення та діяльність північно-східної спілки угорських вихователів у Закарпатті/ Г.І. Рего (стр.199-203.)
Соломка Е.Т. Педагогічна культура як складова професійного розвитку особистості / Е.Т. Соломка (стр.203-205.)
Зимомря М. Хірург як сутність покликання (До 75-річчя від дня народження доцента петра Мізуна)/ М. Зимомря (стр.210-212.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Назва журналу :Клінічна та експериментальна патологія -2005р. т.4,N 1
Цікаві статті :
Бабінцева А.Г. Патогенетичні аспекти гіпоксичного ураження у недоношених новонароджених дітей/ А.Г. Бабінцева (стр.3-7.)
Бачук-Понич Н.В. Особливості терапевтичної дії настоянки арніки гірської та екстракту гінгко білоба на функціональний стан нирок у хворих із хронічною серцевою недостатністю/ Н.В. Бачук-Понич (стр.8-11.)
Бербець А.М. Перебіг вагітності і пологів у жінок із комплексним лікуванням децидуально-трофобластичних порушень при невиношуванні в ранні терміни гестації/ А.М. Бербець (стр.11-16.)
Більцан О.В. Видовий склад та популяційний рівень мікрофлори гнійного ексудату та перифокальних тканин у хворих наркоманів на гнійно-запальні процеси м'яких тканин/ О.В. Більцан (стр.16-20.)
Вплив серотоніну на стан фетоплацентарного комплексу у щурів (стр.20-24.)
Гжегоцкий М.Р. Циркадні коливання пікфлоуметричних показників у хворих на хронічний обструктивний бронхіт/ М.Р. Гжегоцкий, Ю.Е. Кулітка (стр.25-28.)
Годованець Ю.Д. Основні ланки патогенезу патології гепатобіліарної системи в новонароджених при синдромах дизадаптації в ранньому неонатальному періоді/ Ю.Д. Годованець (стр.28-31.)
Дищук К.І. Тривожність і особистість жінок, які знаходилися в трудовій міграції за кордоном/ К.І. Дищук (стр.32-35.)
Казанцева Т.В. Вуглеводний, ліпідний обміни та синдром інсулінорезистентності у хворих на гіпертонічну хворобу/ Т.В. Казанцева (стр.36-39.)
Каліновська І.В. Клінічна оцінка фетоплацентарної недостатності при вагітності, ускладнений гестозом/ І.В. Каліновська, О.В. Кравченко (стр.40-41.)
Дослідження активності ферментів у мембранах клітин слизової оболонки шлунка щурів за умов розвитку експериментальної стресової виразки (стр.42-44.)
Левицька С.А. Дослідження супутньої патології у дітей, хворих на гострий та хронічний гнійні синусити/ С.А. Левицька (стр.44-48.)
Литвиненко М.В. Структура вторинних захворювань у померлих від ВІЛ-інфекції у м. Одеса/ М.В. Литвиненко (стр.48-50.)
Ломницька М.І. Цитокіни та тумор - супресорні білки в регуляції ангіогенезу ракової пухлинияєчника людини/ М.І. Ломницька, Н.А. Володько (стр.51-55.)
Лящук Р.П. Вплив нормалізації порушень мікробіоценозу кишечнику на діабетичну вегетативну нейропатію/ Р.П. Лящук, П.М. Лящук (стр.56-59.)
гематологічні показники онкологічних хворих у ранньому періоді після внутрішньовенних інфузій нового вітчизняного препарату "Сорбілакт" (стр.60-64.)
Петров А.В. Клінічна ефективність і деякі аспекти імунотропної дії циклоферону при ревматоїдному артриті / А.В. Петров (стр.64-71.)
Пішак В.П. Універсальність ушкодження проксимального канальца при захворюваннях нирок/ В.П. Пішак, В.В. Білоокий, Ю.Є. Роговий (стр.72-76.)
Антиоксидантна дія еномеланіну при інтоксикації солями важких металів (стр.77-81.)
Рандюк Ю.О. Алгоритми обстеження вагітних із вперше виявленим HBsAg/ Ю.О. Рандюк, А.М. Сокол, В.М. Балабашин (стр.82-86.)
Структура смертності за останні роки по черновецькій області за даними бюро судово - медичної експертизи (стр.87-90.)
Сухаель Саіді Бен Мухамед. Активність каталази крові у хворих на доброякісні та злоякісні пухлини яєчників/ Саіді Бен Мухамед Сухаель (стр.90-93.)
Таралло В.Л. Економічні засади формування динамічно гнучкої системи охорони здоров'я/ В.Л. Таралло, Ж.А. Ревенко (стр.93-97.)
Ткачук О.В. Пренатальна стресова модифыкація реактивності тимуса в самців щурів / О.В. Ткачук (стр.98-103.)
Файфура В.В. Активація синтезу ацетилхоліну в серці гіпертиреоїдних / В.В. Файфура, Л.М. Сас (стр.103-105.)
Швець В.І. Характеристика змін тканинного протеолізу при хронічній мікстовій інтоксикації білих щурів малими дозами солей важких металів/ В.І. Швець (стр.106-109.)
Янюта С.М. Мікробіоценоз піхви в жінок із безплідністю, які готуються до екстракорпоральгого запліднення/ С.М. Янюта, Т.А. Юзько, О.М. Юзько (стр.109-112.)
Шумко Г.І. Вільнорадикальне окиснення ліпідів та стан протирадикальних систем захисту при бронхіальній астмі/ Г.І. Шумко, Л.Д. Тодоріко (стр.112-115.)
Оцінка впливу умов кріоконсервації на гомеостаз Ca2+, Na+, К+ у сперматозоїдах і сперамальній плазмі (стр.116-120.)
Рудковська О.Д. Вплив радіальної склеротомії на динаміку процесів обміну внутрішньоочної рідини при глаукомі/ О.Д. Рудковська, Б.М. Тимочко, Б.М. Тимочко (стр.121-124.)
Тодоріко Л.Д. Роль пригнічення протиоксидантної системи захисту в патогенезі формування бронхіальної астми та ішемічної хвороби серця/ Л.Д. Тодоріко, М.Ю. Коломоєць, К.В. Рихліцька (стр.125-129.)
Обмін ліпопротеїнів плазми крові та атеросклероз (стр.130-143.)
Ефективність розвантажувально-дієтичної терапії при поєднанні бронхіальної астми та ожиріння , Л.Н. Приступа (стр.144-146.)
Дейнека С.Є. INTERNET-новини клінічної та експериментальної патології. Частина VIII/ С.Є. Дейнека, М.М. Радько (стр.147-149.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ткачук О.В.
Назва : Модифікація стрес-індукованих змін морфогенезу лімфоїдної популяції загруднинної залози пренатальними стресорними впливами ї
Місце публікування : Наук. вісн. Ужгород. ун-ту. - 2005. - Вип. 24. - С. 31-38. (Шифр НУ7/2005/Вип. 24)
Знайти схожі

13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ткачук О.В.
Назва : Пренатальна стресова модифыкація реактивності тимуса в самців щурів
Місце публікування : Клініч. та експерим. патологія. - 2005. - Т. 4, N 1. - С. 98-103. (Шифр КУ27/2005/4/1)
Знайти схожі

14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Роговий Ю.С., Бойко О.В., Філіпова Л.О., Ткачук О.В.
Назва : Особливості методичного підходу при вивченні патофізіології респіраторного дистрес-синдрому дорослих
Місце публікування : Клініч. та експерим. патологія. - 2004. - Т. 3, N 2/Ч.1 «Тез. доп. IV Нац. конгр. патофізіологів України з міжнар. участю». - С. 116. (Шифр КУ27/2004/3/2/Ч.1)
Знайти схожі

15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ткачук О.В.
Назва : Модифікація вмісту циклічних нуклеотидів у вилочковій залозі самців-щурів пренатальними стресорними впливами
Місце публікування : Клініч. та експерим. патологія. - 2004. - Т. 3, N 2/Ч.1 «Тез. доп. IV Нац. конгр. патофізіологів України з міжнар. участю». - С. 167-169. (Шифр КУ27/2004/3/2/Ч.1)
Знайти схожі

16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ткачук О.В., Мислицький В.Ф., Ткачук С.С., Філіпова Л.О.
Назва : Експериментальне обґрунтування модифікуючого впливу пренатального стресу на нейроімуноендокринні взаємовідносини
Місце публікування : Запорож. мед. журн. - 2005. - N 3. - С. 28-30. (Шифр ЗУ1/2005/3)
Знайти схожі

17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ткачук О.В., Мислицький В.Ф., Філіпова Л.О., Дорошко В.А.
Назва : Стан нейроімуноендокринних взаємовідносин у щурів-самців із синдромом пренатального стресу
Місце публікування : Фізіол. журн. - 2006. - Т. 52, N 2. - С. 128. (Шифр ФУ6/2006/52/2)
ДРНТІ : 34.39.39
Предметні рубрики: НЕЙРОИММУНОМОДУЛЯЦИЯ-- NEUROIMMUNOMODULATION
ПРЕНАТАЛЬНЫЙ ПЕРИОД, ВРЕДНОГО ВОЗДЕЙСТВИЯ ОТДАЛЕННЫЕ РЕЗУЛЬТАТЫ-- PRENATAL EXPOSURE DELAYED EFFECTS
СТРЕСС-- STRESS
Знайти схожі

18.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ткачук С.С., Дорошко В.В., Мислицький В.Ф., Ткачук О.В.
Назва : Патогенетичне обґрунтування ролі статевих гормонів у відсрочених наслідках ішемічно-реперфузійного пошкодження мозку
Місце публікування : Фізіол. журн. - 2006. - Т. 52, N 2. - С. 128-129. (Шифр ФУ6/2006/52/2)
ДРНТІ : 34.39.39
Предметні рубрики: МОЗГА ГОЛОВНОГО ИШЕМИЯ-- CEREBRAL ISCHEMIA
ПОЛОВЫЕ ГОРМОНЫ-- SEX HORMONES
Знайти схожі

19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ткачук О.В., Піковська С.І., Недокус О.В., Дейбук Н.В.
Назва : Пренатальний стрес та нейроімунні взаємовідносини
Місце публікування : Хист. - 2006. - Вип. 8. - С. 214. (Шифр ХУ1/2006/8)
Знайти схожі

20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ткачук О.В., Пішак В.П., Мислицький В.Ф., Ткачук С.С.
Назва : Роль мелатоніну в реалізації впливу гестаційного стресу на окремі нейроендокринні показники в самців-нащадків
Місце публікування : Буковин. мед. вісн. - 2006. - Т. 10, N 4. - С. 183-185. (Шифр БУ5/2006/10/4)
Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
Статистика
за 08.07.2024
Кількість запитів 29887
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)