На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Сухін, І. А.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 42
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-42 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сухін І.А., Меленний Б.А., Сливка С.В., Алікберов Ю.В., Глоба І.А., Покало В.П., Голуб І.А., Корнієнко В.В., Гилевич Р.С.
Назва : Профілактика ускладнень загоєння операційної рани після виконання втручань з приводу післяопераційної грижі черевної стінки в поєднанні з ліподермектомією
Місце публікування : Клініч. хірургія. - 2007. - N 11/12. - С. 59-60. (Шифр КУ5/2007/11/12)
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Буковинський медичний вісник -2008р. т.12,N 4
Цікаві статті :
Ефективність використання Амлодипіну в умовах проведення гострого медикаментозного тесту (стр.3-6.)
Бобик Ю.Ю. перебіг гестаційного процесу та раннього неонатального періоду в умовах природної йодної недостатності/ Ю.Ю. Бобик (стр.7-10.)
Щербак А.Ю. Оптимизация тактики лечения больных после операций на предстательной железе/ А.Ю. Щербак, Н.И. Кравченко, Н.Н. Выливок (стр.10-13.)
Кричун І.І. Зміни вмісту тахікінінів у плазмі хворих на різні типи вегето-судинної дистонії/ І.І. Кричун (стр.13-15.)
Гончарова Я.А. Папиломавирусная инфекция: клинико-эпидемиологический профиль/ Я.А. Гончарова (стр.16-19.)
Левицька С.А. Проблема лікування ексудативного отиту в дітей/ С.А. Левицька (стр.20-22.)
Амеліна Т.М. Патогенетичне обгрунтування використання Карведилолу у хворих на ішемічну хворобу серця з супутнім хронічним обструктивним захворюванням легень/ Т.М. Амеліна (стр.23-25.)
Проценко Г.О. Результати тривалого застосування хондропротекторів у лікуванні хворих на остеоартроз колінних суглобів/ Г.О. Проценко (стр.26-31.)
Тодоріко Л.Д. Досвід застосування препарату Симбікорт у лікуванні хворих на хронічні обструктивні захворювання легень літнього та старечого віку на тлі тиреоїдної гіпофункції/ Л.Д. Тодоріко (стр.31-34.)
Чемерис М.М. Токсикопротеоміка, специфічні властивості ксенобіотиків та підходи щодо індивідуалізації органно-протекторної та детоксикаційної терапії у хворих на токсикодермію/ М.М. Чемерис, Б.С. Шейман (стр.35-42.)
Косілова С.Є. Вплив натуральних антиоксидантів на стан перекисного окиснення ліпідів у жінок з плацентарною недостатністю/ С.Є. Косілова (стр.42-44.)
Дінова О.П. Роль статинів у змінах коронарного резерву під впливом лікування у хворих на ішемічну хворобу серця/ О.П. Дінова, В.К. Тащук (стр.45-49.)
Окисна модифікація білків крові у хворих на ішемічну хворобу серця на тлі фізичної реабілітації (стр.50-54.)
Батушкін В.В. Перебіг післяінфарктної серцевої недостатності залежно від ступеня дилатації порожнини лівого шлуночка та вираженості системного запалення у хворих літнього віку/ В.В. Батушкін (стр.54-59.)
Безруков Л.О. Оцінка ефективності базисної терапії бронхіальної астми у школярів за різних типів запалення дихальних шляхів/ Л.О. Безруков, О.К. Колоскова, Є.П. Ортеменка (стр.60-63.)
Бачинська В.Б. Клінічно-інструментальні предиктори суправентрикулярної та шлуночкової екстрасистолії в юнаків із пролапсом мітрального клапана/ В.Б. Бачинська (стр.64-70.)
Павлович Л.Б. Ефективність застосування препарату Лактив-ратіофарм у хворих на цукровий діабет 2 типу/ Л.Б. Павлович, В.А. Маслянко, І.І. Білоус (стр.70-72.)
Налужна Т.В. Характеристика варіабельності серцевого ритму та холтерівського моніторування у хворих на стабільну стенокардію напруження II-III функціонального класів із супутнім синдромом пролабування мітрального клапана/ Т.В. Налужна (стр.72-75.)
Мостовий Ю.М. Поширеність тромбоемболії легеневої артерії у хворих залежно від віку, статі за результатами автопсій/ Ю.М. Мостовий, Н.В. Цимбалюк (стр.76-81.)
Бабій І.Л. Досвід комбінованого використання сукральфату і мікрохвильової резонансної терапії в лікуванні хронічних гастродуоденітів у дітей і підлітків/ І.Л. Бабій, Н.В. Мовлянова (стр.82-86.)
Філоненко М.В. Вплив метаболічної терапії на стан антиоксидантної системи у хворих на гострий інфаркт міокарда в поєднанні з хронічним гепатитом/ М.В. Філоненко (стр.87-90.)
Стоєва Т.В. Диференційований підхід до прогнозування розвитку різних форм нефропатій у дітей з позиції доказової медицини/ Т.В. Стоєва, Г.К. Копійка (стр.90-94.)
Хмельницький С.Й. Поєднання адгезивних і пластичних технологій у відновній і реконструктивній хірургії як засіб покращання результатів оперативних втручань і підвищення надійності методик при операціях на органах травного тракту/ С.Й. Хмельницький, І.А. Сухін, С.В. Сливка (стр.95-97.)
Експериментальні дослідження впливу Фламікару та Кораргіну, які іммобілізовані на силіксі, на ліпопероксидацію в пародонті щурів (стр.98-100.)
Вплив екзогенного тироксину на стан гормональної системи щурів за умов імунізації АДП-анатоксином (стр.101-105.)
Організація хроноритмів екскреторної та кислотовидільної функцій нирок білих щурів (стр.105-108.)
Ясінська О.В. Вікові особливості морфофункціональних змін надниркових залоз щурів у відповідь на тривалий поєднаний вплив гіпобаричної гіпоксії та зміненого фотоперіоду/ О.В. Ясінська, Г.І. Ходоровський (стр.108-111.)
Слободян О.М. Анатомічні особливості дванадцятипалої кишки в перинатальному періоді онтогенезу/ О.М. Слободян (стр.111-115.)
Денефіль О.В. Зміни ЕКГ та серцевого ритму щурів за різних типів погоди/ О.В. Денефіль (стр.115-119.)
Ганчева О.В. Линейные отличия паттернов экспрессии белка C-Fos в нейросекреторных ядрах гипоталамуса у крыс линии SHR и Wistar, как патогенетическое звено формирования генетически обусловленной патологии/ О.В. Ганчева (стр.119-122.)
Горошко О.М. Вплив препарату Кверцетину "Корвітин" на показники функції нирок у щурів/ О.М. Горошко, І.І. Заморський (стр.123-125.)
Федів О.І. Особливості ураження гепатобіліарної системи у хворих на цукровий діабет 2 типу/ О.І. Федів, Ю.Ф. Марчук, Л.О. Волошина (стр.126-130.)
Стельмахівська В.П. Здоров'я підлітків у закладах професійно-технічної освіти/ В.П. Стельмахівська (стр.131-135.)
Москалюк В.Д. Етіологічні особливості та діагностика гострих респіраторних хвороб/ В.Д. Москалюк, М.Ю. Ахтемійчук (стр.135-138.)
Сучасні аспекти діагностики та лікування хворих на метаболічний синдром (стр.139-143.)
Куровська В.О. Роль оксиду азоту в ішемічних і ішемічно-реперфузійних ушкодженнях головного мозку/ В.О. Куровська, В.П. Пішак, С.С. Ткачук (стр.143-149.)
Владзимирський А.В. Конкордація рекомендацій при телемедичному консультуванні/ А.В. Владзимирський, О.М. Мельничук (стр.150-152.)
Циркот І.М. Больові синдроми поперекового відділу хребта вісцерального генезу/ І.М. Циркот, П.Є. Ковальчук, М.В. Гасько (стр.153-154.)
Циркот І.М. Прикладна кінезіологія - новий напрям медичної науки та практики/ І.М. Циркот, С.В. Циркот (стр.155-157.)
Концентрація та молекулярна маса нативних антигенів B.Pertusssis, виділених за допомогою низькочастотного ультразвуку (стр.158-161.)
Попелюк О.-М.В. Топографо-анатомічні особливості гортані у плодовому періоді онтогенезу людини/ О.-М.В. Попелюк (стр.162-164.)
Випадок гострого правця у дитини в Чернівецькій області (стр.165-167.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Хмельницький С.Й., Сухін І.А., Сливка С.В.
Назва : Поєднання адгезивних і пластичних технологій у відновній і реконструктивній хірургії як засіб покращання результатів оперативних втручань і підвищення надійності методик при операціях на органах травного тракту
Місце публікування : Буковин. мед. вісн. - 2008. - Т. 12, N 4. - С. 95-97. (Шифр БУ5/2008/12/4)
Анотація: У статті наведено експериментальне обґрунтування можливості використання n-бутилціаноакрилатного адгезиву і макропористого гідрогелю полімеру полівінілового спирту в абдомінальній хірургії. Дослідження проведені на щурах (50), кролях (30) і свинях (8). Вивчена реакція тканин на клей та етапи формування сполучної тканини в зоні дії клею, а також можливості використання макропористих гідрогелей як герметика в операційних ситуаціях. Наведені оригінальні види відновлювальних і реконструктивних операцій на гепатобіліарному і гастродуоденальному органокомплексах з використанням розроблених адгезивно-пластичних методів у 235 хворих
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Клінічна хірургія -2009р.,N 7/8
Цікаві статті :
Андреева И.В. Вмешательства по поводу очаговых жидкостных образований поджелудочной железы и окружающих тканей с использованием имниинвазивных технологий/ И.В. Андреева, М.С. Ефимов (стр.5-7.)
Принципи хірургічного лікування гострого біліарного панкреатиту: обгрунтування диференційованих тактичних підходів (стр.8-10.)
Безродний Б.Г. Виконання реконструктивного етапу панкреатодуоденальної резекції з приводу раку головки підшлункової залози і періампулярної зони/ Б.Г. Безродний, В.М. Короткий, Д.І. Хоменко (стр.11.)
Воровський О.О. Результати хірургічного лікування холедохолітіазу у хворих похилого та старечого віку/ О.О. Воровський, O.I. Бондарчук (стр.12-14.)
Воровський О.О. Мікрохоледохолітіаз внутрішньопечінкових та позппечінкових жовчних проток у хворих похилого та старечого віку/ О.О. Воровський, В.О. Шапринський (стр.15-17.)
Грубник В.В. Лапароскопические вмешательства по поводу псевдокист поджелудочной железы/ В.В. Грубник, А.С. Дюжев, Р.Ю. Вододюк (стр.18-20.)
Дронов О.І. Особливості застосування динамічної лапароскопії та етапної некректомії заочеревинного простору у хворих, оперованих з приводу гострого некротичного панкреатиту/ О.І. Дронов, І.О. Ковальська, А.П. Коваленко (стр.21-22.)
Висновки про клінічні випробування виробу медичного призначення "Actim pancreatitis test для діагностики гострого панкреатиту та контрольний тест" (стр.23-24.)
Вибір хірургічної тактики при псевдокістах підщлункової залози, ускладнених кровотечею (стр.25-27.)
Прогнозування гострого післяопераційного панкреатиту після рентгеноендоскопічних втручань (стр.28-30.)
Сучасні можливості ендоскопічної корекції непрохідності жовчних проток непухлинного походження (стр.31-35)
Вивчення ролі перекисного окиснення ліпідів в патогенезі гострого панкреатиту в експерименті (стр.36-38.)
Дронов А.И. Симультанные операции с абдоминопластикой/ А.И. Дронов, В.И. Федорук, Л.А. Рощина (стр.39-40.)
Епифанцев В.А. Возможности копьютерного прогнозирования послеоперационных осложнений у больных с острым калькулезным холангитом/ В.А. Епифанцев (стр.41-43.)
Захараш М.П. Применение метода фотодинамической диагностики рака большого сосочка 12-типерстной кишки/ М.П. Захараш, Ю.М. Захараш, Е.В. Усова (стр.44-45.)
Кавин В.О. Показники септичного процесу у хворих на гострий перитоніт та їх лікування/ В.О. Кавин (стр.46-47.)
Оценка эффективности органосохраняющей хирургической тактики при осложненном хроническом панкреатите (стр.48-50.)
Каніковський О.Є. Корекція дуоденостазу в лікуванні холангіту/ О.Є. Каніковський, Ю.В. Бабійчук, О.В. Харчук (стр.51-52.)
Каштальян М.А. Повреждение желчного пузыря во время лапароскопической холецистэктомии/ М.А. Каштальян (стр.53-55.)
Интраоперационная холангиография при выполнении лапароскопической холецистэктомии (стр.56-58.)
Особенности формирования недостаточности функции поджелудочной железы после некротического панкреатита (стр.59-61.)
Применение динамической межфазной тензиометрии крови при псевдокистах поджелудочной железы (стр.62-64.)
Комплексное лечение острого панкреатита (стр.65--67.)
Кондратенко П.Г. Ультразвуковые критерии миниинвазивных вмешательств при остром панкреатите/ П.Г. Кондратенко, М.В. Конькова (стр.68-70.)
Стукало А.А. Прогнозирование и лечение осложнений транспапиллярных вмешательств/ А.А. Стукало (стр.71-74.)
Диагностика и хирургическая тактика при кистозных опухолях поджелудочной железы (стр.75-76.)
Короткий В.М. Раннє ентеральне зондове харчування та внутрішньочеревна гіпертензія/ В.М. Короткий, Р.А. Сидоренко (стр.77-79.)
Korpan N.N. Cryoscience and cryomedicine: new mechanisms of biological tissue injury following low temperature exposure. Experimental study/ N.N. Korpan, G. Hochwarter, F. Sellner (стр.80-85.)
Лігоненко О.В. Обмін кальцію і стан перекисного окиснення ліпідів при гострому панкреатиті/ О.В. Лігоненко, І.І. Дігтяр (стр.86-88.)
Покращання умов регенерації нервів при їх з'єднанні кінець у бік (стр.89-90.)
Аналіз ефективності діагностики та лікування хворих на гострий панкреатит (стр.91-93.)
Выбор объема оперативного вмешательства по поводу хирургической коррекции пола при транссексуализме (стр.94-98.)
Дооперационные методы диагностики холедохолитиаза как возможной причины конверсии при лапароскопической холецистэктомии (стр.99-102.)
Ничитайло М.Ю. Втручання під контролем ультразвукового дослідження з приводу гострого панкреатиту та його ускладнень/ М.Ю. Ничитайло, Г.Ю. Мошківський, О.П. Кондратюк (стр.103-105.)
Радзиховский А.П. Антибиотики при остром панкреатите: смена парадигмы?/ А.П. Радзиховский, Н.А. Мендель (стр.106-108.)
Сипливый В.А. Оценка тяжести интраоперационной кровопотери в хирургии очагового поражения печени/ В.А. Сипливый, Е.А. Шаповалов, Д.В. Евтушенко (стр.109-111.)
Вынужденная тотальная и субтотальная панкреатонекр- и секвестрэктомия по поводу острого гнойного панкреатита (стр.112-114.)
Скиба В.В. Мобілізація панкреатодуоденального комплексу та виділення структурних елементів гепатодуоденальної зв'язки за допомогою гідроструминного дисектора (експериментальне дослідження)/ В.В. Скиба, І.А. Сухін (стр.115-116.)
Сусак Я.М. Декомпресія протоки підшлункової залози у хворих за ускладненої пухлини органів гепатопанкреатодуоденальної зони/ Я.М. Сусак, О.А. Ткаченко (стр.117-118.)
Критерии диагностики ложных кист поджелудочной железы (стр.119-121.)
Особенности диагностики и тактика лечения больных острым панкреатитом, осложненным синдромом желтухи (стр.122-123.)
Хацко В.В. Отдаленные результаты хирургического лечения больных по поводу неопухолевых очаговых образований печени/ В.В. Хацко, А.Д. Шаталов, Н.К. Базиян (стр.124-126.)
Шапринський В.О. П'ятирічний досвід лікування хворих з синдромом обтураційної жовтяниці/ В.О. Шапринський, В.В. Петрушенко, Ю.А. Миронишен (стр.127-128.)
Юдин А.А. Применение срескожных пункционных вмешательств в хирургическом лечении панкреонекроза/ А.А. Юдин (стр.129-130.)
Ярешко В.Г. Роль склеротерапии при лечении непаразитарных кист печени/ В.Г. Ярешко, К.Н. Отарашвили (стр.131-132.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Скиба В.В., Сухін І.А.
Назва : Мобілізація панкреатодуоденального комплексу та виділення структурних елементів гепатодуоденальної зв'язки за допомогою гідроструминного дисектора (експериментальне дослідження)
Місце публікування : Клініч. хірургія. - 2009. - N 7/8. - С. 115-116. (Шифр КУ5/2009/7/8)
Предметні рубрики: ПИЩЕВАРИТЕЛЬНОЙ СИСТЕМЫ БОЛЕЗНИ-- DIGESTIVE SYSTEM DISEASES
ЖИВОТНЫЕ-- ANIMALS
Знайти схожі

6.

Назва журналу :Клінічна хірургія -2010р.,N 7
Цікаві статті :
Резекція печінки у поєднанні з хіміотерапією в оптимізації лікування хворих на метастатичний колоректальний рак , М. Г. Зубарєв, Т. Г. Фецич (стр.5-11)
Жебровский В. В. Применение сетчатых имплантатов у больных при эвентрации/ В. В. Жебровский, И. В. Каминский, Н. Н. Торотадзе (стр.12-17)
Фелештинський Я. П. Особливості патогенезу післяопераційних попереково-бічних гриж черевної стінки та їх алогерніопластика/ Я. П. Фелештинський, О. О. Кузнецов (стр.18-22)
Власов В. В. Використання двошарової динамічної саморегулюючої алопластики в лікуванні пацієнтів з приводу гігантської післяопераційної грижі черевної стінки/ В. В. Власов, С. Р. Микитюк (стр.23-26)
Чемоданов Е. Б. Послеоперационные грыжи брюшной стенки и спаечная болезнь брюшины/ Е. Б. Чемоданов (стр.27-31)
Тищенко В. В. Спайки брюшной полости. Некоторые вопросы патогенеза, профилактики и лечения/ В. В. Тищенко (стр.32-36)
Ахунбейли А. А. Изменения системы гемостаза и активности 5-нуклеотидазы в крови у больных в остром периоде после ушиба головного мозга/ А. А. Ахунбейли, В. С. Рагимов, А. А. Фатуллаева (стр.37-40)
Зограб'ян Р. О. Вплив антиоксидантів ліпіну та кверцетину на показники перекисного окиснення ліпідів та антиоксидантної системи у реципієнтів ниркових алотрансплантатів/ Р. О. Зограб'ян (стр.41-44)
Сухін А. І. Гідроструминна резекція селезінки в експерименті/ А. І. Сухін, О. М. Беліловець (стр.45-47)
Динаміка ультраструктурних змін ендотеліоцитів капілярів ішемізованої кінцівки щура після трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин фетальної печінки людини , Р. В. Салютін, Є. Б. Медвецький (стр.48-52)
Подальше вдосконалення апаратури для припинення кровотечі, обробляння й лікування інфікованих ран з використанням високотемпературного потоку , І. Ю. Худенький, І. В. Кривцун (стр.53-55)
Вплив доксорубіцину та неоднорідного електромагнітного й теплового полів на нелінійну динаміку росту карциноми Герена , В. Е. Орел, І. І. Дзятковська (стр.56-59)
Хмельницький С. Й. Можливості раціонального вибору і використання аутотканин для герметизації шовних з'єднань в у бінарній хірургії/ С. Й. Хмельницький, І. А. Сухін (стр.60-64)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Хмельницький С. Й., Сухін І. А.
Назва : Можливості раціонального вибору і використання аутотканин для герметизації шовних з'єднань в у бінарній хірургії
Місце публікування : Клініч. хірургія: Науково-практичний журнал. - Київ: Інститут хірургії та трансплантології АМН України, 2010. - N 7. - С. 60-64. - ISSN 00232130 (Шифр КУ5/2010/7). - ISSN 00232130
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Хірургія України -2011р.,N 1
Цікаві статті :
Инфрамаммарная складка: границы эстетической нормы и степени каудального смещения , В.Г. Мишалов, Л.Ю. Маркулан (стр.5-11)
Исмагилов А.Х. Выбор сосуда-реципиента для микрохирургической реконструкции молочной железы/ А. Х. Исмагилов, Р. Ш. Хасанов, А. С. Ванесян (стр.12-16)
Вибір емпіричної антибактеріальної терапії при хірургічному лікуванні хворих на деструктивні форми гострого апендициту , Б.Г. Безродний, О.В. Сурмашева (стр.17-22)
Порівняльна оцінка ефективності панкреатоентеростомії після панкреатодуоденальної резекції , В.М. Копчак, І.В. Хомяк (стр.23-26)
Мишалов В.Г. Сравнительная эффективность Эноксапарина и Варфарина в профилактике посттромбофлебитического синдрома: ретроспективное исследование/ В. Г. Мишалов, Н. Ю. Литвинова (стр.27-33)
Манжура О.П. Тягар цервікального раку та можливість його профілактики/ О. П. Манжура, Г. О. Вакуленко, В. Є. Міцкевич (стр.34-39)
Алиев Э.А. Лечение разрывов промежности/ Э. А. Алиев, С. Г. Султанова, А. Г. Аббасов (стр.40-44)
Годлевський А.І. Роль інтраопераційної ультразвукової діагностики у виборі методу оперативної корекції при обструктивній жовтяниці непухлинного генезу/ А. І. Годлевський, С. І. Саволюк, О. А. Ярмак (стр.45-49)
Юлдашев А.Х. Конверсія при лапароскопічній холецистектомії з приводу гострого калькульозного холециститу/ А. Х. Юлдашев (стр.50-53)
Чиньба О.В. Алопластика дефекту черевної стінки при ліквідації колостоми у пацієнтів з параколостомічною грижею/ О. В. Чиньба, В. Г. Яцентюк (стр.54-59)
Лурін І.А. Сфінктерометрія як основний критерій ефективності медикаментозної релаксації сфінктера у хворих з хронічною анальною тріщиною/ І. А. Лурін, С. В. Трач, Є. В. Цема (стр.60-64)
Ефективність комплексного лікування порушень системи гемостазу у хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози , О.О. Тарабрін, В.В. Суслов (стр.65-69)
Кадочников С.В. Применение комбинированной методики эндовенозной лазерной коагуляции и интраоперационной склеротерапии в лечении варикозной болезни нижних конечностей/ С. В. Кадочников (стр.70-75)
Хірургічна тактика при лікуванні некротичного парапанкреатиту , А.Б. Кебкало, В.І. Мамчич (стр.76-82)
Даниленко І.А. Клініка та діагностика гострих порушень мезентеріального кровообігу/ І. А. Даниленко (стр.83-90)
Коновалов С.Е. Діагностика та лікування оклюзій вертебробазилярного басейну/ С. Е. Коновалов (стр.91-95)
Клінічний випадок лікування періапендикулярного абсцесу методом пункції під контролем УЗД , М.П. Захараш, А.І. Стельмах (стр.96-98)
Мишалов В.Г. Случай терапии мезенхимальными стволовыми клетками при хронической критической ишемии нижних конечностей/ В. Г. Мишалов, Н. Ю. Литвинова, В. А. Черняк (стр.99-103)
Випадок успішного лікування пацієнта з ектопічною пухлиною підшлункової залози у дванадцятипалу кишку, що ускладнилася кровотечею , А.О. Бурка, Л.Ю. Маркулан (стр.104-108)
Відновна та реконструктивно-відновна хірургія товстої кишки , М.П. Захараш, О.І. Пойда (стр.111-115)
Відновні операції після проктоколектомії у хворих на неспецифічний виразковий коліт та родинний поліпоз. Досвід застосування лапароскопічних технологій , М.П. Захараш, О.І. Пойда (стр.116.)
Периодизация анального транзита вследствие ритмичного чередования накопительного и эвакуаторного циклов , М.П. Захараш, А.И. Пойда (стр.116-117)
Бондаренко М.Д. Сучасний стан та перспективи розвитку хірургічної допомоги в Київській області/ М. Д. Бондаренко (стр.117-119)
Нові технологічні підходи до хірургічного лікування інфільтратів черевної порожнини та обмежених перитонітів зі збереженням анатомічної цілісности та функціональної придатності органів, залучених у запальний процес (експериментально-клінічне дослідження) , В.В. Скиба, С.Й. Хмельницький (стр.120-123)
Виленский Ю. Владимир Афанасьевич Караваев - хирургический светоч вне времени/ Ю. Виленский (стр.124-125)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Скиба В.В., Хмельницький С.Й., Сухін І. А., Амбруш О. О., Остапенко О. М., Качан І. С., Білиловець О. М., Голуб В. І., Савицька І. М., Терехов Г. В., Бочаров В. П., Бадах В. М., Худенький І. Ю., Гвоздецький В. С., Маслов Д. В., Пєтухов В. А.
Назва : Нові технологічні підходи до хірургічного лікування інфільтратів черевної порожнини та обмежених перитонітів зі збереженням анатомічної цілісности та функціональної придатності органів, залучених у запальний процес (експериментально-клінічне дослідження)
Місце публікування : Хірургія України: Науково-практичний журнал. - Київ: ВІТ-А-ПОЛ, 2011. - N 1. - С. 120-123. - ISSN 18185398 (Шифр ХУ6/2011/1). - ISSN 18185398
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Український журнал хірургії -2011р.,N 4
Цікаві статті :
Березницький Я. С. Причини розвитку незадовільних результатів та медико-соціальна реабілітація хворих та інвалідів після хірургічного лікування виразкової хвороби та її ускладнень/ Я. С. Березницький, А. В. Снісар (стр.9-15)
Порівняльна ефективність методів внутрішньосудинної антибіотикотерапії у комплексному лікуванні гострих гнійно-запальних ускладнень жовчокам’яної хвороби , М. Д. Желіба, М. І. Бурковський (стр.16-19)
Дронов А. И. Комплексное лечение рака поджелудочной железы/ А. И. Дронов, Е. А. Крючина, Р. Д. Добуш (стр.20-24)
Значение гистологического исследования в определении стадии ахалазии пищевода , Н.Н. Велигоцкий, А.А. Шептуха (стр.25-28)
Пути улучшения результатов хирургического лечения больных желчнокаменной болезнью, осложненной механической желтухой , В. И. Лупальцов, И. А. Дехтярук (стр.29-32)
Малоінвазійне лікування хворих на гострий холецистит, ускладнений перитонітом і холангітом , М. П. Павловський, В. І. Коломійцев (стр.33-37)
Криворучко І. А. Особливості лікування хворих на медіагастральну виразку шлунка, ускладнену кровотечею/ І. А. Криворучко, А. В. Сивожелезов, М. О. Сикал (стр.38-40)
Шепетько Е. Н. Ранние послеоперационные осложнения в хирургическом лечении осложненных постбульбарных и юкстапапиллярных язв/ Е. Н. Шепетько, А. Е. Шепетько (стр.41-47)
Вплив виду та способу імплантації сітчатого протеза при алопластиці пахових гриж на перебіг післяопераційного періоду , М. І. Тутченко, С. М. Піотрович (стр.48-51)
Оцінка факторів ризику неспроможності колоректального анастомозу після"низьких» передніх резекцій прямої кишки , І. М. Тодуров, Л. С. Білянський (стр.52-56)
Использование ультразвукового скальпеля при операциях на желудке , Е. Д. Хворостов, А. И. Цивенко (стр.58-62)
Шаповал С. Д. Критерії оцінки клінічного перебігу інфекційно-запальних процесів фасціально-клітковинних просторів та оптимізація тактики хірургічного лікування/ С. Д. Шаповал, О. Л. Курдаченко (стр.63-68)
Діагностика та лікування рубцевих післяопікових стриктур стравоходу , В. О. Шапринський, І. І. Мітюк (стр.69-72)
Трансплантация левой латеральной секции печени от живого родственного донора в Украине , О. Г. Котенко, Д. А. Федоров (стр.73-79)
Сулима В. Ф. Улучшение результатов комплексного лечения пациентов с хроническим геморроем/ В. Ф. Сулима, С. Л. Малиновский (стр.80-82)
Хірургічна корекція панкреатичної гіпертензії , О. Є. Каніковський, С. І. Андросов (стр.83-88)
Бенедикт В. В. Гострий поширений перитоніт. патогенетична корекція післяопераційних моторно-евакуаторних порушень тонкої кишки/ В. В. Бенедикт (стр.89-94)
Гербали О. Ю. Лечение послеоперационных вентральных грыж живота с сопутствующими заболеваниями хирургического профиля в аспекте профилактики сердечно-сосудистых и легочно-плевральных осложнений/ О. Ю. Гербали (стр.95-102)
Анатомические варианты расположения слепой кишки , Б. С. Коваленко, А. А. Копылов (стр.103-105)
Изучение качества жизни больных с метастазами в печень рака желудка при использовании внутриартериальной химиотерапии , Г. В. Бондарь, Ю. В. Думанский (стр.106-109)
Визначення оперативної тактики при обтураційній жовтяниці, обумовленій холедохолітіазом , І. Я. Дзюбановський, В. І. Максимлюк (стр.110-113)
Спосіб оцінки функції печінки при гострому біліарному панкреатиті ускладненому гострою печінковою недостатністю , А. І. Годлевський, С. І. Саволюк (стр.114-116)
Кистозные образования гепатобилиарного тракта у детей , В. Н. Грона, В. К. Литовка (стр.117-120)
Миниинвазивные операции в лечении больных с закрытой травмой живота при повреждении печени , Ю. В. Грубник, И. В. Московченко (стр.121-124)
Сучасне лікування псевдокіст підшлункової залози , Я. Г. Колкін, В. В. Хацко (стр.125-128)
Кондратенко П. Г. Профилактика рецидива гастродуоденального кровотечения язвенной этиологии/ П. Г. Кондратенко, Е. Е. Раденко (стр.129-134)
Матвійчук Б. О. Роль вікового фактора у пацієнтів із ентеро- та колостомами в ургентній абдомінальній хірургії/ Б. О. Матвійчук, В. Т. Бочар (стр.135-138)
Милица Н. Н. Дифференцированный подход к лечению пациентов с болью в правой подвздошной области/ Н. Н. Милица, К. Н. Милица, С. Р. Вильданов (стр.139-141)
Ультразвукова діагностика змін кровотоку при пухлинних тромбозах нижньої порожнистої вени , В. І. Русин, В. В. Корсак (стр.142-146)
К проблеме лечения анастомозита в раннем послеоперационном периоде , Л. И. Василенко, Ф. И. Гюльмамедов (стр.147-150)
Ультраструктурні зміни еритроцитів у хворих на синдром діабетичної стопи , С. М. Василюк, М. Д. Василюк (стр.151-153)
Иммуноориентированная терапия в комплексном лечении острого некротического панкреатита , И. Е. Верхулецкий, Н. А. Синепупов (стр.154-160)
Зубов А. Д. Минимально инвазивное лечение лигатурных свищей под ультразвуковым контролем/ А. Д. Зубов, Д. М. Губанов (стр.161-166)
Оптичні параметри лазерної поляриметрії тканин внутрішніх органів за умови експериментального моделювання гострої обтураційної кишкової непрохідності , О. І. Іващук, О. Г. Ушенко (стр.167-172)
Клименко Ю. А. Значення порушення метал-металоферментного гомеостазу в інтенсифікації бактеріальної агресії у хворих гострим загальним перитонітом/ Ю. А. Клименко, А. О. Клименко, І. М. Шевчук (стр.173-176)
"Реанимационные" лапаротомии при профузном кровотечении из верхних отделов желудочно-кишечного тракта , В. В. Бойко, С. В. Сушков (стр.177-179)
Кондратюк Э. Р. Особенности имплантации у больных с осложненными формами послеоперационных вентральных грыж/ Э. Р. Кондратюк (стр.180-185)
Особливості хірургічного лікування рубцевих гриж у хворих ожирінням та надлишковою масою тіла , А. С. Лаврик, О. Ю. Усенко (стр.186-189)
Мамисашвили З. С. Клинические аспекты применения переменного электромагнитного поля при лечении некротической рожи/ З. С. Мамисашвили (стр.190-193)
Експериментальна модель комплексного лікування флегмони грижевого мішка з приміненням аллопластики , І. В. Мельник, О. В. Пиптюк (стр.194-197)
Диагностика и хирургическая тактика интрамуральных гематом двенадцатиперстной кишки травматического генеза , С. Б. Пеев, В. В. Бойко (стр.198-201)
Смачило Р. М. Патоморфологические изменения гепатобилиарной системы у больных с желчными свищами/ Р. М. Смачило (стр.202-204)
Кондратенко П. Г. Лапароскопическая холецистэктомия после острого гнойного холангита желчнокаменной этиологии: индивидуализированный либо протокольный подход?/ П. Г. Кондратенко, Ю. А. Царульков (стр.205-210)
Особливості переопераційної підготовки хворих з ускладненнями пухлин органів гепатопанкреатодуоденальної зони , Я. М. Сусак, О. А. Ткаченко (стр.211-214)
Нгуен Ван Хань. Острая хирургическая патология живота у ВИЧ-инфицированных больных туберкулезом/ Ван Хань Нгуен, П. В. Строганов, С. А. Гешелин (стр.215-218)
Операція Гартмана в ургентній хірургії ускладненого колоректального раку , В. П. Шевченко, В. І. Конанихін (стр.219-221)
Чуклін С. М. Раннє виснаження аскорбінової кислоти у хворих на гострий панкреатит/ С. М. Чуклін, І. Ю. Бігальський (стр.222-224)
Хмельницкий С. И. Актуальные задачи опережающей диагностики и хирургического лечения билиарных осложнений сложных язв двенадцатиперстной кишки, пенетрирующих в желчные протоки/ С. И. Хмельницкий (стр.225-233)
Роль стимуляционной механоколографии в диагностике и прогнозировании острой неокклюзионной мезентериальной ишемии , И. Н. Шаповалов, А. О. Миминошвили (стр.234-239)
Железодефицитная анемия вследствие желудочно-кишечного кровотечения, особенности ее лечения , Ю. М. Степанов, В. И. Залевский (стр.240-243)
Сухін І. А. Рідино-струмина мобілізація структурних елементів гепато-дуоденальної зв’язки та панкреато-дуоденального комплексу (експериментальне дослідження)/ І. А. Сухін (стр.244-248)
Ятрогенные повреждения кровеносных сосудов в абдоминальной хирургии , Н. Н. Волобуев, Н. В. Воронов (стр.249-252)
Опыт дуоденопластики из мини доступа в лечении перфоративных гастродуоденальных язв , Б. С. Коваленко, С. А. Колесников (стр.253-254)
Малоштан А. А. Абсцесс печени, вопросы истории (обзор литературы)/ А. А. Малоштан (стр.255-259)
Скорый Д. И. Каким способом выполнять диссекцию печеночной паренхимы? Оценка эффективности четырех техник в семи рандомизированных исследования/ Д. И. Скорый (стр.260-265)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сухін І. А.
Назва : Рідино-струмина мобілізація структурних елементів гепато-дуоденальної зв’язки та панкреато-дуоденального комплексу (експериментальне дослідження)
Місце публікування : Укр. журн. хірургії: науково-практичний журнал/ Міністерство охорони здоров'я України (К.), Донецький національний медичний університет ім. М. Горького (Донецьк), Асоціація хірургів Донецької області (Донецьк). - Донецьк: ДНМУ, 2011. - N 4. - С. 244-248. - ISSN 1997-2938 (Шифр УУ47/2011/4). - ISSN 1997-2938
Анотація: Ефект різання тканин досягається за рахунок концентрації високого рівня енергії в струмені рідини, який виходить під великим тиском з сопла малого діаметру з високою швидкістю. Перевагою методу є відсутність термічного впливу на тканини, що дозволяє розглядати цю технологію в перспективі розділення біологічних тканин. Мета дослідження - з’ясування можливостей методу гідро струминної дисекції при мобілізації панкреато-дуоденального комплексу та виділення структурних елементів гепато-дуоденальної зв'язки в умовах хронічного експерименту. Відпрацювання методики роботи з апаратом. Апарат рідинно-струминної дисекції розроблено сумісно з кафедрою гідро газових систем Національного авіаційного університету України. В якості експериментальної моделі використовувались безпородні свині віком три місяці та вагою 25-30 кілограмів, кількістю 10 тварин. Операції проводились під загальним знеболенням. Тваринам виконували мобілізацію панкреато-дуоденального комплексу та виділення структурних елементів гепато-дуоденальної зв'язки гідро струминним дисектором, та традиційним інструментальним шляхом. З’ясування характеру та глибини ушкодження тканини підшлункової залози, стінки дванадцятипалої кишки та жовчної протоки проводили шляхом вивчення гістологічних препаратів на 60, 90, 120 та 180 добу. Оптимальним тиском рідини виявилось значення в межах від 30 до 35 атм., при діаметрі сопла 0,1 мм. Ефективною відстанню від сопла до поверхні є відстань від 5 до 10 см. Зони операції, макроскопічно, в пізніх термінах не відрізняється від інтактних зон. Зміни в гістологічній будові органів не значні, мають зворотній характер та не порушують функції. Використання подібних технологій в клінічній практиці повинно значно полегшити основні етапи оперативних втручань в панкреато-дуоденальній зоні та покращити безпосередні та віддалені результати.
Знайти схожі

12.

Назва журналу :Клінічна хірургія -2011р.,N 8
Цікаві статті :
Дронов О. І. Діагностика та прогнозування печінкової недостатності при вогнищевому ураженні печінки/ О. І. Дронов, Ю. П. Бакунець, П. В. Федорук (стр.5-8)
Эйвазова К. А. CD25-позитивность и эффективность ронколейкина в комплексе лечения больных по поводу гастродуоденальных язв, осложненных кровотечением/ К. А. Эйвазова, И. А. Гасанов (стр.9-12)
Сухін І. А. Хірургічне лікування повної несформованої високої ускладненої тонкокишкової нориці/ І. А. Сухін (стр.13-16)
Хирургическое лечение хронического панкреатита на основании классификации M. Buchler и соавторов , И. А. Криворучко, В. В. Бойко (стр.17-24)
Шейко В. Д. Аналіз летальності при гострому тяжкому панкреатиті з позицій об’єктивізації тяжкості стану пацієнтів та ступеня поліорганної дисфункції/ В. Д. Шейко, С. І. Панасенко, С. В. Должковий (стр.25-27)
Потапов А. Л. Опиаты не обеспечивают адекватное обезболивание после объемных открытых операций на органах брюшной полости/ А. Л. Потапов, Ю. Ю. Кобеляцкий (стр.28-31)
Степанян С. А. Острая обтурационная непроходимость тонкой кишки, обусловленная фитобезоаром, при спаечной болезни живота/ С. А. Степанян (стр.32-35)
Ведение больных при программированной релапаротомии , Д. А. Харченко, Н. В. Дубинский (стр.36-38)
Бездетко Н. В. Клинико-экономический анализ антибактериальной терапии острого перитонита/ Н. В. Бездетко, Я. С. Березницкий (стр.39-45)
Тутченко М. І. Оптимізація хірургічного лікування хворих з приводу рецидивної пахвинної грижі/ М. І. Тутченко, С. М. Піотрович, О. В. Васильчук (стр.46-48)
Біляєва О. О. Раціональна профілактика гнійно-септичних ускладнень з ураженням м’яких тканин в амбулаторно-поліклінічних умовах / О. О. Біляєва, Н. П. Коржик, О. М. Миронов (стр.49-51)
Применение эндовазальной лазерной коагуляции в лечении варикозной болезни нижних конечностей , В. А. Сипливый, В. К. Хабусев (стр.52-54)
Савон И. Л. Коррекция иммунных нарушений у больных сахарным диабетом II типа с осложненным синдромом диабетической стопы/ И. Л. Савон (стр.55-58)
Кваченюк А. Н. Клинико-лабораторная характеристика инсиденталом надпочечников/ А. Н. Кваченюк, Л. А. Луценко, О. И. Галузинская (стр.59-61)
Іщенко Р. В. Профілактика ускладнень внутрішньоартеріальної поліхіміотерапії у хворих з метастазами колоректального раку/ Р. В. Іщенко, Ю. І. Сєдакова (стр.62-64)
Торба О. В. Абдомінальна ішемія. Патогенез, діагностика/ О. В. Торба (стр.65-68)
Спостереження проривної виразки дванадцятипалої кишки у хворого з секвестрованою грижею LIV - LV і больовим синдромом , В. В. Петрушенко, А. В. Верба (стр.69)
Наблюдение левостороннего торакоабдоминального ножевого ранения со сквозным ранением перикарда, диафрагмы, большого сальника , С. М. Демидов, Ю. Г. Кадышев (стр.70)
Непроходимость кишечника, обусловленная желчным камнем , И. Г. Красножон, В. В. Онуфриев (стр.71-72)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сухін І. А.
Назва : Хірургічне лікування повної несформованої високої ускладненої тонкокишкової нориці
Місце публікування : Клініч. хірургія: Науково-практичний журнал. - Київ: Інститут хірургії та трансплантології АМН України, 2011. - N 8. - С. 13-16. - ISSN 00232130 (Шифр КУ5/2011/8). - ISSN 00232130
Знайти схожі

14.

Назва журналу :Клінічна хірургія -2012р.,N 3
Цікаві статті :
Симультанні лапароскопічні оперативні втручання з приводу жовчнокам’яної хвороби , М. Ю. Ничитайло, І. І. Булик (стр.5-8)
Портальная гемодинамика и морфологические изменения печени у больных циррозом , В. А. Сипливый, А. Г. Петюнин (стр.9-12)
Олексенко В. В. Гастрэктомия с формированием кишечного резервуара как способ профилактики основных постгастрэктомических осложнений/ В. В. Олексенко (стр.13-17)
Выбор оптимального оперативного пособия у больных при острой опухолевой непроходимости толстого кишечника , И. В. Иоффе, А. В. Алексеев (стр.18-20)
Вплив дисплазії сполучної тканини на якість життя хворих з післяопераційною грижею черевної стінки , С. Г. Четверіков, Ю. В. Єрьомін (стр.21-24)
Суходоля А. І. Пошкодження дванадцятипалої кишки: діагностика, хірургічна тактика лікування/ А. І. Суходоля, І. В. Чубар (стр.25-28)
Опыт применения лапароскопии в лечении пациентов с гематологическими заболеваниями в Латвии , И. Видмане-Озола, В. Бока (стр.29-32)
Салахов З. А. Спорные вопросы огнестрельного торакоабдоминального повреждения при тангенциальном ранении/ З. А. Салахов, М. И. Гасанов, Д. А. Исмаилова (стр.33-39)
Лечение посттравматического свернувшегося гемоторакса. Видеоторакоскопия или открытая операция , П. П. Шипулин, В. И. Байдан (стр.40-42)
Ничитайло М. Е. Эволюция хирургической тактики лечения больных по поводу панкреонекроза/ М. Е. Ничитайло, Э. Э. Аблаев (стр.43-46)
Жернов А. А. Лечение послеожоговой деформации и контрактуры шеи с использованием растянутых лоскутов с осевым типом кровоснабжения/ А. А. Жернов, Ан. А. Жернов (стр.47-51)
Біляєва О. О. Залежність частоти рецидиву врослого нігтя від вибору методу оперативного втручання та передопераційної підготовки/ О. О. Біляєва, Н. П. Коржик, О. М. Миронов (стр.52-53)
Експериментальне дослідження коагуляційних можливостей некогерентних оптико-електронних систем при операціях на паренхіматозних органах , І. А. Сухін, Ю. О. Фурманов (стр.54-57)
Лапароскопическая дистальная резекция поджелудочной железы , А. В. Скумс, В. П. Шкарбан (стр.58-62)
Толсто-толстокишечная инвагинация, обусловленная гастроинтестинальной стромальной опухолью поперечной ободочной кишки, у больной с гипофизарным нанизмом , И. П. Ерко, В. В. Василинчук (стр.63-64)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сухін І. А., Фурманов Ю. О., Кожухар О. Т., Савицька І. М., Качан С. Г., Білиловець О. М., Савицький О. В.
Назва : Експериментальне дослідження коагуляційних можливостей некогерентних оптико-електронних систем при операціях на паренхіматозних органах
Місце публікування : Клініч. хірургія: Науково-практичний журнал. - Київ: Інститут хірургії та трансплантології АМН України, 2012. - N 3. - С. 54-57. - ISSN 00232130 (Шифр КУ5/2012/3). - ISSN 00232130
MeSH-головна: ГЕМОРРАГИИ
ЭЛЕКТРОКОАГУЛЯЦИЯ
КВАРЦ
ОПТИКА И ФОТОНИКА
ЭКСПЕРИМЕНТЫ НА ЖИВОТНЫХ
Анотація: Наведені результати експериментального дослідження з розробки та випробування методу припинення кровотечі в хірургії з використанням кварцевих теплових оптичних некогерентних випромінювачів світла (НВС). На підставі аналізу отриманих даних розроблений та випробуваний в експерименті на тваринах апарат для фотооптичної коагуляції.
Знайти схожі

16.

Назва журналу :Клінічна хірургія -2012р.,N 6
Цікаві статті :
Лаврик А. С. Баріатрична хірургія: історія до сьогодення/ А. С. Лаврик (стр.5-10)
Фобі М. Операція шунтування шлунка у лікуванні морбідного ожиріння/ М. Фобі, М. Станчик (стр.11-17)
Скопінаро Н. Біліопанкреатичне шунтування/ Н. Скопінаро (стр.18-20)
Сравнительные результаты различных методов хирургического лечения тяжелых форм метаболического синдрома , Ю. И. Седлецкий, К. К. Мирчук (стр.21-26)
Особливості мікроциркуляторного кровообігу передньої черевної стінки у хворих з надмірною масою тіла , М. Ю. Ничитайло, С. В. Малик (стр.27-29)
Возможности совершенствования видеоторакоскопических операций по поводу спонтанного пневмоторакса , В. В. Грубник, П. П. Шипулин (стр.30-32)
Використання лапароскопічної спленектомії в лікуванні хірургічних захворювань селезінки , В. О. Кисельов, А. М. Гурь’єв (стр.33-34)
Березовчук Л. В. Коэффициент активации подкорковых структур мозга при коматозном состоянии/ Л. В. Березовчук (стр.35-39)
Тандилава Р. З. Оптимизация хирургической коррекции варикоцеле у детей/ Р. З. Тандилава, З. Р. Тандилава (стр.40-43)
Інтраопераційна пластика складних кісткових та м’якотканинних дефектів краніофаціальної ділянки , Д. І. Заболотний, О. І. Паламар (стр.44-48)
Смирнова Л. М. Изменения энергетического баланса у пациентов во время анестезии/ Л. М. Смирнова, Н. Ф. Полевик, Т. Ф. Ларченко (стр.49-52)
Сухін І. А. Експериментальне дослідження можливостей ультразвукового та рідинно-струминного дисектора при операціях на паренхіматозних органах/ І. А. Сухін (стр.53-57)
Барамия Н. Н. Опыт работы отделения политравмы/ Н. Н. Барамия (стр.58-60)
Нугзар Миколайович Барамія (до 70-річчя з дня народження) (стр.61-62)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сухін І. А.
Назва : Експериментальне дослідження можливостей ультразвукового та рідинно-струминного дисектора при операціях на паренхіматозних органах
Місце публікування : Клініч. хірургія: Науково-практичний журнал. - Київ: Інститут хірургії та трансплантології АМН України, 2012. - N 6. - С. 53-57. - ISSN 00232130 (Шифр КУ5/2012/6). - ISSN 00232130
Анотація: Наведені результати експериментального дослідження з вивчення можливостей та аналізу наслідків використання ультразвукового та рідинно-струминного дисектора під час операцій на паренхіматозних органах. Встановлено, що під час втручань на печінці суттєвої різниці якості виділення елементів строми при використанні ультразвуку та струменя рідини немає; під час втручань на селезінці більш ефективним виявився рідинно-струминний дисектор, який дозволяє виділяти значно більшу кількість неушкоджених елементів строми. На формування кукси органів та відновлення типової будови клітин впливають в основному методи гемостазу, який слід здійснювати з використанням обох методів дисекції.
Знайти схожі

18.

Назва журналу :Клінічна хірургія -2012р.,N 7
Цікаві статті :
Ефективність хірургічного лікування медулярного раку щитоподібної залози у хворих з місцевими та віддаленими метастазами , О. С. Ларін, С. М. Черенько (стр.5-8)
"Випадкове" виявлення раку щитоподібної залози у пацієнтів при хірургічному втручанні з приводу непухлинних захворювань органа , О. П. Нечай, О. С. Ларін (стр.9-11)
Шідловський О. В. Лазеріндукована інтерстиціальна термотерапія в лікуванні солідних вузлів щитоподібної залози/ О. В. Шідловський, О. І. Карел (стр.12-15)
Черенько С. М. Мініінвазивні та ендоскопічні методи хірургічного лікування пацієнтів з приводу первинного гіперпаратиреозу: переваги та обмеження/ С. М. Черенько, О. А. Товкай, С. А. Шептуха (стр.16-19)
Застосування відеоасистованої паратиреоїдектомії у лікуванні хворих з приводу первинного гіперпаратиреозу , Н. І. Бойко, В. В. Хом’як (стр.20-22)
Бойко Н. І. Карциноїдні пухлини підшлункової залози та травного каналу: клініка, діагностика, лікування/ Н. І. Бойко, Р. В. Кемінь, М. П. Павловський (стр.23-26)
Применение высокочастотной электросварки в хирургии надпочечников. Современное состояние и перспективы , А. Н. Кваченюк, И. С. Супрун (стр.27-29)
Павловський М. П. Пухлини надниркових залоз: діагностика та сучасні хірургічні, зокрема, мініінвазивні методи лікування хворих/ М. П. Павловський, Н. І. Бойко, Я. І. Гавриш (стр.30-33)
Влияние озонотерапии на некоторые параметры иммунитета у больных при распространенном перитоните , Н. Дж. Гаджиев, С. В. Сушков (стр.34-36)
Динамика профиля цитокинов у больных с послеоперационными грыжами брюшной стенки при протезировании с использованием политетрафторэтилена и поливинилиденфторида , С. В. Иванов, И. С. Иванов (стр.37-41)
Ничитайло М. Е. Применение эссенциальных фосфолипидов в лечении и профилактике постхолецистэктомического синдрома/ М. Е. Ничитайло, Л. М. Булик (стр.42-44)
Сучасний мініінвазивний комбінований хірургічний підхід до лікування пацієнтів з приводу варикозної хвороби вен нижніх кінцівок , О. В. Береговий, А. М. Гур’єв (стр.45-48)
Шевчук І. М. Торакоскопічна фенестрація перикарда під час лікування хворих з приводу ексудативного перикардиту експериментальні дослідження/ І. М. Шевчук, С. С. Сніжко, Б. В. Гладун (стр.49-51)
Ингибирование активированных звездчатых клеток лизиноприлом для предупреждения фиброза поджелудочной железы в модели хронического алкогольного панкреатита , М. Е. Ничитайло, Д. А. Кравченко (стр.52-56)
Сухін І. А. Використання високотемпературних методів здійснення гемостазу під час операцій на паренхіматозних органах короткі повідомлення/ І. А. Сухін (стр.57-60)
Симультанне оперативне втручання з приводу ішемічної хвороби серця і пухлини прямої кишки , А. В. Габрієлян, І. М. Тодуров (стр.61-62)
Хвороба Кастлемана: проблеми діагностики та лікування , А. І. Суходоля, І. В. Чубар (стр.63-64)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сухін І. А.
Назва : Використання високотемпературних методів здійснення гемостазу під час операцій на паренхіматозних органах короткі повідомлення
Місце публікування : Клініч. хірургія: Науково-практичний журнал. - Київ: Інститут хірургії та трансплантології АМН України, 2012. - N 7. - С. 57-60. - ISSN 00232130 (Шифр КУ5/2012/7). - ISSN 00232130
MeSH-головна: СЕЛЕЗЕНКА
ПЕЧЕНЬ
ЛАЗЕРНАЯ КОАГУЛЯЦИЯ
Знайти схожі

20.

Назва журналу :Клінічна хірургія -2012р.,N 8
Цікаві статті :
5-та Українська конференція "Хірургічне лікування ожиріння і супутніх метаболічних розладів" (стр.3-45)
Андрющенко В. П. Післяопераційні грижі черевної стінки у хворих на морбідне ожиріння: естетична складова оперативного втручання/ В. П. Андрющенко, М. І. Кушнірчук, М. М. Сімо (стр.3)
Байда В. Г. Комбіновані регіонарні методи анестезії у пацієнтів з метаболічним синдромом/ В. Г. Байда (стр.3-4)
Белоглазов В. А. Роль эндотоксина грамотрицательной микрофлоры кишечника в патогенезе системного хронического воспаления у больных при ожирении, метаболическом синдроме и сахарном диабете II типа/ В. А. Белоглазов, А. И. Гордиенко, Ф. Н. Ильченко (стр.4-5)
Березницкий Я. С. Отдаленные результаты выполнения билиопанкреатического шунтирования в лечении пациентов с морбидным ожирением/ Я. С. Березницкий, Р. В. Дука (стр.5)
Березницкий Я. С. Технические особенности выполнения видеоэндоскопической продольной резекции желудка в лечении пациентов с ожирением/ Я. С. Березницкий, Р. В. Дука (стр.6)
Выбор метода анестезиологического обеспечения в бариатрической хирургии , А. Ф. Бубало, А. П. Мазур (стр.6-7)
Гастроінтестинальна ендоскопія в лікуванні хворих на морбідне ожиріння шляхом імплантації інтрагастрального балона , О. М. Бурий, А. С. Лаврик (стр.7)
Введенская Т. И. Применение эфферентной терапии в комплексном лечении пациентов с морбидным ожирением/ Т. И. Введенская (стр.8)
Влахов А. К. Применение эхонавигационной интервенции у пациентов при избыточной массе тела/ А. К. Влахов (стр.8-9)
Качество жизни пациентов с метаболическими нарушениями до и после оперативного лечения , О. В. Галимов, В. О. Ханов (стр.9)
Симультантные хирургические вмешательства по поводу морбидного ожирения с использованием генератора автоматической биологической сварки мягких тканей , В. В. Ганжий, И. Ю. Ганжий (стр.10)
Грубник В. В. Эффективность шунтирования желудка для лечения сахарного диабета второго типа/ В. В. Грубник, В. П. Голляк, М. С. Кресюн (стр.10-11)
Грубник В. В. Сравнение эффективности бандажей различной конструкции для лечения алиментарно-конституционального ожирения/ В. В. Грубник, В. П. Голляк, М. С. Кресюн (стр.11)
Дзюбановський І. Я. Оцінка якості життя пацієнтів після герніопластики з приводу ожиріння/ І. Я. Дзюбановський, В. І. Пятночка (стр.11-12)
Дибас Б. В. Хірургічне лікування післяопераційної грижі черевної стінки у пацієнтів за морбідного ожиріння: апробація львівського протоколу/ Б. В. Дибас, І. Д. Герич (стр.12-13)
Дмитренко Е. П. Морфофункциональное состояние пищеводно-желудочного перехода у больных ожирением/ Е. П. Дмитренко (стр.13)
Вплив абдомінопластики на вміст ліпідів у сироватці крові хворих на ожиріння , О. І. Дронов, Л. О. Рощина (стр.14)
Спосіб обчислення максимальної маси шкірно-жирового клаптя, який можна видалити під час абдомінопластики , О. І. Дронов, Л. О. Рощина (стр.14-15)
Дрюк Н. Ф. Пластика брюшной стенки при реконструкции груди после мастэктомии с использованим ТРАМ-лоскута/ Н. Ф. Дрюк, Н. Н. Дрюк (стр.15)
Ершова Е. В. Обмен глюкозы и липидов у пациентов с ожирением и сахарным диабетом II типа после билиопанкреатического шунтирования/ Е. В. Ершова, Ю. И. Яшков (стр.16)
Затолокин П. А. Оценка влияния лапароскопического гастрошунтирования на показатели качества жизни пациентов при метаболическом синдроме/ П. А. Затолокин, Л. С. Литвинова, Е. В. Кириенкова (стр.16-17)
Сравнительная оценка качества жизни больных после лапароскопических и открытых операций по поводу морбидного ожирения , М. П. Захараш, Шамсия Р. Н. Абу (стр.17-18)
Симультанные вмешательства у больных с послеоперационной грыжей и сопутствующим ожирением , Ф. Н. Ильченко, М. М. Сербул (стр.18)
Iordache N. Ten years of experience in bariatric surgery in Romania/ N. Iordache, R. A. Stoica (стр.19)
Двохетапний підхід до лікування хворих на мор бідне ожиріння та суперожиріння , О. Ю. Іоффе, Т. В. Тарасюк (стр.19)
Досвід виконання повздовжньої резекції шлунка з метою лікування хворих на морбідне ожиріння , О. Ю. Іоффе, Т. В. Тарасюк (стр.20)
Кармадонов А. В. Холецистэктомия при операции гастрошунтирования/ А. В. Кармадонов (стр.20-21)
Кармадонов А. В. Влияние бандажирования желудка при операции гастрошунтирования на уменьшение массы тела/ А. В. Кармадонов, О. В. Кармадонов (стр.21)
Кармадонов А. В. Опыт выполнения 160 операций гастрошунтирования при лечении морбидного ожирения/ А. В. Кармадонов, О. В. Кармадонов (стр.21-22)
Анестезиологическое обеспечение бариатрических операций , Е. Н. Клигуненко, Я. С. Березницкий (стр.22-23)
Клигуненко Е. Н. Доступ к "трудным" дыхательным путям у тучных больных/ Е. Н. Клигуненко, О. В. Лященко, Н. Н. Чупахина (стр.23)
Кожемяцкий В. М. Хирургическое лечение грыжи брюшной стенки у больных с ожирением/ В. М. Кожемяцкий (стр.24)
Кожемяцкий В. М. Хирургическое лечение больных с ожирением методом рукавной гастрэктомии/ В. М. Кожемяцкий, И. В. Аргучинский (стр.24-25)
Оценка эффективности использования внутрижелудочного баллона , А. С. Лаврик, А. Н. Бурый (стр.25)
Лаврик А. С. Ендоскопічна картина шлунка у хворих на морбідне ожиріння до і після шунтування шлунка за Capella/ А. С. Лаврик, О. М. Бурий, І. С. Терешкевич (стр.26)
Лаврик А. С. Содержание C-реактивного протеина и сиаловых кислот у пациентов после бариатрических операций/ А. С. Лаврик, О. А. Лаврик, Е. П. Дмитренко (стр.26)
Лаврик А. С. Повторные реконструктивные операции в бариатрической хирургии/ А. С. Лаврик, А. С. Тывончук (стр.27)
Метаболический эффект билиопанкреатического шунтирования по N. Scopinaro , А. С. Лаврик, А. С. Тывончук (стр.27-28)
Влияние хирургической коррекции метаболического синдрома на баланс про- и антивоспалительных медиаторов, участвующих в регуляции процессов метаболизма жировой ткани , Л. С. Литвинова, Е. В. Кириенкова (стр.29)
Марголин М. Е. Необычное наблюдение пролапса бандажа в просвет желудка/ М. Е. Марголин, В. А. Барло, Л. В. Лобачев (стр.29-30)
Влияние длительного постоянного стресса на возникновение ожирения , Е. И. Марголина, М. Е. Марголин (стр.30)
Милица Н. Н. Первые результаты продольной гастропликации у пациентов при морбидном ожирении/ Н. Н. Милица, К. Н. Милица (стр.30)
Алгоритм выбора метода абдоминопластики , В. Г. Мишалов, В. В. Храпач (стр.31)
Первые результаты бариатрических операций по поводу морбидного ожирения и метаболического синдрома , А. С. Никоненко, Д. А. Децык (стр.31-32)
Особливості виконання лапароскопічних операцій у хворих на ожирінням , М. Ю. Ничитайло, О. М. Литвиненко (стр.32-33)
Якість життя хворих після корекції цукрового діабету та ожиріння шляхом здійснення ілеодуоденопластики , С. Є. Подпрятов, С. С. Подпрятов (стр.33-34)
Седлецкий Ю. И. Влияние бариатрических операций на компоненты метаболического синдрома/ Ю. И. Седлецкий, А. Е. Неймарк, К. А. Анисимова (стр.34)
Применение продольной резекции желудка у больных с ожирением , М. М. Сербул, Ф. Н. Ильченко (стр.35)
Степанов Д. Ю. Опыт бандажирования желудка в течение 14 лет и наше отношение к этому методу/ Д. Ю. Степанов, Б. Ю. Цветков (стр.35-36)
Счастный В. М. Практика бариатрической хирургии в частной медицинской клинике/ В. М. Счастный, И. Н. Игнатов (стр.36-37)
Теплий В. В. Вплив видалення підшкірного жиру на метаболізм вуглеводів/ В. В. Теплий (стр.37)
Тивончук О. С. Якість життя хворих на морбідне ожиріння/ О. С. Тивончук, А. С. Лаврик (стр.38)
Тивончук О. С. Вплив окремих технічних елементів операції шунтування шлунка на результат/ О. С. Тивончук, А. С. Лаврик (стр.38-39)
Біліопанкреатичне шунтування з вимкненням дванадцятипалої кишки у лікуванні хворих на морбідне ожиріння , І. М. Тодуров, Л. С. Білянський (стр.39-40)
Уолтон П. Первый национальный отчет реестра бариатрической хирургии - опыт Великобритании и Ирландии/ П. Уолтон, А. Бровко (стр.40-41)
Морфологічне обґрунтування патогенезу грижоутворення у хворих на морбідне ожиріння , О. Ю. Усенко, І. В. Гомоляко (стр.41)
Профилактика образования послеоперационной грыжи у больных при морбидном ожирением с использованием легких сеток , А. Ю. Усенко, Н. В. Манойло (стр.42)
Фелештинський Я. П. Алопластика великої післяопераційної грижі черевної стінки у хворих на ожиріння/ Я. П. Фелештинський, В. Ф. Ватаманюк, С. А. Свиридовський (стр.42-43)
Комплексное лечение пациентов с применением бариатрических вмешательств , М. Б. Фишман, В. М. Седов (стр.43)
Хирургическое лечение метаболического синдрома , М. Б. Фишман, В. М. Седов (стр.44)
Хирургический контроль уровня гликемии , М. Б. Фишман, В. М. Седов (стр.44)
Лапароскопические технологии с 3D визуализацией операционного поля. Первый опыт , М. Б. Фишман, В. М. Седов (стр.45)
Цветков Б. Ю. Отбор, подготовка и выбор метода хирургического лечения больных со сверхожирением/ Б. Ю. Цветков, Д. Ю. Степанов (стр.45)
Мобілізація шлунка та товстої кишки з використанням апарата високочастотного електричного зварювання тканин , І. А. Сухін, О. М. Остапенко (стр.46-48)
Брицкая Н. Н. Хирургическое лечение больных по поводу некротического панкреатита в фазе гнойных осложнений/ Н. Н. Брицкая (стр.49-51)
Косован В. М. Досвід застосування У-подібного анастомозу в хірургічному лікуванні гострої обтураційної непрохідності товстої кишки пухлинного генезу/ В. М. Косован (стр.52-54)
Синдром множинної ендокринної неоплазії 2 типу , В. В. Хом’як, М. П. Павловський (стр.55-57)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-20    21-40   41-42 
 
Статистика
за 08.07.2024
Кількість запитів 50797
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)