На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Руснак, Я. О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 10
Показані документи с 1 за 10
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Руснак Я.О.
Назва : Моніторинг нервово-м'язової провідності під час використання норкурону в лапароскопічній хірургії
Місце публікування : Клініч. хірургія. - 2000. - № 4. - С. 61-62. (Шифр КУ5/2000/4)
ДРНТІ : 76.29.39
Предметні рубрики: ХИРУРГИЯ ЛАПАРОСКОПИЧЕСКАЯ-- SURGERY, LAPAROSCOPIC
ИНТРАОПЕРАЦИОННЫЙ МОНИТОРИНГ-- INTRAOPERATIVE MONITORING
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Руснак Я.О., Химич В.Ю., Авдєєв В.В., Долженко В.В.
Назва : Інтраопераційні та ранні післяопераційні ускладнення при проведенні анестезіологічного забезпечення лапароскопічноЇ холецистектоміЇ
Місце публікування : Наук. вісн. Ужгород. ун-ту. - 2003. - Вип. 19. - С. 49-52. (Шифр НУ7/2003/вип.19)
ДРНТІ : 76.29.39
Предметні рубрики: АНЕСТЕЗИЯ-- ANESTHESIA
ХОЛЕЦИСТЭКТОМИЯ ЛАПАРОСКОПИЧЕСКАЯ-- CHOLECYSTECTOMY, LAPAROSCOPIC
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Русин В.І., Русин А.В., Руснак Я.О., Попадинець І.І.
Назва : Моніторинг нервово-м'язової провідності в анестезіологічній практиці
Місце публікування : Наук. вісн. Ужгород. ун-ту. - 2000. - Вип. 11. - С. 234-235. (Шифр НУ7/2000/11)
ДРНТІ : 76.29.44
Предметні рубрики: ИНТРАОПЕРАЦИОННЫЙ МОНИТОРИНГ-- INTRAOPERATIVE MONITORING
НЕРВНО-МЫШЕЧНЫЕ БЛОКАТОРЫ-- NEUROMUSCULAR BLOCKING AGENTS
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Русин В.І., Руснак Я.О., Авдєєв В.В., Гранчак М.П., Русин А.В., Шляхта Т.Я.
Назва : Особливості впливу на функцію органів зовнішнього дихання екстракорпоральної сорбції із ультрафільтрацією асцитичної рідини у хворих на цироз печінки із резистентним асцитом
Місце публікування : Наук. вісн. Ужгород. ун-ту. - 2005. - Вип. 24. - С. 140-146. (Шифр НУ7/2005/Вип. 24)
Знайти схожі

5.

Назва журналу :Збірник рефератів дисертацій, НДР та ДКР -2005р.,N 1
Цікаві статті :
Ніколенко М.В. Специфічна адсорбція полярних органічних сполук з водних розчинів на міжфазній межі дисперсних систем тверде тіло-рідина/ М.В. Ніколенко (стр.99.)
Бутиліна Н.О. Кінетика термолізу та термодинамічні властивості силіцій- та нітрогенвмісних органічних пероксидів/ Н.О. Бутиліна (стр.99.)
Лось О.Б. Кінетика розчинення монокристалів іодиту цезію у воді та н-аліфатичних спиртах в умовах природної конвекції/ О.Б. Лось (стр.99-100.)
Черпак В.В. Багатофункціональні рідкокристалічні сенсори фізичних величин/ В.В. Черпак (стр.100.)
Прудіус С.В. Синтез та фізико-хімічні властивлсті суперкислотного вольфраматвмісного діоксиду церконію/ С.В. Прудіус (стр.100-101.)
Температурний дуалізм у моделюванні явищ переносу в скловидних силікатних системах (стр.101.)
Провести моделювання вплив малих доз радіації на біологічні системи (стр.101.)
Нерівноважні явища в мікрореакторах: конструкція, виготовлення та використання (стр.101.)
Новий аналітичний метод, що грунтується на коливальній хімічній реакції (стр.101-102.)
Заторська Г.М. Особливості взаємодії Літію та Церконію з р-елементами III і IV груп/ Г.М. Заторська (стр.102.)
Пацай І.О. Хемілюмінесцентні реакції нітрату 9-ціано-10-метилакридинію з нуклеофільними реагентами та застосування їх в аналізі/ І.О. Пацай (стр.102-103.)
Шелякін В.В. Реакції циклізації функціонально заміщених 1,3-дикарбонільних сполук гетероциклічного ряду з похідними ціанооцтової кислоти / В.В. Шелякін (стр.103.)
Похоленко О.А. Взаємодія піридо[2,1-a]ізоіндолу і 2,4-димтілпірамдо[2,1-a]ізоіндолу з малеїнімідами та интез нових похідних конденсованих ізоіндолів/ О.А. Похоленко (стр.103.)
Берьозкіна Т.В. Формування шестичленних азагетероциклінів в реакціях бетаароїлакринових кислот з бінуклеофілами/ Т.В. Берьозкіна (стр.103-104.)
Гідулянов А.О. Порівняльна характеристика структурних властивостей гемоглобінів та показників еритроцитарного метаболізму у представників класу ссавців і класу риб/ А.О. Гідулянов (стр.104.)
Ракович І.І. Щепленні кополімери на основі полівінілового спирту та поліакриламіду з різною довжиною пищеплених ланцюгів/ І.І. Ракович (стр.104.)
Гідродинамічні явища в складних хімічних системах (стр.105.)
Фіра Л.С. Метаболічні порушення в організмі щурів, уражених нітратом натрію, тетрахлорметаном і низькими дозами радіації, та шляхи їх корекції/ Л.С. Фіра (стр.105.)
Синюк Ю.В. Обмін амінокислот і фракційний склад білків у організмі коропа за дії іонів марганцю, цинку, міді та свинцю/ Ю.В. Синюк (стр.105.)
Хоменчук В.О. Біохімічні властивості проникнення і розподілу деяких важких металів в організмі коропа лускатого/ В.О. Хоменчук (стр.105-106.)
Коломоець О.В. Закономірності перебігу процесів перекисного окислення ліпідів і системи антиоксидантного захисту організму курей/ О.В. Коломоець (стр.106.)
Луговий С.В. Вплив кріоконсервування на культуру клітин щитовидної залози новонароджених поросят/ С.В. Луговий (стр.106-107.)
Теплюк Н.М. Глутатіонтрансферазна активність і ДНК-аддукти в плаценті людини у радіаційно та хімічно забрудненому довкіллі/ Н.М. Теплюк (стр.107.)
Давидовська Т.Л. Мембранні та клітинні механізми дії імуноактивних речовин на електрогенез та скорочення гладеньких м'язів/ Т.Л. Давидовська (стр.107.)
Детермінований хаос і регуляції в біосистемах (стр.107-108.)
Чеченєва Т.М. Спонтана та індукована мінливість кукурудзи in vitro/ Т.М. Чеченєва (стр.108.)
Поканєвич Т.М. Чинники ризику формування вроджених вад розвитку серед новонароджених (за даними генетичного моніторінгу населення Київської області)/ Т.М. Поканєвич (стр.108.)
Начьотова Т.А. Роль спадкових факторів у формуванні затримки статевого розвитку та опсоменореї/ Т.А. Начьотова (стр.108.)
Ольхович Н.В. Аналіз мутацій в гені арилсульфатази А та особливості біохімічної діагностики метахроматичної лейкодистрофії/ Н.В. Ольхович (стр.108-109.)
Орел Н.О. Розробка тренсгенних ліній Arabidopsis thaliana чутливих до хімічних мутагенів/ Н.О. Орел (стр.109.)
Вивчення біополімерів клітинної стінки вищих бахадіальних гибів з антибіотичними властивостями (стр.109.)
Адаптивна роль природних регуляторів росту (стр.109-110.)
Клімова О.М. Формування імунологічних варіантів при пригніченні нейротрансмітерних реакцій/ О.М. Клімова (стр.110.)
Маліков М.В. Регіональні особливості адаптивних можливостей серцево-судинної системи різних груп населення/ М.В. Маліков (стр.110.)
Слюсаренко О.Є. Імунологічна реактивність організму за різних умов техногенного забруднення середовища важкими металами/ О.Є. Слюсаренко (стр.111.)
Дрегваль І.В. Взаємодія впливів вестибулярної, зорової та слухової сенсорних систем на активність мотонейронів екстензорних м'язів нижніх кінцівок людини/ І.В. Дрегваль (стр.111-112.)
Шаповалов С.О. Особливості становлення антиоксидантного захисту та вплив мікотоксинів на організм птиці в онтогенезі/ С.О. Шаповалов (стр.112.)
Коваль О.М. Субодиничний склад нікотинових холінорецепторів нейронів нижнього брижового ганглія морської свинки/ О.М. Коваль (стр.112-113.)
Махин С.А. Відмірювання інтервалів часу: аналіз ЕЕГ і викладених потенціалів мозку / С.А. Махин (стр.113.)
Цвігун О.А. Функціональний стан природної резистентності бугайців м'ясних порід залежно від генотипу, факторів навколишнього середовища та рівня живлення/ О.А. Цвігун (стр.113-114.)
Ваврищук Т.А. Функціональні особливості зорового сприйняття еметропічним і міопічним оком дітей шкільного віку/ Т.А. Ваврищук (стр.114-115.)
Проведення науково-дослідницьких робіт по виконанню завдання Комплексної програми розвитку медичної промисловості України на 1997-2003 рр., затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.1996 р. № 1538 зі стандартизації та сертифікації виробництва згідно вимог GMP та охорони праці (стр.170.)
Флюнт І.С. Роль захисно-пристосувальних систем в патогенезі захворювань нирок у ліквідаторів аварії на ЧАЕС/ І.С. Флюнт (стр.170.)
Могильницька Л.А. Показники функціонального стану ендотелію при цукровому діабеті 2-го типу/ Л.А. Могильницька (стр.170-171.)
Борсюк М.В. Вивчення активності протеолітичних ферментів панкреатичного та позапанкреатичного походження в динаміці експериментального цукрового діабета/ М.В. Борсюк (стр.171.)
Козлова Т.Г. Порушення слизової секреції в шлунку та дванадцятипалій кишці у ліквідаторів наслідків аварії Чорнобильскої катастрофи: патоморфологічна характеристика/ Т.Г. Козлова (стр.171-172.)
Чешук В.Є. Індивідуалізація комплексного лікування хворих на рак молочної залози I-II стадій/ В.Є. Чешук (стр.172.)
Башеєв В.Х. Оптимізація тактики лікування раку нижньоампулярного відділу прямої кишки/ В.Х. Башеєв (стр.172.)
Дзеружинська Н.О. Коморбідні психічні розлади у літніх пацієнтів загальної медичної (кардіологічної) практика/ Н.О. Дзеружинська (стр.173.)
Жабченко І.А. Прогнозування і профілактика акушерської та перинатальної патології у здорових вагітних/ І.А. Жабченко (стр.173.)
Стаднік А.В. Психологічні закономірності формування та принципи терапії невротичних розладів у військовослужбовців бойових підрозділів внутрішніх військ МВС/ А.В. Стаднік (стр.173-174.)
Пепенін С.В. Клініко-морфологічні особливості хронічного пієлонефриту єдиної нирки (клініко-експериментальне дослідження)/ С.В. Пепенін (стр.174.)
Гребенченко О.І. Ефективність функціонально щадливого втручання у комплексному лікуванні хворих хронічним одонтогенним перфорантним гайморитом/ О.І. Гребенченко (стр.174.)
Старікова С.Л. Використання танталу і ніобію з модифікованою поверхнею для дентальної імплантації/ С.Л. Старікова (стр.174-175.)
Іванова М.Ф. Роль антифосфоліпідних антитіл у розвитку цереброваскулярної патології у осіб молодого віку/ М.Ф. Іванова (стр.175.)
Москаленко М.А. Церебральний параліч у дітей, які народженні від матерів із серопозитивним та серонегтивним варіантом антифофоліпідного синдрому/ М.А. Москаленко (стр.175.)
Демченко А.В. Особливості церебральної гемодинаміки, структурно-функціональних змін головного мозку та когнітивних розладів у хворих інфарктом мозку в відновному періоді/ А.В. Демченко (стр.175-176.)
Ткаченко І.М. Порівняльна характеристика різних методів ортопедичного лікування хворих на хронічний генералізований пародонтит II та III ступеня тяжкості/ І.М. Ткаченко (стр.176.)
Клименко А.В. Радикально дуоденопластика в лікуванні виразкової хвороби дванадцятипалої кишки, ускладненої пенетрацією та стенозом/ А.В. Клименко (стр.176.)
Мартинюк В.Б. Оптимізація лікування первинного гнійного осередку та корекція синдрому ендогенної інтоксикації у хворих сепсисом/ В.Б. Мартинюк (стр.176-177.)
Руснак Я.О. Моніторінг центральної гемодинаміки та нервово-м'язової провідності під час анестезіологічного забезпечення лапароскопічних оперативних втручань у хворих на жовчнокам'яну хворобу/ Я.О. Руснак (стр.177.)
Демчук Г.В. Особливості клінічного перебігу негоспітальної пневмонії у осіб молодого віку різних соціальних груп/ Г.В. Демчук (стр.177.)
Доленко О.Б. Застосування поліпептидного препарату далагріну у дітей з незрощенням піднебіння на догоспітальному етапі і в раньому післяопераційному періоді/ О.Б. Доленко (стр.177-178.)
Красиленко О.П. Вікові особливості структури судинних захворювань головного мозку та стану церебральної гемодинаміки в учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС/ О.П. Красиленко (стр.178.)
Попова Т.М. Стан периоксидантно-антиоксидантного гомеостазу, мікробіоценозу кишечнику у хворих на сальмонельоз при використанні альтану і хілаку-форте у комплексному лікуванні (клініко-експериментальні дослідження)/ Т.М. Попова (стр.178-179.)
Майстренко О.М. Використання аміксину в комплексній терапії хворих на ентеровірусні менінгіти/ О.М. Майстренко (стр.179.)
Полунін Г.Є. Шляхи підвищення ефективності комбінованого лікування раку ободової кишки (експериментально-клінічне дослідження)/ Г.Є. Полунін (стр.179-180.)
Шевченко О.А. Диференційована інтенсивна терапія прееклампсії з урахуванням змін вегетативного тонусу вагітних/ О.А. Шевченко (стр.180.)
Авраменко Н.В. Стан репродуктивної функції у жінок з урогенітальною цитомегаловірусною інфекцією/ Н.В. Авраменко (стр.180-181.)
Писанко О.В. Роль ендотеліальної дисфункції в розвитку симптоматичної ренопаренхімантозної артеріальної гіпертензії/ О.В. Писанко (стр.181.)
Кисельов Б.Ю. Стан, профілактика та лікування порушень периферичного кровообігу у хворих на ішемічну хворобу серця з стенокардією напруги II-III функціональних класів амплодіпіна бесілатом/ Б.Ю. Кисельов (стр.181-182.)
Когутницька М.І. Стан оксидантно-антиоксидантної системи та вміст нейронспецефічної енолази у новонароджених з гіпоксичним ураженням центральної нервової системи/ М.І. Когутницька (стр.182.)
Рощин О.А. Невербальна діагностика шизотипових розладів/ О.А. Рощин (стр.182.)
Дерпак Ю.Ю. Ефективність розвантажувально-дієтичної терапії у поєднанні з альфа-токоферолом у хворих на ожиріння з супутньою артеріальною гіпертензією/ Ю.Ю. Дерпак (стр.182-183.)
Лисенко Т.П. Клініко-гормональні особливості синдрому полікістозних яєчників у хворих зі сполучнотканинною дисплазєю/ Т.П. Лисенко (стр.183-184.)
Ошлянська О.А. Патогенетичне обґрунтування застосування системної ензимотерапії для корекції порушень гемостаза та ліпідного обміну у хворих на ювенільний ревматоїдний артрит/ О.А. Ошлянська (стр.184.)
Крамаренко К.О. Шляхи оптимізації ендоскопічних методів лікування ускладнених форм жовчнокам'яної хвороби і ефективність їх застосування у нестандартних випадках/ К.О. Крамаренко (стр.184-185.)
Розробити комбінований ендоваскулярно-хірургічний метод втручань при розривах апоневризм черевної аорти (стр.185.)
Розробити та впровадити хірургічне лікування вад серця методом трансплантації аутолегеневого клапану (стр.185-186.)
Заічко Н.В. Лікувальна ефективність амізону у хворих на ревматоїдний артрит та остеоартроз (клініко-експериментальне дослідження)/ Н.В. Заічко (стр.186.)
Ляшенко А.В. Поліморфізм гена ангіотензинперетворюючого ферменту, добовий профіль артеріального тиску та ефективність бета-блокаторів у хворих з метаболічним синдромом X/ А.В. Ляшенко (стр.186.)
Проведення науково-дослідницьких робіт по виконанню завдання Комплексної програми розвитку медичної промисловості України на 1997-2003 рр., затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.1996 р. № 1538 зі стандартизації та сертифікації виробництва згідно вимог GMP та охорони праці, а саме підготовка до видання Доповнення 1 до Державної Фармакопеї України (ДФУ) 2001 (заключний) (стр.186.)
Колеснікова І.П. Оптимізація епідеміологічного нагляду та удосконалення тактики вакцинопрофілактики епідемічного паротиту/ І.П. Колеснікова (стр.186-187.)
Муляр В.І. Теоритичне обґрунтування та розробка апаратів сухого вловлювання і поділу пилу на компоненти/ В.І. Муляр (стр.196.)
Розроблення каталогу документів колишнього СРСР, затверджених до 1992 року, та розрооблення на їх зміну галузевних документів (техніка безпеки) (стр.196-197.)
Розробка системи професійного психофізичного відбору спеціалістів, які зайняті на роботах з високим рівнем техногенної небезпеки (стр.197.)
Розробка наукових основ технології очищення довкілля від металів за допомогою мікроводоростей, бактерій та їх біополімерів (стр.197.)
підготовка наукового висновку за документами "Проекту мінімізації впливу радіаційної аварії на сховищах радіаційних відходів №№ 5,6,7 ПЗРВ Київського ДМСК на оточуюче середовище (стр.197-198.)
Теорія та методи аналізу і медалювання газодинамічних характеристик промислових викидів техногенно-небезпечних об'єктів (стр.198.)
Розробка нормативного документу по оперативному визначенню стану радіоактивного забруднення поверхневих вод, атмосфери та грунтів в умовах радіаційної аварії на основі пост-чорнобильського досвіду (стр.198.)
Проведення робіт з детоксикації приміщень та території колишнього складу непридатних та заборонених пестицидів в смт. Єрки Катеринопільского району Черкаської області та оцінка впливу на навколишнє середовище проведених робіт (стр.198-199.)
Інтродукція рослин природної та культурної флори з метою збереження біологічного різноманіття та оптимізація техногенних ландшафтів Правобежного степового Придніпров'я (стр.199.)
Розробка та дослідження систем активного захисту навігаційного приладового устаткування від вібрації (стр.199.)
Встановлення закономірностей впливу пошкоджень на вібраційні характеристики неконсервативних механічних систем та їх реакцію на збудження різного характеру (стр.199-200.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Русин В.І., Авдєєв В.В., Шляхта Т.Я., Руснак Я.О., Калимон О.Р.
Назва : Вплив блокаторів кальцієвих канальців на системну, центральну, спланхнічну гемодинаміку та функцію органів зовнішнього дихання у хворих із портальною гіпертензією на фоні цирозу печінки
Місце публікування : Наук. вісн. Ужгород. ун-ту. - 2005. - Вип. 26. - С. 46-49. (Шифр НУ7/2005/Вип. 26)
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Русин В.І., Руснак Я.О., Шляхта Т.Я., Маляр Н.М.
Назва : Застосування альбумінового перитонеального діалізу в комплексному лікуванні поліорганної недостатності
Місце публікування : Наук. вісн. Ужгород. ун-ту. - 2006. - Вип. 29. - С. 115-117. (Шифр НУ7/2006/29)
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Науковий вісник Ужгородського університету -2007р.,N 30
Цікаві статті :
Антонюк С.В. Структурно-функціональні зміни респіраторного відділу легенів при стронцієвій пневмопатії в експерименті/ С.В. Антонюк, О.О. Коцарєва, В.В. Цоцко (стр.3-9.)
Ахтемійчук Ю.Т. Мікроанатомія та кровопостачання пієлоуретерального сегмента в ранньому періоді онтогенезу людини/ Ю.Т. Ахтемійчук, С.О. Лісничок (стр.9-14.)
Георгіца В.М. Структурна організація пахвинної ділянки в новонароджених/ В.М. Георгіца (стр.15-16.)
Криницька І.Я. Динаміка показників ендогенної інтоксикації у щурів за умов гострого алкогольного отруєння на тлі хронічного ураження солями кадмію та свинцю/ І.Я. Криницька, І.М. Кліщ (стр.16-19.)
Маляр Н.М. Ймовірнісні методи медичного прогнозування (огляд літератури)/ Н.М. Маляр, Я.О. Руснак (стр.19-21.)
Слободян О.М. Кореляційний аналіз параметрів панкреатодуоденального органокомплексу в другій половині плодового періоду онтогенезу людини/ О.М. Слободян, Ю.Т. Ахтемійчук, Ю.Є. Роговий (стр.21-25.)
Федонюк Я.І. Поєднання тазової ектопії яєчок із гіпоспадією у десятимісячного плода людини/ Я.І. Федонюк, А.С. Головацький, Є.Ф. Пірус (стр.25-26.)
Рівень оксиду азоту як критерій ефективності реабілітації дітей, хворих на бронхіальну астму в умовах поєднаної спелео-валкіон терапії (стр.27-29.)
Бичко М.В. Клініко-гемодинамічні ефекти Лерканідипіну у хворих на артеріальну гіпертензію в поєднанні зі стенокардією/ М.В. Бичко (стр.29-33.)
Перекисне окислення ліпідів та стан антиоксидантного захисту у хворих на хронічні обструктивні захворювання легень зі вторинною імунною недостатністю (стр.33-36.)
Сучасні методи неінвазивної скринінг-діагностики активного гелікобактеріозу в Карпатському регіоні (стр.36-38.)
Дикий Б.В. Вплив холодних водних процедур на показникиартеріального тиску та пульсу у здорових та у людей з підвищеним артеріальним тиском залежно від фаз місяця/ Б.В. Дикий, В.Ю. Плоскіна, А.М. Братасюк (стр.39-43.)
Дікал М.В. Функціональні та гістоензимохімічні особливості нирок за умов розвитку тубуло-інтерстиційного синдрому при хронічному нефриті Мазугі/ М.В. Дікал (стр.43-46.)
Донченко В.Л. Рідкісний випадок пухлиноподібного ураження дихальної системи туберкульозом/ В.Л. Донченко, О.М. Русановський, В.В. Скрип (стр.46-49.)
Питне використання слабосульфідної маломінералізованої води джерела "Синяк" при хронічних захворюваннях верхнього відділу травного каналу у дітей (стр.49-52.)
Вплив лазеротерапії на клінічні прояви та показники перекисного окислення ліпідів і антиоксидантну систему у хворих на остеоартроз (стр.52-54.)
Корсак Ю.В. Комплексна метаболічна терапія у лікуванні серцевої недостатності у діабетиків, хворих на ішемічну хворобу серця/ Ю.В. Корсак (стр.55-58.)
Лемко І.І. Особливості імунного статусу у хворих з ерозивно-виразковими ураженнями гастродуоденальної зони/ І.І. Лемко, В.П. Казанкевич (стр.59-63.)
Лемко І.С. Сучасні підходи до застосування спелеотерапії при бронхіальній астмі в умовах солекопалень/ І.С. Лемко (стр.63-66.)
Вплив генотипних властивостей вірусу гепатиту B на перебіг гострої та хронічної HBV- інфекції (стр.66-69.)
Миронюк І.С. Етіопатогенез і мінливість форм псоріазу (огляд літератури)/ І.С. Миронюк (стр.69-77.)
Поляк В. М. Комп'ютерна томографія в оцінці розповсюдження центрального раку легень/ В. М. Поляк, О.С. Бабенко, М.Я. Лошак (стр.77-82.)
Характеристика бальнеологічних реакцій у хворих на деформуючий остеоартроз при сірководневій бальнеотерапії (стр.82-85.)
Санаторно-курортна реабілітація хворих на цукровий діабет та ожиріння в умовах санаторію "Квітка полонини" (стр.85-88.)
Порівняльна оцінка ефективності лікування хворих на цироз печінки Глутаргіном та Тіотриазоліном (стр.88-91.)
Товт-Коршинська М.І. Зміни в показниках імунітету та захворюваність гострими респіраторними інфекціями у курців тютюну / М.І. Товт-Коршинська (стр.91-93.)
Етіологічна структура сепсису в лікувальних закладах Ужгорода та особливості емпірічної терапії в початковому періоді (стр.93-97.)
Клініко-епідеміологічні особливості перебігу корі в Закарпатській області під час спалаху 2006 року (стр.97-101.)
Тіотриазолін у комплексному лікуванні хворих на артеріальну гіпертензію з ознаками хронічної серцевої недостатності (рандомізоване дослідження) (стр.101-104.)
Філоненко М.В. Активність металоферментів у крові хворих на гострий інфаркт міокарда/ М.В. Філоненко (стр.105-107.)
Фурдела М.Я. Морфометрична характеристика ремоделювання серця при експериментальному цукровому діабеті за наявності серцевих аритмій/ М.Я. Фурдела (стр.108-110.)
Чмиленко Т.С. Особливості зміни мікроелементного статусу дітей, що проживають в умовах промислового міста/ Т.С. Чмиленко, О.В. Саєвич, Ф.О. Чмиленко (стр.110-116.)
Британчук Р.В. Сучасні погляди на комплексне лікування розповсюджених форм перитоніту в токсичній фазі (огляд літератури)/ Р.В. Британчук (стр.117-122.)
Вацеба Р.Є. Застосування N-ацетилцистеїну і дексаметазону для профілактики легеневих ускладнень у хворих на гострий деструктивний панкреатит/ Р.Є. Вацеба, С.М. Чуклін (стр.123-126.)
Гербут С.Ф. Хірургічне лікування пахвинних гриж у дітей першого року життя/ С.Ф. Гербут, М.І. Чаварга, В.М. Хурсін (стр.126-128.)
Особливості лікування післяопераційних менінгоенцефалітів у хворих нейроонколологічного профілю (стр.128-134.)
Дубок В.А. Біокераміка в сучасній медицині/ В.А. Дубок, О.П. Дудік, О. В. Шинкарук (стр.134-141.)
Зінчук О.М. Офтамологічні ураження при Лайм-Бореліозі (випадки із практики)/ О.М. Зінчук, Б.А. Герасун, А.С. Гудзь (стр.142-145.)
Клінічні основи використання CA15.3 в оцінці прогнозу та ефективності лікування у хворих на рак грудної залози (стр.145-150.)
Рузібаєв Р.Ю. Динаміка мінеральної щільності кісткової тканини в оперованих пацієнтів із виразковою хворобою/ Р.Ю. Рузібаєв (стр.150-152.)
Русин В.І. Особливості протокової системи підшлункової залози у патогенезі утворення псевдокіст/ В.І. Русин, О.О. Болдіжар, П.О. Болдіжар (стр.153-157.)
Віддалені результати гастректомії з приводу раку шлунка, ускладненого кровотечею (стр.157-159.)
Русин В.І. Можливості непрямої реваскуляризації при дистальній оклюзії стегново-підколінно-гомілкового сегмента/ В.І. Русин, В.В. Корсак, Я.М. Попович (стр.160-165.)
Фомін П.Д. Профузні кровотечі - ризик летальності при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки/ П.Д. Фомін, С.Й. Запорожан, П.О. Герасимчук (стр.165-167.)
Тендерні особливості імунореактивності та їх клінічне значення при захворюваностях ЦНС (сучасний стан проблеми) (стр.168-170.)
Шимон В.М. Реконструктивні операції при пошкодженні грудного та поперекового відділів хребта (огляд літератури)/ В.М. Шимон, М.М. Василинець, І.Й. Пічкар (стр.170-174.)
Лизин Т.М. Гістологічна діагностика сенсорних інкапсульованих тілець Фатерапачіні у ворсинах плаценти вагітної жінки з передчасними пологами / Т.М. Лизин (стр.175-176.)
Шарган Г.З. З історії медицини рідного краю/ Г.З. Шарган, О.Д. Закривидорога (стр.177-178.)
Аналіз роботи служби швидкої медичної допомоги Закарпатської області (стр.179-182.)
Процюк Т.Л. Особливості зміни охватних розмірів тіла та товщини підшкірно-жирових складок, показників соматотипу та компонентного складу маси тіла у міських підлітків, хворих на бронхіальну астму, які проживають на території Подільського регіону/ Т.Л. Процюк (стр.183-186.)
Розвиток та досягнення неврологічної служби Закарпаття за 60 років (стр.186-189.)
Характеристика смертності населення Закарпатської області за даними 2001-2005 років (стр.189-192.)
Фера О.В. Особливості соціально-гігієнічних умов життя і праці сільського населення ендемічного регіону ( на прикладі Закарпатської області)/ О.В. Фера, А.О. Керецман (стр.192-195.)
Фера О.В. Причини та нозологічна структура первинної інвалідності населення Закарпаття за 2001-2005 роки/ О.В. Фера, А.І. Палко (стр.195-197.)
Фера О.В. Характеристика захворюваності населення м.Ужгород у динаміці за 2001-2005 роки/ О.В. Фера, Р.Ю. Погоріляк, Л.О. Качала (стр.198-200.)
Фера О.В. обґрунтування системних заходів із первинної профілактики захворювань і охорони довкілля Закарпаття (аналітичне дослідження і рекомендації)/ О.В. Фера, М.І. Турянчик (стр.200-203.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Маляр Н.М., Руснак Я.О.
Назва : Ймовірнісні методи медичного прогнозування (огляд літератури)
Місце публікування : Наук. вісн. Ужгород. ун-ту. - 2007. - N 30. - С. 19-21. (Шифр НУ7/2007/30)
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Маляр Н.М., Пошегорова Н.В., Руснак Я.О., Шляхта Т.Я.
Назва : Досвід застосування синтетичних нейропептидів при комплексному лікуванні гострого некротичного панкреатиту
Місце публікування : Наук. вісн. Ужгород. ун-ту. - 2008. - N 34. - С. 108-109. (Шифр НУ7/2008/34)
Знайти схожі

 
Статистика
за 01.07.2024
Кількість запитів 22187
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)