На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Нагайчук, В. І.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 55
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-55 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагайчук В.І., , Смелянський О.О., Гуда Н.В.
Назва : Анестезіологічне забезпечення раннього оперативного лікування хворих з поверхневими опіками
Місце публікування : Вісн. наук. досліджень. - 2004. - № 3. - С. 108-110. (Шифр ВУ9/2004/3)
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагайчук В.І., Масляк Т.Р.
Назва : Клінічна ефективність трансплантації біоактивованих ксенодермотрансплантантів при ранньому оперативному лікуванні опечених
Місце публікування : Трансплантологія. - 2003. - Т. 4, № 1. - С. 167-168. (Шифр ТУ4/2003/4/1)
ДРНТІ : 34.03.35
Предметні рубрики: ОЖОГИ-- BURNS
КОЖИ ТРАНСПЛАНТАЦИЯ-- SKIN TRANSPLANTATION
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2005р.,N 1
Цікаві статті :
Безруков О.Ф. Вузловий зоб у Кримському регіоні як екологічна проблема/ О.Ф. Безруков (стр.6-7.)
Безруков О.Ф. Питання йодного діфіциту в Криму і можливості його подолання/ О.Ф. Безруков, В.І. Молчанов (стр.8-9.)
Проблемні та рецидивні вузли щитоподібної залози: діагностична та лікувальна тактика (стр.9-10.)
Бойчук А.В. Особливості функціонуавння репродуктивної системи у жінок зі зниженою активністю щитоподібної залози/ А.В. Бойчук, Н.В. Петренко (стр.10-12.)
Бондарев В.І. Хірургічне лікування хворих із вузловими формами зоба/ В.І. Бондарев, М.П. Абліцов, Р.В. Бондарев (стр.12-13.)
Досвід лікування хворих на токсичний зоб (стр.13-16.)
Вузлотворення в щитоподібній залозі: аналіз спостереження та лікування (стр.16-17.)
Геряк С.М. Ефективність застосування диференційованих схем лікування фетоплацентарної недостатності у вагітних із субклінічним гіпотиреозом/ С.М. Геряк, С.В. Хміль, М.І. Швед (стр.18-19.)
Громова О.В. Динаміка окисних процесів у сироватці крови хворих на тиреопатії при хірургічному лікуванні/ О.В. Громова (стр.20-22.)
Можливості сучасної діагностики та лікування вузлового зоба (стр.22-24.)
Регіональні особливості і структура етіологічних факторів при вогнищевих ураженнях щитоподібної залози в умовах інтенсивної промислової зони (стр.24-27.)
Порушення функції щитоподібної залози як фактор ризику вагітності. Сучасний погляд на вирішення проблеми (стр.27-29.)
Хірургічне лікування пацієнтів із післяопераційним рецидивним токсичним зобом (стр.29-31.)
Подольський В.В. Клініко-епідеміологічна характеристика стану репродуктивного здоров'я жінок фертильного віку, мешканок сільськогосподарського регіону України, ендемічного за нестачею йоду/ В.В. Подольський, В.Я. Козарь (стр.31-35.)
Подольський В.В. Зміни функції щитоподібної залози у вагітних з нейроциркуляторною астенією/ В.В. Подольський, Р.С. Теслюк (стр.35-37.)
Полянський І.Ю. Профілактика післяопераційних ускладнень у комплексному лікуванні хворих на вузлові форми зоба/ І.Ю. Полянський, М.І. Шеремет (стр.37-39.)
Патоморфоз захворювань щитоподібної залози в умовах екологічного імунодефіциту (стр.39-41.)
Сорокман Т.В. Рівень сфрмованості інтелектуальних функцій та стан розумової працездатності дітей, які проживають за умов дефіциту йоду/ Т.В. Сорокман (стр.41-44.)
Йодурія у пацієнтів із патологією щитоподібної залози у регіоні йодного дефіциту (стр.44-46.)
Хміль С.В. Стан системного імунітету при папіломавірусній інфекції та корекція його за допомогою комплексної терапії/ С.В. Хміль, Л.Р. Федорейко (стр.47-48.)
Москаленко Т.Я. Перебіг вагітності та пологів у жінок з фетоплацентарною недостатністю та анемією, які курили до вагітності/ Т.Я. Москаленко (стр.49-50.)
Вміст глікогену в нейтрофілах периферичної крові, біофізичний профіль плода та стан новонароджених від матерів з пізнім гестозом в зоні зобної ендемії (стр.51-52.)
Олійник Н.М. Стан маркерів резорбції кісткової тканини у вагітних та породіль з пізніми гестозами на фоні захворювань гептобіліарної системи/ Н.М. Олійник, І.М. Маланчин, Н.О. Кузьма (стр.52-54.)
Індівідуальні підходи до корекції вегетосудинних порушень у жінок на фоні гіперпролактинемії (стр.54-56.)
Яковлева Е.Б. Особливості перебігу вагітності при ектопії шийки матки/ Е.Б. Яковлева, І.В. Жердєва, Н.В. Гребельна (стр.56-57.)
Молчанова О.В. Класифікація груп ризику вагітних щодо виникнення гестозів (огляд літератури)/ О.В. Молчанова (стр.58-60.)
Оксюта В.М. Вплив естрадіолу валерату на структурну перебудову камер серця при артеріальній гіпертензії та оваріоектомії/ В.М. Оксюта (стр.60-63.)
Жук С.І. Прогностичне значення особливостей скорочення міометрія при дисгормональних розладах у жінок репродуктивного віку/ С.І. Жук, М.М. Драчевська (стр.63-64.)
Луб'яна С.С. Ферокінетичний профіль у вагітних з анемією та нормальними гематологічними показниками/ С.С. Луб'яна, Г.В. Овчаренко (стр.65-66.)
Григоренко П.П. Ефективність плазмозамінників при відновленні крововтрати у жінок з прееклампсією, розроджених кесаревим розтином/ П.П. Григоренко, Е.І. Богачов (стр.67-68.)
Григоренко А.П. Морфологічні особливості ендометрія і шийки матки та гормональний профіль у жінок з пролапсом до та після менопаузи/ А.П. Григоренко (стр.68-69.)
Паєнок О.С. Вплив йододефіцитного зоба на клінічний перебіг вагітності/ О.С. Паєнок (стр.69-71.)
Резніченко Н.О. Характеристика окремих видів Candida/ Н.О. Резніченко (стр.71-74.)
Піотрович Л.М. Стаціонарна акушерсько-гінекологічна допомога в Україні та перспективи її розвитку/ Л.М. Піотрович (стр.74-78.)
Остеопороз: сучасний стан проблеми при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і печінки (стр.79-82.)
Гребельна Н.В. Інфекція сечових шляхів і вагітність/ Н.В. Гребельна (стр.82-85.)
Бакалюк О.Й. Синдром ендогенної інтоксикації у пацієнтів із пієлонефритом без порушення азотовидільної функції нирок і його корекція канефроном/ О.Й. Бакалюк, Т.О. Мильнікова, М.П. Гаріян (стр.86-87.)
Приступа Л.Н. Клініко-імунологічна ефективність застосування статинів у хворих на бронхіальну астму в поєднанні з ожирінням/ Л.Н. Приступа (стр.87-89.)
Борак І.В. Стан кісткової тканини у дітей, хворих на гострий і хронічний гломерулонефрит/ І.В. Борак, Н.А. Васильєва (стр.89-91.)
Шалько І.В. Співвідношення факторів агресії та захисту у хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки, асоційовану з Helicobacter pylori / І.В. Шалько (стр.91-92.)
Гевко О.В. Особливості перебігу латентного хламідійного процесу у хворих на хронічний пієлонефрит/ О.В. Гевко, Л.П. Мартинюк (стр.93-94.)
Кашуба М.О. Визначення належного значення хвилинного об'єму дихання в осіб із захворюваннями органів дихання за антропометричними і віковими показниками/ М.О. Кашуба (стр.95-98.)
Радіаційно індуковані ризики розвитку вестибулярної дисфунції у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС (стр.98-100.)
Отченашенко В.А. Порівняльна характеристика імунних порушень до та після медикаментозної корекції змін мінералізації кісткової тканини у хворих на цукровий діабет/ В.А. Отченашенко (стр.100-104.)
Олійник О.В. Вплив лікування за допомогою методики "керованого дихання" на кисневий гомеостаз у хворих на хронічні обструктивні захворювання легень з гіпервентиляційним синдромом/ О.В. Олійник (стр.105-106.)
Чугрієв А.М. Контроль за якістю крові та її компонентів/ А.М. Чугрієв, П.І. Лучанко, І.М. Дейкало (стр.106-108.)
Вадзюк С.Н. Особливості результативної працездатності плавців вільного стилю при різних метеорологічних ситуаціях/ С.Н. Вадзюк, Я.В. Курко (стр.108-110.)
Господарський І.Я. Роль віку, статі і гормонального балансу в патогенезі кріоглобулінемії у пацієнтів з хронічним гепатитом С/ І.Я. Господарський (стр.111-112.)
Федонюк Л.Я. Морфологічні аспекти факторів, що сприяють абсцедуванню при інфекійному ендокардиті/ Л.Я. Федонюк (стр.113-115.)
Святенко Т.В. Клінічне дослідження терапевтичної ефективності комплексної терапії червоного плоского лишаю та інших дерматозів із включенням біофлавоноїдів/ Т.В. Святенко (стр.115-117.)
Єфремова О.О. Вплив фібринолітичної терапії на систему тромбомодуліну і гемостаз хворих на неускладнений інфаркт міокарда/ О.О. Єфремова (стр.118-120.)
Федчишин Н.Є. Сезонні коливання захворюваності та летальності від гострого інфаркту міокарду/ Н.Є. Федчишин, С.М. Андрейчин (стр.121-122.)
П'ятночка І.Т. Туберкульоз серцево-судинної системи/ І.Т. П'ятночка, С.І. Корнага (стр.123-124.)
Марченкова Н.О. Віддалені результати лікування переломів кісточок гомілки за малоінвазивними методиками/ Н.О. Марченкова (стр.125-126.)
Вардинець І.С. Хірургічна тактика у хворих на гострий холецистит/ І.С. Вардинець (стр.127-128.)
Ліпко І.М. Особливості черепно-мозкової травми на фоні епілептичних нападів/ І.М. Ліпко, І.С. Зозуля (стр.128-130.)
Нагірний Я.П. Досвід застосування полібіолін-куріозинової суміши при лікуванні посттравматичних дефектів щелеп/ Я.П. Нагірний, В.В. Шкробот (стр.130-131.)
Гнатюк М.С. Ефективність застосування перфторану при корекції експериментальної дистрофії сітківки/ М.С. Гнатюк, К.В. Гнатко (стр.132-134.)
Покидько М.І. Плевральні ускладнення при гострому абсцесі і гангрені легень/ М.І. Покидько, О.М. Кульчиковська (стр.134-135.)
Бадюк О.Я. Зміни мінеральної щільності кісткової тканини у хворих з опіковою хворобою при різних методах місцевого лікування ран/ О.Я. Бадюк, В.І. Нагайчук, Т.В. Бігуняк (стр.136-137.)
Нагорна В.Ф. Патофізіологічне обґрунтування застосування озону при пізніх гестозах/ В.Ф. Нагорна, А.С. Владика, М.З. Мухтожова (стр.138-139.)
Лизин А.М. Ультраструктурні зміни плаценти при затримці росту плода/ А.М. Лизин (стр.140-141.)
Міцода Р.М. Перебіг вагітності у жінок, які перехоріли на вірусний гепатит та сифіліс/ Р.М. Міцода (стр.141-143.)
Дзюбановський І.Я. Ендогенна інтоксикація та стан антиоксидної системи щурів за умов обтураційної жовтяниці/ І.Я. Дзюбановський, Д.Б. Фіра, В.В. Шкробот (стр.144-146.)
Роль шишкоподібної залози в регуляції місячних хроноритмів ниркового транспорту іонів натрію (стр.146-148.)
Хара М.Р. Вплив атропіну на холінергічну регуляцію серця некастрованих і кастрованих щурів різної статі/ М.Р. Хара (стр.149-150.)
Шульгай А.Г. Стан внутрішньокишкового судинного русла і нервового апарату при механічній жовтяниці та після її корекції/ А.Г. Шульгай (стр.151-153.)
Потіха Н.Я. Вагусна регуляція серцевого ритму у статевонезрілих і дорослих щурів/ Н.Я. Потіха, Л.М. Сас (стр.153-156.)
Хілько Т.В. Біологічні властивості пробіотичних штамів бактерій, перспективних для створення нового комплексного біопрапарату/ Т.В. Хілько, А.І. Осадча (стр.157-158.)
Ковальчук Л.Я. Новий спосіб пластики операційної рани після радикального видалення злоякісної пухлини шкіри нижньої кінцівки/ Л.Я. Ковальчук, І.Й. Галайчук, В.В. Дем'яненко (стр.159-161.)
Гульчій М.В. Сучасні тенденції формування раку щитоподібної залози у населення України та ефективність його лікування/ М.В. Гульчій (стр.161-165.)
Жулкевич І.В. Ефективність хелатної форми карбонілу заліза у лікуванні залізодефіциту у хворих на злоякісні лимфоми/ І.В. Жулкевич (стр.166-167.)
Сівкович С.О. Нові протипухлинні препарати на основі моноклональних антитіл/ С.О. Сівкович, Ю.В. Павленко, О.В. Танський (стр.167-169.)
Лікування хворих на нерезектабельні місцеві рецидиви раку прямої кишки (стр.170-173.)
Сміян О.І. Взаємовідносини параметрів органного кровообігу у доношених новонароджених протягом неонатального періоду/ О.І. Сміян, С.В. Попов (стр.174-176.)
Данилевич Ю.О. Морфометричний аналіз структурної перебудови серця новонароджених при пневмоптіях/ Ю.О. Данилевич (стр.176-177.)
Випадок ювенільного ревматоїдного артриту в дитини першого року життя (стр.178-179.)
Процек О.Г. Досвід просвітньо-виховної діяльності серед молоді, яка вступає в шлюб (результати проспективної науково-методичної роботи на базі РАЦСу обласного центру)/ О.Г. Процек, І.Д. Кухар, В.С. Василик (стр.180-182.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бадюк О.Я., Нагайчук В.І., Бігуняк Т.В.
Назва : Зміни мінеральної щільності кісткової тканини у хворих з опіковою хворобою при різних методах місцевого лікування ран
Місце публікування : Вісн. наук. досліджень. - 2005. - N 1. - С. 136-137. (Шифр ВУ9/2005/1)
ДРНТІ : 76.29.39
Предметні рубрики: КОСТИ ПЛОТНОСТЬ-- BONE DENSITY
ДЕНСИТОМЕТРИЯ-- DENSITOMETRY
ОСТЕОПОРОЗ-- OSTEOPOROSIS
ОЖОГИ-- BURNS
РАНЫ И ТРАВМЫ-- WOUNDS AND INJURIES
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагайчук В.І., Бігуняк Т.В., Гуда Н.В., Старикова Н.О.
Назва : Можливості відновлення втраченого шкірного покриву при дермальних опіках
Місце публікування : Шпитальна хірургія. - 2005. - N 2. - С. 63-65. (Шифр ШУ1/2005/2)
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Желіба М.Д., Нагайчук В.І., Поворозник А.М., Нагайчук В.В., Ошовський І.Н.
Назва : Застосування біологічного методу в комплексі лікування трофічних виразок, що тривало не загоюються
Місце публікування : Клініч. хірургія. - 2005. - N 11/12. - С. 26-27. (Шифр КУ5/2005/11/12)
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Желіба М.Д., Нагайчук В.І., Поворозник А.М., Нагайчук В.В., Ошовський І.Н.
Назва : Італійський та індійський методи пластики в хірургічному лікуванні дефектів м'яких тканин
Місце публікування : Клініч. хірургія. - 2005. - N 11/12. - С. 27. (Шифр КУ5/2005/11/12)
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Науковий вісник Ужгородського університету -2006р.,N Вип. 27
Цікаві статті :
Козинець Г.П. Сучасний стан комбустіологічної допомоги населенню України та невідкладні завдання з її організаційного вдосконалення та методичного забезпечення / Г.П. Козинець, Р.О. Моісеєнко, М.П. Комаров (стр.3-6.)
Удосконалення надання медичної допомоги хворим з опіками на етапах лікування (стр.6-9.)
Нагайчук В.І. Організація і надання само-, взаємодопомоги хворим з опіками на місці травми та медичної допомоги на етапах евакуації у Вінницькій області/ В.І. Нагайчук (стр.10-13.)
Принципи етапного лікування шоку у дітей Київської області (стр.13-16.)
Сорокіна О.Ю. Система пріоритетів у етапному лікуванні термічної травми/ О.Ю. Сорокіна (стр.16-19.)
Стойка В.В. Організація і надання само-, взаємодопомоги хворим з відмороженнями на місці травми та медичної допомоги на етапах евакуації у Вінницькій області/ В.В. Стойка (стр.19-23.)
Турак К.Ю. Динаміка розвитку спеціалізованої медичної допомоги потерпілим від опіків на Закарпатті (1994-2004) та її перспективи/ К.Ю. Турак, Ю.Ю. Яцина (стр.23-28.)
Бадюк О.Я. Профілактика та лікування остеодефіцитних станів у обпечених/ О.Я. Бадюк, І.В. Мурований (стр.29-34.)
Гузенко Б.В. Модифікована прогностична шкала оцінки тяжкості перебігу та результатів лікування тяжкої опікової хвороби/ Б.В Гузенко (стр.34-38.)
Компоненти інфузійно-трансфузійної терапії опікового шоку і рання нутрітивна підтримка у пацієнтів з тяжкою термічною травмою (стр.39-42.)
Принципи лікування гострого періоду у хворих з комбінованою травмою (стр.42-46.)
Клінічна ефективність застосування препарату "Глутарсол"(ЧКП"Фарма") у хворих із глибокими та обширними опіками (стр.46-52.)
Литовченко А.Н. Селективна деконтамінація шлунково-кишкового тракту і ентеросорбцуія в ранньому хірургічному лікуванні тяжкообпечених/ А.Н. Литовченко, Т.Г. Григор'єва (стр.52-56.)
Клінічний досвід застосування препаратів Лораксон і лофлокс у опікових хворих (стр.56-59.)
Можливості ранніх оперативних втручань у дітей при обширних опіках на етапах медичної евакуації (стр.59-62.)
Особливості вибору параметрів ШВЛ у хворих з масивною термічною травмою та опіками дихальних шляхів (стр.62-64.)
Турак Й.А. Синдром Маржолен/ Й.А. Турак (стр.65-69.)
Можливості імунноендотеліальної протекції при критичному стані внаслідок опікового шоку (стр.69-73.)
Система комплексного лікування опікової хвороби з метою профілактики ранових ускладнень при хірургічному відновленні шкірного покриву (стр.73-79.)
Організація і надання спеціалізованої медичної допомоги обпеченим при групових травмах в умовах Вінницького опікового відділення (стр.80-82.)
Турак Й.А. До питання щодо організації адекватної допомоги потерпілим від опіків у надзвичайних ситуаціях/ Й.А. Турак, Ю.Ю. Яцина (стр.83-88.)
Особливості клініки та етапного лікування потерпілих від вибуху метану у вугільних шахтах Донбасу (стр.89-92.)
Клінічна ефективність трансплантації ембріональних мезенхімальних клітин при лікуванні субдермальних опіків і донорських ран як спосіб збереження донорських ресурсів шкіри у тяжкообпечених (стр.93-99.)
Гуда Н.В. Морфологічні зміни в опікових ранах IIIБ-IV ступенів при використанні фотомодифікованих ксенодермотрансплантатів / Н.В. Гуда (стр.99-102.)
Калинич І.Й. До проблеми становлення української медичної термінології у сфері комбустілогії та пластичної хірургії/ І.Й. Калинич (стр.103-109.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагайчук В.І.
Назва : Організація і надання само-, взаємодопомоги хворим з опіками на місці травми та медичної допомоги на етапах евакуації у Вінницькій області
Місце публікування : Наук. вісн. Ужгород. ун-ту. - 2006, Вип. 27. - С. 10-13. (Шифр НУ7/2006/Вип. 27)
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагайчук В.І., Гунько П.М., Зеленько В.О., Присяжнюк М.Б., Поворозник А.М.
Назва : Організація і надання спеціалізованої медичної допомоги обпеченим при групових травмах в умовах Вінницького опікового відділення
Місце публікування : Наук. вісн. Ужгород. ун-ту. - 2006, Вип. 27. - С. 80-82. (Шифр НУ7/2006/Вип. 27)
Знайти схожі

11.

Назва журналу :Клінічна хірургія -2006р.,N 11/12
Цікаві статті :
Рани, ранова інфекція, ранні післяопераційні ускладнення в абдомінальній та судинній хірургії (стр.3-113.)
Аметов Ш.Р. Редкие ошибки в диагностике острого аппендицита по матералам центральной районной больницы/ Ш.Р. Аметов, Э.Я. Керимов (стр.4.)
Обоснованность индивидуального подхода к выбору синтетических протезов в хирургии грыжи брюшной стенки (стр.4-5.)
Бобров О.Е. Защита внутренних органов при использовании открытых способов оперативного лечения острого некротического панкреатита/ О.Е. Бобров, Н.А. Мендель, И.Н. Игнатов (стр.5-6.)
Предупреждение возникновения острой спаечной непроходимости кишечника при лечении грыжи брюшной стенки (стр.6.)
Профилактика интраоперационных осложнений при закрытой травме живота, осложненной забрюшинным кровоизлиянием (стр.7.)
Возможности профилактики осложнений при оперативном лечении "трудных" язв двенадцатиперстной кишки (стр.7-8.)
Борова О.Є. Перитоніт у новонароджених та дітей раннього віку, найбільш часті причини виникнення/ О.Є. Борова, М.Б. Захарусь (стр.8.)
Використання розчину ентеросорбенту для санації черевної порожнини у дітей раннього віку з перитонітом (стр.8-9.)
Василюк М.Д. Стан імунної реактивності організму при розлитому перитоніті на тлі гострого холециститу і його хірургічне лікування/ М.Д. Василюк, І.В. Біцька (стр.9-10.)
Воронов Н.В. Осложнения при лечении послеоперационного паритонита методом лапаростомии/ Н.В. Воронов, Н.И. Стаценко (стр.10.)
Галюк В.М. Хірургічне лікування спайкової хвороби, ускладненої непрохідністю кишечника/ В.М. Галюк, С.М. Василюк (стр.11.)
Ганжий В.В. Профилактика инфекционных осложнений при аллопластике послеоперационных грыж живота/ В.В. Ганжий, В.В. Вакуленко (стр.11-12.)
Ганжий В.В. Современные принципы заживления ран в области анастомозированных тканей у больных с желудочно-кишечным кровотечением/ В.В. Ганжий, Е.В. Кичангин (стр.12.)
Профілактика післяопераційних гнійно-септичних ускладнень у хворих з обтураційною жовтяницею непухлинного генезу (стр.13.)
Хірургічне лікування грижі черевної стінки (стр.13-14.)
Даценко Б.М. Местная профилактика гнойных осложнений аллогерниопластики в первично инфицированных тканях/ Б.М. Даценко, А.П. Захарчук, Е.В. Кутепова (стр.14.)
Дроненко В.Г. Комплексна оцінка віддалених результатів лікування хворих після правобічної геміколектомії з формуванням різних типів тонкотовстокишкових анастомозів/ В.Г. Дроненко, В.О. Шапринський (стр.15.)
Жебровский В.В. Комплексная профилактика послеоперационных воспалительных осложнений с учетом показателей антиэндотоксинового иммунитета и иммуноцитогенеза/ В.В. Жебровский, Ф.Н. Ильченко, Н.Н. Торотадзе (стр.15-16.)
Кавин В.О. Деформованість еритроцитів у хворих на перитоніт та його лікування/ В.О. Кавин (стр.16.)
Капшитарь А.А. Лечение острой печеночной недостаточности у пострадавших с закрытой травмой печени/ А.А. Капшитарь, А.В. Капшитарь (стр.16-17.)
Тромбоэмболия легочной артерии у пациентов, оперированных по поводу острых хирургических заболеваний органов брюшной полости (стр.17-18.)
Козань І.В. Пролонговане зрошення зони дигестивних анастомозів як один з методів їх захисту/ І.В. Козань, О.З. Бойченко, М.М. Лизанець (стр.18.)
Хірургічне лікування гострого некротичного панкреатиту (стр.18-19.)
Короткий В.М. Застосування інтраопераційної інфрачеревної термометрії для визначення життєздатності стінки кишки за її странгуляційної гострої непрохідності/ В.М. Короткий, А.І. Мойсеєнко, С.О. Бутирін (стр.19-20.)
Морфологические изменения брюшины при программированной санации брюшной полости у больных с перфоративным перитонитом (стр.20-21.)
Хирургическое лечение хронических абсцессов печени (стр.21.)
Хирургическое лечение внутрибрюшинных послеоперационных осложнений (стр.22.)
Хірургічні методи лікування портальної гіпертензії у дітей (стр.22-23.)
Кушта Ю.Ф. Профілактика гнійно-запальних ускладнень герніопластики/ Ю.Ф. Кушта, Р.Б. Наконечний (стр.23.)
Кушта Ю.Ф. Купання пацієнтів як важливий чинник лікування гнійних ран/ Ю.Ф. Кушта, Н.В. Фартушок (стр.24.)
Лаврик А.С. Профілактика гнійно-запальних ускладнень загоєння операційної рани у хворих з морбідним ожирінням/ А.С. Лаврик, А.С. Тивончук (стр.24-25.)
Эффект применения антикоагулянтов при комбинированном и комплексном лечении больных раком прямой кишки (стр.25-26.)
Вплив хірургічних ниток, модифікованих натрію сукцинатом і мексидолом, на морфометричні показники в паравульнарних тканинах кишечника (стр.26-27.)
Профілактика трмбоемболічних ускладнень у хворих з гострим деструктивним холециститом (стр.27-28.)
Интенсивная адаптация и селективная деконтаминация в профилактике гнойно-септических осложнений в неотложной абдоминальной хирургии (стр.28.)
Матвійчук О.Б. Вміст адреналіну в сечі як фактор прогнозу ранніх післяопераційних гнійно-септичних ускладнень у невідкладній хірургії тонкої та товстої кишки/ О.Б. Матвійчук, О.В. Шамлян (стр.29.)
Метленко О.В. Шляхи попередження післяопераційних ускладнень при лікуванні пептичної стриктури стравоходу у дітей/ О.В. Метленко (стр.29-30.)
Острый послеоперационный панкреатит как осложнение в миниинвазивной хирургии билиарной системы (стр.30-31.)
Комплексне лікування гострого холангіту у хворих на холедохолітіаз (стр.31.)
Мікрофлора жовчі у хворих на холедохолітіаз (стр.32.)
Осадець В.С. Гострий калькульозний холецистит, ускладнений навколоміхуровим інфільтратом, діагностика, лікувальна тактика/ В.С. Осадець (стр.32-33.)
Выбор способа пластики больших дефектов брюшной стенки при наличии грыжи (стр.33-34.)
Притула В.П. Профілактика післяопераційного висхідного холангіту в лікуванні кіст спільної жовчної протоки у дітей/ В.П. Притула (стр.34.)
Процюк Р.Р. Залежність ступеня бактеріального забруднення перитонеального ексудату від локалізації джерела гострого поширеного перитоніту та стадії захворювання/ Р.Р. Процюк (стр.35.)
Радзіховський А.П. Профілактика ранової хірургічної інфекції при виконанні відновних герніопластичних операцій/ А.П. Радзіховський, О.І. Мироненко, М.І. Знаєвський (стр.35-36.)
Саволюк С.І. Корекція післяопераційних метаболічних розладів у хворих з обструкційною жовтяницею непухлинного генезу/ С.І. Саволюк, А.І. Годлевський, А.А. Жмур (стр.36-37.)
Хірургічна тактика у хворих х післяопераційною зовнішньою норицею дванадцятипалої кишки (стр.37-38.)
Корекція несприятливих наслідків хірургічного лікування грижі стравохідного отвору діафрагми та гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (стр.38.)
Самир Рабах Закут. Интраоперационные и ранние послеоперационные осложнения в хирургии язвенного пилородуоденального стеноза/ Рабах Закут Самир (стр.39.)
Об'эктивна оцінка тяжкості стану хворих з поширеним перитонітом у визначенні програми лапаросанації (стр.40.)
Сморжевський В.Й. Сезонна залежність виникнення тромбофлебіту поверхневих та тромбозу глибоких вен нижніх кінцівок/ В.Й. Сморжевський, П.О. Шкарбан (стр.40-41.)
Сюта Л.О. Застосування соматостатину та ранітидину у комплексній терапії гострих атак хронічного панкреатиту/ Л.О. Сюта, М.І. Знаєвський (стр.41.)
Тамм Т.И. Профилактика гнойных осложнений у больных острым панкреатитом/ Т.И. Тамм, В.В. Непомнящий, И.Н. Мамонтов (стр.42.)
Фелештинський Я.П. Оптимізація профілактики ускладнень загоєння рани при хірургічному лікуванні великих та велетенських післяопераційних гриж черевної стінки/ Я.П. Фелештинський, В.О. Дубенець (стр.42-43.)
Аппаратная лапаростомия при перитоните (стр.43-44.)
Черепенко І.В. Застосування гепатопротекторів з антиоксидантною дією в лікуванні хворих на холедохолітіаз/ І.В. Черепенко, М.Д. Василюк (стр.44.)
Применение ронколейкина в системе комплексной терапии больных с сепсисом (стр.45.)
Карбапенемы как препараты выбора антибактериальной терапии у больных с тяжелым сепсисом (стр.45-46.)
Досвід хірургічного лікування хворих на рак прямої кишки середньо- та нижньоампулярної локалізації та каналу відхідника (стр.46-47.)
Особенности гликозилирования эпидермиса и дермы при образовании гипертрофических и келоидных рубцов (стр.48.)
Біляєва О.О. Профілактика нагноєння операційної рани з використанням клітинної терапії/ О.О. Біляєва, В.В. Нешта (стр.49.)
Бобров О.Е. Лечение гнойных ран с использованием мази Пропес на гидрофильной основе в эксперименте/ О.Е. Бобров, Н.А. Мендель, К.В. Марков (стр.49-50.)
Бондарчук О.І. Застосування силіксу для проведення пролонгованої некректомії/ О.І. Бондарчук (стр.50-51.)
Лечение инфицированных опухолей наружной локализации: опыт применения внутриартериальной и эндолимфатической антибактериальной и химиотерапии (стр.51.)
Боярська Г.М. Особливості перебігу фази запалення у хворих з опіками/ Г.М. Боярська, О.І. Осадча, О.М. Коваленко (стр.52.)
Галатенко Н.А. Створення перев'язного засобу з широким спектром дії для лікування ран та опіків/ Н.А. Галатенко (стр.52-53.)
Об'ективізація перебігу ранового процесу (стр.53.)
Критерії оцінки стану системи нейтрофільних гранулоцитов крові у пацієнтів з рановою інфекцією (стр.54.)
Грицай М.П. Ранні гнійні ускладнення після ендопротезування кульшового та колінного суглобів/ М.П. Грицай, Г.Б. Колов (стр.55.)
Демидов В.М. Застосування блокаторів синтезу цитокінів при комплексному лікуванні хворих з гнійною рановою інфекцією/ В.М. Демидов, А.М. Торбинський, С.М. Демидов (стр.55-56.)
Иващенко В.В. Вторичный шов раны. Есть ли альтеранатива при обширной гнойной ране?/ В.В. Иващенко, В.С. Ковальчук, Е.Р. Балацкий (стр.56.)
Каминский И.В. Особенности бактериального спектра операционного поля и крови у больных хирургического профиля/ И.В. Каминский (стр.57-58.)
Кисель Н.П. Лечение обширных инфицированных раневых дефектов кожи и мягких тканей у детей/ Н.П. Кисель, Е.А. Мельник, Л.Н. Егорова (стр.58.)
Можливості прискорення репаративних процесів в рані при поширених глибоких опіках (стр.59.)
Применение местной гипертермии в лечении гнойных ран (стр.60.)
Косинський О.В. Оптимізація загоєння лапароскопічних ран/ О.В. Косинський (стр.60-61.)
Мельников В.А. Біологічно-сорбційне дренування гнійних ран шиї/ В.А. Мельников (стр.61-62.)
Мельников В.А. Антиконтракційні шви як альтернатива швам-бантикам/ В.А. Мельников, М.Г. Журавель (стр.62.)
Можливості досягнення "Ідеального" післяопераційного рубця (стр.63.)
Ефективність фіксації м'яких тканин в експерименті (стр.63.)
Нагайчук В.І. Сучасні підходи до місцевої профілактики нагноєння опікових ран/ В.І. Нагайчук (стр.64.)
Нагайчук В.І. Раннє оперативне лікування потерпілих з холодовою травмою з використанням ксенодермотрансплантатів/ В.І. Нагайчук, М.Б. Присяжнюк, В.В. Стойка (стр.64-65.)
Нагайчук В.І. Можливості відновлення м'яких тканин при холодовій травмі шляхом біоактивації в умовах вологої камери/ В.І. Нагайчук, В.В. Стойка, М.Б. Присяжнюк (стр.65-66.)
Немченко І.І. Комплексне лікування хворих з гнійно-запальними ураженнями м'яких тканин/ І.І. Немченко, О.М. Люлька, Н.О. Ляхова (стр.66-67.)
Новохатній П.В. Гнійно-септичні ускладнення невідкладної лапароскопії/ П.В. Новохатній, І.Н. Курпаяніді, О.В. Капшитар (стр.67.)
Современный подход к реконструкции наружного носа (стр.67-68.)
Радзіховський А.П. Вплив ефективності знеболення на швидкість загоєння рани після апендектомії/ А.П. Радзіховський, О.О. Біляєва, Л.О. Сюта (стр.68.)
Гнойные осложнения после ампутацтии конечности по поводу ишемии (стр.69.)
Ставицкий В.В. Влияние способа обработки внутреннего отверстия при остром экстрасфинктерном парапроктите на течение раневого процесса/ В.В. Ставицкий (стр.69-70.)
Тамм Т.И. Особенности течения раневого процесса при местном применении комбинированных медикаментозных препаратов/ Т.И. Тамм (стр.70.)
Особенности образования контракционных капсул и течения гнойно-воспалительных осложнений после эндопротезирования молочных желез и контурной пластики инъекционным способом (стр.71.)
Термоструйная обработка ран кожи экспериментальных животных (стр.71-72.)
Черняк В.А. Місце вітчизняних лікарських засобів у профілактиці післяопераційних ускладнень в сучасній серцево-судинній хірургічній клініці/ В.А. Черняк (стр.72-73.)
Чорна І.О. Регуляція перебігу ранового процесу за допомогою сучасних гідрофільних мазей/ І.О. Чорна, О.В. Лігоненко, М.І. Кравців (стр.73-74.)
Особливості загоєння операційних ран у хворих на рак молочної залози після проведення неоад'ювантної променевої терапії на тлі локальної гіпертермії (стр.74.)
Бабенко Г.Д. Вплив ферментного препарату сератіопептидази та фотохімічно активованих мазей на гідрофільній основі на стан системи антиоксидантного захисту у хворих з гнійно-запальними ускладненнями синдрому діабетичної стопи/ Г.Д. Бабенков (стр.75.)
Остеоперфорация как метод стимуляции регенерации ран у больных облитерирующим атеросклерозом на фоне сахарного диабета (стр.76.)
Хірургічне лікування хворих з синдромом діабетичної стопи (стр.76-77.)
Гандзюк В.М. Досвід лікування синдрому діабетичної стопи/ В.М. Гандзюк, В.В. Дундич, Л.В. Бажан (стр.77-78.)
Герасимчук П.О. Використання керованого абактеріального середовища в місцевому лікуванні синдрому діабетичної стопи/ П.О. Герасимчук (стр.78.)
Гончар М.Г. Внутрішньоартеріальна автолейкоцитарна антибактеріальна терапія при синдромі діабетичної стопи/ М.Г. Гончар, М.В. Пюрик, І.К. Чурпій (стр.79.)
Демидов В.М. Комплексна терапія синдрому діабетичної стопи/ В.М. Демидов, А.М. Торбинський, С.М. Демидов (стр.79.)
Дужий І.Д. Оптимізація хірургічного лікування гнійно-некротичних форм синдрому діабетичної стопи/ І.Д. Дужий, В.П. Шевченко (стр.80.)
Коваль Б.М. Комплексне хірургічне лікування гнійного ураження кісток при нейропатичній інфікованій формі синдрому діабетичної стопи/ Б.М. Коваль (стр.80-81.)
Куновський В.В. Гнійно-запальне ураження м'яких тканин на тлі синдрому діабетичної стопи та можливості шляхів його профілактики/ В.В. Куновський, В.А. Магльований, Я.О. Жовнірчук (стр.81-82.)
Логачев В.К. Современные аспекты лечения гнойно-некротических осложнений синдрома диабетической стопы/ В.К. Логачев, Б.О. Пазынюк (стр.82.)
Лупальцов В.И. Патогенетические подходы к медикаментозной коррекции различных форм синдрома диабетической стопы/ В.И. Лупальцов, А.П. Вержанський, А.В. Лях (стр.82-83.)
Досвід оперативного лікування гнійних ускладнень синдрому діабетичної стопи (стр.83.)
Спосіб хірургічного лікування, що забезпечує збереження нижньої кінцівки у хворих на цукровий діабет (стр.84.)
Маркери запалення і стан імунної системи у хворих з синдромом діабетичної стопи при застосуванні урокінази (стр.84-85.)
Оптимізація перебігу ранового процесу після операцій на нижніх кінцівках у хворих на цукровий діабет (стр.85-86.)
Збереження опороздатності кінцівки у хворих з глибокими трофічними розладами та гнійно-некротичним процесом на стопі (стр.86.)
Попович Я.О. Комплексне хірургічне лікування гнійно-некротичного ураження при цукровому діабеті з застосуванням Крикорду С/ Я.О. Попович (стр.87.)
Роговський В.М. Досвід хірургічного лікування ішемічного ураження нижніх кінцівок при цукровому діабеті / В.М. Роговський, В.В. Гачківський, В.В. Яцун (стр.87-88.)
Прогнозирование течения раневого процесса у больных с синдромом диабетической стопы (стр.88-89.)
Солдусова В.В. Микрофлора при гнойно-некротических формах синдрома диабетической стопы/ В.В. Солдусова (стр.89.)
Ставицкий В.В. Актуальные вопросы лечения осложнений диабетической тсопы в условиях общехирургического стационара районной больницы/ В.В. Ставицкий (стр.90.)
Черняк В.А. Результати хірургічних втручань у хворих з хронічною критичною ішемією нижніх кінцівок, поєднаною з мультифокальним атеросклерозом/ В.А. Черняк (стр.90-91.)
Активна хірургічна тактика в лікуванні хворих на цукровий діабет з синдромом діабетичної стопи (стр.91.)
Хирургическая тактика у больных с осложненными формами синдрома диабетической стопы (стр.92.)
Безродний Б.Г. Методика санації трофічних виразок нижніх кінцівок при підготовці пацієнтів з варикозною хворобою до хірургічного лікування/ Б.Г. Безродний, О.М. Петренко, Л.Д. Мартинович (стр.93.)
Комплексне лікування варикозних трофічних виразок (стр.93-94.)
К вопросу о терминологии поверхностных раневых дефектов (стр.94.)
Классификация трофических язв и хронических ран нижних конечностей (стр.95.)
Грубник В.В. Снижение риска инфицирования раны при операциях по поводу тяжелых форм хронической венозной недостаточности/ В.В. Грубник, А.Б. Смирнов, А.Н. Альшариф (стр.95-96.)
Новые подходы к лечению больных с ограниченным некрозом тканей и гнойно-некротическими ранами стопы и кости при хронической критической ишемии конечностей (стр.96.)
Желіба М.Д. Біологічний метод підготовки трофічних виразок до аутодермопластики/ М.Д. Желіба, В.І. Нагайчук, А.М. Поворозник (стр.97.)
Жернов О.А. Реваскуляризуючі втручання з приводу гнійно-некротичних дефектів кінцівок/ О.А. Жернов, Г.П. Козинець (стр.97-98.)
Комплексная терапия трофических язв венозной этиологии (стр.98-99.)
Лечение больных с обширными ранами и дефектами тканей (стр.99.)
Краснослободский А.И. Комплексное лечение инфицированных трофических язв конечностей/ А.И. Краснослободский, В.И. Гирля (стр.100.)
Шляхи закриття дефектів шкіри у хворих з ускладненим гнійно-запальним ураженням м'яких тканин (стр.100-101.)
Логачев В.К. Применение препарата Сорбоцел при лечении длительно незаживающих ран и трофических язв/ В.К. Логачев (стр.101.)
Комбинированная аутодермопластика инфицированных дефектов кожи (стр.102.)
Рецидивы трофических язв нижних конечностей после хирургического лечения (стр.102-103.)
Морфологический прогноз эффективности местного лечения трофических язв (стр.103.)
Мініінвазивна хірургія при варикозній хворобі з трофічними розладами (стр.103-104.)
Гістологічні зміни м'яких тканин шиї при застосуванні електрозварювальних технологій (стр.105.)
Застосування електрозварювальних технологій в онкооториноларингології (стр.105-106.)
Современные возможности видеоэндоскопической хирургии в разъединении и соединении тканей (стр.106.)
Гомоляко И.В. Сравнительное морфологическое изучение процессов заживления раны печени после электротерморезекции в эксперименте/ И.В. Гомоляко, О.А. Гейленко (стр.106-107.)
Хірургічна профілактика ранового запалення при лікуванні ускладненого геморою з застосуванням електрозварювання (стр.107-108.)
Разработка и экспериментальные испытания методов термического соединения живых тканей (стр.108-109.)
Шапринський В.О. Вибір способу лапароскопічної обробки брижі та кукси червоподібного відростка при гострому апендициті/ В.О. Шапринський, І.П. Мельник (стр.109.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагайчук В.І.
Назва : Сучасні підходи до місцевої профілактики нагноєння опікових ран
Місце публікування : Клініч. хірургія. - 2006. - N 11/12. - С. 64. (Шифр КУ5/2006/11/12)
Знайти схожі

13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагайчук В.І., Присяжнюк М.Б., Стойка В.В.
Назва : Раннє оперативне лікування потерпілих з холодовою травмою з використанням ксенодермотрансплантатів
Місце публікування : Клініч. хірургія. - 2006. - N 11/12. - С. 64-65. (Шифр КУ5/2006/11/12)
Знайти схожі

14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагайчук В.І., Стойка В.В., Присяжнюк М.Б.
Назва : Можливості відновлення м'яких тканин при холодовій травмі шляхом біоактивації в умовах вологої камери
Місце публікування : Клініч. хірургія. - 2006. - N 11/12. - С. 65-66. (Шифр КУ5/2006/11/12)
Знайти схожі

15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Желіба М.Д., Нагайчук В.І., Поворозник А.М.
Назва : Біологічний метод підготовки трофічних виразок до аутодермопластики
Місце публікування : Клініч. хірургія. - 2006. - N 11/12. - С. 97. (Шифр КУ5/2006/11/12)
Знайти схожі

16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Міщук І.І., Нагайчук В.І., Козловський Ю.К., Гомон Н.Л., Бевз Г.В., Білаш М.О.
Назва : Профілактика хірургічних ускладнень з ураженням органів травної системи у потерпілих з тяжкими опіками
Місце публікування : Клініч. хірургія. - 2007. - N 2/3. - С. 134. (Шифр КУ5/2007/2/3)
Знайти схожі

17.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2007р.,N 2
Цікаві статті :
Застосування мас-спектрометрії в молекулярно-біофізичних і біотехнологічних дослідженнях (стр.4-10.)
Крекотень О.М. Особливості стану здоров'я сучасної студентської молоді вищих навчальних закладів/ О.М. Крекотень (стр.11-12.)
Вакіряк Н.П. Стан перекисного окислення ліпідів та системи антиоксидантного захисту у хворих на псоріатичну артропатію/ Н.П. Вакіряк (стр.12-15.)
Щербатюк Н.Ю. Структурно-функціональний стан кісткової тканини у дітей з гіпоталамічним синдромом пубертатного періоду/ Н.Ю. Щербатюк (стр.15-17.)
Можливості лікування патології опорно-рухового апарату у хворих на цукровий діабет (стр.17-18.)
Сабадишин Р.О. Контамінація Helicobacter Pylori як фактор передракових змін слизової шлунка - погляд на проблему/ Р.О. Сабадишин, В.О. Рижковський (стр.19-20.)
Лихацька Т.В. Корекція остеопенічних змін у хворих на хронічні запальні захворювання гастродуоденопанкреатичної зони на фоні хронічних гепатитів/ Т.В. Лихацька, С.М. Андрейчин (стр.21-23.)
Семчишин М.Г. Електроенцефалографічні характеристики дисциркуляторних енцефалопатій/ М.Г. Семчишин (стр.23-25.)
Михайлів Л.М. Ультразвукові показники нирок у хворих на хронічний пієлонефрит під час розвантажувально-дієтичної терапії в поєднанні з ароматерапією/ Л.М. Михайлів (стр.26-27.)
Хофітол в лікуванні хворих на хронічний пієлонефрит без порушення азотовидільної функції нирок (стр.27-29.)
Слободян Л.М. Стан абсорбційно-гідролітичної здатності кишки у дітей з ентероколітами/ Л.М. Слободян, О.І. Слободян (стр.30-31.)
Вплив хламідій на клінічний перебіг та провідні патогенетичні ланки хронічного пієлонефриту (стр.31-33.)
Пікас О.Б. Стан системи оксиду азоту у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС без захворювань органів дихання/ О.Б. Пікас (стр.33-36.)
Проблема ендемічного зоба у дітей на Сході України (стр.36-37.)
Малюкова Н.Г. Вплив гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової системи на стан системної гемодинаміки при хронічній серцевій недостатності, обумовленій ревматичними пороками серця/ Н.Г. Малюкова (стр.38-41.)
обґрунтування скерованості лікувальних заходів при бронхолегеневій патології, поєднаній з аномаліями імунної відповіді (стр.41-44.)
Пікас О.Б. Жирнокислотний спектр ліпідів конденсату видихнутого повітря у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, хворих на фіброзно-кавернозний туберкульоз легень/ О.Б. Пікас (стр.44-46.)
Головко Л.Л. Досягнення клініко-лабораторної ремісії у хворих на хронічний пієлонефрит/ Л.Л. Головко (стр.46-48.)
Процайло М.Д. Вади кісткової системи при пігментному дерматозі/ М.Д. Процайло, І.П. Радчук, В.С. Ревчук (стр.48.)
Конар Р.С. Роль рецепторів стероїдних гормонів, HER2/ NEU в діагностиці та прогнозі раку грудної залози/ Р.С. Конар, М.Ф. Рішко, М.П. Козодаєва (стр.49-51.)
Щербіна О.В. Простатичний специфічний антиген в прогнозуванні екстракапсулярного поширення раку передміхурової залози/ О.В. Щербіна (стр.51-53.)
Бойцанюк С.І. Історичні та сучасні погляди на морфофункціональний стан слинних залоз та тканин пародонту на тлі опікової хвороби/ С.І. Бойцанюк (стр.53-54.)
Смоляк О.О. Характеристика структурних змін елементів скронево-нижньощелепних суглобів при захворюваннях на артрити, артрози і артрозо-артрити/ О.О. Смоляк, В.І. Мисько, А.І. Сторожко (стр.55-56.)
Смоляк О.О. Особливості клініки і діагностики артрозо-артритів скронево-нижньощелепних суглобів/ О.О. Смоляк, В.І. Мисько, С.І. Черкашин (стр.56-57.)
Нагірний Я.П. Зміни показників ендокринної системи і рівня ендотоксемії при лікуванні переломів нижньої щелепи із застосуванням цинктералу/ Я.П. Нагірний (стр.58-59.)
Гутор Н.С. Дослідження ефективності лікування альвеолітів Флупетсалем/ Н.С. Гутор, О.І. Михалик (стр.60-61.)
Смачило І.І. Процеси окислення при ішемічно-реперфузійному ушкодженні печінки у хворих на обтураційну жовтяницю/ І.І. Смачило (стр.62-67.)
Дзюбановський І.Я. Активність процесів вільнорадикального окислення в тканинах кишки в умовах експериментально змодельованого перитоніту/ І.Я. Дзюбановський, Б.О. Мігенько (стр.67-69.)
Нагайчук В.І. Роль раннього оперативного лікування з використанням біоактивованих ксенодермотрансплантатів в профілактиці рубців у хворих з поверхневими опіками/ В.І. Нагайчук (стр.69-71.)
Климнюк С.І. Адгезивні та антагоністичні властивості окремих представників мікрофлори опікової рани/ С.І. Климнюк, Т.І. Пятковський (стр.71-73.)
Дзюбановський І.Я. Етапи становлення кафедри хірургії, травматології та ортопедії з малоінвазивними ендоскопічними технологіями та хірургічними дисціплінами ФПО (до 50-річчя Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського)/ І.Я. Дзюбановський, В.В. Бенедикт (стр.74-76.)
Морфологічні зміни тканин у хворих на синдром стопи діабетика (стр.76-78.)
Хілько С.С. Зміни цітохімічних показників внутрішньо клітинного глікогену в нейтрофілах периферичної крові у хворих на механічну жовтяницю, ускладнену печінковою недостатністю, при використанні малоінвазивних методів дренування жовчовивідних проток і препаратів, які несуть кисень/ С.С. Хілько (стр.78-80.)
Колбасіна Л.П. Результати моніторингу стану дезадаптації категорії дітей, які хворіють довго і часто і перебувають на санаторно-курортному лікуванні, у віддалені терміни спостереження/ Л.П. Колбасіна (стр.81-83.)
Гінчицька Л.В. Особливості гормонального гомеостазу у жінок 40-55 років після тотальної оваріоектомії/ Л.В. Гінчицька (стр.84-85.)
Булик Т.С. Вивчення рівнів трофобластичного бета1 -глікопротеїну та плацентарного альфа1 -мікроглобуліну за фізіологічної вагітності та репродуктивних невдач в ембріональному періоді гестації/ Т.С. Булик (стр.86-87.)
Каліновська І.В. Особливості матково-плацентарного і плодового кротоку у вагітних з проявами плацентарної недостатності/ І.В. Каліновська (стр.88-89.)
Килихевич С.М. Структурні особливості плацент від жінок з екстракорпоральним заплідненням і редукцією 1-2 ембріонів/ С.М. Килихевич, О.П. Рябенко, О.В. Мілєвський (стр.89-92.)
Струк В.Ф. Використання пасивної імунізації у комплексному лікуванні парвовірусної інфекції у вагітних/ В.Ф. Струк (стр.92-95.)
Дмитришин Л.М. Новітні аспекти застосування озонотерапії в акушерській практиці/ Л.М. Дмитришин (стр.95-98.)
Слободян Л.М. Результати кардіоінтервалографії у дітей з вегето-судинною дисфункцією/ Л.М. Слободян, О.І. Слободян (стр.99-102.)
Коболєв Є.В. Вплив терапії антиепілептичними препаратами на загальний рівень холестерину, ліпопротеїни високої густини, а також аполіпопротеїни А і В у плазмі крові дітей, які страждають від епілепсії/ Є.В. Коболєв (стр.102-104.)
Макаренко О.В. Зміни рухово-емоційного стану під впливом похідних Норборнену в умовах ад'ювантного артриту/ О.В. Макаренко (стр.105-108.)
Дікал М.В. Роль фактора некрозу пухлин-альфа в патогенезі тубуло-інтерстиційного синдрому за хронічного нефриту Мазугі/ М.В. Дікал, Ю.Є. Роговий (стр.108-113.)
Чарнош С.М. Порівняльна характеристика трьох експериментальних моделей гіпотиреозу/ С.М. Чарнош (стр.113-114.)
Поташнюк І.В. Соціально-гігієнічні і морально-етичні аспекти формування репродуктивного здоров'я 16-17-річних учнів освітніх закладів / І.В. Поташнюк (стр.115-116.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


18.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагайчук В.І.
Назва : Роль раннього оперативного лікування з використанням біоактивованих ксенодермотрансплантатів в профілактиці рубців у хворих з поверхневими опіками
Місце публікування : Вісн. наук. досліджень. - 2007. - N 2. - С. 69-71. (Шифр ВУ9/2007/2)
Знайти схожі

19.

Назва журналу :Шпитальна хірургія -2007р.,N 4
Цікаві статті :
Грубник В.В. Перший досвід NOTES-холецистектомії: поєднання трансвагінального і трансумбілікального доступу/ В.В. Грубник, Ю.В. Грубник (стр.5-8.)
Обсяг та можливості лапароскопічних втручань на жовчних шляхів із досвіду за 10 років (стр.8-10.)
Хірургічна тактика при гострій обтураційній товстокишковій непрохідності в осіб похилого і старечого віку (стр.10-14.)
Годлевський А.І. Визначення впливу традиційних та малоінвазивних методів біліарної декомпресії на маркери системної запальної відповіді та оксидативно-нітрозативного статусу у хворих із доброякісною обтураційною жовтяницею/ А.І. Годлевський, С.І. Саволюк (стр.14-19.)
Частота й причини конверсії в різні терміни виконання лапароскопічної холецистектомії (стр.19-23.)
Мініінвазивні технології при локальних ускладненнях гострого некротичного панкреатиту (стр.23-26.)
До питання знеболювання літніх хворих після лапароскопічної холецистектомії (стр.26-29.)
Рязанов Д.Ю. Ендоскопічні методи у лікуванні жовчнокам'яної хвороби, ускладненої непрохідністю термінального відділу холедоха в осіб похилого та старечого віку/ Д.Ю. Рязанов, Л.М. Бамбизов (стр.29-33.)
Павлов О.О. Стан показників глибокої картини крові у пацієнтів похилого віку із гострою шлунково-кишковою кровотечею/ О.О. Павлов (стр.33-36.)
Білоокий В.В. Роль фактора некрозу пухлин-альфа, інтерлейкінів-6,-4 у патогенезі ступенів тяжкості перебігу жовчного перитоніту/ В.В. Білоокий, Ю.Є. Роговий (стр.36-41.)
Дзюбановський І.Я. Ендоскопічне стентування жовчних проток у хворих з "критичною" обтураційною жовтяницею/ І.Я. Дзюбановський, О.Я. Савчук, М.М. Галей (стр.41-45.)
Грубник О.В. Лапароскопічне бандажування шлунка для лікування аліментарно-конституційного ожиріння/ О.В. Грубник, В.П. Голляк, В.В. Грубник (стр.45-49.)
Місце відеоендоскопічних втручань у хірургічному лікуванні хронічної венозної недостатності післятромбофлебітичного генезу (стр.49-51.)
Нецюк О.Г. Зміни клітинного і гуморального імунітету у хворих похилого віку, які перенесли оперативне лікування з приводу виразкової хвороби шлунка чи дванадцятипалої кишки/ О.Г. Нецюк (стр.51-55.)
Модельне представлення вмісту прямої кишки як хвильового процесу під дією перистальтичних рухів (стр.55-60.)
Смачило І.І. Морфологічні зміни в печінці при змодельованій обтураційній жовтяниці/ І.І. Смачило, О.І. Дзюбановський (стр.60-63.)
Нагайчук В.І. Вплив біоактивації на культуру гемолітичного стафілокока/ В.І. Нагайчук (стр.63-67.)
Лапароскопічна діагностика туберкульозного ураження геніталій (стр.67-69.)
Малоінвазивні методи лікування компресійних переломів у хворих похилого віку (стр.69-72.)
Сироїд О.М. Хірургічне лікування пацієнтів із жовчнокам'яною хворобою і надмірною масою тіла/ О.М. Сироїд (стр.72-76.)
Лікування синдрому фіксованого сальника із використанням ендоскопічної техники (стр.76-78.)
Профілактика тромбоемболічних ускладнень при лапароскопічних операціях в осіб похилого віку (стр.78-80.)
Семенюк Ю.С. Дренування черевної порожнини при лапароскопічній холецистектомії/ Ю.С. Семенюк, В.А. Федорук (стр.80-83.)
Голояд Я.Б. Тактика хірургічного лікування хворих із гострим холециститом, поєднаним із аліментарним ожирінням/ Я.Б. Голояд (стр.83-86.)
Савчук О.Я. Екстракорпоральна ударно-хвильова літотрипсія в лікуванні холедохолітіазу/ О.Я. Савчук (стр.86-89.)
Федорчук О.Т. Прогнозування складності лапароскопічної холецистектомії та ймовірності ризику післяопераційних ускладнень при гострому холециститі/ О.Т. Федорчук (стр.89-93.)
Порівняльний аналіз способів видалення жовчного міхура з черевної порожнини при лапароскопічній холецистектомії (стр.93-96.)
Шепель Л.П. Лікування відморожень при плюсових температурах повітря в умовах Волинського обласного опікового центру/ Л.П. Шепель, Р.Я. Трач (стр.96-100.)
Порівняльна оцінка ефективності традиційних та міні-інвазивних оперативних втручань в комплексному лікуванні хронічної венозної недостатності нижніх кінцівок (стр.100-104.)
Роль тренажерних залів та експериментальних операційних в засвоєнні практичних навичок з ендоскопічної хірургії (стр.104-107.)
Сидорук Б.І. Випадок кишкової непрохідності, обумовленої одночасним защемленням обох, вперше діагностованих, стегнових гриж при раніше діагностованій вправимій грижі білої лінії живота/ Б.І. Сидорук (стр.107-109.)
Агенезія жовчного міхура (стр.109-110.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Нагайчук В.І.
Назва : Вплив біоактивації на культуру гемолітичного стафілокока
Місце публікування : Шпитальна хірургія. - 2007. - N 4. - С. 63-67. (Шифр ШУ1/2007/4)
Знайти схожі

 1-20    21-40   41-55 
 
Статистика
за 07.07.2024
Кількість запитів 31397
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)