На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Квашніна, Л. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 148
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Антипкін Ю.Г., Квашніна Л.В., Величко М.І.
Назва : Діагностика порушень адаптації у дітей шкільного віку, які постійно мешкають в умовах дії малих доз іонізуючих випромінювань
Місце публікування : Укр. мед. часопис. - 2000. - № 1. - С. 57-60. (Шифр УУ13/2000/1)
ДРНТІ : 76.29.47
Предметні рубрики: ДЕТИ, РАЗВИТИЕ-- CHILD DEVELOPMENT
ИОНИЗИРУЮЩЕЕ ИЗЛУЧЕНИЕ-- RADIATION, IONIZING
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Квашніна Л.В., Родіонов В.П., Маковкіна Ю.А., Клименко О.П.
Назва : Вплив препарату біовіталь (драже) на показники серцево-судинної системи і вегетативного гомеостазу у дітей молодшого шкільного віку з кардіоваскулярним синдромом
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2004. - № 3. - С. 22-27. (Шифр ПУ2/2004/3)
ДРНТІ : 76.29.47
Предметні рубрики: СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ БОЛЕЗНИ-- CARDIOVASCULAR DISEASES
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): биовиталь /тер прим
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Власюк О.В., Омельченко Л.І., Квашніна Л.В., Маковкіна Ю.А.
Назва : Стан вегетативного гомеостазу у дітей молодшого шкільного віку з вегетативними дисфункціями за васкулярним типом з урахуванням особливостей їх гемодинаміки
Місце публікування : Перинатологія та педіатрія. - 2004. - № 3. - С. 31-34. (Шифр ПУ3/2004/3)
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Квашніна Л.В., Родіонов В.П., Кузьменко Л.І., Несвітайлова К.В.
Назва : Вплив препарату Вітам на стан імунітету, антирадикального та антиперекисного захисту у дітей молодшого шкільного віку
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2004. - № 6. - С. 49-52. (Шифр ПУ2/2004/6)
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Квашніна Л.В., Апуховська Л.І., Родіонов В.П., Маковкіна Ю.А., Нікіфорова Т.М., Антоненко Л.В., Кузьменко Л.І.
Назва : Кальцій, еволюція його препаратів та оптимізація дозування у здорових дітей молодшого шкільного віку для профілактики порушень кальцієвого гомеостазу
Місце публікування : Перинатологія та педіатрія. - 2004. - № 4. - С. 31-35. (Шифр ПУ3/2004/4)
Знайти схожі

6.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2005р.,N 1
Цікаві статті :
Больбот Ю.К. Реабілітація дітей, хворих на бронхіальну астму та рецидивуючий бронхіт з використанням циклоферону/ Ю.К. Больбот, С.В. Аліфанова (стр.5-10.)
Пінчук О.О. Зміни гемоциркуляторних і респіраторних показників при бронхіальній астмі різного ступеня тяжкості у дітей/ О.О. Пінчук (стр.10-14.)
Ткаченко О.Я. Вивчення факторів ризику виникнення атопічної бронхіальної астми у дітей/ О.Я. Ткаченко (стр.14-18.)
Курець О.О. Особливості термографічної картини у дітей із затяжними бронхо-легеневими захворюваннями / О.О. Курець (стр.19-21.)
Клініко-імунологічні особливості дітей з ознаками недиференційованої дисплазії сполучної тканини, які страждають на часті ГРВІ (стр.21-27.)
Шевчук О.В. Маркери запалення та гіпоксії при негоспітальній пневмонії у дітей раннього віку/ О.В. Шевчук (стр.27-32.)
Майданник В.Г. Спектральний аналіз варіабельності ритму серця у дітей при різних захворюваннях/ В.Г. Майданник, О.В. Суліковська (стр.32-39.)
Клименко С.Б. Стан моторики жовчних шляхів у здорових дітей шкільного віку/ С.Б. Клименко, Л.В. Квашніна, О.П. Клименко (стр.40-45.)
Дука К.Д. Стан імунітету у дітей шкільного віку при комплексному впливі біотичних факторів/ К.Д. Дука, О.А. Каленникова (стр.46-49.)
Большова О.В. Вміст інсуліноподібного фактора росту-1 у дітей та підлітків з різною ендокринною патологією/ О.В. Большова, Н.А. Спринчук (стр.49-52.)
Павлишин Г.А. Патоморфологія плаценти при внутрішньоутробному інфікуванні плода/ Г.А. Павлишин (стр.52-56.)
Індикул О.П. Порівняльний аналіз рівня сенсибілізації дітей м. Києва залежно від віку та клінічних проявів атопії/ О.П. Індикул, Н.М. Пінчук, О.Д. Назаренко (стр.56-59.)
Вдовиченко Ю.П. Актуальні аспекти материнських втрат при патології нирок/ Ю.П. Вдовиченко, Л.В. Калугіна (стр.60-63.)
Апресова К.Г. Особливості перебігу вагітності та пологів при артеріальній гіпотензії (Клініко-статистичний аналіз)/ К.Г. Апресова (стр.63-65.)
Жарких А.В. Дослідження гормональної функції фетоплацентарної системи у вагітних з варикозною хворобою/ А.В. Жарких, В.Г. Сюсюка (стр.66-68.)
Авраменко Т.В. Особливості стану системи опіоїдних пептидів у вагітних, хворих на цукровий діабет/ Т.В. Авраменко (стр.68-71.)
Савченко С.Є. Особливості нейрогуморального та гормонального статусу вагітних з патологічним прелімінарним періодом/ С.Є. Савченко (стр.71-74.)
Грищенко О.В. Можливості корекції кальційдефіцитних станів при вагітності та лактації/ О.В. Грищенко, Г.В. Сторчак (стр.74-82.)
Голота В.Я. Ультразвукова діагностика в прогнозуванні перебігу вагітності та пологів при багатоплідді/ В.Я. Голота, В.О. Бенюк, С.В. Тагайчинова (стр.83-85.)
Давидова Ю.В. Характеристика перебігу постнатальної адаптації у новонароджених від матерів, оперованих на щитовидній залозі/ Ю.В. Давидова (стр.85-88.)
Оцінка стану сексуального здоров'я жінок (стр.89-92.)
Дисгормональна гіперплазія молочних залоз у жінок репродуктивного віку з вторинною аменореєю (стр.92-96.)
Раннє менархе - фактор ризику розладів менструальної функції у дівчат-підлітків (стр.97-99.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2005р.,N 2
Цікаві статті :
Траверсе Г.М. Особливості стану гемостазу у доношених новонароджених дітей з перинатальними геморагічними ураженнями мозку нетравматичного генезу/ Г.М. Траверсе, О.О. Калюжка (стр.5-8.)
Тягло Ю.П. Клініко-функціональна характеристика та особливості адаптації дітей раннього віку при перинатальному ураженні ЦНС гіпоксичного генезу/ Ю.П. Тягло (стр.8-11.)
Майданник В.Г. Варіабельність ритму серця у дітей з артеріальною гіпотензією/ В.Г. Майданник, Л.Я. Іванишин (стр.12-14.)
Белоусов Ю.В. Стан вегетативного гомеостазу у дітей з хронічною гастродуоденальною патологією/ Ю.В. Белоусов, Н.Н. Рязанцева (стр.14-17.)
Пінчук О.О. Особливості функціонального стану серцево-судинної системи у дітей, хворих на бронхіальну астму/ О.О. Пінчук (стр.18-23.)
Приходько В.С. Прогностичне значення впливу ускладненого перебігу вагітності матерів на стан здоров'я дітей раннього віку/ В.С. Приходько, А.В. Яловчук (стр.23-27.)
Вміст аденінових нуклеотидів в еритроцитах периферичної крові дітей з вегетативними дисфункціями (стр.27-30.)
Зауральський Р.В. Рання діагностика гемолітичної хвороби новонароджених із застосуванням гелевої технології / Р.В. Зауральський, Я.Д. Прокопчук (стр.31-33.)
Несвітайлова К.В. Механізми формування індивідуальних типів імунорезистентності у здорових дітей/ К.В. Несвітайлова, Л.В. Квашніна, І.М. Маньковська (стр.33-37.)
Неділько В.П. Проблеми здоров'я дітей шкільного віку/ В.П. Неділько, Т.М. Камінська, С.А. Руденко (стр.38-41.)
Большова О.В. особливості перебігу пубертатного періоду у хворих з соматотропною недостатністю. Методи медикаментозної корекції статевого дозрівання/ О.В. Большова, О.Я. Самсон, В.А. Музь (стр.41-43.)
Богмат Л.Ф. Ендоскопічні та морфологічні аспекти захворювань верхніх відділів травного тракту у підлітків із системною дисплазією сполучної тканини/ Л.Ф. Богмат, І.М. Яковлева (стр.44-48.)
Досвід використання дитячих лікувальних сумішей Алфаре і NAN-безлактозний при невідкладних станах у новонароджених (стр.49-52.)
Протокол лікування залізодефіцитної анемії у дітей (стр.53-55.)
Майданник В.Г. Коментар до протоколу лікування залізодефіцитної анемії у дітей/ В.Г. Майданник (стр.55-59.)
Одеській клініці міської дитячої лікарні № 1 ім. акад. Б.Я. Резніка - 100 років (до історії утворення та розвитку) (стр.60-64.)
Грищенко В.І. Нові аспекти превентивного лікування пізніх гестозів/ В.І. Грищенко, О.П. Ліпко, Т.В. Рубинська (стр.65-68.)
Грицай І.М. Щодо клінічного значення порушень регіонарної гемодинаміки печінки та селезінки у вагітних, хворих на цукровий діабет/ І.М. Грицай, Н.А. Архипова, О.В. Ісламова (стр.69-71.)
Щербаков В.Ю. Особливості стану системи гемостазу у вагітних із захворюваннями щитовидної залози/ В.Ю. Щербаков (стр.72-74.)
Дьоміна Т.М. Фактори ризику виникнення тромбофілічних ускладнень у вагітних та оцінка їхньої інформаційної значущості/ Т.М. Дьоміна, К.В. Чайка, О.К. Мєжова (стр.75-78.)
Голота В.Я. Частота пологів у вікових первородящих/ В.Я. Голота, В.В. Курочка (стр.79-80.)
Маркін Л.Б. Діагностична та прогностична цінність показників кровоплину в судинах матки, пуповини і плода при хронічному фетальному дистресі/ Л.Б. Маркін, І.Є. Палига (стр.81-84.)
Давидова Ю.В. Стан матково-плацентарно-плодового кровоплину у жінок з післяопераційним гіпотирозом/ Ю.В. Давидова (стр.85-87.)
Веропотвелян П.М. Оперативна гістероскопія в поєднанні з ехографією в діагностиці внутрішньоматкової патології/ П.М. Веропотвелян, М.П. Веропотвелян (стр.87-90.)
Білик Н.М. Діагностика та лікування ретрохоріальних та ретроплацентарних гематом у жінок з антифосфоліпідним синдромом та вірусною інфекцією/ Н.М. Білик (стр.91-94.)
Показник апоптозу у хворих на передрак шийки матки залежно від наявності інтеграції віруса папіломи людини 16 типу (стр.95-98.)
Носенко О.М. Концентрації онкомаркерів у вмісті кістозних утворень яєчників різної гістоструктури/ О.М. Носенко (стр.98-102.)
Левенець С.О. Індоламіни (серотонін та мелатонін) у дівчаток з передчасним статевим розвитком/ С.О. Левенець, Д.А. Кашкалда, О.Г. Верхошанова (стр.103-104.)
Диннік В.О. Особливості гормонального забезпечення хворих з пубертатними матковими кровотечами/ В.О. Диннік (стр.105-107.)
Суслікова Л.В. Поширеність, патогенез та діагностика позаматкової вагітності/ Л.В. Суслікова (стр.108-114.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Несвітайлова К.В., Квашніна Л.В., Маньковська І.М.
Назва : Механізми формування індивідуальних типів імунорезистентності у здорових дітей
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2005. - N 2. - С. 33-37. (Шифр ПУ2/2005/2)
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Клименко С.Б., Квашніна Л.В., Клименко О.П.
Назва : Стан моторики жовчних шляхів у здорових дітей шкільного віку
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2005. - N 1. - С. 40-45. (Шифр ПУ2/2005/1)
ДРНТІ : 76.29.47
Предметні рубрики: ЖЕЛЧНЫЕ ПУТИ-- BILIARY TRACT
УЛЬТРАСОНОГРАФИЯ-- ULTRASONOGRAPHY
ШКОЛЬНИКИ, СЛУЖБЫ ОХРАНЫ ЗДОРОВЬЯ-- SCHOOL HEALTH SERVICES
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Моісеєнко Є.В., Бакуновський О.М., Квашніна Л.В., Величко М.І.
Назва : Особливості функціонального стану респіраторної, гемодинамічної та гемічної ланок кисень-транспортної системи організму дітей залежно від рівня фізичного розвитку та наявності бронхолегеневої патології
Місце публікування : Клініч. та експерим. патологія. - 2004. - Т. 3, N 2/Ч.1 «Тез. доп. IV Нац. конгр. патофізіологів України з міжнар. участю». - С. 96-98. (Шифр КУ27/2004/3/2/Ч.1)
Знайти схожі

11.

Назва журналу :Перинатология и педиатрия -2004р.,N 1
Цікаві статті :
Лук'янова О.М. Стан здоров'я здорових дітей молодшого шкільного віку та шляхи його корекції/ О. М. Лук'янова, Л. В. Квашніна (стр.3-5)
Особливості маткового-плацентарного та плодового кровотоку у жінок, оперативних на щитовидній залозі, та перебіг ранньої неонатальної адаптації ії новонароджених , О.М. Лук'янова, Ю.В. Давидова (стр.6-8)
Стан нервової системи у новонароджених від матерів, інфікованих цитомегаловірусом, за даними нейросонографії , Т.К. Знаменська, Г.Ф. Медведенко (стр.9-11)
Бабінцева А.Г. Гіпоксична енцефалопатія передчасно народжених дітей: стан антиоксидантного захисту організму в ранньому неонатальному періоді/ А. Г. Бабінцева (стр.12-15)
Круть Ю.Я. Перинатальна патологія при прееклампсії у вагітних з первинною артеріальною гіпертензію/ Ю. Я. Круть (стр.15-18)
Ломага Ю.Ю. Перинатальний ризик та йодне забезпечення у жінок з внутрішньоматковою загибеллю плода в анамнезі в умовах природного дефіциту йоду/ Ю. Ю. Ломага, Я. П. Лані (стр.19-21)
Лінчевський Г.Л. Ефективність запобігаючої терапії реалізації внутрішньоутробного бактеріального інфікування за данними ретроспективного аналізу стану здоров'я дітей/ Г. Л. Лінчевський, О. В. Воробйова (стр.22-25)
Шкурупій Д.А. Клініко-математичне прогнозування ефективності ентерального штучного харчування в інтенсивній терапії немовлят/ Д. А. Шкурупій (стр.26-28)
Особливості кальцій-фосфорного обміну у здорових дітей в сучасних умовах та оптимізація методів профілактики його порушень , Л.В. Квашніна, Л.І. Апуховська (стр.29-32)
Починок Т.В. Селективний IG А дефіцит та синдром хронічної втомленості/ Т. В. Починок, Л. І. Омельченко, О. В. Чернишова (стр.33-35)
Резніченко Ю.Г. Медико-організаційні шляхи мінімізації негативного впливу проживання в промисловому місті на стан дітей першого року життя/ Ю. Г. Резніченко (стр.36-40)
Юліш Є.І. Стан здоров'я дітей-сиріт раннього віку/ Є. І. Юліш, І. В. Баличевцева (стр.41-43)
Фастовець М.М. Перебіг залізодефіцитної анемії у дітей раннього віку в умовах нітратного навантаження організму/ М. М. Фастовець (стр.44-47)
Шадрін O. Г. . Особливості вегетативного статусу у дітей з синдромом подразненого кишечника/ O. Г. Шадрін (стр.48-50)
Руда В.І. Соціальні і методико-біологічні фактори і маркери ризику виникнення вроджених нефропатій у дітей/ В. І. Руда (стр.51-53)
Фурдела В.Б. Структура діабетичних кардіоваскулярних ускладнень у дітей/ В. Б. Фурдела (стр.54-56)
Аномалії Х-хромосоми при порушенні статевого диференціювання , В.П. Петрашевич, О.Б. Полодієнко (стр.57-59)
Абу Кхоуса Халед. Морфологічні зміни в легенях, наднирниках та слизовій оболонці шлунка нестатевозрілих білих щурів при експериментально викликаному бронхообструктивному синдромі/ Кхоуса Халед Абу (стр.60-62)
Шагінян В.Р. Перинатальна передача вірусів гепатитів В і С та основні напрямки її профілактики/ В. Р. Шагінян (стр.63-67)
Укус дітей павуком каракуртом: клініка, діагностика і лікування , М.Л. Аряєв, А.А. Старікова (стр.68-70)
Ехографічна характеристика гепатобіліарної системи у дітей з дифузними хронічними захворюваннями сполучної тканини , Б.А. Тарасюк, С.О. Бабко (стр.71-72)
Цікаві статті :
Знайти схожі


12.

Назва журналу :Современная педиатрия -2006р.,N 2
Цікаві статті :
Педиатрическая программа от Новартис Консьюмер Хелс CA в Украине (стр.10-11.)
Крамарев С.А. Диалог педиатра и семейного врача по вопросам лечения гипертермии у детей/ С.А. Крамарев (стр.12-15.)
Туберкулез у дітей, підлітків та студентів: основні напрямки надання протитуберкулезної допомоги в Україні (стр.16-18.)
Охотнікова О.М. Місце інгаляційних глюкокортикостероїдів в комплексній терапії загострень бронхіальної астми у дітей/ О.М. Охотнікова, О.Л. Ласиця (стр.19-24.)
Токарчук Н.І. Лікування бронхообструктивного синдрому дітей раннього віку з гіпофункцією вилочкової залози/ Н.І. Токарчук (стр.25-27.)
Чернишова Л.І. Патологія бронхолегеневої системи у пацієнтів з первинними дефіцитами антитілоутворення/ Л.І. Чернишова, А.П. Волоха, С.А. Якимович (стр.28-31.)
Марушко Ю.В. Профілактика та терапія частих і рецидивних респіраторних захворювань у дітей-актуальна проблема педіатрії/ Ю.В. Марушко (стр.32-36.)
Мокія-Сербіна С.О. Особливості перебігу, порівняльна характеристика та диференційна діагностика простої і кістозної гіпоплазії легенів у дитячому віці/ С.О. Мокія-Сербіна, Д.І. Шульга (стр.37-43.)
Ласиця О.І. Выбор антигистаминного препарата для лечения аллергических заболеваний у детей раннего возраста/ О.І. Ласиця, Е.Н. Охотникова, М.Ю. Гудзий (стр.44-50.)
Руденко И.В. Клиническое обоснование применения таблетированного препарата Трайфед в лечении аллергического ринита/ И.В. Руденко (стр.51-52.)
Кравец Е.В. Наружная терапия кремом "Элидел" кожных проявлений аллергодерматозов у детей/ Е.В. Кравец (стр.53-56.)
Коррекция дисбактериоза кишечника в комплексном лечении гепатитов у детей (стр.57-61.)
Войтова Е.В. Пимафуцин в лечении дисбактериоза у детей/ Е.В. Войтова, Т.А. Клиорина, И.И. Побуцкая (стр.62-63.)
Коган Б.Г. Применение препарата "Адвантан" в лечении аллергодерматозов/ Б.Г. Коган (стр.64-65.)
Кривуша О.Л. Сучасні клініко-імунологічні особливості гострих кишкових інфекцій ротавірусної етіології у дітей/ О.Л. Кривуша, Л.Р. Шостакович-Корецька, І.О. Гірина (стр.66-69.)
Горбатюк О.М. Діагностика шлунково-кишкових кровотеч у дітей/ О.М. Горбатюк (стр.70-72.)
Денисова М.Ф. Клиническая оценка применения препарата Риабал у детей с заболеваниями органов пищеварения/ М.Ф. Денисова, С.М. Донде (стр.73-74.)
Квашніна Л.В. Мікроелементози та їх корекція біотиками у дітей молодшого шкільного віку/ Л.В. Квашніна, В.П. Родіонов, В.В. Рачковська (стр.75-77.)
Белоусов Ю.В. Функциональный запор у детей: структура и принципы коррекции/ Ю.В. Белоусов, О.Ю. Белоусова (стр.78-81.)
Банадига Н.В. Діагностика та корекція порушень зовнішньосекреторної функції підшлункової залози у дітей/ Н.В. Банадига, О.М. Дубчак (стр.82-84.)
Сульженко М.Ю. Дослідження рівня забезпеченості міддю дівчаток-підлітків, хворих на залізодефіцитну анемію/ М.Ю. Сульженко (стр.85-87.)
Лукьянчук В.Д. Биологическая роль йода и фармакокоррекция его недостаточности/ В.Д. Лукьянчук, Д.С. Кравець, А.А. Коробков (стр.88-95.)
Богадельников И.В. Герпесвирусные инфекции в организме-недостаток или утонченное совершенство?/ И.В. Богадельников, Ю.В. Вальцева, Л.В. Березина (стр.96-98.)
Березенко В.С. Особливості обміну сполучної тканини у дітей з аутоімунним гепатитом/ В.С. Березенко (стр.99-101.)
Крючко Т.О. Застосування індуктора ендогенного інтерферону в протоколах лікування дітей з хронічним гепатитом В/ Т.О. Крючко, І.М. Несіна (стр.102-105.)
Клинико-лабораторные особенности цитомегаловирусной инфекции у ВИЧ-инфицированных детей (стр.106-108.)
Котова Н.В. Выбор и оценка эффективности схем антиретровирусной терапии ВИЧ-инфекции у детей с учетом режима профилактики передачи ВИЧ от матери ребенку/ Н.В. Котова, Е.А. Старец (стр.109-112.)
Котова Н.В. Диагностическая чувствительность и специфичность клинических проявлений и лабораторных методов исследования у детей раннего возраста рожденных ВИЧ-инфицированными женщинами/ Н.В. Котова, Е.А. Старец (стр.113-117.)
Волосовец А.П. Оптимизация нестероидной противовоспалительной терапии в практике современной детской кардиоревматологии/ А.П. Волосовец (стр.118-119.)
Кривопустов С.П. Современные подходы к рациональному использованию лекарственных средств, блокирующих H1-рецепторы у детей/ С.П. Кривопустов (стр.120-122.)
Тактика наблюдения и лечения детей с врожденными пороками сердца (стр.123-125.)
Богмат Л.Ф. Морфофункциональные особенности сердца у детей и подростков с патологией миокарда/ Л.Ф. Богмат, Л.И. Рак, Т.С. Введенская (стр.126-128.)
Одинець Ю.В. Эхографическая оценка центральной и почечной гемодинамики при пиелонефритах у детей/ Ю.В. Одинець, Ю.И. Шарковская (стр.129-131.)
Багдасарова И.В. Коррекция фосфорно-кальциевого обмена при хронической почечной недостаточности у детей в додиализный период/ И.В. Багдасарова, С.П. Фомина (стр.132-134.)
Микробиологическое обоснование использования "Цефутила" в эмпирической антибиотикотерапии пиелонефрита у детей (стр.135-137.)
Борисова Т.П. Влияние различных препаратов прямых антикоагулянтов на эффективность лечения детей с нефритическим синдромом острого гломерулонефрита/ Т.П. Борисова (стр.138-141.)
Дисметаболічна нефропатія: сучасні погляди (стр.142-144.)
Фролова Т.В. Структурно-функціональний стан кісткової тканини у дітей та підлітків промислового регіону: популяційний аналіз та індикатори моніторингу остеопенії/ Т.В. Фролова, С.П. Шкляр, О.В. Охапкина (стр.145-149.)
Нейросоматичні та нейровегетативні кореляційні зв*язки при енурезі у дітей (стр.150-154.)
Оцінка моторно-евакуаторної функції у дітей з функціональною диспепсією (стр.155-157.)
Сіротченко Т.А. Формування порушень структурно-функціонального стану кісткової тканини у соціально неблагополучних категорій дітей/ Т.А. Сіротченко (стр.158-160.)
Прохоров Е.В. Состояние маркеров костного ремоделирования и характер коррекции нарушенного кальциевого обмена при ювенильном ревматоидном артрите/ Е.В. Прохоров, Н.А. Акимочкина (стр.161-163.)
Щербак М.Л. Імунологічний гомеостаз при метаболічно-дегенеративних захворюваннях хребта у дітей/ М.Л. Щербак (стр.164-166.)
Нетребенко О.К. Питание и развитие иммунитета у детей на разных видах вскармливания/ О.К. Нетребенко (стр.167-171.)
Горовенко Н.Г. Генетичні маркери підвищеної схильності новонароджених до виникнення ускладнень у ранньому неонатальному періоді/ Н.Г. Горовенко, С.В. Подольська, З.І. Россоха (стр.172-176.)
Третьякова О.С. Корекція дисметаболізму гіпоксично ушкодженого міокарда новонароджених/ О.С. Третьякова, С.С. Казак, І.В. Задніпряний (стр.177-180.)
Беш Л.В. Штучна вентиляція легень в неонатальному періоді: пошук віддалених наслідків/ Л.В. Беш, О.І. Мацюра (стр.181-182.)
Сорвачева Т.Н. Прикорм в питании детей с пищевой аллергией: когда? что? почему?/ Т.Н. Сорвачева, Е.А. Пырьева (стр.183-186.)
Чернышева О.Е. Клинико-морфологическая характеристика статуса детей первых месяцев жизни, умерших от внутриутробных инфекций/ О.Е. Чернышева, Е.И. Юпиш, Е.И. Абилова (стр.187-190.)
Шунько Є.Є. Ефективність частково збагаченого грудного вигодовування новонароджених з дуже малою масою тіла/ Є.Є. Шунько, О.С. Яблонь (стр.191-194.)
Отт В.Д. Бифидогенные свойства лактулозы и ее роль в профилактике функциональных расстройств пищеварительной системы у детей/ В.Д. Отт (стр.195-200.)
Набута лактазна недостатність у дітей раннього віку та методи її корекції (стр.201-202.)
Янковский Д.С. Симбионты рода Bifidobacterium и стратегия их использования при конструировании мультикомпонентных пробиотиков/ Д.С. Янковский, Г.С. Дымент (стр.203-211.)
Няньковський С.Л. Роль пробіотиків у вигодовуванні дітей, профілактиці і лікуванні захворювань у дітей та дорослих/ С.Л. Няньковський, Х. Шаевська, Я. Заричанський (стр.212-218.)
Современное состояние проблемы Hib-инфекции в Беларуси, Казахстане, России и Украине (стр.219-225.)
Эффективность и безопасность препарата Флемоклав Солютаб при лечении различных форм респираторной инфекции бактериальной этиологии у детей (стр.226-229.)
Буднік Т.В. Синдром гематурії у дітей з нефропатіями. Діагностична цінність визначення спектру білків сечі (огляд літератури)/ Т.В. Буднік (стр.230-233.)
Белоусов Ю.В. Хеликобактерная инфекция в практике педиатра: возможности современной диагностики (обзор)/ Ю.В. Белоусов, Н.В. Павленко, Е.В. Савицкая (стр.234-239.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Назва журналу :Перинатология и педиатрия -2006р.,N 2
Цікаві статті :
Педиатрическая программа от Новартис Консьюмер Хелс CA в Украине (стр.6-8.)
Лукьянова Е.М. Проект рабочей классификации хронических вирусных гепатитов у детей/ Е.М. Лукьянова, М.Ф. Денисова (стр.9-12.)
Могилевкина И.А. Исследование факторов, определяющих перинатальную смертность в Украине/ И.А. Могилевкина, А.Н. Орда, Е.В. Карасева (стр.13-17.)
Головченко О.В. Наслідки впливу внутрішньоутробної гіпоксії на перебіг раннього неонатального періоду у немовлят, народжених від матерів з серцево-судинною та ендокринною патологією/ О.В. Головченко, Г.Ф. Медведенко, І.А. Журавель (стр.18-22.)
Каніболоцька М.Б. Особливості розвитку дітей в грудному та молодшому дошкільному віці, які перенесли некротичний ентероколіт в неонатальному періоді/ М.Б. Каніболоцька (стр.23-25.)
Ященко Ю.Б. Метаболіти оксиду азоту як діагностичний маркер легеневої ендотеліальної дисфункції при гострому ураженні легенів у новонароджених/ Ю.Б. Ященко (стр.26-30.)
Охотнікова О.М. Бронхіальна астма у дітей грудного віку: клініка, діагностика, особливості перебігу, ускладнення гострого періоду/ О.М. Охотнікова (стр.31-36.)
Дієтична корекція диспепсичних проявів у дітей раннього віку з бронхо-легеневою патологією (стр.37-39.)
Мерікова Н.Л. Особливості клітинного и гуморального імунітету у новонароджених із резус (Rh-) і ABO-гемолітичною хворобою/ Н.Л. Мерікова, О.А. Гоголіна (стр.40-43.)
Роль клинико-лабораторных методов обследования в прогнозировании внутриутробного инфицирования плода (стр.44-47.)
Кудашов Н.И. Особенности терапии герпетического поражения головного мозга у новорожденных/ Н.И. Кудашов
Нетребенко О.К. Каши в питании грудных детей/ О.К. Нетребенко (стр.55-58.)
Лук'янова О.М. Морфологічні, ультраструктарні та імуногістохімічні особливості апонекрозу і апоптозу в гепатоцитах при хронічних вірусних гепатитах у дітей/ О.М. Лук'янова, В.С. Березенко, Т.Д. Задорожна (стр.59-63.)
Особливості ехографічної діагностики портальної гіпертензії у дітей (стр.64-66. )
Досвід лікування вірусного гепатиту В у дітей (стр.67-70.)
Бабко С.О. Вегетативній баланс та стан адаптаційних можливостей серцево-судинної системи при бронхіальній астмі у дітей та підлітків/ С.О. Бабко, О.Д. Іголкіна, О.А. Смірнова (стр.71-73.)
Роєва Л.В. Визначення взаємозв'язку між показниками гемодинаміки, гемостазу, стану вегетативної нервової системи і ступенем змін навантажувальних проб у дітей з вторинною кардіоміопатією із використанням методів математичного аналізу/ Л.В. Роєва (стр.74-77.)
Шадрін О.Г. Роль інтерферонотерапії при лікуванні гострих респіраторних вірусних інфекцій у дітей раннього віку/ О.Г. Шадрін, О.М. Муквіч, С.В. Дюкарева (стр.78-80.)
Активність реноспецифічних ферментів сечі при гломерулонефриті з супутньою HBV/HCV інфекцією (стр.81-84.)
Шостакович-Корецкая Л.Р. Использование гевирана в комплексном лечении острой герпесвирусной инфекции у детей/ Л.Р. Шостакович-Корецкая, Е.А. Агафонова, Н.М. Токарева (стр.85-86.)
Старець О.О. Оцінка нервово-психічного розвитку і ранніх ознак енцефалопатії у дітей від ВІЛ-інфікованих жінок / О.О. Старець, Н.В. Котова (стр.87-89.)
Синдром гіперімуноглобулінемії Е (стр.90-93.)
Шевчук Л.В. Ефективність застосування препарату Біфі-Форм у лікуванні бактеріального вагінозу у дівчаток та підлітків/ Л.В. Шевчук (стр.94-96.)
Джуринська С.М. Антропометричні показники дітей-киян дошкільного віку за 1912-2005 роки/ С.М. Джуринська (стр.98-100.)
Неділько В.П. Стан здоров'я дітей-сиріт, які виховуються в інтернатному закладі/ В.П. Неділько, Т.М. Камінська, С.А. Руденко (стр.101-104.)
Знаменська Т.К. Влияние гипоксии на развитие плода и новорожденного/ Т.К. Знаменська, Л.І. Шевченко, Е.В. Розова (стр.105-108.)
Чернишова О.В. Сучасні уявлення про етіологію та патогенез синдрому хронічної втоми у дітей та підлітків/ О.В. Чернишова (стр.109-114.)
Наконечная А.А. Сенсибілізація до харчових алергенів рослинного походження у хворих на поліноз/ А.А. Наконечная, В.Ф. Лепшин, Т.Р. Уманець (стр.115-118.)
Євграфова Н.Б. Діагностика ранніх порушень екзокринної функції підшлункової залози у дітей шкільного віку/ Н.Б. Євграфова, Л.В. Квашніна, В.П. Родіонов (стр.119-121.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Квашніна Л.В., Родіонов В.П., Рачковська В.В.
Назва : Мікроелементози та їх корекція біотиками у дітей молодшого шкільного віку
Місце публікування : Совр. педиатрия. - 2006. - N 2. - С. 75-77. (Шифр СУ26/2006/2)
Знайти схожі

15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Євграфова Н.Б., Квашніна Л.В., Родіонов В.П.
Назва : Діагностика ранніх порушень екзокринної функції підшлункової залози у дітей шкільного віку
Місце публікування : Перинатология и педиатрия. - 2006. - N 2. - С. 119-121. (Шифр ПУ3/2006/2)
Знайти схожі

16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Квашніна Л.В., Родіонов В.П., Апуховська Л.І., Рачковська В.В.
Назва : Вплив вітаміно-мікроелементних препаратів на остеопластичні та метаболічні процеси у дітей молодшого шкільного віку
Місце публікування : Совр. педиатрия. - 2006. - N 3. - С. 113-115. (Шифр СУ26/2006/3)
Знайти схожі

17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Белоусов Ю.В., Денисова М.Ф., Квашніна Л.В., Родіонов В.П., Апуховська Л.І., Рачковська В.В.
Назва : Гастроентерологія - актуальна загальнопедіатрична проблема
Місце публікування : Совр. педиатрия. - 2006. - N 3. - С. 121-122. (Шифр СУ26/2006/3)
Знайти схожі

18.

Назва журналу :Перинатология и педиатрия -2006р.,N 3
Цікаві статті :
Знаменська Т.К. Особливості мозкової гемодинаміки і стану мозкових структур у новонароджених, які перенесли асфіксію/ Т.К. Знаменська, О.О. Лошак (стр.54-55.)
Безкаравайный Б.А. Применение кардоната в комплексной терапии новорожденных с затяжной желтухой и метаболической кардиомиопатией/ Б.А. Безкаравайный, М.И. Когутницкая (стр.56-58.)
Шунько Є.Є. Ефективність застосування триглобуліну в комплексній терапії новонароджених з неонатальними інфекціями/ Є.Є. Шунько, Ю.Ю. Краснова, К.Б. Ястремський (стр.60-64.)
Manson F. Обстеження плода у першому триместрі вагітності/ F. Manson, C.K. Dillon (стр.65-80.)
Апресова К.Г. Особенности маточно-плацентарного и плодового кровообращения при артериальной гипотонии у беременных/ К.Г. Апресова, Е.Н. Дзюба (стр.81-83.)
Євтушенко О.І. Особливості перебігу експериментальної ентеровірусної інфекції на різних етапах вагітності/ О.І. Євтушенко (стр.84-88.)
Роль витамина D3 в сохранении и улучшении здоровья детей (стр.91-96.)
Няньковський С.Л. Імуномоделювальний ефект харчування дитини/ С.Л. Няньковський, О.С. Івахненко (стр.97-100.)
Функціональний стан ендотелію та системи L-аргінін NO у дітей з хронічними гепатитами (стр.102-105.)
Євграфова Н.Б. Стан ендокринної функції підшлункової залози у дітей з ацетонемічним синдромом/ Н.Б. Євграфова, Л.В. Квашніна, В.П. Родіонов (стр.106-108.)
Оксид азоту: клініко-діагностичне значення показників метаболізму у дітей з ревматичним артритом (стр.109-112.)
Старець О.О. Оцінка стану клітинного імунітету на першому році життя у дітей, народжених ВІЛ-інфікованими жінками/ О.О. Старець, Н.В. Котова (стр.113-115.)
Борисенко М.І. Роль системного імунітету в патогенезі хронічного гастродуоденіту у дітей/ М.І. Борисенко (стр.116-120.)
Кулик О.М. Динаміка змін катепсину В, катепсину Д та протеолітичної активності при гнійному кокситі в експерименті/ О.М. Кулик, О.М. Магомедов, А.Ф. Левицький (стр.121-123.)
Няньковський С.Л. Роль пробіотиків у вигодовуванні дітей, профілактиці і лікуванні захворювань у дітей та дорослих/ С.Л. Няньковський, Х. Шаєвська, Я. Заричанський (стр.124-130.)
Костенко А.В. Досвід застосування сиглетно-кисневої терапії у медичній практиці/ А.В. Костенко, Л.В. Квашніна (стр.132-136.)
Методы диагностики и лечения гастрошизиса и омфалоцеле у детей (обзор литературы (стр.137-143.)
Текученко Е.В. Гормональная регуляция костного метаболизма и минерального обмена у детей с ревматоидным артритом (обзор литературы)/ Е.В. Текученко (стр.144-147.)
Опыт применения биологических активных добавок серии "Биотроф" в комплексном лечении детей с патологией органов пищеварения (стр.148-151.)
Дудник В.М. Ефективність застосування метотрексату при лікуванні ювенільного ревматоїдного артриту у дітей/ В.М. Дудник, Л.І. Омельченко (стр.152-156.)
Людвік Т.А. Використання скринінг-діагностики біологічно активних зон організму для оцінки загального стану дітей із вродженою і набутою патологією сполучної тканини/ Т.А. Людвік (стр.157-158.)
Ефективність застосування антиконвульсивної терапії та препаратів метаболічної дії при лікуванні дітей з симптоматичними епілепсіями (стр.159-161.)
Поляков К.В. Патоморфологія судин легенів при синдромі Айєрза у дітей/ К.В. Поляков (стр.162-164.)
Батечко С.А. Трансдермальный натуральный коллаген от "Inventia polish technologies" - новая эпоха в косметологии и медицинской практике/ С.А. Батечко (стр.165-169.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Євграфова Н.Б., Квашніна Л.В., Родіонов В.П.
Назва : Стан ендокринної функції підшлункової залози у дітей з ацетонемічним синдромом
Місце публікування : Перинатология и педиатрия. - 2006. - N 3. - С. 106-108. (Шифр ПУ3/2006/3)
Знайти схожі

20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Костенко А.В., Квашніна Л.В.
Назва : Досвід застосування сиглетно-кисневої терапії у медичній практиці
Місце публікування : Перинатология и педиатрия. - 2006. - N 3. - С. 132-136. (Шифр ПУ3/2006/3)
Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
Статистика
за 05.07.2024
Кількість запитів 7585
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)