На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Воробій, В. Д.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 21
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-21 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Босацький Я.В., Воробій В.Д., Николин Л.Б., Вацик М.М.
Назва : Допоміжні репродуктивні технології - роль у лікуванні безплідності. Медичні і соціальні аспекти
Місце публікування : Нова медицина. - 2005. - N 2. - С. 32-33. (Шифр НУ32/2005/2)
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2007р.,N 2
Цікаві статті :
Кластерний аналіз показників центральної гемодинаміки при різних клінічних формах енурезу у дітей (стр.5-7.)
Чернишова Л.І. Клінічні та імунологічні ефекти лацідофілу при атопічному дерматиті у дітей/ Л.І. Чернишова, П.В. Чернишов (стр.8-12.)
Гладка Л.Ю. Стан периферичної гемодинаміки у дітей і підлітків, хворих на цукровий діабет 1-го типу/ Л.Ю. Гладка, Т.І. Коротич, В.В. Довгодько (стр.13-15.)
Литвин Б.С. Вплив комплексної медикаментозної терапії на окисний гомеостаз у дітей з вегетативними дисфункціями/ Б.С. Литвин (стр.16-18.)
Майданник В.Г. Ефекти радикальних форм кисню в судинах/ В.Г. Майданник, Є.А. Бурлака (стр.19-24.)
Біохімічні критерії дисплазії сполучної тканини за деяких патологічних станів (стр.25-27.)
Кулешов О.В. Основи етіології та принципи діагностики порушень ритму серця у дітей. Сучасні погляди/ О.В. Кулешов (стр.28-34.)
Ефективність протизапальної терапії Ераспалом гострої бронхолегеневої патології у дітей (стр.35-38.)
Використання ліпосомальної форми препарату Фосфатидилхоліну в лікуванні респіраторного дистрес-синдрому у недоношених новонароджених (стр.39-41.)
Кожевникова О.М. Сучасні молочні суміші у харчуванні дітей раннього віку/ О.М. Кожевникова (стр.42-45.)
Ільницька Л.І. Клініко-імунологічні критерії ефективності адаптогену рослинного походження Алое Вера Гель в комплексній хіміопрофілактиці туберкульозу у підлітків/ Л.І. Ільницька (стр.45-49.)
Гаврилов О.І. Досвід впровадження індексу індивідуального здоров'я та паспорту здоров'я в роботу лікарів-педіатрів міської дитячої поліклініки/ О.І. Гаврилов (стр.49-51.)
Лиманська А.Ю. Особливості матково-плацентарного кровоплину, плодової гемодинаміки та перебіг періоду ранньої постнатальної адаптації новонароджених у жінок з миготливою аритмією/ А.Ю. Лиманська, І.С. Лук'янова, Г.С. Єрмолова (стр.52-54.)
Жук В.Ю. Концентрація гормонів плаценти у вагітних з хронічним пієлонефритом та мікоплазменою інфекцією/ В.Ю. Жук (стр.54-56.)
Каліновська І.В. Імуногістохімічні дослідження гормонів трофобласта хоріальних ворсин в аспекті плацентарної недостатності у ранні терміни гістації/ І.В. Каліновська, І.С. Давиденко (стр.56-59.)
Гейнц Н.Є. Вплив маскулінізації на психологічний стан та ускладнення пологів у жінок із вадами серця/ Н.Є. Гейнц (стр.59-62.)
Козодой А.В. Профілактика передчасного переривання вагітності у жінок пізнього репродуктивного віку з безплідністю в анамнезі/ А.В. Козодой (стр.63-65.)
Тітенко Т.М. Порушення репродуктивної функції у жінок з йододефіцитними захворюваннями/ Т.М. Тітенко (стр.65-67.)
Білик Н.М. Стан репродуктивної системи у жінок з оперованою маткою в зв'язку з передчасним відшаруванням плаценти/ Н.М. Білик (стр.68-70.)
Спадкові аспекти фіброзно-кістозної мастопатії у молодих жінок після проведеного аборту (стр.70-74.)
Рожковська Н.М. Профілактика тромботичних ускладнень у пацієнток із набутою тромбофілією після гінекологічних операцій/ Н.М. Рожковська, В.І. Лінніков, В.В. Євдокимова (стр.75-77.)
Беседін В.М. Застосування кисть-ступня (СУ ДЖОК) акупунктури при артеріальній гіпертонії у жінок з постоваріоектомічним синдромом/ В.М. Беседін, О.В. Грабоус (стр.78-81.)
Рудь В.О. Клінічні аспекти гістеректомії в репродуктивному віці/ В.О. Рудь (стр.82-84.)
Воробій В.Д. Порівняльні клінічні аспекти генітального ендометріозу різної локалізації/ В.Д. Воробій (стр.84-86.)
Експериментальне обґрунтування доцільності використання Протефлазіду в терапії хронічних запальних захворювань органів малого таза (стр.87-89.)
Випадки порфірії з порушенням функцій тазових органів (стр.89-93.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Воробій В.Д.
Назва : Порівняльні клінічні аспекти генітального ендометріозу різної локалізації
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2007. - N 2. - С. 84-86. (Шифр ПУ2/2007/2)
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2007р.,N 3
Цікаві статті :
Майданник В.Г. Римські критерії III (2006) діагностики функціональних гастроінтестинальних розладів у дітей/ В.Г. Майданник (стр.5-13.)
Кулешов О.В. Клінічне значення холтерівського моніторування ЕКГ в інтерпретації екстрасистолічних порушень ритму серця у дітей/ О.В. Кулешов (стр.14-19.)
Ремоделювання судин у підлітків з первинною артеріальною гіпертензією (огляд літератури та результати власних досліджень) (стр.20-26.)
Больбот Ю.К. Нові можливості реабілітації дітей з гострою пневмонією/ Ю.К. Больбот, Т.А. Бордій (стр.27-30.)
Волосянко А.Б. Клінічний перебіг реактивного артриту у дітей з HBV-інфекцією. Частина I: клініка (за результатами власного спостереження)/ А.Б. Волосянко, М.Й. Рейтмаєр (стр.31-35.)
Ільницька Л.І. Стан слизової оболонки бронхів у підлітків при деструктивному туберкульозі легень/ Л.І. Ільницька (стр.35-37.)
Хайтович М.В. Зниження ендотелійзалежної та ендотелійнезалежної вазодилятації у дітей з цукровим діабетом 1-го типу/ М.В. Хайтович, Т.І. Коротич (стр.38-39.)
Марценковський І.А. Гіперкінетичний розлад у дітей дошкільного й молодшого шкільного віку (принципи діагностики й терапії)/ І.А. Марценковський, О.В. Ткачова (стр.40-47.)
Марченко Т.З. Карнавал клінічних гельмінтозів у дітей/ Т.З. Марченко (стр.48-56.)
Лиманська А.Ю. Перебіг вагітності у жінок із серцевими аритміями на тлі порушеного психоемоційного стану/ А.Ю. Лиманська, І.М. Мелліна, В.О. Бітаєва (стр.59-61.)
Іщенко Г. І. Гемодинаміка матково-плацентарно-плодового кровоплину у вагітних х хронічним гломерулонефритом/ Г. І. Іщенко (стр.62-64.)
Ткаченко Р.О. Використання стадолу та фентанілу у якості ад'ювантів для комбінованого епідурального знеболювання пологів/ Р.О. Ткаченко (стр.65-69.)
Гейнц Н.Є. Нейрогормональні предиктори акушерських ускладнень і кореляти емоційно-особистісного профілю вагітних із вадами серця/ Н.Є. Гейнц, Г.Д. Місуна (стр.70-73.)
Волосовський П.Р. Клініко-діагностичні аспекти трубної вагітності у жінок з різним репродуктивним анамнезом/ П.Р. Волосовський (стр.73-75.)
Сергієнко С.М. Особливості передгравідарної клінічної характеристики жінок з метаболічним синдромом/ С.М. Сергієнко (стр.76-78.)
Шлемкевич А.М. Дослідження факторів ризику виникнення фетоплацентарної недостатності у вагітних з різними формами неплідності/ А.М. Шлемкевич (стр.78-81.)
Корінець Я.М. Особливості порушень репродуктивної функції жінок з зовнішнім генітальним ендометріозом та з трубно-перитонеальним фактором неплідності/ Я.М. Корінець, І.Є. Гуменецький (стр.82-86.)
Воробій В.Д. Клініко-функціональні особливості больового синдрому у жінок з зовнішнім генітальним ендометріозом/ В.Д. Воробій (стр.87-90.)
Раціональні підходи до хірургічного лікування та реабілітації жінок репродуктивного віку з пухлиноподібними ураженнями яєчників (стр.91-94.)
Рудь В.О. Вплив гістеректомії в репродуктивному віці на зміни вегетативної нервової системи/ В.О. Рудь (стр.95-97.)
Камінський В.В. Соціально-клінічна характеристика та спадкові аспекти у жінок чадородного віку з папіломавірусною інфекцією шийки матки/ В.В. Камінський, П.М. Веропотвелян, М.П. Веропотвелян (стр.97-100.)
Зелінський О.О. Морфологічні зміни гемомікроциркуляторного русла в плаценті поза зоною відшарування при формуванні ретроплацентарних гематом. Морфологія матки Кувелера/ О.О. Зелінський, Н.М. Білик (стр.100-102.)
Задорожна Т.Д. Морфологічні та імуногістохімічні особливості материнської та фетальної частин плаценти від жінок з хронічним пієлонефритом та урогенітальним мікоплазмозом/ Т.Д. Задорожна, В.Ю. Жук (стр.103-107.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Воробій В.Д.
Назва : Клініко-функціональні особливості больового синдрому у жінок з зовнішнім генітальним ендометріозом
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2007. - N 3. - С. 87-90. (Шифр ПУ2/2007/3)
Знайти схожі

6.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2008р.,N 5
Цікаві статті :
Оцінка зовнішньосекреторної функції підшлункової залози у дітей з хронічними гастродуоденальними захворюваннями (стр.5-9.)
Мосієнко Г.П. Нейроендокринні аспекти гастроезофагеальної рефлюксної хвороби у підлітків та шляхи корекції/ Г.П. Мосієнко (стр.10-12.)
Волосянко А.Б. Клінічний перебіг ювенільного ревматоїдного артриту у дітей з HBV-інфекцією/ А.Б. Волосянко, М.Й. Рейтмаєр (стр.13-17.)
Савво В.М. Морфофункціональні особливості серця у дітей з недиференційованою дисплазією сполучної тканини/ В.М. Савво, О.М. Апанасенко (стр.18-20.)
Муквіч О.М. Характеристика імунних реакцій при гіперчутливості у дітей з мікроекологічними порушеннями кишечника/ О.М. Муквіч (стр.21-24.)
Маліновська Т.М. Клініко-гормональні зміни у дітей та підлітків з гіпоталамічним синдромом пубертатного періоду (Огляд літератури та власні дані)/ Т.М. Маліновська (стр.25-30.)
Волоха А.П. Замісна терапія препаратами внутрішньовенного імуноглобуліну при первинних дефіцитах антитілоутворення у дітей/ А.П. Волоха (стр.31-35.)
Гдиря О.В. Особливості обміну заліза, вітаміну В12 та фолієвої кислоти у дітей, хворих на целіакію/ О.В. Гдиря (стр.35-39.)
Ільницька Л.І. Особливості інтерлейкінового профілю сироватки крові при туберкульозі у підлітків/ Л.І. Ільницька (стр.40-41.)
Ефективність пантокальцину в лікуванні вегетативних дисфункцій та синдрому дефіциту уваги з гіперактивністю у дітей (стр.42-46.)
Крючко Т.О. Проблеми лікування функціональних порушень шлунково-кишкового тракту у дітей раннього та молодшого віку/ Т.О. Крючко, Ю.М. Кінаш (стр.47-50.)
Клінічна ефективність препарату Віферон 150 000 МО в комплексній терапії бактеріальних пневмоній у новонароджених дітей різного гестаційного віку (стр.51-55.)
Сідельников Віктор Михайлович (До 80-річчя від дня народження) (стр.56-62.)
Маркин Л.Б. Діагностично-профілактичні заходи при затримці функціонального диференціювання плаценти/ Л.Б. Маркин, О.О. Михайлів (стр.63-67.)
Ломага Ю.Ю. Особливості перебігу передчасних пологів у жінок, які багато народжують/ Ю.Ю. Ломага (стр.67-69.)
Назаренко Л.Г. Мультимодальна спінальна анестезія для акушерських і гінекологічних операцій: післяопераційне знеболювання/ Л.Г. Назаренко, В.С. Фесенко, О.М. Настенко (стр.69-77.)
Назаренко О.Я. Післяопераційне ведення пацієнток, які перенесли апоплексію яєчника/ О.Я. Назаренко (стр.77-80.)
Тітенко Т.М. Функціональний стан тироїдної та репродуктивної систем при ендометріозі/ Т.М. Тітенко (стр.81-82.)
Воробій В.Д. Особливості кісткового болю та його інтенсивності у хворих з генітальним ендометріозом/ В.Д. Воробій (стр.83-84.)
Дурягін В.І. Особливості місцевого імунітету цервікального каналу в жінок із запальними захворюваннями геніталій/ В.І. Дурягін (стр.85-86.)
Рудь В.А. Анатомо-функціональний стан яєчників після гістеректомії/ В.А. Рудь (стр.87-89.)
Трушкевич О.О. Пізне менархе - фактор ризику розвитку гіперпролактинемічних станів у дівчаток-підлітків/ О.О. Трушкевич (стр.89-91.)
Фортуна І.О. Прогнозування й діагностика гіпоталамічного синдрому та його репродуктивних порушень у дівчат та жінок/ І.О. Фортуна (стр.91-93.)
Серцево-судинні захворювання у жінок при клімаксі та їх корекція за допомогою комплексної терапії (стр.94-99.)
Богослав Ю.П. Деякі особливості гормонального профілю жінок у постменопаузі з ожирінням/ Ю.П. Богослав (стр.99-101.)
Ткаченко С.К. Про грудне вигодовування у Біблії/ С.К. Ткаченко, О.Л. Шлемкевич, З.Б. Городенчук (стр.101-103.)
Зайченко Г.В. Фетопротекторна дія ліпіну: морфологічні аспекти/ Г.В. Зайченко, О.В. Кудіна (стр.104-108.)
Академік Валентин Іванович Грищенко (До 80-річчя від дня народження) (стр.109-111.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Воробій В.Д.
Назва : Особливості кісткового болю та його інтенсивності у хворих з генітальним ендометріозом
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2008. - N 5. - С. 83-84. (Шифр ПУ2/2008/5)
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Воробій В.Д., Босацький Я.В., Сніжко Т.Б., Головчак І.С., Волосовський П.Р.
Назва : Ефективність лікування безпліддя, зумовленого трубно-перитонеальним фактором
Місце публікування : Здоровье женщины. - 2009. - N 3. - С. 205. (Шифр ЗУ3/2009/3)
Предметні рубрики: БЕСПЛОДИЕ ЖЕНСКОЕ-- INFERTILITY, FEMALE
МАТОЧНЫХ ТРУБ БОЛЕЗНИ-- FALLOPIAN TUBE DISEASES
Знайти схожі

9.

Назва журналу :Педіатрія, акушерство та гінекологія -2009р. т.71,N 5
Цікаві статті :
Сучасний стан діагностики та лікування синдрому Німейгена в Україні (стр.5-11.)
Редько І.І. Особливості перебігу перинатального та неонатального періодів при внутрішньоутробному ентеровірусному інфікуванні/ І.І. Редько (стр.12-14.)
Клименко Т.М. До питання ранньої діагностики некротизуючого ентероколіту в недоношених новонароджених/ Т.М. Клименко, О.В. Воробйова (стр.15-19.)
Дука К.Д. Нові діагностичні критерії в оцінці зворотності порушень прохідності бронхів у дітей раннього віку/ К.Д. Дука, С.І. Ільченко, Ю.В. Бицька (стр.20-24.)
Гдиря О.В. Гістоморфологічна характеристика глютенової ентеропатії у дітей/ О.В. Гдиря, Ю.В. Бісярін (стр.25-29.)
Куріліна Т.В. Метод кенгуру як основа виходжування недоношених новонароджених/ Т.В. Куріліна, А.О. Писарєв (стр.30-35.)
I Конгрес Федерації педіатрів країн СНД "Дитина і суспільство: проблеми здоров'я, розвитку та харчування". - Київ, 19-21 травня 2009 р. (Тези) (стр.36-57.)
Современные проблемы инфекций мочевой системы у детей (стр.40.)
Вертегел А.А. Состояние минеральной плотности костной ткани у детей в зависимости от индекса массы тела/ А.А. Вертегел, Л.С. Овчаренко, Т.А. Нефедова (стр.40.)
Физическое развитие детей, проживающих в регионах радионуклидного загрязнения России в результате аварии на Чернобыльской АЭС (стр.41.)
Оптимизация искусственного вскармливания в комплексном лечении детей с перинатальными поражениями ЦНС (стр.41-42.)
Кабиева С.М. Динамика функционального состояния сердечно-сосудистой системы у новорожденных, перенесших перинатальную гипоксию/ С.М. Кабиева (стр.42.)
Капранова Е. И. Последствия перинатального поражения центральной нервной системы/ Е. И. Капранова (стр.42-43.)
Оценка качества жизни детей с неврологической патологией по данным анкетирования детей и их родителей (стр.43.)
Повышение эффективности терапии детей с атопическим дерматитом при использовании смесей-гидролизатов (стр.43-44.)
Крючко Т.О. Визначення ролі TOLL-подібних рецепторів у механізмі розвитку бронхіальної астми у дітей та розробка схем корекції з урахуванням виявлених змін/ Т.О. Крючко, О.Я. Ткаченко, Ю.О. Вовк (стр.44.)
Застосування збагачувача грудного молока в комплексному лікуванні та виходжуванні недоношених дітей (стр.44-45)
Лебедева Т.Ю. Социальный статус юных матерей и физическое развитие их новорожденных/ Т.Ю. Лебедева (стр.45.)
Особенности формирования репродуктивной функции у девочек, проживающих в регионах радионуклидного загрязнения после аварии на Чернобыльской АЭС (стр.45-46.)
Лобода A.M. Ферментурія як показник мембранної патології у дітей з гострим пієлонефритом/ A.M. Лобода (стр.46.)
Михайлова Е.А. Актовегин в комплексе лечения детей и подростков, больных сахарным диабетом 1 типа с инсулинорезистентностью/ Е.А. Михайлова, Е.А. Будрейко, Л.Д. Никитина (стр.47.)
Новый метод лечения головной боли напряжения у детей с невротическими расстройствами (стр.47.)
Науменко Е.И. Структура нарушений ритма сердца у недоношенных новорожденных/ Е.И. Науменко (стр.48.)
Клинико-лабораторные проявления пиелонефрита у детей с заболеваниями желудочно-кишечного тракта (стр.48-49.)
Нечитайло Ю.Н. Объективное, субъективное и формальное в вопросах вскармливания детей/ Ю.Н. Нечитайло, Е.Ю. Нечитайло, Н.О. Попелюк (стр.49.)
Овчаренко Л.С. Уровень остеокальцина у детей раннего возраста с проявлениями пищевой аллергии/ Л.С. Овчаренко, А.В. Кряжев (стр.49-50.)
Смешанное заболевание соединительной ткани: клиника, диагностика, терапия (стр.50.)
Клинические проявления ожирения у детей (стр.50-51.)
Поворознюк В.В. Особенности болевого синдрома в спине у детей и подростков, проживающих в горном районе Закарпатья/ В.В. Поворознюк, М.И. Иващенко (стр.51.)
Порушення стану вегетативної нервової системи у дітей раннього віку з функціональним запором (стр.51.)
Динаміка стану здоров'я дітей з недиференційованою дисплазією сполучної тканини у віковому аспекті (стр.52.)
Значение наследственного полиморфизма в формировании радиационно-индуцированных заболеваний у детей облученных родителей в результае аварии на Чернобыльской АЭС (стр.52-53.)
Сиротченко Т.А. Здоровые дети из социально неблагополучных семей как медико-социальная проблема/ Т.А. Сиротченко, Е.Н. Гетта (стр.53.)
Течение болезни Вильсона у детей (стр.53.)
Уровень фибронектина сыворотки крови у детей со склеродермией (стр.54.)
Федерякина О.Б. Проблемы новорожденных от многоплодной беременности/ О.Б. Федерякина, И.В. Шелгунова (стр.54.)
Чернишова Л.І. Вакцинація - медичний резерв зниження дитячої смертності/ Л.І. Чернишова (стр.54-55.)
Шостакович-Корецька Л.Р. Актуальні проблеми артеріальної гіпертензії та кардіометаболічні фактори ризику у дітей/ Л.Р. Шостакович-Корецька, Т.А. Гайдук (стр.55.)
Особливості імунної відповіді при гострій пневмонії у дітей раннього віку та їх корекція (стр.55-56.)
Юрцева А.П. Ефективність вірусу у дітей з бронхіальною астмою в поєднанні з алергічним ринітом/ А.П. Юрцева, О.В. Фофанова, Т.В. Лотовська (стр.56-57.)
Маркін Л.Б. Допплєрометрична оцінка стану фетального артеріального кровообігу у другій половині фізіологічної вагітності/ Л.Б. Маркін, К.Л. Шатилович (стр.58-64.)
Говоруха І.Т. Динаміка спектру фосфоліпідів периферичної крові при фізіологічному перебігу вагітності/ І.Т. Говоруха (стр.65-67.)
Прохоренко Р.І. Особливості морфо-функціонального стану матково-плацентарного комплексу при аномаліях пологової діяльності у жінок зі сполучнотканинними дисплазіями/ Р.І. Прохоренко (стр.68-71.)
Волосовський П.Р. Клініко-морфологічні особливості позаматкової вагітності/ П.Р. Волосовський (стр.71-73.)
Гречаніна Ю.Б. Порушення обміну метионіну та репродуктивні втрати (II частина)/ Ю.Б. Гречаніна, Ю.Б. Гречаніна, В.А. Гусар (стр.73-84.)
Шлемкевич А.М. Психотерапевтична корекція у пацієнток програми допоміжних репродуктивних технологій/ А.М. Шлемкевич, С.Ю. Вдовиченко (стр.84-87.)
Польова С.П. Поліморфізм гена HLADRB 1 у вагітних із залізодефіцитною анемією, хворих на туберкульоз/ С.П. Польова, Ю.І. Бажора (стр.88-89.)
Дашкевич В.Є. Оцінка функціонального стану щитовидної залози у жінок репродуктивного віку в умовах природного йодного дефіциту/ В.Є. Дашкевич, С.О. Герзанич, Л.М. Булик (стр.89-92.)
Левенець С.О. Формування групи ризику за виникненням інвертованого пубертату у дівчаток та профілактика порушень менструальної функції у них в майбутньому/ С.О. Левенець, В.Н. Шевченко, Н.О. Соломко (стр.93-95.)
Синдром виснаження яєчників і випадки відновлення менструальної функції у жінок препаратом Клімадинон (стр.96-100.)
Воробій В.Д. Особливості активності й вмісту протеаз та їхніх інгібіторів у пацієнток із зовнішнім генітальним ендометріозом і безплідністю/ В.Д. Воробій (стр.101-103.)
Дурягін В.І. Механізм лікувальної дії гомотоксикологічних препаратів і можливості їхнього застосування в терапії хронічного рецидивуючого неспецифічного сальпінго-оофориту/ В.І. Дурягін (стр.104-105.)
Рудь В.А. Зміни якості життя й стану вегетативної нервової системи в жінок після гістеректомії при використанні замісної гормональної терапії/ В.А. Рудь (стр.106-107.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Воробій В.Д.
Назва : Особливості активності й вмісту протеаз та їхніх інгібіторів у пацієнток із зовнішнім генітальним ендометріозом і безплідністю
Місце публікування : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2009. - Т. 71, N 5. - С. 101-103. (Шифр ПУ2/2009/71/5)
Знайти схожі

11.

Форма документа : Видання, що продовжується
Шифр видання :
Автор(и) : Вдовіченко Ю.П., Петрусенко В.П., Воробій В.Д.
Назва : Застосування препарату "Генекит" в гінекології : інформ. лист
Вихідні дані : Київ: б. в., 2005
Кільк.характеристики :[3] с.
Колективи : Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України
Серія: Інформаційний лист про нововведення в системі охорони здоров'я/ Укрмедпатентінформ; № 106-2005. Вип. 13, Акушерство та гінекологія
Ціна : Б.ц.
ДРНТІ : 76.29.48
Примірники :СБО(1)
Вільні : СБО(1)
Знайти схожі

12.

Назва журналу :Здоров'я жінки -2011р.,N 6
Цікаві статті :
Перинатальная служба в Украине: путь к европейским показателям и стандартам (стр.8-9)
Партнерские роды в Украине: осознанная необходимость (стр.10-11)
Комплексна терапія гестаційної варикозної хвороби , В. О. Бенюк, В. І. Медведь (стр.12-14)
Гопчук Е. Н. Неспецифический вульвовагинит - тактика при неэффективности местного лечения/ Е. Н. Гопчук, Н. В. Слинчук (стр.15-16)
Татарчук Т. Ф. Современные подходы к лечению постменопаузального остеопороза/ Т. Ф. Татарчук, О. А. Ефименко (стр.18-22)
Доклад "Моделирование папилломавирусной инфекции in vitro и изучение влияния протефлазида на репродукцию вируса папилломы" , С. Л. Рыбалко, Ю. И. Порва (стр.24-30)
Маркін Л. Б. Профілактично-терапевтичні заходи у вагітних з припиненням розвитку ембріона в анамнезі (попереднє повідомлення)/ Л. Б. Маркін, О. О. Матвієнко (стр.31-32)
Ebert A. D. Диеногест в лечении эндометриоза: обзор клинических данных/ A. D. Ebert, Т. Wilson (стр.35-38)
Лечение эндометриоза номегестрола ацетатом (результаты двух предварительных исследований) , П. Доранжон, М. Бюва-Эрбо (стр.39-42)
Гопчук Е. Н. Дисменорея и спазм гладкомышечной ткани - аспекты этиотропной терапии/ Е. Н. Гопчук (стр.44-47)
Перипартальна кардіоміопатія , Д. О. Гончаренко, Г. М. Жалоба (стр.48-52)
Фофанова И. Ю. Особенности инфекционных процессов мочевыводящих путей в акушерско-гинекологической практике/ И. Ю. Фофанова, А. В. Ледина (стр.53-56)
Применение Флебодиа 600 у пациенток с варикозным расширением вен малого таза и синдромом тазовой боли , Н. В. Зароченцева, Л. И. Титченко (стр.58-61)
Каленчук H. I. Клінічно-лабораторні паралелі діагностики М. tuberculosis у жінок репродуктивного віку/ H. I. Каленчук, С. П. Польова (стр.62-63)
Мельников C. M. Метод анкетування при оцінюванні стану сексуального здоров'я жінок менопаузального віку/ C. M. Мельников (стр.64-66)
Эффективность терапии бактериального вагиноза у женщин вне беременности (результаты многоцентрового исследования) , Е. В. Уварова, А. С. Анкирская (стр.67-72)
Клініко-епідеміологічне дослідження поширеності гестаційного цукрового діабету і його факторів ризику серед вагітних , Є. О. Бичкова, Л. Є. Туманова (стр.73-78)
Мілєвський О. В. Урогенітальні інфекції та мікробіоценоз піхви у вагітних з безплідністю запального генезу в анамнезі залежно від прегравідарної підготовки/ О. В. Мілєвський, А. Є. Дубчак (стр.79-81)
Геряк С. М. Клінічна ефективність застосування свічок Диклоберл 100 у породілей із епізіотомними ранами та травмами промежини/ С. М. Геряк (стр.82-86)
Коррекция вагинального дисбиоза с преимущественно микотическим компонентом накануне срочных самопроизвольных родов , М. Е. Шляпников, Г. Н. Кривошеева (стр.87-88)
Герзанич C. O. Морфологічна та імуногістохімічна характеристика плацент жінок із різним йодним забезпеченням під час вагітності/ C. O. Герзанич, Т. Д. Задорожна, В. Є. Дашкевич (стр.90-94)
Особливості перебігу вагітності у жінок, яким було проведено оперативне втручання на щитоподібній залозі під час гестації , Ю. В. Давидова, Г. В. Федорченко (стр.95-96)
Гопчук Е. Н. Эндометрит и амбулаторная терапия - опыт применения фторхинолонов III поколения/ Е. Н. Гопчук (стр.97-100)
Нагорная В. Ф. Оптимизация лечения пациенток с кандидозным вульвовагинитом вне и во время беременности/ В. Ф. Нагорная, Н. В. Байло, С. В. Николаева (стр.102-104)
Экспрессия рецепторов к стероидным гормонам и уровень эстрогена и прогестерона в маточных смывах женщин с гиперплазиями эндометрия , Т. Ф. Татарчук, Е. П. Коваленко (стр.105-109)
Нарушение менструальной функции у юных/молодых женщин после психоэмоциональной стрессовой ситуации , П. Н. Веропотвелян, Н. П. Веропотвелян (стр.110-115)
Пирогова В. І. Ефективність використання препарату Неотризол у комплексному лікуванні змішаних фонових уражень шийки матки/ В. І. Пирогова, Н. С. Вереснюк, Н. Я. Голюк (стр.116-118)
Вовк И. Б. Барьерные методы контрацепции: преимущества и недостатки/ И. Б. Вовк, Л. М. Новик (стр.120-122)
Лещева Т. В. Особенности течения воспалительных процессов придатков матки на фоне внутриматочной контрацепции и их эхографические аспекты/ Т. В. Лещева (стр.123-124)
Ломага Ю. Ю. Порівняльні аспекти функціонального стану фетоплацентарного комплексу та тиреоїдної системи у жінок, які багато народжують/ Ю. Ю. Ломага (стр.125-127)
Семенина Г. Б. Гіперпродукція антимюллерівського гормону в патогенезі хронічної ановуляції при синдромі полікістозних яєчників/ Г. Б. Семенина (стр.128-130)
Прогностичне значення експресії білка p16INK4a при цервікальних інтраенітеліальних неоплазіях на тлі запальних захворювань шийки матки , Т. Д. Задорожна, І. Б. Вовк (стр.131-135)
Уварова Е. В. Клиническое значение применения препарата Транексам для остановки маточного кровотечения в пубертатный период/ Е. В. Уварова, И. М. Лободина, Н. М. Веселова (стр.136-138)
Вдовиченко Ю. П. Гістеректомія у жінок репродуктивного віку: найближчі і віддалені наслідки/ Ю. П. Вдовиченко, В. О. Рудь (стр.140-142)
Грищенко О. В. Комплексная реабилитационная терапия у пациенток с воспалительными заболеваниями органов малого таза - залог сохранения репродуктивной функции/ О. В. Грищенко, А. В. Сторчак, Т. А. Струк (стр.143-150)
Прогнозування та профілактика порушень репродуктивного здоров’я у жінок з ожирінням , В. К. Чайка, А. В. Чайка (стр.152-154)
Патогенетичні аспекти порушень репродуктивного здоров’я при метаболічному синдромі у жінок , Т. Ф. Татарчук, Н. Ю. Касянчук (стр.155-160)
Воробій В. Д. Репродуктивне здоров’я жінок із генітальним ендометріозом/ В. Д. Воробій (стр.161-162)
Матюха Л. Ф. Репродуктивна медицина - один з пріоритетів підготовки лікарів загальної практики - сімейних лікарів/ Л. Ф. Матюха, Н. Г. Гойда (стр.163-165)
Подольський В. В. Імунологічні зміни у жінок, інфікованих папіломавірусом людини/ В. В. Подольський, А. В. Дербак, В. П. Чернишов (стр.166-172)
Авраменко С. А. Практические аспекты лечения хронических воспалительных заболеваний органов малого таза хламидийной этиологии/ С. А. Авраменко, А. Б. Прилуцкая, А. И. Прилуцкий (стр.173-177)
Панкратов В. В. Роль комбинации системного и местного лечения при трихомониазе/ В. В. Панкратов (стр.178-182)
Папилломавирусная инфекция: лечение и профилактика , В. А. Питько, И. А. Гузь (стр.180-182)
Козак О. М. Патогенетичні аспекти лікування хронічних запальних захворювань статевих органів у жінок репродуктивного віку/ О. М. Козак (стр.184-186)
Ефективність комплексного застосування препаратів Азитрокс і Вагікаль у лікуванні запальних захворювань шийки матки хламідійної етіології , В. К. Кондратюк, Н. О. Ємець (стр.187-190)
Клиника, морфология и особенности гормонального фона при осложненных и неосложненных опухолевидных процессах яичников , А. Н. Рыбалка, Я. А. Егорова (стр.191-193)
Торянік Е. Л. Стан фето- і ембріогенезу у вагітних самиць щурів з артеріальною гіпертензією/ Е. Л. Торянік, В. В. Гнатюк (стр.194-195)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Воробій В. Д.
Назва : Репродуктивне здоров’я жінок із генітальним ендометріозом
Місце публікування : Здоровье женщины: всеукр. науч.-практ. журн./ М-во здравоохранения Украины, Ассоциация акушеров-гинекологов Украины, Укр. ин-т общественного здоровья МЗ Украины. - Київ: Эксперт, 2011. - N 6. - С. 161-162. - ISSN 19925921 (Шифр ЗУ3/2011/6). - ISSN 19925921
Знайти схожі

14.

Назва журналу :Здоров'я жінки -2015р.,N 6
Цікаві статті :
Романенко Т. Г. Діагностика багатоплідної вагітності та антенатальний догляд (клінічна лекція)/ Т. Г. Романенко, А. В. Ткаченко, О. І. Чайка (стр.11-15)
Роль хронічного ендометриту в генезі гіперпластичних процесів ендометрія , В. О. Бенюк, В. М. Гончаренко (стр.16-21)
Современная концепция предменструального синдрома , П. Н. Веропотвелян, А. А. Бондаренко (стр.22-28)
Рекомендации Европейского клуба прогестинов по профилактике и лечению гестагенами угрожающего или привычного невынашивания беременности , A. Е. Schindler, H. Carp (стр.29-31)
Камінський В. В. Особливості ведення медикаментозного аборту/ В. В. Камінський, Н. Г. Прядко, В. М. Булгакова (стр.32-34)
Качалина О. В. Лечение дисменореи и предменструального синдрома в амбулаторных условиях - современные возможности/ О. В. Качалина (стр.36-40)
Ведение беременности и родов у женщин с эпилепсией , М. В. Макаренко, Д. А. Говсеев (стр.41-44)
Іщенко Г. І. Холестатичний гепатоз вагітних/ Г. І. Іщенко, Н. К. Деменіна, Т. І. Пупишева (стр.45-47)
Пасічник Г. П. Клінічна картина та нейроендокринний статус у хворих на аденому гіпофіза/ Г. П. Пасічник (стр.48-49)
Грищенко О. В. Восстановление гомеостаза половых гормонов после искусственного прерывания беременности. Возможности негормональной реабилитации/ О. В. Грищенко, О. В. Головина (стр.50-54)
Сергиенко М. Ю. Современные стандарты терапии вульвовагинального кандидоза/ М. Ю. Сергиенко (стр.55-58)
Пирогова В. І. Терапія хронічного ендометриту у жінок з порушеннями репродуктивного здоров’я з позицій подолання оксидативного стресу/ В. І. Пирогова, С. О. Шурпяк (стр.60-64)
Беременность у пациенток с нарушением ритма сердца , П. Н. Веропотвелян, А. Ю. Соломкина (стр.66-70)
Лахно И. В. Лечение пациенток с хронической тазовой болью циклического характера/ И. В. Лахно (стр.71-74)
Алгоритм акушерских действий при истмико-цервикальной недостаточности , І. А. Жабченко, В. Ф. Олешко (стр.76-78)
Гопчук О. М. Стратеги впливу на вагінальний біоценоз у жінок груп ризику/ О. М. Гопчук, О. В. Морозова (стр.81-83)
Ткачук Т. Є. Клініко-діагностичні можливості своєчасного виявлення вульварних інтраепітеліальних неоплазій на сучасному етапі (огляд)/ Т. Є. Ткачук (стр.84-88)
Клинико-эпидемиологические аспекты B19-парвовирусной инфекции при беременности (клиническое исследование) , Н. П. Бондаренко, В. П. Лакатош (стр.89-93)
Уровень гомоцистеина и состояние гемостаза как сопряженные маркеры благополучия фетоплацентарного обмена , М. В. Макаренко, Д. А. Говсеев (стр.94-96)
Воробей Л. І. Порушення нейровегетативної регуляції і вагітність: вплив на розвиток гестаційних ускладнень/ Л. І. Воробей (стр.97-99)
Клинический взгляд на ведение беременных группы риска развития преэклампсии , П. Н. Веропотвелян, А. Ю. Соломкина (стр.100-104)
Ефективність препарату Біолектра Магнезіум Дірект при лікувально-профілактичних заходах у вагітних з прееклампсією , Г. І. Резніченко, Ю. М. Бессарабов (стр.105-110)
Особливості перебігу вагітності, пологів та післяпологового періоду у вагітних з лейоміомою матки , М. В. Макаренко, Д. О. Говсєєв (стр.111-113)
Соколовська І. С. Співвідношення загальної маси та розмірів анатомічних окружностей в аспекті визначення тактики розродження вагітних із тазовим передлежанням плода/ І. С. Соколовська (стр.114-115)
Корнацька А. Г. Особливості перебігу пологів у жінок з оперованою шийкою матки/ А. Г. Корнацька, М. В. Цвігун, О. О. Ревенько (стр.116-118)
Различные виды терапии холестатического гепатоза у беременных , М. В. Макаренко, Д. А. Говсеев (стр.120-123)
Возможности коррекции ортостазозависимой флебопатии у женщин, применяющих гормонозаместительную терапию , Ю. Т. Цуканов, А. Ю. Цуканов (стр.124-127)
Kornienko S. M. Morphofunctional conditions of the endometrium in the late reproductive age patients with infertility/ S. M. Kornienko (стр.128-130)
Характеристика даних інструментальних методів дослідження та особливості функціональної здатності гепатоцитів у жінок з фіброміомою матки на тлі ожиріння , Абдулбасет Мослем Абдулрахман, Т. М. Дрінь (стр.133-135)
Герасимова Т. В. Корекція гіперандрогенних порушень у жінок із синдромом полікістозних яєчників/ Т. В. Герасимова, О. М. Гопчук (стр.136-140)
Вдовиченко Ю. П. Оцінювання якості життя жінок із сексуальними дисфункціями після кесарева розтину/ Ю. П. Вдовиченко, Н. П. Гончарук, О. Ю. Гурженко (стр.142-145)
Шелестова Л. П. Розлади менструальної функції у жінок з дефіцитом маси тіла/ Л. П. Шелестова, Р. С. Аллахвердієв (стр.146-148)
Вдовиченко Ю. П. Оптимізація діагностики й ендоскопічного лікування аденоміозу і порушень репродуктивної функції/ Ю. П. Вдовиченко, І. П. Гніп, В. Д. Воробій (стр.149-150)
Корниенко С. М. Личностные детерминанты качества жизни женщин позднего репродуктивного и пременопаузального возраста с патологией эндометрия/ С. М. Корниенко (стр.151-156)
Подольський Вл. В. Особливості стану вегетативного гомеостазу у жінок фертильного віку зі змінами репродуктивного здоров’я/ Вл. В. Подольський (стр.157-162)
Диндар О. А. Гінекологічна захворюваність у жінок із ожирінням і метаболічним синдромом/ О. А. Диндар, В. О. Бенюк (стр.163-166)
Ромащенко О. В. Запальні захворювання органів малого таза у сексуально активних дівчат-підлітків як причина порушення репродуктивної функції у жінок фертильного віку/ О. В. Ромащенко, Л. Ф. Яковенко, Н. О. Мироненко (стр.167-171)
Жук С. І. Корекція проявів гіперкоагуляції у жінок з повторними невдачами використання допоміжних репродуктивних технологій/ С. І. Жук, В. М. Воробей-Вихівська, І. М. Атаманчук (стр.172-174)
Дубініна В. Г. Цитогенетичні особливості сперматозоїдів у чоловіків з подружніх пар зі звичним невиношуванням вагітності/ В. Г. Дубініна, О. М. Носенко, К. П. Головатюк (стр.175-177)
Морфологічні та імуногістохімічні особливості ендометрія в період "вікна імплантації" у жінок з безпліддям на тлі хронічних запальних захворювань внутрішніх статевих органів , А. Є. Дубчак, Т. Д. Задорожна (стр.178-181)
Жилка Н. Я. Проблеми нормативно-правового регулювання планування сім’ї у BІЛ-інфікованих жінок в Україні/ Н. Я. Жилка, О. О. Орлова (стр.182-184)
Суслікова Л. B. Трубно-перитонеальне безпліддя у шлюбі: значення чоловічого фактора/ Л. B. Суслікова, М. В. Поворознюк (стр.185-188)
Симончук Е. В. Саркомы матки (заболеваемость, клиника, диагностика)/ Е. В. Симончук, А. Б. Бойко (стр.189-191)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Вдовиченко Ю. П., Гніп І. П., Воробій В. Д.
Назва : Оптимізація діагностики й ендоскопічного лікування аденоміозу і порушень репродуктивної функції
Місце публікування : Здоровье женщины: всеукр. науч.-практ. журн./ М-во здравоохранения Украины, Ассоциация акушеров-гинекологов Украины, Укр. ин-т общественного здоровья МЗ Украины. - Київ: Эксперт, 2015. - N 6. - С. 149-150. - ISSN 19925921 (Шифр ЗУ3/2015/6). - ISSN 19925921
MeSH-головна: ЭНДОМЕТРИОЗ
ЭНДОСКОПИЯ
КОНТРАЦЕПТИВЫ ОРАЛЬНЫЕ КОМБИНИРОВАННЫЕ
Знайти схожі

16.

Назва журналу :Здоров'я жінки -2016р.,N 7
Цікаві статті :
Назаренко Л. Г. Нестероїдні протизапальні препарати: окремі аспекти застосування в акушерсько-гінекологічній клініці/ Л. Г. Назаренко (стр.11-15)
Веропотвелян П. Н. Современное представление о миоме матки и ее лечении/ П. Н. Веропотвелян [и др.] (стр.16-22)
Жук С. І. Чи можливе прогнозування плацентарної дисфункції?/ С. І. Жук, Ю. М. Мельник, Н. В. Пехньо (стр.23-27)
Резніченко Г. І. Перспективи лікування загрози передчасних пологів із застосуванням сублінгвальної форми мікронізованого прогестерону/ Г. І. Резніченко [и др.] (стр.28-33)
Веропотвелян П. Н. Профилактическая сальпингэктомия - необходимость или вариант нормы?/ П. Н. Веропотвелян [и др.] (стр.34-39)
Хилькевич Е. Г. Возможности фитотерапии при инфекции мочевых путей в акушерской практике/ Е. Г. Хилькевич (стр.40-43)
Лахно И. В. Современные возможности прогнозирования и профилактики преэклампсии/ И. В. Лахно (стр.44-48)
Дерпак Ю. Ю. Особливості розподілення еритроцитів периферійної крові за об'ємом клітин в активних донорів крові/ Ю. Ю. Дерпак (стр.49-51)
Гаврилюк Г. М. Постгістеректомічні порушення, їхня діагностика і профілактика/ Г. М. Гаврилюк, О. М. Макарчук (стр.52-56)
Бойко В. І. Диференційований підхід до хірургічного лікування міоми матки великих розмірів/ В. І. Бойко, В. А. Терехов (стр.57-61.)
Назаренко Л. Г. Оптимізація клінічних підходів до розродження жінок з кесаревим розтином в анамнезі/ Л. Г. Назаренко, К. М. Недорезова (стр.62-65)
Королевский колледж акушеров-гинекологов Великобритании. Менеджмент синдрома гиперстимуляции яичников (стр.66-72)
Авраменко Т. В. Оценка эффективности и безопасности применения препарата Вибуркол для подготовки шейки матки к родам и профилактики аномалий родовой деятельности/ Т. В. Авраменко, А. П. Мощич (стр.73-79.)
Остафійчук С. О. Клінічна характеристика жінок з патологічним збільшенням маси тіла під час вагітності/ С. О. Остафійчук (стр.80-83)
Щербинина М. Б. Оценка эффективности препарата Гавискон Форте в терапии изжоги беременных/ М. Б. Щербинина [и др.] (стр.84-90)
Волосовський П. Р. Особливості функціонального стану фетоплацентарного комплексу у жінок з позаматковою вагітністю в анамнезі/ П. Р. Волосовський (стр.91-93)
Садигов Ю. М. Прогнозування та профілактика завмерлої вагітності у пізні терміни у жінок з вірусними інфекціями/ Ю. М. Садигов (стр.94-96)
Басистый А. В. Содержание аргинина и аргиназы в плазме крови у беременных с задержкой роста плода/ А. В. Басистый (стр.97-99)
Луценко Л. А. Лабораторная диагностика и ведение гестационного сахарного диабета на современном этапе/ Л. А. Луценко (стр.100-103)
Жилка Н. Я. Інноваційні підходи до лікування лейоміоми матки/ Н. Я. Жилка (стр.104-107)
Татарчук Т. Ф. Особенности состояния шейки матки у женщин репродуктивного возраста с полипами и микрополипами эндометрия/ Т. Ф. Татарчук, Д. Г. Герман (стр.108-111)
Бойко В. І. Профілактика невиношування вагітності у жінок з хронічним ендометритом в анамнезі/ В. І. Бойко, В. Ю. Радько (стр.112-114)
Носенко Е. Н. Комбинация препаратов Левоксимед и Секнидокс в лечении воспалительных заболеваний органов малого таза (ВЗОМТ)/ Е. Н. Носенко (стр.115-120)
Кондратюк В. К. Діагностично-лікувальний підхід при цервікальних інтраепітеліальних неоплазіях у жінок репродуктивного віку з доброякісними гіперплазіями матки/ В. К. Кондратюк [и др.] (стр.121-124)
Цубанова Н. А. Возможности применения Нормоменса в терапии эндометриоза/ Н. А. Цубанова, Т. В. Севастьянова (стр.125-130)
Кишакевич І. Т. Особливості патогенезу остеопорозу у жінок у період природної менопаузи/ І. Т. Кишакевич (стр.131-134)
Макарчук О. М. Комплексне лікування міоми матки у жінок з метаболічними розладами у репродуктивний період/ О. М. Макарчук, Абдулбасет Мослем Абдулрахман (стр.135-137.)
Жук С. І. Роль імуногістохімічного дослідження у діагностиці цервікальної інтраепітеліальної неоплазії різного ступеня тяжкості/ С. І. Жук [и др.] (стр.138-140)
Дубініна В. Г. Стан маткового кровотоку при гіперплазії ендометрія у жінок у репродуктивний період/ В. Г. Дубініна, К. М. Візір (стр.141-143)
Shrivastava D. Эффективность внутривенного введения сахарозы железа в связи с железодефицитной анемией в период беременности/ D. Shrivastava [и др.] (стр.144-146)
Lind T. Послеоперационное снижение АМГ не связано со снижением фертильности в течение двух лет после операции по поводу кист яичников/ T. Lind [и др.] (стр.147-151)
Lind T. Postoperative AMH reduction is not associated with reduced fecundity two years following ovarian cyst surgery/ T. Lind [и др.] (стр.152-155)
Веропотвелян Н. П. Полиморфизм С677Т MTHFR у матери как возможный фактор риска формирования хромосомных анэуплоидий у плода/ Н. П. Веропотвелян [и др.] (стр.156-158)
Камінський В. В. Клініко-діагностичні особливості герпесвірусних інфекцій у ВІЛ-інфікованих вагітних/ В. В. Камінський [и др.] (стр.159-162)
Воробій В. Д. Особливості патогенезу безплідності у жінок з ендометріозом/ В. Д. Воробій (стр.163-165)
Маслій Ю. В. Досвід проведення циклів допоміжних репродуктивних технологій з розморожуванням, біопсією, генетичним обстеженням та рефризингом ембріонів у пацієнток з багаторазовими невдалими імплантаціями/ Ю. В. Маслій [и др.] (стр.166-170)
Гончарук Н. П. Діагностика неспроможності рубця на матці після кесарева розтину (Огляд літератури)/ Н. П. Гончарук, Н. Р. Ковида (стр.171-173)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Воробій В. Д.
Назва : Особливості патогенезу безплідності у жінок з ендометріозом
Місце публікування : Здоровье женщины: всеукр. науч.-практ. журн./ М-во здравоохранения Украины, Ассоциация акушеров-гинекологов Украины, Укр. ин-т общественного здоровья МЗ Украины. - Київ: Эксперт, 2016. - N 7. - С. 163-165. - ISSN 19925921 (Шифр ЗУ3/2016/7). - ISSN 19925921
MeSH-головна: БЕСПЛОДИЕ ЖЕНСКОЕ
ЭНДОМЕТРИОЗ
Знайти схожі

18.

Назва журналу :Буковинський медичний вісник -2018р. т.22,N 4
Цікаві статті :
Antoniv A. A. Renal functional status and inflammation activity in patients with chronic kidney disease and nonalcoholic steatohepatitis on the background of obesity/ A. A. Antoniv (стр.3-10)
Гуменна І. Є. Раціональний контроль артеріального тиску під час пологів у жінок з артеріальною гіпертензією/ І. Є. Гуменна, В. Ю. Добрянська, С. М. Геряк (стр.11-19)
Денефіль О. В. Зміни показників перекисного окиснення ліпідів і антиоксидантної системи у внутрішніх органах щурів при дії кардіотоксичної дози адреналіну/ О. В. Денефіль [и др.] (стр.20-26)
Дутка Р. Я. Діагностична цінність та кореляційна взаємозалежність показників ендокринного та ліпідного обміну при метаболічному синдромі, ускладненому хронічною ішемічною хворобою серця і цукровим діабетом 2-го типу/ Р. Я. Дутка, Н. В. Чмир (стр.27-34)
Залевская Т. Д. Особенности антигипертензивного действия препаратов–ингибиторов ренин–ангиотензиновой системы/ Т. Д. Залевская (стр.35-42)
Зубач О. О. Сезонні епідеміологічні особливості лептоспірозу у Львівській області/ О. О. Зубач (стр.43-47)
Кметь О. Г. Вплив еналаприлу на функціональний стан центральної нервової системи при експериментальній хворобі Аьцгеймера/ О. Г. Кметь (стр.48-53)
Ковчун А. В. Показники обміну заліза у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень/ А. В. Ковчун [и др.] (стр.54-61)
Колесник М. О. Зміни гематологічних показників у хворих на хронічну серцеву недостатність зі зниженою фракцією викиду лівого шлуночка та супутнім залізодефіцитом/ М. О. Колесник (стр.62-70)
Куртова М. М. Ефективність використання CCD-блокерів у пацієнтів із множинною сенсибілізацією/ М. М. Куртова [и др.] (стр.71-79)
Максимчук Н. О. Вплив сорбілакт-l-аргінінового комплексу на динамічні характерстики волюмо-та осморегуляторних функцій нирок при синдромі ендогенної інтоксикації гнійно-септичного генезу/ Н. О. Максимчук, В. М. Коновчук (стр.80-86)
Марчук О. Ф. Морфогенез кісток передпліччя та кисті в онтогенезі людини/ О. Ф. Марчук [и др.] (стр.87-91)
Митченок О. В. Аналіз частоти ураження постійних зубів каріозним процесом серед інших стоматологічних захворювань/ О. В. Митченок, М. П. Митченок, І. І. Абрамчук (стр.92-97)
Онищук Т. П. Визначення плазмового рівня галектину – 3 у пацієнтів із гіпертонічною хворобою іі стадії молодого та середнього віку/ Т. П. Онищук (стр.98-106)
Синяченко О. В. Роль коморбідної патології при виразкових гастродуоденальних кровотечах/ О. В. Синяченко [и др.] (стр.107-112)
Федорук О. С. Катастрофізація хронічного болю та психогенні механізми обтяження перебігу хронічного небактеріального простатиту/ О. С. Федорук, М. С. Степанченко, Б. С. Божук (стр.113-119)
Цисар Ю. В. Особливості гормонального профілю у дівчат-підлітків, хворих на пубертатні менорагії/ Ю. В. Цисар (стр.120-124)
Кочмарь М. Ю. Вплив ожиріння на метаболічні та морфологічні зміни підшлункової залози (Наукові огляди)/ М. Ю. Кочмарь, Ю. В Литвак, А. О. Гербут (стр.125-130)
Ляшук Р. П. Основні ендокринопатії у літньому віці (огляд літератури) (Наукові огляди)/ Р. П. Ляшук, І. В. Сходницький, С. В. Глуговська (стр.131-137)
Палій Г. К. Обґрунтування застосування антисептичних препаратів У системі профілактичних і лікувальних заходів (огляд літератури) (Наукові огляди)/ Г. К. Палій [и др.] (стр.138-146)
Січкоріз О. Є. Нормативно-правове регулювання окремих аспектів реформування сфери охорони здоров’я: стан, проблеми, перспективи розвитку (Проблеми охорони здоров'я)./ О. Є. Січкоріз (стр.147-153)
Бодяка В. Ю. Роль тестового комп’ютерного оцінювання при складанні підсумкового модульного контролю (Проблеми вищої медичної освіти)/ В. Ю. Бодяка [и др.] (стр.154-158)
Воробій В. Д. Впровадження методів засвоєння практичних навичок при викладанні дисципліни "акушерство та гінекологія" (Проблеми вищої медичної освіти)/ В. Д. Воробій (стр.159-162)
Кметь Т. І. Анонімне анкетування студентів як один із інструментів удосконалення лекційного процесу у закладі вищої освіти (Проблеми вищої медичної освіти)/ Т. І. Кметь (стр.163-167)
Оринчак В. А. Вдосконалення практичних навичок студентами при забезпеченні педагогічного процесу (Проблеми вищої медичної освіти)/ В. А. Оринчак (стр.168-170)
Романюк Л. Б. Аналіз зворотнього звя’зку зі студентами з питань якості викладання предмета "мікробіологія, вірусологія та імунологія" на однойменній кафедрі (Проблеми вищої медичної освіти)/ Л. Б. Романюк, Н. Я. Кравець (стр.171-175)
Шорікова Д. В. Освітні інновації в медицині: семінари-дебати та лекції-дебати (Проблеми вищої медичної освіти)/ Д. В. Шорікова [и др.] (стр.176-180)
Медичні internet-вісті. Частина 21. За редакцією К. І. Яковець, С. Є. Дейнеки (стр.181-183)
Леонід Олексійович Безруков (до 80-річчя від дня народження) (стр.184-185)
Лютик Михайло Дмитрович (до 80-річчя від дня народження) (стр.186-187)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Воробій В. Д.
Назва : Впровадження методів засвоєння практичних навичок при викладанні дисципліни "акушерство та гінекологія" (Проблеми вищої медичної освіти)
Місце публікування : Буковин. мед. вісн: Український науково-практичний журнал. - Чернівці: БДМУ, 2018. - Том 22, N 4. - С. 159-162. - ISSN 16847903 (Шифр БУ5/2018/22/4). - ISSN 16847903
Знайти схожі

20.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 61:378(063)/А 43
Назва : Актуальні питання підвищення якості освітнього процесу : науково-практична конф. з міжнародною участю: зб. тез 17 травня 2019 р., м. Івано-Франківськ
Вихідні дані : Івано-Франківськ: [б. в.], 2019
Кільк.характеристики :202 с
Колективи : МОЗ України, ДВНЗ " Івано-Франків. нац. мед. ун-т" МОЗ України
Ціна : 100.00, 100.00, грн.
ДРНТІ : 76.75.33
УДК : 61:378(063)
MeSH-головна: ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ
КОНГРЕССЫ
Зміст : Usage of innovative technologies in modern education/ A. I. Sevalnev, L. P. Sharavara, A. V. Kutsak. Впровадження мультимедійних технологій під час проведення практичного заняття "Захист історії хвороби" із дитячої терапевтичної стоматології/ В. В. Аваков [и др.]. Застосування методу кооперативних груп під час вивчення предмету "Ортодонтія" на ІV курсі стоматологічного факультету/ А. Д. Бабенко [и др.]. Удосконалення проведення семінарського заняття на курсі "Дитяча стоматологія" навчально-наукового інституту післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету/ Ю. Б. Боднарук [и др.]. Інтерактивні методи навчання української мови іноземців (із досвіду роботи центру підготовки іноземних громадян ЗДМУ)/ Л. І. Васецька, О. В. Соловйова. Навчання впродовж життя - вже реальність чи ще перспектива ?/ С. М. Василюк [и др.]. Застосування інтерактивних методів навчання у системі вищої медичної освіти/ Н. В. Васкул, Р. М. Мізюк. Впровадження симуляційних методів викладання модуля з домедичної допомоги на кафедрі медицини катастроф та військової медицини/ В. Є. Величко [и др.]. Обгрунтування вибору партнерства як інноваційної форми взаємодії викладача і студента факультету іноземних громадян/ В. П. Веляник, Н. І. Фрич. Впровадження інноваційних технологій при дослідженні на опіоїдні алкалоїди у хіміко-токсикологічному аналізі/ Р. Б. Винницька. Впровадження інтерактивних технологій навчання в процес викладання дисципліни "Радіологія"/ З. Я. Витвицький [и др.]. Досвід застосування симуляційного навчання студентів-стоматологів на додипломному рівні/ Н. Г. Вірстюк [и др.]. Підвищення якості освітнього процесу у студентів-медиків на кафедрі мікробіології ІФНМУ/ Г. П. Гаморак [и др.]. Застосування онлайн платформи Microsoft Forms для покращення навиків верифікації дерматологічних діагнозів студентами-медиками/ Г. Є. Гірник, М. С. Волошинович, Н. В. Козак. Педагогічна фасилітація у професійній підготовці майбутніх лікарів/ Т. І. Гриджук, О. І. Дрогомерецька. Нові підходи до проведення лекції клінічною кафедрою на прикладі предмету "Загальна хірургія"/ І. М. Гудз [и др.]. Напрямки покращення викладання токсикологічної хімії англомовним студентам в умовах сучасної освіти/ Г. О. Деркач, С. М. Кукурудз, А. О. Стецьків. Інтерактивні методи навчання як основа мотивації студентів в умовах сучасного педагогічного процесу/ М. О. Долінна, Т. Г. Шеховцева. Перспективи використання методів моделювання та "малих груп" у процесі вивчення курсу за вибором "Сучасні проблеми молекулярної біології"/ З. І. Дрогомирецька, Л. Є. Ковальчук, Н. В. Довганич. Запровадження комп'ютерних технологій у сучасній професійній підготовці студентів з дисципліни "Медична біологія"/ С. І. Дубінін [и др.]. Впровадження інтерактивних методів навчання в підготовці лікаря загальної практики/ В. М. Ждан [и др.]. Пріоритетні ланки у проведенні лекцій з патофізіології для студентів факультету підготовки іноземних громадян/ Л. М. Заяць, І. Б. Кремінська, Р. М. Савчук. Удосконалення дистанційного курсу "Хімія" в ІФНТУНГ/ Т. І. Калин, О. Д. Мельник. Сучасні тенденції розвитку медичної освіти в Україні і в зарубіжних країнах/ Н. М. Кінаш [и др.]. Методологічні аспекти викладання на циклі тематичного удосконалення за спеціальністю "Стоматологія"/ Г. В. Кіндрат [и др.]. Лекція як шлях активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів при вивченні "патоморфології"/ Е. О. Кіндратів [и др.]. Інноваційні технології у вивченні клінічної анатомії і оперативної хірургії/ Я. В. Коваль [и др.]. Нові можливості використання аудіовізуального методу навчання у поєднанні з діловою грою при викладанні медичної біології/ Л. Є. Ковальчук [и др.]. Досвід застосування інтерактивних методів проведення лекцій при підготовці студентів/ Я. С. Коробейникова, О. Д. Мельник. Інноваційні процеси в системі медичної освіти/ А. Б. Костишин, У. Р. Лукач, З. Т. Костишин. Із досвіду впровадження дистанційного навчання при вивченні медицини/ Т. Л. Котик [и др.]. Інноваційні освітні технології та їх роль у формуванні професійної компетентності при вивченні пропедевтики педіатрії/ З. Р. Кочерга [и др.]. Художній фільм як засіб навчання студентів під вивчення дисципліни "Основи біоетики та біобезпеки"/ І. Г. Купновицька [и др.]. Особливості проведення модулю 3 на кафедрі акушерства і гінекології/ І. В. Левицький [и др.]. Шляхи вдосконалення викладання модуля "Домедична допомога в екстремальних умовах" на кафедрі медицини катастроф та військової медицини в сучасних умовах/ А. А. Левков [и др.]. Застосування візуалізованих завдань при вивченні дитячої терапевтичної стоматології на V курсі/ І. С. Лісецька, Г. М. Мельничук, В. В. Старченко. Організація системи безперервного вивчення англійської мови в ІФНМУ/ С. М. Луцак, Н. В. Косило, О. М. Богович. Використання інноваційних технологій при викладанні органічної хімії/ Л. З. Мандзюк [и др.]. Застосування інноваційних технологій в навчальному процесі при викладанні дитячої хірургії/ О. Я. Матіяш [и др.]. Удосконалення ілюстративного матеріалу для навчання студентів підготовки іноземних громадян з дисципліни "Радіаційна медицина"/ В. М. Мацькевич. Курси за вибором - основа інновацій в вищій школі/ Д. О. Мельник, Н. С. Леочко. Досвід використання інтерактивних методів навчання під час викладання дисципліни "Внутрішня медицина"/ Т. В. Мергель [и др.]. Іноваційні технології в організації самостійної роботи студентів: акцент на онлайн курси/ Н. С. Михайловська, Т. О. Кулинич, І. О. Стецюк. Сучасні інноваційні підходи при викладанні дисципліни "Патоморфологія"/ І. О. Михайлюк [и др.]. Сучасні технології викладання новітніх стоматологічних методик лікування/ З. Р. Ожоган, Л. В. Мізюк, І. А. Ожоган. Досвід застосування інтерактивних методик у педагогічному процесі на кафедрі дитячої стоматології ІФНМУ/ Ю. В. Октисюк, О. В. Атаманчук. Доцільність використання дистанційних технологій у підвищенні кваліфікації викладачів ВНЗ/ Т. Є. Оніщенко, О. В. Рябоконь, В. Г. Савельєв. Бінарні лекції в контексті нетрадиційної форми навчання у вищій школі/ О. Б. Пермінов, І. Р. Ярмошук. Роль інтерактивних методів навчання студентів факультету підготовки іноземних громадян з дисципліни "Внутрішня медицина"/ В. О. Петрина [и др.]. Використання сучасних інтерактивних методик навчання на практичних заняттях з хірургії/ О. В. Пиптюк, А. Я. Павляк, А. Я. Пасько. Створення курсів в системі edX для змішаного навчання на кафедрі неврології та нейрохірургії/ І. М. Поясник, В. А. Гриб. Впровадження інноваційних методів навчання на кафедрі радіології та радіаційної медицини/ В. М. Рижик [и др.]. Навчальна мотивація студента - невід'ємна складова отримання знань в медичному вузі/ І. О. Савеліхіна [и др.]. Інноваційні технології в сучасній освіті/ Л. Г. Селіхова [и др.]. Інноваційні технології як основа модернізації сучасної освіти/ Л. О. Сенчук, Х. Я. Николайчук, О. Д. Александрук. Інноваційні технології у викладанні розділу "Морфологічна будова органів ротової порожнини"/ В. К. Сирцов [и др.]. Концепція викладання "Української мови (за професійним спрямуванням)" у контексті освітньої реформи/ Л. І. Сілевич, О. М. Мельничук. Лекція як форма організації і метод навчання у закладах вищої освіти/ В. В. Стинська, З. М. Ящишин, В. М. Бойчук. Роль сучасних інформаційних технологій у самостійній роботі студентів/ Я. А. Тарасенко [и др.]. Інноваційні технології в сучасній освіті/ Ю. В. Федорченко [и др.]. Впровадження інноваційних методів викладання для студентів факультету підготовки іноземних громадян/ Т. М. Фешовець, Г. В. Козінчук, В. Б. Бойчук. Використання новітніх технологій на кафедрі ендокринології/ І. В. Чернявська [и др.]. Основні напрямки удосконалення навчального процесу при викладанні предмету "Анатомія людини"/ Н. А. Шпакова [и др.]. "Віртуальний пацієнт" в рамках сучасної підготовки студента-медика/ Р. І. Яцишин [и др.]. Використання інтерактивних методів навчання при викладанні лекційного матеріалу з дисципліни "Внутрішні хвороби"/ Р. І. Яцишин [и др.]. Роль інформаційно-комунікаційних технологій у формуванні термінологічної компетентності майбутніх медиків/ Н. В. Бондар, О. Д. Ящук, Ю. С. Чопик. Формування професіональних компетенцій у лікарів-інтернів/ Л. М. Боярська [и др.]. Науково-дослідна робота студентів як ефективний маркер компетентності майбутнього спеціаліста/ І. П. Вакалюк [и др.]. Метод фахової гри як основа формування професійних компетенцій студентів медичного вузу/ О. І. Варунків [и др.]. Розвиток клінічного мислення студентів вищих навчальних медичних закладів як ефективна складова якісної оцінки/ М. О. Вацеба, О. Р. Лучко. Комплекс лексико-граматичних вправ для ефективної підготовки до виконання субтесту англійською мовою ліцензійного іспиту "Крок 1. Фармація" (на основі навчальних матеріалів дисципліни "Англійська мова за професійним спрямуванням (курс за вибором)")/ Н. Р. Венгринович, І. Ф. Цебрук. Оптимізація навчання клінічних ординаторів на кафедрі внутрішньої медицини/ Н. Г. Вірстюк [и др.]. Самостійна робота студентів як фактор підготовки спеціаліста в умовах кредитно-модульної системи навчання/ Н. П. Гайналь, П. П. Звонар, Р. С. Григоришин. Проведення заняття із курсу за вибором "Фітотерапія при захворюваннях внутрішніх органів" на кафедрі пропедевтики внутрішньої медицини. Фітотерапія кашлю. Синергізм сапонінів та слизистих речовин/ І. М. Гайова, І. Б. Ромаш. Формування професійної компетентності медичних сестер при вивченні клінічних дисциплін/ Г. С. Гвоздецька, Ю. В. Боцюрко. Місце практичної підготовки у формуванні професійних компетенцій лікаря/ Л. В. Глушко [и др.]. Технології покращення засвоєння практичних навичок у студентів на етапі додипломної освіти/ І. Г. Грижак [и др.]. Компетентністний підхід до навчання на довузівському етапі підготовки іноземців/ Н. В. Гроссу, І. В. Давидова. Майстер-клас як один із шляхів удосконалення практичної майстерності на теоретичних кафедрах/ Т. В. Гуранич, Н. М. Воронич-Семченко, І. І. Дубковецька. Навчально-практичний центр "Гігієна та екологія" як один із структурних підрозділів ІФНМУ з удосконалення практичної підготовки майбутніх лікарів/ В. В. Дерпак [и др.]. Деонтологія при вивченні пропедевтики внутрішньої медицини/ В. В. Дзвонковська [и др.]. Роль наукового гуртка у формуванні лікаря дитячого хірурга/ В. А. Дігтяр [и др.]. Деякі підходи до формування емоційного інтелекту студентів при вивченні медичної біології/ С. І. Дубінін [и др.]. Навчально-практичний центр "Фармація. Хроматографічний аналіз" як осередок забезпечення якості надання освітніх та наукових послуг/ Г. М. Ерстенюк [и др.]. Компетентності професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичної терапії, ерготерапії/ О. М. Заставна. Особливості викладання студентам - стоматологам клініко - лабораторних етапів виготовлення сучасних незнімних конструкцій/ О. Р. Заяць, З. Р. Ожоган. Аксіологічні аспекти формування клінічного мислення майбутніх лікарів при вивченні пропедевтичної педіатрії/ Л. С. Зюзіна [и др.]. Навчальна курація пацієнта як різновид самостійної роботи студента/ Н. Я. Іванів [и др.]. Самостійна робота як один із засобів формування компетентності під час вивчення української мови як іноземної/ Л. М. Кужелева, Л. П. Гайдук. Мотивація та формування стійкого інтересу до вивчення хімії/ С. М. Кукурудз [и др.]. Викладання ортопедичноі стоматології для англомовних студентів стоматологів 5 курсу/ І. Р. Кумгир, З. Р. Ожоган, В. П. Левко. Українськомовна ревіталізація в науковому стилі мови стоматології/ Т. О. Лещенко, Н. В. Бондар. Ненормативне вживання складних термінів у науковому стоматологічному дискурсі/ Т. О. Лещенко, М. М. Жовнір. Викладання фтизіатрії на сучасному етапі/ О. О. Лобанова. Туберкульоз у практиці сімейного лікаря/ І. Я. Макойда [и др.]. Елективний курс на кафедрі клінічної анатомії та оперативної хірургії, як професійний вектор у виборі майбутнього фаху/ В. А. Мєсоєдова [и др.]. Нові підходи до викладання дисципліни "Гігієна та екологія з гігієною дитячого та підліткового віку" для студентів 2 курсу за спеціальністю "Педіатрія"/ М. І. Мізюк [и др.]. Особливості та проблеми викладання дисципліни "Моделі надання реабілітаційних послуг на основі міжнародної класифікацій функціонування"/ В. Г. Міщук [и др.]. Клінічне мислення в структурі медичної освіти/ В. Г. Міщук [и др.]. Шляхи оптимізації навчального процесу з дисципліни "Загальна практика (сімейна медицина)" для студентів VI курсу/ В. Г. Міщук [и др.]. Особливості викладання сучасних технологій лікування пацієнтів на кафедрі ортопедичної стоматології/ З. Р. Ожоган, Л. В. Мізюк, О. Р. Заяць. Андрагогічні підходи до додипломної освіти студентів та післядипломної освіти інтернів стоматологів/ В. І. Палійчук, З. Р. Ожоган, І. В. Палійчук. Спрямування самостійної роботи на до- та післядипломному етапі підготовки лікарів-інтернів ортопедів-травматологів/ О. В. Пелипенко [и др.]. Принцип використання діалогу при роботі зі студентами факультету підготовки іноземних громадян/ Л. П. Передерко. Роль симуляційних технологій у формуванні компетентностей/ Н. В. Петренко. Особливості навчання на циклі спеціалізації з фаху "Ортодонтія" очима колишнього курсанта/ А. В. Петрова, Л. Б. Галич, В. Д. Куроєдова. Вплив хронічного стресу на студентів стоматологічного факультету/ Л. Ю. Плав'юк, М. В. Красій, Н. П. Махлинець. Ефективність міжпредметної інтеграції у підготовці лікаря/ О. Г. Попадинець [и др.]. Впровадження практичних навичок у діяльність студентського наукового гуртка кафедри/ Ю. І. Попович [и др.]. Особливості вивчення нейрохірургії та інтеграція з іншими дисциплінами/ О. І. Потапов, Ю. В. Гринів, Ю. Л. Ткачук. Досвід організації роботи та функціонування навчально-практичних центрів на кафедрі хірургічної стоматології/ В. П. Пюрик [и др.]. До питання викладання дисципліни "Радіологія" студентами третього курсу медичного факультету/ В. М. Рижик [и др.]. Деякі підходи до формування емоційного інтелекту студентів при вивченні медичної біології/ О. Б. Рябушко, О. В. Клепець. Навчальна практика як початкова ланка формування професійної майстерності лікаря/ В. Д. Сакевич [и др.]. Формування професійної компетентності випускника фармацевтичного факультету ІФНМУ/ Д. В. Семенів, С. М. Феденько. Проблемні питання викладання дисципліни "Загальна практика-сімейна медицина" у студентів 6 курсу/ К. М. Скоропад, О. С. Бурба, М. І. Бацур. Досвід проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з акушерства та гінекології в ІФНМУ/ Т. Б. Сніжко [и др.]. Сутність та призначення практичного заняття з медичного права/ О. Я. Сорока, У. В. Хомут, Н. В. Федосенко. Використання хімічного експерименту при вивченні загальної та неорганічної хімії/ А. О. Стецьків [и др.]. Формування гігієнічного мислення у студентів 2 курсу за спеціальністю "Медицина" під час вивчення розділу "Гігієна харчування"/ З. Б. Суслик [и др.]. Становлення комунікативної компетентності на додипломному етапі в медичних вузах на прикладі вивчення дисципліни "Пропедевтика педіатрії"/ Б. Н. Ткач [и др.]. Клінічний розбір - одна з форм практичної підготовки лікарів-слухачів післядипломного навчання/ В. Є. Ткач [и др.]. Використання індивідуальної бесіди в якості ефективного засобу поглибленого вивчення хірургії/ О. С. Ткачук. Роль дисципліни "Основи страхової медицини" в системі підготовки фахівців фармації/ С. М. Феденько, Д. В. Семенів. Комплексний підхід до навчання студентів факультету підготовки іноземних громадян першого курсу на кафедрі біологічної та медичної хімії імені Г.О. Бабенка ІФНМУ/ М. З. Федорів, Г. Й. Ікалюк. Особливості навчання наукового дискурсу іноземних громадян на довузівському етапі підготовки/ К. В. Чернова, Ю. В. Чорна. Домінантна роль практичної підготовки в формуванні спеціаліста/ Г. Д. Чернюк, І. П. Вакалюк, Ю. В. Боцюрко. Основні актуальні напрямки у підготовці бакалаврів зі спеціальності "Фізична терапія, ерготерапія"/ І. К. Чурпій [и др.]. Оптимізація викладання біології іноземним студентам на етапі довузівської підготовки/ Л. С. Швець, З. І. Дрогомирецька, Г. І. Ящишин. Роль самостійної роботи студентів ІV курсу при вивченні педіатрії у підготовці фахівців у сучасних умовах/ І. В. Шлімкевич [и др.]. Шляхи адаптації проведення виробничої лікарської практики з профілактики стоматологічних захворювань на кафедрі дитячої стоматології/ Н. І. Шовкова, І. Р. Костюк, О. Є. Кошкін. Компетентнісний підхід у підготовці сучасного фахівця/ C. Г. Шулепа. Міждисциплінарна інтеграція при вивченні пропедевтики внутрішньої медицини/ М. З. Юрак [и др.]. Актуальні проблеми оцінювання якості мовної підготовки іноземних громадян до вступу у заклади вищої освіти України/ Л. В. Богиня. Аналізів зауважень висловлених при атестації випускників стоматологічного факультету у 2018 році/ О. В. Бугерчук [и др.]. Підвищення якості освітнього процесу у студентів-медиків на кафедрі мікробіології ІФНМУ/ Г. П. Гаморак [и др.]. Якість освіти як засіб підвищення ефективності навчально-виховного процесу у медичних ВНЗ України. Шляхи забезпечення якості вищої освіти в Україні/ М. І. Гуцол, О. В. Рудик, О. О. Брігіневіч. Напрямки покращення викладання токсикологічної хімії англомовним студентам в умовах сучасної освіти/ Г. О. Деркач, С. М. Кукурудз, А. О. Стецьків. Перший досвід проведення ОСКІ, як складової державної атестації лікарів-інтернів за спеціальністю "Радіологія"/ П. Ф. Дудій [и др.]. З досвіду проведення ОСКІ, як складової підсумкової атестації лікарів-інтернів за спеціальністю офтальмологія/ В. В. Капечук [и др.]. Анкетування студентів як невід'ємний механізм моніторингу оцінки якості освітнього та виховного процесу у вищому навчальному закладі/ Т. В. Князевич-Чорна [и др.]. Освіта упродовж життя - потреба сучасного лікаря/ З. Т. Костишин [и др.]. Тенденції покращення якості вищої освіти. Європейський досвід/ Л. В. Левченко. Методичні підходи до викладання дисципліни "Загальна практика-сімейна медицина" на додипломному рівні/ В. Г. Міщук [и др.]. Підготовка студентів 5 курсу до ліцензованого іспиту "Крок 2" стоматологія/ З. Р. Ожоган, І. Р. Кумгир, В. П. Левко. Методичні підходи до оптимізації викладання курсу клінічної фармакології студентам-стоматологам/ М. А. Оринчак, Н. Р. Артеменко. Організація роботи студентів медичного коледжу при вивченні дисципліни "Медсестринство в педіатрії"/ Б. М. Павликівська [и др.]. Досвід впровадження об'єктивного структурованого клінічного іспиту за спеціальністю "Інфекційні хвороби", як складової підсумкової атестації лікарів-інтернів/ О. Я. Пришляк [и др.]. Основні принципи проведення модульного контролю з дисципліни "Патологічна анатомія за професійним спрямуванням" для студентів за фаховим напрямком "Фізична терапія, ерготерапія"/ О. М. Рудяк [и др.]. Методологічний підхід викладання фармацевтичного профілю на післядипломній освіті/ Н. І. Рущак, В. А. Сологуб. Використання Google форм для контролю знань студентів з біомеханіки та клінічної кінезіології/ В. С. Сулима, В. М. Шлемко. Досвід організації самостійної роботи студентів при вивченні хірургічної стоматології/ Л. В. Тарнавська, В. П. Пюрик, Н. М. Павелко. Обгрунтування цілей освітньої діяльності у підготовці магістрів фармації як виклик часу і вимога суспільства/ І. О. Федяк. Тестовий контроль, як інструмент оцінювання самостійної позааудиторної роботи студентів/ К. В. Швець [и др.]. Аналіз рівня підготовки студентів стоматологічного факультету до єдиного державного кваліфікаційного іспиту/ Н. І. Шовкова [и др.]. Нові форми організації мистецької освіти України в контексті становлення національної самоідентичності/ Г. М. Юрчишин, В. В Дутка. Experience of problem-based learning implementation in medical university within the project Erasmus+/ М. N. Garas. Результати проблемно-орієнтованого навчання із використанням кейсів з медичними помилками в рамках освітнього проекту ТАМЕ (Erasmus+)/ Г. А. Білик. Педагогічна майстерність викладача вищої школи/ І. Г. Купновицька [и др.]. Неперервність як провідний принцип післядипломної освіти/ О. Барабаш. Психологічна компетентність викладача медичного вузу як чинник гуманізації навчального процесу/ В. І. Гудивок [и др.]. Академічна культура педагога вищої школи: принципи та цінності життєдіяльності/ М. О. Іванців [и др.]. Педагогічна техніка як елемент фахової майстерності викладача/ С. М. Калугіна, І. Г. Купновицька. Шляхи вдосконалення професійної майстерності викладача/ І. П. Кіндрат, Г. М. Ерстенюк, Х. Ю. Парцей. Нова психолого - педагогічна культура у ВНЗ: ціннісний зріз/ С. В. Костюк, О. М. Панько. Роль професійної підготовки викладача в сучасних умовах/ Ю. Я. Круть [и др.]. Вдосконалення фахової майстерності при викладанні медичної хімії/ М. В. Мельник. Основні чинники успішної роботи викладача вищого медичного навчального закладу/ О. Я. Мельник. Інноваційні методи педагогічної роботи викладача вищої школи/ В. В. Мигович, Н. І Матвійків. Основні критерії викладання судової медицини та роль викладача при підготовці сучасного лікаря/ А. Г. Нікіфоров [и др.]. Формування педагогічного професіоналізму серед викладачів медичних вузів/ Т. А. Трибрат [и др.]. Лабораторні роботи у науковому середовищі навчання фізики/ Л. В. Туровська [и др.]. Роль роботи куратора у вирішенні проблем організації виховного процесу у студентів-іноземців/ Н. І. Фрич, В. П. Веляник. Роль безперервної освіти у професійному розвитку викладача вищої школи/ С. М. Цвіренко [и др.]. Професійна майстерність викладача як складова системи якості вищої освіти/ І. К. Чурпій, Н. М. Зінченко. Ключова роль педагога в підготовці студента медичного профілю/ У. І. Шевчук-Будз [и др.]. Психолого-педагогічні чинники навчальної діяльності студентів англійської мови викладання/ І. О. Якубовська [и др.].
Примірники :ЧЗ(1)
Вільні : ЧЗ(1)
Знайти схожі

 1-20    21-21 
 
Статистика
за 12.07.2024
Кількість запитів 57463
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)