На головну сторінку сайту Спрощенний режим E-бібліотека навчальних матеріалів
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог бібліотеки ЗДМФУ- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Бондарєв, Р. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 26
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-26 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бондарєв В.І., Бондарєв Р.В., Орєхов О.А.
Назва : Лікування синдрому бактеріальної транслокації у хворих із защепленими грижами передньої черевної стінки
Місце публікування : Харк. хірургіч. шк. - 2006. - N 1. - С. 147-148. (Шифр ХУ5/2006/1)
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бондарєв В.І., Пепенін О.В., Абліцов М.П., Бондарєв Р.В., Алєксєєв О.В.
Назва : Етапна антибактеріальна терапія при тяжкому панкреатиті
Місце публікування : Шпитальна хірургія. - 2008. - N 1. - С. 44-46. (Шифр ШУ1/2008/1)
Знайти схожі

3.

Назва журналу :Український медичний альманах -2009р. т.12,N 2
Цікаві статті :
Тананакина Т.П. Многофакторная характеристика исходного функционального состояния организма практически здоровых мужчин, проживающих в промышленном регионе/ Т.П. Тананакина (стр.7-11.)
Мосієнко Г.П. Ефективність диференційованих схем комплексної терапії у підлітків з функціональними розладами системи травлення/ Г.П. Мосієнко (стр.12-15.)
Алиева А.А. Изменения органометрических показателей надпочечных желез крыс в период реадаптации после сочетанного воздействия экстремальной хронической гипертермии физической нагрузки/ А.А. Алиева (стр.16-18.)
Вплив глікопептидної активності на деякі показники імунної системи у інтанктних тварин (стр.19-21.)
Аухадиев Н.Н. Уровень циркулирующих комплексов эндотоксина и плазменного фибронектина, антигена CD14 при сочетанной гепатопульмональной патологии/ Н.Н. Аухадиев (стр.22-25.)
Барыш А.Е. Экспериментальное исследование адгезионных свойств цервикальных пластин с пористым керамическим алюминийоксидным покрытием/ А.Е. Барыш, В.В. Лукьянченко (стр.26-29.)
Баркалов О.А. Репродуктивная функция матери и состояние её ребёнка/ О.А. Баркалов (стр.30-33.)
Беляев С.Г. Антенатальная охрана плода в условиях табакокурения супружеской пары: в помошь практическому врачу/ С.Г. Беляев (стр.34-36.)
Бондарець І.А. Частота вроджених вад розвитку серед новонароджених Черкаської області/ І.А. Бондарець (стр.37-38.)
Бондарєв Р.В. Диференційована інтенсивна респіраторна терапія у комплексному хірургічному лікуванні хворих на деструктивний панкреатит/ Р.В. Бондарєв, С.В. Сацута (стр.39-41.)
Варес Я.Е. Показання до видалення металевих міні-пластин у травматології та реконструктивній хірургії щелепно-лицевої ділянки/ Я.Е. Варес (стр.42-45.)
Висоцький А.А. Цитокіновий профіль крові хворих з синдромом психоемоційного вигорання при наявності або відсутності хронічної патології гепатобіліарної системи / А.А. Висоцький, В.М. Фролов, М.О. Пресадін (стр.46-49.)
Височин Є.В. Активність ферментів антиоксидантного захисту у крові підлітків. які хворіють на соматизовані депресивні розлади/ Є.В. Височин, Г.С. Рачкаускас (стр.50-52.)
Гавенко Н.В. Комплексная терапия полоролевой формы первичной сексуальной дезадаптации у замужних женщин с невротическими расстройствами/ Н.В. Гавенко (стр.53-56.)
Гарник К.В. Вплив галавіту та артіхолу на інтерфероновий статус крові хворих на неалкогольний стеатогепатит, сполучений з остеопорозом/ К.В. Гарник (стр.57-60.)
Ефективність комбінованого фітозасобу алфагіну в лікуванні хворих з синдромом "вигорання", його вплив на рівень циркулюючих імунних комплексів та їх молекулярний склад у крові хворих (стр.61-66.)
Дрофеєв Д.О. Характер лихоманки в дітей хворих гострими пневмоніями з різними реакціями адаптації/ Д.О. Дрофеєв (стр.67-68.)
Ершова И.Б. Физическое развитие детей в условиях йодного дефицита и повышенной антропогенной нагрузки/ И.Б. Ершова, В.И. Ткаченко (стр.69-70.)
Заллум Хатем. Клиническое состояние больных с наличием неврологического дефицита, прооперированных в сознании по поводу глиом головного мозга/ Хатем Заллум (стр.71-73.)
Зінчук О.М. Нейробореліоз в західному регіоні України: поширеніть і клініко-пвтогенетичні особливості/ О.М. Зінчук (стр.74-76.)
Казарцева С.М. Профілактика транзиторних ішемічних атак за допомогою метода навчання осіб, які мають репрезентативні синдроми/ С.М. Казарцева, Т.В. Мироненко (стр.76-78.)
Характеристика остеогенної активності стовбурових стромальних клітин кісткового мозку стегнової кістки у хворих із розладами репаративного остеогенезу (стр.79-81.)
Карташова С.С. Показники смертності як індикатори стану здоров'я/ С.С. Карташова, О.І. Тимченко, Е.М. Омельченко (стр.82-84.)
Корчагина Е.О. Результаты клинико-радионуклидных исследований у больных саркоидозом органов дыхания/ Е.О. Корчагина (стр.85-87.)
Костюк О.Г. Вплив доксорубіцуну та мітоміцину-С на тканини січового міхура при їх підслизовому введенні/ О.Г. Костюк (стр.88-90.)
Круглова О.В. Вплив фітозасобу холенорму на рівень циркулюючих імунних комплексів та їхній молекулярний склад у хворих на хронічний безкам'яний холецистит, сполучений з синдромом подразненого кишечнику та дисбіозом/ О.В. Круглова (стр.91-94.)
Кузнєцова Л.В. Цитокіновий профіль крові хворих з синдромом хронічної втоми, поєднаним з хронічним безкам'яним холециститом при застосуванні імунофану / Л.В. Кузнєцова, В.М. Фролов, М.О. Пресадін (стр.95-98.)
Непліддя у жінок з різним рівнем освіти (стр.99-101.)
Лузин В.И. Прочностные характеристики плечевой кости белых крыс различного возраста при нанесении дарчатого эффекта большеберцовых костей/ В.И. Лузин, В.Н. Прочан (стр.102-106.)
Львова Л.В. Ефективність цинаріксу в корекції синдрому метаболічної інтоксикації у хворих на хронічний некалькульозний холецистит на тлі ожиріння та вторинних імунодефіцитних станів в періоді медичної реабілітації/ Л.В. Львова (стр.107-109.)
Максимова Л.Ю. Взаимосвязь микроэлементного статуса с эндотелиальной функцией сосудов при хронической ревматической болезни сердца/ Л.Ю. Максимова, М.В. Ермолаева, О.В. Синяченко (стр.110-112.)
Павленко В.В. Классификация брюшнотифозных холециститов/ В.В. Павленко (стр.112-113.)
Мелещенко А.В. Особенности морфогенеза надпочечных желез крыс после экстремальной хронической гипертермии и фармакокоррекции экстрактом билоба/ А.В. Мелещенко (стр.114-115.)
Нішкумай О.І. Вплив статинів на мінеральну щильність кісток у жінок з ішемічною хворобою серця в менопаузі/ О.І. Нішкумай (стр.116-118.)
Пішак В.П. Роль надмірного завантаження нефрону білком у порушенні кореляційних зв'язків між показниками функції нирок за умов водного діурезу/ В.П. Пішак, Ю.Є. Роговий, Ю.М. Вепрюк (стр.119-122.)
Пономарев В.И. Агрессивное поведение у детей и подростков с зависимостью от летучих органических соединений/ В.И. Пономарев (стр.123-126.)
Аутодермопластика у больных с синдромом диабетической стопы (стр.127.)
Комплексное последовательное применение комбинированных мазей на современных полимерных водорастворимых основах (стр.128.)
Радіонова С.І. Вплив комбінації поліоксидонію та альфа-токоферолу (вітаміну Е) на стан ферментативної ланки системи антиоксидантного захисту у хворих на шизофренію в періоді реабілітації після перенесеного фебрильного нападу/ С.І. Радіонова, Г.С. Рачкаускас (стр.129-132.)
Разумный Р.В. Вплив імуномаксу на стан системи сурфактантів сироватки крові у хворих на негоспітальну пневмонію, споолучену зі стеатозом печінки/ Р.В. Разумный (стр.133-138.)
Райхерт И.П. Функциональная интеграция иммунной, фибринолитической систем и системы цитокинов у больных хроническим обструктивным заболеванием легких, перенесших туберкулез легких/ И.П. Райхерт (стр.139-142.)
Активність лактатдегідрогенази (КФ1.1.1.27) та її ізоферментний спектр у крові хворих на параноїдну шизофренію з терапевтичною резистентністю при застосуванні імуномаксу та альфа-токоферолу (стр.143-146.)
Секреторная активность интактных Т-лимфоцитов (стр.147-148.)
Анализ состояния здоровья школьников подросткового возраста в Артемовском районе г. Луганска (стр.148-150.)
Свиридова В.В. Особенности личности и межличностного взаимодействия супругов, в семьях которых жены перенесли оперативные вмешательства на внутренних половых органах/ В.В. Свиридова (стр.151-156.)
Сидоренко Ю.В. Стан клітинної ланки імунітету у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень, сполучене з неалкогольним стеатогепатитом, на тлі туберкульозу легень при застосуванні комбінації екстракту ехінацеї пурпурової, флуімуцил-антибіотику ІТ та альфа-ліпону/ Ю.В. Сидоренко (стр.157-162.)
Соцька Я.А. Вплив комбінації поліоксидонію та лаферобіолу на функціональний стан печінки, рівень ліпопероксидації та фагоцитарну активність моноцитів у хворих на хронічний некалькульозний холецистит, поєднаний з хронічним вірусним гепатитом С мінімального ступеня активності/ Я.А. Соцька (стр.163-168.)
Взаимосвязь изменений иммунитета с микроэлементозом у больных системной красной волчанкой (стр.169-171.)
Талалаенко Ю.А. Тензиореометрические показатели крови и мочи у беременных с анемией, развившейся на фоне пиелонефрита/ Ю.А. Талалаенко, Е.И. Мумрова (стр.172-174.)
Татарко С.В. Содержание маркерных цитокинов Th1- и Th2-лимфоцитов в периферической крови в динамике первично хронического воспаления/ С.В. Татарко (стр.175-177.)
Клініко-психопатологічна характеристика хворих з загостренням параноїдної шизофренії в періоді підтримуючою терапії (стр.178-180.)
Труфанов С.Ю. Концентрація імуноглобулінів у ротоглоточному секреті хворих на хронічний пародонтит. сполучений з хронічною патологією гепатобіліарної системи/ С.Ю. Труфанов (стр.181-183.)
Харченко В.В. Вплив липофлавону та артіхолу на вміст циклічних нуклеотидів у крові хворих на неалкогольний стеатогепатит, сполучений з дисбіозом кишечника та холестерозом жовчного міхура/ В.В. Харченко (стр.184-187.)
Чеботарьов Є.В. Стан клітинного імунітету у дорослих хворих на соматизовані депресивні розлади/ Є.В. Чеботарьов (стр.188-190.)
Шаповалова І.О. Стан системи глутатіону у хворих на хронічний токсичний гепатит, поєднаний з хронічним некалькульозним холециститом та ожирінням, при застосуванні нуклеїнату та альфа-токоферолу / І.О. Шаповалова (стр.191-195.)
Шубладзе Н.М. Вариант оценки параметров гормональных сигналов приналичии помех в системах гормональной регуляции эндокринной гинекологии/ Н.М. Шубладзе, М.П. Семесенко, А.Э. Акчурина (стр.196-198.)
Левенец С.В. О взаимосвязи между типом строения системы воротной вены и формой телосложения/ С.В. Левенец (стр.198-200.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бондарєв Р.В., Сацута С.В.
Назва : Диференційована інтенсивна респіраторна терапія у комплексному хірургічному лікуванні хворих на деструктивний панкреатит
Місце публікування : Укр. мед. альм. - 2009. - Т. 12, N 2. - С. 39-41. (Шифр УУ12/2009/12/2)
Предметні рубрики: ПАНКРЕАТИТ-- PANCREATITIS
ДЫХАТЕЛЬНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ-- RESPIRATORY INSUFFICIENCY
ИНТЕНСИВНАЯ ТЕРАПИЯ-- INTENSIVE CARE
Знайти схожі

5.

Назва журналу :Науковий вісник Ужгородського університету -2009р.,N 36
Цікаві статті :
Стан кислотоутворюючої функції шлунка, частота виявлення інфекції Helibacter pylori при гепатогенних ерозивно-виразкових ураженнях шлунка та можливості її ерадикації (стр.3-6.)
Архій Е.Й. Порівняльна оцінка ефективності лікування хворих на цироз печінки гепаіфом та тіотриазоліном/ Е.Й. Архій, В.І. Русин, Є.С. Сірчак (стр.7-10.)
Волошин О.І. Сладж-феномен при хронічному холециститі та сечокислий діатез: чи випадкова висока частота поєднання?/ О.І. Волошин, В.Л. Васюк, Б.П. Сенюк (стр.11-13.)
Ганьбергер І.І. Зміни показників ендогенної інтоксикації у хворих на остеоартроз на тлі хронічних гепатитів В та С та їх корекція Аміксином і Антралем/ І.І. Ганьбергер (стр.14-16.)
Дрель В.Ф. Визначення функціонального резерву печінки за допомогою ультразвукової допплерометрії/ В.Ф. Дрель, І.В. Андрєєва, О.А. Виноградов (стр.17-19.)
Зак М.Ю. Рівень сироваткового пепсиногену-1 в залежності від наявності й ступеня атрофії слизової оболонки тіла шлунка у пацієнтів із хронічним H. Pylori-асоційованим гастритом/ М.Ю. Зак (стр.20-22.)
Конькова М.В. Допплерсонографічні предиктори гепаторенального синдрому/ М.В. Конькова (стр.23-25.)
Гепаторенальний синдром: можливі шляхи немедикаментозної корекції (стр.26-28.)
Маркуш Н.В. Гепаторенальний синдром у хворих на хронічний гепатит алкогольного генезу з переходом у цироз печінки/ Н.В. Маркуш (стр.29-31.)
Чабан Т.В. Динаміка порушень фосфоліпідного ПУЛу в печінці щурів при токсичному гепатиті/ Т.В. Чабан, С.М. Солтик (стр.32-34.)
Шевченко О.П. Ефективність застосування глутаргіну у комплексному лікуванні хворих на цирози печінки/ О.П. Шевченко, М.С. Суременко, Г.С. Біла-Попович (стр.35-37.)
Бєлоусов Ю.В. Гепаторенальний синдром у дітей: синтропія або інтерференція?/ Ю.В. Бєлоусов, О.Ю. Бєлоусова (стр.38-39.)
Горленко О.М. Немедикаментозні методи корекції дефіцитних станів у дітей/ О.М. Горленко, М.І. Переста (стр.40-45.)
Горленко О.М. Клініко-патологічні значення порушень обміну мікроелементів та інших ланок гомеостазу при хронічних захворюваннях верхніх відділів травного тракту у дітей/ О.М. Горленко, А.І. Томей (стр.46-49.)
Горленко О.М. Ендоекологічні порушення у новонароджених дітей із неонатальною жовтяницею/ О.М. Горленко, А.О. Янковська (стр.50-52.)
Машіка В.Ю. Діагностика токсокарозу у дітей/ В.Ю. Машіка (стр.53-55.)
Сульженко М.Ю. Сучасні проблеми корекції сполученого ушкодження печінки та нирок у дітей з онкогематологічними захворюваннями/ М.Ю. Сульженко, Н.М. Головченко (стр.56-59.)
Екстракорпоральна сорбція з ультрафільтрацією асцитичної рідини у хворих на цироз печінки з портальною гіпертензією як метод профілактики розвитку гепаторенального синдрому (стр.60-63.)
Бондарєв Р.В. Роль ентеральної інтоксикації розвитку синдрому печінкової недостатності у хворих гострим розлитим перитонітом/ Р.В. Бондарєв, В.І. Бондарєв, С.С. Селіванов (стр.64-66.)
Діагностика і комплексне лікування пацієнтів із обтураційною жовтяницею, ускладненою гострою печінково-нирковою недостатністю (стр.67-70.)
Детоксикація організму при розлитому перитоніті в стадії поліорганної недостаності і при ураженні гепатоцитів (стр.71-72.)
Грінцов О.Г. Механізми розвитку і шляхи корекції гепаторенального синдрому/ О.Г. Грінцов, Н.В. Кабанова, Ю.О. Шаповалова (стр.73-75.)
Комплексне лікування хворих на цирози печінки, ускладнені кровотечами (стр.76-78.)
Ефективність емболізації селезінкової артерії в лікуванні хірургічних ускладнень портальної гіпертензії (стр.79-82.)
Малоінвазивні втручання при портальній гіпертензії (стр.83-85.)
Застосування кріодеструкції в хірургічному лікуванні осередкових уражень печінки (стр.86-88.)
Іваночко Н.Я. Стан гепатоцитів та ендогенної інтоксикації у хворих на гострий холецистит похилого та старечого віку/ Н.Я. Іваночко, М.Г. Гончар (стр.89-92.)
Кондратенко П.Г. Хірургічна тактика при гострому панкреатиті/ П.Г. Кондратенко, М.В. Конькова (стр.93-97.)
Причини летальних наслідків при геморагічних ускладненнях портальної гіпертензії (стр.99-100.)
Трансплантація печінки від живого родинного донора у хворих з цирозом та гепаторенальним синдромом (стр.101-104.)
Гепаторенальний синдром у хворих на післятравматичний панкреатит (стр.105-107.)
Диференційний підхід в лікуванні допечінкової форми портальної гіпертензії в дитячому віці (стр.108-110.)
Павловський М.П. Лікування пацієнтів із печінково-нирковою недостатністю, спричиненою обтураційною жовтяницею пухлинного походження/ М.П. Павловський, В.І. Коломійцев, О.М. Сироїд (стр.111-113.)
Притула В.П. Рецидив ехінококозу печінки у дітей: патогенетичні аспекти, рання діагностика, лікування та профілактика/ В.П. Притула (стр.114-116.)
Венозні тромбоемболічні ускладнення у абдомінальній хірургії (стр.117-120.)
Русин В.І. Гепаторенальний синдром у хворих із обструктивним раком ободової кишки та метастазами в печінку/ В.І. Русин, С.М. Чобей (стр.121-126.)
Саволюк С.І. Особливості хірургічної тактики та програми метаболічної корекції предикторів розвитку та прогресування печінкоавої недостатності в періопераційний період у хворих на обтураційну жовтяницю непухлинної етіології/ С.І. Саволюк (стр.127-129.)
Сацута С.В. Можливі шляхи профілактики розвитку гепаторенального синдрому у пацієнтів із абдомінальним сепсисом/ С.В. Сацута, Р.В. Бондарєв, С.С. Селіванов (стр.130-132.)
Особливості клінічного перебігу і лікування гострої ниркової недостатності при синдромі тривалого здавлювання м'яких тканин (стр.133-136.)
Печінкова недостатність при хірургічному лікуванні хворих на цироз печінки: клінічні прояви, її прогнозування (стр.137-138.)
Можливості методу УЗД у визначенні стадії розвитку цирозу печінки (стр.139-140.)
Діагностичний підхід до хворих з синдромом жовтяниці (стр.141-142.)
Вплив кріодеструкції та тканинних екстрактів на відновні процеси в печінці при експериментальному цирозі (стр.143-147.)
Чуклін С.М. Гепаторенальний синдром: сучасні уявлення про патогенез/ С.М. Чуклін (стр.148-154.)
Чуклін С.М. Лікування хворих на цироз печінки з гепаторенальним синдромом 1 типу/ С.М. Чуклін (стр.155-158.)
Чурпій І.К. Методи корекції печінкової недостатності при перитоніті/ І.К. Чурпій (стр.159-160.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бондарєв Р.В., Бондарєв В.І., Селіванов С.С.
Назва : Роль ентеральної інтоксикації розвитку синдрому печінкової недостатності у хворих гострим розлитим перитонітом
Місце публікування : Наук. вісн. Ужгород. ун-ту. - 2009. - N 36. - С. 64-66. (Шифр НУ7/2009/36)
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сацута С.В., Бондарєв Р.В., Селіванов С.С.
Назва : Можливі шляхи профілактики розвитку гепаторенального синдрому у пацієнтів із абдомінальним сепсисом
Місце публікування : Наук. вісн. Ужгород. ун-ту. - 2009. - N 36. - С. 130-132. (Шифр НУ7/2009/36)
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Шпитальна хірургія -2009р.,N 3
Цікаві статті :
Відеоконтрольовані оперативні втручання при кістозних ураженнях підшлункової залози (стр.5-8.)
Комплексне лікування хворих із цирозами печінки, ускладненими кровотечами (стр.9-12.)
Русин В.І. Ендоскопічне способи лікування справжніх псевдокіст підшлункової залози/ В.І. Русин, О.О. Болдіжар, А.В. Мартяшов (стр.13-16.)
Малоінвазивні методи хірургічної корекції ахалазії кардії (стр.17-18.)
Малоінвазивні технології при постнекротичних кістах підшлункової залози (стр.19-21.)
Литвиненко О.М. Балонна дилатація великого дуоденального сосочка в лікуванні хворих на жовчнокам'яну хворобу, ускладнену мікрохоледохолітіазом/ О.М. Литвиненко, І.І. Лукеча, О.М. Гулько (стр.22-25.)
Кутовий О.Б. Відеотораскопія при спонтанному пневмотораксі та ексудативному плевриті/ О.Б. Кутовий, В.В. Пімахов, В.В. Васильченко (стр.26-28.)
Міні-інвазивні втручання як метод вибору в лікуванні хворих із гнояками піддіафрагмального простору, ускладненими сепсисом (стр.29-31.)
Бондарєв Р.В. Роль і місце відеолапароскопії при усуненні джерела гострого розлитого перитоніту/ Р.В. Бондарєв, С.С. Селіванов, В.І. Бондарєв (стр.32-34.)
Корсак В.В. Склерооблітерація при лікуванні варикотромбофлебіту/ В.В. Корсак, О.О. Болдіжар (стр.35-37.)
Визначення ризику розвитку кардіальних ускладнень у хворих при планових лапароскопічних холецистектоміях (стр.38-40.)
Місце горизонтального рефлюксу у формуванні хронічної венозної недостатності та шляхи корекції (стр.41-44.)
Нові методи профілактики та лікування гнійно-запальних ускладнень при травматичних пошкоджень печінки (стр.45-47.)
Ковальчук Л.Я. Досвід лікування постнекротичних кіст підшлункової залози/ Л.Я. Ковальчук, Б.Т. Степан (стр.48-50.)
Воровський О.О. Причини конверсій прилапароскопічній холецистектомії у хворих похилого і старечого віку та способи їх уникнення/ О.О. Воровський, Я.В. Карий (стр.51-54.)
Потійко О.В. Міні-інвазивні хірургічні втручання у хворих на гострий некротичний панреатит/ О.В. Потійко (стр.55-59.)
Дзюбановський І.Я. Роль ендоскопічних транспапілярних втручань в лікуванні холецистохоледохолітіазу у хворих з високим операційним ризиком/ І.Я. Дзюбановський, О.Я. Савчук (стр.60-62.)
Грубник А.В. Хірургічне лікування цукрового діабету 2 типу. Міф чи реальність?/ А.В. Грубник, В.В. Грубник, В.П. Голляк (стр.63-66.)
Федорук В.А. Порівняння способів лапароскопічної холецистектомії у хворих на гострий холецистит: експериментальне та клінічне дослідження/ В.А. Федорук (стр.67-74.)
Арифжанов А.Ш. Оцінка ефективності застосування Ревмоксикаму (мелоксикаму) в поєднанні з епідуральною анестезією після реконструктивних операцій на стравоході/ А.Ш. Арифжанов (стр.75-78.)
Зима І.Я. Варіанти клінічних проявів варикозного синдрому в умовах хронічної венозної недостатності та його хірургічна корекція/ І.Я. Зима (стр.79-82.)
Якимчук О.А. Поліорганна дисфункція у пацієнтів із атеросклертичною оклюзією аорто-стегнового сегмента/ О.А. Якимчук (стр.83-86.)
Семенюк Ю.С. Міні-інвазивні методи лікування хворих на механічну жовтяницю доброякісного генезу/ Ю.С. Семенюк, О.М. Вівсяник (стр.87-88.)
Осадчук Д.В. Хірургічне лікування і післяопераційна рееабілітація хворих на вузловий колоїдний зоб в умовах йодного дефіциту/ Д.В. Осадчук, О.В. Шідловський (стр.89-93.)
Малиновський А.В. Сучасна тактика лікування ахалазії стравоходу/ А.В. Малиновський, В.В. Грубник (стр.94-96.)
Шідловський В.О. Спосіб автодермопластичного закриття рани рельєфним клаптем при ССд/ В.О. Шідловський, А.В. Павлишин, В.В. Коптюх (стр.97-100.)
До питання лікування анаеробної неклостридіальної інфекції м'яких тканин у хворих на цукровий діабет (стр.101-104.)
Можливості використання комбінованих міні-лапароскопічних оперативних втручань у хірургічному лікуванні жовчнокам'яної хвороби (стр.105.)
Гудз І.М. Лікування варикозної хвороби з позицій доказової медицини/ І.М. Гудз, О.І. Гудз (стр.106-107.)
Інструкція з організації роботи лабораторій з застосування полімеразної ланцюгової реакції для виявлення ВІЛ та інших гемотрансмісивних інфекцій станцій переливання крові (центрів крові) (стр.108-124.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бондарєв Р.В., Селіванов С.С., Бондарєв В.І.
Назва : Роль і місце відеолапароскопії при усуненні джерела гострого розлитого перитоніту
Місце публікування : Шпитальна хірургія. - 2009. - N 3. - С. 32-34. (Шифр ШУ1/2009/3)
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Шпитальна хірургія -2010р.,N 4
Цікаві статті :
Корекція диспластичних змін сполучної тканини та ендотеліальної дисфункції при тромбозі глибоких вен у плановій хірургії , Л.Я. Ковальчук, І.К. Венгер (стр.5-8)
Ендовідеоскопічні втручання в лікуванні гострого тромбофлебіту , B.І. Русин, В.В. Корсак (стр.9-12)
Роль селективної проксимальної ваготомії при лапароскопічній фундоплікації за Тупе , В.В. Грубник, М.А. Кіладзе (стр.13-15)
Роль математичного розрахунку ступеня вісцеро-абдомінальної диспропорції в процесі хірургічного лікування новонароджених із природженими дефектами передньої черевної стінки , В.В. Погорілий, Ю.П. Паламарчук (стр.16-17)
Прогноз тяжкості перебігу і наслідку гострого розлитого перитоніту , С.С. Селіванов, Р.В. Бондарєв (стр.18-20)
Хілько С.С. Індекс гіпоксії нейтрофілів периферичної крові як прогностичний критерій оцінки тяжкості печінкової недостатності та ефективності терапії у хворих при механічній жовтяниці/ С. С. Хілько, П. М. Колбасін, В. М. Старосек (стр.21-23)
Солошенко В.В. Морфологічне обгрунтування доцільності використання культури алофібробластів у шахтарів із поширеними дермальними опіками/ В. В. Солошенко (стр.24-26)
Дейкало І.М. Імунокорекція в комплексному лікуванні хворих на гострий абдомінальний сепсис/ І. М. Дейкало, А. В. Махніцький, М.Б. Соколик (стр.27-30)
Шідловський О.В. Малоінвазивні методики у лікуванні вузлового зоба з кістозною дегенерацією/ О. В. Шідловський, О. І. Карел, В. О. Шідловський (стр.31-34)
Гудима А.А. Морфологічні особливості слизової оболонки стінки шлунка після моделювання кровотечі та ішемічно-реперфузійного пошкодження і застосування тіотриазоліну/ А. А. Гудима, І. Я. Дзюбановський, М. І. Антонюк (стр.35-39)
Хірургічне лікування гострокровоточивих поліпів шлунка та дванадцятипалої кишки , П.Д. Фомін, П.В. Іванчов (стр.40-42)
Технічні аспекти лапароскопічних операцій на надниркових залозах , M. Ю. Ничитайло, В.В. Дяченко (стр.43-48)
Дикий О.Г. Діагностична лапароскопія в умовах інтраабдомінального спайкового процесу/ О. Г. Дикий (стр.49-51)
Шевчук І. M. Результати лікування ферментативного перитоніту у критичних хворих на гострий некротичний панкреатит/ І. M. Шевчук, Т. М. Кузенко, А. Д. Хруник (стр.52-55)
Воровський О.О. Реконструктивно-відновні операції після виконання операцій Гартмана у хворих похилого та старечого віку/ О. О. Воровський (стр.56-59)
Васильєв О.О. Лікування парапанкреатичної флегмони/ О. О. Васильєв (стр.60-61)
Гур'єв С.О. Стан кісткової тканини у хворих на хронічний гепатит із контрактурою Дюпюітрена у віддаленому періоді/ С. О. Гур'єв, Н. І. Іскра, В. Ю. Кузьмін (стр.62-65)
Тимчасова оклюзія бронха як лікувальний засіб при гострих легенево-плевральних норицях , Я.Г. Колкін, В.В. Хацко (стр.66-68)
Відеолапароскопічні операції при гастроезофагеальній рефлюксній хворобі, асоційованій із ковзною грижею стравохідного отвору діафрагми , Б.О. Матвійчук, А.А. Гураєвський (стр.69-71)
Відеоендоскопічна холецистектомія , О.В. Костирной, О.К. Бабалич (стр.72-78)
Реанімаційна рентгенопрозора каталка в роботі відділень інтенсивної терапії. Досвід організації роботи , Г.В. Бондарчук, М.І. Покидько (стр.79-80)
Гребеник М.В. Розриви серця - хірургічна проблема невідкладної кардіології/ М. В. Гребеник (стр.81-84)
Вибір методу анестезії при проведенні ендоскопічних транспапілярних втручань , М.М. Стець, І.Л. Насташенко (стр.85-86)
Буднюк О.О. Профілактика пресорної реакції на інтубацію трахеї у хворих з патологією щитоподібної залози/ О. О. Буднюк (стр.87-89)
Перший досвід сигмокольпопоезу з використанням лапароскопічної техніки , М.А. Каштальян, І.З. Гладчук (стр.90-91)
П'ятикоп Г.І. Сучасні аспекти лапароскопічного лікування жовчнокам'яної хвороби/ Г. І. П'ятикоп, Д. В. Овєчкін, Н. А. Маюра (стр.92-93)
Прокопович О.Р. Випадок ізольованого травматичного розриву жовчного міхура/ О. Р. Прокопович (стр.94-95)
До 80-річчя академіка АМН України Михайла Петровича Павловського (стр.96-97)
До 200-річчя з дня народження Миколи Івановича Пирогова (1810-1881) , І.М. Дейкало, В.О. Шідловський (стр.98-101)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Селіванов С.С., Бондарєв Р.В., Бондарєв В. І. , Фонова Н. О.
Назва : Прогноз тяжкості перебігу і наслідку гострого розлитого перитоніту
Місце публікування : Шпитальна хірургія: Український науково-практичний журнал. - Тернопіль: Укрмедкнига, 2010. - N 4. - С. 18-20. - ISSN 16812778 (Шифр ШУ1/2010/4). - ISSN 16812778
Знайти схожі

12.

Назва журналу :Практична медицина -2010р. т.16,N 4
Цікаві статті :
Віддалені результати лікування хворих на дрібноклітинний рак легень , І.Г. Гіпп, Т.Г. Фецич (стр.3-7.)
Хірургічне лікування рецидивного зоба у хворих похилого та старечого віку , О. Бутирський, І. Говорунов (стр.8-13.)
Лазер-індукована фотокоагуляція в лікуванні вузлових форм еутиреоїдного зоба. Перший досвід , Я.С. Березницький, M. В. Брежнєв (стр.14-16.)
Питання класифікації і лікувально-діагностичної тактики при гострому панкреатиті , М.М. Велигоцький, О.М. Велигоцький (стр.17-20.)
Діагностика і лікування абдомінального компартмент-синдрому у хворих на гострий панкреатит , М.П. Попик, Ю.П. Гніденко (стр.21-24.)
Клінічно-гематологічна ефективність спленектомії при лімфоїдних пухлинах , Ю.Л. Євстахевич, І.Й. Євстахевич (стр.25-29.)
Вансович В.Є. Удосконалення методики оперативного лікування та післяопераційної терапії хворих на рецидивну спайкову кишкову непрохідність/ В. Є. Вансович, Ю. М. Котік (стр.30-33.)
Діагностичні та лікувальні аспекти вузлових форм захворювань щитоподібної залози , А.В. Сивожелізов, В.В. Чугай (стр.34-36.)
Сироїд О.М. Хірургічне лікування жінок із жовчно-кам'яною хворобою та абдомінальним ожирінням/ О. М. Сироїд (стр.37-41.)
Шудрак А.А. Результати малоінвазивного лікування хворих на хронічний геморой за методикою інфрачервоної фотокоагуляції/ А. А. Шудрак, Є. В. Цема, О. І. Уманець (стр.42-46.)
Міщенко В.В. Вміст Оксипроліну та глікозаміногліканів у сечі хворих на виразкову хворобу шлунка, що проживають в Одесі в умовах сучасної екологічної ситуації/ В. В. Міщенко, С. В. Мєрліч (стр.47-50.)
Оцінка результатів низької передньої резекції прямої кишки , О.І. Міміношвілі, С.В. Ярощак (стр.51-53.)
Морфофункціональні особливості відключеної товстої кишки у віддалені терміни , О.І. Міміношвілі, К.В. Коцубанов (стр.54-56.)
Досвід діагностики та хірургічного лікування аутоімунного тиреоїдиту Гашімото , О.І. Міміношвілі, Г.Д. Попандопуло (стр.57-60.)
Матвійчук Б.О. Ентероколостомія у лікуванні гострого порушення мезентерійного кровообігу/ Б. О. Матвійчук, В. Т. Бочар (стр.61-64.)
Особливості лікувальної тактики при виразкових гастродуоденальних кровотечах на сучасному етапі , Б.О. Матвійчук, Я.А. Король (стр.65-69.)
Запально-репаративні процеси в печінці при її резекції , О.В. Малоштан, Д.І. Скорий (стр.70-75.)
Хірургічне лікування хронічного панкреатиту , І.А. Криворучко, Н. М. Гончарова (стр.75-81.)
Патогенетичні підходи до хірургічного лікування хронічного панкреатиту , А.В. Клименко, В.М. Клименко (стр.82-86.)
Дикий О.Г. Причини конверсії при лапароскопічній адгезіотомії у пацієнтів зі спайковою хворобою очеревини/ О. Г. Дикий (стр.87-91.)
Трутяк І.Р. Інформаційність діагностичних тестів у постраждалих із закритою поєднаною абдомінальною травмою/ І. Р. Трутяк (стр.92-98.)
Антонюк О.С. Невідкладна хірургічна корекця при наявності нориць тонкої кишки/ О. С. Антонюк, О. І. Міміношвілі, К. В. Коцубанов (стр.99-103.)
Критерії вибору способу виконання холецистектомії , С.Є. Подпрятов, В.Д. Куліков (стр.104-108.)
Гончар М.Г. Гострий аліментарний панкреатит - особливості хірургічної тактики/ М. Г. Гончар, Я. М. Кучірка (стр.108-109.)
Стимулювання репараційних процесів при лікуванні гнійно-некротичних уражень стопи у хворих на ЦД 2 типу , B. C. Заремба, А.В. Миськів (стр.110-115.)
Бондарєв Р.В. Лапароскопічні втручання у хворих на перфоративну гастродуоденальну виразку, ускладнену перитонітом/ Р. В. Бондарєв, В. І. Бондарєв, С. С. Селіванов (стр.116-120.)
Використання єдиного лапароскопічного доступу в хірургії жовчно-кам'яної хвороби , С.Г. Четверіков, М.Р. Баязитов (стр.121-123.)
Діагностика та лікування хворих на вогнищеві захворювання щитоподібної залози , О.Б. Кутовий, І.В. Дейнеко (стр.124-128.)
Хірургічне лікування вузлового зоба , П.Ф. Шеремет, М.В. Воронич (стр.129-132.)
Прогноз ефективності ендоскопічних методик у лікуванні ахалазії стравоходу , М.М. Велигоцький, О.В. Горбулич (стр.133-140.)
Велигоцький М.М. Реконструктивні органозберігаючі операції при рецидивних післяопераційних виразках дванадцятипалої кишки/ М. М. Велигоцький, В. В. Камарчук, О. В. Горбулич (стр.140-145.)
Вибір оптимального методу ендоскопічногл лікування псевдокістозних утворень підшлункової залози , Б.С. Запорожченко, В.І. Шишлов (стр.146-148.)
Тактика лікування хворих на набрякову форму гострого панкреатиту , Б.С. Запорожченко, В.І. Шишлов (стр.149-152.)
Каніковський О.Є. Хірургічне лікування хворих на рак шлунка, ускладнений кровотечею/ О. Є. Каніковський, С. П. Одарченко (стр.152-155.)
Кабанова Н.В. Особливості печінкової недостатності і інтенсивна терапія холестатичного гепатозу у вагітних/ Н. В. Кабанова, О. Г. Гринцов, Л. О. Ясногор (стр.156-160.)
Виразки Камерона як джерело шлунково-кишкової кровотечі , В.Й. Кімакович, М.Є. Артюшенко (стр.161-164.)
Шевчук І. M. Лікування хворих на глибокі форми гострого парапроктиту/ І. M. Шевчук, О. В. Новицький (стр.165-170.)
Результати хірургічного лікування хворих на гострий панкреатит, ускладнений ураженням заочеревинної клітковини , В.О. Сипливий, К.В. Конь (стр.170-176.)
Лікування гострого гангренозного холециститу , В.В. Іващенко, К.К. Скворцов (стр.177-183.)
Ендоскопічне стентування як спосіб паліативного лікування хворих на обструктивний рак товстої кишки , Б.О. Матвійчук, С.Л. Рачкевич (стр.184-188.)
Заремба B. C. Застосування озонотерапії в комплексі з антиоксидантами з метою корекції вуглеводного обміну та ліпідного спектра крові у хворих на ЦД із СДС, ускладненим гнійно-некротичними ураженнями нижніх кінцівок/ B. C. Заремба, А. В. Миськів (стр.189-197.)
Лігоненко О.В. Корекція мікробного біоценозу кишківника при гострій тонкокишковій непрохідності/ О. В. Лігоненко, І. О. Чорна, І. І. Дігтяр (стр.198-202.)
Лікування поширеного гнійного перитоніту , О.П. Мартиненко, І.А. Акперов (стр.203-207.)
Панкреатодуоденальна резекція у лікуванні раку головки підшлункової залози та періампулярної зони , Б.С. Запорожченко, В.І. Шишлов (стр.208-211.)
Корекція синдрому кишкової недостатності при поширеному перитоніті у хворих похилого та старечого віку , В.I. Лупальцов, А.І. Ягнюк (стр.212-217.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бондарєв Р.В., Бондарєв В.І., Селіванов С.С.
Назва : Лапароскопічні втручання у хворих на перфоративну гастродуоденальну виразку, ускладнену перитонітом
Місце публікування : Практ. медицина: наук.-практ. журн. - Львів: ПМ, 2010. - Т. 16, N 4. - С. 116-120. (Шифр ПУ6/2010/16/4)
Знайти схожі

14.

Назва журналу :Український журнал хірургії -2011р.,N 3
Цікаві статті :
Криохирургия в лечении метастатического колоректального рака , Б. С. Запорожченко, В. И. Шишлов (стр.9-12)
Воровський О. О. Прогнозування та профілактика пошкодження судин передньої черевної стінки при алопластиці післяопераційних великих та гігантських вентральних гриж у хворих похилого та старечого віку/ О. О. Воровський, В. О. Шапринський (стр.12-16)
Грубник В. В. Сравнительное рандомизированное исследование эффективности лапароскопических и открытых оперативных вмешательств у больных с холедохолитиазом/ В. В. Грубник, А. И. Ткаченко, В. В. Ильяшенко (стр.17-22)
Дзюбановський І. Я. Органозберігаючі та органощадні операційні втручання у хворих з виразковим пілородуоденостенозом/ І. Я. Дзюбановський, Ю. М. Футуйма, О. М. Яворський (стр.23-28)
Особливості профілактики післяопераційних тромбоемболічних ускладнень у пацієнтів з поєднаною травмою живота , Б. О. Матвійчук, В. В. Похмурський (стр.29-32)
Хірургічне лікування вертебро-базилярної недостатності, зумовленої ураженнями хребтових та підключичних артерій , В. І. Русин, В. В. Корсак (стр.33-40)
Травматические повреждения двенадцатиперстной кишки , И. А. Криворучко, С. Н. Тесленко (стр.41-45)
Шевченко Б. Ф. Нові підходи до хірургічного лікування неускладненого поодинокого холецистолітіаза/ Б. Ф. Шевченко, О. М. Бабій, Н. В. Шахрай (стр.46-49)
Энтеральное питание у хирургических больных , В. А. Сипливый, С. В. Гринченко (стр.50-54)
Застосування інгібіторів фібринолізу у хворих з гастродуоденальною виразковою кровотечею , Я. С. Березницький, Н. Д. Чухрієнко (стр.55-59)
Пиптюк О. В. Моніторинг ведення післяопераційних хворих на перитоніт/ О. В. Пиптюк, І. К. Чурпій, К. Л. Чурпій (стр.60-61)
Прогноз тяжкості перебігу і наслідків гострого розлитого перитоніту , С. С. Селіванов, Р. В. Бондарєв (стр.62-65)
Лупальцов В. И. Тактика лечения больных с постнекротическими кистами поджелудочной железы и их осложнениями/ В. И. Лупальцов, Г. Д. Доценко (стр.66-70)
Василюк М. Д. Гострий апендицит у людей похилого та старечого віку/ М. Д. Василюк, С. М. Василюк, І. Р. Лаб’як (стр.71-73)
Коррекция барьерной и моторно-эвакуаторной функций тонкой кишки у больных острой кишечной непроходимостью в послеоперационном периоде , А. Н. Довженко, Б. И. Пеев (стр.74-78)
Александров Н. А. Активное хирургическое лечение больных c хроническими перикультевыми абсцессами, возникающими как осложнение аппендэктомии/ Н. А. Александров, С. М. Балака (стр.79-81)
Експериментальне обґрунтування селективного внутрішньоартеріального введення лікарських речовин в автологічних тінях еритроцитів при гострому панкреатиті , М. І. Бурковський, В. І. Коваль (стр.82-85)
Кондратенко П. Г. Роль и место программных санаций брюшной полости в хирургическом лечении разлитого гнойного перитонита/ П. Г. Кондратенко, Е. А. Койчев (стр.86-91)
Причини післяопераціної летальності при гострому деструктивному панкреатиті , В. І. Ляховський, Д. Г. Дем’янюк (стр.92-95)
Милица Н. Н. Результаты трансанальной деартеризации ветвей верхней прямокишечной артерии и склерозирующего лечения геморроя у больных с высоким хирургическим риском/ Н. Н. Милица, В. П. Бакуменко, Н. Д. Постоленко (стр.96-100)
Радзиховский А. П. Учет анатомических вариаций расположения пузырной артерии и пузырного протока для профилактики осложнений лапароскопической холецистэктомии/ А. П. Радзиховский, Н. А. Мендель, К. В. Туманов (стр.101-104)
Шкварковський І. В. Оцінка клінічної ефективності алгоритму діагностики гастроезофагеальної рефлюксної хвороби/ І. В. Шкварковський, В. К. Гродецький (стр.105-108)
Ярешко В. Г. Диагностика и лечение осложненных псевдокист поджелудочной железы/ В. Г. Ярешко, Ю. А. Михеев, И. В. Криворучко (стр.109-112)
Іфтодій А. Г. Особливості корекції ентеральної недостатності при гострій непрохідності кишечника у осіб старше 61 року/ А. Г. Іфтодій, О. М. Коломоєць (стр.113-116)
Лапароскопическая хирургия при беременности , А. Б. Кутовой, Н. В. Енотова (стр.117-119)
Лечебно-тактические подходы в лечении псевдокист поджелудочной железы , В. В. Мищенко, П. И. Пустовойт (стр.120-122)
Симультанные лапароскопические операции на передней брюшной стенке, органах брюшной полости, забрюшинного пространства и малого таза , Ф. И. Гюльмамедов, Н. М. Енгенов (стр.123-125)
Возможности антибактериального эффекта электромагнитного излучения крайне высоких частот при экспериментальном гнойном панкреатите , В. В. Бойко, Ю. В. Иванова (стр.126-129)
Особливості перебігу гострого апендициту у вагітних в залежності від терміну гестації , Я. Й. Крижановський, Г. В. Буренко (стр.130-133)
Исследование микроциркуляторного кровотока у больных с ишемической формой осложненного синдрома диабетической стопы , С. Д. Шаповал, И. Л. Савон (стр.134-138)
Маркович А. А. Опыт лечения внутрибрюшных инфильтратов и абсцессов/ А. А. Маркович, В. Н. Герасименко, А. Е. Парай (стр.139-141)
Принципы лечебно-диагностического пособия при осложненных вариантах течения хирургической патологии диафрагмы , Я. Г. Колкин, В. В. Хацко (стр.142-145)
Шейко В. Д. Синдром системної запальної відповіді в динаміці післяопераційного періоду у хворих оперованих з приводу гострої абдомінальної патології/ В. Д. Шейко, Д. А. Ситнік, Р. А. Прихідько (стр.145-148)
Лимфангиомы брыжейки кишечника у детей , В. К. Литовка, В. Н. Грона (стр.149-153)
Артемов Ю. В. Оценка влияния комбинации моксонидина и эналаприла на суточный профиль артериального давления у больных хроническим калькулезным холециститом и метаболическим синдромом в периоперационном периоде/ Ю. В. Артемов, М. Ю. Пластун, В. Н. Зорин (стр.154-159)
Эндопротезирование при лечении осложнений сформированных пищеводных анастомозов , В. В. Бойко, Е. А. Новиков (стр.160-162)
Состояние защитного барьера у больных язвенной болезнью двенадцатиперстной кишки и хронической дуоденальной непроходимостью , В. М. Эфендиев, В. А. Фаттах-Пур (стр.163-168)
Барвінська А. С. Дослідження антибактерійних властивостей меду в експерименті/ А. С. Барвінська, О. К. Франчук, І. Д. Герич (стр.169-173)
Экспериментальное обоснование выбора препарата для санации брюшной полости при остром разлитом перитоните , В. В. Бойко, В. К. Логачев (стр.174-178)
Мініінвазивні втручання при абсцесах печінки , В. І. Десятерик, О. В. Котов (стр.179-182)
Грома В. Г. Сучасні аспекти інструментальної діагностики гострих порушень брижового кровообігу/ В. Г. Грома (стр.183-187)
Клим’юк В. М. Ультрасонографічна діагностика тромбозу глибоких вен нижніх кінцівок/ В. М. Клим’юк, О. І. Фалат (стр.188-191)
Козлова Т. В. Особенности инфузионной терапии при выполнении обширных резекций печени/ Т. В. Козлова, Д. И. Скорый (стр.192-195)
Динаміка мікробіоценозу гнійних ран при використанні комбінованої метаболітотропної терапії , О. В. Лігоненко, І. І. Дігтяр (стр.196-198)
Морар І. К. Роль інтерлейкіну-1b та оптичних параметрів лазерної поляриметрії сироватки крові у перебігу гострого деструктивного панкреатиту/ І. К. Морар (стр.199-203)
Эффективность проточно-аспирационного лаважа забрюшинной клетчатки при осложненном панкреатите , А. В. Пепенин, И. В. Иоффе (стр.204-206)
Нерешенные вопросы диагностики и лечения ложных кист поджелудочной железы , Т. И. Тамм, А. Я. Бардюк (стр.207-210)
Хірургічне лікування хронічного панкреатиту , І. М. Шевчук, М. Г. Шевчук (стр.211-214)
Первый опыт применения ксенографтов-обтураторов в лечении свищей прямой кишки , И. Е. Верхулецкий, А. Л. Вороной (стр.215-218)
Воронов А. Н. Диагностика и лечение инфицированного панкреонекроза/ А. Н. Воронов (стр.219-224)
Нові підходи до оптимізації діагностики гострого панкреатиту , В. В. Максим’юк, І. Ю. Полянський (стр.225-227)
Мунтян О. С. Профілактика та лікування післяопераційних пневмоній медикаментозною стимуляцією сурфактантної системи легень/ О. С. Мунтян (стр.228-232)
Розенко О. В. Анализ результатов дренирующих операций при очаговом панкреонекрозе в различные сроки/ О. В. Розенко (стр.233-235)
Хирургическое лечение грыж на фоне дисплазии соединительной ткани , Н. Н. Велигоцкий, В. В. Комарчук (стр.236-239)
Бондарь Г. В. Варианты ангиостомии в хирургии метастатического поражения печени/ Г. В. Бондарь, Р. В. Ищенко (стр.240-244)
Воронков Д. Е. Програмные санаци брюшной полости в комплексном лечении распространенного перитонита/ Д. Е. Воронков, А. В. Костырной, О. А. Суляева (стр.245-248)
Капшитарь А. В. Лапароскопия в оптимизации хирургической тактики у больных панкреонекрозом/ А. В. Капшитарь (стр.249-251)
Гаджиев Н. Дж. Оценка эффективности перитонеальной санации медицинским озоном при распространенных перитонитах/ Н. Дж. Гаджиев (стр.252-255)
Технические особенности и сложности выполнения анатомических и неанатомических резекций печени , А. Г. Гринцов, И. Р. Аглуллин (стр.256-259)
Кошель Ю. Н. Результаты хирургического лечения деструктивных панкреатитов/ Ю. Н. Кошель (стр.260-261)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Селіванов С. С., Бондарєв Р. В., Бондарєв В. І., Фонова Н. О.
Назва : Прогноз тяжкості перебігу і наслідків гострого розлитого перитоніту
Місце публікування : Укр. журн. хірургії: науково-практичний журнал/ Міністерство охорони здоров'я України (К.), Донецький національний медичний університет ім. М. Горького (Донецьк), Асоціація хірургів Донецької області (Донецьк). - Донецьк: ДНМУ, 2011. - N 3. - С. 62-65. - ISSN 1997-2938 (Шифр УУ47/2011/3). - ISSN 1997-2938
Анотація: Серед 108 хворих з різними хірургічними захворюваннями, які ускладнені розвитком гострого розлитого перитоніту, проведена оцінка тяжкості згідно із шкалою SAPS, а також досліджена динаміка морфометричних показників парієтальної очеревини. Встановлено, що рівень морфометричних показників у порівнянні з тяжкістю стану хворих за школою SAPS є об’єктивними показниками виразності запального процесу в черевній порожнині, тяжкості перебігу гострого розлитого перитоніту, можуть служити критеріями прогнозу захворювання і вибору тактики лікування.
Знайти схожі

16.

Назва журналу :Шпитальна хірургія -2012р.,N 3
Цікаві статті :
Ковальчук Л. Я. Місце ендотеліальної дисфункції в розвитку післяопераційних тромбозів у системі нижньої порожнистої вени/ Л. Я. Ковальчук, С. Я. Костів, І. А. Ненашко (стр.5-8)
Русин В. І. Можливості міні-інвазивних технологій при лікуванні гострого панкреатиту/ В. І. Русин, С. С. Філіп, С. М. Чобей (стр.9-11)
Шляхи поліпшення результатів комплексного лікування ентеральної недостатності хворих на гострий розлитий перитоніт , Р. В. Бондарєв, В. В. Лєсний (стр.12-14)
Тактичні та технічні особливості застосування мембранного плазмаферезу в комплексній терапії гострого деструктивного панкреатиту , Г. Ю. Коритна, Б. С. Запорожченко (стр.15-17)
Воровський О. О. Оперативне лікування дефектів передньої черевної стінки внаслідок хірургічного лікування розповсюдженого гнійного перитоніту/ О. О. Воровський, В. О. Шапринський (стр.18-21)
Оптимізація хірургічного лікування пацієнтів із гострим порушенням мезентеріального кровообігу на стадії перитоніту , І. А. Даниленко, М. Г. Кононенко (стр.22-25)
Іванько О. В. Порівняльна оцінка якості життя хворих після відкритої та лапароскопічної апендектомії/ О. В. Іванько, Р. А. Калина (стр.26-29)
До питання про травматичність оперативних втручань з приводу післяопераційних вентральних гриж , Ф. М. Ільченко, М. М. Сербул (стр.30-32)
Обґрунтування ранніх лапароскопічних операцій при гострому калькульозному холециститі , О. Б. Кутовий, А. В. Мартемянов (стр.33-35)
Ризюк М. Д. Характеристика реологічних властивостей крові у хворих на гострий тромбофлебіт нижніх кінцівок/ М. Д. Ризюк (стр.36-38)
Лейкаферез у попередженні системно-запальних та реперфузійних ускладнень реконструкції аорто-стегно-підколінного сегмента в умовах хронічної критичної ішемії , І. К. Венгер, О. М. Зарудний (стр.39-43)
Герасимчук П. О. Варіанти шкірно-пластичних оперативних втручань у хворих на ускладнені форми синдрому діабетичної стопи/ П. О. Герасимчук, В. О. Шідловський, А. В. Павлишин (стр.44-47)
Бенедикт В. В. Гостра непрохідність кишки. Операційне чи консервативне лікування?/ В. В. Бенедикт (стр.48-51)
Ковальчук О. Л. Аналіз змін показників ендогенної інтоксикації при експериментальній гострій тонкокишковій непрохідності в динаміці комплексного лікування/ О. Л. Ковальчук, А. О. Клименко, В. Д. Скрипко (стр.52-56)
Роль внутрішньочеревної гіпертензії в розвитку печінково-ниркової дисфункції після моделювання та оперативного лікування гострої хірургічної патології органів черевної прожнини , В. Ю. Бодяка, О. І. Іващук (стр.57-59)
Козак Д. В. Динаміка показників антиоксидантного захисту у відповідь на політравму/ Д. В. Козак (стр.60-64)
Мерецький В. М. Порушення функціонального стану прооксидантної і антиоксидантної систем у крові тварин при черепно-мозковій травмі на тлі експериментального цукрового діабету/ В. М. Мерецький (стр.65-69)
Гудима А. А. Динаміка показників вільнорадикального окиснення ліпідів та антиоксидантного захисту у тварин із різною метаболізувальною здатністю печінки у ранньому періоді політравми/ А. А. Гудима, В. В. Ярема (стр.70-74)
Шкробот Л. В. Порівняльна морфофункціональна характеристика змін в над- і підстрангуляційних відділах тонкої кишки при експериментальному моделюванні її непрохідності/ Л. В. Шкробот (стр.75-79)
Грищук М. І. Структурні зміни слизової оболонки тонкої кишки за умов впливу кадмію та пестициду 2,4-Д/ М. І. Грищук (стр.80-82)
Кіцак Я. М. Стан клубово-сліпокишкового сегмента після декомпресії жовчних шляхів при різних термінах тривалості механічної жовтяниці/ Я. М. Кіцак, А. Г. Шульгай (стр.83-88)
Підручна С. Р. Патогенетичне використання ксенодермотрансплантації в корекції порушень процесів ліпопероксидації на тлі тяжкої комбінованої травми/ С. Р. Підручна (стр.89-93)
Міні-інвазивні методи лікування жовчнокам'яної хвороби, що ускладнена механічною жовтяницею , Є. Д. Хворостов, С. О. Бичков (стр.94-95)
Міні-інвазивні втручання при дистальних формах атеросклерозу нижніх кінцівок , В. І. Русин, В. В. Корсак (стр.96-99)
Грубник В. В. Сучасні методи лапароскопічної пластики при лікуванні рецидивних пахвинних гриж/ В. В. Грубник, Р. В. Черномаз, К. О. Воротинцева (стр.100-103)
Шапринський В. О. Діагностика та хірургічне лікування постраждалих із травмою печінки/ В. О. Шапринський, С. М. Продан, В. Д. Романчук (стр.104-107)
Про специфічні ускладнення ендовенозної лазерної коагуляції варикозних вен нижніх кінцівок , В. Б. Гощинський, М. В. Гаврилюк (стр.108-110)
Шевчук І. М. Хірургічне лікування гострого панкреатиту у хворих похилого та старечого віку/ І. М. Шевчук, Р. Т. Кузенко, В. В. Протас (стр.111-115)
Байбаков В. М. Клініко-морфологічні зміни дренажних систем яєчка при гострому орхоепідидиміті та оптимізація шляхів їх корекції/ В. М. Байбаков (стр.116-119)
Вансович В. Є. Лапароскопічна герніопластика післяопераційних вентральних гриж із застосуванням політетрафлуороетиленової сітки з нітиноловим каркасом (Rebound System)/ В. Є. Вансович, Д. М. Осадчий (стр.120-123)
Абрамова О. І. Якість життя пацієнтів після перенесенного гострого венозного тромбозу стегново-клубового сегмента/ О. І. Абрамова (стр.124-126)
Лікування гострого холециститу в осіб з високим періопераційним ризиком із використанням інноваційної ліфтингової технології , Б. С. Запорожченко, В. В. Колодій (стр.127-129)
Косован В. М. Реконструктивні операції з приводу превентивних колостом у хворих з У-подібним анастомозом/ В. М. Косован (стр.130-132)
До питання ліподермопластики у хворих на ожиріння , Л. Я. Ковальчук, А. Д. Беденюк (стр.133-135)
Маслій Б. Я. Поломка кава-фільтрів як ускладнення комплексного лікування тромбозу глибоких вен нижніх кінцівок/ Б. Я. Маслій (стр.136-139)
Абдомінальна форма крипторхізму (особливості лікування) , П. С. Русак, Д. В. Шевчук (стр.140-141)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Назва журналу :Галицький лікарський вісник -2012р. т.19,N 3 Ч. 2
Цікаві статті :
Андрющенко В. П. Антибіотикопрофілактика ранової інфекції при операційних втручаннях з приводу екстра- та інтраабдомінальної хірургічної патології/ В. П. Андрющенко, В. В. Куновський (стр.6-7.)
Андрющенко В. П. Релапаротомія у невідкладній абдомінальній хірургії: термінологічні дефініції, зміст та засади реалізації/ В. П. Андрющенко, С. Т. Федоренко, О. М. Дворчин (стр.7-9.)
Бідюк Д. М. Гострий панкреатит: сучасні аспекти хірургічної тактики/ Д. М. Бідюк, Ю. С. Лисюк, В. П. Андрющенко (стр.9-10.)
Функціональна активність фагоцитів при різному ступені ішемії кишечника , В. В. Бойко, О. М. Клімова (стр.11-12.)
Лапароскопічний адгеолізис у лікуванні злукової хвороби у хворих після усунення злукової кишкової нерохідності , Р.В. Бондарєв, О.А. Орєхов (стр.12-14.)
Борисенко В.Б. Комплексна діагностика та лікування хворих на обтураційну жовтяницю, ускладнену гострим холангітом та біліарним сепсисом/ В. Б. Борисенко (стр.14-15.)
Особливості формування судинного доступу для проведення гемодіалізу , О. В. Борота, О. Г. Грінцов (стр.15-16.)
Лікувальна тактика при кишкових кровотечах у хворих на запальні неспецифічні захворювання товстої кишки , О. В. Борота, Г.Є. Полунін (стр.17-18.)
Борота О. В. Формування внутрішньотазових тонкокишкових резервуарів як альтернатива ілеостомі при хірургічному лікуванні сімейного аденоматозу товстої кишки/ О. В. Борота, О. П. Кухто, Н. К. Базіян-Кухто (стр.18-19.)
Вансович В. Є. Використання бар’єру "Interceed" в комплексній профілактиці рецидиву гострої спайкової кишкової непрохідності/ В. Є. Вансович, Ю. М. Котік (стр.19-21.)
Вільцанюк О. А. Клінічна оцінка ефективності застосуванні сучасних препаратів для місцевого медикаментозного лікування гнійних ран/ О. А. Вільцанюк, М. О. Хуторянський (стр.21-22.)
Герич І. Д. Чи можливий компартмент синдром при опіках кисті?/ І. Д. Герич, О. М. Чемерис, І. В. Стояновський (стр.22-25.)
Спектрально-люмінісцентні маркери верифікації, важкості та прогнозу гострої запальної абдомінальної патології , І. Д. Герич, Л. Р. Остап’юк (стр.25-27.)
Великі помилки малої хірургії (І): фатальний сепсис на фунті панарицію, ускладнений розривом несправжньої аневризми підключичної артерії , І. Д. Герич, А. С. Барвінська (стр.28-30.)
Гресько М. М. Патогенетичне обгрунтування використання антиоксидантної та антицитокіновоїтерапії у хворих на гострий перитоніт/ М. М. Гресько, М. І. Шеремет, В. С. Князев (стр.30-31.)
Гринчук Ф. В. Лікувальна тактика у хворих на поєднану патологію в невідкладній абдомінальній хірургії/ Ф. В. Гринчук (стр.31-32.)
Ступінь операційного ризику при гострій кишковій непрохідності, зумовленій раком ободової кишки у хворих похилого та старечого віку , О. Г. Грінцов, В. М. Буценко (стр.33-34.)
Зниження операційно-анестезіологічного ризику в лапароскопічній хірургії , О. Г. Грінцов, О. В. Совпепь (стр.34-35.)
Порівняльна оцінка морфологічних змін тканин, що піддалися дії ВЧ-електрокоагуляції , О. Г. Грінцов, О. В. Совпель (стр.35-36.)
Малоінвазивні операції в лікуванні хворих з раком товстої кишки, ускладненого кровотечею та обтурацією , Ю. В. Грубнік, А. Д. Нетков (стр.36-37.)
Грубнік В.В. Лікування рецидивних пахвинних іриж за допомогою нових методів герніопластики/ В. В. Грубнік, Р. В. Черномаз, К. О. Воротинцева (стр.38-39.)
Лапароскопічні операції в лікуванні кровотеч у хворих із цирозом печінки , Ю. В. Грубнік, В. А. Фоменко (стр.39-40.)
Вибір хірургічної тактики у хворих із дворівневим оклюзійно-стенотичним ураженням артерій нижніх кінцівок на основі гемодинамічних показників , Ю М. Гупало, О. Є. Швед (стр.40-42.)
Дзюбановський І. Я. Комплексне лікування хворих на гострий поширений перитоніт/ І. Я. Дзюбановський, Б. О. Мігенько (стр.42-44.)
Дзюбановський І. Я. Гострий поширений перитоніт. Деякі особливості хірургічного лікування/ І. Я. Дзюбановський, В. В. Бенедикт (стр.44-46.)
Дзюбановський І. Я. Патогенетичне обґрунтування вибору лікувальної тактики у хворих виразковою хворобою шлунку/ І. Я. Дзюбановський, Л. Є. Війтович (стр.46-47.)
Дибкалюк С. В. Актуальні питання діагностики синдрому компресії хребтової артерії/ С. В. Дибкалюк, В. А. Черняк, Г. І. Герцен (стр.47-49.)
Порушення мікроциркуляції в ділянці гнійного вогнища та його корекція , М. Д. Желіба, А. П. Превар (стр.49-50.)
Оцінка ефективності комплексного лікування із застосуванням кріодеструкції у хворих з колоректальним раком , Б. С. Запорожченко, О. Б. Зубков (стр.51-52.)
Зигало Е. В. Порівняльний аналіз окремих методів діагностики передкам’яної стадії у хворих на хронічний холецистит/ Е. В. Зигало, Т. В. Майкова, В. М. Зигало (стр.52-53.)
Кемінь Р. В. Апудоми-карциноїди шлунку/ Р. В. Кемінь (стр.53-55.)
Характеристики типів порушень ліпідного і білкового обміну у хворих на онкологічні захворювання шлунку та стравоходу , О. М. Клімова, Ю. В. Калашникова (стр.55-56.)
Козлов С. М. Спосіб аналізу віддалених результатів рентгенендоваскулярної корекції портальної гіпертензії/ С. М. Козлов (стр.57-58.)
Колосович І. В. Експрес-діагностика helicobacter-pylori та визначення його чутливості до антибіотиків у хворих на перфоративну пілородуоденальну виразку/ І. В. Колосович, П. В. Чемоданов, М. О. Мірошниченко (стр.58-59.)
Кондратенко П. Г. Антибактеріальна профілактика і терапія при гострому асептичному некротичному панкреатиті/ П. Г. Кондратенко, І. М. Джансиз (стр.59-62.)
Діагностична та інтервенційна сонография хірургічних захворювань органів черевної порожнини , П. Г. Кондратенко, М. В. Конькова (стр.62-64.)
Обгрунтування непрямих способів реваскулярюації нижніх кінцівок при хронічній артеріальній ішемії , В. В. Корсак, В. І. Русин (стр.64-65.)
Сучасні аспекти клініко-експертної діагностики інвалідизуючих форм венозних тромбозів і післятромботичної хвороби нижніх кінцівок , О. В. Косинський, А. В. Снісар (стр.66-67.)
Вибір способу реконструкції венозного відтоку при трансплантації лівої латеральної секції печінки , О. Г. Котенко, Д. О. Федоров (стр.67-69.)
Результати хірургічного лікування гепатоцелюлярної карциноми з пухлинним тромбозом воротної вени , О. Г. Котенко, М. Я. Калита (стр.69-71.)
Криворучко І. А. Розповсюджений гнійний перитоніт/ І. А. Криворучко, В. В. Бойко, А. В. Сивожелізов (стр.71-73.)
Криворучко І. А. Діагностика та лікування хворих на абдомінальний сепсис/ І. А. Криворучко, М. С. Повеліченко, Ю. В. Іванта (стр.73-75.)
Кришень В. П. Собрційно-трансмембранний діаліз у лікуванні хірургічних хворих на перитоніт/ В. П. Кришень, П. В. Лященко (стр.75-76.)
Ксенофонтов С. С. Реабілітація та якість життя пацієнтів зі штучним товсгокишковим стравоходом/ С. С. Ксенофонтов, О. М. Білозерцев (стр.76-77.)
Кутовий О. Б. Оптимізація хірургічного лікування новоутворень надниркових залоз/ О. Б. Кутовий, І. В. Дейнеко, С. П. Меренкова (стр.78-79.)
Бактеріофаги, як альтернатива антибіотикам у комплексному лікуванні хронічних ран , О. В. Лігоненко, І. І. Дігтяр (стр.79-80.)
Раннє ентеральне зондове харчування в профілактиці гнійно-септичних ускладнень у хворих на гострий перитоніт , В. І. Лупальцов, І. А. Дехтярук (стр.80-81.)
Класифікація гострого панкреатиту та його ускладнень , В.В. Максим’юк, І. Ю. Полянський (стр.82-83.)
Спосіб мініінвазивного дренування обмежених патологічних рідинних скупчень черевної порожнини , С. В. Малик, М. В. Безручко (стр.83-84.)
Марусин О. В. Взаємозв’язок між рівнем кортизолу та індексом маси тіла у хворих на цукровий діабет 2 типу/ О. В. Марусин (стр.85-86.)
Матвійчук Б. О. Сучасні методи діагностики гастроезофагеальної рефлюксної хвороби/ Б. О. Матвійчук, А. А. Гураєвський, А. Р. Стасишин (стр.86-87.)
Хірургічна тактика при гострій обтураційній товстокишковій нерохідності , В. В. Міщенко, В. В. Горячий (стр.87-89.)
Ентероколоносцинтіграфія як метод діагностики функціональних порушень товстої кишки , Н. В. Момот, I.O. Плахотников (стр.89-90.)
Резекція грануляцій з одномоментною аутодерматопластикою трофічних виразок та її вплив на модуляцію мікроциркуляторного кровобігу , В. І. Нагайчук, М. Д. Желіба (стр.90-92.)
Переяслов А. А. Лапароскопія в діагностиці та лікуванні дітей з некротичним ентероколітом/ А. А. Переяслов, О. Я. Борис (стр.92-93.)
Преутесей В. В. Експериментальне обгрунтування методів профілактики неспроможності кишкових швів при гострому перитоніті/ В. В. Преутесей (стр.93-94.)
Пристайко Я. Й. Ендолімфатичне введення препаратів у комплексній передопераційній підготовці та хірургічному лікуванні хворих на поширений прогресуючий туберкульоз органів дихання/ Я. Й. Пристайко (стр.94-95.)
Профілактика ранніх ускладнень при виконанні каротидної ендартеректомії , Ю. В. Родін, Д. Ш. Дюба (стр.96-97.)
Рожко-Гунчак О. М. Оцінка ефективності ортодонтичного лікування дітей, які проживають в різних екологічних умовах/ О. М. Рожко-Гунчак, В. П. Неспрядько (стр.97-100.)
Місце малоінвазивних технологій в діагностиці та лікуванні сивдрому непальпованих яєчок у дітей , П. С. Русак, А. А. Переяслов (стр.100-101.)
Хірургічне лікування раку нирки з пухлинним тромбозом системи нижньої порожнистої вени , В. І. Русин, В. В. Корсак (стр.101-104.)
Русин В. І. Декомпресія травного каналу при спайковій кишковій непрохідності у дітей/ В. І. Русин, М. І. Чаварга (стр.104-105.)
Русин В. І. Клінічний перебіг панкреатогенного інфільтрату залежно від поширення процесу по підшлунковій залозі/ В. І. Русин, С. С. Філіп (стр.106-107.)
Результати хірургічного лікування хворих на гострий некротичний панкреатит , O. Л. Ситнік, В. В. Леонов (стр.108-109.)
Стукало О. А. Мініінвазивне лікування стенозуючих захворювань термінального відділу холедоха/ О. А. Стукало (стр.109-110.)
Лікування ускладнених кіст підшлункової залози з урахуванням їх ступеня зрілості , Т. І. Тамм, В. В. Непомнящий (стр.111-112.)
Безпосередні результати лапароскопічних операцій у хворих на рак ободової кишки , Т. І. Тамм, О. П. Захарчук (стр.113-114.)
Оптимізація вибору способу алопластики при післяопераційних грижах живота гігантського розміру , Я. П. Фелештинський, В. Ф. Ватаманюк (стр.114-116.)
Підвищення функціональних можливостей окклюдера за рахунок використання спіралі просторової форми типу "Зірка" з нового β-(Zr-Ti) сплаву , П. Д. Фомін, C. M. Козлов (стр.116-118.)
Підвищення рентгеноконтрастності низькомодульного β-(Zr-Ti) сплаву для ендоваскулярних конструкцій , П. Д. Фомін, С. М. Козлов (стр.118-120.)
Комплексне лікування гострого калькульозною холангіту , В. В. Хацко, О. Є. Кузьменко (стр.120-121.)
Шевченко Б. Ф. Миниинвазивные органосохраняющие операции при желчнокаменной болезни/ Б. Ф. Шевченко, А. М. Бабий, Н. В. Поляк (стр.121-123.)
Еволюція хірургічної тактики та методів лікування гострих виразкових гастродуоденальних кровотеч , Є. М. Шепетько, А. В. Заплавський (стр.123-124.)
Особливості діагностики та результати хірургічного лікування гострої ішемії нижньої кінцівки на фоні хронічного оклюзійно-стенотичного ураження судин , О. А. Шпутін, К. О. Коновалова (стр.125-126.)
Матеріали науково-практичної конференції "Прикарпатський хірургічний форум", м. Івано-Франківськ, 25-26 жовтня 2012 р. (стр.6-126.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


18.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бондарєв Р. В., Лєсний В. В., Орєхов О. А., Селіванов С. С.
Назва : Шляхи поліпшення результатів комплексного лікування ентеральної недостатності хворих на гострий розлитий перитоніт
Місце публікування : Шпитальна хірургія: Український науково-практичний журнал. - Тернопіль: Укрмедкнига, 2012. - N 3. - С. 12-14. - ISSN 16812778 (Шифр ШУ1/2012/3). - ISSN 16812778
MeSH-головна: ПЕРИТОНИТ
Анотація: Проаналізовано результати лікування 61 хворого на гострий розлитий перитоніт. Основну групу склав 31 пацієнт, у якого проводили кишковий лаваж із використанням адаптованих бактеріофагів. Контрольна група (30 хворих) - ентеральний лаваж проводили антибактеріальними препаратами в поєднанні із зондовою ентеросорбцією. Встановлено, що кишковий лаваж бактеріофагами в післяопераційному періоді дозволяє ефективно зменшувати бактеріємію і ступінь забрудненості у просвіті кишки, сприяє швидшій регресії запальних реакцій у стінці кишки, володіє суворою специфічністю дії, не впливаючи на нормальну мікрофлору кишечника, знижує токсичність ентерального вмісту, що сприяє швидшому відновленню функції кишечника, усуненню перитоніту й зменшенню числа ускладнень.
Знайти схожі

19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Бондарєв Р.В., Орєхов О.А., Чибісов О. Л., Селіванов С. С.
Назва : Лапароскопічний адгеолізис у лікуванні злукової хвороби у хворих після усунення злукової кишкової непрохідності
Місце публікування : Галицький лікар. вісн: Науково-практичний часопис. - Івано-Франківськ: Івано-Франків. мед. академія, 2012. - Т. 19, N 3 Ч. 2. - С. 12-14. (Шифр ГУ1/2012/19/3 Ч. 2)
MeSH-головна: КИШЕЧНАЯ НЕПРОХОДИМОСТЬ
АДГЕЗИИ ТКАНЕЙ
ЛАПАРОСКОПИЯ
Знайти схожі

20.

Назва журналу :Одеський медичний журнал -2015р.,N 2
Цікаві статті :
Релапароскопія в лікувально-діагностичному алгоритмі ускладнень лапароскопічної хірургії (стр.7-10)
Федоров В. Ю. Гнійно-септичні ускладнення в лапароскопічній хірургії гострих захворювань органів черевної порожнини/ В. Ю. Федоров (стр.10-15)
Ятрогенні ушкодження при лапароскопічних операціях (стр.12-15)
Профилактика отдаленных осложнений после лапароскопических операций (стр.15-17)
Фомін П. Д. Інтраопераційні та післяопераційні ускладнення під час лапароскопічних і відкритих оперативних втручань при ахалазії стравоходу/ П. Д. Фомін, А. К. Курбанов (стр.18-20)
Дмитренко О. П. Хірургічне лікування хворих на гастроезофагеальну рефлюксну хворобу/ О. П. Дмитренко (стр.21-23)
Грубник В. В. Причини незадовільних результатів лапароскопічної пластики гриж стравохідного отвору діафрагми: аналіз результатів 2500 операцій/ В. В. Грубник, А. В. Малиновський (стр.23-28)
Вансович В. Є. Методика DOR запобігає функціональним розладам після лапароскопічної хіатопластики у хворих на грижу стравохідного отвору діафрагми/ В. Є. Вансович, Ю. М. Котік (стр.28-30)
Лаврик А. С. Небезпеки й ускладнення малоінвазивного лікування ожиріння/ А. С. Лаврик, А. Ю. Згонник, О. А. Лаврик (стр.31-33)
Оспанов О. Б. Оценка результатов лапароскопических рестриктивных бариатрических операций/ О. Б. Оспанов, К. А. Намаева, А. М. Орекешова (стр.33-35)
Причини та профілактика рецидивів пахвинних гриж при трансабдомінальній преперитонеальній алопластиці (стр.36-38)
Воротинцева К. О. Рецидиви після лапароскопічних герніопластик вентральних гриж як результат методологічних помилок/ К. О. Воротинцева (стр.39-41)
Ускладнення і помилки при відеоендоскопічних втручаннях у хірургії пахвинної грижі (стр.41-44)
Профілактика ускладнень при ургентних лапароскопічних операціях на органах черевної порожнини (стр.45-47)
Кутовий О. Б. Лапароскопічна апендектомія у вагітних як безпечний метод лікування/ О. Б. Кутовий, І. І. Петрашенко, В. А. Пелех (стр.48-50)
Дейкало І. М. Переваги та небезпеки лапароскопічної хірургії гострої спайкової непрохідності/ І. М. Дейкало, Д. В. Осадчук, В. В. Буката (стр.50-52)
Результати й ускладнення комплексного лікування хворих на цироз печінки, ускладнений кровотечею, із застосуванням малоінвазивних технологій (стр.52-56)
Технологічні аспекти застосування малоінвазивних методів у корекції жовчовитікань після лапароскопічних холецистектомій (стр.57-59)
Ткаченко О. І. Лапароскопічна субтотальна холецистектомія як метод профілактики ушкодження жовчних проток при складних формах жовчнокам’яної хвороби/ О. І. Ткаченко, М. В. Прикупенко (стр.59-61)
Мендель М. А. Значення анатомічних варіацій біліарної системи для профілактики ускладнень лапароскопічної холецистектомії/ М. А. Мендель, А. В. Іващенко (стр.62-64)
Лупальцов В. И. Прогнозирование лапароскопической холецистэктомии у больных с осложненными формами острого холецистита/ В. И. Лупальцов, А. И. Ягнюк, А. В. Трофимова (стр.65-67)
Результати лапароскопічної холецистектомії при гострому холециститі та його ускладнених формах у хворих різних вікових груп (стр.68-70)
Паламарчук В. І. Дренування загальної жовчної протоки при гострому калькульозному холециститі, ускладненому холедохолітіазом/ В. І. Паламарчук, Б. В. Свиридюк, О. В. Іванько (стр.70-73)
Шевченко Б. Ф. Досвід виконання органозберігаючих операцій у лікуванні жовчнокам’яної хвороби/ Б. Ф. Шевченко, О. М. Бабій (стр.73-76)
Федоров И. В. Результаты краткосрочного обучения врачей эндоскопической хирургии/ И. В. Федоров (стр.77-79)
Березницький Я. С. Досвід застосування сучасних методик практичного навчання для освоєння мануальних навичок у лапароскопічній хірургії/ Я. С. Березницький, Р. В. Дука (стр.80-82)
Роль лапароскопії в хірургічному лікуванні пухлин лівого анатомічного сегмента підшлункової залози (стр.83-86)
Черенько С. М. Хірургічні ризики виконання лапароскопічної адреналектомії та шляхи їх мінімалізації: досвід семисот операцій/ С. М. Черенько, О. С. Ларін, О. А. Товкай (стр.86-89)
Лапароскопічна тотальна колектомія у лікуванні хворих на неспецифічний виразковий коліт і хворобу крона товстої кишки: успіхи, помилки, ускладнення (стр.90-92)
Причини ускладнень і конверсій при лапароскопічних резекціях ободової кишки (стр.92-95)
Трансанальна ендоскопічна мікрохірургія пухлин прямої кишки (стр.95-98)
Вибір ступеня інвазивності корекції ускладнених кіст підшлункової залози (стр.99-101)
Усенко О. Ю. Алгоритм діагностики та прогнозування перебігу доброякісних проліферативних захворювань молочної залози/ О. Ю. Усенко, Р. П. Ромак (стр.102-106)
Кресюн Н. В. Порівняльна характеристика ефективності методів ранньої діагностики діабетичної ретинопатії/ Н. В. Кресюн, В. О. Полясний (стр.106-110)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-20    21-26 
 
Статистика
за 06.07.2024
Кількість запитів 38867
Кількість відвідувачів 1
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)