Назва журналу :Безпека життєдіяльності -2015р.,N 1 Цікаві статті : Шульга А. М. Грип - вірусне захворювання/ А. М. Шульга (стр.2-3) Усик С. Зелений чай та його властивості/ С. Усик, Л. Догданович (стр.4) Моргун Т. Як відновитися після новорічних свят/ Т. Моргун (стр.4-5) Андросюк Я. Тримайте у теплі голову й ноги/ Я. Андросюк (стр.5) Моргун Т. Безпека під час купання на Водохреща/ Т. Моргун (стр.6) Виноградчий В. І. Сучасні інформаційні технології - джерело інформаційної небезпеки/ В. І. Виноградчий (стр.7-10) Пащенко І. Ю. Безпечний відпочинок взимку (Заняття з учнями початкових класів)/ І. Ю. Пащенко (стр.11-13) Прибитько В. Ювілей радіопроекту "Школа безпеки"/ В. Прибитько (стр.14) Прибитько В. Конкурс знавців безпеки життєдіяльності/ В. Прибитько (стр.15) Сливінська І. "Довго сам учись, якщо хочеш навчати інших" (Григорій Сковорода)/ І. Сливінська (стр.16) Промислова безпека радіоактивно забрудненого навколишнього середовища (стр.17-19) Цитлес І. В. Заняття з цивільного захисту у торгівельно-розважальних закладах столиці - це вимога часу/ І. В. Цитлес, Н. В. Ільченко, М. В. Лішунов (стр.20) Сливінська І. Збори керівників підрозділів з питань надзвичайних ситуацій у м. Рівне/ І. Сливінська (стр.21) Стоєцький В. Зміцнюємо зв’язки з освітянами/ В. Стоєцький (стр.22) Ільченко Н. В. Пожежа в автомобілі: ваші дії/ Н. В. Ільченко (стр.23) Федор О. Т. Відпочинок на гірськолижному курорті/ О. Т. Федор (стр.24-25) Сливінська І. Вибираємо санчата/ І. Сливінська (стр.26) Сливінська І. У разі виявлення підозрілих предметів (Пам’ятка для населення)/ І. Сливінська (стр.27) Вмійте захистити себе (стр.27) Бабюк А. В. Використання харчових добавок в Україні/ А. В. Бабюк (стр.28-30) Шпонтак І. М. Увага! Снігові замети/ І. М. Шпонтак (стр.31) Мощук А. Нехай зимовий відпочинок буде безпечним/ А. Мощук (стр.32-33) Як надати допомогу постраждалим на льоду (стр.33) Вевенко П. Надання першої допомоги при обмороженні/ П. Вевенко, Ю. Ведмеденко (стр.34) Треніна А. С. Небезпека туману/ А. С. Треніна (стр.35) Кіслова В. Реформа "швидкої": пацієнт як поліно? (Інтерв’ю з лікарем-кардіологом Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва/ В. Кіслова, В. Рудик (стр.36-37) Богданович Л. Як уберегти дитину від застуди?/ Л. Богданович, С. Усик (стр.38) Небезпечні зимові забавки (стр.39) Онищенко Г. Запорука успіху - взаємодія/ Г. Онищенко, В. Павленко (стр.40) Цікаві статті : Дод.точки доступу: Шульга, А. М.; Усик, С.; Моргун, Т.; Андросюк, Я.; Виноградчий, В. І.; Пащенко, І. Ю.; Прибитько, В.; Сливінська, І.; Цитлес, І. В.; Стоєцький, В.; Ільченко, Н. В.; Федор, О. Т.; Бабюк, А. В.; Шпонтак, І. М.; Мощук, А.; Вевенко, П.; Треніна, А. С.; Кіслова, В.; Богданович, Л.; Онищенко, Г.; Догданович, Л.; Ведмеденко, Ю.; Рудик, В.; Павленко, В.; Лішунов, М. В.; Макаренко, В. Д.; Криворотько, В. М.; Макаренко, Ю. В.; Коваленко, С. Д. |