Шифр: НУ7/2006/Вип. 27
   Журнал

Науковий вісник Ужгородського університету [Текст]. Медицина. - Ужгород : Ужгородський національний університет, 2003 - . - Періодичність не визначена
2006р. Вип. 27
Зміст:
Козинець, Г. П. Сучасний стан комбустіологічної допомоги населенню України та невідкладні завдання з її організаційного вдосконалення та методичного забезпечення / Г.П. Козинець, Р.О. Моісеєнко, М.П. Комаров. - С.3-6.
Удосконалення надання медичної допомоги хворим з опіками на етапах лікування. - С.6-9.
Нагайчук, В. І. Організація і надання само-, взаємодопомоги хворим з опіками на місці травми та медичної допомоги на етапах евакуації у Вінницькій області / В.І. Нагайчук. - С.10-13.
Принципи етапного лікування шоку у дітей Київської області. - С.13-16.
Сорокіна, О. Ю. Система пріоритетів у етапному лікуванні термічної травми / О.Ю. Сорокіна. - С.16-19.
Стойка, В. В. Організація і надання само-, взаємодопомоги хворим з відмороженнями на місці травми та медичної допомоги на етапах евакуації у Вінницькій області / В.В. Стойка. - С.19-23.
Турак, К. Ю. Динаміка розвитку спеціалізованої медичної допомоги потерпілим від опіків на Закарпатті (1994-2004) та її перспективи / К.Ю. Турак, Ю.Ю. Яцина. - С.23-28.
Бадюк, О. Я. Профілактика та лікування остеодефіцитних станів у обпечених / О.Я. Бадюк, І.В. Мурований. - С.29-34.
Гузенко, Б. В Модифікована прогностична шкала оцінки тяжкості перебігу та результатів лікування тяжкої опікової хвороби / Б.В Гузенко. - С.34-38.
Компоненти інфузійно-трансфузійної терапії опікового шоку і рання нутрітивна підтримка у пацієнтів з тяжкою термічною травмою. - С.39-42.
Принципи лікування гострого періоду у хворих з комбінованою травмою. - С.42-46.
Клінічна ефективність застосування препарату "Глутарсол"(ЧКП"Фарма") у хворих із глибокими та обширними опіками. - С.46-52.
Литовченко, А. Н. Селективна деконтамінація шлунково-кишкового тракту і ентеросорбцуія в ранньому хірургічному лікуванні тяжкообпечених / А.Н. Литовченко, Т.Г. Григор'єва. - С.52-56.
Клінічний досвід застосування препаратів Лораксон і лофлокс у опікових хворих. - С.56-59.
Можливості ранніх оперативних втручань у дітей при обширних опіках на етапах медичної евакуації. - С.59-62.
Особливості вибору параметрів ШВЛ у хворих з масивною термічною травмою та опіками дихальних шляхів. - С.62-64.
Турак, Й. А. Синдром Маржолен / Й.А. Турак. - С.65-69.
Можливості імунноендотеліальної протекції при критичному стані внаслідок опікового шоку. - С.69-73.
Система комплексного лікування опікової хвороби з метою профілактики ранових ускладнень при хірургічному відновленні шкірного покриву. - С.73-79.
Організація і надання спеціалізованої медичної допомоги обпеченим при групових травмах в умовах Вінницького опікового відділення. - С.80-82.
Турак, Й. А. До питання щодо організації адекватної допомоги потерпілим від опіків у надзвичайних ситуаціях / Й.А. Турак, Ю.Ю. Яцина. - С.83-88.
Особливості клініки та етапного лікування потерпілих від вибуху метану у вугільних шахтах Донбасу. - С.89-92.
Клінічна ефективність трансплантації ембріональних мезенхімальних клітин при лікуванні субдермальних опіків і донорських ран як спосіб збереження донорських ресурсів шкіри у тяжкообпечених. - С.93-99.
Гуда, Н. В. Морфологічні зміни в опікових ранах IIIБ-IV ступенів при використанні фотомодифікованих ксенодермотрансплантатів / Н.В. Гуда. - С.99-102.
Калинич, І. Й. До проблеми становлення української медичної термінології у сфері комбустілогії та пластичної хірургії / І.Й. Калинич. - С.103-109.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)